Tuloksia
 

Tuloksia Finlandia Marathon 2013

1/2-marathon

Tuloslista on nettotulosten järjestyksen mukainen
Bruttoaika: aikasi lähdöstä
Nettoaika: aikasi lähtöviivan ylityksestä

Displaying tuloksia 1001 - 1250 of 1405 in total
Pl. Nimi Syntymävuosi Seura/Kaupunki/Maa Kat. # Netto Brutto
1001 » Mervi Turunen N 2317 2:11:52 (2:12:29)
1002 » Tuomas Saarelainen M 2125 2:11:53 (2:12:52)
1003 » Sari Tarvainen N45 2262 2:11:54 (2:12:54)
1004 » Heidi Falkenbach JKU Maratonkoulu N 1083 2:11:54 (2:13:12)
1005 » Patrik Falkenbach JKU Maratonkoulu M 1084 2:11:55 (2:13:13)
1006 » Ville Kauppinen Helprint Oy M 2659 2:11:55 (2:12:21)
1007 » Sari Leppänen N 1634 2:11:55 (2:12:27)
1008 » Sanna Antikainen N 1033 2:11:56 (2:13:09)
1009 » Satu Hytönen N 1228 2:11:58 (2:13:10)
1010 » Tanja Parkkonen Kariteam N40 1911 2:11:59 (2:12:46)
1011 » Jyrki Seivo M60 2173 2:12:02 (2:12:53)
1012 » Anita Mustonen N50 1780 2:12:02 (2:12:53)
1013 » Anu Leinonen Maatilamatkailu Jänisvaara Koli N 1624 2:12:06 (2:13:00)
1014 » Ilidio Flores Piispasputki oy M45 1087 2:12:07 (2:12:44)
1015 » Jälki-ilmoittautuminen 2563 2:12:17 (2:13:05)
1016 » Panu Silvasti M 2540 2:12:18 (2:13:21)
1017 » Sonja Virkkala K P-V N 2393 2:12:18 (2:12:54)
1018 » Jarkko Vehmas Protacon iSys Oy M 2360 2:12:20 (2:13:11)
1019 » Kaarina Kaakkolahti N55 1330 2:12:23 (2:13:18)
1020 » Timo Räsänen M 2118 2:12:24 (2:13:52)
1021 » Tove Karhu N50 1366 2:12:26 (2:12:50)
1022 » Susanna Kautto Nordea N40 1399 2:12:30 (2:13:05)
1023 » Heli Mäkiranta N 1798 2:12:31 (2:13:04)
1024 » Irma Ruopas Metso Paper Oy N60 2101 2:12:32 (2:13:39)
1025 » Risto Eriksson M55 1079 2:12:33 (2:13:19)
1026 » Sebastian Eriksson M 1080 2:12:34 (2:13:19)
1027 » Jukka Kumpulainen Itella M45 1523 2:12:35 (2:13:01)
1028 » Lauri Ruhanen Mikkeli M 2094 2:12:36 (2:13:40)
1029 » Sami Salmela Mikä tiimi? APE -team M 2140 2:12:42 (2:13:13)
1030 » Anna-Maria Lahesmaa-Korpinen N 1561 2:12:43 (2:13:40)
1031 » Kalle Mustonen Passariprikaati M 2612 2:12:44 (2:13:34)
1032 » Jani Rauta Planetcon Oy M 2056 2:12:45 (2:13:45)
1033 » Perttu Pohjanperä Luopioisten Maratoonarit M65 2644 2:12:46 (2:13:33)
1034 » Ville Haapsaari Descom Oy M 1101 2:12:51 (2:13:43)
1035 » Ville Bogdanoff Osuuskauppa Keskimaa M 2448 2:12:51 (2:14:06)
1036 » Inkeri Koivumäki Vetelin Urheilijat N 1448 2:13:00 (2:13:58)
1037 » Maria Marjeta N 1716 2:13:02 (2:13:48)
1038 » Enni Liukkonen N50 1660 2:13:04 (2:14:03)
1039 » Mikko Savonen Millog Oy M 2170 2:13:08 (2:14:35)
1040 » Peetu Paajanen M 2596 2:13:09 (2:13:44)
1041 » Maarit Tarvainen N 2260 2:13:11 (2:14:30)
1042 » Jouko Gyldén Järvenkiertäjät M50 2451 2:13:12 (2:13:40)
1043 » Satu Kuulusa N 2600 2:13:13 (2:14:13)
1044 » Aki Ruuska KuntoRiihi M 2110 2:13:13 (2:13:59)
1045 » Liisa Pekkanen JYY N 1927 2:13:13 (2:13:41)
1046 » Sami Ropponen Samlink M 2088 2:13:15 (2:14:31)
1047 » Lea Hemmola Punkaharjun Urheilijat N65 1178 2:13:16 (2:14:26)
1048 » Heli Oikkonen JAMKO N 1867 2:13:19 (2:14:17)
1049 » Saara Lindberg N 1649 2:13:25 (2:14:41)
1049 » Pinja Viljanen N 2387 2:13:25 (2:14:41)
1051 » Virpi Piippanen Metso Paper Oy N45 1964 2:13:29 (2:14:26)
1052 » Katriina Kääriäinen Metso Paper Oy N45 1556 2:13:29 (2:14:26)
1053 » Tero Kelhälä Kampuksen Dynamo M 2468 2:13:30 (2:14:23)
1054 » Nana Pentti Jyväskylän kaupunki / maankäyttö N40 1943 2:13:32 (2:14:22)
1055 » Eero Kantola Usko tai älä-Mäntyharjun seurakunta M 1360 2:13:38 (2:15:02)
1056 » Vera Hepomaki N 1179 2:13:48 (2:15:12)
1057 » Satu Rutanen N 2109 2:13:48 (2:14:51)
1058 » Kati Rannanpiha JYY N 2034 2:13:49 (2:14:57)
1059 » Tanja Saastamoinen Peurunka N 2132 2:13:51 (2:14:37)
1059 » Niko Puikkonen M 1990 2:13:51 (2:14:21)
1061 » Noora Juuti N 2464 2:13:52 (2:13:55)
1062 » Jyrki Laine M50 1568 2:13:54 (2:15:00)
1063 » Petteri Puhakka M 2520 2:13:56 (2:15:24)
1064 » Satu Pekkarinen Viitasaaren Viesti N 2638 2:14:02 (2:14:34)
1065 » Jussi Kivipelto M 2473 2:14:24 (2:15:34)
1066 » Sami Ylikortes Elisa M45 2674 2:14:29 (2:15:38)
1067 » Katriina Kakko N 1336 2:14:31 (2:15:14)
1068 » Miina Aalto Sipoon Autovaraosa Oy N 1001 2:14:44 (2:15:31)
1069 » Arja Korhonen Vuorelan Kunto N45 1471 2:14:46 (2:15:29)
1070 » Jani Salonen TVO M 2534 2:14:47 (2:15:59)
1071 » Anna-Maria Harju-Laurila Kosmetologipalvelu Anna-Maria N40 2635 2:14:48 (2:15:38)
1072 » Jonna Tollola N 2297 2:14:52 (2:15:56)
1073 » Tomi Pilbacka Mäkelä Alu Oy M 1966 2:14:58 (2:16:21)
1074 » Maarit Knuutinen Kiuruveden Urheilijat N 1439 2:14:59 (2:15:58)
1075 » Heli Hänninen N 1248 2:15:06 (2:16:16)
1076 » Roosa Lehtinen N 2660 2:15:06 (2:16:34)
1077 » Outi Korkka N 2613 2:15:08 (2:16:27)
1078 » Juulia Vekkilä Securitas Oy N 2365 2:15:17 (2:16:07)
1079 » Tuomo Vester AutoVester Oy M60 2642 2:15:20 (2:16:27)
1080 » Leena Vehviläinen N50 2362 2:15:22 (2:16:21)
1081 » Raija Parviainen RRR N 1917 2:15:22 (2:16:18)
1082 » Heidi Hantula Liikuntakeskus Linea Oy N45 2581 2:15:25 (2:16:24)
1083 » Outi Viitikko Kauhajoen Karhu N 2382 2:15:27 (2:15:41)
1084 » Emma Pulkkinen Pielaveden maratoonarit N 1992 2:15:28 (2:16:28)
1085 » Mikko Mänttäri Telia Sonera M 2566 2:15:32 (2:16:09)
1086 » Ulla Keränen Kainuun Kunto-Ässät N60 2582 2:15:33 (2:15:57)
1087 » Annariina Kumpulainen Iisalmen Juoksu N 2478 2:15:34 (2:16:56)
1088 » Johanna Kilponen Iisalmen Juoksu N 2471 2:15:35 (2:16:56)
1089 » Anu Lähteinen Itella N 1685 2:15:40 (2:16:23)
1090 » Paula Jylhä N 1309 2:15:43 (2:17:00)
1091 » Jaana Oinonen N 1868 2:15:46 (2:16:45)
1092 » Hanna-Riitta Rissanen N 2081 2:15:55 (2:16:54)
1093 » Hanna Heiskanen N 1170 2:15:56 (2:16:54)
1094 » Mari Päätalo Valpastin Oy N40 2014 2:15:57 (2:16:53)
1095 » Heikki Heiskanen M 1171 2:15:57 (2:16:54)
1096 » Janne Pölkki Qvantel M40 2015 2:15:58 (2:16:40)
1097 » Eija Savio N50 2165 2:15:59 (2:17:04)
1098 » Laura Niinikoski N 1824 2:16:05 (2:17:09)
1099 » Maiju Kokkonen Mäntyharjun Virkistys N 1457 2:16:06 (2:17:05)
1100 » Yrjö Qvarnberg Finlandiamaratoonarit M65 2019 2:16:11 (2:17:27)
1101 » Virpi Heikkinen Keski-Suomen liitto N40 1154 2:16:11 (2:17:17)
1102 » Katri Suhonen Kirkkohallitus N 2626 2:16:14 (2:16:54)
1103 » Jaana Jörgensen N45 1327 2:16:25 (2:17:28)
1104 » Liisa Jaakonaho N 1273 2:16:27 (2:17:29)
1105 » Varpu  Marjomäki JKU N50 1718 2:16:29 (2:17:24)
1106 » Tiia Tiusanen Esedu N40 2288 2:16:29 (2:17:13)
1107 » Eeva Happonen EFG Toimistokalusteet N45 2456 2:16:34 (2:17:24)
1108 » Tero Vuorimies Jyväskylän VPK ry M 2412 2:16:40 (2:18:06)
1109 » Sonja Boltz-Paananen Jyväskylän Lastensuojelupalvelut Oy N 1064 2:16:46 (2:17:06)
1110 » Mirka Matilainen Killerin Liikuntakeskus N 1732 2:16:47 (2:16:57)
1111 » Karoliina Mustonen N 1783 2:16:57 (2:17:38)
1112 » Susanna Skyttä N 2195 2:16:58 (2:18:17)
1113 » Heli Dahlbom N 1070 2:17:00 (2:17:54)
1114 » Anna-Liisa Levonen N45 1640 2:17:06 (2:17:46)
1115 » Hannu Salminen Löyly-Weikot M50 2143 2:17:07 (2:18:25)
1116 » Katariina Kalliopohja N 1348 2:17:09 (2:18:15)
1117 » Ville Iivanainen Mikkelin jalkapalloklubi M40 1260 2:17:11 (2:18:28)
1118 » Paulina Nyman-Koskinen Jyväskylän Yliopisto N 1859 2:17:16 (2:18:02)
1119 » Kaj Broman Kokkolan kaupunki M55 2449 2:17:25 (2:18:13)
1120 » Helena Pohjolainen N45 1974 2:17:49 (2:18:38)
1121 » Seppo Pohjolainen M50 1975 2:17:49 (2:18:37)
1122 » Juha Mustonen SC5 M 1782 2:17:53 (2:19:11)
1123 » Hanna-Reetta Viirret-Ruoho N 2377 2:17:54 (2:18:45)
1124 » Juliaana Nissinen N 1840 2:18:01 (2:19:12)
1125 » Annukka Haukkala N 1139 2:18:02 (2:19:12)
1126 » Tero Tilus SC5 Online Oy M 2284 2:18:02 (2:19:22)
1127 » Päivi Koponen Kutemajärvi N45 1469 2:18:03 (2:18:31)
1128 » Heli Lehmusvuori N50 1607 2:18:07 (2:19:06)
1129 » Hannu Hakala M55 1107 2:18:17 (2:19:08)
1130 » Kyösti Schwartz M50 2627 2:18:22 (2:19:48)
1131 » Marjaana Tiirola Jyväskylän Yliopisto N45 2279 2:18:22 (2:19:31)
1132 » Kaija Polso Polson Kunnostus N55 2657 2:18:28 (2:19:29)
1133 » Eemi Volotinen M 2407 2:18:34 (2:19:27)
1134 » Teemu Veijola JYY M 2363 2:18:34 (2:19:28)
1135 » Riikka Penttilä N 1944 2:18:37 (2:19:58)
1136 » Hanna Makkonen N 1695 2:18:44 (2:19:59)
1137 » Marianne Lind N55 1647 2:18:53 (2:19:17)
1138 » Anu Nieminen N45 1817 2:18:59 (2:19:50)
1139 » Matias Kuure M 2585 2:19:06 (2:20:16)
1140 » Heidi Puttonen N 2524 2:19:06 (2:20:15)
1141 » Mikko Huhta M40 1212 2:19:09 (2:20:15)
1142 » Siru Kovala N40 2584 2:19:10 (2:20:15)
1143 » Jacqueline Pacheco N 1899 2:19:10 (2:20:34)
1144 » Pia Rutanen Stafix N 2108 2:19:17 (2:20:27)
1145 » Marika Turunen Tired of Being Sporty N 2316 2:19:20 (2:20:05)
1146 » Henry Suuronen M 2233 2:19:22 (2:20:39)
1147 » Matti Heinola Viklo Oy M 1162 2:19:24 (2:20:40)
1148 » Tanja Toivanen JYY N 2290 2:19:25 (2:20:26)
1149 » Susanna Laari N 1559 2:19:26 (2:20:27)
1150 » Anna Hakala JYY N 2647 2:19:27 (2:20:26)
1151 » Satu Sinkkonen Kuopio N 2648 2:19:27 (2:20:34)
1152 » Sanni Pöllänen N 2016 2:19:27 (2:20:28)
1153 » Anu Ritala Liikuntakeskus Linea Oy N50 2083 2:19:28 (2:20:29)
1154 » Jarno Pylkäs Metso Paper Oy M 2007 2:19:29 (2:20:08)
1155 » Ville Sarpo Jyväskylän yliopisto M 2159 2:19:31 (2:20:22)
1156 » Katariina Puurula N 2005 2:19:33 (2:20:48)
1157 » Tuomas Honkonen M45 1209 2:19:35 (2:21:07)
1158 » Olli Anttila M 1038 2:19:37 (2:20:24)
1159 » Riina Niskakangas JAMKO N 1833 2:19:40 (2:20:51)
1160 » Linda Uutela N 2336 2:19:41 (2:20:12)
1161 » Juha Kokkonen Descom Oy M 1456 2:19:44 (2:20:51)
1162 » Katja Puhakka Killerin Liikuntakeskus N 1988 2:19:44 (2:20:58)
1163 » Michael Trepczyk Stafix M 2305 2:19:45 (2:20:48)
1164 » Heljä Siitari N50 2180 2:19:46 (2:20:53)
1165 » Jari Korhonen Viklo Oy M40 1473 2:19:48 (2:21:06)
1166 » Markus Nuotio Armadillo racing M40 2629 2:19:51 (2:20:45)
1167 » Salla-Mari Pelkonen JAMKO N 1930 2:19:51 (2:20:35)
1168 » Pasi Vaara M40 2554 2:19:51 (2:20:45)
1168 » Susa Riihimäki N 2071 2:19:51 (2:20:58)
1170 » Katja Heiska Palokka N 1168 2:19:55 (2:20:27)
1171 » Tytti Rentola Energiakolmio Oy N 2067 2:19:59 (2:21:19)
1172 » Jenni Luoto N 1675 2:20:15 (2:21:28)
1173 » Anni Koivunen Juvan Urheilijat N45 1449 2:20:22 (2:21:20)
1174 » Riikka Lehti N 1611 2:20:23 (2:21:21)
1175 » Anna-Maija Kakkonen N 1337 2:20:28 (2:21:00)
1176 » Marko Huupponen YIT Runners M 1222 2:20:31 (2:21:55)
1177 » Rami Aho M40 1011 2:20:46 (2:22:00)
1178 » Johanna Partio N 1915 2:20:47 (2:22:00)
1179 » Mikko Pärssinen M 2011 2:20:47 (2:22:00)
1180 » Annika Aspegren N 1049 2:20:49 (2:21:57)
1180 » Kati Mäki N40 1792 2:20:49 (2:22:00)
1182 » Liisa Vartiainen JYY N 2349 2:20:52 (2:22:00)
1183 » Lasse Sourander M 2214 2:20:53 (2:22:00)
1184 » Jussi Saavalainen Oy Forcit Ab M 2133 2:20:55 (2:21:53)
1185 » Hanna Pajunen N 1901 2:20:57 (2:21:55)
1186 » Leena Martin N 1725 2:20:58 (2:21:55)
1187 » Maija Raudaskoski N 2051 2:21:02 (2:21:57)
1188 » Maija Ruopas N 2102 2:21:05 (2:22:12)
1189 » Riitta Ylönen N50 2439 2:21:06 (2:22:03)
1190 » Esko Salovaara M55 2536 2:21:08 (2:22:28)
1191 » Sohvi Salomaa N 2150 2:21:08 (2:22:09)
1192 » Toni Oikarinen JKU Maratonkoulu M 1866 2:21:10 (2:21:58)
1193 » Panu Kupila M45 1532 2:21:12 (2:22:35)
1194 » Aapo Oranen Teatterikone OSK M 1882 2:21:17 (2:22:18)
1195 » Reetta Tikander Itella N40 2281 2:21:22 (2:22:30)
1196 » Johanna Immonen Rauhalahti Road Runners Kuopio N50 1257 2:21:26 (2:21:59)
1197 » Tuula Jokiaho N45 1284 2:21:26 (2:22:20)
1198 » Eveliina Saloranta JAMKO N 2155 2:21:33 (2:22:44)
1198 » Eero Haapamäki Kuoreveden VPK M 1100 2:21:33 (2:21:34)
1200 » Laura Martin N 1724 2:21:38 (2:22:17)
1201 » Mira Karhunen N 1368 2:21:41 (2:22:44)
1202 » Heini Etelälahti N 1081 2:21:42 (2:22:50)
1203 » Maritta Laitila N55 1570 2:21:43 (2:22:45)
1204 » Kyösti Iivonen Keskisuomalainen Oy M 1261 2:21:58 (2:23:24)
1205 » Jari Hyytinen M40 1235 2:22:06 (2:23:10)
1206 » Pasi Vuojela M40 2410 2:22:09 (2:23:16)
1207 » Lauri Liikkanen M60 1643 2:22:10 (2:23:14)
1208 » Nelly Jormakka N 2603 2:22:17 (2:23:43)
1209 » Pia Härkönen Kela N 1256 2:22:19 (2:23:34)
1210 » Vesa Holm M55 1204 2:22:24 (2:23:47)
1211 » Satu Hämäläinen N55 1244 2:22:25 (2:23:47)
1212 » Ilkka Ruotanen Attido Oy M 2103 2:22:29 (2:23:44)
1213 » Mari Moilanen N 1768 2:22:29 (2:23:42)
1214 » Tuija Vähätiitto N45 2418 2:22:35 (2:23:37)
1215 » Jouni Jääskeläinen Ikaalisten Ampujat M55 1325 2:22:36 (2:23:30)
1216 » Asko Kortesmäki Töysä M50 1489 2:22:37 (2:23:33)
1217 » Matti Leinonen Masa Metalli Oy M50 1625 2:22:37 (2:23:33)
1218 » Tuomas Kantanen M 1358 2:22:39 (2:23:25)
1219 » Marjo Lestinen Killerin Liikuntakeskus N 1638 2:22:39 (2:23:53)
1220 » Juho Saarelainen JAMKO M 2124 2:22:41 (2:23:43)
1221 » Jaana Kovanen N45 1509 2:22:48 (2:23:36)
1222 » Jyrki Palmi M45 1903 2:22:56 (2:23:43)
1223 » Petteri Pitkälä LämpöYkkönen Oy M40 1970 2:22:58 (2:23:29)
1224 » Päivi Pekkala Protacon Solutions Oy N 1926 2:23:03 (2:24:18)
1225 » Stella Keppo JIGOTAI kickboxing N 1410 2:23:06 (2:24:05)
1226 » Satu Itämö N 1270 2:23:19 (2:23:55)
1227 » Sirpa Mattila-Tanttu N45 1739 2:23:24 (2:24:34)
1228 » Tiina Kontinen Jyväskylän Yliopisto N 1461 2:23:30 (2:24:44)
1229 » Torkkola Sari N 2158 2:23:30 (2:24:53)
1230 » Tuovi Kananen N45 1351 2:23:32 (2:24:36)
1231 » Seppo Niemi Kotitek Oy M 1815 2:23:40 (2:24:54)
1232 » Teemu Rämänen M 2116 2:23:41 (2:24:45)
1233 » Maija Hakamäki N 1110 2:23:43 (2:24:38)
1234 » Riikka Joona-Kuitunen N 1289 2:23:44 (2:24:39)
1235 » Tiina Tötterman N 2326 2:23:45 (2:24:40)
1236 » Pekka Virtanen M65 2398 2:23:46 (2:25:10)
1237 » Matti Gadd M65 1091 2:23:48 (2:25:10)
1238 » Susanna Sairanen Sykettä Arkeen N40 2137 2:23:50 (2:25:19)
1238 » Anni Pitkänen N 1971 2:23:50 (2:25:10)
1240 » Ari Hyvönen M40 1233 2:23:53 (2:25:02)
1241 » Pekka Rosendahl Vallan Suunta M45 2089 2:24:01 (2:25:18)
1242 » Pekka J Kautto M60 1398 2:24:04 (2:24:29)
1242 » Elina Tolonen Permikadun olympiaseura N 2298 2:24:04 (2:24:57)
1244 » Sini-Maria Tiainen N40 2652 2:24:11 (2:24:29)
1245 » Eija Karppola-Back N 1379 2:24:36 (2:25:56)
1246 » Kristi Koppelomäki N40 1470 2:24:38 (2:25:15)
1247 » Merja Niemi N50 1813 2:24:50 (2:25:53)
1248 » Jarmo Talvitie Lapuan Piristeel M 2254 2:24:54 (2:26:03)
1249 » Melanie Jose N 1291 2:24:55 (2:25:27)
1250 » Tuija Taavitsainen Kela N 2245 2:25:06 (2:25:41)



Ota yhteyttä   |   Anna palautetta

Copyright © 2009 Racetimer AB. Jälkipainos kielletään