Svenska
English
Français
Suomi
Yhteystiedot Racetimer
Tuloksia Blodomloppet Uppsala 2014
Tuloksia
10 km
Dam 10km
Displaying tuloksia
1001 - 1250
of
1468
in total
Page:
<
1
2
3
4
5
6
>
Pl.
Nimi
Syntymävuosi
Seura/Kaupunki/Maa
Kat.
Alakat.
#
Netto
1001
»
Ulrika Westerberg
1966
PwC Lag 2
Dam 10km
604
1:02:04
1002
»
Erika Hammarberg
1973
Eriksskolan lag 1
Dam 10km
1949
1:02:04
1003
»
Andrea Larsson
Veterinärhögskolans IF
Dam 10km
152
1:02:05
1004
»
Hanna Leidholdt
1990
Axel är far till alla barnen
Dam 10km
3658
1:02:06
1004
»
Sofia Markström
1989
Blodad tand
Dam 10km
3379
1:02:06
1006
»
Lisa Rooth
Tengbom 1
Dam 10km
2759
1:02:07
1007
»
Jessica Tanndal
I.love.Tiva.2
Dam 10km
Blodgivare
924
1:02:08
1008
»
Anna Eriksson
1986
Kosläppet
Dam 10km
1909
1:02:09
1009
»
Lotta Quennerstedt
Q-Med FF Proud Producer´s Party
Dam 10km
1510
1:02:10
1009
»
Carina Hammarling
1963
Knivsta
Dam 10km
705
1:02:10
1011
»
Annelie Johansson
1964
Team full fart
Dam 10km
135
1:02:11
1012
»
Pia Fröding
1968
Dam 10km
3670
1:02:11
1013
»
Elin Stahre
1994
Östhammar
Dam 10km
70
1:02:12
1014
»
Anna Gehlin
1992
Löparakademin 3
Dam 10km
4341
1:02:17
1015
»
Cecilia Adner
LÄIFs Human Runners
Dam 10km
Blodgivare
734
1:02:18
1016
»
Laura Addisson
1965
Bestå
Dam 10km
687
1:02:18
1017
»
Petra Gradin
LÄIF:s noradrenaliner
Dam 10km
1437
1:02:20
1018
»
Sara Larsson
1980
Lingonbacken
Dam 10km
1956
1:02:21
1019
»
Emilia Åkesson
Uppsala universitet NCK 2
Dam 10km
3059
1:02:24
1020
»
Hanna Holmgren
Uppsala Universitet - TDBlod1
Dam 10km
2563
1:02:24
1021
»
Christine Jonsson
1991
Universitetsdjursjukhuset 6
Dam 10km
3482
1:02:26
1022
»
Sofie Hansen
SVAmif 7
Dam 10km
3200
1:02:26
1023
»
Lea Ramseier
1984
Universitetsdjursjukhuset 7
Dam 10km
3483
1:02:27
1024
»
Anna H. Persdotter
Svettdropparna 2
Dam 10km
2689
1:02:28
1025
»
Malin Andersson
Kostisarna & Malin
Dam 10km
Blodgivare
40
1:02:28
1026
»
Caroline Svedberg
1976
A-konsulterna 2
Dam 10km
Blodgivare
2175
1:02:28
1027
»
Ingrid Wahlbin
1975
Quality Elite
Dam 10km
Blodgivare
1772
1:02:28
1028
»
Sara Strömbäck
Montessori 3
Dam 10km
3211
1:02:29
1029
»
Emma Gustavsson
Kyrkans hus 5
Dam 10km
796
1:02:30
1030
»
Anna Henriksson
Dam 10km
1929
1:02:32
1031
»
Anonyymi
Anonyymi
Dam 10km
295
1:02:33
1032
»
Caisa Jansson
Stamcellerna
Dam 10km
2994
1:02:34
1033
»
Johanna Svensson
1983
The Lab rats
Dam 10km
4144
1:02:35
1034
»
carola östberg
1966
sandviken
Dam 10km
2234
1:02:36
1035
»
Anonyymi
Anonyymi
Dam 10km
1465
1:02:36
1036
»
Frida Thorsell
1979
Team Juntan
Dam 10km
173
1:02:37
1037
»
Rosanna Hultberg
1992
Löparakademin 2
Dam 10km
4336
1:02:38
1038
»
Maria Nilsson
Svettpärlorna
Dam 10km
1253
1:02:40
1039
»
Marina Sammils Baleiro
1980
Linvägens hurtbullar
Dam 10km
3270
1:02:43
1040
»
Elinor Jansson
1979
NNFK AB
Dam 10km
3894
1:02:43
1041
»
Johanna Mörk
1986
Team Fugu
Dam 10km
1091
1:02:43
1042
»
Camilla Sandqvist
FOLKESSON 1
Dam 10km
543
1:02:43
1043
»
Anette Smith
1970
Norrlands Nation
Dam 10km
3893
1:02:44
1044
»
Ylva Thorell
1964
Vinden
Dam 10km
714
1:02:46
1045
»
Sandra Nordlund
1985
Ett härligt gäng från Mfin!
Dam 10km
Blodgivare
1978
1:02:47
1046
»
Sofia Högbom
1992
Dam 10km
3271
1:02:47
1047
»
Hanna Johansson
1994
Dam 10km
4394
1:02:48
1048
»
Elin Johansson
1991
Dam 10km
4401
1:02:49
1049
»
Helena Zarins
1987
LSU 3
Dam 10km
4306
1:02:52
1050
»
Elin Mårtensson
1998
Det där bra laget!
Dam 10km
3650
1:02:52
1051
»
Linnéa Nilsson
Topelius Fartdårar
Dam 10km
1944
1:02:56
1052
»
Magdalena Danielsson
1974
Ukk 1
Dam 10km
430
1:02:57
1053
»
Maria Styffe
1974
Tema2
Dam 10km
Blodgivare
670
1:02:57
1054
»
Marie Edin Jansson
Vuxenutbildningen Linné
Dam 10km
662
1:02:57
1055
»
Anonyymi
Anonyymi
Dam 10km
299
1:02:58
1056
»
Anonyymi
Anonyymi
Dam 10km
296
1:02:59
1057
»
Camilla Johnsson
1988
Pharmatechnic
Dam 10km
962
1:02:59
1058
»
Anonyymi
Anonyymi
Dam 10km
300
1:03:00
1059
»
Karin Göransson
1957
Rörelsefrihet
Dam 10km
Blodgivare
740
1:03:00
1060
»
Cecilia Ahlén
1986
Klockrent
Dam 10km
508
1:03:01
1061
»
Anne-Christine Andreasson
1974
Lustans lakejer
Dam 10km
Blodgivare
4018
1:03:01
1062
»
Ingela Berggren
1965
Medborgarskolan Mälardalen
Dam 10km
418
1:03:03
1063
»
Carolina Gäredal
Mercodia 2
Dam 10km
3032
1:03:04
1064
»
Carina Lebhamre
Lundellska 5
Dam 10km
2862
1:03:05
1065
»
Anki Pousette
1963
GammadataRunners
Dam 10km
4183
1:03:07
1066
»
Åsa Lövgren
1964
Konsultativt stöd
Dam 10km
1946
1:03:08
1067
»
Karin Södrquist
1974
Semlorna
Dam 10km
1780
1:03:08
1068
»
Sandra Andersson
1985
KPMG1
Dam 10km
2957
1:03:08
1069
»
Elin Vikström
1991
FEEJS
Dam 10km
2184
1:03:08
1070
»
Josefin Nilsson
1990
FEEJS
Dam 10km
2185
1:03:09
1071
»
Sofia Jansson
1988
Löparakademin 2
Dam 10km
4335
1:03:10
1072
»
Johanna Arell
Fresenius Kabi 7
Dam 10km
Blodgivare
1127
1:03:10
1073
»
Eva Hallin
Uppsala
Dam 10km
465
1:03:11
1074
»
Saga Perron
Ramböll 3
Dam 10km
3114
1:03:11
1075
»
Ann-sofie Lindberg
1969
UES sprinters
Dam 10km
1541
1:03:12
1076
»
Britta Liby
1982
Universitetsdjursjukhuset 2
Dam 10km
3480
1:03:12
1077
»
Lisa Ogden
SLU Lövsta 3
Dam 10km
Blodgivare
4024
1:03:13
1078
»
Johanna Hellbom
1970
Dam 10km
Blodgivare
2344
1:03:13
1079
»
Sandra Ålkils
Mahvash
Dam 10km
4086
1:03:14
1080
»
Ella Gaddefors
Ramböll 3
Dam 10km
3115
1:03:14
1081
»
Annirose Albertsen
Kyrkans hus 7
Dam 10km
801
1:03:14
1082
»
Elina Myhr
1990
Dialect Systems1
Dam 10km
4249
1:03:15
1083
»
Mikaela Frendin
Snabbare än supersnabba Mari!
Dam 10km
Blodgivare
2568
1:03:18
1084
»
Malin Johansson
1988
Uppsala
Dam 10km
Blodgivare
462
1:03:19
1085
»
Gabriella Norberg
1990
Uppsala
Dam 10km
1958
1:03:19
1086
»
Anonyymi
Anonyymi
Dam 10km
814
1:03:23
1087
»
Sara Nilsson
1987
Team Fugu
Dam 10km
1090
1:03:24
1088
»
Elin Ohlsson
1982
Olivia 4
Dam 10km
166
1:03:24
1089
»
Kristin Lindqvist
1987
Kompisarna 3
Dam 10km
15
1:03:24
1090
»
Anna-Lena Lönn Hede
Mellanskog4
Dam 10km
449
1:03:24
1091
»
Britt-Marie Frost
Stamcellerna
Dam 10km
2995
1:03:25
1092
»
Nina Ågrén
1991
Lactococcus lactis
Dam 10km
3525
1:03:26
1093
»
Malin Filler
Run 4 LÄIF
Dam 10km
1455
1:03:26
1093
»
Ninni Gergely
Semcon Super Heroes 2
Dam 10km
237
1:03:26
1095
»
Anne Jansson
1965
Björkvallsskolan 2
Dam 10km
3825
1:03:28
1096
»
Helena Tyrland
1973
Navet 1
Dam 10km
719
1:03:29
1097
»
Heiddis Valgeirsdóttir
Kvinnokliniken 2
Dam 10km
1292
1:03:30
1098
»
Helene af Sandeberg
1988
grottbjörnens brudar
Dam 10km
Blodgivare
3680
1:03:34
1099
»
Jenny Samskog
1972
Tjejer på språng
Dam 10km
1826
1:03:34
1100
»
Linn Enqvist
1991
Stockholm
Dam 10km
Blodgivare
1111
1:03:35
1101
»
Marit Wangheim
Falkarna
Dam 10km
4391
1:03:36
1102
»
Karin Enqvist
1989
Uppsala
Dam 10km
1109
1:03:37
1103
»
Anonyymi
Anonyymi
Dam 10km
1023
1:03:38
1104
»
Elisabeth Stenudd
1991
Uppsala
Dam 10km
Blodgivare
1401
1:03:38
1105
»
Isabelle Hellström
1994
Flogsta fuck-ups2
Dam 10km
3666
1:03:40
1105
»
Sofia Ekman
1976
T&S Media
Dam 10km
3100
1:03:40
1107
»
Moa Ederyd
1994
ARMY OF NATURE
Dam 10km
3596
1:03:40
1108
»
Elisabeth Marmolin
Supersnabba Mari och resten
Dam 10km
Blodgivare
1863
1:03:41
1109
»
Hanna Mörtberg
Raindance ver 2
Dam 10km
3084
1:03:46
1110
»
Anonyymi
Anonyymi
Dam 10km
219
1:03:46
1111
»
Theres Mortensen
1973
Kost & Restausprang
Dam 10km
669
1:03:48
1112
»
Stina Öberg
FNUF Pysslingen
Dam 10km
Blodgivare
389
1:03:48
1113
»
Ida Karlsryd
1991
Kaksmulorna
Dam 10km
2203
1:03:49
1114
»
Sophia Hagren
Genomskådarna 8
Dam 10km
1372
1:03:50
1114
»
Åsa Emrén
Linnéa
Dam 10km
783
1:03:50
1116
»
Charlotta Tiberg
SLU-Mark och miljö 2
Dam 10km
2498
1:03:50
1117
»
Isabelle Edberg
1986
ICA Maxi 2
Dam 10km
Blodgivare
1530
1:03:51
1118
»
Ulrika Jahrmarkt
S:t Eriks Lag 2
Dam 10km
Blodgivare
2509
1:03:51
1119
»
Kathia Carter
1977
UL, linje 4
Dam 10km
2591
1:03:53
1120
»
Theresa Hallberg
UCR-4
Dam 10km
2007
1:03:54
1121
»
Sara Pettersson
1991
JENSEN grundskola Steget före
Dam 10km
1351
1:03:56
1122
»
Ingrid Nilsson
1990
Avdik
Dam 10km
594
1:03:57
1123
»
Anonyymi
Anonyymi
Dam 10km
2550
1:03:58
1124
»
Christina Ninalga Stålberg
1976
Spiderpeople
Dam 10km
1799
1:03:59
1125
»
Therese Tapper
Fresenius Kabi 1
Dam 10km
Blodgivare
1117
1:04:04
1126
»
Astrid Collsiöö
1990
Wurstarna
Dam 10km
191
1:04:04
1127
»
Kina Pohjanen
1980
Sveriges Radio Uppland 1
Dam 10km
3087
1:04:07
1128
»
Tove Stammers
inkClub2
Dam 10km
142
1:04:08
1129
»
Anonyymi
Anonyymi
Dam 10km
Blodgivare
3679
1:04:08
1130
»
Kajsa Svensson
Plasmacellerna
Dam 10km
4169
1:04:09
1131
»
Erika Bodin
Plasmacellerna
Dam 10km
Blodgivare
4170
1:04:09
1131
»
Helena Ramqvist
1969
KUI
Dam 10km
551
1:04:09
1133
»
Nadja Levin
1985
GSC OpExc
Dam 10km
Blodgivare
1742
1:04:10
1134
»
Anonyymi
Anonyymi
Dam 10km
Blodgivare
2888
1:04:11
1135
»
Ann Mohlén Årling
Livsmedelsverket 11
Dam 10km
3430
1:04:12
1136
»
Tilde Nises
1984
Genomskådarna 4
Dam 10km
Blodgivare
1371
1:04:12
1137
»
EMELIE KARLSSON
1994
ICA Kvantum BÄST PÅ MAT! 6
Dam 10km
2294
1:04:14
1138
»
Maria Jansson
1982
Chips&dip
Dam 10km
920
1:04:16
1139
»
Sofia Claesson
1973
Knivsta Hemtjänst Lag 1
Dam 10km
1369
1:04:17
1140
»
Camilla Wallén
1967
Stadshusbönorna
Dam 10km
915
1:04:19
1141
»
Maja Ideström
1992
Zooplankton
Dam 10km
Blodgivare
160
1:04:19
1142
»
Malin Andersson
1987
Mikaelas löpare
Dam 10km
2897
1:04:21
1143
»
Louise Rynnes
Fresenius Kabi 22
Dam 10km
1173
1:04:21
1144
»
Malin Edström
1990
Emmsiiie och co.
Dam 10km
Blodgivare
1341
1:04:22
1145
»
Sarah Bitamazire
1992
Mäckiiie och co.
Dam 10km
1340
1:04:22
1146
»
Maria Bellbrant
Tax runners
Dam 10km
3239
1:04:22
1147
»
Emelie Bengtsson
1987
Chips&dip
Dam 10km
918
1:04:23
1148
»
Jenny Lindahl
Tax runners
Dam 10km
3238
1:04:23
1149
»
Jessica Grundemar
1975
Ukk 2
Dam 10km
433
1:04:26
1150
»
Anne Forslund
1960
Ergo
Dam 10km
Blodgivare
1043
1:04:26
1151
»
Anita Andersson
LÄIFs säkerhet
Dam 10km
1449
1:04:30
1152
»
Helena Andersson
1963
Käkkirurgen lag 2
Dam 10km
4125
1:04:33
1153
»
Helena Dunder
Svartbäcken Tunaberg 5
Dam 10km
2483
1:04:34
1153
»
Jennie Nordberg
Dam 10km
Blodgivare
1115
1:04:34
1155
»
Cecilia Kennbäck
1980
Ica Tunabackar
Dam 10km
Blodgivare
4094
1:04:35
1156
»
Kerstin Wallin
Q-Med FF Q-50
Dam 10km
Blodgivare
1511
1:04:37
1157
»
Katarzyna Ciosek
Polish Women Mafia_1
Dam 10km
1105
1:04:38
1158
»
Anna Möller
Livsmedelsverket 2
Dam 10km
3420
1:04:38
1159
»
Elisabeth Glasberg
Vilhelmsgård1
Dam 10km
Blodgivare
825
1:04:40
1160
»
Jeanette Eriksson
1977
Miss Mafia
Dam 10km
Blodgivare
4021
1:04:40
1160
»
My Östh Gustafsson
Born to Run
Dam 10km
3303
1:04:40
1160
»
Elin Winnerhed Lindqvist
1972
Västra Stenhagenskolan 1
Dam 10km
2747
1:04:40
1163
»
Frida Björkman
1989
Pluggis
Dam 10km
688
1:04:41
1164
»
Anonyymi
Anonyymi
Dam 10km
2823
1:04:42
1165
»
Hanna Mählberg
1975
Miss Mafia
Dam 10km
Blodgivare
4020
1:04:42
1166
»
Lovisa Källmark
Lag Anette Norberg
Dam 10km
373
1:04:44
1167
»
ERICA EKBERG
1994
ICA Kvantum BÄST PÅ MAT! 6
Dam 10km
2296
1:04:45
1168
»
Cecilia Klingvall
1987
Lingonbacken
Dam 10km
1955
1:04:53
1169
»
Karin Andersson
1965
Tuna 2
Dam 10km
2889
1:04:54
1170
»
Anonyymi
Anonyymi
Dam 10km
2365
1:04:55
1171
»
Marina Moro Isaksson
1968
Dam 10km
3609
1:04:56
1172
»
Elina Andersson
1991
Veterator
Dam 10km
4047
1:04:56
1173
»
Ida Netzel
1984
Uppsala
Dam 10km
Blodgivare
1079
1:04:59
1174
»
Fanny Wieru
1985
Unicornz
Dam 10km
872
1:04:59
1175
»
Susanne Mattsson
1962
5:orna
Dam 10km
1048
1:05:03
1176
»
Pernilla Börjesson
R I K S M Ä K L A R E N 10 km
Dam 10km
384
1:05:04
1177
»
Camilla Ohlsson
The Lab rats
Dam 10km
4146
1:05:05
1178
»
Monika Johansson
1964
Uppsala
Dam 10km
3762
1:05:08
1179
»
Carolina Tylstedt
Kyrkans hus 6
Dam 10km
798
1:05:10
1180
»
Carina Lantz
1960
Dagmammorna
Dam 10km
2229
1:05:20
1181
»
Annika Jansson
1979
Luftmarmorering
Dam 10km
Blodgivare
1231
1:05:20
1182
»
Madeleine Thörn
1989
Klackligan
Dam 10km
1911
1:05:22
1183
»
Torun Liljeholm-Baroudi
1965
Halluxarna
Dam 10km
2021
1:05:22
1184
»
Bodil Fornstedt Wallin
LÄIF-Effekten
Dam 10km
Blodgivare
1442
1:05:24
1185
»
Inger Zettergren
1958
Familjen Zettergren
Dam 10km
Blodgivare
3182
1:05:28
1186
»
Teresé Stattin
Skutskärs Mill, Stora 32
Dam 10km
1868
1:05:29
1187
»
Anonyymi
Anonyymi
Dam 10km
2551
1:05:30
1188
»
Ester Hammarström
Salsa Samsa
Dam 10km
2964
1:05:31
1189
»
Anna Tempelman
1979
Gottsunda långspring dam
Dam 10km
3269
1:05:33
1190
»
Anonyymi
Anonyymi
Dam 10km
553
1:05:33
1191
»
Linda Pettersson
1979
Uppsala
Dam 10km
71
1:05:35
1191
»
Gabriella Paul Wetterberg
1962
Blodpuddingarna
Dam 10km
3973
1:05:35
1193
»
Cecilia Kohonen
1972
Storvreta Ungdom
Dam 10km
2698
1:05:36
1194
»
Charlotte Mattsson
1972
Vaksala Södra 4
Dam 10km
4014
1:05:36
1195
»
Josefin Björlingson
1986
Team Psykstab 1
Dam 10km
4273
1:05:37
1196
»
Karin Bergström
SVAmif 10
Dam 10km
3190
1:05:38
1197
»
Helena Schkuj
1987
4 VF:are och 1 kompis
Dam 10km
2911
1:05:40
1198
»
Ellinor Vik
1985
KOST Claraköket
Dam 10km
3684
1:05:40
1198
»
Malin Linde
1997
The Rosenators
Dam 10km
3458
1:05:40
1200
»
Nuzhat Islam
1997
The Rosenators
Dam 10km
3455
1:05:41
1201
»
Emma Blomgren
Lag Anette Norberg
Dam 10km
Blodgivare
371
1:05:42
1202
»
Dominika Borg Jansson
1980
De Godmodiga
Dam 10km
3256
1:05:43
1203
»
Kristina Larsson
1976
Kristina Larsson
Dam 10km
3751
1:05:46
1204
»
Malin Strängby
1985
JENSEN grundskola Steget före
Dam 10km
1352
1:05:46
1205
»
Anna Kostov
1969
Uppsala cancerclinic
Dam 10km
3459
1:05:48
1206
»
Linnéa Haglund
1989
BDO #2
Dam 10km
2339
1:05:48
1207
»
Emma Christiernin
1986
Björn Ehlin Hair Team
Dam 10km
1555
1:05:49
1208
»
Kristina Carlson
Mastcellerna
Dam 10km
4171
1:05:49
1209
»
Natalie Fakih
1991
Team Pysslingarna
Dam 10km
3391
1:05:49
1210
»
Kerstin Ängvard
Blodsugarna
Dam 10km
Blodgivare
4167
1:05:49
1211
»
Sonja Ekström Boström
1954
LSU 3
Dam 10km
4308
1:05:51
1212
»
Sari Westman
Dam 10km
1108
1:05:51
1213
»
Ida Dragemark
1986
Ett härligt gäng från Mfin!
Dam 10km
Blodgivare
1981
1:05:52
1214
»
Hanna Elfverson
1986
CAP-löparna 2
Dam 10km
2351
1:05:52
1215
»
Helena Ekoff
1971
CAP-löparna 1
Dam 10km
2349
1:05:53
1216
»
Maria Helenelund
1986
Uppsala
Dam 10km
134
1:05:53
1217
»
Johanna Stenberg
IES Uppsala team 5
Dam 10km
540
1:05:54
1218
»
Elin Backlund
Gaddkrälarna
Dam 10km
1902
1:05:55
1219
»
Ulrika Mattsson
1975
Björkvallsskolan 1
Dam 10km
3822
1:05:56
1220
»
Josefine Åhrman
1983
Petersson & Wahlstedts måleri AB
Dam 10km
351
1:05:56
1221
»
Ninni Eriksson
1992
Whololo
Dam 10km
1499
1:05:57
1222
»
Anett wass
1977
bålsta
Dam 10km
Blodgivare
136
1:06:00
1223
»
Carina Johansson
Ortopeden 70D1 lag 2
Dam 10km
2652
1:06:00
1224
»
Elin Martinsson
HebyGlobin 10
Dam 10km
1573
1:06:01
1225
»
Susanne Heller
Dam 10km
2011
1:06:03
1226
»
Amanda Larsson
Kostisarna & Malin
Dam 10km
43
1:06:04
1227
»
Katarina Nyberg
1971
Springnotan
Dam 10km
3417
1:06:06
1228
»
Anna Maria Wremp
1974
Springnotan
Dam 10km
3415
1:06:07
1229
»
Mari Sjösten
1961
Team Nästan bara från Dalarna
Dam 10km
24
1:06:09
1230
»
Hanna Westerberg
Skutskärs Mill, Stora 32
Dam 10km
1870
1:06:10
1230
»
Tatta Lennartsson
1967
Dam 10km
322
1:06:10
1232
»
Camilla Eriksson
Hushållningssällskapet
Dam 10km
4156
1:06:11
1233
»
Lina Wittlåck
1994
BDO #2
Dam 10km
2338
1:06:16
1234
»
Karin Blume
Thermo Fisher Small Scale 2
Dam 10km
1605
1:06:17
1235
»
Jenny Alfredsson
1976
komme nicht zu spät
Dam 10km
1628
1:06:20
1236
»
Louise Hjelm
Svettpärlorna
Dam 10km
1254
1:06:21
1237
»
Anna Samuelsson
Gender 3
Dam 10km
2268
1:06:22
1238
»
Madelene Eklund
1980
Knightec Elit
Dam 10km
325
1:06:23
1239
»
Sabina Andersson
1992
Lactococcus lactis
Dam 10km
3523
1:06:23
1240
»
Sandra Edman
Björkbackagården
Dam 10km
822
1:06:23
1241
»
Terese Westman
1976
Dam 10km
2114
1:06:24
1242
»
Caroline Bardh
Kostisarna & Malin
Dam 10km
41
1:06:25
1243
»
Helena Stenmark
1988
Jubel
Dam 10km
Blodgivare
2200
1:06:32
1244
»
Cecilia Weslien
1965
Gottsunda Hemvård
Dam 10km
2754
1:06:32
1245
»
Lena Schollin
Dam 10km
3638
1:06:32
1246
»
Sandra Wiik
Svettdropparna 2
Dam 10km
2691
1:06:33
1247
»
Alex Martini
1986
Pysslingarna på projekt
Dam 10km
807
1:06:36
1248
»
Sara Lindberg
1992
Staphylococcus aureus
Dam 10km
3522
1:06:37
1249
»
Maria Norman
Kidney beans
Dam 10km
2567
1:06:38
1250
»
Anja Kyllönen
UCR-2
Dam 10km
2000
1:06:42
Page:
<
1
2
3
4
5
6
>