Svenska
English
Français
Suomi
Contact information Racetimer
Results from Blodomloppet i Jönköping 2015
Results
5 km
Displaying results
1001 - 1250
of
2884
in total
Page:
<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
>
Pl.
Name
YOB
Club/City/Country
Cat.
Subcat.
#
Net
1001
»
Sten Jakobsson
36-50
Bäckadal 7
Herr 5 km
375
29:36
1002
»
Per Emanuelsson
51-65
Inte utan vår Elin och Erica
Herr 5 km
40
29:36
1003
»
Carolina Lindgren
36-50
AMA Lag 5
Dam 5 km
3058
29:37
1004
»
Christer Larsson
51-65
Vätterhem Lag 1
Herr 5 km
Blodgivare
675
29:37
1004
»
Helene Löfström
36-50
Hisingstorp 3
Dam 5 km
1744
29:37
1006
»
Elina Mårtensson
18-35
SAAB TRAINING 7
Dam 5 km
1738
29:37
1007
»
Anders Jonzon
SAAB TRAINING 1
Herr 5 km
1097
29:38
1008
»
Sara Gustavsson
18-35
Lindas tjejer
Dam 5 km
2643
29:38
1009
»
Dan Englund
36-50
Gislaveds Gymnasium 2
Herr 5 km
145
29:39
1010
»
Sofie Sääf
18-35
Jönköping University 14
Dam 5 km
2723
29:40
1010
»
Karin Finér
18-35
Airport Sprinters
Dam 5 km
2709
29:40
1012
»
Tobias Haglund
18-35
NJUTA
Herr 5 km
Blodgivare
996
29:41
1013
»
Pernilla Westerberg
36-50
Hidealite 1
Dam 5 km
3378
29:41
1014
»
Rakel Flodin
Dam 5 km
3565
29:41
1014
»
Thomas Wåhlin
0
Gnotec 2
Herr 5 km
995
29:41
1016
»
Bill Malm
o65
TIDAHOLM
Herr 5 km
Blodgivare
1030
29:41
1017
»
Isabelle Ljungqvist
51-65
Trängregementet 1.logbat 3
Dam 5 km
2531
29:41
1018
»
Monica Svensson
36-50
Team Börje
Dam 5 km
2824
29:42
1019
»
Anonymous
Anonymous
Dam 5 km
2676
29:42
1020
»
Mats Jonsson
51-65
EVRY
Herr 5 km
1027
29:42
1021
»
Sara Winnerhed
51-65
Gränna
Dam 5 km
2668
29:42
1022
»
Anna Jogenfors
18-35
AT-läkare Ryhov lag 1
Dam 5 km
2696
29:42
1022
»
George Efrem
36-50
AMA Lag 2
Herr 5 km
800
29:42
1024
»
Patricia Johansson
0-17
Vrigstad LM 1
Dam 5 km
2441
29:43
1025
»
Martin Almgren
36-50
Ebbes lag
Herr 5 km
927
29:43
1026
»
Clara Hedenqvist
18-35
Habbarna
Dam 5 km
6316
29:43
1027
»
Ebbe Almgren
0-17
Ebbes lag
Herr 5 km
928
29:43
1028
»
Bengt Hansson
51-65
Kjusan 1
Herr 5 km
241
29:43
1029
»
Camilla Isaksson
18-35
Pantertanterna
Dam 5 km
1745
29:44
1030
»
Fanny Levin
18-35
Skillingaryds FK lag 8
Dam 5 km
2189
29:44
1031
»
Laura Liimatainen
36-50
Släkten är värst!
Dam 5 km
3288
29:44
1032
»
Fredrik Ottosson
18-35
Jönköping Energi-Planering
Herr 5 km
52
29:45
1033
»
Karin Wihlborg
36-50
Vårdcentralerna Bra Liv
Dam 5 km
1792
29:45
1034
»
Cecilia Larsson
36-50
Marbäck
Dam 5 km
3052
29:45
1035
»
Britt Molin
36-50
Hedin Bil 2
Dam 5 km
3072
29:45
1036
»
Shivar Magdal
18-35
Idisslare och gris
Herr 5 km
151
29:45
1037
»
Jenny Ernst
36-50
ITAB 1
Dam 5 km
3208
29:46
1038
»
Emma Bengtsson
36-50
Dam 5 km
3215
29:46
1039
»
Anonymous
Anonymous
Dam 5 km
2354
29:46
1040
»
Anders Sahlsten
51-65
Region Jönköping Lag 2
Herr 5 km
1002
29:46
1041
»
Sigrid Vemdal
36-50
Mästarna från Norra Mo 1
Dam 5 km
1876
29:47
1042
»
Niclas Oscarsson
0
Arla Foods 3
Herr 5 km
674
29:47
1043
»
EEE FFF
0
Arla Foods 2
Dam 5 km
2765
29:47
1044
»
Lotta Lindberg
0
Hags 6
Dam 5 km
2284
29:48
1045
»
Daniel Fahlström
18-35
Ingen Anette i år...
Herr 5 km
764
29:48
1046
»
Moa Karlsson
18-35
Jönköping
Dam 5 km
3466
29:48
1047
»
Linda Lindqvist
36-50
Knoppis
Dam 5 km
2295
29:48
1048
»
Britt-Marie Ekelund
36-50
Dam 5 km
3198
29:48
1049
»
Disa Rönnkvist
18-35
Rosenlundlöparna
Dam 5 km
3038
29:49
1050
»
CCC DDD
0
Arla Foods 1
Herr 5 km
670
29:49
1051
»
Ylva Håkansson
0
Arla Foods 2
Dam 5 km
2763
29:49
1052
»
Linnea Petterson
18-35
Jönköpingenergi´s Torsviksgäng
Dam 5 km
2900
29:49
1053
»
Ros-Marie Axelsson
51-65
Team Susingstorp
Dam 5 km
Blodgivare
2854
29:51
1053
»
Emma Bäckeper
18-35
Logopedmottagningen
Dam 5 km
2413
29:51
1055
»
Maria Björk
18-35
Team Neo
Dam 5 km
3181
29:51
1056
»
Carina Tenghamn
51-65
Labb 2
Dam 5 km
3165
29:52
1057
»
Linda Kardell
36-50
Kitron3
Dam 5 km
Blodgivare
2293
29:53
1058
»
linda hallemyr
36-50
Vårdcentralerna Bra Liv
Dam 5 km
1795
29:53
1059
»
Marie Andersson
36-50
Lenas slavar
Dam 5 km
2982
29:53
1060
»
Jan Davidsson
Herr 5 km
1083
29:53
1061
»
Annelie Lundell
36-50
Rosenhälsan/Gränna
Dam 5 km
2748
29:53
1061
»
Anonymous
Anonymous
Dam 5 km
2673
29:53
1063
»
Ida Owemyr
18-35
Eurofins E
Dam 5 km
2568
29:54
1064
»
Bernard Mörtsell
36-50
Cybercom 1
Herr 5 km
528
29:55
1065
»
Philip Albertsson
18-35
Cybercom 1
Herr 5 km
529
29:55
1066
»
Maija Liimatainen
18-35
Släkten är värst!
Dam 5 km
3291
29:55
1066
»
Jenny Albers
36-50
Allèskolan1
Dam 5 km
1778
29:55
1068
»
Magdalena Lönnlycka
18-35
Pigga & Fräscha
Dam 5 km
1663
29:55
1069
»
Sofie Svensson
18-35
Labb 4
Herr 5 km
6749
29:56
1070
»
Malin Johansson
18-35
Vätterhem Lag 2
Dam 5 km
2768
29:56
1071
»
Bodil Darefors
36-50
OP/IVA 4
Dam 5 km
1719
29:56
1072
»
Alexandra Henkow
18-35
Huskvarna
Dam 5 km
3442
29:57
1072
»
Staffan Ekedahl
51-65
RJL Lag 3
Herr 5 km
472
29:57
1074
»
Birthe Magnusson
36-50
Huskvarna
Dam 5 km
3319
29:58
1074
»
Anders Holst
51-65
Team Susingstorp
Herr 5 km
727
29:58
1076
»
Annika Millerup
36-50
Husqvarna Innebandyklubb Lag 6
Dam 5 km
2874
29:58
1077
»
Anonymous
Anonymous
Herr 5 km
Blodgivare
631
29:58
1078
»
Claes Brodd
51-65
Theofils 1
Herr 5 km
432
29:58
1079
»
Tony Andersson Lind
18-35
TeamOlmed Ortopedteknik lag 3
Herr 5 km
583
29:59
1080
»
Anonymous
Anonymous
Herr 5 km
346
30:00
1080
»
Karin Schön
18-35
Fläktwoods Värmeväxlarna
Dam 5 km
2244
30:00
1082
»
Mikael Abdellah
36-50
JSC Lag 1
Herr 5 km
335
30:00
1083
»
Per Jonsson
51-65
Medicinsk Teknik 2
Herr 5 km
686
30:00
1083
»
Madeleine Sjöstrand
36-50
Dam 5 km
2855
30:00
1085
»
Anonymous
Anonymous
Dam 5 km
1820
30:00
1085
»
Sören Aspelin
36-50
JMT 2
Herr 5 km
102
30:00
1087
»
helena hansson
51-65
Vårdcentralerna Bra Liv
Dam 5 km
1791
30:00
1087
»
Fredrik Gustavsson
36-50
Team TUJO
Herr 5 km
868
30:00
1089
»
Ellen Albinsson
18-35
Accent Arkitekter
Dam 5 km
3475
30:01
1090
»
Elisabeth Florin
36-50
Rosenlundsskolan 10
Dam 5 km
6091
30:01
1090
»
Susanne Bengtsson
36-50
Sussie och stjärnorna
Dam 5 km
Blodgivare
1841
30:01
1092
»
Anonymous
Anonymous
Dam 5 km
1818
30:01
1093
»
Elin Eskilsson
18-35
SoL inne
Dam 5 km
3006
30:01
1094
»
Marcus Forsén
36-50
High five
Herr 5 km
Blodgivare
251
30:02
1095
»
Rune Ejneteg
Dam 5 km
6279
30:02
1096
»
Göran Svensson
51-65
Herr 5 km
526
30:03
1096
»
Ellen Liljenberg
0-17
Humles team 2
Dam 5 km
3191
30:03
1098
»
Magnus Frohm
36-50
Släkten är värst!
Herr 5 km
891
30:03
1098
»
Peter Axelsson
51-65
Team Susingstorp
Herr 5 km
728
30:03
1100
»
Agneta Jonasson
36-50
Dotorp
Dam 5 km
2218
30:03
1101
»
Simon Varley
36-50
Engelska Skolan Lag 4
Herr 5 km
4446
30:03
1102
»
Ulf Timén
51-65
Herr 5 km
614
30:03
1103
»
Beatrice Lindström
0-17
Humles team 1
Dam 5 km
3190
30:04
1104
»
Marie Richter
36-50
Stödbenet
Dam 5 km
1595
30:05
1104
»
Jonathan Lundgren
18-35
Semcon 3
Herr 5 km
Blodgivare
47
30:05
1104
»
Eva Gustavsson
36-50
Stockaryd
Dam 5 km
2697
30:05
1107
»
Sofie Svensson
36-50
Arbetsförmedlingen 4
Dam 5 km
2103
30:05
1107
»
Michaela Fridell
18-35
Söderbyns Gaseller
Dam 5 km
2732
30:05
1109
»
Eva Grahn
36-50
Rosenlundsskolan 4
Dam 5 km
1534
30:05
1110
»
Alexander Näslund
0-17
Jönköping
Herr 5 km
1010
30:06
1110
»
Marko Haopalo
TeamOlmed Ortopedteknik lag 1
Herr 5 km
1047
30:06
1112
»
Sara Andersson
18-35
Theofils 2
Dam 5 km
2306
30:06
1112
»
Alina Hulterskog
36-50
Jönköping Energi Helenas gäng
Dam 5 km
2332
30:06
1112
»
Carina Rydberg
36-50
Små grödorna
Dam 5 km
1679
30:06
1115
»
Frida Grennborg
18-35
Skanska 4
Dam 5 km
2303
30:07
1116
»
Catarina Simonsson
51-65
Stenbergs lag 2
Dam 5 km
3177
30:07
1117
»
Christoffer Engström
Hyundai Mobis Team 3
Herr 5 km
1105
30:07
1117
»
Johan Fahlström
18-35
Ingen Anette i år...
Herr 5 km
763
30:07
1119
»
Erik Larson
18-35
KOSLÄPPET
Herr 5 km
4127
30:08
1120
»
Magnus Neikter
36-50
Herr 5 km
589
30:08
1121
»
Klara Käll
18-35
Kjusan 2
Dam 5 km
2065
30:08
1122
»
Linus Friman
0-17
Sävsjö
Herr 5 km
627
30:08
1123
»
Anonymous
Anonymous
Dam 5 km
2403
30:09
1124
»
Anonymous
Anonymous
Dam 5 km
2402
30:09
1125
»
Anna Svensson
36-50
Arbetsförmedlingen 2
Dam 5 km
2101
30:09
1126
»
Peter Näslund
36-50
Jönköping
Herr 5 km
1009
30:10
1127
»
Filip Näslund
0-17
Jönköping
Herr 5 km
1011
30:10
1128
»
Evelina Svensson
18-35
Karl H Ström lag 4
Dam 5 km
2761
30:11
1129
»
Torbjörn Johansson
36-50
Karl H Ström lag 1
Herr 5 km
Blodgivare
663
30:11
1130
»
Cecilia Knypegård
36-50
Moderatern2
Dam 5 km
3412
30:11
1130
»
Mikael Samuelsson
0
Gnotec 2
Herr 5 km
992
30:11
1132
»
Jennie Lööf
0
Poolia moves like Jaggers
Dam 5 km
3471
30:12
1133
»
Åsa Joelsson
36-50
Bäckenet
Dam 5 km
2048
30:12
1133
»
Lisa Svensson
18-35
Vatten och Samhällsteknik
Dam 5 km
1831
30:12
1135
»
Susanne Brewitz
36-50
Team Börje
Dam 5 km
Blodgivare
2823
30:13
1136
»
Kjell Axelsson
51-65
De snabba byråkraterna
Herr 5 km
128
30:13
1137
»
Amanda Rörby
36-50
Domstolsverket 6
Dam 5 km
3060
30:13
1138
»
Anonymous
Anonymous
Dam 5 km
1586
30:14
1139
»
Norris Mirja
36-50
JELD-WEN LAG 2
Dam 5 km
2013
30:14
1140
»
Anonymous
Anonymous
Dam 5 km
Blodgivare
3184
30:15
1141
»
Ebba Millerup
0-17
Husqvarna Innebandyklubb Lag 4
Dam 5 km
2867
30:15
1142
»
Elham Sauma
36-50
Gamma
Dam 5 km
2091
30:16
1142
»
Anonymous
Anonymous
Herr 5 km
49
30:16
1142
»
Helen Svensson
36-50
Trafikverkets FF, Lag 6
Dam 5 km
2164
30:16
1145
»
Ulrika Carlsson
Dam 5 km
3571
30:16
1146
»
Ingela Ekström
18-35
Med mott
Dam 5 km
2687
30:16
1147
»
Andreas Egbäck
36-50
De 5 små GISarna
Herr 5 km
26
30:16
1147
»
Andrea Watson Athley
36-50
Mullsjö
Dam 5 km
3445
30:16
1149
»
Pierre Huss
Euromaskin
Herr 5 km
1038
30:17
1150
»
Anna-Klara Lindell
18-35
LAG2
Dam 5 km
2488
30:17
1150
»
Cecilia Jonsson
18-35
Rosenhälsan/Gränna
Dam 5 km
2742
30:17
1152
»
Veronica Brunér
18-35
Habbarna
Dam 5 km
2157
30:18
1153
»
Gustav Mattsson
0-17
Haga P-04 Lag 4
Herr 5 km
363
30:18
1154
»
Erika Vigren
18-35
Labb 6
Dam 5 km
3205
30:19
1155
»
Mathias Breuss
18-35
Etteplan 1
Herr 5 km
824
30:19
1156
»
Malin Holm
36-50
OP/IVA 4
Dam 5 km
1718
30:19
1157
»
Regina Göransson
36-50
Tjejligan 1
Dam 5 km
1605
30:20
1158
»
Arvid Bengnér
0-17
Jönköping
Herr 5 km
48
30:20
1159
»
Robert Häll
0
Gnotec 1
Herr 5 km
988
30:20
1160
»
Matilda Johansson
18-35
Lag A+
Dam 5 km
1670
30:20
1161
»
Gunilla Holmin
51-65
Med mott
Dam 5 km
2686
30:20
1162
»
Frida Ljungberg
18-35
SoL i sinne
Dam 5 km
3009
30:21
1163
»
Johanna Aronsson
18-35
KK Eksjö lag 1
Dam 5 km
Blodgivare
2452
30:21
1164
»
Fanny Johansson
0-17
FEMS
Dam 5 km
2857
30:21
1165
»
Jina Warjo
18-35
Aero Materiel 1
Dam 5 km
2059
30:22
1165
»
Sofie Unnersjö
36-50
Gislaved Gummi AB
Dam 5 km
2979
30:22
1167
»
Majja Hörnmark
51-65
Diktafonen
Dam 5 km
2051
30:23
1168
»
Eskil Håkansson
36-50
SAAB TRAINING 5
Herr 5 km
109
30:23
1168
»
Ida Linbro
18-35
Dam 5 km
2015
30:23
1170
»
Agneta Andersson
51-65
RJL Lag 5
Dam 5 km
2368
30:24
1170
»
Ingela Karlsson
36-50
Grännasisters
Dam 5 km
2336
30:24
1172
»
Ronnie Rapp
51-65
J & J
Herr 5 km
618
30:24
1173
»
Kajsa Freij
0-17
Bottnaryd
Dam 5 km
2504
30:24
1173
»
Christoffer Claesson
18-35
jönköping
Herr 5 km
852
30:24
1175
»
Neo Faxe Turunen
0-17
Haga P-04 Lag 4
Herr 5 km
362
30:24
1176
»
Rune Emanuelsson
36-50
Peab Lag 8
Herr 5 km
Blodgivare
299
30:25
1177
»
Mikael Boo
36-50
Domstolsverket 10
Herr 5 km
811
30:25
1178
»
Sofie Hammarbäck
36-50
Barnvårdenheten2
Dam 5 km
3253
30:25
1179
»
Stefan Karlsson
Airport Angelsngels
Herr 5 km
1102
30:25
1179
»
Therese Östlund
36-50
Team Under kontroll
Dam 5 km
2340
30:25
1181
»
Anki Holst
51-65
Team Susingstorp
Dam 5 km
2853
30:25
1182
»
Anna Palmgren
Vår mat
Dam 5 km
3575
30:26
1182
»
Pernilla Faxe
36-50
Haga P-04 Lag 4
Dam 5 km
2217
30:26
1184
»
Chantal Coté
36-50
Stödbenet
Dam 5 km
1597
30:26
1184
»
Erik Fagersson
18-35
Hedin Bil 2
Herr 5 km
813
30:26
1184
»
Linnea Wallin
18-35
Länsförsäkringar Jönköping 3
Dam 5 km
3115
30:26
1187
»
Hanna Larsson
18-35
Lagkamraterna 2
Dam 5 km
Blodgivare
1727
30:26
1188
»
Sara Duveskog
36-50
Barnvårdenheten2
Dam 5 km
3252
30:26
1189
»
Jens Danielsen
51-65
Fläktwoods Turbulent
Herr 5 km
391
30:26
1190
»
Sophie Andersson
36-50
Länsförsäkringar Jönköping 4
Dam 5 km
3117
30:27
1191
»
Stefan Palmgren
Vår mat
Herr 5 km
1098
30:27
1191
»
Linda Johansson
18-35
Eurofins B
Dam 5 km
Blodgivare
2539
30:27
1193
»
Roger Hägghult
51-65
DB Schenker Skadecenter 1
Herr 5 km
244
30:27
1194
»
Noomi Carlsson
51-65
RJL Lag 3
Dam 5 km
2362
30:27
1194
»
Karin Axelsson
36-50
De snabba byråkraterna
Dam 5 km
1777
30:27
1196
»
Magnus Stangdell
0
Gnotec 2
Herr 5 km
993
30:28
1197
»
Johan Söderqvist
18-35
Lekeryd
Herr 5 km
1016
30:28
1198
»
Fredrik Gustafsson
Mared AB
Herr 5 km
1036
30:28
1199
»
Linda Beckman
36-50
Bäckadal 7
Dam 5 km
6351
30:28
1200
»
Ulla-Karin Ramde
51-65
Forserum
Dam 5 km
3202
30:29
1201
»
Roland Franzen
36-50
Jönköping En stolpklättrarna
Herr 5 km
602
30:29
1202
»
Agnes Jacobsen
36-50
Domstolsverket 8
Dam 5 km
3066
30:30
1203
»
Elvedina Stroil
36-50
Team Öxnebacka
Dam 5 km
2949
30:30
1204
»
Miriam Olsson
18-35
Eurofins G
Dam 5 km
2574
30:30
1205
»
Pernilla Eld Hillevärn
36-50
Akutlag 1
Dam 5 km
2954
30:31
1206
»
Anna Agerhall
18-35
Theofils 1
Dam 5 km
2304
30:31
1207
»
Ida Andersson
18-35
Jönköping
Dam 5 km
2841
30:31
1208
»
Rickard Lindgren
18-35
Hedin Bil 1
Herr 5 km
812
30:31
1209
»
Johanna Winroth
18-35
Barnarpsskolan 3
Dam 5 km
1767
30:31
1210
»
Kristina Djup
36-50
Junebäcken
Dam 5 km
2671
30:32
1211
»
Jenny Rosén
18-35
HS-team 2 Jönköping lag 2
Dam 5 km
3353
30:32
1212
»
Thorbjörn Lindvall
Herr 5 km
1081
30:32
1213
»
Annika Norberg
36-50
Sogeti 3
Dam 5 km
3346
30:32
1214
»
Kristin Lindgren
18-35
Dam 5 km
Blodgivare
2226
30:33
1215
»
Heather Waldron
51-65
Österängsänglarna
Dam 5 km
2005
30:33
1216
»
Magnus Qvarnström
36-50
Peab Lag 7
Herr 5 km
296
30:33
1217
»
Nina Nauman
18-35
Junisarna
Dam 5 km
3108
30:33
1218
»
Lisa Moberg
18-35
Junisarna
Dam 5 km
3105
30:33
1219
»
Leila Ruthèr
18-35
Team Neo
Dam 5 km
3182
30:34
1220
»
Anonymous
Anonymous
Herr 5 km
Blodgivare
16
30:34
1221
»
Markus Hedberg
18-35
Semcon 1
Herr 5 km
15
30:34
1222
»
Helen Svensson
51-65
Skillingaryds FK lag 8
Dam 5 km
2190
30:35
1222
»
Tommy Gustafsson
51-65
Coor Industrial Services 2
Herr 5 km
484
30:35
1224
»
Susanne Levinsson
36-50
All right eyes on us!
Dam 5 km
3235
30:35
1225
»
Maria Einarsson
18-35
Team Åker
Dam 5 km
3048
30:35
1226
»
Magdalena Widriksson
51-65
S&P Jönköping/Skövde 2
Dam 5 km
Blodgivare
2353
30:35
1227
»
Emma Axelsson
18-35
Psykiatriskarehab 2
Dam 5 km
2462
30:35
1228
»
Victoria Berglund
36-50
Verksamhetsstöd och service_3
Dam 5 km
2557
30:36
1229
»
Sofia Pehrsson
18-35
Lagkamraterna 3
Dam 5 km
6129
30:36
1230
»
Richard Hedman
36-50
Scandinavian Photo 2
Herr 5 km
11
30:37
1230
»
Leo Rohdén
Herr 5 km
1035
30:37
1232
»
Lena Johansson
36-50
Dam 5 km
2787
30:37
1232
»
Svjetlana Kuzmanovski
36-50
TK Lag 3 Max
Dam 5 km
2808
30:37
1234
»
Ulrika Josefsson
1976
Hallpressen Lag 3
Dam 5 km
3512
30:38
1235
»
Kristian Bergström
Herr 5 km
1087
30:38
1236
»
Anonymous
Anonymous
Dam 5 km
1871
30:38
1237
»
Linda Hansson
36-50
Hakarps skolområde Lag 2
Dam 5 km
2884
30:38
1238
»
Marie Allvin
18-35
Labb 1
Dam 5 km
3148
30:38
1238
»
Thomas Rohdén
Herr 5 km
443
30:38
1240
»
Anonymous
Anonymous
Dam 5 km
2404
30:38
1241
»
Louise Frode
18-35
Länsförsäkringar Jönköping 3
Dam 5 km
3114
30:38
1242
»
Sofia Börsbo
18-35
BRM
Dam 5 km
2779
30:39
1243
»
Anonymous
Anonymous
Dam 5 km
2344
30:39
1244
»
Johanna Johansson
18-35
Hakarps skolområde Lag 1
Dam 5 km
2879
30:39
1244
»
Marie Karlsson
OP/IVA 10
Dam 5 km
3585
30:39
1246
»
Petter Libell
36-50
Huskvarna
Herr 5 km
Blodgivare
893
30:39
1247
»
Birgitta Elf
51-65
TeamOlmed Ortopedteknik lag 1
Dam 5 km
2596
30:39
1248
»
Charlotte Hallberg
36-50
Lagkamraterna 2
Dam 5 km
1725
30:40
1249
»
Therese Andersson
36-50
Fredriksdal
Dam 5 km
Blodgivare
2480
30:40
1250
»
Amanda Ljungberg
18-35
Delta
Dam 5 km
2093
30:41
Page:
<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
>