Tuloksia
 

Tuloksia Finlandia Marathon 2013

1/2-marathon M

Tuloslista on nettotulosten järjestyksen mukainen
Bruttoaika: aikasi lähdöstä
Nettoaika: aikasi lähtöviivan ylityksestä

Displaying tuloksia 1 - 250 of 486 in total
Pl. Nimi Syntymävuosi Seura/Kaupunki/Maa Kat. # Netto Brutto
1 » Mikko Patana Laihian Luja M 2651 1:14:38 (1:14:38)
2 » Anssi Pentsinen Petoteam.fi M 2513 1:15:15 (1:15:16)
3 » Konsta Vilkman Padasjoen Yritys M 2388 1:15:54 (1:15:54)
4 » Joni Seppä Keuruun Kisailijat M 2539 1:15:56 (1:15:57)
5 » Aki Uutela M 2553 1:19:10 (1:19:10)
6 » Jari Hakola Kyyjärven Kyky M 2454 1:19:50 (1:19:50)
7 » Janne Liimatainen Koiki M 2490 1:20:34 (1:20:36)
8 » Saku Tihveräinen VVV - Vetelät Vätykset Vantaalta M 2275 1:20:44 (1:20:45)
9 » Antti Leinonen M 1623 1:20:59 (1:21:01)
10 » Tuomas Lunttila Saarijärven Pullistus M 1670 1:21:56 (1:21:56)
11 » Joni Kinnunen Sähköurakointiaho oy M 1424 1:22:02 (1:22:06)
12 » Matti Kärkkäinen JAMKO M 1548 1:22:04 (1:22:04)
13 » Tero Salonen Liedon Luja M 2153 1:22:19 (1:22:21)
14 » Kai Reiman Road Runners Joensuu M 2061 1:22:44 (1:22:44)
15 » Henri Karjula Jyväskylä M 2650 1:22:50 (1:22:51)
16 » Samu Nerg JKU M 2605 1:23:02 (1:23:03)
17 » Jari Välikorpi Kenttäurheilijat-58 M 2421 1:23:23 (1:23:23)
18 » Tomi Ronkainen M 2087 1:23:25 (1:23:28)
19 » Petri Kutinlahti X-Tri Lahti M 1534 1:24:16 (1:24:18)
20 » Jan Bremer M 1065 1:24:42 (1:24:44)
21 » Antti Toivio Hurskas Kilvoitus M 2292 1:26:22 (1:26:24)
22 » Jarmo Kuorinki M 1529 1:26:58 (1:27:00)
23 » Heikki Karjaluoto Jyväskylän Yliopisto M 1374 1:27:13 (1:27:14)
24 » Jani Kokko Moventas Gears M 1453 1:27:19 (1:27:21)
25 » Markus Herranen Energiakolmio Oy M 1180 1:27:43 (1:27:45)
26 » Jaakko Nissinen M 1839 1:27:44 (1:27:48)
27 » Niko Lassila Vetelin Urheilijat M 1596 1:28:01 (1:28:01)
28 » Emmeran Brumm 2. FC Punkrock M 1066 1:28:06 (1:28:08)
29 » Petter Kukkonen M 1519 1:28:13 (1:28:15)
30 » Tero Ruokolainen Tampereen maratonklubi M 2100 1:28:21 (1:28:23)
31 » Arto Heiska M 2458 1:28:41 (1:28:46)
32 » Kimmo Kuusi Kuoreveden VPK M 1538 1:29:18 (1:29:19)
33 » Antti Laine Jyväskylän yliopisto M 2483 1:29:54 (1:29:55)
34 » Ville Kosola JYY M 1498 1:30:00 (1:30:03)
35 » Jari Mäkelä Metso Paper Oy M 1789 1:30:13 (1:30:15)
36 » Mikko Rautionaho M 2059 1:31:00 (1:31:05)
37 » Savas Spanudis A.E.K. M 2215 1:31:10 (1:31:14)
38 » Hannu Moilanen JYY M 1764 1:31:41 (1:31:43)
39 » Toni Luokkala K-SSHP M 1671 1:31:41 (1:31:45)
40 » Ville Muittari Mainostoimisto Mediataivas Oy M 1775 1:31:47 (1:31:59)
41 » Antti Nevala Landis+Gyr Oy M 1807 1:31:58 (1:31:59)
42 » Tomas Snellman JYY M 2198 1:32:08 (1:32:11)
43 » Mikel Arana Toranzo M 1040 1:32:22 (1:32:24)
44 » Oula Seppälä Mikkelin soutajat M 2174 1:32:46 (1:32:49)
45 » Harri Metsäranta M 1754 1:32:48 (1:32:49)
46 » Anssi Huisman Alexandria Pankkiiriliike M 1214 1:32:53 (1:32:57)
47 » Miika Ruokonen Vehkalahden Veikot M 2572 1:32:54 (1:32:54)
48 » Marko Ovaska M 1888 1:33:03 (1:33:07)
49 » Juho Kauppinen Tieto M 1391 1:33:09 (1:33:16)
50 » Viljami Kirjavainen M 1429 1:33:47 (1:33:49)
51 » Timo Mäkelä lakeuden maanrakennus M 1791 1:34:00 (1:34:05)
52 » Perttu Riihimäki Moventas Gears M 2070 1:34:16 (1:34:18)
53 » Aleksi Tiusanen M 2287 1:34:21 (1:34:42)
54 » Arttu Pulkkinen Flycam Oy M 1991 1:34:45 (1:34:59)
55 » Teemu Hartman Suunta Jyväskylä M 1136 1:35:01 (1:35:10)
56 » Mika Kivilahti Search M 1432 1:35:31 (1:35:35)
57 » Mikko Ylilauri JYY M 2434 1:35:41 (1:35:43)
58 » Antti Neuvonen Jyväskylän yliopisto M 1806 1:35:42 (1:35:46)
59 » Tuomas Karsikas Järvenkiertäjät M 1381 1:35:49 (1:35:52)
60 » Esa Saksola ÄSS M 2677 1:36:02 (1:36:20)
61 » Ville Kärkkäinen Digia M 1551 1:36:27 (1:36:33)
62 » Juha Hokka Kuhmalahden Kisa M 2562 1:36:46 (1:36:53)
63 » Jari Järvinen Staminatc M 1318 1:36:55 (1:37:02)
64 » Vesa Roivas M 2531 1:37:12 (1:37:39)
65 » Mikko Saukko Vaajakosken kuohu M 2538 1:37:13 (1:37:16)
66 » Simo Schroderus X-tri Lahti M 2172 1:37:37 (1:37:40)
67 » Hannu Hooman M 1210 1:37:42 (1:37:51)
68 » Kimmo Moilanen Ins.tsto Controlteam Oy M 1765 1:38:10 (1:38:34)
69 » Tero Matilainen Jyväskylän yliopisto M 1734 1:38:21 (1:38:28)
70 » Jamo Teiskonen Veljekset Laakkonen oy M 2267 1:38:30 (1:38:38)
71 » Ville Ruutiainen M 2113 1:38:30 (1:38:46)
72 » Jouni Pollari Team MaraToniJouni M 2518 1:38:32 (1:38:37)
73 » Jussi-Tuomas Aho M 1009 1:38:36 (1:38:59)
74 » Saku Bucht RoVS M 1068 1:38:38 (1:38:47)
75 » Markus Anttila Metso Paper Oy M 1036 1:38:53 (1:38:56)
76 » Hannu Partanen M 1912 1:39:00 (1:39:33)
77 » Toni Joutjärvi JYY M 1292 1:39:20 (1:39:28)
78 » Niilo Latva-Pukkila JYY M 1599 1:39:30 (1:39:36)
79 » Aki Savela JAMKO M 2163 1:39:31 (1:39:36)
80 » Marko Mesiäislehto Rautaruukki M 1750 1:39:33 (1:39:39)
81 » Jukka Hänninen Osuuskauppa Keskimaa M 1250 1:39:37 (1:39:44)
82 » Juho Kytölä M 2575 1:39:41 (1:39:56)
83 » Jarkko Karjalainen M 2598 1:39:45 (1:39:57)
84 » Jari Hiekkavirta M 2588 1:39:47 (1:39:54)
85 » Jani Kauppinen ILMAVMATL M 1390 1:39:49 (1:40:00)
86 » Konsta Eskelinen M 2631 1:39:49 (1:40:01)
87 » Juuso Rainio JKU M 2525 1:40:04 (1:40:10)
88 » Kalle Häkkinen Suunta Jyväskylä M 2593 1:40:06 (1:40:09)
89 » Matti Metsälä M 1753 1:40:12 (1:40:18)
90 » Antti Luukkonen Jämsänkoski M 1678 1:40:23 (1:40:25)
91 » Jaakko Katainen Mikkelin kaupunki M 1384 1:40:28 (1:40:46)
92 » Tuomas Tienhaara M 2548 1:40:31 (1:40:51)
93 » Sameli Vainioranta Killerin Liikuntakeskus M 2341 1:40:31 (1:40:42)
94 » Vesa Sirviö M 2189 1:40:46 (1:40:57)
95 » Sami Sabour M 2135 1:40:55 (1:41:01)
96 » Timo Virenius Disepapat M 2559 1:41:30 (1:41:36)
97 » Riku Annala Valio Oy Jyväskylä M 1032 1:41:44 (1:42:02)
98 » Tuomas Penttinen UU M 2514 1:41:50 (1:42:01)
99 » Tuomo Rantanen Kunnon pojat M 2044 1:41:59 (1:42:09)
100 » Ville Nuutilainen M 1855 1:42:04 (1:42:17)
101 » Teemu Hietalaakso Viitasaari M 2636 1:42:23 (1:42:33)
102 » Mikko Pohjonen Keurusselän maratoonarit M 1976 1:42:25 (1:42:31)
103 » Ville Valkonen M 2346 1:42:29 (1:42:48)
104 » Jani Sompi Descom Oy M 2206 1:42:35 (1:42:55)
105 » Sami Kotivuori M 2476 1:42:42 (1:42:53)
106 » Mika Moilanen Jyväskylä M 2497 1:42:44 (1:42:49)
107 » Aapo Kauranen Jyväskylä M 2624 1:42:47 (1:43:08)
108 » Karo Saharinen Jkl Ammattikorkeakoulu M 2577 1:42:51 (1:43:00)
109 » Elias Markkula M 1719 1:42:54 (1:43:02)
110 » Jaakko Poutamo M 1983 1:42:57 (1:43:14)
111 » Tuomas Nuolijoki Ruokolahden VPK M 1850 1:42:59 (1:43:21)
112 » Visa Tolvanen EuRun Finland jr M 2300 1:43:04 (1:43:36)
113 » Jyri Pentinpuro M 2512 1:43:06 (1:43:49)
114 » Timo Viinikka JYY M 2376 1:43:10 (1:43:30)
115 » Sami Korhonen Kela M 1477 1:43:18 (1:43:37)
116 » Ilkka Penttinen JYY M 1945 1:43:22 (1:43:26)
117 » Verneri Immonen Kuopio M 1258 1:43:27 (1:43:31)
118 » Juha Himanen M 2640 1:43:33 (1:43:48)
119 » Otto Hannunen Suunta Jyväskylä M 1126 1:43:42 (1:43:57)
120 » Simo Korpela JYY M 1485 1:43:48 (1:43:59)
121 » Mikael Koskinen M 1496 1:43:48 (1:43:56)
122 » Jarno Kinnunen M 1423 1:43:55 (1:44:09)
123 » Pekka Kuusinen Haukkalan Teräsmiehet M 1539 1:43:59 (1:44:17)
124 » Hannu Järvistö JYY M 1321 1:44:00 (1:44:07)
125 » Jussi Ahtikari Tieto M 1020 1:44:03 (1:44:15)
126 » Matti Kokkila Lidl M 1452 1:44:05 (1:44:26)
127 » Tuomas Lankila Moventas Gears M 2565 1:44:15 (1:44:30)
128 » Ilpo Niemelä M 2501 1:44:26 (1:44:40)
129 » Jani Saalamo Kyllönmäen karpaasit M 2123 1:44:32 (1:44:47)
130 » Ilkka Niemelä Keski-Suomen Kuivaustekniikka Oy M 1809 1:44:39 (1:45:01)
131 » Markku Reiss M 2063 1:44:40 (1:44:55)
132 » Aki-pauli Ruokola lhk-liike M 2099 1:44:45 (1:44:58)
133 » Timo Halme Oy Forcit Ab M 1116 1:44:52 (1:45:04)
134 » Mikael Thun Tieto M 2273 1:44:52 (1:44:58)
135 » Eero Yliselä Metso Paper Oy M 2436 1:44:57 (1:45:19)
136 » Janne Lager Mäkelä Alu Oy M 1560 1:45:01 (1:45:17)
137 » Riku Turtiainen Kellarpellon nylkyttäjät M 2315 1:45:08 (1:45:26)
138 » Kimmo Tokkari Digia M 2296 1:45:15 (1:45:26)
139 » Riku Bucht Polttiksen Saparopäät M 1067 1:45:26 (1:45:31)
140 » Kimmo Jokela YIT Runners M 1280 1:45:35 (1:45:44)
141 » Matthias Holthus Wesma M 2625 1:45:41 (1:45:53)
142 » Jukka Rantala M 2041 1:45:49 (1:46:08)
143 » Toni Heimonen M 1159 1:46:16 (1:46:26)
144 » Patrik Järvelin M 2676 1:46:23 (1:47:04)
145 » Joona Hartman Suunta Jyväskylä M 1134 1:46:25 (1:46:41)
146 » Harri Matti Olavi Savolainen Kuopio M 2609 1:46:26 (1:46:45)
147 » Jari Kellokoski Jyväskylän yliopisto M 1407 1:46:26 (1:46:33)
148 » Timo Virenius Jyväskylän Ammattiopisto M 2390 1:46:30 (1:46:39)
149 » Jarkko Kalliokoski Saarijärvi M 1345 1:46:34 (1:47:02)
150 » Hannu Holappa Saamattomien Poikamiesten Kerho M 2667 1:46:42 (1:47:06)
151 » Henri Solismaa M 2205 1:46:49 (1:47:26)
152 » Lauri Heinonen SYS Audit / Tilintarkastus Riuttanen M 1165 1:47:05 (1:47:12)
153 » Jarkko Syrjälä Moventas Gears M 2238 1:47:09 (1:47:37)
154 » Tuomas Petteri Kokko M 1455 1:47:26 (1:48:03)
155 » Antti Kytölä Puolustusvoimat M 2678 1:47:38 (1:47:53)
156 » Pasi Huolman Palokan puutuote oy M 1218 1:47:39 (1:47:56)
157 » Antti Savolainen Qvantel M 2166 1:47:44 (1:48:26)
158 » Jouni Hyytiäinen M 1236 1:48:01 (1:48:15)
159 » Jani Vaheristo KoVa M 2339 1:48:03 (1:48:13)
160 » Juha Kosenmaa KoVa M 1490 1:48:03 (1:48:12)
161 » Olli Molander JAMKO M 1772 1:48:04 (1:48:21)
162 » Jouni Riihimäki M 2069 1:48:07 (1:48:20)
163 » Veli-Matti Hautakoski LämpöYkkönen Oy M 1142 1:48:14 (1:48:41)
164 » Juha Matintupa Mäkelä Alu Oy M 1735 1:48:15 (1:48:32)
165 » Tuomas Helin M 1174 1:48:32 (1:48:56)
166 » Tommi Mattila Pohjolan lviturva oy M 1738 1:48:35 (1:48:46)
167 » Heikki Kosonen Attido Oy M 1499 1:48:37 (1:48:57)
168 » Juho Rajala Pohjatärppi & Hörppy ry M 2028 1:48:48 (1:49:25)
169 » Arsi Nikkinen Metso Paper Oy M 1831 1:48:51 (1:49:17)
170 » Tomi Hakala Liikuntakeskus Linea Oy M 1109 1:48:54 (1:49:02)
171 » Pavel Baldin M 1057 1:48:58 (1:49:29)
172 » Kasperi Leppänen Prima-rakentajat Oy M 1632 1:49:01 (1:49:45)
173 » Tuomo Kemppainen Pohjolan LVI-turva Oy M 2599 1:49:02 (1:49:16)
174 » Veijo Jokinen Stafix M 1288 1:49:18 (1:49:48)
175 » Juha Koskiniemi Vapo Oy M 1497 1:49:23 (1:49:33)
176 » Tuomas Reiman M 2665 1:49:24 (1:49:27)
177 » Henri Horn Energiakolmio Oy M 1211 1:49:28 (1:50:12)
178 » Janne Turja Mäkelä Alu Oy M 2311 1:49:33 (1:49:50)
179 » Juho Niskanen M 1835 1:49:53 (1:50:07)
180 » Robert Nieminen Kariteam M 1821 1:49:54 (1:50:00)
181 » Tomi Kouvonen Oy Forcit Ab M 1507 1:49:58 (1:50:09)
182 » Mika Lampinen M 1586 1:50:02 (1:50:11)
183 » Eerik Mustajärvi M 1777 1:50:03 (1:50:43)
184 » Valtteri Kiianmaa Moventas Gears M 1419 1:50:03 (1:50:16)
185 » Matias Kangas Landis+Gyr Oy M 1353 1:50:03 (1:50:30)
186 » Aatu Ylinen M 2435 1:50:09 (1:51:08)
187 » Tuomas Vasama Keski-Suomen Kuivaustekniikka Oy M 2352 1:50:10 (1:50:55)
188 » Sami Lönn Elvi Oy Talotekniikka M 1689 1:50:13 (1:50:33)
189 » Mikko Haataja M 1103 1:50:20 (1:51:00)
190 » Marko Koivikko Landis+Gyr Oy M 1446 1:50:22 (1:50:41)
191 » Daniel Lievemaa M 1642 1:50:24 (1:50:36)
192 » Kari Lahtinen Ykstuuma kotisi uudistaja M 2482 1:50:26 (1:51:06)
193 » Mika Lappi JYY M 1592 1:50:28 (1:51:01)
194 » Timo Pelkonen M 1933 1:50:32 (1:51:10)
195 » Pekka Korpinen M 1488 1:50:34 (1:50:52)
196 » Matti Uski Valtra Oy Ab M 2331 1:50:40 (1:51:18)
197 » Aaro Salmela Metso Paper Oy M 2138 1:50:40 (1:50:57)
198 » Ville Tikkanen Hurskas Kilvoitus M 2283 1:50:44 (1:51:13)
199 » Jari Paananen Osuuskauppa Keskimaa M 1894 1:50:49 (1:51:07)
200 » Jarno Jaakkola Sirate Oy M 1271 1:50:50 (1:51:44)
201 » Mika Kauppinen Oy Forcit Ab M 1392 1:50:51 (1:51:15)
202 » Timo Laitinen Maanmittauslaitos M 1581 1:50:54 (1:51:20)
203 » Jouko Pannula Desing-talo M 2619 1:50:56 (1:51:33)
204 » Tero Raisio Tietokarhu Oy M 2023 1:50:57 (1:51:23)
205 » Pasi Märkälä Oy Forcit Ab M 1802 1:50:58 (1:51:31)
206 » Heikki Vierimaa Energiakolmio Oy M 2372 1:51:04 (1:51:38)
207 » Juha Riihola Samlink M 2072 1:51:10 (1:51:35)
208 » Teemu Hietanen M 1187 1:51:11 (1:51:26)
209 » Janne Nokelainen M 1845 1:51:24 (1:51:42)
210 » Kimmo Kantonen Jyvässeudun Hoivapalvelut Oy M 1362 1:51:26 (1:52:07)
211 » Jaakko Meronen M 1749 1:51:38 (1:52:15)
212 » Timo Sorsamäki M 2211 1:51:42 (1:52:05)
213 » Janne Nybacka Osuuskauppa Keskimaa M 1856 1:51:50 (1:52:09)
214 » Esa Laitinen TeliaSonera M 1573 1:51:50 (1:52:14)
215 » Veikko Kinnunen M 1427 1:51:56 (1:52:53)
216 » Jari Suni Maakunnan Sanomat/Keskisuomalainen M 2225 1:52:00 (1:52:37)
217 » Tero Ranni M 2035 1:52:01 (1:52:24)
218 » Santtu Kulmala Rantojenmiehet M 1520 1:52:01 (1:52:35)
219 » Hannu Hautakoski LämpöYkkönen Oy M 1141 1:52:02 (1:52:30)
220 » Jani Manninen JYY M 1708 1:52:03 (1:52:54)
221 » Mikko Askolin Energiakolmio Oy M 1048 1:52:04 (1:52:21)
222 » Mikhail Averyanov M 1053 1:52:08 (1:52:16)
223 » Markus Karjula Jyväskylä M 2675 1:52:09 (1:52:17)
224 » Jani Lirkki M 1656 1:52:10 (1:52:34)
225 » Arto Hankaniemi Mainostoimisto Mediataivas Oy M 1121 1:52:12 (1:52:24)
226 » Jussi Suomala M 2226 1:52:18 (1:52:53)
227 » Ville Maasalo Rantojenmiehet M 1693 1:52:21 (1:52:54)
228 » Akseli Hänninen KuntoRiihi M 1247 1:52:27 (1:53:52)
229 » Heikki Kinnunen Valtra M 1422 1:52:35 (1:53:18)
230 » Harri Anttila Sirate Oy M 1034 1:52:43 (1:53:23)
231 » Jyrki Häkkinen Jigotai Ry M 1237 1:52:43 (1:53:18)
232 » Tapani Olkku Rakettikerho M 1881 1:52:44 (1:53:06)
233 » Tommi Raunio Digia M 2055 1:52:46 (1:53:09)
234 » Harri Kiviranta Alexandria Pankkiiriliike M 1434 1:52:47 (1:53:29)
235 » Ville Auvinen Rakennus Auvinen Oy M 1052 1:53:02 (1:53:38)
236 » Tomi Hautakoski Mammuttihirsi M 2671 1:53:06 (1:53:33)
237 » Sami Talvensola M 2253 1:53:13 (1:53:41)
238 » Tuukka Kautto M 1400 1:53:20 (1:53:38)
239 » Matti Koskinen M 1495 1:53:22 (1:53:39)
240 » Mika Lehtinen M 2614 1:53:27 (1:54:17)
241 » Hermanni Syrjänen KPMG Oy Ab M 2239 1:53:29 (1:54:14)
242 » Niko Paukkunen M 1925 1:53:39 (1:54:21)
243 » Matti Timonen Pohjatärppi & Hörppy ry M 2285 1:53:49 (1:54:25)
244 » Kimmo Toivonen M 2294 1:54:11 (1:54:43)
245 » Timo Noponen Betset M 2504 1:54:21 (1:54:43)
246 » Antti Koivuranta Veljekset Laakkonen oy M 1450 1:54:23 (1:54:30)
247 » Jussi Hienonen Moventas Gears M 1182 1:54:23 (1:54:34)
248 » Antti Kokkila Metso Paper Oy M 1451 1:54:25 (1:54:48)
249 » Olli Hämäläinen Maanmittaajat M 1243 1:54:26 (1:54:52)
250 » Riku Ilvessuo Elvi Oy Talotekniikka M 1263 1:54:28 (1:54:48)



Ota yhteyttä   |   Anna palautetta

Copyright © 2009 Racetimer AB. Jälkipainos kielletään