Svenska
English
Français
Suomi
Tuloksia Ballycotton 10 2013 2013
Tuloksia
10Mile
Tuloslista on bruttotulosten järjestyksen mukainen
Bruttoaika: aikasi lähdöstä
Nettoaika: aikasi lähtöviivan ylityksestä
Displaying tuloksia
1251 - 1500
of
2601
in total
Page:
<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
>
Pl.
Nimi
Syntymävuosi
Seura/Kaupunki/Maa
Kat.
Alakat.
#
Netto
Brutto
1251
»
Patrick KEARNEY
unatt/Dungourney
M
M45
1220
(1:20:24)
1:21:46
1252
»
Andrew POWELL
unatt/Cork
M
M40
407
(1:20:01)
1:21:47
1253
»
Maire LAWLOR
Waterford AC
F
F45
2750
(1:19:52)
1:21:49
1254
»
Eric FOLEY
unatt/Watergrasshill
M
M
687
(1:20:34)
1:21:50
1255
»
David BARRY
unatt/Cork
M
M50
1152
(1:20:52)
1:21:50
1256
»
Kathryn HOGAN
Moore Abbey Milers
F
F45
3219
(1:20:53)
1:21:52
1257
»
Georgina DEVLIN
Bray Runners
F
F35
1751
(1:19:12)
1:21:53
1258
»
Matthew BERMINGHAM
Grange/Fermoy AC
M
M
2181
(1:21:20)
1:21:54
1259
»
Shaun AHERNE
unatt/Cork
M
M40
388
(1:21:25)
1:21:55
1260
»
Conor FOX
Donoughmore AC
M
M40
3374
(1:19:33)
1:21:56
1261
»
Dylan SMYTH
unatt/Cork
M
MJ
732
(1:20:46)
1:21:58
1262
»
Breda WHITE
unatt/Dublin
F
F40
329
(1:20:58)
1:21:58
1263
»
George HUSSEY
unatt/Wexford
M
M40
1497
(1:20:10)
1:21:59
1264
»
Eddie MULLANE
Rising Sun AC
M
M65
2669
(1:21:17)
1:22:00
1265
»
John O'BRIEN
unatt/Cork
M
M
67
(1:20:22)
1:22:00
1266
»
Claire O'DONNELL
unatt/Cork
F
F
68
(1:20:22)
1:22:00
1267
»
Michael RYAN
Eagle AC
M
M
2590
(1:20:08)
1:22:01
1268
»
Ita KIRWAN
Eagle AC
F
F40
2641
(1:20:12)
1:22:02
1269
»
Martina LANDERS
Youghal AC
F
F35
2864
(1:21:37)
1:22:04
1270
»
Kieran IVERS
unatt/Cloyne
M
M
2495
(1:20:57)
1:22:05
1271
»
John HORGAN
unatt/Ballingeary
M
M40
133
(1:21:14)
1:22:06
1272
»
Steven Murphy
unatt/Cork
M
M
1683
(1:20:38)
1:22:08
1273
»
Ann-Marie PERRY
Midleton AC
F
F40
3325
(1:21:27)
1:22:09
1274
»
Michelle DOYLE
Slaney Olympic AC
F
F
3036
(1:21:09)
1:22:10
1275
»
Joe O'SHEA
unatt/Killarney
M
M
1902
(1:21:12)
1:22:10
1276
»
Pat MURPHY
unatt/Cork
M
M
1134
(1:20:27)
1:22:11
1277
»
Gearoid MOLONEY
unatt/Cork
M
M
1795
(1:21:49)
1:22:13
1278
»
Colin O'BRIEN
unatt/Shanbally
M
M
375
(1:21:42)
1:22:14
1279
»
Mai O'LEARY
unatt/Cork
F
F
1968
(1:21:23)
1:22:14
1280
»
Laura KEANE
Youghal AC
F
F
3247
(1:21:02)
1:22:15
1281
»
Deirdre O'CALLAGHAN
unatt/Cork
F
F40
405
(1:21:36)
1:22:15
1282
»
Gerard MENIHANE
Navy AC
M
M45
3210
(1:19:45)
1:22:16
1283
»
Donal KELLEHER
unatt/Cork
M
M
638
(1:21:10)
1:22:16
1284
»
Sandra MANNING
Midleton AC
F
F
3426
(1:21:09)
1:22:19
1285
»
Robert O'SULLIVAN
unatt/Carrigaline
M
M
1579
(1:21:28)
1:22:19
1286
»
Brian KENNEALLY
Ballincollig AC
M
M50
915
(1:21:36)
1:22:20
1287
»
Declan NESTOR
St. Finbarrs AC
M
M40
3432
(1:20:45)
1:22:20
1288
»
Vincent REDDY
unatt/Midleton
M
M45
437
(1:21:49)
1:22:22
1289
»
Timothy O'CALLAGHAN
unatt/Leamlara
M
M
110
(1:21:00)
1:22:22
1290
»
Monica CAMPION
unatt/Tipperary
F
F35
2449
(1:20:37)
1:22:22
1291
»
Paul HORGAN
unatt/Midleton
M
M
491
(1:21:23)
1:22:25
1292
»
Peader LUCEY
Mallow AC
M
M
2874
(1:20:16)
1:22:27
1293
»
Finbarr MOYNIHAN
unatt/Ballingeary
M
M
127
(1:21:34)
1:22:27
1294
»
Bernie MURRAY
unatt/Kinsale
F
F
207
(1:20:28)
1:22:28
1295
»
Ray CAROLAN
unatt/Dublin
M
M
304
(1:20:42)
1:22:29
1296
»
Emma CAREY
Thurles Crokes AC
F
F
2601
(1:20:24)
1:22:31
1297
»
Colman WALSH
unatt/Dublin
M
M40
1990
(1:21:16)
1:22:31
1298
»
Barry HARTE
unatt/Bandon
M
M45
2093
(1:20:57)
1:22:32
1299
»
Clodagh CARROLL
unatt/Cork
F
F
699
(1:21:13)
1:22:32
1300
»
Denis CLANCY
unatt/Fermoy
M
M55
2440
(1:20:16)
1:22:33
1301
»
Jimmy MURPHY
unatt/Edenbridge
M
M40
1775
(1:21:58)
1:22:33
1302
»
Mary KINGSTON
Youghal AC
F
F35
1703
(1:22:07)
1:22:33
1303
»
Mary O'KEEFFE
Midleton AC
F
F45
2793
(1:22:34)
1:22:34
1304
»
Joe O'RIORDAN
Carraig na bhFear AC
M
M50
2680
(1:21:28)
1:22:36
1305
»
Donal COURTNEY
unatt/Cork
M
M
1490
(1:18:14)
1:22:36
1306
»
Bernard SISK
unatt/Cork
M
M65
1313
(1:21:54)
1:22:36
1307
»
Noel PARKER
unatt/Youghal
M
M45
415
(1:21:20)
1:22:36
1308
»
Peter GAFFNEY
Mallow AC
M
M70
2907
(1:22:28)
1:22:36
1309
»
Martin O'ROURKE
unatt/Cork
M
M40
2258
(1:21:44)
1:22:37
1310
»
Mike GRIFFIN
Dooneen AC
M
M
2837
(1:21:59)
1:22:38
1311
»
Donncha CASEY
unatt/Cork
M
M55
74
(1:22:09)
1:22:39
1312
»
Mary KINGSTON
Donore Harriers
F
F50
2576
(1:22:02)
1:22:40
1313
»
Cathal O'NEILL
unatt/Charleville
M
M40
1033
(1:21:47)
1:22:41
1314
»
Thomas HALLEY
Clonmel AC
M
M50
2985
(1:21:24)
1:22:42
1315
»
Daniel MUSSON
unatt/Manchester
M
M
3225
(1:21:46)
1:22:42
1316
»
Neil ALCOCK
unatt/Cork
M
M
1822
(1:22:23)
1:22:44
1317
»
Cathy KENNEALLY
unatt/Waterford
F
F
1752
(1:21:18)
1:22:45
1318
»
Damien BROWNE
unatt/Ennis
M
M
1197
(1:22:04)
1:22:45
1319
»
Maurice KENNEALLY
Galtee Runners AC
M
M40
2827
(1:20:00)
1:22:45
1320
»
Ann COUGHLAN
Moore Abbey Milers
F
F35
3217
(1:22:45)
1:22:45
1321
»
Carol O'KEEFFE
St. Finbarrs AC
F
F40
3105
(1:21:33)
1:22:47
1322
»
David FITZGERALD
unatt/Cork
M
M
380
(1:21:33)
1:22:47
1323
»
Mairead LACEY
unatt/Kilkenny
F
F
2065
(1:22:49)
1:22:49
1324
»
Shane O'CONNELL
unatt/Cork
M
M
1773
(1:21:25)
1:22:52
1325
»
Philip LEAVER
Wesham Road Runners
M
M55
2336
(1:21:22)
1:22:52
1326
»
Sheila BYRNE
Eagle AC
F
F45
459
(1:22:18)
1:22:52
1327
»
Fortunato MESSINA
unatt/Cork
M
M
2298
(1:21:27)
1:22:55
1328
»
Patrick PUNCH
Bridge Milers-Olympic Harriers
M
M
3340
(1:22:18)
1:22:58
1329
»
Rory O'CONNOR
unatt/Whitegate
M
M45
462
(1:23:00)
1:23:00
1330
»
Josephine LAWTON
unatt/Ladysbridge
F
F
2544
(1:22:15)
1:23:01
1331
»
Deirdre MCARDLE
unatt/Cork
F
F35
997
(1:22:21)
1:23:03
1332
»
Claire BARRY
unatt/Cork
F
F35
835
(1:23:04)
1:23:04
1333
»
Eamonn MOLONEY
unatt/Kilbrittain
M
M50
287
(1:21:49)
1:23:04
1334
»
Paul KELLY
unatt/Kinsale
M
M
1786
(1:21:51)
1:23:05
1335
»
Dominick BARRY
unatt/Castlemartyr
M
M40
3157
(1:22:39)
1:23:05
1336
»
Chris THORNHILL
unatt/Glanmire
M
M40
2283
(1:21:47)
1:23:05
1337
»
Michael CONCANNON
unatt/Ballingeary
M
M50
119
(1:22:03)
1:23:06
1338
»
Colin MCTAGGART
unatt/Cork
M
M45
1421
(1:22:08)
1:23:07
1339
»
Rachel MARKEY
Raheny Shamrock AC
F
F
2012
(1:22:31)
1:23:07
1340
»
Pat MCCOURT
Bray Runners AC
M
M60
3264
(1:23:08)
1:23:08
1341
»
Kevin MURPHY
unatt/New Ross
M
M45
715
(1:23:02)
1:23:08
1342
»
Maria TRACEY
unatt/Glanmire
F
F
150
(1:21:48)
1:23:09
1343
»
Anne MASSEY
West Waterford AC
F
F40
2595
(1:22:36)
1:23:11
1344
»
Aisling O'DONNELL
unatt/Cork
F
F40
642
(1:21:51)
1:23:12
1345
»
Noreen HURLEY
unatt/Cork
F
F
635
(1:21:51)
1:23:12
1346
»
Maeve HOEY
unatt/Cork
F
F35
1946
(1:21:47)
1:23:13
1347
»
David RYAN
unatt/Cashel
M
M
774
(1:21:20)
1:23:13
1348
»
Kevin O'DRISCOLL
Eagle AC
M
M60
155
(1:22:27)
1:23:15
1349
»
Mary-Clare HEALY
Grange-Fermoy AC
F
F40
3186
(1:23:19)
1:23:19
1350
»
Catherine O'SULLIVAN
Galtee Runners AC
F
F35
2802
(1:21:24)
1:23:19
1351
»
Ciaran MURPHY
Mallow AC
M
M
3372
(1:21:11)
1:23:20
1352
»
Kay O'CONNOR
unatt/Cork
F
F
1258
(1:22:16)
1:23:21
1353
»
Frank LINEHAN
Togher AC
M
M60
3043
(1:22:44)
1:23:21
1354
»
Albert DIGGIN
unatt/Cobh
M
M45
470
(1:22:17)
1:23:22
1355
»
Caitriona FARRELL
unatt/Herbertstown
F
F
1384
(1:21:07)
1:23:22
1356
»
Sean O'RIORDAN
unatt/Watergrasshill
M
M55
2682
(1:22:19)
1:23:23
1357
»
John O'RIORDAN
unatt/Watergrasshill
M
M
400
(1:22:20)
1:23:24
1358
»
Sunita CORCORAN
unatt/Carrigaline
F
F40
1691
(1:23:24)
1:23:24
1359
»
Siobhan HEYLIN
Waterford AC
F
FJ
3092
(1:22:58)
1:23:25
1360
»
Michael SMITHWICK
unatt/Dublin
M
M
1989
(1:21:43)
1:23:25
1361
»
Maurice CUDDIGAN
unatt/Listowel
M
M40
555
(1:22:37)
1:23:26
1362
»
Sean O'HARGAIN
unatt/Kilkenny
M
M45
818
(1:21:09)
1:23:30
1363
»
Adolfo GARCIA
unatt/Carrigaline
M
M
2159
(1:21:19)
1:23:33
1364
»
Dan KINGSTON
unatt/Carrigaline
M
M55
2231
(1:22:26)
1:23:33
1365
»
Rodolfo DE PAZ ALBEROLA
Bree AC
M
M
2743
(1:22:06)
1:23:34
1366
»
Bernie PRENDERGAST
West Waterford AC
F
F50
3093
(1:23:08)
1:23:35
1367
»
Niamh O'BRIEN
Donore Harriers
F
F
3245
(1:22:58)
1:23:35
1368
»
Con KELLEHER
Waterford AC
M
M60
2719
(1:23:16)
1:23:35
1369
»
Batt KEARNEY
Leevale AC
M
M55
47
(1:22:34)
1:23:37
1370
»
Michael BAMBURY
unatt/Cork
M
M40
1392
(1:22:00)
1:23:38
1371
»
Clare MUNGOVAN
unatt/Macroom
F
F
1210
(1:21:26)
1:23:38
1372
»
Neillie O'LEARY
Belgooly AC
M
M65
2978
(1:23:39)
1:23:39
1373
»
Vaughan RYAN
unatt/Cork
M
M50
492
(1:21:15)
1:23:39
1374
»
Anne FINNAN
Moore Abbey Milers
F
F45
2553
(1:22:42)
1:23:40
1375
»
John COTTER
unatt/Cobh
M
M65
704
(1:22:22)
1:23:41
1376
»
Robert KENT
unatt/Cork
M
M
238
(1:22:31)
1:23:41
1377
»
Elaine SMITH
unatt/Dublin
F
F35
831
(1:21:34)
1:23:41
1378
»
Iain COONEY
unatt/Midleton
M
M
1655
(1:21:58)
1:23:43
1379
»
Jackie DILLON
unatt/Cork
F
F40
167
(1:22:17)
1:23:44
1380
»
Marcella DUNNE
Kilkenny City Harriers
F
F40
2784
(1:23:44)
1:23:44
1381
»
Siobhan NOONAN
unatt/Cork
F
F
893
(1:22:18)
1:23:44
1382
»
David BUCKLE
unatt/Cork
M
M45
2016
(1:21:48)
1:23:45
1383
»
Kieran HENRY
unatt/Cork
M
M40
2138
(1:22:15)
1:23:45
1384
»
Paudie REALE
unatt/Hospital
M
M
1385
(1:21:29)
1:23:45
1385
»
Barry SHEEHAN
unatt/Riverstick
M
M
1265
(1:21:49)
1:23:45
1386
»
Niamh DORGAN
unatt/Midleton
F
F35
347
(1:23:07)
1:23:45
1387
»
Danny MASSEY
West Limerick AC
M
M55
2624
(1:21:31)
1:23:46
1388
»
Kelly MCCARTHY
unatt/Youghal
F
F
3434
(1:21:58)
1:23:48
1389
»
Priscilla O'SULLIVAN
Bandon AC
F
F45
3187
(1:23:32)
1:23:49
1390
»
Annmarie MOLLAGHAN
unatt/Glanmire
F
F
1043
(1:21:59)
1:23:50
1391
»
Aoife O'DONNELL
unatt/Glanmire
F
F
1575
(1:22:30)
1:23:51
1392
»
Damien MASON
Waterford AC
M
M
2555
(1:22:01)
1:23:51
1393
»
Nora AHERNE
unatt/Ballymacoda
F
F35
2288
(1:23:51)
1:23:51
1394
»
Margaret DUNPHY
Slaney Olympic AC
F
F50
3396
(1:22:36)
1:23:51
1395
»
Kevin O'REILLY
unatt/Saleen
M
M
3278
(1:23:52)
1:23:52
1396
»
Anita RADLEY
unatt/Carrigaline
F
F
1396
(1:22:38)
1:23:52
1397
»
Donal COLLINS
unatt/Bandon
M
M
1486
(1:22:36)
1:23:52
1398
»
Barbara NEVILLE
unatt/Cork
F
F
729
(1:22:26)
1:23:52
1399
»
Francesco BRANDONISIO
unatt/Cork
M
M
361
(1:22:08)
1:23:53
1400
»
Martin HURLEY
Carraig na bhFear AC
M
M40
2691
(1:23:08)
1:23:53
1401
»
Philip THOMPSON
unatt/Limerick
M
M
988
(1:23:13)
1:23:53
1402
»
Kieran MCDONNELL
unatt/Waterfall
M
M60
832
(1:21:36)
1:23:57
1403
»
Mick CASEY
Galtee Runners AC
M
M45
2814
(1:23:01)
1:23:57
1404
»
Ruth CANDON
unatt/Cork
F
F
541
(1:22:10)
1:23:57
1405
»
Dave HERLIHY
unatt/Glanmire
M
M40
1843
(1:22:52)
1:23:58
1406
»
John LANE
unatt/Banteer
M
M
898
(1:23:19)
1:23:58
1407
»
Michael O'GRADY
unatt/Ballincollig
M
M40
1054
(1:22:48)
1:23:59
1408
»
Johnny O'LOUGHLIN
Bridge Milers-Olympic Harriers
M
M
3213
(1:21:34)
1:24:00
1409
»
Sinead BYRNE
unatt/Kilkenny
M
M40
1886
(1:23:22)
1:24:01
1410
»
Emer O'SHAUGHNESSY
Kilkenny City Harriers
F
F40
543
(1:23:23)
1:24:01
1411
»
Eileen BUCKLEY
St. Finbarrs AC
F
F45
3069
(1:21:52)
1:24:01
1412
»
Celine MCGRATH
unatt/Myrtleville
F
F45
854
(1:23:13)
1:24:02
1413
»
Liz MACCURTAIN
Donore Harriers
F
F45
2343
(1:23:26)
1:24:03
1414
»
Laurenz EGAN
Moycarkey Coolcroo AC
M
M
305
(1:23:22)
1:24:03
1415
»
Frances LYNCH
unatt/Cork
F
F50
2209
(1:23:01)
1:24:03
1416
»
Martha O'NEILL
Sli Cualann AC
F
F40
2566
(1:22:43)
1:24:04
1417
»
Ann GILVARRY
unatt/Adare
F
F45
482
(1:23:01)
1:24:04
1418
»
Arthur MURPHY
unatt/Ballinacurra
M
M
1479
(1:22:26)
1:24:04
1419
»
Anne-Marie RYAN
unatt/Callan
F
F35
1367
(1:23:26)
1:24:05
1420
»
Donal O'MAHONY
unatt/Inniscarra
M
M
688
(1:23:16)
1:24:05
1421
»
Marvin BOARD
unatt/Carrigtwohill
M
M
213
(1:22:52)
1:24:06
1422
»
Brid NORMOYLE
unatt/Cork
F
F35
1949
(1:21:54)
1:24:06
1423
»
Helena BROWNE
Slaney Olympic AC
F
F35
3397
(1:22:53)
1:24:09
1424
»
Bridget DALY
unatt/Navan
F
F35
815
(1:23:11)
1:24:09
1425
»
Dympna CONNOLLY
Eagle AC
F
F35
239
(1:23:15)
1:24:10
1426
»
Catherine GALVIN
unatt/Passage East
F
F
1727
(1:21:10)
1:24:11
1427
»
Liam O'REILLY
unatt/Shanagarry
M
M40
2583
(1:22:57)
1:24:11
1428
»
Caroline CANAVAN
unatt/Callan
F
F35
1368
(1:23:35)
1:24:13
1429
»
Frances RING
Millstreet AC
F
F40
2848
(1:23:10)
1:24:13
1430
»
John MOTHERWAY
unatt/Aghada
M
M65
179
(1:23:24)
1:24:14
1431
»
Sharon NAGLE
Clonakilty Road Runners
F
F
1471
(1:24:15)
1:24:15
1432
»
Billy O'SHAUGHNESSY
Kilkenny City Harriers
M
M40
1402
(1:23:38)
1:24:15
1433
»
Colette DRENNAN
unatt/Kilkenny
F
F35
1365
(1:23:35)
1:24:15
1434
»
Aoife FOUHY
Midleton AC
F
F
3185
(1:23:32)
1:24:16
1435
»
Noel MOYNIHAN
West Muskerry AC
M
M
2365
(1:22:46)
1:24:17
1436
»
Jennifer O'KEEFFE
Donore Harriers
F
F45
2565
(1:23:39)
1:24:17
1437
»
David SHAW
unatt/Cobh
M
M
811
(1:22:17)
1:24:20
1438
»
Brian NATION
unatt/Blarney
M
M
1465
(1:22:16)
1:24:21
1439
»
Sinead NiMhurchu
Cork
F
F
3532
(1:22:48)
1:24:22
1440
»
Evan Twomey
Eagle AC
M
M
3556
(1:23:02)
1:24:22
1441
»
Niamh O'SHEA
Donoughmore AC
F
F35
3457
(1:21:49)
1:24:23
1442
»
Lina BOYD
St. Finbarrs AC
F
F45
217
(1:24:00)
1:24:23
1443
»
Pat MULDOON
Mullingar Harriers
M
M55
3099
(1:24:00)
1:24:24
1444
»
Claire MCCARTHY
unatt/Skibbereen
F
F
892
(1:24:24)
1:24:24
1445
»
David LAW
unatt/Ladysbridge
M
M
3155
(1:21:42)
1:24:24
1446
»
Sinead MULDOON
Mullingar Harriers
F
F
3100
(1:24:02)
1:24:24
1447
»
Cian SHEPPARD
unatt/Ballincollig
M
M
1249
(1:22:50)
1:24:25
1448
»
Paul EUSTACE
Kilkenny City Harriers
M
M
2623
(1:23:04)
1:24:25
1449
»
Elizabeth O'DELL
unatt/Ballineen
F
F40
1125
(1:23:09)
1:24:25
1450
»
David HEALY
Leevale AC
M
M
1464
(1:23:14)
1:24:25
1451
»
Karen RYAN
Kilkenny City Harriers
F
F40
2710
(1:23:07)
1:24:26
1452
»
Colm MCCARTHY
unatt/Cork
M
M
1174
(1:22:49)
1:24:26
1453
»
Edel MCDONNELL
unatt/Naas
F
F35
319
(1:21:54)
1:24:29
1454
»
Conor GLEESON
unatt/Thurles
M
M
795
(1:22:39)
1:24:31
1455
»
Paul FORDE
St. Finbarrs AC
M
M40
2956
(1:22:31)
1:24:31
1456
»
Colm MOYNIHAN
unatt/Passage West
M
M
1732
(1:22:42)
1:24:32
1457
»
Roisin CADDOW
Brothers Pearse AC
F
F35
3368
(1:23:04)
1:24:33
1458
»
Patrick BRETT
unatt/Mitchelstown
M
M
2216
(1:23:34)
1:24:34
1459
»
Claire MURPHY
Youghal AC
F
F40
2545
(1:23:21)
1:24:34
1460
»
John MCNAMARA
unatt/Cork
M
M
1806
(1:22:47)
1:24:35
1461
»
Kerry CONSTANT
unatt/Cork
M
M55
2410
(1:23:43)
1:24:36
1462
»
Liam HARTE
unatt/Cobh
M
M50
532
(1:24:12)
1:24:36
1463
»
Martha MCNAMARA
Midleton AC
F
F50
3106
(1:23:53)
1:24:36
1464
»
MaireTreasa Beatty
Athenry AC
F
F50
1526
(1:24:27)
1:24:36
1465
»
Cathal POWER
Navy AC
M
M
3208
(1:24:37)
1:24:37
1466
»
John MCGRATH
unatt/Ballintotis
M
M
3211
(1:23:18)
1:24:38
1467
»
David MERRIMAN
unatt/Cork
M
M45
2399
(1:23:10)
1:24:39
1468
»
Ed FITZGERALD
unatt/Cork
M
M40
521
(1:23:52)
1:24:39
1469
»
Sharon HIGGINS
West Waterford AC
F
F
2971
(1:22:40)
1:24:40
1470
»
Catherine LINEHAN
unatt/Glanmire
F
F50
173
(1:23:28)
1:24:41
1471
»
Louise GRAHAM
St. Abbans AC
F
F40
3038
(1:24:42)
1:24:42
1472
»
Seamus LANKFORD
Leevale AC
M
M40
3237
(1:24:25)
1:24:43
1473
»
Brian TAYLOR
unatt/Kanturk
M
M
2434
(1:22:24)
1:24:44
1474
»
Geraldine MURRAY
unatt/Cork
F
F
754
(1:23:07)
1:24:44
1475
»
Audrey O'CONNELL
unatt/Killarney
F
F
1213
(1:23:08)
1:24:45
1476
»
Tom CARROLL
unatt/Cork
M
M50
1009
(1:24:28)
1:24:45
1477
»
Martin HENNESSY
unatt/Shanagarry
M
M40
2084
(1:22:36)
1:24:46
1478
»
Eileen O'CALLAGHAN
unatt/Cork
F
F35
2444
(1:22:56)
1:24:46
1479
»
Jackie FORDE
unatt/Cork
F
F35
158
(1:23:42)
1:24:47
1480
»
Mark FITZGERALD
unatt/Cloyne
M
M
874
(1:23:44)
1:24:50
1481
»
Kevin O'KEEFFE
unatt/Cobh
M
M
2388
(1:23:19)
1:24:51
1482
»
Breda WALSH
unatt/Kilkenny
F
F40
1410
(1:23:25)
1:24:52
1483
»
Michael RUSH
unatt/Cork
M
M
439
(1:23:24)
1:24:53
1484
»
Bernie KELLY
Galway City Harriers
F
F50
3088
(1:24:53)
1:24:53
1485
»
Alan MURRAY
unatt/Watergrasshill
M
M40
1659
(1:23:22)
1:24:54
1486
»
Geraldine MURRAY
unatt/Watergrasshill
F
F40
1660
(1:23:22)
1:24:54
1487
»
Greg MOLONEY
Limerick Country Club AC
M
M
2462
(1:22:36)
1:24:55
1488
»
Colette SHANNON
Kilkenny City Harriers
F
F40
1512
(1:23:36)
1:24:56
1489
»
Jonathan KENNEALLY
unatt/Cloyne
M
M
2220
(1:23:13)
1:24:56
1490
»
Angela MURPHY
unatt/Cork
F
F50
72
(1:24:57)
1:24:57
1491
»
Stephen RYAN
unatt/Dublin
M
M45
1978
(1:22:56)
1:24:57
1492
»
Dave O'CONNOR
unatt/Cork
M
M
1505
(1:23:44)
1:24:58
1493
»
Mairead EVANS
unatt/Lissarda
F
F
1639
(1:23:21)
1:24:59
1494
»
Margaret WHYTE
Ballincollig AC
F
F40
2762
(1:25:00)
1:25:00
1495
»
Emmett DOOLAN
unatt/Cork
M
M
2471
(1:22:21)
1:25:00
1496
»
Gillian BRANSFIELD
Midleton AC
F
F
3355
(1:23:00)
1:25:00
1497
»
Deirdre HARTE
unatt/Ballincollig
F
F45
914
(1:25:02)
1:25:02
1498
»
Bryan CONWAY
unatt/Dublin
M
M
61
(1:24:23)
1:25:05
1499
»
John COLEMAN
St. Finbarrs AC
M
M40
1689
(1:23:56)
1:25:09
1500
»
Mike CRONIN
unatt/Midleton
M
M50
1008
(1:24:53)
1:25:09
Page:
<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
>