Tuloksia
 

Tuloksia Finlandia Marathon 2013

Kymppi N

Tuloslista on nettotulosten järjestyksen mukainen
Bruttoaika: aikasi lähdöstä
Nettoaika: aikasi lähtöviivan ylityksestä

Displaying tuloksia 1 - 250 of 309 in total
Pl. Nimi Syntymävuosi Seura/Kaupunki/Maa Kat. # Netto Brutto
1 » Milla Saarinen Huhtasuon Hiihto 2000 N 3596 39:33 (39:35)
2 » Mari Hyyppä JKU N 3096 40:10 (40:11)
3 » Anitta Nurmisto-Perä Hippoksen Maratonkerho N 3587 40:17 (40:19)
4 » Christina Mishica N 3313 40:36 (40:38)
5 » Kristen Monahan Huhtasuon Hiihto N 3315 42:27 (42:28)
6 » Nina Mäki Jämsänkosken Ilves N 3583 43:03 (43:06)
7 » Sanna Malinen Runner´s Club N 3293 45:48 (45:50)
8 » Ann-Mari Kohonen N 3180 46:34 (46:36)
9 » Tanja Kalari Tampereen Maratonklubi N 3568 47:03 (47:06)
10 » Minna Rahkonen Veljekset Laakkonen oy N 3411 47:20 (47:30)
11 » Eila Hokkanen N 3031 47:50 (47:51)
12 » Tarja Mäenpää N 3324 47:57 (48:10)
13 » Anne Virtanen JKU N 3533 48:26 (48:27)
14 » Anna-Maaria Vuola N 3538 48:29 (48:33)
15 » Laura Liitsalo JKU N 3275 48:45 (48:48)
16 » Sarianna Grsoy Liikuntakeskus Linea Oy N 3030 48:56 (49:00)
17 » Miia Herrala Seinäjoki N 3628 49:23 (49:31)
18 » Elina Itäranta Jaguars Spirit Athletes ry N 3118 50:14 (50:22)
19 » Piia Hintikka N 3066 50:16 (50:25)
20 » Marita Liimatainen N 3273 50:31 (50:34)
21 » Katja Holappa Oulu N 3619 50:41 (50:44)
22 » Sirpa Halttunen Procemex Oy N 3039 50:42 (50:51)
23 » Anna Rönkä N 3448 50:50 (50:58)
24 » Tanja Haka N 3556 51:03 (51:11)
25 » Jonna Rämö JYY N 3445 51:12 (51:18)
26 » Pirjo Hänninen N 3104 51:19 (51:23)
27 » Kirsi Iitti-Koskinen Eräjärven Urheilijat N 3108 51:31 (51:35)
28 » Minna Halmi N 3038 51:34 (51:47)
29 » Zuzana Kyppö Turun taideakatemia N 3223 51:55 (51:57)
30 » Anette Mehtälä JKU N 3303 51:58 (52:13)
31 » Kaisa Hänninen Jyväskylän Yliopisto N 3561 52:01 (52:07)
32 » Tiia Seppänen N 3462 52:23 (52:46)
33 » Annukka Saranpää N 3597 52:27 (52:32)
34 » Laura Jauhiainen Äijälän Liikunta ry N 3124 52:39 (52:50)
35 » Niina Räisänen N 3444 52:51 (53:03)
36 » Riikka Karioja KuntoRiihi N 3151 52:56 (53:01)
37 » Olga Hirvonen Peurunka N 3070 53:03 (53:04)
38 » Ann-Sofie Sivelä N 3473 53:15 (53:21)
39 » Katri Piilola Keski-Suomen Osuuspankki N 3390 53:19 (53:28)
40 » Liza Mzagina N 3321 53:19 (53:28)
41 » Nina Linden N 3277 53:59 (54:16)
42 » Viivi Suvanto N 3605 54:05 (54:11)
43 » Elina Petsalo Procemex Oy N 3661 54:14 (54:22)
44 » Hanne Saarinen Vaajakosken Kuohu N 3451 54:16 (54:43)
45 » Maiju Malinen N 3291 54:22 (54:30)
46 » Virpi Turja Mäkelä Alu Oy N 3513 54:24 (54:32)
47 » Sanna-Kaisa Pöyry JYY N 3408 54:25 (54:31)
48 » Jenni Rossi Protacon Solutions Oy N 3437 54:27 (54:37)
49 » Arja Liinamaa Medita Communication Oy N 3274 54:31 (54:38)
50 » Inka Hyttinen Jyväskylän Naisvoimistelijat N 3095 54:47 (54:53)
51 » Suvi Revonniemi N 3431 55:01 (55:07)
52 » Marika Tuomikoski N 3511 55:11 (55:19)
53 » Eija Pöllänen Jyväskylän Yliopisto N 3407 55:13 (55:23)
54 » Emmi Thiel N 3494 55:25 (55:29)
55 » Linda Pitkänen N 3394 55:35 (55:38)
56 » Annamari Österberg Keski-Suomen Osuuspankki N 3551 56:06 (56:22)
57 » Lidia Kalitina N 3142 56:21 (56:29)
58 » Kati Komma Jyväskylän ammattiopisto N 3192 56:25 (56:39)
59 » Tuija Lepistö Jyväskylän Tilapalvelu N 3264 56:26 (56:45)
60 » Riikka Koponen N 3196 56:32 (56:43)
61 » Heidi Iivonen Killerin Liikuntakeskus N 3109 56:32 (57:01)
62 » Sari Laapotti Jyväskylän Yliopisto N 3233 56:35 (56:52)
63 » Viivi Hujanen N 3083 56:37 (56:55)
64 » Maria Lehto Jyväskylän ammattiopisto N 3257 56:46 (56:58)
65 » Maari Toivonen N 3501 56:49 (56:58)
66 » Pirkko Tikkanen N 3498 57:07 (57:21)
67 » Cecilia Kohonen N 3181 57:08 (57:13)
68 » Reeta Komulainen N 3194 57:08 (57:15)
69 » Tarja Palander Jyväskylän seurakunta N 3375 57:24 (57:32)
70 » Kaisa Hämäläinen JYY N 3100 57:28 (57:31)
71 » Anne Laukkanen N 3253 57:30 (57:33)
72 » Virpi Riekkinen Saint-Gobain Rakennustuotteet Oy N 3641 57:30 (57:35)
73 » Eeva-Leena Häyrynen N 3106 57:39 (57:41)
74 » Petra Ojaniemi N 3364 57:41 (57:51)
75 » Anja Jääskeläinen Viitasaari N 3135 57:44 (57:59)
76 » Elina Virtanen Jyväskylän Yliopisto N 3534 57:45 (57:54)
77 » Sonja Laitila N 3241 57:53 (58:01)
78 » Emilia Laitila N 3240 57:54 (58:01)
79 » Sari Lång N 3287 57:55 (58:05)
80 » Liisa Kyllönen Tahdonvoiman Timpani Ry. N 3222 57:58 (58:28)
81 » Tiina Rinne Jyväskylän Yliopisto N 3434 57:59 (58:18)
82 » Katri Autere Killerin Liikuntakeskus N 3016 57:59 (58:04)
83 » Maija Kinnunen YIT- Rakennus N 3172 58:00 (58:20)
84 » Sanna Tuimala N 3507 58:12 (58:35)
85 » Noora Siikanen JYY N 3466 58:22 (58:26)
86 » Satu Sneck KuntoRiihi N 3474 58:29 (58:42)
87 » Ninni Askolin KuntoRiihi N 3015 58:30 (58:42)
88 » Hannele Ollila N 3366 58:39 (58:50)
89 » Anniina Haro N 3043 58:51 (59:15)
90 » Anu Kojo N 3188 58:57 (59:10)
91 » Anne Koistinen N 3571 58:59 (59:11)
92 » Soile Strandman N 3636 58:59 (59:08)
93 » Karoliina Auvinen N 3017 59:14 (59:27)
94 » Teea Kortetmäki JYY N 3199 59:21 (59:35)
95 » Kirsi Jalasaho Descom Oy N 3121 59:23 (59:50)
96 » Tiina Koivisto N 3185 59:30 (59:38)
97 » Leena Ruusuvirta N 3442 59:42 (59:51)
98 » Marjukka Kujanpää N 3211 59:48 (59:58)
99 » Minna Teiskonen Veljekset Laakkonen oy N 3492 59:57 (1:00:13)
100 » Paula Kärkkäinen JAMKO N 3227 1:00:04 (1:00:07)
101 » Heli Heikkinen Landis+Gyr Oy N 3051 1:00:07 (1:00:22)
102 » Leena Mäkeläinen Landis+Gyr Oy N 3328 1:00:13 (1:00:39)
103 » Maria Juka-Lahdenperä Slow Hippomus Tri&Ski N 3128 1:00:17 (1:00:38)
104 » Jenny Inkinen ManpowerGroup Contact Center Oy N 3114 1:00:28 (1:00:47)
105 » Heidi Sojakka N 3476 1:00:33 (1:00:43)
106 » Gabriella Laatikainen Jyväskylän Yliopisto N 3234 1:00:42 (1:01:00)
107 » Magdalena Dolecka N 3022 1:00:42 (1:01:00)
108 » Tiia Moilanen N 3580 1:00:43 (1:01:08)
109 » Kirsi Peltola N 3382 1:00:49 (1:00:58)
110 » Laura Lahtinen Jämsä N 3237 1:00:58 (1:01:12)
111 » Tuuli Kananen N 3148 1:01:00 (1:01:34)
112 » Päivi Takkavuori N 3488 1:01:01 (1:01:35)
113 » Sari Hanski N 3041 1:01:03 (1:01:06)
114 » Riikka Nyfelt N 3357 1:01:40 (1:02:12)
115 » Petra Lipponen N 3653 1:01:41 (1:01:49)
116 » Eliisa Nyfelt N 3356 1:01:42 (1:02:13)
117 » Hannele Hänninen Landis+Gyr Oy N 3103 1:01:44 (1:02:01)
118 » Mirva Huovinen N 3086 1:01:56 (1:02:07)
119 » Saara Hämäläinen N 3101 1:01:56 (1:02:12)
120 » Outi Halmela N 3037 1:01:59 (1:02:19)
121 » Tiia Kekäläinen Jyväskylän Yliopisto N 3620 1:02:01 (1:02:13)
122 » Jenni Ruohonen N 3440 1:02:07 (1:02:17)
123 » Heidi Virtanen N 3535 1:02:12 (1:02:27)
124 » Nina Malinen N 3292 1:02:17 (1:02:26)
125 » Taimi Heikkinen N 3052 1:02:18 (1:02:26)
126 » Henna Pakarinen N 3651 1:02:19 (1:02:28)
127 » Leena Honkonen Jyväskylän ammattiopisto N 3077 1:02:21 (1:02:33)
128 » Elina Leskinen Jyväskylän yliopisto N 3267 1:02:23 (1:02:39)
129 » Taru Pirkkalainen N 3393 1:02:24 (1:02:37)
130 » Veera Sironen N 3472 1:02:27 (1:02:39)
131 » Inka-Riina Mänttäri N 3333 1:02:47 (1:03:01)
132 » Mari Jokela N 3126 1:02:49 (1:03:01)
133 » Virve Väätämöinen N 3544 1:02:49 (1:03:04)
134 » Niina Luttinen Jyväskylän ammattiopisto N 3282 1:02:59 (1:03:11)
135 » Leena Räikkönen Osuuskauppa Keskimaa N 3443 1:02:59 (1:03:19)
135 » Annika Kouko Jyväskylä N 3206 1:02:59 (1:03:15)
137 » Päivi Kinnunen N 3173 1:03:00 (1:03:19)
138 » Minna Pakarinen N 3373 1:03:01 (1:03:17)
139 » Liisa Pylvänäinen Jyväskylän ammattiopisto N 3404 1:03:03 (1:03:14)
140 » Kaisa Lassila Jyväskylän ammattiopisto N 3249 1:03:08 (1:03:24)
141 » Tiina Päivärinta Killerin Liikuntakeskus N 3406 1:03:16 (1:03:22)
142 » Eeva Leino N 3261 1:03:18 (1:03:27)
143 » Tuija Aho Millog Oy N 3007 1:03:19 (1:03:24)
144 » Sonja Nikunen Metso Paper Oy N 3349 1:03:19 (1:03:30)
145 » Sirpa Wilenius N 3545 1:03:23 (1:03:42)
146 » Aino Saarelainen Jaguars Spirit Athletes ry N 3449 1:03:27 (1:03:35)
147 » Heidi Tonteri JAMKO N 3503 1:03:29 (1:03:56)
148 » Miia Kivistö N 3177 1:03:30 (1:03:32)
149 » Suvi Hautakangas N 3046 1:03:33 (1:03:51)
150 » Mirva Kallioinen KuntoRiihi N 3144 1:03:40 (1:03:59)
151 » Mervi Mäkelä N 3327 1:03:48 (1:04:04)
152 » Tuula Tammi N 3490 1:03:52 (1:04:09)
153 » Virve Kalliomaa Killerin Liikuntakeskus N 3145 1:04:04 (1:04:33)
154 » Sari Pihtola N 3389 1:04:06 (1:04:36)
155 » Päivi Kiiski Moventas Gears N 3168 1:04:07 (1:04:28)
156 » Sirpa Moilanen N 3314 1:04:08 (1:04:37)
157 » Silja Rajala Vapo Oy N 3412 1:04:09 (1:04:33)
158 » Viivi Keikkala Vapo Oy N 3159 1:04:10 (1:04:33)
159 » Pia Santa N 3456 1:04:11 (1:04:23)
160 » Heli Hägg N 3097 1:04:33 (1:05:02)
161 » Marjo Sassali N 3598 1:04:46 (1:04:53)
162 » Heidi Hakkarainen Samlink N 3034 1:04:52 (1:05:24)
163 » Merja Taivassalo N 3486 1:04:52 (1:05:00)
164 » Pia Ylennysmäki Metso Paper Oy N 3549 1:04:53 (1:05:03)
165 » Petra Huujärvi N 3092 1:04:59 (1:05:18)
166 » Anni Korkeakangas N 3572 1:05:00 (1:05:14)
167 » Kaisa Jaatinen N 3120 1:05:01 (1:05:32)
168 » Suvi Koivisto N 3184 1:05:02 (1:05:07)
169 » Sanna Wren N 3546 1:05:20 (1:05:29)
170 » Hanna Janhonen N 3122 1:05:22 (1:05:44)
171 » Veera Kokkonen N 3191 1:05:25 (1:05:45)
172 » Marika Liikaluoma N 3271 1:05:27 (1:05:39)
173 » Marju Muhonen Metso Paper Oy N 3318 1:05:31 (1:05:43)
174 » Päivi Pulkkinen N 3592 1:05:32 (1:05:54)
175 » Salla Kattainen N 3626 1:05:35 (1:06:11)
176 » Eija Laukka Lannevesi N 3252 1:05:41 (1:05:54)
177 » Anne Kaiterniemi Killerin Liikuntakeskus N 3140 1:05:42 (1:05:56)
178 » Hannele Vainio N 3662 1:05:43 (1:06:00)
179 » Teija Ruismäki kuortane N 3439 1:05:47 (1:06:11)
180 » Elina Kauppila N 3157 1:05:48 (1:06:22)
181 » Tiia Ahokas Kaipolan Vire N 3553 1:05:49 (1:06:11)
182 » Satu Myyryläinen N 3644 1:05:50 (1:05:57)
183 » Anne Mannonen N 3643 1:05:51 (1:06:22)
184 » Deborah Lindqvist N 3278 1:05:51 (1:06:19)
185 » Sanna Mielonen N 3312 1:05:57 (1:06:28)
186 » Elli Ikonen Energiakolmio Oy N 3111 1:06:03 (1:06:28)
187 » Jasmin Ståhle N 3603 1:06:07 (1:06:18)
188 » Mirja Laitinen Jyväskylän yliopisto N 3245 1:06:08 (1:06:13)
189 » Anna-Liisa Kauppinen N 3569 1:06:14 (1:06:42)
190 » Heini Liikkanen N 3272 1:06:15 (1:06:38)
191 » Anne Huikko N 3080 1:06:21 (1:06:33)
192 » Annika Takala N 3487 1:06:22 (1:06:44)
193 » Hanna Savela N 3458 1:06:22 (1:06:44)
194 » Marjut Pihlaja JIGOTAI Kickboxing N 3388 1:06:23 (1:06:30)
195 » Sanni Aalto N 3001 1:06:29 (1:06:44)
196 » Helena Mäkinen Ilomantsin Urheilijat N 3584 1:06:41 (1:07:05)
197 » Jenna Falck N 3555 1:06:45 (1:06:52)
198 » Taru Metsälä N 3307 1:06:57 (1:07:12)
199 » Mari Manninen N 3578 1:06:58 (1:07:11)
200 » Tii Tuomainen N 3510 1:07:04 (1:07:20)
201 » Mari Vänttinen Sampo Hydraulics Oy N 3622 1:07:05 (1:07:20)
202 » Reetta Kivelä N 3175 1:07:12 (1:07:18)
203 » Minna Taurula Laukaan Toimintaterapia N 3491 1:07:13 (1:07:24)
204 » Anu Isännäinen N 3116 1:07:18 (1:07:30)
204 » Kristiina Vaittinen N 3521 1:07:18 (1:07:27)
206 » Anki Mäntykivi Descom Oy N 3335 1:07:23 (1:07:53)
207 » Ulla Rekonen N 3429 1:07:25 (1:07:49)
208 » Maija Kuusela N 3219 1:07:30 (1:07:56)
209 » Johanna Peltola N 3381 1:07:31 (1:07:56)
210 » Hanne Ilvonen Simpeleen Urheilijat N 3635 1:07:35 (1:07:55)
211 » Jenna Koivistoinen N 3186 1:07:38 (1:07:55)
212 » Terhi Rankinen KariTeam N 3618 1:07:39 (1:08:02)
213 » Leena Kumpulainen N 3212 1:07:47 (1:08:17)
214 » Mari Myllylä N 3320 1:07:53 (1:08:00)
215 » Miia Immonen N 3113 1:08:12 (1:08:27)
216 » Miia Laitinen Protacon Solutions Oy N 3244 1:08:14 (1:08:26)
217 » Kirsi Pajunen N 3372 1:08:14 (1:08:29)
218 » Katri Kainulainen Liikuntakeskus Linea Oy N 3566 1:08:19 (1:08:47)
219 » Minna Ratalahti N 3422 1:08:44 (1:09:20)
220 » Jedida Lindqvist JAMKO N 3279 1:08:46 (1:09:16)
221 » Tiina Hartikka Killerin Liikuntakeskus N 3045 1:08:47 (1:09:27)
222 » Satu Lähteenmäki N 3286 1:09:19 (1:09:39)
223 » Jenna Lehtonen Jaguars Spirit Athletes ry N 3259 1:09:26 (1:09:35)
224 » Roosa Arela Mediasepät/Keskisuomalainen N 3013 1:09:41 (1:10:07)
225 » Milla Kingelin Descom Oy N 3171 1:09:47 (1:10:16)
226 » Maribel Berenguer Stafix N 3018 1:09:55 (1:10:14)
227 » Riitta-Leena Metsapelto Jyväskylän Yliopisto N 3305 1:09:58 (1:10:07)
228 » Saara Mäkinen N 3586 1:10:06 (1:10:23)
229 » Sari Puikkonen Landis+Gyr Oy N 3398 1:10:08 (1:10:38)
230 » Ii Lin Goh N 3652 1:10:18 (1:10:36)
231 » Nina Kaari Jyväskylän Yliopisto N 3138 1:10:24 (1:10:59)
232 » Satu Hiekkanen Toivakan Rivakka N 3060 1:10:30 (1:10:54)
233 » Mari Soini Keski-Suomen Osuuspankki N 3475 1:10:42 (1:11:12)
234 » Taru Silvennoinen N 3470 1:10:49 (1:11:14)
235 » Satu Ylitalo N 3647 1:10:59 (1:11:05)
236 » Virpi Mäenpää N 3325 1:11:01 (1:11:19)
237 » Piia Purhonen K-citymarket Jyväskylä Seppälä N 3401 1:11:01 (1:11:35)
238 » Kerttu Hiivala K-citymarket Jyväskylä Seppälä N 3062 1:11:01 (1:11:35)
239 » Marjo Lehtola Killerin Liikuntakeskus N 3258 1:11:14 (1:11:41)
240 » Anne Tiimonen Ruokolahden VPK N 3606 1:11:19 (1:11:52)
241 » Maria Hautala Keski-Suomen Osuuspankki N 3047 1:11:26 (1:11:48)
242 » Tiina Vuoniemi N 3539 1:11:31 (1:11:40)
243 » Riikka Ketolainen N 3165 1:11:34 (1:11:54)
244 » Lea Nyman Oulainen N 3359 1:11:36 (1:11:49)
245 » Reeta Rankinen N 3415 1:11:48 (1:12:10)
246 » Sara Kangasniemi JYY N 3149 1:11:49 (1:12:10)
247 » Mandy Schnacke Stafix N 3460 1:11:51 (1:12:10)
248 » Johanna Rantanen Jyväskylän Yliopisto N 3420 1:11:52 (1:12:08)
249 » Katariina Korniloff Jyväskylän Yliopisto N 3573 1:12:31 (1:12:43)
250 » Anneli Ojala N 3361 1:12:31 (1:12:41)



Ota yhteyttä   |   Anna palautetta

Copyright © 2009 Racetimer AB. Jälkipainos kielletään