Svenska
English
Français
Suomi
Contact information Racetimer
Results from Blodomloppet Linköping 2019
Results
Damer 5 km
Displaying results
1751 - 2000
of
2237
in total
Page:
<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
>
Pl.
Name
YOB
Club/City/Country
#
Net
1751
»
Christine Färnlöf
1985
LF 4
1364
35:52
1752
»
Livia Civitelli
1973
-
4643
35:53
1753
»
Helena Insulander
1991
Förskolan Brandliljegatan
6954
35:53
1754
»
Kristina Fåk Lloyd
1965
-
7602
35:54
1755
»
Elwira Kämpe
2000
Kämparna
1609
35:55
1756
»
Elsi Granath
2000
Kämparna
1606
35:55
1757
»
Therese Johansson
1982
Toyota Material Handling 39
1278
35:56
1758
»
Hanna Ahl Addén
1972
Kvinneby
20087
35:56
1759
»
Lena Karlsson
1964
Toyota Material Handling 03
1131
35:59
1759
»
Camilla Brandstedt
1972
Tannefors Tigers
6756
35:59
1761
»
Camilla Dagberg
1969
Fenomenmagasinet
2861
35:59
1762
»
Kerstin Rask
1950
Team Rask
7476
36:01
1763
»
Susanne Burghauser
1976
Förskolan Brandliljegatan
6953
36:01
1764
»
Britt-Lena Staberg
1955
-
2295
36:01
1765
»
Thea Rask
2009
Team Rask
7478
36:02
1766
»
Elenor Brånstrand
1959
linköping
2264
36:02
1767
»
Anna-Lena Åblad
1969
Syncentralen
5829
36:02
1768
»
Sara Sethson
1965
Gasellerna på TFK
2052
36:02
1769
»
Anneli Borell
1980
Ljungsbro förskolor 8
4813
36:03
1770
»
Beatrice Karlsson
1978
Safiren
3483
36:03
1771
»
Lena Karlsson
1955
Normlösa Lunkers 2
4559
36:05
1772
»
Gabriella Christoffersson
1991
Dynamic Code 1
3612
36:05
1773
»
Linda Brown
1985
RMV 4
4863
36:05
1774
»
Maria Lyly
1973
De hurtiga från Ryd
2876
36:06
1775
»
Ellen Källstrand
1995
Sprintegra
3412
36:07
1776
»
Heléne Karlsson
1965
Lag 58
2452
36:07
1777
»
Berit Lundström
1952
FÄRJESTADEN
7524
36:07
1778
»
Elisabeth Nordlöf
1990
Linköping
20068
36:10
1779
»
Ida Stigenhed
1988
Brengestig
7364
36:10
1780
»
Eva Gavatin
1960
Lingmerths Resebyrå
1950
36:10
1780
»
Julia Bolling
1993
Sprintegra
3411
36:10
1782
»
Fanny Arnåsen-Karlsson
2003
Vikingstad SK ung dam 1
6987
36:11
1783
»
Jenna Staaf
2003
Vikingstad SK ung dam 3
6996
36:12
1784
»
Patricia Sjölander
1990
Ljungsbro skola 2
2753
36:12
1785
»
Sara Gårdemar
1987
Den rörliga räntan
5283
36:13
1786
»
Christina Tilly
1959
Administrativt stöd mm
4442
36:13
1787
»
Linda Vallin
1978
Verisure 4
1708
36:14
1788
»
Ebba Jacobsson
2009
Maskinia AB
6071
36:16
1789
»
Ingrid Ulfson
1993
Ekkälleskolan lag 1
4010
36:16
1790
»
Anna Jensen
1992
NEO IVA 2
7690
36:16
1791
»
Liza Axelsson
1974
Ekängsskolan
5386
36:17
1791
»
Denise Öman
1993
Lfö
1383
36:17
1793
»
Åse Andersson
1966
Linköping
2371
36:17
1794
»
Ulrika Törnqvist
1976
NSC Neverending Story
3793
36:20
1795
»
Sofia Trosell
1972
Hörselgångarna
3179
36:20
1795
»
Julia Salomonsson
1993
Sore Runners 1
6025
36:20
1797
»
Sandra Hellqvist
1973
Montico
2472
36:22
1798
»
Estridh Cederby
1979
Waldorflekskolan Linblomman i Linköping
1529
36:22
1799
»
Vakant Vakant
9999
Lundbergs Track Club II
1640
36:22
1800
»
Sofia Allard
1972
Sore Runners 1
6022
36:22
1801
»
Annica Oscarsson
1967
Sockertopparna
1905
36:24
1802
»
Linda Möller
1976
Maskinia AB
6072
36:25
1803
»
Malin Regnstrand
1976
Berzan grund
2129
36:27
1804
»
Ida Sulkunen
1986
KPMG1
2579
36:28
1805
»
Anna Goding
1966
Team Triton
2170
36:28
1805
»
Parisa Heydari
2005
Alphaskolan 12
5840
36:28
1807
»
Malinda Collin
1974
Ekängsskolan
5387
36:29
1808
»
Hanna Johansson
1993
Exsitec1
7263
36:29
1809
»
Marie Axén
1969
LINKÖPING
1483
36:29
1810
»
Hanna Pigg Bergström
1992
HiBorn Shizzler cHiQs
6003
36:30
1811
»
Elin Haraldsson
1977
Åtvidaberg
20047
36:31
1812
»
Linnea Cowan
1994
Ollans bollar
6949
36:31
1813
»
Lydia Eriksson
1998
Ugglorna
7259
36:31
1813
»
Alice Haraldsson
2006
Åtvidaberg
20046
36:31
1815
»
Emelie Jämtheden
1996
-
7889
36:32
1816
»
Anna Cederberg
1970
-
7888
36:32
1817
»
Kaixu Liu
1990
Shrug
3635
36:32
1818
»
Elisabeth Forsman
1985
Starrstickorna
5169
36:33
1819
»
Ulrika Wentzel Olausson
1961
Sore Runners 2
6029
36:34
1820
»
Hanna Johansson
1980
Nettos Lager
6031
36:34
1821
»
Marie Gustafsson Ekström
1963
Rättsenheten 1
5975
36:34
1822
»
Sofie Bjertoft Andersson
1974
Starrstickorna
5168
36:34
1823
»
Ingalill Andersson
1955
Toyota Material Handling 50
1315
36:34
1824
»
Eva Frånlund
1952
AtlasskolanAB
7673
36:34
1825
»
Jessica Ericsson
1972
Hardford 3
5041
36:36
1826
»
Sara Gustavsson
1985
RMV 3
3863
36:40
1827
»
Inger Nordström
1958
Goblet squad (Klinisk patologi)
2435
36:44
1828
»
Helen Wall
1968
Danske CSD/Dev
5396
36:47
1829
»
Linnea Strand
1992
Valla 1
5507
36:48
1829
»
Carolina Svensk
1989
Evidensia Valla Djursjukhus
5517
36:48
1831
»
Linda Jonsson
1973
Platengymnasiet
2068
36:50
1832
»
Frida Andersson
1995
-
20164
36:51
1833
»
Linda Fritz
1972
Team Arla Plast Legends
7575
36:52
1834
»
Linda Karlsson
1994
Norlandia
6626
36:52
1835
»
Sofia Liljedahl
1972
Åkerbo lag 5
2549
36:53
1836
»
Louise Kruse Svensson
1953
Your library rules
6980
36:54
1837
»
Linda Sjökvist
1979
-
20059
36:55
1838
»
Inger Fjelstrenius
1968
Röntgen Västervik
6052
36:55
1838
»
Sofia Göth
1984
-
20091
36:55
1838
»
Hanna Tidner
1983
-
20092
36:55
1841
»
Norma Bou Aram
1977
BUP-läkarna
7096
36:55
1842
»
Sara Eklöv
1980
Närvårdskliniken LAH3
4384
36:55
1843
»
Heléne Linné
1988
MoS Lag 4
1871
36:56
1844
»
Malin Wilhelmsen
1980
MoS Lag 11
1860
36:56
1845
»
Therése Karlsson
1988
Lundbergs Track Club II
1639
36:56
1846
»
Camilla Yngve
1971
LINKÖPING
4544
36:57
1847
»
Natali Hoffman
2004
Alphaskolan 5
5853
36:58
1848
»
Mathilda Brånäng
2005
Alphaskolan 12
5839
36:58
1849
»
Monica Wiktorsson
1971
Lejonfastigheter 2
5736
36:58
1850
»
Marielle Ryberg
1971
Mc Casc
6775
37:00
1851
»
Marie Broddegård
1996
LINKÖPING
4541
37:01
1852
»
Teresa Olsson
1965
Montessoriskolan Trilobiten 3
1619
37:01
1853
»
Lena Danielsson
1962
NEO IVA 2
7689
37:02
1854
»
Laila Höljervangen
1969
Forum Östergötland 1
4717
37:03
1855
»
Gosia Smolinska Konefal
1974
To run
3516
37:03
1856
»
Irmeline Ahlström
2006
Gotte F05/06 3
4836
37:04
1857
»
Anastasia Trivkovic
2006
Gotte F05/06 3
4840
37:04
1858
»
Liselotte Hermansson
1974
Barnkliniken US
2263
37:04
1859
»
Hanna Fullmestad
1993
Robot 2
4416
37:04
1860
»
Mathilda Törnqvist
1991
Skandiabanken 4
3842
37:05
1860
»
Elinor Orest
1993
Robot 2
4418
37:05
1862
»
Carolina Johansson
1978
Himnaskolan2
3891
37:09
1862
»
Eva Danielsson
1959
HMC stab 2
3813
37:09
1864
»
Åsa Evertsson
1962
Ljungsbro förskolor 5
4805
37:09
1865
»
Elin Nilsson
1992
Himnaskolan3
3895
37:10
1865
»
Anna Ragnar
1989
Folkunga
4914
37:10
1867
»
Lina Nilsson
1992
Konsultteamet
7031
37:10
1868
»
Daniela Berft
1986
FinOren i Sverige AB
4059
37:11
1869
»
Jenny Roos
1981
Folkungaskolan
5973
37:13
1870
»
Eva-Lena Stenfelt
1964
Mixturen
6445
37:15
1871
»
Liselott Björkander
1961
Meerkat
4271
37:18
1872
»
Gunilla Helmersson
1960
Lag 2 Element
6928
37:18
1873
»
Maud Drevö
1920
ETP 1
2396
37:18
1874
»
Brigitte Carlsson
1956
Ljungsbro skola 3
2755
37:19
1875
»
Susanne Appelberg
1959
Tengbom 1
6830
37:20
1876
»
Josefin Hultgren
1984
Som en påse gott och blandat
3591
37:22
1877
»
Josefine Bramby
1993
BCG
3601
37:23
1878
»
Jessica Wigren
1997
Skandiabanken
20121
37:23
1879
»
Isa Jelvehed
2000
Birgittaskolan lag 14
6681
37:23
1880
»
Ulrika Andersson
1972
Indentive2
5194
37:24
1881
»
Daysi Chavez
1983
Miljöpartiet
7091
37:24
1882
»
Anonymous
Anonymous
2058
37:27
1883
»
Clara Furberg
2003
Vikingstad SK ung dam 1
6988
37:30
1884
»
Liselott Rehnqvist
1973
Toyota Material Handling 01
1121
37:30
1885
»
Maja Lundgren
1996
Blodgrupp 1
1937
37:31
1886
»
Johanna Widerdal
1992
HPK/BRIVA1
2340
37:31
1887
»
Julia Lind
1992
HPK/BRIVA2
2343
37:31
1888
»
Elin Gransö
1981
Ombergs hjältar
6760
37:32
1889
»
Emelie Sydmark
1995
Chorus Lin 1
2466
37:32
1890
»
Erika Björklund
1994
Chorus Lin 1
2462
37:32
1891
»
Mica Hallberg
2000
Birgittaskolan lag 16
6689
37:35
1892
»
Hanna Sääf
1995
-
4778
37:35
1893
»
Annika Söderlund
1992
Växjö
4699
37:35
1894
»
Anna-Maria Alexandersson
1969
Toyota Material Handling 02
1123
37:36
1895
»
Gunilla Andersson
1972
Blodpuddingarna
3573
37:36
1896
»
Mona Andersson
1964
Lag 2 Ä&F
3434
37:36
1897
»
Karin Gomér
1968
-
1518
37:38
1898
»
Marie Sjöstrand
1971
Toyota Material Handling 04
1135
37:38
1899
»
Annica Nydén
1965
Urologlöparna
2032
37:38
1900
»
Caroline Billehag
1970
NK 3 - 5km
3532
37:40
1901
»
Josefin Ragnehed
1985
LRF Konsult, Linköping
4796
37:41
1902
»
Carolin Gustafsson
1990
Blodpuddingarna5
5277
37:41
1903
»
Elin Lumme
1990
Kinda 9
5924
37:42
1904
»
Laura Shosholli
2007
maskarna
4749
37:43
1904
»
Annalena Pettersson
1958
Servicevärdarna 2
5564
37:43
1906
»
Elisabeth Engberg
1974
Speed of the Jär of dala
3538
37:44
1907
»
Parya Rezgar
2005
MalmslättsAIK 3
2525
37:46
1908
»
Karolina Danestig
1992
Dynamic Code 1
3613
37:46
1909
»
Pauline Westlund
1996
Östenssons 1
2589
37:47
1910
»
Sofia Nilsson Elzelah
2005
MalmslättsAIK 1
2514
37:47
1911
»
Louise Fältskog
1970
SyntheticMR 1
4242
37:50
1912
»
Anna Hedblom
1994
Dynamic Code 1
3614
37:50
1913
»
Inga-Lill Ekberg
1960
Mammogänget 1
20004
37:51
1914
»
Lena Whiss Collin
1971
Egeby 1
7335
37:51
1915
»
Jenni Mirow
1986
Valla 2
5511
37:52
1916
»
Elin Widen
1993
Klassisar 2.0 + Markus
1523
37:52
1917
»
Jennifer Elisson
1992
Valla 2
5509
37:53
1918
»
Jennifer Bodin
1993
Transdev 1
7117
37:54
1919
»
Ulrika Jonsson
1972
Reaching for the Sky!
1686
37:57
1920
»
Tanja Lukic
1991
SYNLAB3
2817
37:59
1921
»
Anna Naderfard
1987
SYNLAB3
2818
37:59
1922
»
Caroline Sulasalmi
1988
Power Puff Pinglorna
1081
38:01
1923
»
Jenny Ählström
1985
Fysik, kemi och biologi, nu tar vi i! 1
6048
38:01
1924
»
Ann-Charlotte Eliasson
1961
MEGA-teamet
6454
38:03
1925
»
Josefine Goding
1991
Team Triton
2172
38:04
1926
»
Julia Hidenius
1996
MK Smyger
3151
38:06
1927
»
Marina Andersson
1965
Linköping
20117
38:06
1928
»
Britt Enell Kederstedt
1959
kompis 4
6058
38:07
1929
»
Anna-Lena Thörnvall
1970
Berzeliusskolan
2121
38:07
1930
»
Klara Hägerström
2006
Bergs IK F05/07
5535
38:13
1931
»
Emelie Henning
2007
Bergs IK F05/07
5534
38:14
1932
»
Annie Arodell
2006
Bergs IK F05/07
5533
38:14
1933
»
Ulrika Elofsson
1969
Samhall AB 1
5690
38:14
1934
»
Liane Jonstad
1959
LF 7
1374
38:16
1935
»
Lina Lagerquist
1973
Danske Finest
3306
38:17
1936
»
Victoria Blom
1993
-
4580
38:18
1937
»
Louise Jonzon
1993
-
4581
38:18
1938
»
Ebba Nilsson
1993
Fikapaus?
3782
38:19
1939
»
Malin Örtengren
1975
Exsitec
7286
38:19
1940
»
Elin Vingstedt
1975
Ljungsbro förskolor 5
4808
38:22
1941
»
Matilda Brindmark
1985
Patillerna
6447
38:22
1942
»
Liselott Andersson
1960
Berzeliusskolan
2119
38:23
1943
»
Madelen Tonström
1978
Team Rejmes 1
5009
38:26
1943
»
Karin Edén
1966
Tekniska verken Lag 6
3104
38:26
1945
»
Carina Karlsson
1962
Östenssons 1
2586
38:27
1946
»
Ethel Dahlin
1963
Ånestadsskolan 3
2240
38:28
1947
»
Kristina Johansson
1963
KPMG1
2577
38:28
1948
»
Lizette Löfgren
1991
Östenssons 2
2606
38:28
1949
»
Marie Hägglund
1965
MoS Lag 5
1875
38:29
1950
»
Heléne Falkman
1966
Tekniska verken Lag 9
3115
38:30
1950
»
Kristina Hilberts
1960
1 Ords 4:12
2485
38:30
1952
»
Ebba Nilsson
1997
Boxholmarna 1
1731
38:32
1953
»
Maria Lindqvist
1974
LIBK P06:693
5582
38:33
1954
»
Erica Billermark
1966
Örsprångarna
3309
38:36
1955
»
Raija Roukala
1960
Malin 30
1631
38:37
1956
»
Ingrid Wiklund
1955
ILEMA Striders
2290
38:37
1957
»
Sofia Carlsson
1980
Skalman
3344
38:37
1958
»
Tova Persson
1990
Skalman
3346
38:38
1959
»
Eva Ferm
1966
RA Air Runners 4
6159
38:39
1960
»
Hedda Granberg
2007
Team heddaotto
3980
38:40
1961
»
Jenni Almlöf
1977
FSS
1056
38:44
1962
»
Sana Zahra
1966
Meerkat
4274
38:44
1963
»
Anna Ljungberg
1976
Torn1
4181
38:47
1964
»
Margareta Johansson
1959
Saab AB
6747
38:48
1964
»
Vakant Vakant
9999
Torn2
4188
38:48
1966
»
Monica Hassel
1976
Torn2
4186
38:48
1967
»
Fia Nyberg
1971
Sköldpadda
4250
38:51
1968
»
Annica Skytt
1955
Atlasskolan
7672
38:52
1969
»
Kotte Hålling
1992
ID. Buggy
4513
38:53
1970
»
Annika Kleist
1968
LF 8
1377
38:56
1971
»
Karin Johansson
1960
Kvinnoklinikens mottagning
3236
38:57
1972
»
Anne-Marie Johansson
1965
Event- & Speakerljud
20102
38:59
1973
»
Alicia Öreteg
2005
Alphaskolan 10
5835
39:00
1974
»
Hanna Collin
1995
BCG
3602
39:01
1975
»
Jazz Westerberg
1997
GF Nikegymnasterna
2013
39:03
1976
»
Amanda Sarenberg
2005
Alphaskolan 9
5870
39:03
1977
»
Anna Hentzer
1986
Skandiabanken 3
3835
39:07
1978
»
Jessica Wärlander
1996
Skärblacka
2158
39:07
1978
»
Tonje Glad
1972
Scandic Linköping City 3
7396
39:07
1980
»
Beatrice Hjalmarsson
1988
Röda droppar räddar liv
1485
39:09
1981
»
Karin Ahlberg
1980
NEXT2
2540
39:11
1982
»
Ewa Lilja
1967
Vardaga Hemtjänst 2
6251
39:11
1983
»
Cecilia Asserhed
1973
Yrkesvägen
7905
39:11
1984
»
Emelie Orraryd
1985
Nethouse
7532
39:11
1985
»
Madeleine Tapper
1985
-
7192
39:13
1986
»
Angelica Landberg
1985
ICA Maxi 3
7415
39:16
1987
»
Camilla Gidlund
1968
Stångåstaden 2
3698
39:20
1988
»
Sabina Sahuric
1994
Paragera
1584
39:20
1989
»
Ulrika Eurenius
1973
LF 3
1361
39:21
1990
»
Carina Asp
1972
-
6968
39:22
1991
»
Catrin Fernholm
1961
Ögontjänarna
5172
39:25
1992
»
Anna Norman
1990
WSP Lag 4
3666
39:26
1993
»
Frida Svalin
1978
Ekonomer på RÖ 1
5340
39:29
1993
»
Lara Svalin
2009
Ekonomer på RÖ 1
5341
39:29
1995
»
Gunilla Martinsson
1951
Normlösa Lunkers 2
4560
39:30
1995
»
Elma Sandell
2002
Kindablot3
2947
39:30
1997
»
Jenny Thörnqvist
1972
ICA Maxi 6
7423
39:32
1998
»
Mia Boreson
1980
Team Eldslösa
2094
39:32
1999
»
Emilia Hjelte
1995
Kindablot
2935
39:34
2000
»
Annelie Hjelte
1963
Kindablot
2934
39:34
Page:
<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
>