Tuloksia Forssan Suvi-ilta 2013
Tuloksia
Marathon Miehet
Tuloslista on bruttotulosten järjestyksen mukainen
Bruttoaika: aikasi lähdöstä
Nettoaika: aikasi lähtöviivan ylityksestä
Displaying tuloksia
1 - 250
of
262
in total
Page:
<
1
2
>
Pl.
Nimi
Syntymävuosi
Seura/Kaupunki/Maa
Kat.
#
Netto
Brutto
1
»
Vilho Lehtoaho
Arkkitehtuuritoimisto Lehtoaho Oy
45
4120
(2:53:41)
2:53:43
2
»
Markku Virta
Loimaan Leisku
50
4002
(2:53:50)
2:53:56
3
»
Janne Inkinen
Vesikansan urheilijat -78
YL
4057
(2:54:03)
2:54:06
4
»
Ales Krmela
Tervakoski OY
40
4218
(2:57:19)
2:57:20
5
»
Jukka Nokelainen
Forssan Ruosteenesto Oy
YL
4081
(2:57:42)
2:57:45
6
»
Saku Tihveräinen
Vantaa
YL
4265
(2:59:34)
2:59:37
7
»
Pirkka Kirjavainen
Tammelan Ryske
40
4386
(3:04:42)
3:04:44
8
»
Matti Aronen
Functio Laesa
YL
4308
(3:04:50)
3:04:51
9
»
Mika Lempiäinen
Turku
45
4397
(3:04:58)
3:05:00
10
»
Markus Tähtinen
Loimaa
YL
4323
(3:04:49)
3:05:05
11
»
Mikko Keskitalo
MC Hiki
45
4388
(3:05:24)
3:05:26
12
»
Janne Saarnilehto
Turku
YL
4170
(3:06:53)
3:06:55
13
»
Harri Ojansuu
Varalan Maratonklubi
55
4392
(3:09:04)
3:09:06
14
»
Urpo Naumanen
Varalan Maratonklubi
65
4069
(3:09:44)
3:09:52
15
»
Simo-Pekka Aarnisalo
Hierontaklinikka Hattula
50
4087
(3:10:20)
3:10:21
16
»
Markus Juvala
Helsinki
40
4169
(3:10:27)
3:10:34
17
»
Heikki Järvenpää
Häjyt
55
4413
(3:10:41)
3:11:03
18
»
Veikko Ollila
Rajamäki
60
4045
(3:13:48)
3:14:05
19
»
Pekka Kulpakko
Espoo
YL
4135
(3:16:31)
3:16:42
20
»
Antti Anttonen
Lahden Ahkera
YL
4056
(3:16:58)
3:17:02
21
»
Mikko Liukka
Vauhtisammakon juoksukoulu
YL
4033
(3:18:07)
3:18:17
22
»
Markus Penttinen
Turku
40
4130
(3:18:50)
3:18:53
23
»
Toni Kankare
SRV
YL
4119
(3:19:38)
3:19:46
24
»
Jukka Heinikainen
MyKV
40
4245
(3:19:57)
3:19:59
25
»
Jyrki Lassila
Vufi
50
4344
(3:19:56)
3:20:09
26
»
Jari Leppäalho
Tampere
YL
4195
(3:20:19)
3:20:20
27
»
Kim Mandelin
Espoon Tapiot juoksuklubi
45
4150
(3:19:59)
3:20:47
28
»
Heikki Koso
Kouvola
65
4382
(3:21:47)
3:22:04
29
»
Marko Hynninen
Maken Talli
45
4315
(3:22:15)
3:22:20
30
»
Olavi Kuja-Lipasti
Häjyt
55
4396
(3:22:02)
3:22:42
31
»
Tero Vihanta
Autovuokraamo Aurent Oy
45
4371
(3:24:41)
3:24:46
32
»
Erkki Salonen
VU
60
4409
(3:24:39)
3:24:50
33
»
Teijo Rajala
Oriveden Ponnistus
50
4027
(3:24:35)
3:24:55
34
»
Risto Kuki
Espoo
45
4094
(3:25:02)
3:25:11
35
»
Jari Järvisalo
Triathlonteam226
40
4216
(3:25:37)
3:25:37
36
»
Tuomo Halonen
HK Ruokatalo Oyj
55
4385
(3:25:41)
3:25:42
37
»
Ari Pikivirta
Tervassa Juoksijat, Kone Oy
YL
4110
(3:24:49)
3:25:52
38
»
Erkki Halkivaha
Oripää
55
4005
(3:26:11)
3:26:14
39
»
Ilmo Karila
Espoo
40
4071
(3:26:15)
3:26:18
40
»
Kaj-Mikael Salo
FMR
40
4222
(3:26:36)
3:26:38
41
»
Heikki Kymäläinen
Espoon Tapiot juoksuklubi
50
4234
(3:27:49)
3:27:56
42
»
Jukka Aittokallio
Varalan Maratonklubi
55
4352
(3:28:35)
3:28:37
43
»
Erik Seesjärvi
Helsinki
YL
4154
(3:28:02)
3:28:45
44
»
Hannu Henriksson
Tampere
50
4232
(3:29:00)
3:29:02
45
»
Aapo Saranpää
Functio Laesa
YL
4207
(3:29:04)
3:29:08
46
»
Marko Huhdanpää
OtisGTR
40
4159
(3:29:29)
3:29:46
47
»
Viacheslav Shelepen
Ire
45
4394
(3:29:34)
3:29:56
48
»
Jari Rautanen
Helsinki
45
4160
(3:29:58)
3:30:03
49
»
Juha Siitonen
Mitron
55
4015
(3:30:04)
3:30:15
50
»
Veli-Petteri Korpi
FMR
40
4217
(3:29:55)
3:30:45
51
»
Juuso Ala-Tuuhonen
Hausjärvi
YL
4184
(3:30:50)
3:30:55
52
»
Seppo Mäenpää
Häjyt/Ryttylä
45
4336
(3:30:54)
3:31:08
53
»
Lauri Laasonen
KU-58
55
4032
(3:31:19)
3:31:23
54
»
Jari Hiltula
RTU
40
4395
(3:31:48)
3:31:50
55
»
Tero Sundgren
Rauma
YL
4212
(3:30:36)
3:31:56
56
»
Samuli Tyni
Tampere
YL
4361
(3:31:47)
3:32:01
57
»
Antti Ollila
VarMK
YL
4262
(3:32:40)
3:32:44
58
»
Kaarel Pilsikov
Sevendoor Oy
YL
4304
(3:32:40)
3:33:19
59
»
Janne Matero
Tuusula, Jokela
YL
4143
(3:33:05)
3:33:24
60
»
Marko Lehtimäki
Käpyln Känsä
40
4416
(3:34:02)
3:34:11
61
»
Marko Enberg
Helsinki
40
4415
(3:34:04)
3:34:13
62
»
Aulis Kilpeläinen
Korson Kengurut ry
70
4335
(3:34:17)
3:34:29
63
»
Arto Pelkonen
Itella Oyj
YL
4142
(3:34:17)
3:34:55
64
»
Jussi Kitinoja
Hyvinkää
YL
4192
(3:34:52)
3:35:26
65
»
Mika Talvisilta
Liekkitiimi
40
4360
(3:35:11)
3:35:43
66
»
Pekko Sivonen
VR-Yhtymä
YL
4211
(3:36:03)
3:36:08
67
»
Jukka Siltala
Lohjan Louhi
YL
4263
(3:35:58)
3:36:41
68
»
Tomi Villilä
Endurance
YL
4349
(3:36:22)
3:37:01
69
»
Matti Pylkkö
Töpa
45
4080
(3:36:11)
3:37:03
70
»
Mikko Heiniö
FMR
65
4028
(3:37:18)
3:37:24
71
»
Veli-Pekka Kokkonen
Helsinki
YL
4193
(3:37:24)
3:37:42
72
»
Tommi Kittelä
Lahti
YL
4175
(3:37:34)
3:37:48
73
»
Timo Jalonen
Pori
50
4090
(3:38:11)
3:38:47
74
»
Jouni Mäkelä
Espoo
40
4219
(3:38:40)
3:38:51
75
»
Patrik Buch Lund
Helsinki
YL
4172
(3:38:44)
3:38:58
76
»
Jaakko Nurmi
KaaTo
YL
4200
(3:37:52)
3:39:02
77
»
Henri Konttinen
Lakiala
YL
4258
(3:39:15)
3:39:22
78
»
Eemeli Järveläinen
Helsinki
YL
4256
(3:39:18)
3:39:23
79
»
Jaakko Niska
Ylöjärvi
YL
4198
(3:39:27)
3:39:31
80
»
Juho Haukkala
Ylöjärvi
YL
4188
(3:39:32)
3:39:37
81
»
Sami Kuusi
Forssan Salama
YL
4019
(3:38:41)
3:39:40
82
»
Hannu Piispa
Peräkylän ponnistus
40
4404
(3:39:03)
3:39:57
83
»
Martti Moilanen
Järvenkiertäjät
60
4060
(3:39:54)
3:40:11
84
»
Veijo Karhunen
Pöljä
55
4153
(3:40:18)
3:40:26
85
»
Juha Sarkula
HAMK
45
4369
(3:40:43)
3:40:55
86
»
Juha PÄivärinta
Somero
YL
4362
(3:40:36)
3:41:33
87
»
Akseli Hepo-oja
Hiekkaharju
YL
4332
(3:40:37)
3:41:39
88
»
Jouni Kontunen
Hyvinkää
45
4322
(3:41:49)
3:41:53
89
»
Janne Saarinen
Häjyt
YL
4083
(3:41:28)
3:41:58
90
»
Juha Vihervaara
Maraton Pori
45
4250
(3:42:16)
3:42:18
91
»
Mika Säily
Tuusula
40
4318
(3:42:09)
3:43:20
92
»
Janne Ruohonen
FMR
40
4348
(3:43:32)
3:44:00
93
»
Ari Ilola
Triathlonteam226
45
4023
(3:44:24)
3:44:29
94
»
Jari Kortelainen
Kerava
55
4312
(3:44:29)
3:44:32
95
»
Pekka Kytömäki
Endurance
55
4046
(3:45:07)
3:45:47
96
»
Jarkko Bamberg
Tampere
YL
4254
(3:45:09)
3:45:58
97
»
Sakari Kemell
Rajamäki
45
4127
(3:45:17)
3:46:11
98
»
Teemu Rantanen
Espoo
50
4034
(3:46:15)
3:46:32
99
»
Matti Tanskanen
Korsonkengurut
65
4363
(3:46:17)
3:46:56
100
»
Suvash Dey
Helsingin Energia
45
4096
(3:47:05)
3:47:13
101
»
Ville Inkilä
Lempäälä
YL
4190
(3:46:27)
3:47:30
102
»
Karri Teikari
Helsinki
YL
4214
(3:47:13)
3:47:39
103
»
Teemu Kvist
Salo
YL
4157
(3:48:38)
3:48:46
104
»
Angelos Emmanouilidis
UTU Debating Club
YL
4186
(3:48:45)
3:48:49
105
»
Lasse Saarelainen
Vantaa
YL
4206
(3:48:28)
3:48:54
106
»
Tapani Larikka
Lempäälä
45
4426
(3:48:48)
3:49:13
107
»
Tapani Kuhanen
Lahden Ahkera
45
4421
(3:49:31)
3:49:48
108
»
Arto Laine
Vantaa
45
4356
(3:49:55)
3:49:57
109
»
Markku Valpas
HelTri
50
4372
(3:49:38)
3:49:58
110
»
Pekka Kautto
Nokia
40
4412
(3:49:20)
3:50:10
111
»
Arto Väkiparta
APK-maratoonarit
50
4123
(3:51:06)
3:51:19
112
»
Ville Niemenmaa
Team Rahola
40
4357
(3:50:52)
3:51:24
113
»
Raine Pulkkinen
Villähde
YL
4435
(3:51:20)
3:51:25
114
»
Sampsa Sipilä
Tampere
YL
4210
(3:50:27)
3:51:38
115
»
Antti Kuusijärvi
Kangasala
45
4225
(3:51:33)
3:51:41
116
»
Risto Hassinen
Joensuun Kataja
70
4011
(3:51:51)
3:51:53
117
»
Jorma Peussa
Helsinki
50
4052
(3:51:26)
3:52:23
118
»
Juha Andersson
JurateResor
45
4041
(3:52:36)
3:52:58
118
»
Pasi Riikonen
Helsinki
YL
4204
(3:52:34)
3:52:58
120
»
Arto Saapunki
Helsinki
YL
4205
(3:52:33)
3:52:59
121
»
Hannu Tohni
VarMK
45
4084
(3:52:56)
3:53:05
122
»
Markku Koskinen
Häjyt Turku
60
4044
(3:52:37)
3:53:20
123
»
Mauno Saastamoinen
Turku
55
4098
(3:53:24)
3:53:27
124
»
Eero Peltola
Joken Talli
70
4366
(3:52:50)
3:53:36
125
»
Mika Huovinen
Oy Graaf Ab
40
4147
(3:52:45)
3:53:38
126
»
Harri Marila
Liikuttavat Keikyä
45
4072
(3:53:13)
3:53:42
127
»
Risto Saloranta
Hämeenlinna
40
4115
(3:53:23)
3:54:22
128
»
Kari Katainen
Häjyt
60
4050
(3:54:12)
3:54:33
129
»
Mikko Perttula
Hämeenkoski
50
4400
(3:54:42)
3:55:09
130
»
Kari Koskinen
Liikuttavat Sastamala
55
4427
(3:55:20)
3:55:49
131
»
Petri Fabrin
Hämeenlinna
YL
4187
(3:54:57)
3:55:59
132
»
Juho Karsio
Vantaa
YL
4257
(3:55:56)
3:56:40
133
»
Leif Sköld
Helsinki
50
4368
(3:56:47)
3:57:09
134
»
Antti Pasto
Häjyt
50
4093
(3:56:38)
3:57:11
135
»
Ville Taipale
Häjyt Helsinki
40
4180
(3:57:46)
3:57:49
136
»
Sakari Saukkonen
Jyväskylän yliopisto
45
4367
(3:57:50)
3:58:01
137
»
Seppo Lankinen
Loppi
50
4068
(3:57:13)
3:58:07
138
»
Jani Heinonen
Vantaa
YL
4162
(3:56:55)
3:58:07
139
»
Mika Veteläsuo
Eurajoki
45
4418
(3:57:19)
3:58:09
140
»
Pasi Alhainen
RökäleRunners
40
4067
(3:58:05)
3:58:11
141
»
Tapani Raatikainen
Joutsenon Atlas
45
4321
(3:58:02)
3:58:23
142
»
Eero-Pekka Seppinen
Turku
YL
4209
(3:57:37)
3:58:27
143
»
Juha Pirhonen
Varalan MaratonKlubi
50
4345
(3:58:04)
3:58:33
144
»
Topi Litmanen
Espoo
YL
4316
(3:57:54)
3:58:54
145
»
Reiska Uusitalo
Pyröt
65
4417
(3:58:41)
3:59:05
146
»
Hannu Sipola
Kangasala
55
4178
(3:58:41)
3:59:10
147
»
Juha Kemiläinen
Endurance
55
4036
(3:58:36)
3:59:22
148
»
Timo Telsavaara
Vantaa
55
4242
(4:00:21)
4:01:06
149
»
Veli-Matti Nokelainen
Forssan Ruosteenesto Oy
45
4105
(4:00:21)
4:01:14
150
»
Antti Lammasniemi
Bronto Sky Lift
50
4408
(4:01:08)
4:01:22
151
»
Jukka Stenholm
Lieto
YL
4152
(4:02:49)
4:03:06
152
»
Aarno Syrjälä
System Profes Oy
45
4407
(4:02:13)
4:03:06
153
»
Antti Lahti
Mitron
40
4331
(4:04:11)
4:04:15
154
»
Jukka Seppälä
Helsinki
60
4022
(4:03:43)
4:04:17
155
»
Esa Tervamäki
Liikuttavat
40
4179
(4:03:31)
4:04:32
156
»
Juha Vanhanen
Jyväskylä
50
4078
(4:04:50)
4:05:41
157
»
Pentti Mäkinen
Helsinki
55
4381
(4:05:07)
4:05:59
158
»
Mika Soininen
Haapalan Karhut
YL
4109
(4:05:14)
4:06:04
159
»
Jan Holst
Nelsonbay Runners
40
4353
(4:05:55)
4:06:27
160
»
Markku Nevalainen
Lempäälä
55
4406
(4:05:52)
4:06:57
161
»
Pekka Mononen
Häjyt Pirkkala
50
4099
(4:06:21)
4:07:07
162
»
Toomas Mustakari
Compressport FIN
YL
4182
(4:06:56)
4:07:45
163
»
Vesa Alho
Tampereen juoksijat
50
4414
(4:07:03)
4:07:59
164
»
Tuomas Heikkilä
KONE
40
4065
(4:08:39)
4:08:55
165
»
Jukka Honkonen
Tampere
50
4310
(4:08:49)
4:09:05
166
»
Kari Nieminen
Liikuttavat
40
4136
(4:08:14)
4:09:12
167
»
Ismo Kivimäki
VSVU
65
4340
(4:08:52)
4:09:17
168
»
Pentti Toimela
VR-Yhtymä
50
4167
(4:09:19)
4:09:35
169
»
Jussi Niemi
Turku
YL
4114
(4:09:06)
4:10:03
170
»
Henning Henschel
Helsinki
YL
4255
(4:09:30)
4:10:14
171
»
Harri Riutta
Team Rahola
45
4347
(4:10:04)
4:10:24
172
»
Petri Perttula
Häjyt Vantaa
40
4181
(4:10:06)
4:10:50
173
»
Benjamin Allemand
Kirkkonummi
YL
4185
(4:10:00)
4:10:53
174
»
Sasa Tkalcan
Helsinki
YL
4267
(4:09:59)
4:10:54
175
»
Sean Nugent
Endurance, Mustat kynnet
40
4422
(4:11:10)
4:11:29
176
»
Jaakko Hilppö
E.W.Ä
YL
4324
(4:10:49)
4:11:48
177
»
Marko Rojo
Espoo
40
4221
(4:10:45)
4:11:49
178
»
Tuomas Tiilikainen
Helsinki
YL
4266
(4:10:55)
4:12:08
179
»
Riku Lehto
KU-58
40
4155
(4:12:00)
4:12:22
180
»
Janne Norrgård
Kodisjoki
YL
4199
(4:12:32)
4:12:46
181
»
Sami Suominen
Studio25
YL
4213
(4:12:32)
4:12:46
182
»
Kari Rask
KU-58 Vantaa
50
4148
(4:12:31)
4:12:53
183
»
Mauri Välimäki
Helsinki
45
4229
(4:13:08)
4:13:44
184
»
Jere Hännikäinen
Riihimäki
YL
4176
(4:13:42)
4:14:12
185
»
Tomi Rilla
Hattula
40
4220
(4:13:29)
4:14:17
186
»
Arto Talme
Compressport FIN
40
4183
(4:14:21)
4:15:07
187
»
Timo Laaksonen
P-Iirot
45
4411
(4:14:29)
4:15:18
188
»
Marko Sandroos
Noormarkku
45
4373
(4:14:27)
4:15:18
189
»
Kimmo Koskenheimo
Helsinki
YL
4334
(4:14:59)
4:15:18
190
»
Markku Ahonen
Espoo
45
4168
(4:15:04)
4:15:19
191
»
Harri Paasikivi
FMR
55
4240
(4:14:54)
4:15:57
192
»
Markku Liekkola
Lahden Ahkera
45
4399
(4:15:39)
4:15:58
193
»
Eero Heinilä
Helsinki
50
4049
(4:17:06)
4:17:47
194
»
Lasse Palmberg
Häjyt
55
4074
(4:18:56)
4:19:55
195
»
Mikko Pitkänen
Prima talo oy
50
4402
(4:19:53)
4:20:12
196
»
Pentti Virtanen
Äetsän kunto 81
55
4075
(4:19:55)
4:20:55
197
»
Pasi Mäkelä
Espoo
50
4251
(4:22:29)
4:23:18
198
»
Hannu Väyrynen
Ncc rakennus oy
55
4102
(4:23:56)
4:24:56
199
»
Petri Mononen
VarMK
45
4317
(4:24:09)
4:25:10
200
»
Timo Sajantila
Espoo
YL
4419
(4:24:27)
4:25:30
201
»
Olli Laine
Turku
45
4039
(4:25:16)
4:26:00
202
»
Esko Skants
Forssa
60
4319
(4:25:33)
4:26:09
203
»
Jali Valtonen
Turku
45
4230
(4:25:33)
4:26:12
204
»
Petteri Tolvanen
JNP
45
4338
(4:27:35)
4:28:27
205
»
Tapio Kainulainen
Lempäälä
60
4403
(4:28:00)
4:29:12
206
»
Tauno Myllymäki
LTH
55
4436
(4:29:21)
4:29:29
207
»
Jarmo Muhli
Fysioniska
45
4020
(4:28:42)
4:29:40
208
»
Markku Ihonen
Brestin jyräys
50
4073
(4:30:08)
4:30:14
208
»
Jari O. Hiltunen
Länsirannikon Koulutus Oy
40
4064
(4:29:54)
4:30:14
210
»
Hans Mannsten
Häjyt
65
4006
(4:30:03)
4:30:22
211
»
Petri Puromäki
Kerava
YL
4393
(4:31:04)
4:31:48
212
»
Antti Ajosmäki
Pori
65
4024
(4:31:22)
4:32:14
213
»
Unto Stenroos
Endurance/Vantaa
65
4359
(4:33:42)
4:34:16
214
»
Petri Virtanen
Lempäälä
45
4410
(4:34:06)
4:34:44
215
»
Heikki Koskinen
Lappeenranta
60
4017
(4:34:32)
4:34:50
216
»
Veikko Jäntti
Tampere
70
4309
(4:34:33)
4:35:25
217
»
Ville Hakala
Klaukkala
YL
4398
(4:34:44)
4:36:07
218
»
Risto Rossi
TEAM ROSSI
45
4326
(4:36:08)
4:37:07
219
»
Harri Laajajärvi
Lvi-Laajajärvi
50
4138
(4:37:07)
4:38:15
220
»
Jorma Vierula
Suomen metsäkeskus
60
4243
(4:38:34)
4:39:22
221
»
Raimo Inkinen
Helsingin seudun ympäristöpalvelut HSY
50
4233
(4:38:47)
4:39:29
222
»
Esa Heikkinen
Tampere
45
4438
(4:38:41)
4:39:40
223
»
Lassi Tanskanen
Varalan Maratonklubi
60
4048
(4:39:23)
4:39:55
224
»
Tero Mäenpää
Yliopiston Shorinji Kempo HKI
40
4053
(4:40:21)
4:41:20
225
»
Timo Helenius
Ylöjärvi
YL
4405
(4:42:42)
4:43:08
226
»
Kari Suominen
FU-47 Fiskars
55
4389
(4:42:13)
4:43:12
227
»
Jan-Peter Sandbacka
Ypäjän Yllätys
70
4061
(4:43:16)
4:43:28
228
»
Jukka Penttilä
Loviisa
45
4227
(4:43:17)
4:43:33
229
»
Esa Karjalainen
Nurmijärvi
45
4387
(4:44:25)
4:44:57
230
»
Mika Pakkanen
Kotka
YL
4201
(4:45:50)
4:46:55
231
»
Juha Mielonen
Kotka
50
4252
(4:45:50)
4:46:55
232
»
Jaakko Terho
Tohlopin Tiikerit
50
4428
(4:46:34)
4:47:33
233
»
Matti Kuusisto
Espoo
65
4016
(4:48:04)
4:48:46
234
»
Markku Mannila
Eteläinen
YL
4196
(4:49:05)
4:50:27
235
»
Tagel Lemström
IP-08
55
4101
(4:49:41)
4:50:51
236
»
Juha Virtanen
Fun Run juoksukoulu Salo
50
4177
(4:52:07)
4:53:26
237
»
Markku Heino
Oy Elfa Finland Ab
50
4231
(4:53:28)
4:54:41
238
»
Markku Koskinen
Sipoo
60
4342
(4:53:25)
4:54:41
239
»
Harri Kari
Marathon MC
45
4311
(4:54:30)
4:54:41
240
»
Jorma Paalanen
Voikkaa
60
4095
(4:54:58)
4:55:39
241
»
Kalervo Laakso
Suomusjärvi
40
4146
(4:54:59)
4:56:09
242
»
Juha Paukku
Espoo
50
4235
(4:55:31)
4:56:37
243
»
Jukka Rapo
Fun Run juoksukoulu Salo
45
4249
(4:56:16)
4:57:35
244
»
Jyrki Laine
Espoo
YL
4260
(4:57:32)
4:57:39
245
»
Markku Lähteenmäki
Vihti
55
4343
(4:57:32)
4:58:23
246
»
Juha Karjalainen
Uponor
YL
4191
(4:57:45)
4:58:52
247
»
Juha Jokiharju
Juha Jokiharju Oy
45
4224
(4:58:37)
4:58:52
248
»
Ismo Piironen
Hyvinkää
YL
4202
(4:59:01)
4:59:05
249
»
Jani Rajaniemi
Lakeuden Kipinä
YL
4203
(5:02:38)
5:02:42
250
»
Alpo Uutela
Midnight Sun Software
60
4391
(5:03:21)
5:03:56
Page:
<
1
2
>