Svenska
English
Français
Suomi
Contact information Racetimer
Results from Blodomloppet i Göteborg 2018
Results
5 km
Man
Displaying results
751 - 1000
of
1318
in total
Page:
<
1
2
3
4
5
6
>
Pl.
Name
YOB
Club/City/Country
Cat.
#
Net
751
»
Tobias Börjesson
1993
Scan 6
Man
3535
31:11
752
»
Markus Karjalainen
1994
Volvo IE
Man
4032
31:11
753
»
Serwet Hosseini
1976
HSV Angered
Man
1644
31:12
754
»
Martin Westin
1973
Handsome runners ABB
Man
2340
31:12
755
»
Jonas Ericsson
1973
Lag Halvmilarna
Man
1948
31:13
756
»
Jimmy Millblad
1981
Svenska Mässan Gothia Towers 14
Man
2401
31:13
757
»
Azad Saka
1963
Keolis 3
Man
4446
31:14
758
»
Per Hyldetoft
1942
Göteborg
Man
4109
31:15
759
»
Per Wenzer
1944
Aranäs/Samhällsp 1
Man
2288
31:16
760
»
Marcus Strömberg
1980
RK 1
Man
4089
31:16
761
»
Pierre Nyberg
1966
SEB CM 2
Man
2867
31:16
762
»
Gabriel Nilsson
1982
Scan 4
Man
3542
31:17
763
»
Max Andrén
1991
Skusan 4
Man
4496
31:18
764
»
Johan Rutgersson
1975
Semcon Sweden AB
Man
4353
31:18
765
»
Lars Johan Hansson
1964
HaV3
Man
3860
31:19
766
»
Amela Alivodic
1969
SDF Norra Hisingen, Administrativa enhet
Man
3344
31:19
767
»
Daniel Saura
1980
Gula 1
Man
49
31:19
768
»
Mahdi Honarpardaz
1979
Volvo Cars
Man
379
31:19
769
»
Jesper Johannesson
1997
Bohusskolans smidigaste
Man
7253
31:19
770
»
Lennart- Andersson
1949
Göteborg
Man
21
31:20
771
»
Olov Hedengren
1960
Dometic
Man
4335
31:21
772
»
Hans Schmidt
1960
RISE 2
Man
4474
31:22
773
»
Lars Mossberg
1967
Team profil
Man
7523
31:26
774
»
Niclas Berntzon
1990
Postnord Air & Ocean 2 Landvetter
Man
403
31:27
775
»
Jonas Skarp
1967
-
Man
1174
31:29
776
»
Thomas Johansson
1966
-
Man
3116
31:30
776
»
Boris Vukovic
1966
Stjärnorna från Amhult 2
Man
1410
31:30
778
»
Mikael Olausson
1977
Långmosseskolan
Man
1707
31:31
778
»
Mikael Andersson
1951
Team Andersson Tjörn
Man
5136
31:31
780
»
Peter Zoltan
1969
UBF LTG EL
Man
3813
31:32
781
»
Rickard Lennermo
1988
Aniara Secondus
Man
112
31:33
782
»
Martin Åberg
1988
Zoega
Man
9531
31:33
783
»
Jesper Fjellström
1988
FILA VIKINGS 2
Man
3241
31:33
784
»
Rikard Isaksson
1986
Bäckstugan United
Man
5286
31:34
785
»
Hector Saxlund
1982
Volvo IE
Man
4033
31:36
785
»
Jonathan Leyton
1991
Skyltmax 3
Man
4586
31:36
787
»
Christoffer Palmqvist
1988
BROders
Man
1874
31:36
788
»
Petter Mattsson
1984
Team Åke
Man
1957
31:37
789
»
Stefan Frisk
1968
Göteborg
Man
5358
31:40
790
»
Magnus Ivarsson
1968
Qmatic2
Man
3511
31:46
791
»
Fredrik Sikström
1963
Fastighetskontoret Lag 11
Man
3319
31:46
792
»
Marco Parra
1996
Sälj
Man
1385
31:47
793
»
Zeke Sunnercrantz
1994
Tomgång
Man
4953
31:47
794
»
Gustav Pettersson
1991
Genzymerna
Man
4044
31:48
794
»
Andreas Thorsson
1983
Kottar och Frön
Man
480
31:48
796
»
Peder Brevik
1972
Insieme
Man
4408
31:50
797
»
Maurizio Vacante
1964
Insieme
Man
4407
31:50
798
»
Magnus Markling
1979
-Sångensemblen Amanda
Man
5366
31:51
799
»
Thomas Lüthi
1958
MEG 1
Man
3873
31:51
800
»
Linus Lahti
1985
PMV
Man
779
31:51
801
»
Roger Sveningsson
1974
ACN-AVA I
Man
2682
31:51
802
»
Michael Kullberg
1967
CA 1
Man
5252
31:52
803
»
Anonymous
Anonymous
Man
3850
31:53
804
»
Per Nordqvist
1982
CADCOM AB
Man
34
31:54
805
»
Pär Johansson
1981
Sweco Industry - AutoMotion
Man
4757
31:55
806
»
Anonymous
Anonymous
Man
1939
31:55
807
»
Daniel Frantzich
1988
CA 1
Man
5253
31:55
808
»
Martin Hultén
1973
Ekonomi så klart
Man
1205
31:55
809
»
Patrik Thorin
1979
Busch Vakuumteknik AB 2
Man
1867
31:56
810
»
Kristian Holmberg
1983
-
Man
4336
31:57
811
»
Adam Tukukino
1990
Team Superspurt
Man
4853
31:57
811
»
Peter Engberg
1960
GSL-7
Man
3285
31:57
813
»
Petter Fernström
1976
Charlie´s Angels
Man
1572
31:58
814
»
Mathias Sjöö
1975
Opalen 1
Man
2787
31:58
815
»
Michael Keith
1996
Dfind Science & Engineering 2
Man
4142
31:59
816
»
Jari Borgenstierna
1968
Gråbo
Man
7241
32:00
817
»
Johan Hammarstedt
1982
majornas kusptoppar
Man
4561
32:00
818
»
Andreas Bromberg
1978
Erlandsson 13
Man
3654
32:02
819
»
Adrian Andersson
1994
Blodhundrana
Man
2662
32:03
820
»
Aidin Esmailzadeh
1979
majornas kusptoppar
Man
4557
32:04
821
»
Michael Wilhelmsson
1988
ANS REC 3
Man
4278
32:04
822
»
Rodrigo de Paula
1973
Team02
Man
5033
32:06
822
»
Anonymous
Anonymous
Man
3949
32:06
824
»
Martin Hammarén
1982
Team Finance
Man
1032
32:06
825
»
Naveed Shah
1983
G som i great
Man
2262
32:07
826
»
Anders Ek
1963
FlexLink3
Man
558
32:08
827
»
Jesper Tiberg
1981
Sävedalen 2
Man
5080
32:08
828
»
Andreas Blomster
1983
Bloody CGM
Man
1077
32:09
829
»
Daniel Nelson
1990
Erlandsson 11
Man
3649
32:11
830
»
Richard Brodie
1980
Icomera Vampires
Man
5244
32:11
831
»
Nelson Gallardo Alvarez
1968
Aranäs/Samhällsp 3
Man
2296
32:13
832
»
Itsara Ratchahae
1983
Bohus kämpar
Man
473
32:13
833
»
Henrik Bengtsson
1968
Marktruppen
Man
1352
32:13
834
»
Lars-Åke Falk
1955
Erlandsson 15
Man
3656
32:14
834
»
Martin Bredberg
1968
Safety Pluto
Man
2343
32:14
836
»
Anonymous
Anonymous
Man
2178
32:15
837
»
Mattias Engström
1998
Sweco Bergteknik
Man
4794
32:15
838
»
Anonymous
Anonymous
Man
2175
32:17
839
»
Johnas Enqvist
1986
Praktiska Gaseller
Man
1804
32:19
840
»
Johannes Karlsson
1990
Eco Publisher
Man
3983
32:19
841
»
Rubel Mahmud
1989
94426
Man
865
32:19
842
»
Pontus Blanch
1971
Bocksten3
Man
2677
32:20
843
»
Fredrik Johansson
1975
-
Man
5381
32:20
844
»
Johan Larsson
1966
Sweco Energuide Lag 1
Man
4783
32:21
845
»
Leif Börjesson
1957
-
Man
296
32:21
846
»
Johan Sandström
1978
RISE 3
Man
4476
32:22
847
»
Fredrik Johansson
1969
Jeppesen 2
Man
3958
32:22
848
»
Martin Kinnmalm
1974
Pärlan/Alfa 2
Man
2305
32:24
849
»
Tobias Broo
1976
Quality First
Man
4526
32:24
850
»
Fredrik Boberg
1964
FlexLink2
Man
555
32:25
851
»
Anonymous
Anonymous
Man
2182
32:26
852
»
Stig Elofsson
1959
CAB Volvo Mix 1
Man
4634
32:26
853
»
Thomas Åstrand
1979
-
Man
496
32:28
854
»
Adam Szymanski
1969
SUPER 5
Man
3053
32:28
855
»
Simon Höglund
1985
Europa 2
Man
3567
32:30
855
»
David Alexandersson
1979
Äpplet2
Man
152
32:30
857
»
Joachim Granfeldt
1985
Europa 2
Man
3566
32:30
858
»
Roland Brännström
1955
Brannstrom Oilers
Man
5277
32:31
859
»
Rik Strijkert
1989
QQFS Team 2
Man
951
32:33
859
»
Erik Larsson
1979
Hälsporrarna
Man
3249
32:33
861
»
Jacob Raihle
1989
Sliding pebbles
Man
2646
32:34
862
»
Bengt-Inge Larsson
1966
Västra Frölunda
Man
5392
32:34
863
»
Anders Genne
1956
NCC lag 1
Man
3345
32:35
864
»
Martin Blideskog
1970
Hälsporrarna
Man
3248
32:35
865
»
Valon Huskaj
1989
Squeed 3
Man
4171
32:36
866
»
Tomas Roos
1972
AtletakademinLag3
Man
2723
32:37
867
»
Max Carling
1975
-knauf
Man
1107
32:39
868
»
Erik Lindqvist
1988
Utvecklingsenheten Angered
Man
1597
32:40
869
»
Joakim Larsson
1970
Stjärnorna från Amhult 3
Man
1415
32:40
870
»
Magnus Larsson
1971
FILA VIKINGS 2
Man
3240
32:40
871
»
Karl-Erik Johansson
1956
Färgklickarna
Man
1360
32:40
872
»
Sven Klockar
1977
House Dracula
Man
3360
32:44
873
»
Per Bratthammar
1967
Ena Halvan
Man
2546
32:45
874
»
Andreas Flyborg
1980
CADCOM AB
Man
35
32:46
875
»
Michel Bäck
1991
G-Solutions 1
Man
4314
32:48
876
»
Göran Ohlsson
1953
Utan flås
Man
1165
32:52
877
»
Waheed Jawadi
1980
team P&B 3
Man
8547
32:52
878
»
Einar Augustsson
1993
kyrklag1
Man
3600
32:52
879
»
Glenn Persson
1954
Askim
Man
4030
32:54
880
»
Peter Lundmark
1964
Ragn-Sells 2
Man
4716
32:55
881
»
Wasim Ibrahim
1994
ultimate team
Man
1627
32:55
882
»
Andreas Söderqvist
1991
OnePartnerGroup 2
Man
124
32:55
883
»
Jonathan Nilsson
1993
Squeed 2
Man
4167
32:57
884
»
Kenneth Ploghed
1971
Erlandsson 11
Man
3650
32:57
885
»
Mattias Roos
1983
Team Geodata
Man
3237
32:58
886
»
Iman Ataie
1984
Kungsbacka kommun 6
Man
1485
32:59
887
»
Yordan Petrov
1988
Los Angered 1
Man
1634
33:00
888
»
Ammar Hussain
1980
Team Ander
Man
1265
33:00
889
»
Rony Farah
1980
The Brave ones
Man
1211
33:03
890
»
Anonymous
Anonymous
Man
5265
33:03
891
»
Christofer Sarela Gustavsson
1990
Farmaceuter i spåren
Man
1319
33:04
892
»
Johan Ljungström
1958
Team Nära 2
Man
2240
33:04
893
»
Björn Forsman
1955
Advisory
Man
1060
33:07
894
»
Magnus Hansson
1965
Kungsbacka
Man
106
33:07
895
»
Henrik Blomgren
1987
ONE 2
Man
4173
33:07
896
»
Victor Olausson
1992
Squeed 2
Man
4168
33:08
897
»
Daniel Sjöberg
1986
Borås
Man
634
33:09
898
»
Mikael Ekespong
1980
Lag 2
Man
419
33:10
899
»
Anton Persson
1991
Lag Halvmilarna
Man
1950
33:10
900
»
Samuel Zayas
1978
WaVR
Man
2557
33:10
901
»
Niklas Andersson
1991
Bara Bärs
Man
4452
33:12
902
»
Jacob Wihlborg
1998
-
Man
18
33:12
903
»
Bo Gerdin
1956
KSB 1
Man
3101
33:12
904
»
Oskar Stridh
1978
Team Tuve 2
Man
5346
33:15
905
»
Anders Gyllner
1988
Team Passionate
Man
5108
33:15
906
»
Carl-Johan Elisson
1966
Sweco Energuide Lag 2
Man
4790
33:16
907
»
Anders Engman
1972
Släkten
Man
1185
33:16
908
»
Henric Sundin
1972
Ragn-Sells 2
Man
4717
33:17
909
»
Adam Folcker
1967
Kungsbacka kommun 5
Man
1491
33:20
910
»
Anonymous
Anonymous
Man
1883
33:21
911
»
Peter Larsson
1972
Teamwork
Man
958
33:21
912
»
Anders Borgström
1949
-
Man
782
33:22
913
»
Henrik Svennerberg
1989
Spårvägen 17
Man
4222
33:22
914
»
Anonymous
Anonymous
Man
499
33:23
915
»
Rickard Stigh
1978
FlexLink2
Man
554
33:23
916
»
Martin Viberg
1990
Lokalförvaltningen@lf.goteborg.se
Man
5386
33:23
917
»
Samir Celjo
1989
järngänget
Man
67
33:25
918
»
Stefan Karlsson
1973
Saab ICT Lag 2
Man
804
33:26
919
»
Anonymous
Anonymous
Man
1071
33:27
920
»
Ingrid Andreasson
1982
Miggans atleter
Man
2140
33:28
921
»
Greger Jonasson
1963
Göteborg
Man
9641
33:28
922
»
Jessica Olsson
1985
Lätt som en blodplätt
Man
3414
33:29
923
»
Joseph Muwonge
1989
Catch us if you can
Man
2267
33:29
924
»
Bengt Sondén
1956
UBF Mühleggers 1
Man
3823
33:31
925
»
Tommy Holmquist
1951
-
Man
4154
33:32
926
»
Vakant Vakant
1986
Fjällmans Apostlar III
Man
4932
33:32
927
»
Freddy Järvå
1976
PSGBG1
Man
2278
33:32
928
»
Bo Tapper
1953
Den lustiga bärbusken
Man
2606
33:34
928
»
Johan Andren
1990
Spårvägen Lag 15
Man
4218
33:34
930
»
Mårten Söderberg
1990
Söderbergarna
Man
542
33:35
931
»
Bengt Skoog
1958
Neurorehab
Man
5234
33:35
932
»
Per-Ola Martinsson
1963
Lag Spezial 1
Man
1019
33:36
933
»
Joakim Lundberg
1986
De andfådda från Bergum
Man
1592
33:37
934
»
Göran Hansson
1963
Lonesome Runners
Man
761
33:38
935
»
Martin Lindblad
1966
kyrklag1
Man
3602
33:38
936
»
Johan Johansson
1962
Rördesign 1
Man
2741
33:38
937
»
Olle Mattsson
1973
Ocean13
Man
905
33:40
938
»
Mikael Hansson
1979
Nödinge
Man
1456
33:41
939
»
Christoffer Larsson
2001
Snigeljoggarna
Man
71
33:42
940
»
Mehdi Razavi
1966
Go IF
Man
5229
33:43
941
»
Tommy Björk
1947
Golden Boys Göteborg
Man
291
33:43
942
»
Erik Wikstrand
1987
Kungsbacka kommun 5
Man
1487
33:44
943
»
Joel Dahlin
1987
Ica Kungälvs Löpgäng
Man
5407
33:44
944
»
Joakim Ingemarsson
1992
Bolagsstiftarna 5 km
Man
4360
33:44
945
»
Mohammed Al-Hashimi
1987
The Brave ones
Man
1214
33:44
946
»
Staffan Angelbäck
1959
Naturligtvis 1
Man
527
33:44
947
»
Henrik Pettersson
1971
LFIF 3
Man
3901
33:45
948
»
Mekuria Tegegne
1980
Infotiv 3
Man
1419
33:47
949
»
Sture Börjesson
1958
Rördesign 1
Man
2740
33:48
950
»
Mikael Gerner
1990
Knowit Business Consulting
Man
148
33:48
951
»
Marten Postma
1975
Infotiv 3
Man
1420
33:51
952
»
Bo Johansson
1948
Golden Boys Göteborg
Man
294
33:52
953
»
Anonymous
Anonymous
Man
2183
33:52
954
»
Deepak Kiran
1990
Aptiv3
Man
1305
33:53
955
»
Farid Kondori
1983
Aptiv4
Man
1310
33:53
955
»
Mattias Larsson
1985
Brannstrom Oilers
Man
5274
33:53
957
»
Emil Teampau
1986
FlexLink5
Man
563
33:53
958
»
Jimmy Johansson
1986
Kungsbacka kommun 6
Man
1484
33:55
959
»
Anders Nord
1966
Hifab-1
Man
2008
33:57
960
»
Lars Berndtsson
1974
LFIF 4
Man
3900
33:58
961
»
Ronnie Silverdahl
1970
Ronnie Walkers of Doom
Man
4992
34:01
962
»
Ola Berntsson
1968
Rehab Kungsbacka 4
Man
469
34:03
963
»
Minh Tran
1990
Teamwork
Man
959
34:04
964
»
Marcus Reilly
1989
DFDS Seaways 1
Man
4564
34:04
965
»
Jonas Länje
1970
QUL
Man
3010
34:05
966
»
Robert Larsson
1972
Run to the hills 1
Man
5127
34:07
967
»
Tieu Vinh Dang
1960
Lag gul
Man
2971
34:08
967
»
Magnus Sellmemo
1993
Teleperformance 4
Man
4153
34:08
969
»
Matiias Johansson
1973
Kulabodan
Man
2094
34:10
970
»
Patrik Nilsson
1978
Bolagsstiftarna 5 km
Man
4357
34:11
971
»
Natnael Kehsay
1992
Biståndsenheten Angered 2
Man
1686
34:12
972
»
Mario Salas
1978
IES Johanneberg 4
Man
612
34:13
973
»
Ulf Kjellberg
1965
Team OESGIT
Man
5009
34:15
974
»
Oliver Lindberg
1993
Blodplättargänget
Man
1519
34:17
975
»
Janne Lundin
1957
Spårvägen Lag 8
Man
4202
34:17
976
»
Fahim Rahman
1985
Vättleskolan Lag 1
Man
1677
34:22
977
»
Johan Karlsson
1965
Cerner 3
Man
1343
34:23
978
»
Johan Linde
1974
Team Åke
Man
1953
34:26
979
»
Stefan Andersson
1960
CA 1
Man
5254
34:27
980
»
Mathias Holst
1989
Team02
Man
5035
34:27
981
»
Henrik Silfverstrand
1973
Brannstrom Oilers
Man
5275
34:28
982
»
Tobias Ljungström
1986
Squeed 1
Man
4164
34:29
983
»
Mikael Jakobsson
1966
Ale Gymnasium 1
Man
5039
34:30
984
»
John Gunnarsson
1977
Ale Gymnasium 1
Man
5040
34:30
985
»
Johnny Johansson
1972
Sänkningen 2
Man
3135
34:30
986
»
Magnus Persson
1961
Ale Gymnasium 1
Man
5041
34:30
987
»
Gary Vasquez
1986
Snygg sexig och "singel"
Man
671
34:31
988
»
Anders Martinsson
1969
Ny Energi luft
Man
5501
34:31
989
»
Mikael Engberg
1991
Snygg sexig och "singel"
Man
670
34:32
990
»
Tobias Toll
1991
Stjärnorna
Man
7959
34:33
991
»
Swapnil Phutane
1987
CAE Value 5km
Man
4701
34:35
992
»
Henrik Olsson
1974
Mölndal
Man
5259
34:38
993
»
Fouad Hermiz
1955
TF Team 1
Man
5353
34:39
994
»
Thomas Gustavsson
1954
-
Man
177
34:40
995
»
Anonymous
Anonymous
Man
503
34:40
996
»
Matthias Tupy
1969
Brose Sweden AB
Man
1500
34:42
997
»
Jörgen Markhag
1962
TF Team 2
Man
1582
34:44
998
»
Peter Lendefors
1971
kyrklag1
Man
3599
34:45
999
»
Vakant Vakant
1986
Fjällmans Apostlar III
Man
4931
34:45
1000
»
John Gillström
1963
Cardiac output
Man
2782
34:47
Page:
<
1
2
3
4
5
6
>