Svenska
English
Français
Suomi
Tuloksia Ballycotton 10 2013 2013
Tuloksia
10Mile
Tuloslista on bruttotulosten järjestyksen mukainen
Bruttoaika: aikasi lähdöstä
Nettoaika: aikasi lähtöviivan ylityksestä
Displaying tuloksia
751 - 1000
of
2601
in total
Page:
<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
>
Pl.
Nimi
Syntymävuosi
Seura/Kaupunki/Maa
Kat.
Alakat.
#
Netto
Brutto
751
»
Padraig GIBBONS
Naas AC
M
M55
596
(1:14:33)
1:14:51
752
»
Brendan FLANAGAN
unatt/Mallow
M
M
909
(1:14:00)
1:14:54
753
»
Elizabeth CRONIN
unatt/Macroom
F
F
1211
(1:12:38)
1:14:55
754
»
Darren FLYNN
Grange/Fermoy AC
M
M
2155
(1:14:48)
1:14:57
755
»
Yvonne RUSSELL
unatt/Preston
F
F40
2006
(1:14:31)
1:14:57
756
»
Aidan O'HERLIHY
Midleton AC
M
M
3027
(1:14:57)
1:14:57
757
»
Jim O'SULLIVAN
unatt/Carrignavar
M
M
451
(1:14:28)
1:14:59
758
»
Declan LEONARD
unatt/Mallow
M
M
1974
(1:14:31)
1:15:00
759
»
Eidin CHRISTIE
unatt/Cork
F
F40
1673
(1:15:01)
1:15:01
760
»
Thomas RYAN
unatt/Dripsey
M
M
2100
(1:14:23)
1:15:01
761
»
Fraser MACGILP
unatt/Castlemartyr
M
M45
1460
(1:14:39)
1:15:02
762
»
Rebecca MCEVOY
St. Finbarrs AC
F
F
2752
(1:14:49)
1:15:02
763
»
Fidelma NI CHATHASAIGH
unatt/Kinsale
F
F40
1378
(1:14:34)
1:15:02
764
»
Leroy GARDNER
unatt/London
M
M
3507
(1:14:03)
1:15:03
765
»
Fiach O'MAHONY
unatt/Edinburgh
M
M
3489
(1:14:42)
1:15:03
766
»
Jimmy MURRAY
Rising Sun AC
M
M65
2668
(1:14:48)
1:15:03
767
»
Siobhan HEALY
St. Finbarrs AC
F
F
2761
(1:13:58)
1:15:04
768
»
Ann HIGGINS
Sportsworld RC
F
F45
1177
(1:14:30)
1:15:09
769
»
Nigel BERRY
unatt/Cloyne
M
M
3283
(1:14:52)
1:15:10
770
»
Jim QUINLAN
unatt/Cobh
M
M
1985
(1:14:43)
1:15:11
771
»
Bregeen MURPHY
Kilkenny City Harriers
F
F40
2502
(1:14:04)
1:15:11
772
»
Barry MCGILL
unatt/Glanmire
M
M
1495
(1:14:28)
1:15:12
773
»
David SPEIGHT
unatt/Cork
M
M40
404
(1:14:33)
1:15:12
774
»
Conor BLACKWELL
West Waterford AC
M
M40
2178
(1:14:14)
1:15:14
775
»
Emma BOLAND
Newbridge AC
F
F
1481
(1:14:41)
1:15:15
776
»
John MCCARTHY
unatt/Cork
M
M
2233
(1:14:54)
1:15:15
777
»
Damien COTTER
unatt/Castlemartyr
M
M
266
(1:14:01)
1:15:17
778
»
Jack O'BRIEN
unatt/Kanturk
M
M
224
(1:15:18)
1:15:18
779
»
Breda EGAN
Sportsworld RC
F
F
3153
(1:15:06)
1:15:18
780
»
William EMERSON
unatt/Midleton
M
M40
1897
(1:14:17)
1:15:20
781
»
Conor COUGHLAN
unatt/Rathcormac
M
M
1230
(1:13:54)
1:15:24
782
»
Alison HARRISON
unatt/Coachford
F
F35
1561
(1:14:41)
1:15:26
783
»
John QUIGLEY
Eagle AC
M
M55
2639
(1:15:09)
1:15:26
784
»
Gary STUTTE
unatt/Florida
M
M55
3510
(1:14:18)
1:15:26
785
»
Paul GILMARTIN
unatt/Limerick
M
M45
609
(1:13:59)
1:15:26
786
»
John HOLLAND
Mallow AC
M
M60
2885
(1:14:14)
1:15:27
787
»
Owen RYAN
unatt/Cobh
M
M
2082
(1:15:30)
1:15:30
788
»
Mary PURDUE-SMYTH
Raheny Shamrock AC
F
F45
2009
(1:14:53)
1:15:30
789
»
Patrick COFFEY
unatt/Tramore
M
M
1167
(1:13:38)
1:15:31
790
»
Michael DEMPSEY
unatt/Cork
M
M
78
(1:14:55)
1:15:32
791
»
David REIDY
unatt/Bruff
M
M
1092
(1:13:00)
1:15:32
792
»
Michael CARROLL
unatt/Cork
M
M40
401
(1:15:21)
1:15:32
793
»
Charlie GANNON
unatt/Cork
M
M
493
(1:14:35)
1:15:34
794
»
Micheal O'CONNELL
unatt/Kildorrery
M
M
1166
(1:13:54)
1:15:36
795
»
Jessica MCCARTHY
unatt/Cork
F
F
1376
(1:15:14)
1:15:39
796
»
Paul O'CONNOR
unatt/Cork
M
M
359
(1:12:42)
1:15:40
797
»
Bartosz GUTOWSKI
unatt/Carrigaline
M
M
726
(1:14:55)
1:15:41
798
»
Kieran COTTER
unatt/Midleton
M
M
592
(1:15:02)
1:15:42
799
»
Patrick CROTTY
unatt/Cork
M
M
905
(1:15:15)
1:15:44
800
»
Richard O'CONNOR
unatt/Cork
M
M
1320
(1:14:39)
1:15:44
801
»
Dave DELANEY
unatt/Cork
M
M
765
(1:14:34)
1:15:46
802
»
Martin WALSH
Clonmel AC
M
M45
2996
(1:15:27)
1:15:47
803
»
Brian WAKEFIELD
unatt/Cork
M
M50
731
(1:15:08)
1:15:47
804
»
Deirdre SCOTT
Kilkenny City Harriers
F
F40
2358
(1:14:40)
1:15:48
805
»
PatrickJ. HOLMES
Dundrum AC
M
M55
1862
(1:15:22)
1:15:49
806
»
Vincent MURPHY
unatt/Glounthaune
M
M
2188
(1:14:45)
1:15:51
807
»
John MCCARTHY
Skibbereen AC
M
M45
3284
(1:15:12)
1:15:54
808
»
Aidan BRENNAN
unatt/Cork
M
M
191
(1:14:43)
1:15:55
809
»
Maurice BOLAND
Clonmel AC
M
M55
2633
(1:15:36)
1:15:55
810
»
Danny LEHANE
unatt/Midleton
M
M
2042
(1:14:38)
1:15:56
811
»
Elaine O'DONOGHUE
Riverstick-Kinsale AC
F
F
3241
(1:15:40)
1:15:56
812
»
Brian CALLANAN
unatt/Limerick
M
M
986
(1:15:32)
1:15:56
813
»
Denis DAVERN
Galtee Runners AC
M
M45
2823
(1:15:00)
1:15:57
814
»
Barry O'BRIEN
Bilboa AC
M
M
821
(1:15:04)
1:15:57
815
»
Arlene O'CONNOR
unatt/Monkstown
F
F40
429
(1:15:30)
1:15:57
816
»
Anthony MCSWEENEY
unatt/Macroom
M
M
595
(1:15:07)
1:15:59
817
»
Karen CLARKE
Brothers Pearse AC
F
F35
1482
(1:14:31)
1:16:00
818
»
James LEAHY
unatt/Kilkenny
M
M45
546
(1:15:26)
1:16:01
819
»
Frank O'CONNOR
unatt/Monkstown
M
M45
428
(1:15:35)
1:16:02
820
»
Owen BOYHAN
unatt/Limerick
M
M
1266
(1:13:46)
1:16:03
821
»
Ronan MCCARTHY
St. Finbarrs AC
M
M
654
(1:14:34)
1:16:03
822
»
John DALY
unatt/Passage West
M
M55
2255
(1:15:33)
1:16:03
823
»
Oliver KEARNEY
Duhallow AC
M
M55
1328
(1:15:57)
1:16:06
824
»
Pat FOLEY
unatt/Wexford
M
M40
1108
(1:15:32)
1:16:06
825
»
Muiris QUINN
unatt/Cork
M
M
1242
(1:15:51)
1:16:06
826
»
Tara HANNAN
unatt/Ennis
F
F45
1587
(1:15:04)
1:16:07
827
»
Gerry O'CONNOR
Eagle AC
M
M55
3045
(1:16:10)
1:16:10
828
»
Claire O'DONOVAN
unatt/Skibbereen
F
F35
265
(1:15:52)
1:16:10
829
»
Paul CORCORAN
unatt/Cork
M
M40
896
(1:15:18)
1:16:13
830
»
Paddy RODGERS
unatt/Cork
M
M45
399
(1:15:03)
1:16:13
831
»
Seamus MULROONEY
unatt/Kilkenny
M
M45
1364
(1:15:38)
1:16:14
832
»
Andrea MCNAMARA
Midleton AC
F
F
2771
(1:15:38)
1:16:15
833
»
Terry DILLON
unatt/Cork
M
M40
168
(1:15:38)
1:16:15
834
»
Shaun BRADLEY
unatt/Limerick
M
M
1269
(1:14:00)
1:16:17
835
»
Alan FOLEY
unatt/Carrigaline
M
M
686
(1:15:33)
1:16:17
836
»
Stephen CAREY
unatt/Cork
M
M
1164
(1:15:09)
1:16:18
837
»
Phillip O'NEILL
Midleton AC
M
M
1304
(1:16:11)
1:16:18
838
»
Billy GOUGH
unatt/Cork
M
M40
424
(1:15:32)
1:16:18
839
»
Anthony EGAN
unatt/Midleton
M
M50
639
(1:15:03)
1:16:20
840
»
Colman MADDEN
unatt/Ballinhassig
M
M40
1340
(1:15:18)
1:16:20
841
»
Eoin CULHANE
unatt/Cork
M
M
397
(1:15:05)
1:16:21
842
»
Danny LANE
unatt/Carrigaline
M
M
453
(1:15:50)
1:16:21
843
»
Niamh KELLY
unatt/Cork
F
F
955
(1:16:22)
1:16:22
844
»
Martina BURKE
unatt/Cork
F
F35
432
(1:15:56)
1:16:22
845
»
Keith LEE
unatt/Cork
M
M
1962
(1:14:40)
1:16:22
846
»
Billy CRONIN
Bridge Milers-Olympic Harriers
M
M45
3323
(1:15:43)
1:16:23
847
»
Kieran CURTIN
Carrigaline RR AC
M
M
1397
(1:15:08)
1:16:23
848
»
Michael POWER
unatt/Glounthaune
M
M50
1931
(1:15:34)
1:16:25
849
»
Caroline LAI
unatt/Cork
F
F
360
(1:14:40)
1:16:25
850
»
Marijke BELTMAN
unatt/Dublin
F
F
1936
(1:15:37)
1:16:27
851
»
Barry O'SULLIVAN
unatt/Mallow
M
M
2069
(1:16:06)
1:16:27
852
»
Ultan BRADY
unatt/Tramore
M
M45
967
(1:14:29)
1:16:27
853
»
Peter GUNNING
Midleton AC
M
M50
3429
(1:16:28)
1:16:28
854
»
Sofiane YOUS
Bree AC
F
F35
2764
(1:16:28)
1:16:28
855
»
Barry O'BRIEN
unatt/Naas
M
M40
1472
(1:15:49)
1:16:28
856
»
Ursula MCCARTHY
unatt/Tralee
F
F45
285
(1:15:53)
1:16:28
857
»
Brian NOLAN
Midleton AC
M
M40
3353
(1:15:27)
1:16:29
858
»
Mark O'NEILL
unatt/Killorglin
M
M45
671
(1:15:04)
1:16:30
859
»
Sarah NODWELL
unatt/Blarney
F
F35
1021
(1:15:20)
1:16:30
860
»
Kara REILLY
Midleton AC
F
F
417
(1:16:30)
1:16:30
861
»
Paud WALSH
Eagle AC
M
M40
3341
(1:15:40)
1:16:34
862
»
Josephine CREEDON
unatt/Millstreet
F
F40
118
(1:15:53)
1:16:35
863
»
Paul KELLEHER
unatt/Cork
M
M
1239
(1:15:30)
1:16:35
864
»
Cina LYONS
unatt/Araglen
F
F35
1136
(1:15:14)
1:16:35
865
»
Josie UICHUIRRIN
West Waterford AC
F
F50
2653
(1:15:37)
1:16:36
866
»
Alan CULLAGH
unatt/Cloyne
M
M
948
(1:14:55)
1:16:36
867
»
Joan MCTERNAN
Donore Harriers
F
F50
1778
(1:16:11)
1:16:36
868
»
William SULLIVAN
unatt/Cork
M
M
1324
(1:15:41)
1:16:37
869
»
Edel KELLEHER
unatt/Glanmire
F
F45
590
(1:16:37)
1:16:37
870
»
Billy MENTON
unatt/Cork
M
M55
343
(1:16:03)
1:16:37
871
»
Rose BARTLEY
unatt/Fermoy
F
F35
2001
(1:16:24)
1:16:37
872
»
Denis O'SULLIVAN
unatt/Cork
M
M
2204
(1:16:39)
1:16:39
873
»
Michael MCKENNA
unatt/Macroom
M
M40
1562
(1:16:15)
1:16:39
874
»
Jason O'DRISCOLL
Duhallow AC
M
M
1502
(1:15:28)
1:16:40
875
»
John TWOMEY
Clonakilty RR AC
M
M
1261
(1:16:15)
1:16:41
876
»
Ann BRETT
Kilkenny City Harriers
F
F40
1923
(1:16:04)
1:16:41
877
»
Brian O'CONNOR
Millstreet AC
M
M
1331
(1:16:10)
1:16:41
878
»
Eimear QUINN
unatt/Clonmel
F
F
25
(1:16:21)
1:16:42
879
»
Ronan LEHANE
unatt/Kinsale
M
M40
1315
(1:16:15)
1:16:42
880
»
Patrick FARRELL
Gowran AC
M
M40
1426
(1:15:50)
1:16:43
881
»
John MCCALL
unatt/Dublin
M
M
2509
(1:14:37)
1:16:46
882
»
Ruairi O'CONNOR
unatt/Cork
M
M
1257
(1:15:45)
1:16:47
883
»
Mark KELLIHER
unatt/Tralee
M
M
918
(1:15:40)
1:16:48
884
»
Neil HAWE-LEVY
unatt/Glanmire
M
MJ
372
(1:14:39)
1:16:49
885
»
John GETTINGS
unatt/Little Island
M
M40
497
(1:15:36)
1:16:50
886
»
Samuel CHANTOISEAU
unatt/Ballycotton
M
M40
2299
(1:16:05)
1:16:52
887
»
Kate MCCARTHY
Eagle AC
F
F
3239
(1:16:08)
1:16:52
888
»
Eugene Young
Enniskerry
M
M
3543
(1:16:00)
1:16:54
889
»
Finbar KINGSTON
Youghal AC
M
M
1719
(1:16:12)
1:16:56
890
»
Sean O'RIORDAN
unatt/Midleton
M
M45
2382
(1:16:02)
1:16:56
891
»
Claire KNIGHT
unatt/Limerick
F
F50
962
(1:16:19)
1:16:57
892
»
Leonard SLYE
unatt/Whitegate
M
M40
608
(1:16:16)
1:16:58
893
»
D.J. O'SULLIVAN
unatt/Banteer
M
M40
1285
(1:16:21)
1:16:58
894
»
Steve CHRYSANTHOU
Carrigaline RR AC
M
M50
2835
(1:15:15)
1:16:59
895
»
Nora CORCORAN
Eagle AC
F
F
2684
(1:17:01)
1:17:01
896
»
John AHERN
unatt/Ballycotton
M
M
507
(1:16:42)
1:17:03
897
»
John FOLEY
West Waterford AC
M
M60
3163
(1:16:22)
1:17:06
898
»
Johnny MCGRATH
unatt/Clonmel
M
M
577
(1:16:10)
1:17:06
899
»
Dave WATSON
unatt/Cork
M
M
412
(1:15:34)
1:17:07
900
»
Kevin MOORE
Eagle AC
M
M40
3074
(1:16:35)
1:17:07
901
»
Ruairi O'SULLIVAN
unatt/Cork
M
M
2445
(1:15:52)
1:17:07
902
»
Katherine KISSANE
unatt/Naas
F
F40
317
(1:15:36)
1:17:08
903
»
Brian MURPHY
unatt/Midleton
M
M40
472
(1:17:01)
1:17:11
904
»
Pat CRONIN
Carrigaline Road Runners AC
M
M55
1533
(1:16:47)
1:17:11
905
»
Timothy FINNEGAN
Mallow AC
M
M45
2910
(1:15:33)
1:17:12
906
»
Alan TAYLOR
unatt/Preston
F
F40
2206
(1:16:46)
1:17:13
907
»
John DELANEY
unatt/Glanmire
M
M45
2556
(1:16:57)
1:17:13
908
»
Lisa BOLAND
Eagle AC
F
F45
137
(1:16:44)
1:17:14
909
»
Phil MCGRATH
East Cork AC
M
M60
3298
(1:17:00)
1:17:16
910
»
Kenneth O'REGAN
unatt/Cork
M
M
1461
(1:16:01)
1:17:17
911
»
Regina MORAN
Kilkenny City Harriers
F
F35
2059
(1:16:59)
1:17:17
912
»
Brendan BUCKLEY
unatt/Mallow
M
M
2286
(1:16:27)
1:17:18
913
»
Colin O'REILLY
unatt/Cork
M
M
2432
(1:16:15)
1:17:19
914
»
Michael KENNEDY
unatt/Midleton
M
M
2665
(1:16:30)
1:17:19
915
»
Brian HEALY
Midleton AC
M
M50
3472
(1:17:10)
1:17:21
916
»
Tim SHORTEN
unatt/Drimoleague
M
M45
552
(1:16:11)
1:17:21
917
»
Martin O'DONOGHUE
unatt/Cork
M
M
1625
(1:15:23)
1:17:23
918
»
George BULMAN
Youghal AC
M
M50
3014
(1:17:11)
1:17:23
919
»
Michael BUCKLEY
Youghal AC
M
M45
3231
(1:17:11)
1:17:23
920
»
Cyril WALSH
unatt/Minane Bridge
M
M
2349
(1:16:46)
1:17:23
921
»
Finola NYHAN
unatt/Ballycotton
F
F35
186
(1:17:13)
1:17:24
922
»
Barry WILLIAMS
Midleton AC
M
M45
3095
(1:15:36)
1:17:24
923
»
Con O'SE
unatt/Cork
M
M40
582
(1:16:21)
1:17:24
924
»
Mark RYAN
unatt/Glanmire
M
M
1312
(1:16:55)
1:17:25
925
»
Declan O'CALLAGHAN
unatt/Cappoquin
M
M
233
(1:16:15)
1:17:26
926
»
Breeda SHEEDY
Midleton AC
F
F45
1185
(1:17:02)
1:17:26
927
»
Donna DOWLING
Kilkenny City Harriers
F
F
2245
(1:17:10)
1:17:27
928
»
Chris BURKE
unatt/Cork
F
F45
431
(1:17:27)
1:17:27
929
»
Anthony MORRISSEY
unatt/Blarney
M
M
2512
(1:16:27)
1:17:29
930
»
Noel GUBBINS
unatt/Carrigtwohill
M
M
1232
(1:16:26)
1:17:29
931
»
Colm O'SHEA
unatt/Ballinacurra
M
M40
228
(1:16:08)
1:17:29
932
»
Liam O'LEARY
unatt/Carrigaline
M
M
3094
(1:16:43)
1:17:31
933
»
Micheal O'CUIRRIN
West Waterford AC
M
M50
2654
(1:16:32)
1:17:32
934
»
Stephen KENT
unatt/Tramore
M
M40
602
(1:16:56)
1:17:33
935
»
Ruairi MCGRATH
unatt/Cork
M
M
1557
(1:15:16)
1:17:33
936
»
Donal O'DONOGHUE
unatt/Little Island
M
M45
1842
(1:16:40)
1:17:35
937
»
Conor COONEY
unatt/Midleton
M
M
352
(1:15:50)
1:17:36
938
»
Rhona CAMPBELL
Mallow AC
F
F
2831
(1:17:06)
1:17:36
939
»
Barry KELLY
unatt/Cork
M
M
719
(1:16:47)
1:17:37
940
»
Hubertus WIESE
Bree AC
M
M40
2766
(1:16:09)
1:17:38
941
»
Niall GEARY
Bandon AC
M
M40
3320
(1:17:23)
1:17:38
942
»
Gabrielle BLAIR
Waterford AC
F
F45
2610
(1:17:00)
1:17:39
943
»
Gillian MURPHY
unatt/Carrigtwohill
F
F35
516
(1:17:41)
1:17:41
944
»
Roseanne KIDNEY
unatt/Cobh
F
F40
952
(1:15:23)
1:17:45
945
»
Noel MURRAY
unatt/Midleton
M
M45
1725
(1:17:04)
1:17:46
946
»
Caroline SPILLANE
Leevale AC
F
F
3228
(1:16:40)
1:17:46
947
»
Maria BOYCE
Eagle AC
F
F
2591
(1:15:53)
1:17:46
948
»
Sylvie O'MAHONY
Youghal AC
M
M55
3084
(1:17:35)
1:17:46
949
»
John COUGHLAN
unatt/Ballinacurra
M
M
236
(1:15:26)
1:17:47
950
»
Vincent O'DRISCOLL
unatt/Cork
M
M
1546
(1:15:28)
1:17:48
951
»
Tommy COLFER
Slaney Olympic AC
M
M
3378
(1:17:18)
1:17:48
952
»
Suzanne HAWE
Brothers Pearse AC
F
F45
2657
(1:16:21)
1:17:51
953
»
John SHEEHAN
unatt/Blarney
M
M45
806
(1:17:38)
1:17:51
954
»
Kevin HALES
unatt/Cobh
M
M40
1318
(1:16:30)
1:17:51
955
»
James MURPHY
unatt/Cork
M
M
1755
(1:16:36)
1:17:52
956
»
Orla HOULIHAN
unatt/Glanmire
F
F
1437
(1:16:53)
1:17:52
957
»
Carol SINNOTT
Eagle AC
F
F
672
(1:17:25)
1:17:54
958
»
Declan O'SULLIVAN
unatt/Aherla
M
M
1653
(1:17:31)
1:17:54
959
»
Brian BUCKLEY
unatt/Cork
M
M
2005
(1:16:08)
1:17:55
960
»
Antony GAFFNEY
unatt/London
M
M
58
(1:16:50)
1:17:55
961
»
Frank WALSH
unatt/Belgooly
M
M40
2352
(1:17:19)
1:17:55
962
»
Monica TROY
unatt/Midleton
F
F40
1941
(1:17:33)
1:17:55
963
»
Michael CASHMAN
unatt/Castlemartyr
M
M
1216
(1:16:34)
1:17:56
964
»
Mark IRWIN
unatt/Cork
M
M
100
(1:17:27)
1:17:56
965
»
John DUNLEAVY
unatt/Cork
M
M45
777
(1:17:26)
1:17:56
966
»
Denis O'GORMAN
unatt/Limerick
M
M
1267
(1:15:32)
1:17:56
967
»
Anne O'DONNELL
unatt/Cappoquin
F
F45
2004
(1:17:13)
1:17:57
968
»
Damian KENNEALLY
unatt/Cloyne
M
M
1921
(1:16:14)
1:17:57
969
»
Jonathan LYNCH
unatt/Cork
M
M
2419
(1:17:17)
1:17:57
970
»
Paul KEARNEY
unatt/Midleton
M
M
1576
(1:16:58)
1:17:58
971
»
Christopher O'DRISCOLL
unatt/Cork
M
M60
717
(1:17:53)
1:17:58
972
»
Sean MCCARTHY
unatt/Kilworth
M
M40
1624
(1:17:58)
1:17:58
973
»
Mary DEBARRA
Rising Sun AC
F
F40
2667
(1:17:43)
1:17:58
974
»
Rory O'CONNOR
unatt/Monkstown
M
M
2171
(1:16:05)
1:17:59
975
»
Donal O'REGAN
Galtee Runners AC
M
M
2811
(1:15:56)
1:17:59
976
»
Andrew O'BRIEN
unatt/Midleton
M
M
970
(1:17:17)
1:18:00
977
»
Sean Brophy
London
M
M50
3528
(1:16:52)
1:18:00
978
»
Daniel MURPHY
unatt/Macroom
M
M
1358
(1:16:41)
1:18:00
979
»
Chris MCLOUGHLIN
Dunboyne AC
M
M
797
(1:17:04)
1:18:01
980
»
Peadar CURTIS
Mallow AC
M
M55
2894
(1:16:51)
1:18:03
981
»
Kevin O'CONNELL
unatt/Dublin
M
M50
1453
(1:17:10)
1:18:04
982
»
David Hackett
Kilkenny
M
M40
3531
(1:16:01)
1:18:04
983
»
Ger MARSHALL
unatt/Cork
M
M55
1148
(1:17:47)
1:18:04
984
»
Paul NAGLE
unatt/Dublin
M
M
2473
(1:18:05)
1:18:05
985
»
Patricia BLACKBURN
Moore Abbey Milers
F
F45
2594
(1:17:08)
1:18:06
986
»
Brendan TOBIN
unatt/Glanmire
M
M40
3246
(1:17:42)
1:18:08
987
»
Ita TUNNEY
Brothers Pearse AC
F
F35
2830
(1:16:39)
1:18:08
988
»
Cathal MCALLISTER
unatt/Whitegate
M
M
890
(1:16:57)
1:18:09
989
»
Micheal MCSWEENEY
unatt/Germany
M
M40
3501
(1:17:24)
1:18:09
990
»
Gerard PENTONY
Ballymore/Cobh AC
M
M45
1858
(1:17:23)
1:18:10
991
»
Ronan WALSH
unatt/London
M
M
3512
(1:17:08)
1:18:10
992
»
Tom O'NEILL
unatt/Midleton
M
M55
1302
(1:17:38)
1:18:10
993
»
Christine MURPHY
Midleton AC
F
F40
3113
(1:17:45)
1:18:11
994
»
Anthony SMIDDY
unatt/Youghal
M
M
1183
(1:17:26)
1:18:11
995
»
Jim O'KEEFFE
unatt/Glenville
M
M50
2638
(1:16:52)
1:18:12
996
»
Donie O'CONNELL
Midleton AC
M
M60
3115
(1:17:30)
1:18:12
997
»
John MCCARTHY
unatt/Cork
M
M50
1039
(1:15:41)
1:18:12
998
»
Fergal CUDDY
unatt'Portlaoise
M
M
2132
(1:15:48)
1:18:12
999
»
Maeve NOONE
Athenry AC
F
F40
3090
(1:16:58)
1:18:13
1000
»
Michael DOYLE
unatt/Dublin
M
M
845
(1:16:10)
1:18:14
Page:
<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
>