Svenska
English
Français
Suomi
Tuloksia Ballycotton 10 2013 2013
Tuloksia
10Mile
Tuloslista on bruttotulosten järjestyksen mukainen
Bruttoaika: aikasi lähdöstä
Nettoaika: aikasi lähtöviivan ylityksestä
Displaying tuloksia
1 - 250
of
2601
in total
Page:
<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
>
Pl.
Nimi
Syntymävuosi
Seura/Kaupunki/Maa
Kat.
Alakat.
#
Netto
Brutto
1
»
Sergiu CIOBANU
Clonliffe Harriers
M
M
1
(49:18)
49:18
2
»
Brian MAHER
Kilkenny City Harriers
M
M
26
(50:08)
50:08
3
»
Mick CLOHISEY
Raheny Shamrock AC
M
M
27
(50:34)
50:34
4
»
James MCCARTHY
East Cork AC
M
M
3
(51:37)
51:37
5
»
Tim O'DONOGHUE
East Cork AC
M
M
3418
(52:00)
52:00
6
»
Alan O'SHEA
Bantry AC
M
M
2
(52:30)
52:30
7
»
Sandis BRALITIS
West Waterford AC
M
M
15
(52:53)
52:53
8
»
Michael MACDIARMADA
Clonliffe Harriers
M
M
6
(52:57)
52:57
9
»
Paul STEPHENSON
Rathfarnham WSAF AC
M
M
2034
(52:59)
53:00
10
»
Brian LEAHY
Raheny Shamrock AC
M
M
8
(53:21)
53:21
11
»
Bernard ROE
Raheny Shamrock AC
M
M
9
(53:33)
53:33
12
»
Simon REEDE
Raheny Shamrock AC
M
M
2736
(53:35)
53:36
13
»
Paul DUFFY
Sportsworld RC
M
M
3199
(53:42)
53:42
14
»
Jason REID
Rathfarnham-WSAF AC
M
M
12
(53:56)
53:56
15
»
Sean MCGRATH
East Cork AC
M
M
3299
(53:57)
53:57
16
»
Brian MURPHY
Iveragh AC
M
M
3048
(54:06)
54:07
17
»
Stephen MOORE
Crusaders AC
M
M
36
(54:31)
54:31
18
»
Declan POWER
Clonliffe Harriers
M
M40
18
(54:45)
54:45
19
»
Wieslaw SOSNOWSKI
Eagle AC
M
M40
33
(54:45)
54:45
20
»
Tim TWOMEY
Leevale AC
M
M
32
(54:47)
54:47
21
»
Cathal O'CONNELL
St. Finbarrs AC
M
M45
2852
(54:49)
54:49
22
»
Rob CROSS
Crusaders AC
M
M
37
(54:50)
54:50
23
»
Colm MOORE
Leevale AC
M
M
38
(54:50)
54:51
24
»
Keith LYNCH
Bridge Milers-Olympic Harriers
M
M
2605
(54:52)
54:53
25
»
Michael HARTY
East Cork AC
M
M
2644
(55:00)
55:00
26
»
Maria MCCAMBRIDGE
Letterkenny AC
F
F35
2992
(55:01)
55:01
27
»
Cornelius MARSHALL
St. Finbarrs AC
M
M
1594
(55:05)
55:06
28
»
Michael LYONS
Grange-Fermoy AC
M
M
3104
(55:07)
55:09
29
»
Danny SMITH
Ballynonty AC
M
M
1404
(55:13)
55:13
30
»
Shane SIMCOX
Mallow AC
M
M
2889
(55:20)
55:21
31
»
Allen WHITAKER
St. Finbarrs AC
M
M40
473
(55:29)
55:29
32
»
James LIDDANE
Bridge Milers-Olympic Harriers
M
M
2927
(56:00)
56:01
33
»
Ciaran AYLWARD
Rathfarnham-WSAF AC
M
M
3154
(56:05)
56:05
34
»
Jonathan HUGHES
Rathfarnham-WSAF AC
M
M
13
(56:11)
56:12
35
»
Gary CROSSAN
Letterkenny AC
M
M40
2991
(56:12)
56:12
36
»
Rory O'SULLIVAN
St. Finbarrs AC
M
M
2493
(56:15)
56:15
37
»
John O'CONNELL
Leevale AC
M
M
3149
(56:20)
56:20
38
»
Dzintars KLAVA
West Waterford AC
M
M
16
(56:20)
56:21
39
»
Adrian LINEHAN
Duhallow AC
M
M
3229
(56:31)
56:32
40
»
Kenneth KELLEHER
East Cork AC
M
M
10
(56:44)
56:44
41
»
Simon MANGAN
Gneeveguilla AC
M
M
39
(56:43)
56:45
42
»
Kevin WILMOT
Bandon AC
M
M
2977
(56:46)
56:47
43
»
Siobhan O'DOHERTY
Borrisokane AC
F
F
21
(56:55)
56:56
44
»
Eoin O'KEEFFE
St. Finbarrs AC
M
M
1478
(56:56)
56:58
45
»
Shane COFFEY
Togher AC
M
M
34
(57:06)
57:07
46
»
Gary CONDON
Sli Cualann AC
M
M40
311
(57:18)
57:20
47
»
Martin MONAGHAN
Slaney Olympic AC
M
M
3387
(57:24)
57:24
48
»
Kevin O'BRIEN
East Cork AC
M
M
106
(57:28)
57:29
49
»
Alexander O'SHEA
St. Finbarrs AC
M
M
3030
(57:29)
57:32
50
»
Josh O'S-HOURIHAN
UCC AC
M
M
1303
(57:32)
57:33
51
»
Finbarr KIRWAN
Sli Cualann AC
M
M40
19
(57:36)
57:38
52
»
John MALONE
Youghal AC
M
M40
2757
(57:48)
57:48
53
»
Brian HEGARTY
Leevale AC
M
M
3322
(57:58)
58:00
54
»
Martin HOARE
Celbridge AC
M
M
2240
(58:00)
58:00
55
»
Shane COLLINS
Crusaders AC
M
M
35
(58:00)
58:01
56
»
David COMBER
Leevale AC
M
M
3344
(58:02)
58:03
57
»
James HOARE
Celbridge AC
M
M
2241
(57:59)
58:03
58
»
Robert PATTERSON
St. Finbarrs AC
M
M
2981
(58:05)
58:05
59
»
Claire GIBBONS-MCCARTHY
St. Finbarrs AC
F
F35
28
(58:06)
58:07
60
»
Brian CARR
Leevale AC
M
M
1925
(58:10)
58:10
61
»
Mark SMITH
unatt/Cork
M
M
366
(58:07)
58:15
62
»
Michael MURPHY
Carrick-on-Suir AC
M
M
3447
(58:14)
58:15
63
»
Edwin KEVILLE
Rathfarnham-WSAF AC
M
M45
561
(58:16)
58:17
64
»
Alex BARRY
unatt/London
M
M
3485
(58:16)
58:17
65
»
Donal COAKLEY
Togher AC
M
M
3258
(58:16)
58:17
66
»
Trevor POWER
Waterford AC
M
M
2619
(58:14)
58:20
67
»
Anthony ARCHER
St. Finbarrs AC
M
M50
2202
(58:18)
58:21
68
»
David RYAN
Clonmel AC
M
M40
3350
(58:26)
58:28
69
»
David O'CONNOR
Celbridge AC
M
M
2312
(58:31)
58:31
70
»
Tom BLACKBURN
Moore Abbey Milers
M
M45
2593
(58:34)
58:35
71
»
Mike CUNNINGHAM
Bilboa AC
M
M45
20
(58:40)
58:40
72
»
Liam SLATTERY
Mallow AC
M
M
2558
(58:40)
58:43
73
»
Darragh CANAVAN
Midleton AC
M
M
3053
(58:45)
58:46
74
»
Dennis LYONS
St. Finbarrs AC
M
M
3273
(58:50)
58:53
75
»
Conor TIERNEY
East Cork AC
M
M
11
(59:01)
59:01
76
»
James GUBBINS
Kilfinane AC
M
M
2075
(59:06)
59:10
77
»
Eddie NEWMAN
Mullingar Harriers
M
M45
2631
(59:10)
59:13
78
»
Conor DOLAN
unatt/Galway
M
M
80
(59:16)
59:18
79
»
Justin MURTAGH
Mullingar Harriers
M
M
3471
(59:16)
59:20
80
»
Paul MORAN
Kilkenny City Harriers
M
M35
2137
(59:19)
59:25
81
»
Jim COSGRAVE
St. Finbarrs AC
M
M40
2222
(59:26)
59:26
82
»
Jamie WESTWOOD
Stadium Runners
M
M40
3492
(59:28)
59:28
83
»
Joe WALSH
Youghal AC
M
M
2788
(59:31)
59:32
84
»
Tommy FALCONER
Carrick-on-Suir AC
M
M
2963
(59:37)
59:37
85
»
Finbarr O'DWYER
Leevale AC
M
M40
603
(59:36)
59:39
86
»
Brian FLANNELLY
Bilboa AC
M
M
983
(59:37)
59:41
87
»
Cathal MCCARTHY
Doheny AC
M
M
2354
(59:37)
59:41
88
»
Val GUNNER
Gowran AC
M
M40
2530
(59:40)
59:47
89
»
Keith GORRY
Tullamore Harriers
M
M
593
(59:45)
59:50
90
»
David GRANGE
Raheny Shamrock AC
M
M40
165
(59:49)
59:51
91
»
Fergus WALL
Bandon AC
M
M45
2976
(59:52)
59:52
92
»
Mark WOLFE
unatt/Cork
M
M40
2324
(59:45)
59:52
93
»
John O'CALLAGHAN
Eagle AC
M
M40
3373
(59:51)
59:56
94
»
Fergus GROARKE
Midleton AC
M
M
198
(59:56)
1:00:00
95
»
Alex ROWE
Wesham Road Runners
M
M55
3518
(59:58)
1:00:03
96
»
Joe KELLEHER
St. Finbarrs AC
M
M40
2708
(1:00:02)
1:00:05
97
»
Mark MCMAHON
West Muskerry AC
M
M40
2968
(1:00:04)
1:00:08
98
»
David LEONARD
Sliabh Buidhe Rovers AC
M
M40
3324
(1:00:03)
1:00:10
99
»
Angela MCCANN
Clonmel AC
F
F40
1522
(1:00:14)
1:00:14
100
»
Paul O'CALLAGHAN
unatt/Cork
M
M
2572
(1:00:15)
1:00:18
101
»
Jim O'MALLEY
Sliabh Bhuide Rovers
M
M
1516
(1:00:13)
1:00:19
102
»
Johnny O'SULLIVAN
Galtee Runners AC
M
M40
2801
(1:00:17)
1:00:20
103
»
Thomas BUBENDORFER
Star Of The Laune AC
M
M40
2935
(1:00:16)
1:00:23
104
»
Sean WALSH
unatt/Ladysbridge
M
M
861
(1:00:04)
1:00:26
105
»
Paul DOWNEY
St. Finbarrs AC
M
M
2980
(1:00:24)
1:00:27
106
»
Ian DORGAN
St. Finbarrs AC
M
M
3176
(1:00:34)
1:00:34
107
»
Michael BYRNE
St. Catherines AC
M
M
2932
(1:00:35)
1:00:35
108
»
Wesley NOLAN
Metro-St. Brigids AC
M
M
1769
(1:00:36)
1:00:36
109
»
Owen CASEY
Carrigaline RR AC
M
M
1228
(1:00:42)
1:00:50
110
»
Pat QUILL
Crusaders AC
M
M45
2845
(1:00:49)
1:00:52
111
»
Brian KELLY
Brow Rangers AC
M
M
3124
(1:00:34)
1:00:52
112
»
Larry KELLY
Galway City Harriers
M
M45
1527
(1:00:55)
1:00:58
113
»
Michael RYAN
Dundrum AC
M
M
2723
(1:01:02)
1:01:04
114
»
Tony CAMBRIDGE
Eagle AC
M
M45
3357
(1:01:03)
1:01:06
115
»
John NOLAN
Waterford AC
M
M
1360
(1:01:09)
1:01:09
116
»
Brian CUDDIHY
Waterford AC
M
M
3263
(1:01:13)
1:01:13
117
»
Brian GROGAN
unatt/Killaloe
M
M45
1161
(1:01:12)
1:01:16
118
»
Kevin CURRAN
Sportsworld RC
M
M
3127
(1:01:17)
1:01:20
119
»
Adrienne JORDAN
Metro-St. Brigids AC
F
F35
3377
(1:01:19)
1:01:20
120
»
Tim SMITH
Eagle AC
M
M50
2791
(1:01:36)
1:01:38
121
»
Dermot HUDSON
unatt/Limerick
M
M
990
(1:01:36)
1:01:40
122
»
Peter KELLEHER
unatt/Cork
M
M
637
(1:01:27)
1:01:41
123
»
Eamonn MCEVOY
St. Finbarrs AC
M
M55
2754
(1:01:40)
1:01:42
124
»
Michael JORDAN
Slaney Olympic AC
M
M40
3385
(1:01:40)
1:01:45
125
»
Micheal LUCEY
unatt/Tower
M
M40
583
(1:01:42)
1:01:47
126
»
Ray SOMERS
Athenry AC
M
M
3285
(1:01:28)
1:01:51
127
»
Vivian FOLEY
Eagle AC
M
M40
3333
(1:01:50)
1:01:53
128
»
Shane COONEY
unatt/Dublin
M
M
1294
(1:01:55)
1:01:55
129
»
Eric BROWNE
Eagle AC
M
M
3461
(1:01:55)
1:01:58
130
»
Garrett CASEY
St. Finbarrs AC
M
M40
3000
(1:01:54)
1:02:07
131
»
Kevin GEARY
Eagle AC
M
M
3343
(1:02:01)
1:02:08
132
»
Michael DUNFORD
West Waterford AC
M
M45
2585
(1:02:05)
1:02:09
133
»
Glenn DOLLARD
St. Finbarrs AC
M
M
2929
(1:02:02)
1:02:11
134
»
Guillaume HUYET
unatt/Cork
M
M40
695
(1:02:12)
1:02:12
135
»
Thomas CURRAN
Youghal AC
M
M
3348
(1:02:13)
1:02:13
136
»
Kieran MURPHY
Clonliffe Harriers
M
M45
2703
(1:02:13)
1:02:15
137
»
Paul SHANAHAN
Navy AC
M
M45
3403
(1:02:15)
1:02:20
138
»
Eoin DEASY
Leevale AC
M
M
3286
(1:02:17)
1:02:22
139
»
Ruairi O'MAHONY
St. Finbarrs AC
M
M
1836
(1:02:26)
1:02:33
140
»
Michael CLANCY
Mallow AC
M
M
2924
(1:02:31)
1:02:38
141
»
Martin O'REILLY
St. Finbarrs AC
M
M
2718
(1:02:36)
1:02:40
142
»
Frank O'CARROLL
East Cork AC
M
M
3275
(1:02:42)
1:02:43
143
»
Dervila HOLMES
Donore Harriers
F
F35
3317
(1:02:46)
1:02:46
144
»
Peter O'NEILL
unatt/Dublin
M
M
1072
(1:02:43)
1:02:50
145
»
Patrick TROY
unatt/Midleton
M
M
1942
(1:02:41)
1:02:52
146
»
Liam TRACEY
unatt/Watergrasshill
M
M
556
(1:02:35)
1:02:53
147
»
Pierce DALTON
Kilkenny City Harriers
M
M45
1415
(1:02:39)
1:02:56
148
»
Jamie FITZMAURICE
unatt/Cork
M
M
950
(1:02:34)
1:02:58
149
»
Vasiliy NEUMERZHITSKIY
Clonmel AC
M
M45
1945
(1:02:45)
1:02:59
150
»
Kieran STAUNTON
unatt/Kilkenny
M
M
312
(1:03:01)
1:03:01
151
»
Noel DALY
Mallow AC
M
M
2920
(1:02:37)
1:03:01
152
»
Ger FORDE
unatt/Carrigtwohill
M
M
877
(1:03:01)
1:03:09
153
»
Noel CURTIN
Youghal AC
M
M45
3462
(1:03:11)
1:03:13
154
»
Patrick MARSHALL
St. Abbans AC
M
M
1592
(1:03:19)
1:03:22
155
»
Brendan O'CALLAGHAN
unatt/Dublin
M
M
478
(1:03:13)
1:03:22
156
»
Frank LANDY
Ennis Track Club
M
M
941
(1:03:09)
1:03:23
157
»
Eoin HENNESSY
unatt/Cork
M
M
420
(1:02:54)
1:03:25
158
»
Shane FITZGERALD
St. Catherines AC
M
M
295
(1:03:20)
1:03:27
159
»
Willie O'CONNOR
Galtee Runners AC
M
M40
2815
(1:03:19)
1:03:28
160
»
Kieran MULCAHY
Midleton AC
M
M40
2692
(1:03:27)
1:03:29
161
»
Marty O'KEEFFE
Youghal AC
M
M40
3158
(1:03:29)
1:03:29
162
»
Maura REGAN
Eagle AC
F
F
2857
(1:03:31)
1:03:33
163
»
Francis MAUNSELL
Midleton AC
M
M40
2704
(1:03:32)
1:03:35
164
»
Dave BARRY
unatt/Cork
M
M40
834
(1:03:36)
1:03:36
165
»
John QUIRKE
London Irish AC
M
M55
3431
(1:03:35)
1:03:38
166
»
Kevin HAYES
St. Catherines AC
M
M
2972
(1:03:34)
1:03:40
167
»
Rory MCCAULEY
Slaney Olympic AC
M
M
3398
(1:03:26)
1:03:41
168
»
Michael O'SULLIVAN
Carrick-on-Suir AC
M
M40
2070
(1:03:36)
1:03:44
169
»
John FAHY
unatt/Cork
M
M
276
(1:03:31)
1:03:46
170
»
Paul PENNEY
unatt/Cork
M
M
567
(1:03:39)
1:03:48
171
»
Pat NOLAN
Waterford AC
M
M
1572
(1:03:50)
1:03:50
172
»
Donnacha LEHANE
Eagle AC
M
M
2858
(1:03:45)
1:03:52
173
»
Sean O'SULLIVAN
unatt/Cork
M
M
2313
(1:03:41)
1:03:53
174
»
PaulA DIVER
Newbridge AC
M
M
2463
(1:03:43)
1:03:53
175
»
Joe KELLY
Sli Cualann AC
M
M40
2387
(1:03:49)
1:03:55
176
»
Ciaran COLEMAN
Youghal AC
M
M
2746
(1:03:58)
1:03:58
177
»
Terry BRADY
Brothers Pearse AC
M
M
3148
(1:03:56)
1:03:59
178
»
Alan RYAN
West Waterford AC
M
M40
793
(1:03:47)
1:04:00
179
»
Anthony DOWD
unatt/Wexford
M
M40
1107
(1:03:31)
1:04:03
180
»
Bobby REDMOND
Slaney Olympic AC
M
M
3395
(1:03:48)
1:04:03
181
»
John O'SULLIVAN
St. Finbarrs AC
M
M
3212
(1:03:09)
1:04:08
182
»
Frank BURKE
Athenry AC
M
M40
3091
(1:03:46)
1:04:10
183
»
Rodney MACKEN
Donoughmore AC
M
M
2165
(1:03:30)
1:04:10
184
»
Noel O'REGAN
Midleton AC
M
M45
2466
(1:04:11)
1:04:14
185
»
John KISSANE
unatt/Cork
M
M45
588
(1:03:49)
1:04:14
186
»
Joyce WOLFE
Leevale AC
F
F
2435
(1:04:09)
1:04:16
187
»
Nollaig O'NEILL
Leevale AC
F
F40
29
(1:04:13)
1:04:16
188
»
Aaron HOGAN
unatt/Ballincollig
M
M
196
(1:04:06)
1:04:17
189
»
Sean O'SULLIVAN
Midleton AC
M
M40
703
(1:04:15)
1:04:19
190
»
Maria CAREY
Ennis Track Club
F
F35
3021
(1:04:05)
1:04:19
191
»
James KENNY
Kilmurry-Ibrickane NC AC
M
M55
3470
(1:04:13)
1:04:23
192
»
Fergal O'MEARA
Midleton AC
M
M40
2724
(1:04:24)
1:04:27
193
»
Ian REIDY
Leevale AC
M
M40
1900
(1:04:16)
1:04:28
194
»
Kevin FITZGERALD
Skibbereen AC
M
M
3109
(1:04:05)
1:04:28
195
»
Bill STANLEY
Sli Cualann AC
M
M45
3128
(1:04:22)
1:04:29
196
»
Kieran CROWLEY
Donoughmore AC
M
M40
3259
(1:04:29)
1:04:29
197
»
Niall ENRIGHT
unatt/Limerick
M
M
987
(1:04:26)
1:04:31
198
»
Anna DORIS
Midleton AC
F
F40
2763
(1:04:31)
1:04:31
199
»
Niall MCGEORGE
Crusaders AC
M
M
864
(1:04:18)
1:04:34
200
»
Katherine CASHELL
St. Finbarrs AC
F
F
3508
(1:04:15)
1:04:35
201
»
Martin CURTIN
St. Finbarrs AC
M
M
3376
(1:04:23)
1:04:35
202
»
Conor MCMAHON
West Muskerry AC
M
M45
2967
(1:04:34)
1:04:38
203
»
Richard O'MEARA
Galtee Runners AC
M
M
2808
(1:04:23)
1:04:38
204
»
Thomas FOX
unatt/Carrigaline
M
M45
181
(1:04:19)
1:04:38
205
»
Neil Dineen
unatt/Cork
M
M
2047
(1:04:31)
1:04:40
206
»
Sean HUDSON
unatt/Limerick
M
M
991
(1:04:36)
1:04:40
207
»
Steven O'RIORDAN
unatt/Ballynoe
M
M40
566
(1:04:20)
1:04:41
208
»
Michael BERGIN
unatt/Kilkenny
M
M
308
(1:04:15)
1:04:41
209
»
Ray HAHESY
West Waterford AC
M
M45
2936
(1:04:24)
1:04:41
210
»
Brian O'CALLAGHAN
unatt/Glanmire
M
M
1695
(1:04:31)
1:04:42
211
»
Orla HAYES
Leevale AC
F
F
2738
(1:04:36)
1:04:42
212
»
Rod SCANLAN
Midleton AC
M
M
3257
(1:04:23)
1:04:43
213
»
Mark BULMAN
Donoughmore AC
M
M45
2860
(1:04:35)
1:04:45
214
»
Grainne O'DONNELL
unatt/Cork
F
F
2332
(1:04:26)
1:04:46
215
»
Marius MCNICHOLAS
Dublin Front Runners
M
M
3328
(1:04:37)
1:04:47
216
»
Colin KILTY
St. Finbarrs AC
M
M
3295
(1:04:17)
1:04:47
217
»
Donnacha CALLANAN
unatt/Glenville
M
M
1040
(1:04:26)
1:04:48
218
»
Seamus ROONEY
Raheny Shamrock AC
M
M50
48
(1:04:31)
1:04:48
219
»
Roger MIDDLETON
Gowran AC
M
M
2380
(1:04:24)
1:04:51
220
»
Brian O'CONNOR
Grange-Fermoy AC
M
M40
3415
(1:04:45)
1:04:52
221
»
David O'DWYER
East Cork AC
M
M40
3274
(1:04:51)
1:04:52
222
»
Ann MOORE
Leevale AC
F
F45
3171
(1:04:48)
1:04:53
223
»
Ken HARNEY
Youghal AC
M
M40
2130
(1:04:45)
1:04:55
224
»
Graham O'REGAN
Clonmel AC
M
M
2550
(1:04:24)
1:04:58
225
»
Patryk ZAJAC
Mallow AC
M
M
3454
(1:04:32)
1:04:58
226
»
Frank MCDONALD
Celbridge AC
M
M45
2789
(1:04:55)
1:05:02
227
»
John O'FLYNN
St. Finbarrs AC
M
M
2417
(1:04:33)
1:05:05
228
»
Fergus MURPHY
Slaney Olympic AC
M
M
324
(1:05:01)
1:05:05
229
»
Mary SWEENEY
St. Finbarrs AC
F
F50
24
(1:05:10)
1:05:11
230
»
Kieran O'MAHONY
Leevale AC
M
M
2267
(1:05:13)
1:05:15
231
»
Thomas BARRY
Youghal AC
M
M
2656
(1:05:13)
1:05:19
232
»
Brian LANDERS
Youghal AC
M
M
3023
(1:05:11)
1:05:19
233
»
Jack TYRRELL
Tallaght AC
M
M55
2598
(1:05:20)
1:05:20
234
»
Anthony CORRIGAN
South O'Hanlon AC
M
M
816
(1:05:00)
1:05:21
235
»
Noel RYAN
Ballynonty AC
F
F35
1764
(1:05:07)
1:05:21
236
»
Eoin MURPHY
Midleton AC
M
M40
1287
(1:05:21)
1:05:25
237
»
John COLLIER
Wesham Road Runners
M
M55
3034
(1:04:43)
1:05:25
238
»
Colin O'HERLIHY
Eagle AC
M
M40
2849
(1:05:17)
1:05:25
239
»
Pat MURPHY
Eagle AC
M
M55
2790
(1:05:26)
1:05:28
240
»
Padraig BIRMINGHAM
Mallow AC
M
M40
2899
(1:05:22)
1:05:29
241
»
Stephen DEVEREAUX
Youghal AC
M
M45
3442
(1:05:23)
1:05:29
242
»
Fergal SARGENT
St. Finbarrs AC
M
M
3336
(1:05:22)
1:05:31
243
»
Danny FIELDHOUSE
unatt/Belgooly
M
M
1779
(1:05:06)
1:05:33
244
»
Derval DEVANEY
Mayo AC
F
F35
22
(1:05:34)
1:05:34
245
»
Mike MULLINS
North Cork AC
M
M45
2693
(1:05:31)
1:05:34
246
»
Darren GALLAGHER
unatt/Wicklow
M
M40
550
(1:05:33)
1:05:37
247
»
Paula GRANT
Portlaoise AC
F
F35
3118
(1:05:21)
1:05:40
248
»
Rory MULCAHY
Kilcoole AC
M
M40
1076
(1:05:34)
1:05:43
249
»
Frank HILL
unatt/Kinsale
M
M45
2148
(1:05:19)
1:05:44
250
»
David CLANCY
Celbridge AC
M
M50
3349
(1:05:33)
1:05:46
Page:
<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
>