Svenska
English
Français
Suomi
Tuloksia Ballycotton 10 2013 2013
Tuloksia
10Mile
F50
Tuloslista on bruttotulosten järjestyksen mukainen
Bruttoaika: aikasi lähdöstä
Nettoaika: aikasi lähtöviivan ylityksestä
Displaying
all 57
tuloksia
Pl.
Nimi
Syntymävuosi
Seura/Kaupunki/Maa
Kat.
Alakat.
#
Netto
Brutto
1
»
Mary SWEENEY
St. Finbarrs AC
F
F50
24
(1:05:10)
1:05:11
2
»
Ann DONNELLY
St. Finbarrs AC
F
F50
3197
(1:11:25)
1:11:35
3
»
Maria HURLEY
Bantry AC
F
F50
3026
(1:13:38)
1:13:38
4
»
Noelle THORPE
Sli Cualann AC
F
F50
3144
(1:13:03)
1:13:46
5
»
Susanne UI DHALAIGH
Limerick AC
F
F50
1163
(1:13:47)
1:14:14
6
»
Dorothy RYAN
Limerick Country Club AC
F
F50
2702
(1:14:27)
1:14:27
7
»
Josie UICHUIRRIN
West Waterford AC
F
F50
2653
(1:15:37)
1:16:36
8
»
Joan MCTERNAN
Donore Harriers
F
F50
1778
(1:16:11)
1:16:36
9
»
Claire KNIGHT
unatt/Limerick
F
F50
962
(1:16:19)
1:16:57
10
»
Helen DUNNE
Tallaght AC
F
F50
2599
(1:17:29)
1:18:51
11
»
Frances O'CONNOR
Eagle AC
F
F50
1438
(1:18:55)
1:19:27
12
»
Yvonne BENNETT
unatt/Cork
F
F50
402
(1:18:51)
1:19:30
13
»
Maura FALSEY
Kilmurry-Ibrickane NC AC
F
F50
299
(1:18:37)
1:19:31
14
»
Anne MANGAN
Star Of The Laune AC
F
F50
3108
(1:20:05)
1:20:29
15
»
Karen MCLOUGHLIN
Raheny Shamrock AC
F
F50
796
(1:19:46)
1:20:42
16
»
Mary KINGSTON
Donore Harriers
F
F50
2576
(1:22:02)
1:22:40
17
»
Bernie PRENDERGAST
West Waterford AC
F
F50
3093
(1:23:08)
1:23:35
18
»
Margaret DUNPHY
Slaney Olympic AC
F
F50
3396
(1:22:36)
1:23:51
19
»
Frances LYNCH
unatt/Cork
F
F50
2209
(1:23:01)
1:24:03
20
»
Martha MCNAMARA
Midleton AC
F
F50
3106
(1:23:53)
1:24:36
21
»
MaireTreasa Beatty
Athenry AC
F
F50
1526
(1:24:27)
1:24:36
22
»
Catherine LINEHAN
unatt/Glanmire
F
F50
173
(1:23:28)
1:24:41
23
»
Bernie KELLY
Galway City Harriers
F
F50
3088
(1:24:53)
1:24:53
24
»
Angela MURPHY
unatt/Cork
F
F50
72
(1:24:57)
1:24:57
25
»
Amanda STAVROU
St. Finbarrs AC
F
F50
2769
(1:26:53)
1:26:53
26
»
Betty MCKENZIE
Eagle AC
F
F50
3293
(1:26:48)
1:27:34
27
»
Vivienne CONLON
unatt/Dublin
F
F50
1450
(1:28:00)
1:28:00
28
»
Bernadette MILLAR
Slaney Olympic AC
F
F50
325
(1:26:54)
1:28:33
29
»
Criona BURNS
unatt/Limerick
F
F50
1729
(1:27:21)
1:28:55
30
»
Margaret HORGAN
Donoughmore AC
F
F50
2867
(1:27:32)
1:29:27
31
»
Mary CAVANAGH
Limerick Country Club AC
F
F50
1871
(1:27:13)
1:29:29
32
»
Mary MCELHINNEY
Limerick AC
F
F50
944
(1:28:00)
1:29:33
33
»
Celine WALLEY
unatt/Herts
F
F50
3520
(1:30:15)
1:30:50
34
»
Lindy SHINKWIN
Limerick AC
F
F50
1543
(1:31:05)
1:31:05
35
»
Jane MCGRATH
Eagle AC
F
F50
2876
(1:30:17)
1:32:13
36
»
Catherine LYNCH
North Cork AC
F
F50
2622
(1:30:44)
1:32:23
37
»
Mary WALSH
Midleton AC
F
F50
2939
(1:31:56)
1:32:50
38
»
Eileen MURPHY
Carraig na bhFear AC
F
F50
2959
(1:31:09)
1:33:04
39
»
Marie CREEDON
unatt/Waterfall
F
F50
3300
(1:31:29)
1:33:26
40
»
Barbara COLFER
unatt/Dublin
F
F50
1038
(1:34:37)
1:34:37
41
»
Martina KERINS
unatt/Cork
F
F50
2683
(1:36:30)
1:36:30
42
»
Paula KAVANAGH
Waterford AC
F
F50
270
(1:35:31)
1:37:13
43
»
Helen MORRISSEY
unatt/Clonlara
F
F50
2326
(1:36:25)
1:37:16
44
»
Sylvia PEARSON
Midleton AC
F
F50
3201
(1:36:31)
1:37:19
45
»
Angela TOBIN
unatt/Macroom
F
F50
221
(1:36:47)
1:38:12
46
»
Ann O'CONNOR
unatt/Glanmire
F
F50
2854
(1:37:44)
1:39:23
47
»
Marion FITTON
unatt/Ballincollig
F
F50
3449
(1:38:42)
1:40:40
48
»
Sheila MUCKIAN
Bandon AC
F
F50
2437
(1:39:40)
1:42:22
49
»
Chrissie GAFFNEY
unatt/Wicklow
F
F50
547
(1:40:34)
1:42:41
50
»
Mary BUTLER
Kilkenny City Harriers
F
F50
3339
(1:43:34)
1:43:34
51
»
Betty KENNEALLY
Donoughmore AC
F
F50
2747
(1:41:55)
1:44:27
52
»
Noreen FAHEY
Limerick AC
F
F50
943
(1:42:43)
1:44:36
53
»
Mary MCGUIGAN
Midleton AC
F
F50
3412
(1:43:10)
1:44:51
54
»
Jacinta SHEIL
West Waterford AC
F
F50
2320
(1:44:15)
1:46:56
55
»
Rose BAIN
Dooneen AC
F
F50
1326
(1:47:04)
1:49:03
56
»
Barbara MOYNIHAN
unatt/Dublin
F
F50
82
(1:52:22)
1:54:45
57
»
Bernice GLAVIN
unatt/Cork
F
F50
501
(1:55:49)
1:58:19