Svenska
English
Français
Suomi
Tuloksia Dunboyne 4 Mile 2014 2014
Tuloksia
4Mile
Tuloslista on nettotulosten järjestyksen mukainen
Bruttoaika: aikasi lähdöstä
Nettoaika: aikasi lähtöviivan ylityksestä
Displaying tuloksia
1 - 250
of
805
in total
Page:
<
1
2
3
4
>
Pl.
Nimi
Syntymävuosi
Seura/Kaupunki/Maa
Kat.
Alakat.
#
Netto
Brutto
1
»
Thomas Fitzpatrick
Tallaght A.C.
M
MO
394
18:55
(18:55)
2
»
Darragh Rennicks
Bohermeen A.C.
M
MO
764
19:36
(19:36)
3
»
Paul Stephenson
Rathfarnham W.S.A.F. A.C.
M
MO
794
19:42
(19:42)
4
»
Lee Van Haeften
Donore Harriers
M
MO
814
19:44
(19:44)
5
»
Brian Mac Mahon
Clonliffe Harriers A.C.
M
MO
569
19:52
(19:52)
6
»
Kevin Maunsell
Clonmel A.C.
M
MO
588
19:54
(19:54)
7
»
Ray Hynes
Donore Harriers
M
MO
509
19:55
(19:55)
8
»
Conor Duffy
Glaslough Harriers A.C.
M
MO
351
19:57
(19:57)
9
»
Robbie Matthews
Dunshaughlin A.C.
M
MO
167
20:01
(20:01)
10
»
Eoin Callaghan
Star of the Sea A.C.
M
MO
28
20:02
(20:02)
11
»
Mitchell Byrne
Rathfarnham W.S.A.F. A.C.
M
MO
247
20:19
(20:19)
12
»
Paul Fleming
Rathfarnham W.S.A.F. A.C.
M
MO
401
20:29
(20:29)
13
»
Peter Mooney
M
MO
928
20:34
(20:34)
14
»
Rory Kavanagh
Dunboyne A.C.
M
MO
833
20:36
(20:36)
15
»
Luke Forde
Dunboyne A.C.
M
MO
42
20:42
(20:42)
16
»
Myles Gibbons
Sliabh Bhuide Rovers A.C.
M
M40
438
20:47
(20:47)
17
»
Neil Wiktorski
Sli Cualann A.C.
M
MO
871
20:59
(20:59)
18
»
Bernard Roe
Raheny Shamrock A.C.
M
MO
22
21:04
(21:04)
19
»
Conor O'Dwyer
Raheny Shamrock A.C.
M
MO
64
21:05
(21:05)
20
»
Simon Devenney
Raheny Shamrock A.C.
M
MO
334
21:07
(21:07)
21
»
Colum O'leary
Raheny Shamrock A.C.
M
MO
715
21:13
(21:13)
22
»
Dónal Foley
Raheny Shamrock A.C.
M
MO
409
21:17
(21:17)
23
»
Phelim Glynn
Dunboyne A.C.
M
M45
451
21:19
(21:19)
24
»
Catherina McKiernan
Annalee AC
F
F40
7
21:22
(21:22)
25
»
Mick Byrne
Sli Cualann A.C.
M
M50
893
21:35
(21:35)
26
»
Bernard Duggan
Civil Service A.C.
M
MO
354
21:39
(21:39)
27
»
Ahmed Hussain Abdi
Dunboyne A.C.
M
MJ
201
21:41
(21:41)
28
»
Graham Hopkins
Donore Harriers
M
M40
501
21:41
(21:42)
29
»
Sarah Mulligan
Dundrum South Dublin A.C.
F
FO
655
21:42
(21:42)
30
»
Ciara Durkan
Skerries A.C.
F
FO
359
21:47
(21:47)
31
»
Eoin Brennan
Tallaght A.C.
M
MO
228
21:58
(22:03)
32
»
Teresa Mcgloin
Finn Valley A.C.
F
FO
610
22:00
(22:00)
33
»
William Morris
Donore Harriers
M
MO
647
22:01
(22:01)
34
»
Morgan Mcdonagh
Dunboyne A.C.
M
MO
605
22:03
(22:03)
35
»
Abdullahi Abdulle
Dunboyne A.C.
M
MJ
202
22:06
(22:06)
36
»
David Brady
Clonliffe Harriers A.C.
M
MO
77
22:07
(22:08)
37
»
Des Tremble
Donore Harriers
M
M40
810
22:07
(22:09)
38
»
Brian Kelly
Raheny Shamrock A.C.
M
M50
900
22:08
(22:09)
39
»
Peter Casey
M
M45
276
22:12
(22:12)
40
»
Niall Cornyn
Dunboyne A.C.
M
MJ
299
22:15
(22:15)
41
»
Gerard Martin
M
MO
585
22:15
(22:20)
42
»
Sean Mcdaid
Inny Vale A.C.
M
MO
603
22:24
(22:26)
43
»
Paddy Lyons
Tallaght A.C.
M
MO
568
22:24
(22:29)
44
»
Garvan Smith
Donore Harriers
M
M40
789
22:26
(22:28)
45
»
gavin maher
Dunshaughlin A.C.
M
MJ
103
22:28
(22:28)
46
»
Darren Ryan
Lusk A.C.
M
MJ
878
22:28
(22:28)
47
»
Cormac Minnock
Na Fianna A.C.
M
M40
41
22:30
(22:37)
48
»
Sean Mac Seoin
Metro/St. Brigid's A.C.
M
M40
570
22:32
(22:35)
49
»
David Grange
Raheny Shamrock A.C.
M
M40
455
22:34
(22:35)
50
»
David O Connell
Bohermeen A.C.
M
M50
882
22:40
(22:40)
51
»
Eanna Kavanagh
Civil Service A.C.
M
MO
516
22:41
(22:43)
52
»
Ronan Carney
Na Fianna A.C.
M
MO
48
22:45
(22:52)
53
»
Paul Farrell
Metro/St. Brigid's A.C.
M
MO
376
22:48
(22:50)
54
»
Robert Caffrey
St. Brigids A.C.
M
MO
253
22:51
(22:55)
55
»
Nial Foley
Dunshaughlin A.C.
M
M45
106
22:56
(22:57)
56
»
Tom O'connor
Liffey Valley A.C.
M
M50
706
23:04
(23:05)
57
»
Mel Hilliard
Metro/St. Brigid's A.C.
M
M45
496
23:04
(23:06)
58
»
David Hipwell
Civil Service A.C.
M
M40
498
23:09
(23:09)
59
»
Sean Murphy
United Striders AC
M
MO
32
23:09
(23:12)
60
»
Kate O' Neill
Metro/St. Brigid's A.C.
F
FO
697
23:09
(23:11)
61
»
Tony Barry
Donore Harriers
M
MO
212
23:10
(23:11)
62
»
Paul McQuillan
Drogheda & District A.C.
M
M50
98
23:14
(23:17)
63
»
Michael Carey
Coolquill A.C.
M
MO
262
23:22
(23:22)
64
»
Jason Reilly
Civil Service A.C.
M
MO
759
23:23
(23:25)
65
»
Sam Gallagher
Donore Harriers
M
MJ
430
23:25
(23:33)
66
»
David Campbell
Drogheda & District A.C.
M
MO
256
23:32
(23:32)
67
»
Dermot Kelly
Portmarnock A.C.
M
M40
528
23:35
(23:39)
68
»
Martin Breen
Sli Cualann A.C.
M
M40
895
23:36
(23:36)
69
»
Pat Fitzpatrick
Dunleer A.C.
M
MO
393
23:37
(23:41)
70
»
Michael Mcswiggan
Portmarnock A.C.
M
M40
628
23:37
(23:41)
71
»
Chris Keeling
Balbriggan & District A.C
M
M55
522
23:43
(23:45)
72
»
Owen Fletcher
M
MO
403
23:49
(23:51)
73
»
Bob Blake
Donore Harriers
M
M40
218
23:55
(23:57)
74
»
John Quinn
M
M40
753
23:57
(24:03)
74
»
Donald Quinn
Raheny Shamrock A.C.
M
M45
752
23:57
(24:05)
76
»
Peter Gaffney
M
M45
426
24:05
(24:05)
77
»
Mark Malie
Trim A.C.
M
MO
54
24:07
(24:11)
78
»
Paddy Parrott
Metro/St. Brigid's A.C.
M
M55
734
24:08
(24:11)
79
»
Anne Curley
Donore Harriers
F
F40
318
24:17
(24:18)
80
»
Enda Collins
Drogheda & District A.C.
M
M40
288
24:17
(24:20)
81
»
Joseph Kelly
Dunleer A.C.
M
MO
889
24:17
(24:23)
82
»
Gerry Flaherty
Blackrock A.C. (Dublin)
M
M45
397
24:19
(24:22)
83
»
Dave Carroll
Metro/St. Brigid's A.C.
M
M50
268
24:21
(24:24)
84
»
Mary Hanley
Na Fianna A.C.
F
F45
472
24:24
(24:31)
85
»
James Nealon
Eirgrid Running Club
M
MO
675
24:27
(24:29)
86
»
Eimear O'Leary
Metro/St. Brigid's A.C.
F
FO
8
24:29
(24:34)
87
»
Sean Callanan
Dunboyne A.C.
M
M40
255
24:31
(24:35)
88
»
Declan Butler
Dunshaughlin A.C.
M
M40
120
24:34
(24:37)
89
»
Michael Flynn
M
M40
406
24:35
(24:41)
90
»
Laura McDonnell
Tallaght A.C.
F
FO
80
24:36
(24:38)
91
»
Jälki-ilmoittautuminen
927
24:36
(24:36)
92
»
Mattew Bolton
Sli Cualann A.C.
M
M55
894
24:37
(25:14)
93
»
Rachael Smyth
St. Coca's A.C.
F
FO
792
24:38
(24:41)
94
»
Patrick Payne
Na Fianna A.C.
M
M50
735
24:39
(24:46)
95
»
Ruaidhri Nolan
M
MO
684
24:42
(24:55)
96
»
Noel Hanratty
Trim A.C.
M
M60
477
24:43
(24:44)
97
»
Martin Prunty
Civil Service A.C.
M
MO
748
24:44
(24:44)
98
»
Tom Fagan
Donore Harriers
M
M45
368
24:49
(24:51)
99
»
Brendan Kearney
Eirgrid Running Club
M
MO
72
24:51
(24:56)
100
»
Pamela Howard
Drogheda & District A.C.
F
FO
503
24:54
(24:59)
101
»
Brendan Fox
Lucan Harriers A.C.
M
M40
416
24:56
(25:04)
102
»
Paul Hogan
M
M40
876
24:59
(25:08)
103
»
John Molloy
M
M55
636
25:01
(25:03)
104
»
Emilia Dan
Dunboyne A.C.
F
F40
326
25:02
(25:02)
105
»
Sean Ryan
Civil Service A.C.
M
M50
781
25:05
(25:08)
106
»
Mark Martin
Celbridge A.C.
M
M40
76
25:07
(25:17)
107
»
Eddie Nugent
Crusaders A.C.
M
M40
690
25:07
(25:29)
108
»
Peter Fitzsimons
Tallaght A.C.
M
MO
395
25:08
(25:08)
109
»
Keith Heffernan
Ratoath A.C.
M
MO
487
25:18
(25:24)
110
»
Joe Murphy
Donore Harriers
M
MO
662
25:23
(25:25)
111
»
Cian O'mongain
M
M40
720
25:26
(25:43)
112
»
Gerry Mc Eneaney
North East Runners
M
M50
39
25:26
(25:30)
113
»
Pat O’dwyer
Eirgrid Running Club
M
M45
728
25:27
(25:33)
114
»
Michael Moore
Eirgrid Running Club
M
MO
641
25:28
(25:33)
115
»
Brendan Farrell
Civil Service A.C.
M
MO
371
25:29
(25:35)
116
»
Paul Cullen
Civil Service A.C.
M
M50
312
25:34
(25:37)
117
»
Ian Redican
Donore Harriers
M
M40
757
25:36
(25:37)
118
»
David Hawes
Dunshaughlin A.C.
M
MJ
178
25:37
(25:44)
119
»
Nick Devery
Civil Service A.C.
M
M50
34
25:42
(25:45)
120
»
Henry Langton
Lucan Harriers A.C.
M
MO
546
25:45
(25:46)
121
»
Stephen Bateson
Dunshaughlin A.C.
M
M40
147
25:47
(25:50)
122
»
Deirdre Ni Chearbhaill
Crusaders A.C.
F
FO
31
25:52
(25:54)
123
»
Desmond Gill
Donore Harriers
M
M45
440
25:52
(25:54)
124
»
Mark Woodger
Metro/St. Brigid's A.C.
M
M40
830
25:53
(26:00)
125
»
Kevin Clancy
Dunboyne A.C.
M
MO
279
25:56
(26:03)
126
»
Imelda Clarke
Na Fianna A.C.
F
F45
282
25:56
(26:02)
127
»
Richard Lynch
St Peters College
M
MJ
566
25:56
(26:01)
127
»
Brian Rodgers
Dunshaughlin A.C.
M
M40
770
25:56
(25:56)
129
»
Stephen Griffin
Dunboyne A.C.
M
M40
458
25:59
(26:03)
130
»
Keith Eglington
Dunboyne A.C.
M
MO
365
26:00
(26:04)
131
»
Linda Fahey
Dunshaughlin A.C.
F
F40
158
26:03
(26:07)
132
»
Bernard Byrne
Donore Harriers
M
MO
240
26:04
(26:06)
133
»
Anthony Connolly
Dunleer A.C.
M
MO
290
26:06
(26:11)
134
»
Rodger Maher
M
MO
577
26:06
(26:24)
135
»
Chris Dalton
Tallaght A.C.
M
M40
886
26:08
(26:10)
136
»
Ian Donagh
Drogheda & District A.C.
M
M40
342
26:08
(26:13)
137
»
Conor Crowe
Eirgrid Running Club
M
MO
307
26:09
(26:21)
138
»
Karen Behan
Donore Harriers
F
FO
213
26:10
(26:13)
139
»
Darren McGurn
M
MO
58
26:16
(26:21)
140
»
Joseph Burke
M
M50
236
26:21
(26:26)
141
»
Jason Crotty
M
MO
306
26:23
(26:51)
142
»
Brendan Dunne
Dunshaughlin A.C.
M
M45
840
26:25
(26:26)
143
»
Mairead Mulligan
F
FO
654
26:26
(26:30)
144
»
Nathan Lee
St Peters College
M
MJ
558
26:27
(26:39)
145
»
Pat Casey
Millstreet A.C.
M
MO
275
26:28
(26:37)
146
»
Anthony Martin
M
M60
583
26:28
(26:29)
147
»
Marisa Mcmillan
Tallaght A.C.
F
FO
623
26:30
(26:33)
148
»
Nicola Duffy
Dunboyne A.C.
F
FJ
352
26:32
(26:52)
149
»
Shane Burke
M
MO
238
26:35
(27:03)
150
»
Jonathan Martin
M
MO
586
26:36
(26:38)
151
»
Karen Costello
Dunleer A.C.
F
FO
9
26:37
(26:42)
152
»
Laura Cullen
Metro/St. Brigid's A.C.
F
FJ
311
26:38
(26:45)
153
»
Ray Fitzsimons
Tallaght A.C.
M
M55
396
26:40
(26:43)
154
»
David Culligan
Metro/St. Brigid's A.C.
M
MO
313
26:41
(26:48)
155
»
Colm Mcnally
Lusk A.C.
M
M45
625
26:43
(26:52)
156
»
Ted Costello
M
M50
301
26:44
(26:57)
157
»
Darren O'toole
Alltech Meath Alzeimhers
M
MO
188
26:45
(26:55)
158
»
Owen Mcfeely
Civil Service A.C.
M
M40
609
26:46
(26:46)
159
»
John O'connor
M
M50
701
26:51
(27:03)
160
»
Stephanie Culligan
F
F40
881
26:51
(26:53)
161
»
Patrick Healy
M
MO
485
26:53
(26:53)
162
»
Ray Mitchell
Dunboyne A.C.
M
M45
891
26:54
(26:59)
163
»
John Holmes
Dunleer A.C.
M
M40
500
26:56
(27:08)
164
»
Stephen Willoughby
Sportsworld A.C.
M
M50
827
26:57
(27:05)
165
»
Brian Carroll
Eirgrid Running Club
M
MO
267
27:00
(27:15)
166
»
David Briody
St. Brigids A.C.
M
MO
230
27:00
(27:10)
167
»
Mark O'Connor
M
MO
888
27:01
(27:13)
168
»
Thomas Daly
Alltech Meath Alzeimhers
M
MO
127
27:04
(27:41)
169
»
Aishling Swaine
Donore Harriers
F
FO
89
27:04
(27:06)
170
»
Ian Brunton
Lucan Harriers A.C.
M
MO
234
27:04
(27:04)
171
»
Mary Watters
Navan A.C.
F
F50
823
27:05
(27:12)
172
»
Mervyn Kennedy
M
MO
531
27:08
(27:20)
173
»
Mick O'Brien
Dunshaughlin A.C.
M
M50
108
27:08
(27:15)
174
»
Adam Hynes
Dunboyne A.C.
M
MO
508
27:09
(28:14)
175
»
Paul Dolan
M
M45
341
27:10
(27:30)
176
»
Noelle Thorpe
Sli Cualann A.C.
F
F50
59
27:11
(27:14)
177
»
Samantha Conroy
Donore Harriers
F
FO
293
27:14
(27:18)
178
»
Niall O'gorman
M
MO
714
27:18
(27:53)
179
»
Conor Cooney
Drogheda & District A.C.
M
M60
297
27:19
(27:24)
180
»
Clodagh Fitzpatrick
F
F40
392
27:23
(27:28)
181
»
Lorraine O Shea
Donore Harriers
F
FO
694
27:28
(27:32)
182
»
Ursula Byrne
Dunshaughlin A.C.
F
F45
151
27:30
(27:34)
183
»
Mark Walsh
M
MO
835
27:33
(28:11)
184
»
Joseph Cunningham
Blackrock A.C. (Louth)
M
M50
12
27:33
(27:46)
185
»
Nuala Reilly
Drogheda & District A.C.
F
F55
761
27:34
(27:39)
186
»
Ann Higgins
Sportsworld A.C.
F
F45
494
27:37
(27:45)
187
»
Sean Quigley
Dunboyne A.C.
M
MJ
750
27:41
(28:00)
188
»
Michael Darrian
M
MJ
5
27:41
(27:57)
189
»
Desmond Lyons
Raheny Shamrock A.C.
M
M45
868
27:42
(27:44)
190
»
Jennifer Bogdan
St Peters College
F
FJ
219
27:43
(27:53)
191
»
Diarmuid Collins
Dunboyne A.C.
M
MO
287
27:44
(28:23)
192
»
Alan O'mahoney
Fingallians A.C.
M
MO
719
27:44
(27:57)
193
»
Deirdre Harris
Tallaght A.C.
F
F45
480
27:51
(28:05)
194
»
Pauline Madden
Tallaght A.C.
F
FO
571
27:51
(28:06)
195
»
Sonia Carey
Civil Service A.C.
F
FO
263
27:52
(28:04)
196
»
Aine Cotter
Dunleer A.C.
F
FO
69
27:54
(28:00)
197
»
Sean McDonnell
Tallaght A.C.
M
MO
79
27:55
(27:56)
198
»
James Forrest
St Peters College
M
MJ
414
27:55
(28:12)
199
»
Neil Manchip
Dunboyne A.C.
M
M40
855
27:57
(28:11)
200
»
Nora Byrne
Raheny Shamrock A.C.
F
F45
6
28:00
(28:00)
201
»
John Forde
Fr. Murphy A.C.
M
MO
68
28:00
(28:05)
202
»
Adam Mccoy
St Peters College
M
MJ
601
28:01
(28:24)
203
»
Aileen Carrie
Dunleer A.C.
F
F45
84
28:02
(28:10)
204
»
Brendan Maher
M
M55
573
28:02
(28:27)
205
»
Enda McMorrow
Sportsworld A.C.
M
M55
27
28:02
(28:12)
206
»
Geraldine Clements
F
F40
285
28:05
(28:15)
207
»
David Conway
M
MO
294
28:07
(28:25)
208
»
Paul Dodd
M
M55
339
28:07
(28:19)
209
»
Rosemary Hutcheson
Star of the Sea A.C.
F
F40
506
28:11
(28:17)
210
»
Shane Roche
Dunleer A.C.
M
MO
768
28:13
(28:17)
211
»
Eamon Caffrey
M
M40
252
28:14
(28:23)
212
»
Padraig O’flynn
Eirgrid Running Club
M
MO
729
28:14
(28:26)
213
»
Derek Sweetman
M
MO
797
28:15
(29:21)
214
»
Ciaran Clarke
St Peters College
M
MJ
281
28:17
(28:35)
215
»
Andrew Murphy
St Peters College
M
MJ
657
28:19
(28:36)
216
»
Eoghan Phelan
St Peters College
M
MJ
736
28:21
(28:40)
217
»
Eva Campion
Donore Harriers
F
FO
258
28:22
(28:28)
218
»
Aidan Cannon
M
MJ
4
28:22
(29:08)
219
»
Daryl Monghan
M
MO
892
28:22
(28:49)
220
»
Linda Gunning
Bohermeen A.C.
F
F50
18
28:23
(28:27)
221
»
Mairead O'shaughnessy
Civil Service A.C.
F
FO
725
28:23
(28:36)
222
»
Sharon Finn
F
FO
387
28:24
(28:56)
223
»
Eoin Gorman
Dunshaughlin A.C.
M
MO
156
28:24
(28:32)
224
»
Mark Boyle
South O' Hanlon
M
MO
36
28:26
(28:58)
225
»
Tom Scanlon
Dunboyne A.C.
M
MO
99
28:29
(29:06)
226
»
Mick Priest
Fr. Murphy A.C.
M
M60
877
28:31
(28:37)
227
»
James Brennan
St Peters College
M
MJ
229
28:31
(28:52)
228
»
Stephen Kelly
Dunshaughlin A.C.
M
M45
166
28:32
(28:32)
229
»
Lisa Murphy
Civil Service A.C.
F
FO
665
28:34
(28:45)
230
»
Matthew Wall
St Peters College
M
MJ
819
28:36
(28:57)
231
»
Gary Dunne
Dunboyne A.C.
M
MO
843
28:40
(29:17)
232
»
Tony Keegan
Civil Service A.C.
M
M55
11
28:41
(28:54)
233
»
Des Foran
Civil Service A.C.
M
MO
410
28:45
(28:55)
234
»
Kevin Culhane
Dunboyne A.C.
M
MJ
309
28:47
(29:08)
235
»
Micheal Ferry
M
M60
381
28:47
(29:00)
236
»
Riona Teggart
F
FO
798
28:47
(29:16)
237
»
Colm Quin
M
MO
834
28:48
(29:25)
238
»
Patrick Phillips
M
M45
738
28:48
(29:02)
239
»
Wayne Hunt
M
MO
505
28:48
(29:22)
240
»
Kevin Glackin
M
M40
446
28:49
(29:04)
241
»
Olivia Daly
Dunshaughlin A.C.
F
FO
323
28:50
(29:07)
242
»
Declan Halton
Drogheda & District A.C.
M
M40
467
28:51
(28:51)
243
»
Marie Norris
Civil Service A.C.
F
F45
689
28:52
(29:03)
244
»
Patrick Killian Mcmorrow
Sportsworld A.C.
M
M55
624
28:53
(29:01)
245
»
Sharon Gleeson
F
FO
448
28:55
(29:13)
245
»
Kieran Sheerin
M
M45
853
28:55
(28:58)
247
»
George Beet
M
MO
96
28:55
(29:36)
248
»
Martin Mullarkey
Civil Service A.C.
M
M45
652
28:55
(29:06)
249
»
Laura Roche
Crusaders A.C.
F
FO
766
28:56
(29:05)
250
»
Anthony Martin
M
MO
584
28:57
(29:02)
Page:
<
1
2
3
4
>