Svenska
English
Français
Suomi
Tuloksia Ballycotton 10 2013 2013
Tuloksia
10Mile
Tuloslista on bruttotulosten järjestyksen mukainen
Bruttoaika: aikasi lähdöstä
Nettoaika: aikasi lähtöviivan ylityksestä
Displaying tuloksia
501 - 750
of
2601
in total
Page:
<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
>
Pl.
Nimi
Syntymävuosi
Seura/Kaupunki/Maa
Kat.
Alakat.
#
Netto
Brutto
501
»
Colm SHEEHAN
Mallow AC
M
M40
2922
(1:10:27)
1:11:07
502
»
Andrew Murray
Midleton
M
M
3557
(1:10:48)
1:11:09
503
»
Dan KELLEHER
unatt/Dublin
M
M
1675
(1:10:27)
1:11:10
504
»
Alison KIRWAN
unatt/Killorglin
F
F
1224
(1:10:47)
1:11:10
505
»
Jerry MCCARTHY
unatt/Newmarket
M
M
1999
(1:10:45)
1:11:14
506
»
Tim COLLINS
unatt/Ballinacurra
M
M40
1909
(1:11:02)
1:11:14
507
»
John HENNESSY
unatt/Ballymacoda
M
M
3147
(1:11:01)
1:11:14
508
»
Katie HICKSON
unatt/Cork
F
F35
1619
(1:10:40)
1:11:15
509
»
Lisa MAHER
Kilkenny City Harriers
F
F
2727
(1:10:59)
1:11:16
510
»
Jody CONDON
Waterford AC
M
M40
2574
(1:10:55)
1:11:17
511
»
Brendan POWER
unatt/Cork
M
M
1180
(1:10:50)
1:11:21
512
»
Paul CONWAY
Bridge Milers-Olympic Harriers
M
M
3020
(1:10:49)
1:11:22
513
»
Richie O'DONNELL
Bridge Milers-Olympic Harriers
M
M
3019
(1:10:50)
1:11:23
514
»
Esther MURPHY
St. Finbarrs AC
F
F35
3282
(1:10:29)
1:11:23
515
»
Paul HILL
unatt/Cork
M
M50
1602
(1:10:51)
1:11:23
516
»
Brian COLLINS
Kilnaboy AC
M
M40
1357
(1:11:00)
1:11:25
517
»
Ian BURKE
unatt/Grimsby
M
M40
3483
(1:10:57)
1:11:27
518
»
David WILLIAMS
unatt/Cork
M
M
1518
(1:11:22)
1:11:27
519
»
Mary O'KEEFFE
Youghal AC
F
F45
3159
(1:11:23)
1:11:28
520
»
Stephen O'BRIEN
unatt/Tower
M
M
569
(1:10:20)
1:11:30
521
»
Peadar FORBES
unatt/Cork
M
M
193
(1:11:18)
1:11:30
522
»
Brian O'FLYNN
unatt/Cork
M
M
2327
(1:11:16)
1:11:30
523
»
Neil GILMOUR
Skibbereen AC
M
M50
3302
(1:10:47)
1:11:30
524
»
Dermot O'CONNOR
unatt/Cork
M
M
1314
(1:10:39)
1:11:30
525
»
Anne FITZGERALD
Waterford AC
F
F55
2696
(1:11:13)
1:11:31
526
»
Irene EIGHAN
St. Finbarrs AC
F
F
3169
(1:10:26)
1:11:32
527
»
Ann DONNELLY
St. Finbarrs AC
F
F50
3197
(1:11:25)
1:11:35
528
»
Gary MADDEN
West Limerick AC
M
M
3110
(1:10:32)
1:11:36
529
»
David RUSSELL
unatt/Crosshaven
M
M40
1042
(1:11:07)
1:11:37
530
»
John O'CONNOR
unatt/Mogeely
M
M
199
(1:11:08)
1:11:37
531
»
Tim CROWLEY
unatt/Mitchelstown
M
M
1726
(1:11:17)
1:11:42
532
»
Con O'BRIEN
unatt/Banteer
M
M60
223
(1:11:07)
1:11:42
533
»
Elaine GUINANE
Eagle AC
F
F35
3139
(1:11:15)
1:11:43
534
»
Mike KEATING
Galtee Runners AC
M
M40
2813
(1:10:46)
1:11:43
535
»
JohnPaul BUCKLEY
Millstreet AC
M
M
1612
(1:11:10)
1:11:43
536
»
Emmett ASKINS
Clonmel AC
M
M
2321
(1:10:25)
1:11:43
537
»
Joe BRACKEN
Thurles Crokes AC
M
M45
1386
(1:11:19)
1:11:44
538
»
Ronan BOLAND
Eagle AC
M
M45
138
(1:11:15)
1:11:44
539
»
Aidan MCGEE
unatt/Charleville
M
M40
1001
(1:10:59)
1:11:46
540
»
Mathew MORRIS
unatt/Passage West
M
M
648
(1:10:39)
1:11:46
541
»
Sean CLEERE
unatt/Kilkenny
M
M
1102
(1:11:28)
1:11:48
542
»
Gary COAKLEY
unatt/Harrow
M
M
3194
(1:11:34)
1:11:48
543
»
David BOLGER
Slaney Olympic AC
M
M40
3392
(1:11:44)
1:11:49
544
»
Kieran MULLANE
unatt/Carrigaline
M
M45
2539
(1:11:33)
1:11:51
545
»
Alan MURPHY
unatt/Cork
M
M
1046
(1:11:22)
1:11:52
546
»
Alma MURPHY
Skibbereen AC
F
F35
757
(1:11:38)
1:11:52
547
»
Caroline KILTY
Eagle AC
F
F
3296
(1:11:24)
1:11:53
548
»
Glenn KENNEALLY
unatt/Carrigaline
M
M
98
(1:11:41)
1:11:55
549
»
Michael BRENNAN
unatt/Ballincollig
M
M40
1301
(1:11:55)
1:11:57
550
»
Niall O'CALLAGHAN
Mallow AC
M
M
2946
(1:11:30)
1:11:58
551
»
Tom MURRAY
St. Finbarrs AC
M
M
2955
(1:11:52)
1:11:59
552
»
Cathal DALY
Mallow AC
M
M
2314
(1:11:10)
1:11:59
553
»
Brian BARRY
unatt/Grenagh
M
M
1661
(1:11:42)
1:12:02
554
»
Claire BRADY
Newbridge AC
F
F
2442
(1:11:49)
1:12:02
555
»
Barry HIGGINBOTHAM
unatt/Cork
M
M
1565
(1:11:40)
1:12:03
556
»
Helen O Connell
Cork
F
F
3553
(1:09:50)
1:12:04
557
»
Paul TWOHIG
unatt/Crosshaven
M
M
581
(1:11:31)
1:12:06
558
»
Ian DELANEY
unatt/Carrigtwohill
M
M
1395
(1:10:13)
1:12:08
559
»
Gina CORCORAN
unatt/Cork
F
F
1458
(1:09:43)
1:12:08
560
»
Vincent BEGLEY
unatt/Tralee
M
M
144
(1:09:45)
1:12:09
561
»
Suzanne PURCELL
unatt/Ballinspittle
F
F
1374
(1:12:09)
1:12:09
562
»
John O'HALLORAN
Midleton AC
M
M60
2659
(1:12:03)
1:12:09
563
»
Joe MURPHY
Galtee Runners AC
M
M
2806
(1:11:04)
1:12:10
564
»
Andrew KELLY
unatt/Carrigaline
M
M
194
(1:12:00)
1:12:12
565
»
Eleanor CASEY
Skibbereen AC
F
F45
1785
(1:11:59)
1:12:14
566
»
Sheila CRONIN
unatt/Cork
F
F
1429
(1:11:31)
1:12:15
567
»
Michael HEANEY
unatt/Limerick
M
M
1289
(1:11:14)
1:12:15
568
»
John SHEEHAN
unatt/Cork
M
M
2110
(1:11:54)
1:12:16
569
»
Graham CAMBRIDGE
UCC AC
M
M
3294
(1:11:28)
1:12:16
570
»
David DOOLAN
unatt/Ballincollig
M
M
1827
(1:11:13)
1:12:18
571
»
Albert CLARK
St. Finbarrs AC
M
M
3422
(1:11:32)
1:12:18
572
»
Alan HUDSON
Wesham Road Runners
M
M60
3101
(1:11:58)
1:12:19
573
»
Ray O'NEILL
unatt/Ballymacoda
M
M
170
(1:11:37)
1:12:19
574
»
Michael MCCARTHY
Ballyfin AC
M
M45
510
(1:11:37)
1:12:20
575
»
George WILEY
Galtee Runners AC
M
M
2805
(1:11:23)
1:12:21
576
»
Gerard MURPHY
Slaney Olympic AC
M
M45
3400
(1:12:19)
1:12:22
577
»
Sean FOLEY
unatt/Crosshaven
M
M40
1250
(1:11:28)
1:12:23
578
»
Gary CARROLL
unatt/Leamlara
M
M
584
(1:11:28)
1:12:23
579
»
Alan WIGGINS
unatt/Ladysbridge
M
M45
996
(1:12:03)
1:12:23
580
»
Darren FOSTER
Celbridge AC
M
M
2729
(1:12:11)
1:12:25
581
»
Don RYAN
Midleton AC
M
M
2687
(1:12:26)
1:12:26
582
»
John O'MAHONY
unatt/Whitechurch
M
M45
1463
(1:12:07)
1:12:27
583
»
Emmet FOLEY
Midleton AC
M
M40
2780
(1:11:47)
1:12:28
584
»
Eamonn CARMODY
unatt/Cork
M
M50
752
(1:12:15)
1:12:28
585
»
Martin HARTE
unatt/Cork
M
M
244
(1:11:58)
1:12:29
586
»
Ian O'DRISCOLL
unatt/Cork
M
M
763
(1:11:50)
1:12:32
587
»
Gregory MCLOUGHLIN
Dunboyne AC
M
M
798
(1:11:40)
1:12:36
588
»
Paul COLLINS
unatt/Cloyne
M
M
1864
(1:12:07)
1:12:38
589
»
Neil MCCONNELL
unatt/Cullen
M
M
1355
(1:11:47)
1:12:39
590
»
David KENNEDY
Kilkenny City Harriers
M
M
1068
(1:12:23)
1:12:40
591
»
Peter KEOGH
Limerick Country Club AC
M
M40
2648
(1:11:33)
1:12:42
592
»
Micheal O'MULLAIN
St. Finbarrs AC
M
M
2170
(1:12:12)
1:12:43
593
»
Brian O'DONNELL
Athenry AC
M
M
2480
(1:12:44)
1:12:44
594
»
Adrian RYDER
Mallow AC
M
M
3050
(1:12:03)
1:12:45
595
»
Paul GRIFFIN
unatt/Kinsale
M
M
1959
(1:12:17)
1:12:47
596
»
Helen GILROY
Midleton AC
F
F45
2782
(1:12:15)
1:12:48
597
»
Brian O'REILLY
Laragh AC
M
M50
3132
(1:11:18)
1:12:48
598
»
Breffni MURDOCH
unatt/Cork
M
M
2105
(1:11:28)
1:12:48
599
»
Gerard BRODERICK
unatt/Castlemartyr
M
M40
153
(1:12:23)
1:12:48
600
»
Aidan LEAHY
unatt/Cork
M
M
1839
(1:11:31)
1:12:50
601
»
Eamonn O'NEILL
unatt/Cork
M
M
698
(1:12:40)
1:12:52
602
»
Billy RYAN
unatt/Dublin
M
M
2226
(1:12:35)
1:12:53
603
»
Fred ENGLISH
Leevale AC
M
M
3436
(1:12:48)
1:12:55
604
»
Eoghan O'SHEA
unatt/Clogheen
M
M
2519
(1:12:16)
1:12:56
605
»
Marianne DONNEM
unatt/Cork
F
F35
1153
(1:12:38)
1:12:57
606
»
Liam CASHMAN
unatt/Midleton
M
M40
204
(1:12:12)
1:12:58
607
»
Paul SPITERI
unatt/Midleton
M
M
3028
(1:12:40)
1:12:58
608
»
John MORRISSEY
Donoughmore AC
M
M40
3308
(1:12:35)
1:13:00
609
»
Shane GANNON
Midleton AC
M
M40
2627
(1:12:25)
1:13:01
610
»
William O'LEARY
unatt/Cork
M
M
215
(1:12:27)
1:13:01
611
»
Andre BRODKORB
Midleton AC
M
M40
2210
(1:12:10)
1:13:04
612
»
Kevin DALTON
unatt/Cork
M
M40
2468
(1:12:13)
1:13:05
613
»
Kris DOWDALL
Midleton AC
M
M
2777
(1:12:46)
1:13:05
614
»
Miriam MCCORMACK
Rathfarnham WSAF AC
F
F45
1973
(1:12:37)
1:13:05
615
»
Sean FREEMAN
Grange/Fermoy AC
M
M50
1570
(1:12:54)
1:13:06
616
»
Laura FLYNN
Rathfarnham-WSAF AC
F
F45
2974
(1:12:39)
1:13:06
617
»
Mark ROWAN
unatt/Tralee
M
M
142
(1:10:46)
1:13:07
618
»
Tim MCCARTHY
Eagle AC
M
M
2862
(1:12:39)
1:13:08
619
»
Colin WALSH
unatt/Cork
M
MJ
1056
(1:12:56)
1:13:09
620
»
Margaret JONES
Midleton AC
F
F40
2840
(1:13:10)
1:13:10
621
»
Paul HANNON
unatt/Crosshaven
M
M
1555
(1:12:41)
1:13:11
622
»
Kieran CREMIN
unatt/Killarney
M
M
161
(1:12:38)
1:13:11
623
»
Samantha RIORDAN
unatt/Carrigaline
F
F35
1784
(1:12:33)
1:13:13
624
»
Niall O'NEILL
Midleton AC
M
M45
3448
(1:12:45)
1:13:17
625
»
Gerard KIRWAN
Brothers Pearse AC
M
M
2305
(1:13:18)
1:13:18
626
»
Denis CRONIN
Mallow AC
M
M50
2900
(1:13:09)
1:13:19
627
»
Gerard MEEHAN
Limerick Country Club AC
M
M50
1051
(1:13:11)
1:13:20
628
»
June O'SHEA
unatt/Vicarstown
F
F
1013
(1:12:54)
1:13:20
629
»
Damien CASEY
West Waterford AC
M
M
3251
(1:12:25)
1:13:21
630
»
Peter DUGGAN
Sportsworld RC
M
M40
2528
(1:12:50)
1:13:21
631
»
Joe BRUEN
unatt/Monkstown
M
M
677
(1:12:35)
1:13:23
632
»
Paul O'SHEA
unatt/Carrigaline
M
M45
1275
(1:12:44)
1:13:23
633
»
Tony COOPER
unatt/Dublin
M
M
1645
(1:12:37)
1:13:24
634
»
Paul GEARY
unatt/Midleton
M
M
355
(1:12:57)
1:13:24
635
»
Lorraine BOLSTER TAVOLIERI
Mallow AC
F
F
2908
(1:12:38)
1:13:24
636
»
Stephen O'MAHONY
unatt/Ballinhassig
M
M
1621
(1:13:16)
1:13:26
637
»
Loretto DUGGAN
St.Mary's AC
F
F40
2325
(1:13:17)
1:13:27
638
»
Don BOWEN
unatt/Cork
M
M50
235
(1:12:18)
1:13:28
639
»
Gary FARRELL
Gowran AC
M
M
1425
(1:12:36)
1:13:29
640
»
Nick HAYES
unatt/Cork
M
M
676
(1:12:40)
1:13:29
641
»
Desmond LYONS
Raheny Shamrock AC
M
M45
2008
(1:12:55)
1:13:31
642
»
Dan O'NEILL
unatt/Kilkenny
M
M40
335
(1:12:40)
1:13:31
643
»
Christopher MCCARTHY
unatt/Carrigtwohill
M
M
675
(1:12:59)
1:13:31
644
»
Margaret TWOHIG
unatt/Killeens
F
F
900
(1:13:33)
1:13:33
645
»
Pat FOGARTY
unatt/Cork
M
M45
702
(1:12:47)
1:13:33
646
»
Breda CAHILL
Midleton AC
F
F40
3243
(1:12:59)
1:13:34
647
»
Lisa Collins
Kilkenny City Harriers
F
F
1668
(1:12:07)
1:13:35
648
»
Roseanna MURPHY
Kilkenny City Harriers
F
F
1927
(1:12:06)
1:13:35
649
»
Barry FITZGERALD
Midleton AC
M
M
1006
(1:13:37)
1:13:37
650
»
Maria HURLEY
Bantry AC
F
F50
3026
(1:13:38)
1:13:38
651
»
Jer CREEDON
unatt/Midleton
M
M
784
(1:12:51)
1:13:39
652
»
Aoibheann O'BRIEN
unatt/Midleton
F
F
351
(1:12:50)
1:13:43
653
»
JohnMichael LEAHY
Navy AC
M
M50
3209
(1:13:15)
1:13:44
654
»
Marc SMITH
unatt/Dublin
M
M40
1679
(1:12:26)
1:13:44
655
»
Anthony WALSH
unatt/Cork
M
M50
1055
(1:13:33)
1:13:45
656
»
Denis CREMIN
Gneeveguilla AC
M
M50
1330
(1:13:31)
1:13:45
657
»
Shane RUDDLE
unatt/Midleton
M
M40
618
(1:13:20)
1:13:46
658
»
Chris O'DRISCOLL
unatt/Cork
M
MJ
716
(1:13:41)
1:13:46
659
»
Noelle THORPE
Sli Cualann AC
F
F50
3144
(1:13:03)
1:13:46
660
»
Barry MALONE
unatt/Dunmore East
M
M40
1359
(1:13:26)
1:13:47
661
»
John SCANNELL
Eagle AC
M
M40
456
(1:13:37)
1:13:47
662
»
Carl O'BRIEN
unatt/Dublin
M
M
149
(1:12:32)
1:13:47
663
»
Trevor COLLINS
unatt/Cloyne
M
M
1863
(1:13:18)
1:13:49
664
»
Denis HICKEY
unatt/Whitegate
M
M
403
(1:13:26)
1:13:51
665
»
John SADLIER
unatt/Limerick
M
M
2218
(1:12:42)
1:13:52
666
»
James LUNDON
Athenry AC
M
M40
2984
(1:13:31)
1:13:54
667
»
Alex HURLEY
unatt/Wexford
M
M
1064
(1:12:43)
1:13:54
668
»
Eimer DALY
Leevale AC
F
F
2795
(1:13:10)
1:13:54
669
»
Keith POWER
Bree AC
M
M
2765
(1:12:28)
1:13:55
670
»
Nicola DOWDALL
unatt/Dublin
F
F35
479
(1:13:40)
1:13:55
671
»
Aoife CARROLL
Mallow AC
F
F
2923
(1:13:12)
1:13:58
672
»
Helen CARR
Raheny Shamrock AC
F
F35
3370
(1:13:05)
1:13:59
673
»
Richard SCALLAN
unatt/Ballincollig
M
M
2272
(1:13:36)
1:13:59
674
»
Jälki-ilmoittautuminen
3558
(1:13:50)
1:14:00
675
»
Kevin ECOCK
Celbridge AC
M
M55
2786
(1:13:47)
1:14:00
676
»
Marie MURPHY
unatt/Mallow
F
F
2464
(1:13:25)
1:14:00
677
»
Andrew O'FARRELL
unatt/Carrigaline
M
M60
154
(1:13:38)
1:14:01
678
»
Phil CORCORAN
unatt/Carrigaline
M
M40
1692
(1:13:23)
1:14:01
679
»
Victor KIELY
unatt/Blarney
M
M45
1860
(1:13:52)
1:14:02
680
»
Clodagh O'DONOVAN
unatt/Crosshaven
F
F35
885
(1:12:55)
1:14:04
681
»
Michael GEARY
Midleton AC
M
M
2838
(1:12:47)
1:14:04
682
»
Matthew GERAGHTY
unatt/Cloyne
M
M40
930
(1:13:01)
1:14:04
683
»
Brendan CURTIN
unatt/Midleton
M
M
557
(1:13:47)
1:14:05
684
»
Denis MCSWEENEY
unatt/Rosscarbery
M
M45
1122
(1:14:03)
1:14:09
685
»
Denis O'NEILL
unatt/London
M
M
3503
(1:13:35)
1:14:09
686
»
Colm O'LEARY
unatt/Ovens
M
M45
1609
(1:13:09)
1:14:09
687
»
Noel O'SULLIVAN
unatt/Carrignavar
M
M50
180
(1:13:51)
1:14:10
688
»
Fiona SANTRY
unatt/Carrigtwohill
F
F
660
(1:12:37)
1:14:10
689
»
Alan MURPHY
unatt/Macroom
M
M40
725
(1:13:25)
1:14:12
690
»
Eoin O'MAHONY
unatt/Carrigtwohill
M
M
964
(1:13:22)
1:14:13
691
»
Ian GILVARRY
unatt/Adare
M
M45
481
(1:13:29)
1:14:13
692
»
Susanne UI DHALAIGH
Limerick AC
F
F50
1163
(1:13:47)
1:14:14
693
»
Conor STAKELUM
Thurles Crokes AC
M
M40
1454
(1:13:33)
1:14:14
694
»
Joe BRADY
unatt/Dublin
M
M
1457
(1:14:15)
1:14:15
695
»
Sean AHERN
Youghal AC
M
M
3430
(1:14:02)
1:14:16
696
»
Tony Gray
Dublin
M
M40
3550
(1:13:38)
1:14:16
697
»
Richard CASEY
unatt/Cloyne
M
M40
3162
(1:13:54)
1:14:17
698
»
Declan RYAN
unatt/Dungarvan
M
M
1256
(1:13:59)
1:14:17
699
»
Aidan BRICKLEY
unatt/Kilmallock
M
M50
975
(1:14:03)
1:14:17
700
»
Laurence BOURKE
unatt/Dublin
M
M
85
(1:13:22)
1:14:18
701
»
Larry BOYLE
Le Cheile AC
M
M
573
(1:13:24)
1:14:19
702
»
Derry DOYLE
unatt/Killarney
M
M45
1901
(1:13:33)
1:14:20
703
»
Maitiu BAXTER
St. Finbarrs AC
M
M
3168
(1:13:48)
1:14:20
704
»
Ciaran COLLINS
unatt/Mogeely
M
M40
141
(1:13:49)
1:14:20
705
»
Luka MELON
unatt/London
M
M
3504
(1:13:45)
1:14:21
706
»
Pat BRANSFIELD
St. Nicholas AC
M
M50
2568
(1:14:01)
1:14:21
707
»
Paul KENNEDY
unatt/Waterfall
M
M
410
(1:13:51)
1:14:23
708
»
Sarah-Jo SINNOTT
UCC AC
F
F
674
(1:13:56)
1:14:23
709
»
Paula O'SHEA
unatt/Clogheen
M
M
2520
(1:13:43)
1:14:23
710
»
Keith O'DRISCOLL
Waterford AC
M
M
1037
(1:14:02)
1:14:24
711
»
Brendan WILLIAMS
Youghal AC
M
M40
2945
(1:13:37)
1:14:24
712
»
Emma STAUNTON
Kilkenny City Harriers
F
F
1070
(1:14:07)
1:14:25
713
»
Michael MURPHY
unatt/Ladysbridge
M
M
862
(1:13:28)
1:14:26
714
»
Dorothy RYAN
Limerick Country Club AC
F
F50
2702
(1:14:27)
1:14:27
715
»
Rory GALVIN
unatt/Cork
M
M
57
(1:13:45)
1:14:27
716
»
Kevin O'CONNOR
Eagle AC
M
M40
421
(1:14:14)
1:14:28
717
»
Noreen CROWLEY
unatt/Skibbereen
F
F
1334
(1:14:09)
1:14:28
718
»
Mark BARRY
unatt/Ballinhassig
M
M
2287
(1:13:55)
1:14:29
719
»
Paul HINSLEY
unatt/Halstead
M
M
2383
(1:13:59)
1:14:30
720
»
Oliver GALLAGHER
Kilmurry-Ibrickane NC AC
M
M50
865
(1:14:16)
1:14:32
721
»
David GRAY
unatt/Belfast
M
M40
2441
(1:14:33)
1:14:33
722
»
Paul MCGRATH
unatt/Cork
M
M45
661
(1:13:39)
1:14:33
723
»
Charlene WILEY
Galtee Runners AC
F
F
3077
(1:13:36)
1:14:34
724
»
Sean KELLY
Limerick Country Club AC
M
M45
2265
(1:14:24)
1:14:34
725
»
David LINEHAN
unatt/London
M
M
3498
(1:13:14)
1:14:34
726
»
Darragh WALSH
unatt/Cork
M
M
230
(1:13:38)
1:14:34
727
»
Stephen TRACEY
unatt/Glamire
M
M
2196
(1:13:13)
1:14:34
728
»
Michael MCGRATH
Eagle AC
M
M50
3456
(1:14:25)
1:14:35
729
»
Ken GORMAN
unatt/Midleton
M
M
1626
(1:13:19)
1:14:37
730
»
Joe O'DONOGHUE
unatt/Nenagh
M
M40
617
(1:13:42)
1:14:38
731
»
Michael KILMARTIN
unatt/Mallow
M
M40
723
(1:13:53)
1:14:40
732
»
Roy O'FARRELL
unatt/Clonakilty
M
M40
392
(1:12:57)
1:14:42
733
»
Aiden CAREY
unatt/Listowel
M
M
163
(1:13:47)
1:14:44
734
»
Ailbhe MCDAID
unatt/Cork
F
F
523
(1:13:17)
1:14:44
735
»
Bryan GALLWEY
unatt/Clonakilty
M
M
1797
(1:14:31)
1:14:44
736
»
Mervin DOYLE
Stoneyford AC
M
M
1853
(1:14:14)
1:14:44
737
»
Laurence COURTNEY
Eagle AC
M
M50
3467
(1:14:34)
1:14:45
738
»
Norita MURPHY
Rathfarnham WSAF AC
F
F40
1859
(1:14:33)
1:14:46
739
»
Sean O'MAHONY
unatt/Clonakilty
M
M40
1145
(1:13:52)
1:14:46
740
»
Mary MOLONEY
unatt/Brighton
F
F45
3487
(1:14:24)
1:14:47
741
»
David MCCARTHY
Youghal AC
M
M45
3190
(1:14:35)
1:14:47
742
»
Ian ALLAN
unatt/Ayrshire
M
M
2162
(1:13:51)
1:14:48
743
»
Ivan KELLEHER
St. Finbarrs AC
M
M40
3466
(1:13:45)
1:14:48
744
»
Paddy PURCELL
unatt/Cork
M
M40
837
(1:13:41)
1:14:49
745
»
Dave O'DONOVAN
unatt/Ballincollig
M
M
1325
(1:14:19)
1:14:49
746
»
Gerard BROWNE
unatt/Glenville
M
M45
513
(1:14:10)
1:14:49
747
»
Des O'HARE
Sli Cualann AC
M
M
3362
(1:14:13)
1:14:49
748
»
Kim DUNLEA
unatt/Cork
F
F
2046
(1:13:00)
1:14:50
749
»
David ROSE
unatt/Cork
M
M
1870
(1:14:29)
1:14:51
750
»
Emma MCDONNELL
unatt/Waterfall
F
F
833
(1:14:25)
1:14:51
Page:
<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
>