Svenska
English
Français
Suomi
Contact information Racetimer
Results from Blodomloppet Borlänge 2015
Results
5 km
Dam 5 km
Displaying results
1751 - 2000
of
2599
in total
Page:
<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
>
Pl.
Name
YOB
Club/City/Country
Cat.
Subcat.
#
Result
1751
»
Elisa Johansson
Dam 5 km
6900
38:09
1752
»
Anna Örjes
36-50
Team Druttarna
Dam 5 km
4715
38:11
1753
»
Ingela Janbjer
36-50
Skattkullorna
Dam 5 km
5005
38:12
1754
»
Mimmi Öhlén
18-35
Team Vera
Dam 5 km
Blodgivare
5637
38:12
1755
»
Marie Gruvsjö
51-65
Sengångarna
Dam 5 km
4262
38:12
1756
»
Katrien Govaert
AniCura Falu Djursjukhus 2
Dam 5 km
Blodgivare
6872
38:13
1757
»
Sabrine Miltenburg
18-35
AniCura Falu Djursjukhus 2
Dam 5 km
5426
38:13
1758
»
Lina Gustavsson
Dam 5 km
6901
38:15
1759
»
Therese Wallner
18-35
Fyrtornet och släpvagnarna
Dam 5 km
4239
38:18
1760
»
Lena Karlsson
Borlänge Kommun Lag Emma
Dam 5 km
6880
38:19
1761
»
Carina Riik
36-50
ViktVäktarna Ludvika
Dam 5 km
Blodgivare
5031
38:19
1762
»
Ros-Marie Upphagen
18-35
Älvdalen
Dam 5 km
Blodgivare
5649
38:20
1762
»
Lisa Pallander
18-35
Staffans riddare
Dam 5 km
6390
38:20
1764
»
Anna-Maria Östlund
36-50
ViktVäktarna Ludvika
Dam 5 km
5028
38:20
1765
»
Siv Fredriksson
AB Carl Hedin
Dam 5 km
6951
38:20
1766
»
Linda Blomström
36-50
Borlänge Kommun Existentialisterna
Dam 5 km
5823
38:21
1767
»
Ellinor Warnerfjord
36-50
Leksands Kommun Socialservice 1
Dam 5 km
Blodgivare
6205
38:21
1768
»
Marie Asp
18-35
Borlänge
Dam 5 km
4331
38:21
1768
»
Maria Wiklund
36-50
Växjö
Dam 5 km
6413
38:21
1770
»
Ulrika Löfstrand
36-50
Serviceförvaltningen 2
Dam 5 km
6093
38:22
1771
»
Anna-Carin Bäckebo
36-50
Maser 2
Dam 5 km
5891
38:22
1772
»
Jonna Wahlström
18-35
Kom igång, Äppelbo
Dam 5 km
6810
38:24
1773
»
Anonymous
Anonymous
Dam 5 km
5596
38:24
1774
»
Camilla Svärd
36-50
Blåsipporna
Dam 5 km
5568
38:24
1775
»
catharina widengren
36-50
DUC BORLÄNGE1
Dam 5 km
4971
38:25
1776
»
Mirjam Nykvist
Dam 5 km
6926
38:27
1777
»
Liselott Sandblom
36-50
Hemtjänsten Älvdalen 1
Dam 5 km
4900
38:27
1778
»
Maria Eriksson
18-35
Mockfjärds laget med ruter i 4
Dam 5 km
5990
38:28
1779
»
Anonymous
Anonymous
Dam 5 km
4353
38:29
1779
»
Jeanette Jobs
36-50
Habbligan 3
Dam 5 km
5360
38:29
1781
»
Jonna Eng
18-35
Älvdalen
Dam 5 km
5648
38:29
1782
»
Veronica Cedergran
51-65
CSC2
Dam 5 km
4673
38:31
1783
»
Karolina Samuelsson
18-35
Borlänge
Dam 5 km
6865
38:32
1784
»
Anonymous
Anonymous
Dam 5 km
Blodgivare
4174
38:32
1785
»
Birgitta Wittenström
36-50
Hemköp Leksand
Dam 5 km
6779
38:35
1786
»
Anette Löfgren
36-50
ICA Maxi Falun 9
Dam 5 km
6676
38:38
1787
»
Anna Göransson
36-50
Mockfjärds laget med ruter i 2
Dam 5 km
5982
38:42
1788
»
Erika Hellman
Dam 5 km
6892
38:44
1789
»
Veronica Hansson
18-35
Gått och blandat
Dam 5 km
4114
38:45
1790
»
Jessica Johansson
18-35
Dam 5 km
6754
38:45
1791
»
Marie Dahl
18-35
Borlänge Kommun Plladium Pd
Dam 5 km
6029
38:45
1791
»
Anonymous
Anonymous
Dam 5 km
4550
38:45
1793
»
Linnea Svensson
19-35
Saxdalen
Dam 5 km
Blodgivare
4036
38:46
1794
»
Oskar Olars Brown
0-17
Fotterapeuter Dalarna
Dam 5 km
4386
38:47
1795
»
Ann Nises
51-65
Mora kommun SFI
Dam 5 km
6196
38:47
1796
»
Anna Målargården
36-50
VMF Qbera HK
Dam 5 km
Blodgivare
6750
38:47
1797
»
Anette Johansson
36-50
ScandBook
Dam 5 km
5740
38:48
1798
»
Mirjam Hed
18-35
Handläggarligan
Dam 5 km
5315
38:49
1799
»
Karin Olars Brown
36-50
Fotterapeuter Dalarna
Dam 5 km
4385
38:49
1800
»
Tuva Andersson
0-17
Familjen Andersson
Dam 5 km
4541
38:49
1801
»
SARA ANDERSSON
18-35
NORBERG
Dam 5 km
5607
38:49
1802
»
FRIDA ANDERSSON
0-17
NORBERG
Dam 5 km
5608
38:51
1803
»
Lotta Bergh
51-65
Borlänge Kommun PO Teamet
Dam 5 km
4485
38:51
1804
»
Ulla Ericson
51-65
Mockfjärds laget med ruter i 4
Dam 5 km
Blodgivare
5989
38:52
1805
»
Åsa Bergman/Törnqvist
51-65
Britsarvsskolan 2
Dam 5 km
6142
38:53
1806
»
Johanna Eriksson
18-35
Bygg-bolaget
Dam 5 km
4639
38:53
1806
»
Kestin Koij
18-35
Borlänge Kommun Ornäs skola 4
Dam 5 km
4059
38:53
1808
»
Monica Myhrman
51-65
ViktVäktarna Ludvika
Dam 5 km
Blodgivare
5026
38:54
1809
»
Linda Hjalmarsson
36-50
Mora kommun SolStollarna
Dam 5 km
4865
38:56
1810
»
Birgitta Sonesson
51-65
Gagnefs Kommun Dalälvorna 2
Dam 5 km
5131
38:57
1811
»
Agneta Kristensson
36-50
Borlänge Kommun FÖRE alla andra 3
Dam 5 km
4801
38:57
1812
»
Nagla Negm El Din
51-65
Borlänge Kommun FÖRE alla andra 3
Dam 5 km
4805
38:57
1812
»
Johanna Berggren Fäldt
18-35
Team DEA
Dam 5 km
6164
38:57
1814
»
Anki Källström
51-65
Bjursås Sparbank lag 1
Dam 5 km
Blodgivare
4003
38:59
1815
»
Sara Hjälm
36-50
Spik i foten
Dam 5 km
6408
39:01
1816
»
Anna Nymoen
36-50
Borlänge
Dam 5 km
4982
39:02
1817
»
Ulrika Gustafsson
36-50
Allvetarna
Dam 5 km
4095
39:03
1818
»
Ingrid Werme
51-65
Isolanterna 1
Dam 5 km
5458
39:03
1819
»
Frida Bergström
18-35
Borlänge
Dam 5 km
4545
39:04
1820
»
Emma Westerlund
0-17
Lag Westerlund
Dam 5 km
4320
39:06
1821
»
Jennifer Gustavsson
18-35
Studio by carolin
Dam 5 km
4706
39:09
1822
»
Camilla Sundberg
36-50
Dam 5 km
6069
39:09
1823
»
Karin Bäcklund
18-35
Hjärngänget 1
Dam 5 km
4555
39:09
1823
»
Veronica Fälting
18-35
Hjärngänget 2
Dam 5 km
4562
39:09
1825
»
Linda Gellerbrant
36-50
Rättviks kommun Närheten
Dam 5 km
4317
39:09
1826
»
Teija Peleback
36-50
Team Druttarna
Dam 5 km
4712
39:11
1827
»
Brimma Pettersson
51-65
Hoerbiger
Dam 5 km
4357
39:11
1828
»
Emma Sköns
18-35
Tegelbruksskolan 2
Dam 5 km
Blodgivare
5193
39:13
1829
»
Emilia Sandberg
18-35
Borlänge Kommun Skräddaren 2
Dam 5 km
Blodgivare
4611
39:13
1830
»
Karin Ledin
36-50
Dellner IK 2
Dam 5 km
6100
39:14
1831
»
Pia Alfredsson
0-17
Borlänge Kommun Nygårdskolam Lag 5
Dam 5 km
6294
39:15
1832
»
Inger Nordin
36-50
SSAB Mix 3
Dam 5 km
Blodgivare
5319
39:15
1833
»
Linda Olsson
36-50
Rättviks kommun Resursen 1
Dam 5 km
4346
39:16
1834
»
Siw Wåle
51-65
Wåles snyggaste
Dam 5 km
Blodgivare
4536
39:16
1835
»
Camilla Pierrou
36-50
ICA Maxi Falun 3
Dam 5 km
6656
39:17
1836
»
Marie Staffas
36-50
Rättviks kommun Resursen 1
Dam 5 km
4345
39:17
1837
»
Ulrika Olsson
36-50
Springorna
Dam 5 km
5863
39:17
1838
»
Karin Svärd
51-65
Vasaloppet 2
Dam 5 km
4935
39:20
1839
»
Emma Wåle
18-35
Wåles snyggaste
Dam 5 km
Blodgivare
4537
39:21
1840
»
Lisbeth Blomkvist
51-65
Ecofront Ekonomi
Dam 5 km
4389
39:23
1841
»
Anonymous
Anonymous
Dam 5 km
4232
39:24
1842
»
Lena Wildemo
36-50
Rättviks kommun, vinnande ssk
Dam 5 km
4214
39:25
1843
»
Anonymous
Anonymous
Dam 5 km
Blodgivare
4220
39:26
1844
»
Maria Lundström
36-50
Borlänge
Dam 5 km
Blodgivare
6807
39:27
1845
»
Elisabet Snäll
51-65
brantudden lag1
Dam 5 km
5098
39:27
1846
»
Anna-Lena Hollsten
36-50
Turbo Lover
Dam 5 km
4645
39:27
1847
»
Anonymous
Anonymous
Dam 5 km
4231
39:29
1848
»
Maggan Knapp
36-50
Turbo Lover
Dam 5 km
4644
39:29
1849
»
Ulla Olsson
51-65
BOL-pinglorna
Dam 5 km
5446
39:30
1850
»
Sofia Sjöqvist
51-65
KP laget
Dam 5 km
4678
39:30
1851
»
Veronica Söderström
51-65
IK Stym
Dam 5 km
Blodgivare
4676
39:30
1851
»
Karin Blidberg
51-65
Vitsipporna
Dam 5 km
6431
39:30
1853
»
Maj-Britt Flood
51-65
NCC Dalarna
Dam 5 km
Blodgivare
4637
39:30
1854
»
Jennie Engström
18-35
Nordea Ludvika
Dam 5 km
5175
39:31
1855
»
Marie Nordin
51-65
Dalavatten Avfall 2
Dam 5 km
4459
39:31
1856
»
Anette Karlsson
18-35
Team Enbacka 1
Dam 5 km
Blodgivare
5624
39:32
1857
»
Camilla Eriksson
18-35
Lantmäteriet går över gränsen1
Dam 5 km
4419
39:33
1858
»
Anonymous
Anonymous
Dam 5 km
4178
39:34
1859
»
Irene Larsson
o65
Skrattsalvorna
Dam 5 km
4906
39:36
1860
»
Ivana Radic
18-35
Creator 3
Dam 5 km
4283
39:37
1861
»
Gunvor Nyström
o65
Skrattsalvorna
Dam 5 km
4907
39:37
1862
»
Ulla Senbom
o65
Blåsipporna
Dam 5 km
5565
39:37
1863
»
Kicki Händén
36-50
Rättviks kommun, Rättviksmål
Dam 5 km
4186
39:38
1864
»
Sarah Ivarsson
18-35
Mockfjärds laget med ruter i 2
Dam 5 km
5983
39:39
1865
»
Eva Nilsson-Kinnvall
51-65
Blod svett och tårar I
Dam 5 km
6377
39:39
1866
»
Kesti Olander
51-65
Mockfjärds laget med ruter i 3
Dam 5 km
5986
39:39
1867
»
Jeanette Skogmo
51-65
Mockfjärds laget med ruter i 2
Dam 5 km
Blodgivare
5981
39:39
1868
»
Marie Malmström
51-65
Tegelbruksskolan 2
Dam 5 km
Blodgivare
5192
39:40
1869
»
Sandra Bjuhr
19-35
Vampyrerna
Dam 5 km
4018
39:41
1870
»
Ulla Hedman
51-65
Femtioåttans finaste
Dam 5 km
4238
39:41
1871
»
Anonymous
Anonymous
Dam 5 km
Blodgivare
6385
39:44
1872
»
Amanda Norrström
0-17
Despicable us!
Dam 5 km
6790
39:44
1873
»
Maya Kesti
0-17
Despicable us!
Dam 5 km
6787
39:45
1874
»
Camilla Vikman
18-35
The bloody Mary
Dam 5 km
4619
39:45
1875
»
Alice Sunna
0-17
Despicable us!
Dam 5 km
6789
39:45
1876
»
Lena Kvarnback
36-50
Insjön
Dam 5 km
Blodgivare
4552
39:51
1877
»
Anonymous
Anonymous
Dam 5 km
6384
39:53
1878
»
Anonymous
Anonymous
Dam 5 km
Blodgivare
4578
39:55
1879
»
Margit Persson
51-65
Färnäs
Dam 5 km
Blodgivare
4429
39:55
1880
»
Malin Midér
36-50
Smedjebacken Hemsjukvården 1
Dam 5 km
6126
39:56
1881
»
Anna Karin Hållen
36-50
Clas Ohlson 8
Dam 5 km
Blodgivare
5340
39:57
1881
»
åsa brolin
36-50
akuten3
Dam 5 km
5673
39:57
1883
»
Monica Storm Broberg
36-50
De intensiva 1
Dam 5 km
4491
40:00
1884
»
Lilian Johansson
36-50
Smedbergsskolan 6-9:3
Dam 5 km
4849
40:04
1884
»
Erika Nyman
36-50
Mora kommun SO/EK-gänget
Dam 5 km
Blodgivare
6199
40:04
1886
»
Anonymous
Anonymous
Dam 5 km
5019
40:05
1887
»
Anne Okewole
36-50
Vitsipporna
Dam 5 km
4423
40:07
1888
»
Sofia Hafstad
36-50
Cederroth AB
Dam 5 km
6249
40:08
1889
»
Anna-Lena Björk
36-50
Maxi Special Mora
Dam 5 km
4378
40:08
1890
»
Cathrine Kjellberg
36-50
Blod svett och tårar I
Dam 5 km
6378
40:10
1891
»
Ida Gulliks
18-35
Borlänge Kommun Haga-laget
Dam 5 km
6502
40:10
1892
»
Monica Persson
51-65
Vintergatans Stjärnor
Dam 5 km
5110
40:14
1893
»
Emma Romlin
Dam 5 km
6904
40:14
1894
»
Anonymous
Anonymous
Dam 5 km
4326
40:14
1895
»
Anna Sjölin
18-35
Rättviks kommun Enåbackarna
Dam 5 km
4413
40:16
1896
»
Kristina Persson
36-50
Vinstragården
Dam 5 km
5783
40:17
1897
»
Saga Axelsson
0-17
Säter
Dam 5 km
5713
40:18
1898
»
Anonymous
Anonymous
Dam 5 km
4021
40:20
1899
»
Åsa Byléhn
18-35
Hyffsat Paffa Pistoler
Dam 5 km
Blodgivare
6476
40:20
1900
»
Karin Wretman-Josefsson
51-65
Hembesökarna
Dam 5 km
4915
40:21
1901
»
kerstin svedberg halvarsson
51-65
grangärde
Dam 5 km
5617
40:22
1902
»
Anna Johansson
51-65
Vitsipporna
Dam 5 km
4421
40:23
1903
»
Ann-Sofie Hedberg
36-50
Orsaskolan vokalerna
Dam 5 km
6701
40:24
1904
»
Anna Kurzaj
36-50
Prime
Dam 5 km
4570
40:25
1905
»
Jessica Haglöf
36-50
Stadium 2
Dam 5 km
5259
40:28
1906
»
Anna Rosell
36-50
Stadium Falun 1
Dam 5 km
6908
40:28
1907
»
Carina Olsson
36-50
Reumatikerföreningen Rättvik
Dam 5 km
5642
40:33
1907
»
Benita Wallner
51-65
Rantawalltov
Dam 5 km
6693
40:33
1909
»
Anneli Hååg
51-65
Reumatikerföreningen Rättvik
Dam 5 km
5644
40:33
1910
»
Gunn Grigg
51-65
Ögonmottagningen lag 1
Dam 5 km
6323
40:35
1911
»
Malin Adfeldt
18-35
Insjön
Dam 5 km
5711
40:40
1912
»
Elisabeth Johansson
51-65
Friskis&Svettis Borlänge Lag 3
Dam 5 km
5061
40:42
1913
»
Ulrika Dahlin
36-50
Klockarskolan 4
Dam 5 km
6041
40:43
1914
»
Maria Rolander
36-50
Falun
Dam 5 km
6920
40:44
1915
»
Sandra Berglund
36-50
Stadium 2
Dam 5 km
5258
40:46
1916
»
Marita Mikkelinen
18-35
Mora Kommun Centrumänglarna 2
Dam 5 km
5461
40:47
1917
»
Nina Pettersson
36-50
Rättviks kommun, Rättviksmål
Dam 5 km
4185
40:47
1918
»
Irma Berg
0-17
BORLÄNGE
Dam 5 km
6883
40:48
1919
»
Anonymous
Anonymous
Dam 5 km
6386
40:48
1920
»
Katarina Fredriksson
51-65
Team spurtande blodplättar 1
Dam 5 km
Blodgivare
6310
40:49
1920
»
Marie Montin-Hedberg
18-35
Smedby Skola
Dam 5 km
5149
40:49
1920
»
anette Gifting
51-65
Stiftsgården
Dam 5 km
4729
40:49
1923
»
Pernilla Bremer
36-50
Dam 5 km
4086
40:52
1924
»
Anki Enevoldsen
51-65
Centerpartiet Gagnefs kommun
Dam 5 km
4085
40:53
1925
»
Klara Morén
18-35
ICA Maxi Borlänge lag 9
Dam 5 km
6557
40:53
1926
»
Marie Ryman
36-50
Cellskapet Fri Form 1
Dam 5 km
4765
40:53
1927
»
Jill Ekberg-Johansson
36-50
Cellskapet Fri Form 2
Dam 5 km
Blodgivare
4766
40:54
1928
»
Monica Johansson
51-65
Bästa hörde Trafik
Dam 5 km
Blodgivare
6316
40:55
1929
»
Florence Berg
36-50
BORLÄNGE
Dam 5 km
6884
40:56
1930
»
Carina Marklund
36-50
Elisabeths höns
Dam 5 km
5190
40:58
1931
»
Kristina Backlund
18-35
Rörelsevinst
Dam 5 km
Blodgivare
4976
40:59
1932
»
Siv Åkerblom
51-65
Stela ben
Dam 5 km
4529
40:59
1933
»
rose-marie moen
36-50
DUC BORLÄNGE1
Dam 5 km
4972
41:01
1934
»
Ulrika Boström
0-17
Borlänge Kommun Nygårdskolan Lag 2
Dam 5 km
6292
41:02
1935
»
Clara Fäldt
18-35
Isakssons Lag 2
Dam 5 km
5794
41:04
1936
»
Maria Ericson
36-50
Olympica 2
Dam 5 km
5944
41:04
1937
»
Kristina Janols
36-50
Handläggarligan
Dam 5 km
5316
41:04
1938
»
Anne-Lie Edvardsson
36-50
Bättre flås 1
Dam 5 km
6237
41:05
1939
»
Tabitha Hamås
36-50
Akutrehab 4
Dam 5 km
Blodgivare
6446
41:05
1940
»
Jeanette Hansson
36-50
Hedemora Kommun West Village brudarna
Dam 5 km
5527
41:08
1941
»
Therese Andersson Granath
36-50
Oisab 3
Dam 5 km
4139
41:10
1942
»
Marita Olsson
51-65
Ögonmottagningen lag 2
Dam 5 km
6324
41:11
1943
»
Ulrika Nielsen
36-50
Ögonmottagningen lag 2
Dam 5 km
6327
41:11
1944
»
Margareta Täpp
51-65
Lab Team
Dam 5 km
6160
41:12
1945
»
Nathalie Tollsten
18-35
Oisab 3
Dam 5 km
4140
41:12
1946
»
Majsan Holmkvist
36-50
Smedjebacken Hemsjukvården 1
Dam 5 km
Blodgivare
6128
41:15
1947
»
Maria Olers
18-35
Gagnefs Kommun Dalälvorna 2
Dam 5 km
5135
41:17
1948
»
Annelie Isaksson
18-35
Gagnefs Kommun Dalälvorna 1
Dam 5 km
5127
41:17
1949
»
Eva Svensson
51-65
Borlänge Kommun Soläng gäddorna
Dam 5 km
5998
41:19
1950
»
Moa Berglund
0-17
Borlänge
Dam 5 km
6109
41:25
1951
»
Alva Qvist
0-17
Borlänge
Dam 5 km
6370
41:26
1952
»
Rebecca Lundin
0-17
Lundin Dalarna
Dam 5 km
6802
41:26
1953
»
Elisabeth Nordström
51-65
Snipporna
Dam 5 km
Blodgivare
6761
41:27
1954
»
Sandra Jansson Perälä
18-35
Smedjebacken
Dam 5 km
Blodgivare
4840
41:29
1955
»
Susanna Dufa Sandberg
36-50
Team Klockargården
Dam 5 km
6765
41:29
1956
»
Saga Linder
0-17
Borlänge
Dam 5 km
6715
41:30
1957
»
Anna Karin Berglund
36-50
Team Klockargården
Dam 5 km
6766
41:31
1958
»
Emilia Gäfvert
18-35
Borlänge Kommun Trubaduren1
Dam 5 km
5970
41:33
1959
»
Josefine Boström
18-35
Vasaloppet 2
Dam 5 km
4937
41:33
1960
»
Veronica Rogström
36-50
Skogsmullarna 1
Dam 5 km
Blodgivare
5010
41:34
1961
»
Carina Persson
51-65
Borlänge Kommun Trubaduren2
Dam 5 km
5972
41:34
1962
»
Birgitta Nygren
51-65
Borlänge Kommun Tjärna ängkråkorna
Dam 5 km
6006
41:35
1963
»
Linnea Heinonen
0-17
Teamtjejerna
Dam 5 km
5468
41:35
1963
»
Moa Albertsson
0-17
Lag Arvid/Albert
Dam 5 km
5475
41:35
1965
»
Mona-Lisa Florèn
36-50
Dinair
Dam 5 km
4778
41:37
1966
»
Malin Albertsson
36-50
Lag Arvid/Albert
Dam 5 km
5474
41:38
1967
»
Anna Enochsson
36-50
Dellner IK 4
Dam 5 km
Blodgivare
6101
41:39
1968
»
Katarina Flinta
36-50
Skogsmullarna 2
Dam 5 km
5011
41:41
1969
»
Camilla Bing
36-50
Gagnef Älvudden 4
Dam 5 km
5504
41:41
1970
»
Anonymous
Anonymous
Dam 5 km
6171
41:45
1971
»
Susanna Källgren
36-50
Pappelina Runners
Dam 5 km
6601
41:46
1972
»
Viktoria Ekgren
0-17
TEAM VILLAGATAN
Dam 5 km
4584
41:46
1973
»
Marianne Sundell
51-65
Förskolan Malmen Falun
Dam 5 km
4952
41:47
1974
»
Anonymous
Anonymous
Dam 5 km
4603
41:48
1975
»
Maria Olsson
18-35
UNF Falun
Dam 5 km
6334
41:48
1976
»
Susanne Svensson
51-65
Borlänge Kommun RL3 Hushagsgymnasiet
Dam 5 km
4392
41:50
1977
»
Solveig Bodare
51-65
Elisabeths yra höns
Dam 5 km
Blodgivare
5186
41:51
1978
»
Karin Johnsson
51-65
Elisabeths yra höns
Dam 5 km
5187
41:51
1979
»
Lena Pettersson
18-35
Team LR 2
Dam 5 km
4435
41:55
1980
»
Alma Samuelsson
0-17
Akutrehab 1
Dam 5 km
6434
41:55
1980
»
Kersti O.Johansson
51-65
Förskolan Järnet 1 Falun
Dam 5 km
4941
41:55
1982
»
Marianne Arvidsson
51-65
Vasaloppet 2
Dam 5 km
4936
41:56
1983
»
Anna Samuelsson
36-50
Akutrehab 1
Dam 5 km
6433
41:57
1984
»
Veronica Isaksson
36-50
Gagnefs KOmmun Dalälvorna 3
Dam 5 km
5137
41:58
1985
»
Helen Ekgren
36-50
TEAM VILLAGATAN
Dam 5 km
4583
42:00
1986
»
Carina Karlsson
36-50
Gagnef Älvudden 4
Dam 5 km
Blodgivare
5502
42:05
1987
»
Alida Jansson
18-35
Dam 5 km
6941
42:06
1988
»
Laila Svensson-Jansson
36-50
Team Gustafsons Blommor
Dam 5 km
5076
42:07
1989
»
Matilda Nordlund
0-17
Insjön
Dam 5 km
6232
42:14
1990
»
Anna Fröberg
36-50
Team Springtime
Dam 5 km
6220
42:15
1991
»
Linda Skoglund
36-50
Team Springtime
Dam 5 km
6216
42:15
1992
»
Eva-Lena Getting
36-50
Rådisarna
Dam 5 km
5309
42:15
1993
»
Anonymous
Anonymous
Dam 5 km
5085
42:17
1994
»
Ingela Riis-Davidsson
51-65
Brantudden lag2
Dam 5 km
5103
42:18
1995
»
Camilla Kling
36-50
SSAB zteget före
Dam 5 km
Blodgivare
5292
42:19
1996
»
Maria Backman
36-50
Hofforull
Dam 5 km
4368
42:21
1997
»
Titti Detlofsson
36-50
Hofforull
Dam 5 km
4367
42:21
1998
»
Romana Ström
36-50
Förskolan Malmen Falun
Dam 5 km
4953
42:22
1999
»
Veronica Öhlen
Dam 5 km
Blodgivare
6629
42:24
2000
»
Gunilla Karlsson
36-50
Småtrollen
Dam 5 km
4894
42:29
Page:
<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
>