Svenska
English
Français
Suomi
Tuloksia Dunboyne 4Mile 2013
Tuloksia
4Mile
Tuloslista on bruttotulosten järjestyksen mukainen
Bruttoaika: aikasi lähdöstä
Nettoaika: aikasi lähtöviivan ylityksestä
Displaying tuloksia
501 - 750
of
1005
in total
Page:
<
1
2
3
4
5
>
Pl.
Nimi
Syntymävuosi
Seura/Kaupunki/Maa
Kat.
Alakat.
#
Netto
Brutto
501
»
Sean Kinsella
M
M60
581
(31:35)
33:02
502
»
Karen Behan
F
FS
215
(32:37)
33:03
503
»
David McMullen
M
M40
675
(31:42)
33:04
504
»
Kate O' Driscoll
Ratoath A.C.
F
FS
783
(32:49)
33:05
505
»
Deborah Galbraith
Dunboyne A.C.
F
FS
450
(32:42)
33:06
506
»
Lynn Murphy
Civil Service A.C.
F
FS
715
(32:46)
33:08
507
»
Noel Brady
M
MS
235
(32:26)
33:09
508
»
Fiachra Kirwan
M
MS
582
(32:43)
33:10
509
»
Mary Lynn
Drogheda & District A.C.
F
F55
1020
(32:52)
33:10
510
»
Mary Maloney
Alltech
F
FS
134
(32:37)
33:11
511
»
Colm Nolan
M
MS
737
(32:22)
33:12
512
»
Declan O' Donnell
M
MS
780
(30:19)
33:13
513
»
Niamh Oman
Tallaght A.C.
F
FS
816
(32:37)
33:15
514
»
Aidan O Byrne
Ratoath A.C.
F
F45
746
(32:36)
33:16
515
»
Clodagh Dunphy
Dunboyne A.C.
F
FS
396
(32:46)
33:16
516
»
Norma Farrell
Dunboyne A.C.
F
FS
416
(32:47)
33:16
517
»
Eamon Murphy
M
M40
1143
(32:56)
33:17
518
»
Joanne Rice
F
FS
859
(32:51)
33:19
519
»
Trevor Curtin
1977
St Peters College
M
MS
54
(32:18)
33:20
520
»
Greg Niland
M
MS
728
(32:46)
33:21
521
»
Linda Moyles
Dunshaughlin A.C.
F
F40
95
(32:23)
33:22
522
»
Leonard Gargan
M
MS
458
(32:40)
33:22
523
»
Oliver Kinlough
Dunboyne A.C.
M
M40
67
(32:38)
33:22
524
»
Sharon Neylon
Le Cheile A.C.
F
FS
995
(32:49)
33:23
525
»
Ailish McDonagh
F
FS
644
(33:03)
33:23
526
»
Stephen Wearen
M
MS
954
(33:16)
33:26
527
»
Jackie Brannigan
F
F40
239
(33:14)
33:27
528
»
Ellish Smith
F
F50
1111
(33:00)
33:27
529
»
Heather Harold
F
F40
98
(33:12)
33:28
530
»
Doug Boucher
M
M40
226
(32:34)
33:29
531
»
Ray Duggan
Dunboyne A.C.
M
M60
386
(32:42)
33:35
532
»
Michelle Doyle
F
F40
380
(33:20)
33:36
533
»
Neil Keane
Alltech
M
MS
164
(32:04)
33:37
534
»
Breda Reynolds
F
FS
858
(33:27)
33:40
535
»
James O' Flaherty
M
MS
789
(32:40)
33:42
536
»
Ronan Califf
M
MS
272
(32:52)
33:42
537
»
Denis Doyle
M
MS
381
(33:01)
33:43
538
»
Sean O' Connor
M
M50
772
(33:00)
33:43
539
»
Conor Raymond
Dunboyne A.C.
M
M40
1019
(32:56)
33:44
540
»
Grace Dunne
St Peters College
F
FJ
23
(33:25)
33:44
541
»
Seamus Dunne
Dunboyne A.C.
M
M50
91
(33:24)
33:45
542
»
Elaine Connolly
Drogheda & District A.C.
F
FS
323
(33:10)
33:46
543
»
Kathleen Naughton
Dunshaughlin A.C.
F
FS
72
(33:24)
33:47
544
»
Alex Carr
Dunboyne A.C.
M
MJ
288
(33:25)
33:48
545
»
Helena Chambers
F
FS
302
(33:09)
33:49
546
»
Frances Nolan
F
FS
734
(32:53)
33:50
547
»
Neil Kiernan
Alltech
F
FS
136
(32:45)
33:50
548
»
Shay Kilcullen
M
MS
575
(33:43)
33:51
549
»
Paul Carroll
EirGrid Running Club
M
MS
294
(33:29)
33:52
550
»
Orla Brady
F
F40
231
(33:13)
33:52
551
»
Josie Power
Fingallians A.C.
F
F60
831
(33:31)
33:53
552
»
Eileen Toohey
Lucan Harriers A.C.
F
F40
932
(32:50)
33:54
553
»
Gráinne Kavanagh
Alltech
F
FS
120
(33:19)
33:54
554
»
Billy Brannigan
M
M40
238
(33:40)
33:54
555
»
Derek Finlay
M
M40
1146
(33:13)
33:57
556
»
Ian Pat Carroll
Dunleer A.C.
M
M50
291
(33:02)
33:59
557
»
Maria Kennedy
St Peters College
F
FJ
27
(33:06)
34:00
558
»
Caroline Maguire
Dunboyne A.C.
F
FS
93
(33:46)
34:01
559
»
Cliona Rogers
Dunboyne A.C.
F
FS
867
(33:19)
34:06
560
»
Olwyn Branigan Curran
Drogheda & District A.C.
F
F40
237
(33:51)
34:07
561
»
Deirdre Gurhy
Metro/St. Brigid's A.C.
F
F40
488
(33:38)
34:10
562
»
Michael Dorrian
M
MJ
1031
(33:52)
34:13
563
»
Isobel Fox
St Peters College
F
FJ
28
(33:28)
34:15
564
»
Des Brannigan
M
M45
69
(34:04)
34:17
565
»
Mark O Connor
M
MS
753
(33:43)
34:18
566
»
Siobhan Campbell
Dunboyne A.C.
F
F45
275
(33:43)
34:19
567
»
Amanda McAra
F
F40
633
(33:55)
34:20
568
»
Conor Quinn
St Peters College
M
MJ
26
(33:23)
34:22
569
»
Marie O' Neill
F
FS
800
(33:21)
34:24
570
»
Richard Lanigan
M
MS
1066
(33:16)
34:25
571
»
Declan Blake
M
MS
220
(33:38)
34:26
572
»
Andrew O' Rourke
M
M55
812
(33:17)
34:27
573
»
Tommy Carroll
M
M50
292
(33:38)
34:29
574
»
Deirdre McFerran
Drogheda & District A.C.
F
F50
651
(34:07)
34:31
575
»
Oisin O'Dwyer
St Peters College
M
MJ
32
(33:36)
34:31
576
»
Declan Timmins
M
M45
927
(34:30)
34:36
577
»
Erica Smith
F
F40
903
(34:08)
34:36
578
»
Mark Hackett
M
M45
489
(34:30)
34:36
579
»
Paschal Garrett
Dunboyne A.C.
M
MS
459
(34:22)
34:37
580
»
James Brennan
St Peters College
M
MJ
19
(33:46)
34:38
581
»
Donal O' Flannagain
M
M40
790
(33:52)
34:38
582
»
Maria Moore
F
F40
694
(33:52)
34:38
583
»
Amy Coyne
St Peters College
F
FJ
1100
(33:44)
34:39
584
»
Declan Farrell
Dunboyne A.C.
M
M40
415
(34:10)
34:40
585
»
Sonya Foley
Dunshaughlin A.C.
F
FS
1010
(34:30)
34:41
586
»
Geraldine O' Hagan
Dunboyne A.C.
F
FS
792
(33:43)
34:42
587
»
Leo Varadkar
M
MS
1103
(33:14)
34:42
588
»
Liam Grant
M
MS
482
(34:10)
34:47
589
»
Michelle O'Rourke
F
F40
981
(34:11)
34:48
590
»
Siobhan Gannon
F
F40
455
(34:12)
34:48
591
»
Elizabeth McCartney
F
FS
640
(34:13)
34:49
592
»
Pamela McGuinness
F
FS
1016
(34:29)
34:49
593
»
John Eager
M
M40
92
(34:37)
34:52
594
»
Eoghan Fleming
St Peters College
M
MJ
35
(34:36)
34:52
595
»
Sinead Dunlop
F
FS
388
(34:36)
34:55
596
»
Marie Mulcahy
F
F40
706
(33:56)
35:02
597
»
Pamela Keaskin
F
FS
176
(33:53)
35:02
598
»
Conor Brereton
M
MS
248
(34:01)
35:03
599
»
Jacqueline Gill
Drogheda & District A.C.
F
F45
468
(34:46)
35:04
600
»
Amanda Sheeran
Navan A.C.
F
FS
881
(34:42)
35:08
601
»
Judith Faulkner
Drogheda & District A.C.
F
FS
420
(34:33)
35:09
602
»
Maggie Maher
Dunshaughlin A.C.
F
F45
171
(34:27)
35:10
603
»
Aine Kennedy
St Peters College
F
FJ
43
(34:16)
35:11
604
»
Kevin Murphy
M
M50
712
(34:27)
35:12
605
»
Patrick Murphy
M
M50
713
(34:27)
35:12
606
»
Joseph Wall
Dunboyne A.C.
M
MS
945
(34:05)
35:12
607
»
Averil Kelleher
Civil Service A.C.
F
FS
555
(34:43)
35:12
608
»
Jälki-ilmoittautuminen
1025
(34:30)
35:13
609
»
Marijke Beltman
F
FS
216
(34:48)
35:13
610
»
Mary Canty
F
FS
284
(34:49)
35:13
611
»
Michelle Egan
Drogheda & District A.C.
F
FS
399
(34:56)
35:14
612
»
Emily Davis
Alltech
F
FS
154
(34:12)
35:16
613
»
Emily Ryan
St Peters College
F
FJ
13
(34:31)
35:17
614
»
Teresa Ennis
F
F45
405
(35:08)
35:22
615
»
Eoin Keane
M
MS
182
(33:41)
35:24
616
»
Joe O' Leary
M
M55
796
(34:14)
35:26
617
»
Paul Hughes
M
MS
524
(34:18)
35:26
618
»
Aisling O' Brien
EirGrid Running Club
F
FS
764
(34:59)
35:27
619
»
Rachel Mahon
F
FS
1110
(34:45)
35:31
620
»
Fergus Cronolly
M
M40
334
(34:29)
35:31
621
»
John Mitchell
Dunboyne A.C.
M
MJ
968
(34:28)
35:31
622
»
Andy Taylor
Dunboyne A.C.
M
MS
917
(34:38)
35:32
623
»
Simon Barker
M
MS
1290
(35:14)
35:34
624
»
Ruth O' Dwyer
Dunboyne A.C.
F
F45
785
(35:31)
35:37
625
»
Eimear Grealy
Alltech
M
MS
116
(35:13)
35:40
626
»
Ellen Kissane
Dunboyne A.C.
F
FJ
88
(35:31)
35:40
627
»
Catherine Kelly
Fingallians A.C.
F
F45
562
(35:01)
35:40
628
»
Denis Farrell
M
MS
1105
(34:55)
35:42
629
»
Hugh Dorrian
M
M40
377
(34:26)
35:42
630
»
Carmel Balala
Alltech
F
FS
106
(35:30)
35:42
631
»
Cormac Berry
St Peters College
M
MJ
1013
(35:06)
35:44
632
»
Mary Toner
Drogheda & District A.C.
F
F50
931
(35:30)
35:45
633
»
Ann Woodlock
Donore Harriers
F
F60
960
(35:26)
35:46
634
»
Ronan Mooney
M
MS
692
(35:31)
35:48
635
»
Pamela Murphy
Alltech
F
FS
139
(35:35)
35:48
636
»
Matthew Russell
Alltech
M
MS
135
(34:49)
35:48
637
»
Patricia Forde
F
F45
444
(35:25)
35:50
638
»
Olive White
F
FS
955
(34:59)
35:57
639
»
Damien O' Reilly
Dunboyne A.C.
M
MS
808
(35:15)
35:57
640
»
Angela Walsh
Dunboyne A.C.
F
F45
60
(35:15)
35:58
641
»
Ciara Quinn
F
F40
82
(35:28)
35:59
642
»
Lorraine Mangan
.
F
FS
623
(34:58)
36:01
643
»
Garry Rooney
Alltech
M
MS
158
(34:52)
36:02
644
»
Abigail Carrick
Dunboyne A.C.
F
FS
289
(35:55)
36:02
645
»
Conal Mccallion
Alltech
F
F40
109
(34:57)
36:05
646
»
Sean Murphy
Dunboyne A.C.
M
M50
84
(35:16)
36:07
647
»
Eddie O Connor
Civil Service A.C.
M
M50
754
(35:17)
36:11
648
»
Noeleen Fallon
Dunboyne A.C.
F
F50
412
(35:38)
36:11
649
»
Evita Teeling
F
FS
919
(35:39)
36:13
650
»
Suzanne Halpin
Trim A.C.
F
F40
490
(35:19)
36:13
651
»
Geraldine Ryan
Dunboyne A.C.
F
F50
871
(35:55)
36:14
652
»
Shea McGovern
Dunboyne A.C.
M
M45
659
(35:31)
36:14
653
»
Susan Dixon
Civil Service A.C.
F
FS
1040
(35:53)
36:15
654
»
Lisa Sheenan
F
FS
880
(35:27)
36:16
655
»
Kate Makenzie
Alltech
F
FS
127
(35:46)
36:19
656
»
Janelle O Connor
Dunboyne A.C.
F
FS
756
(35:09)
36:20
657
»
Brenda Kane
Dunboyne A.C.
F
F40
536
(35:09)
36:21
658
»
Noel Chambers
M
MS
303
(35:26)
36:21
659
»
Ann Cunningham
Dunboyne A.C.
F
FS
343
(35:11)
36:22
660
»
Olwyn McGinn
Drogheda & District A.C.
F
FS
655
(35:48)
36:22
661
»
Edel Smyth
Lucan Harriers A.C.
F
F40
905
(35:52)
36:25
662
»
Pauline Fagan
Donore Harriers
F
F45
409
(35:59)
36:27
663
»
Teresa White
Rathkenny AC
F
F40
1080
(35:48)
36:28
664
»
Ciara Keenan
Dunboyne A.C.
F
F40
552
(35:51)
36:30
665
»
Chloe Coyne
St Peters College
F
FJ
1098
(35:36)
36:31
666
»
David Leavey
M
MS
593
(36:12)
36:33
667
»
Jennifer Flaherty
F
FS
431
(35:20)
36:34
668
»
Vivienne Lennon
Dunboyne A.C.
F
F45
598
(35:50)
36:37
669
»
Jim Kavanagh
M
M40
541
(35:46)
36:38
670
»
Ciaran Harrington
M
M40
498
(35:27)
36:39
671
»
Marie Tolan
Dunboyne A.C.
F
F50
930
(35:53)
36:40
672
»
Rick Goetzee
M
M45
477
(35:48)
36:42
673
»
Hugh Reddy
M
M55
1070
(35:51)
36:44
674
»
Elaine Vella
Dunboyne A.C.
F
FS
942
(36:35)
36:46
675
»
Sean Gahan
M
M55
449
(36:35)
36:46
676
»
Alannah Eager
St Peters College
F
FJ
25
(35:59)
36:47
677
»
Lisa Carroll
F
FJ
62
(35:45)
36:47
678
»
Claire Kane
EirGrid Running Club
F
FS
538
(35:53)
36:49
679
»
Claire Barker
F
FS
59
(36:15)
36:52
680
»
Thomas Thornton
Dunboyne A.C.
M
MJ
923
(36:37)
36:53
681
»
Kay Gilmartin
Dunboyne A.C.
F
F50
61
(36:21)
36:56
682
»
Bernadette Gray
F
F40
483
(36:31)
36:57
683
»
Patricia Murphy
DSD
F
F45
718
(36:00)
36:59
684
»
Geoff Hamilton
M
M45
491
(36:08)
37:00
685
»
Suzanne King
F
FS
578
(36:30)
37:01
686
»
Kevin Brennan
St Peters College
M
MJ
31
(36:07)
37:03
687
»
Deirdre Kennedy
Alltech
F
FS
111
(36:50)
37:07
688
»
Caitriona Murphy
F
FS
1144
(36:48)
37:09
689
»
David McEntee
M
M40
1086
(36:58)
37:11
690
»
Chris Sparling
M
MS
907
(36:19)
37:14
691
»
Caroline Coates
F
FS
309
(36:41)
37:14
692
»
Evelyn O' Connor
F
FS
771
(36:37)
37:15
693
»
Maria Kelly
Dunboyne A.C.
F
FS
558
(36:32)
37:18
694
»
Bernie McGrath
Dunboyne A.C.
F
F50
660
(37:12)
37:19
695
»
Fiona Doyle
Lucan Harriers A.C.
F
F40
382
(36:50)
37:21
696
»
Sean Thompson
Dunboyne A.C.
M
MJ
66
(36:16)
37:25
697
»
Artur Skuratowicz
M
MS
898
(36:05)
37:25
698
»
Alan O' Toole
Dunboyne A.C.
M
M45
815
(37:08)
37:26
699
»
Lorraine Roche
Dunboyne A.C.
F
F40
863
(37:10)
37:26
700
»
David Byrne
M
M40
271
(36:35)
37:28
701
»
Anne Hughes
Dunboyne A.C.
F
F45
523
(36:31)
37:28
702
»
Emma O'Byrne
St Peters College
F
FJ
3
(36:42)
37:30
703
»
Barbara Lenehan
F
F45
597
(36:24)
37:35
704
»
Anita Sweeney
F
FS
915
(37:09)
37:37
705
»
Carla O' Farrell Byrne
Dunboyne A.C.
F
FS
788
(36:53)
37:37
706
»
Jonathan Sibley
M
MS
890
(36:25)
37:38
707
»
Mary Crosby
Lucan Harriers A.C.
F
F40
335
(37:22)
37:39
708
»
Karen Fost
F
F45
1008
(37:26)
37:39
709
»
Jackie Lacey
Dunboyne A.C.
F
F50
586
(37:08)
37:41
710
»
Michelle Eglington
Dunboyne A.C.
F
FS
402
(36:56)
37:41
711
»
Fiona Hegarty
Lucan Harriers A.C.
F
F40
506
(37:12)
37:44
712
»
Noel Murphy
M
M55
711
(37:00)
37:45
713
»
Simon Kirwan
M
MS
1005
(37:04)
37:46
714
»
Claire Wallace
EirGrid Running Club
F
FS
946
(36:52)
37:47
715
»
Stephen Thompson
Dunboyne A.C.
M
M40
65
(36:39)
37:47
716
»
Claire Dixon
Drogheda & District A.C.
F
F40
370
(36:53)
37:48
717
»
Jarlath Morley
M
M45
1092
(37:05)
37:48
718
»
Byron Martin
M
MS
627
(36:49)
37:49
719
»
Tracy Pickering
F
FS
1121
(37:03)
37:49
720
»
Leanne Daly
St Peters College
F
FJ
38
(37:05)
37:52
721
»
Rory O' Connor
M
M40
773
(36:59)
37:52
722
»
Anita O'Connor
F
F45
1056
(37:15)
37:55
723
»
Niamh Hogan
F
FS
515
(37:44)
37:56
724
»
John Maher
EirGrid Running Club
M
MS
619
(37:36)
37:58
725
»
Christine Comer
F
FS
314
(36:49)
37:59
726
»
Colm Doherty
St Peters College
M
MJ
39
(37:16)
38:00
727
»
Ronan Morley
M
MS
703
(37:32)
38:02
728
»
Maria McGloin
Dunshaughlin A.C.
F
FS
167
(37:02)
38:06
729
»
Cathy Joyce
Drogheda & District A.C.
F
FS
534
(37:11)
38:07
730
»
Edell Lenehan
F
F40
596
(36:56)
38:08
731
»
Roisin Johnson
Dunboyne A.C.
F
F40
533
(37:30)
38:08
732
»
Brenda Marriott
Dunboyne A.C.
F
F40
625
(37:27)
38:08
733
»
Hazel Dunne
F
FS
393
(37:44)
38:09
734
»
Aisling Heavey
Dunboyne A.C.
F
FJ
87
(38:00)
38:09
735
»
Rosario Murray
Navan A.C.
F
F40
720
(37:42)
38:09
736
»
Ann Sharp
Dunshaughlin A.C.
F
F45
170
(37:42)
38:10
737
»
Pamela Dunne
F
FS
392
(37:47)
38:10
738
»
Sarah Gibney
Alltech
F
FS
143
(37:36)
38:11
739
»
Helen Lonergan
Dunboyne A.C.
F
F45
605
(37:13)
38:12
740
»
Jenny Moyles
F
FS
705
(37:09)
38:12
741
»
Adrienne Carr
Dunboyne A.C.
F
F40
287
(37:48)
38:14
742
»
Paddy Power
M
M45
987
(37:32)
38:14
743
»
Paula Dempsey
F
FS
365
(37:30)
38:16
744
»
Michelle O' Brien
Drogheda & District A.C.
F
FS
762
(37:27)
38:22
745
»
Aoife Tierney
F
FS
924
(37:13)
38:23
746
»
Orla Gormley
Dunboyne A.C.
F
FS
480
(37:17)
38:23
747
»
Fionna Comerford
Dunboyne A.C.
F
FS
316
(37:18)
38:23
748
»
Ann Leonard
Drogheda & District A.C.
F
F40
602
(37:31)
38:27
749
»
Maire McElroy
F
F45
78
(37:47)
38:27
750
»
Francesca Forghieri
F
FS
445
(38:06)
38:28
Page:
<
1
2
3
4
5
>