Tuloksia
 

Tuloksia Finlandia Marathon 2013

Marathon N

Tuloslista on nettotulosten järjestyksen mukainen
Bruttoaika: aikasi lähdöstä
Nettoaika: aikasi lähtöviivan ylityksestä

Displaying all 56 tuloksia
Pl. Nimi Syntymävuosi Seura/Kaupunki/Maa Kat. # Netto Brutto
1 » Essi Tamminen SPU N 455 3:12:10 (3:12:18)
2 » Liina Vartia Ilmasotakoulu N 495 3:22:53 (3:22:59)
3 » Anni Pasanen N 334 3:23:43 (3:23:54)
4 » Sirpa Hukari Hippoksen maratonkerho N 76 3:29:10 (3:29:14)
5 » Johanna Lahikainen N 199 3:35:15 (3:35:26)
6 » Anu Ossberg team rahola N 323 3:37:49 (3:38:04)
7 » Tiina Mätäsjärvi Taju N 289 3:44:42 (3:44:55)
8 » Saara Patama Fysio Center N 337 3:46:07 (3:46:19)
9 » Sonja Ilomäki JKU N 93 3:47:00 (3:47:12)
10 » Elisa Kotamäki Helsinki N 177 3:50:09 (3:50:30)
11 » Riikka Pirskanen N 364 3:50:35 (3:50:50)
12 » Mervi Kinnaslampi N 147 3:51:35 (3:51:49)
13 » Kukka-Maaria Lähteinen Häjyt Saarijärvi N 247 3:55:05 (3:55:13)
14 » Riina Eklöv Hyvinvointikeskus KauneusFantasia N 26 3:55:53 (3:56:03)
15 » Helena Kalmanlehto N 132 3:56:33 (3:56:44)
16 » Aura Kässi Kuukan Urheilusukeltajat N 194 3:57:36 (3:57:48)
17 » Ulla Marttila VilliMinkit N 258 3:57:57 (3:58:17)
18 » Hanna Pätiälä Tampere N 384 4:00:01 (4:00:13)
19 » Minna Hiltunen N 65 4:00:14 (4:00:29)
20 » Essi Kallas Osuuskauppa Keskimaa N 129 4:05:15 (4:05:38)
21 » Marjukka Pylvänäinen N 559 4:08:27 (4:08:45)
22 » Rina Paloniemi N 330 4:08:48 (4:09:11)
23 » Sanna Hotanen KuntoRiihi N 73 4:10:06 (4:10:35)
24 » Milla Kaijanmäki N 125 4:10:11 (4:10:36)
25 » Heidi Kunttu N 186 4:12:11 (4:12:37)
26 » Kotakorpi Saara N 409 4:14:23 (4:14:36)
27 » Niina Korkee N 548 4:15:17 (4:15:33)
28 » Milka Rajala N 561 4:18:02 (4:18:20)
29 » Leena Piiroinen N 357 4:24:11 (4:24:44)
30 » Teija Nikula KP-V N 305 4:26:06 (4:26:37)
31 » Hanna Kuhanen Tampereen Maratonklubi N 179 4:27:11 (4:27:35)
32 » Piia Manninen N 254 4:27:17 (4:27:37)
33 » Susanna Nurminen JRV N 314 4:27:29 (4:27:57)
34 » Mirva Hiltunen Sarijärven Pullistus N 539 4:28:33 (4:29:00)
35 » Pauliina Salin N 565 4:29:02 (4:29:13)
36 » Riikka Litmo N 239 4:30:06 (4:30:37)
37 » Eeva Heino Jyväskylä N 581 4:34:36 (4:34:57)
38 » Tiina Ollila Fysiokipinä juoksukoulu N 322 4:39:58 (4:40:30)
39 » Hanna Niemi N 295 4:40:58 (4:41:27)
40 » Noora Hyvärinen Runner´s High N 82 4:41:11 (4:41:40)
41 » Mervi Leinonen N 230 4:42:02 (4:42:33)
42 » Minna Kivelä N 547 4:44:27 (4:44:47)
43 » Kati Koskela N 175 4:44:41 (4:45:12)
44 » Erika Miettinen JYY N 265 4:45:13 (4:45:44)
45 » Elina Oinonen N 319 4:53:11 (4:53:40)
46 » Henna Etula N 33 4:55:10 (4:55:35)
47 » Marjut Laukkanen Oulu N 214 4:55:45 (4:56:13)
48 » Emma Leiniäinen N 226 4:57:11 (4:57:44)
49 » Mirka Hautamäki N 49 4:57:15 (4:57:49)
50 » Paula Niskasaari N 309 4:58:23 (4:58:52)
51 » Suvi Suominen N 450 4:58:57 (4:59:26)
52 » Sirpa Sorvari N 445 5:02:02 (5:02:34)
53 » Johanna Lemmetyinen N 231 5:04:26 (5:05:02)
54 » Elina Konttila N 166 5:05:30 (5:06:01)
55 » Nina Pimiä N 360 5:05:45 (5:06:21)
56 » Eevaliisa Korvola N 549 5:15:33 (5:16:07)



Ota yhteyttä   |   Anna palautetta

Copyright © 2009 Racetimer AB. Jälkipainos kielletään