Svenska
English
Français
Suomi
Tuloksia Dunboyne 4Mile 2013
Tuloksia
4Mile
MS
Tuloslista on bruttotulosten järjestyksen mukainen
Bruttoaika: aikasi lähdöstä
Nettoaika: aikasi lähtöviivan ylityksestä
Displaying
all 220
tuloksia
Pl.
Nimi
Syntymävuosi
Seura/Kaupunki/Maa
Kat.
Alakat.
#
Netto
Brutto
1
»
John Coghlan
Metro/St. Brigid's A.C.
M
MS
310
(19:17)
19:17
2
»
Michael Mulhare
Portlaoise AC
M
MS
1047
(19:42)
19:42
3
»
Robbie Matthews
Dunshaughlin A.C.
M
MS
630
(19:52)
19:52
4
»
Gary O'Hanlon
Clonliffe Harriers A.C.
M
MS
991
(20:02)
20:02
5
»
Donal Foley
Raheny Shamrock A.C.
M
MS
442
(20:28)
20:28
6
»
Michael MacDiarmada
Clonliffe Harriers A.C.
M
MS
612
(20:33)
20:33
7
»
Peter Mooney
M
MS
691
(20:47)
20:48
8
»
Eric Keogh
Donore Harriers
M
MS
571
(20:50)
20:50
9
»
Loughlin Campion
Dunboyne A.C.
M
MS
278
(20:58)
20:58
10
»
Donal Hanratty
Tara A.C.
M
MS
1093
(21:06)
21:06
11
»
Sean Talty
St. Coca's A.C.
M
MS
916
(21:07)
21:08
12
»
Barry Murphy
Celbridge A.C.
M
MS
1042
(21:22)
21:22
13
»
Kevin Moriarty
Raheny Shamrock A.C.
M
MS
990
(21:23)
21:23
14
»
Rory Mooney
Raheny Shamrock A.C.
M
MS
690
(21:29)
21:29
15
»
Rory Kavanagh
Dunboyne A.C.
M
MS
56
(21:41)
21:41
16
»
John Dunne
Donore Harriers
M
MS
389
(21:43)
21:43
17
»
Colm O Leary
Raheny Shamrock A.C.
M
MS
980
(21:45)
21:47
18
»
Ciaran McCarthy
M
MS
638
(21:49)
21:49
19
»
Shane Mullaney
Thurles Croke
M
MS
1048
(22:03)
22:03
20
»
Ciaran O' Dwyer
Dunshaughlin A.C.
M
MS
787
(22:07)
22:08
21
»
Simon Devenney
Raheny Shamrock A.C.
M
MS
367
(22:07)
22:08
22
»
Morgan McDonagh
Dunboyne A.C.
M
MS
1039
(22:26)
22:27
23
»
Paddy Lyons
Tallaght A.C.
M
MS
1118
(22:32)
22:34
24
»
Patrick Nolan
Dunboyne A.C.
M
MS
1036
(22:46)
22:46
25
»
Bernard Duggan
Civil Service A.C.
M
MS
387
(22:55)
23:00
26
»
Vincent Brady
Metro/St. Brigid's A.C.
M
MS
234
(23:00)
23:01
27
»
Mick Summerville
Dunshaughlin A.C.
M
MS
911
(23:28)
23:29
28
»
Patrick Enright
Sportsworld A.C.
M
MS
406
(23:31)
23:33
29
»
Paul Farrell
Metro/St. Brigid's A.C.
M
MS
418
(23:42)
23:46
30
»
David Campbell
Drogheda & District A.C.
M
MS
276
(23:43)
23:53
31
»
John Clarke
Raheny Shamrock A.C.
M
MS
306
(23:53)
23:56
32
»
Martin Prunty
Civil Service A.C.
M
MS
835
(23:53)
23:58
33
»
Peter Kelleher
Le Cheile A.C.
M
MS
556
(24:05)
24:11
34
»
Declan Fahy
Alltech
M
MS
110
(24:12)
24:13
35
»
Damien McDonnell
Moyne A.C.
M
MS
1001
(24:18)
24:20
36
»
Cian Cullinan
M
MS
342
(24:14)
24:30
37
»
Karl O' Toole
Tallaght A.C.
M
MS
814
(24:36)
24:39
38
»
Eoin Kealy
Civil Service A.C.
M
MS
997
(24:32)
24:41
39
»
Mauricio Neto
M
MS
727
(24:27)
24:46
40
»
Buceanu Niculae
M
MS
1021
(24:49)
24:51
41
»
Shane Harding
St. Abbans A.C.
M
MS
495
(24:53)
24:55
42
»
Brian Moore
Star of the Sea A.C.
M
MS
696
(24:56)
25:00
43
»
Warren McIntyre
Dunboyne A.C.
M
MS
664
(24:57)
25:06
44
»
Colm Brennan
M
MS
246
(24:47)
25:08
45
»
James Nealon
EirGrid Running Club
M
MS
725
(25:03)
25:10
46
»
Fran Egan
Drogheda & District A.C.
M
MS
400
(25:04)
25:13
47
»
Dave Galbraith
Dunboyne A.C.
M
MS
451
(25:09)
25:18
48
»
Michael Moore
EirGrid Running Club
M
MS
698
(25:08)
25:19
49
»
Brendan Walsh
M
MS
948
(25:07)
25:29
50
»
Barry Watters
Navan A.C.
M
MS
953
(25:30)
25:32
51
»
Owen Fletcher
M
MS
438
(25:09)
25:37
52
»
Edward Prendergast
M
MS
832
(25:00)
25:38
53
»
Michael Fitzsimons
Crusaders A.C.
M
MS
429
(25:30)
25:39
54
»
Stephen Moran
Dunboyne A.C.
M
MS
702
(25:38)
25:40
55
»
Declan Bagnall
M
MS
206
(25:33)
25:40
56
»
Peter Lantry
EirGrid Running Club
M
MS
589
(25:31)
25:42
57
»
Colm Brady
Civil Service A.C.
M
MS
233
(25:35)
25:44
58
»
Eoin Honer
M
MS
518
(25:22)
25:49
59
»
Garry Mortimer
Lucan Harriers A.C.
M
MS
1129
(25:46)
25:53
60
»
Barry Cullen
Tallaght A.C.
M
MS
341
(25:49)
25:53
61
»
Jonathon Kinsella
Drogheda & District A.C.
M
MS
580
(25:53)
25:57
62
»
Philip Godfrey
EirGrid Running Club
M
MS
476
(25:43)
25:58
63
»
Richard O' Connor
M
MS
775
(25:55)
26:02
64
»
David Kennedy
M
MS
568
(26:04)
26:04
65
»
Ian Redican
Donore Harriers
M
MS
846
(26:05)
26:10
66
»
Michael McFadden
Drogheda & District A.C.
M
MS
649
(26:15)
26:20
67
»
Stephen McCrossan
M
MS
643
(26:03)
26:22
68
»
Greg McLoughlin
Dunboyne A.C.
M
MS
671
(26:15)
26:24
69
»
Colm Dempsey
M
MS
366
(26:00)
26:29
70
»
Richard Dunne
M
MS
395
(26:20)
26:33
71
»
Barry Comer
M
MS
315
(26:17)
26:34
72
»
Stephen Griffin
Dunboyne A.C.
M
MS
486
(26:22)
26:36
73
»
Barry Kay
St Peters College
M
MS
45
(26:22)
26:39
74
»
Kevin Clancy
M
MS
305
(26:42)
26:58
75
»
Keith Eglington
Dunboyne A.C.
M
MS
403
(26:29)
27:09
76
»
Peter Sheridan
Drogheda & District A.C.
M
MS
885
(27:13)
27:17
77
»
Alan O' Mahoney
Fingallians A.C.
M
MS
798
(27:00)
27:26
78
»
Shane Reilly
M
MS
852
(27:16)
27:30
79
»
Derek Union
M
MS
940
(27:32)
27:40
80
»
Padraig O' Flynn
EirGrid Running Club
M
MS
791
(27:27)
27:42
81
»
Paul O' Donnell
Dunboyne A.C.
M
MS
777
(27:34)
27:45
82
»
Cormac Miller
M
MS
682
(27:34)
27:49
83
»
Conor Brennan
M
MS
247
(27:26)
27:50
84
»
Paul Hardman
North Westmeath A.C.
M
MS
496
(27:33)
27:50
85
»
Terry Meyler
Lucan Harriers A.C.
M
MS
681
(27:17)
27:52
86
»
Ollie Tierney
M
MS
925
(28:00)
28:02
87
»
Seamus O'Sullivan
M
MS
1108
(28:04)
28:12
88
»
Billy McGurn
M
MS
1089
(27:53)
28:13
89
»
Gary Moore
M
MS
81
(27:57)
28:15
90
»
David Conway
M
MS
325
(27:39)
28:15
91
»
Brendan Farrell
Civil Service A.C.
M
MS
413
(28:05)
28:17
92
»
Colm Hickey
M
MS
510
(28:01)
28:18
93
»
Larry Boyle
Le Cheile A.C.
M
MS
229
(27:50)
28:22
94
»
Thomas Daly
Alltech
M
MS
149
(28:27)
28:27
95
»
Brian Looney
M
MS
606
(28:20)
28:32
96
»
Fiachra McEntee
M
MS
1087
(27:29)
28:36
97
»
John O' Donnell
M
MS
778
(28:30)
28:38
98
»
Edwin Connolly
M
MS
322
(28:23)
28:40
99
»
Peter Slevin
Star of the Sea A.C.
M
MS
901
(28:34)
28:45
100
»
Niall Kelly
M
MS
90
(28:29)
28:48
101
»
Graham O'Reilly
M
MS
1091
(28:34)
28:48
102
»
Colin Finn
Navan A.C.
M
MS
426
(28:14)
28:49
103
»
Patrick Healy
M
MS
502
(28:24)
28:52
104
»
Stephen Furlong
M
MS
967
(27:46)
28:53
105
»
Shane Kelly
M
MS
89
(28:37)
28:55
106
»
David Russell
M
MS
180
(28:22)
28:56
107
»
John Moran
M
MS
1026
(28:29)
28:59
108
»
Danny O'Reilly
M
MS
70
(28:42)
29:00
109
»
Colin Cooney
Drogheda & District A.C.
M
MS
326
(28:33)
29:02
110
»
Conor Scully
M
MS
1034
(28:44)
29:11
111
»
Ulick Mc Donnell
Alltech
M
MS
151
(29:04)
29:22
112
»
Brian Sullivan
M
MS
910
(28:51)
29:23
113
»
Niall Branigan
Drogheda & District A.C.
M
MS
236
(29:16)
29:26
114
»
Steve Griffin
Alltech
M
MS
148
(29:05)
29:29
115
»
Barry McEntee
M
MS
1085
(28:27)
29:35
116
»
Brian O'Carroll
M
MS
647
(28:38)
29:43
117
»
Alan McDevitt
Garda AC
M
MS
1073
(29:07)
29:46
118
»
Eoin Gorman
North Westmeath A.C.
M
MS
479
(29:31)
29:48
119
»
Philip Mahony
M
MS
621
(29:14)
29:49
120
»
Colin Cuffe
Drogheda & District A.C.
M
MS
339
(28:51)
29:52
121
»
Peter Hearte
Drogheda & District A.C.
M
MS
977
(29:27)
29:57
122
»
Eoghan O Connor
M
MS
755
(29:47)
30:00
123
»
Eoin Gannon
M
MS
453
(29:29)
30:02
124
»
Laurence Briody
St. Brigids A.C.
M
MS
250
(29:32)
30:04
125
»
Thomas Freeman
M
MS
448
(29:39)
30:07
126
»
Christopher Troy
Clonliffe Harriers A.C.
M
MS
937
(29:57)
30:09
127
»
Des Foran
Civil Service A.C.
M
MS
443
(30:03)
30:14
128
»
Paul Daly
M
MS
352
(30:09)
30:20
129
»
Stephen Faughnan
M
MS
419
(30:28)
30:33
130
»
Colm McManus
EirGrid Running Club
M
MS
674
(30:14)
30:34
131
»
Adam Flanagan
1976
St Peters College
M
MS
55
(29:48)
30:38
132
»
John Heavey
Drogheda & District A.C.
M
MS
504
(30:37)
30:50
133
»
Martín Thornton
Alltech
M
MS
133
(30:21)
30:51
134
»
Keith Farrell
Civil Service A.C.
M
MS
414
(30:38)
30:59
135
»
Mark Mahon
M
MS
1028
(30:37)
31:04
136
»
Tom Power
Alltech
M
MS
150
(30:24)
31:07
137
»
Kieran McDonnell
M
MS
1067
(30:04)
31:08
138
»
Stephen Downey
Civil Service A.C.
M
MS
378
(30:53)
31:14
139
»
John Small
M
MS
902
(30:39)
31:17
140
»
Alan Browne
M
MS
1140
(30:56)
31:18
141
»
Glenn Harris
M
MS
499
(30:20)
31:18
142
»
James Pickering
M
MS
1119
(30:41)
31:27
143
»
Albi Larkin
M
MS
590
(31:00)
31:31
144
»
Brian Bourke
M
MS
228
(30:43)
31:37
145
»
Ger Madden
M
MS
614
(31:05)
31:42
146
»
John O' Rourke
Dunboyne A.C.
M
MS
810
(31:02)
31:48
147
»
Christopher Cribbin
M
MS
333
(31:45)
31:50
148
»
Stephen Rice
M
MS
860
(31:10)
31:53
149
»
John Metcalfe
St Peters College
M
MS
50
(31:14)
32:05
150
»
Alan Daly
M
MS
355
(31:40)
32:36
151
»
Robert Hickey
M
MS
513
(31:27)
32:38
152
»
Colm O' Dowd
Dunboyne A.C.
M
MS
782
(32:18)
32:38
153
»
Padraig Couglan
EirGrid Running Club
M
MS
331
(32:25)
32:48
154
»
Mark Boyle
South O Hanlon
M
MS
1079
(31:40)
32:50
155
»
Simon Delaney
M
MS
1068
(32:06)
32:53
156
»
Scott Kirwan
M
MS
585
(32:19)
32:56
157
»
Andrew Keane
M
MS
544
(32:23)
32:58
158
»
Noel Brady
M
MS
235
(32:26)
33:09
159
»
Fiachra Kirwan
M
MS
582
(32:43)
33:10
160
»
Colm Nolan
M
MS
737
(32:22)
33:12
161
»
Declan O' Donnell
M
MS
780
(30:19)
33:13
162
»
Trevor Curtin
1977
St Peters College
M
MS
54
(32:18)
33:20
163
»
Greg Niland
M
MS
728
(32:46)
33:21
164
»
Leonard Gargan
M
MS
458
(32:40)
33:22
165
»
Stephen Wearen
M
MS
954
(33:16)
33:26
166
»
Neil Keane
Alltech
M
MS
164
(32:04)
33:37
167
»
James O' Flaherty
M
MS
789
(32:40)
33:42
168
»
Ronan Califf
M
MS
272
(32:52)
33:42
169
»
Denis Doyle
M
MS
381
(33:01)
33:43
170
»
Shay Kilcullen
M
MS
575
(33:43)
33:51
171
»
Paul Carroll
EirGrid Running Club
M
MS
294
(33:29)
33:52
172
»
Mark O Connor
M
MS
753
(33:43)
34:18
173
»
Richard Lanigan
M
MS
1066
(33:16)
34:25
174
»
Declan Blake
M
MS
220
(33:38)
34:26
175
»
Paschal Garrett
Dunboyne A.C.
M
MS
459
(34:22)
34:37
176
»
Leo Varadkar
M
MS
1103
(33:14)
34:42
177
»
Liam Grant
M
MS
482
(34:10)
34:47
178
»
Conor Brereton
M
MS
248
(34:01)
35:03
179
»
Joseph Wall
Dunboyne A.C.
M
MS
945
(34:05)
35:12
180
»
Eoin Keane
M
MS
182
(33:41)
35:24
181
»
Paul Hughes
M
MS
524
(34:18)
35:26
182
»
Andy Taylor
Dunboyne A.C.
M
MS
917
(34:38)
35:32
183
»
Simon Barker
M
MS
1290
(35:14)
35:34
184
»
Eimear Grealy
Alltech
M
MS
116
(35:13)
35:40
185
»
Denis Farrell
M
MS
1105
(34:55)
35:42
186
»
Ronan Mooney
M
MS
692
(35:31)
35:48
187
»
Matthew Russell
Alltech
M
MS
135
(34:49)
35:48
188
»
Damien O' Reilly
Dunboyne A.C.
M
MS
808
(35:15)
35:57
189
»
Garry Rooney
Alltech
M
MS
158
(34:52)
36:02
190
»
Noel Chambers
M
MS
303
(35:26)
36:21
191
»
David Leavey
M
MS
593
(36:12)
36:33
192
»
Chris Sparling
M
MS
907
(36:19)
37:14
193
»
Artur Skuratowicz
M
MS
898
(36:05)
37:25
194
»
Jonathan Sibley
M
MS
890
(36:25)
37:38
195
»
Simon Kirwan
M
MS
1005
(37:04)
37:46
196
»
Byron Martin
M
MS
627
(36:49)
37:49
197
»
John Maher
EirGrid Running Club
M
MS
619
(37:36)
37:58
198
»
Ronan Morley
M
MS
703
(37:32)
38:02
199
»
Paul Naughton
Alltech
M
MS
140
(37:30)
38:34
200
»
Patrick Tehan
M
MS
1131
(37:39)
38:38
201
»
David O' Neill
Drogheda & District A.C.
M
MS
804
(38:00)
38:48
202
»
Shane Curtis
M
MS
349
(37:58)
38:53
203
»
Feargal O' Neill
Crusaders A.C.
M
MS
802
(37:54)
38:54
204
»
Anthony Sharpe
M
MS
71
(38:01)
39:03
205
»
Niall McConnon
M
MS
1002
(39:09)
39:21
206
»
Declan Maher
M
MS
181
(39:03)
39:37
207
»
Lee Sinnott
M
MS
895
(38:38)
39:39
208
»
Nethy Canning
M
MS
281
(40:33)
40:52
209
»
Csaba Csaki
M
MS
338
(39:52)
41:01
210
»
Trevor Canavan
M
MS
279
(40:25)
41:34
211
»
Darren Nolan
M
MS
733
(41:14)
42:00
212
»
David McGill
M
MS
653
(41:01)
42:00
213
»
Patrick Murphy
M
MS
714
(42:06)
42:24
214
»
Gavin Walker
M
MS
944
(42:08)
42:24
215
»
Rama Achanta
Dunboyne A.C.
M
MS
200
(42:01)
42:47
216
»
Ronan Hoyne
M
MS
521
(42:22)
43:10
217
»
John Scanlon
M
MS
183
(46:08)
46:08
218
»
Sinead Mccallion
Alltech
M
MS
146
(50:53)
52:00
219
»
David Saunders
M
MS
875
(1:39:44)
1:41:05
220
»
Donal Bligh
Irish Amputee Football Team
M
MS
1062
(1:39:46)
1:41:05