Svenska
English
Français
Suomi
Yhteystiedot Racetimer
Tuloksia Blodomloppet Uppsala 2014
Tuloksia
10 km
Displaying tuloksia
2001 - 2250
of
3491
in total
Page:
<
1
2
…
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
>
Pl.
Nimi
Syntymävuosi
Seura/Kaupunki/Maa
Kat.
Alakat.
#
Netto
2001
»
Stefan Örn
Sulo Vattovaara
Herr 10km
4201
56:56
2002
»
Sofia Larsson
1969
Telia 2
Dam 10km
2091
56:58
2003
»
Fatmir Gurgule
1963
EPs intendentur
Herr 10km
3841
56:58
2003
»
Fia Karman Johansson
1976
Svartbäckens rödaste rosor
Dam 10km
334
56:58
2005
»
Dag Nilsson
LÄIFs säkerhet
Herr 10km
1450
56:58
2006
»
Maria Lyberg
1985
Veterator
Dam 10km
4044
57:00
2007
»
Ted Lindgren
1988
Munters 7
Herr 10km
3728
57:00
2008
»
Petra Fohgelberg
Livsmedelsverket 1
Dam 10km
3418
57:00
2009
»
Tedh Adelbäck
1987
Lex-Louise
Herr 10km
Blodgivare
2260
57:01
2010
»
Axel Carlberg
1994
Need for Speed
Herr 10km
2082
57:01
2010
»
Johan Johansson
1987
TurboSystem
Herr 10km
1830
57:01
2010
»
Lars Krook
Släggans Sprinters
Herr 10km
Blodgivare
3047
57:01
2013
»
Reine Rydén
1958
Uppsala
Herr 10km
184
57:02
2014
»
Johan Ingfors
1994
Herr 10km
2126
57:02
2015
»
Johan Sjöblom
1980
Infra 3
Herr 10km
Blodgivare
208
57:03
2016
»
Samuel Edqvist
Imentum
Herr 10km
3051
57:03
2017
»
Jonas Åberg
Qurit Runners 2
Herr 10km
4224
57:03
2018
»
Per Holgersson
1963
Storvreta50
Herr 10km
3715
57:04
2019
»
Karin Barwinger Plogare
Svartbäcken Tunaberg 2
Dam 10km
2479
57:04
2020
»
Karin Wernersson
1985
Tjejer på språng
Dam 10km
Blodgivare
1824
57:05
2021
»
Alexander Jansson
Hushållningssällskapet
Herr 10km
Blodgivare
4157
57:06
2022
»
Thomas Jennersjö
1958
Herr 10km
321
57:06
2023
»
Jan Svedholm
1964
Uppsala
Herr 10km
2163
57:06
2024
»
Fanny Sannerud
1991
The Run Arounds
Dam 10km
Blodgivare
3343
57:08
2025
»
Anonyymi
Anonyymi
Dam 10km
4152
57:08
2025
»
Chaitanya den Dulk
1977
Para-siterna
Dam 10km
347
57:08
2027
»
Emma Lundberg
1984
Luthagen
Dam 10km
1275
57:09
2027
»
Marie Andersson
1963
Dagmammorna
Dam 10km
2227
57:09
2029
»
Elin Ulriksson
Luftstridsskolan 2
Dam 10km
2048
57:09
2030
»
Sofia Svensson
1990
pannkakor och blodplättar
Dam 10km
650
57:09
2030
»
Birgit Rappne Brown
1959
von Bahrs skola 5
Dam 10km
6788
57:09
2032
»
Jens Malm
1983
Herr 10km
505
57:09
2033
»
Malin Hällström
1990
Wurstarna
Dam 10km
192
57:10
2034
»
Anonyymi
Anonyymi
Herr 10km
1718
57:10
2035
»
Anna Rincón
1979
Celsiusskolan 5
Dam 10km
2775
57:10
2036
»
Amanda Lindquist
1991
#gotekno!
Dam 10km
367
57:11
2037
»
Anders Staffas
Livsmedelsverket 13
Herr 10km
3431
57:11
2038
»
Petra Backman
1984
Kikärtorna
Dam 10km
3294
57:11
2039
»
Åsa Norlander
1972
Uppsala cancerclinic
Dam 10km
3461
57:11
2040
»
Sofia Grunér
1983
Sockerärtorna
Dam 10km
Blodgivare
3289
57:12
2040
»
Monica Jonsson
1961
Uppsala
Dam 10km
1990
57:12
2042
»
Hany Ibrahim
1984
GE UPP IT2
Herr 10km
1727
57:13
2043
»
Alicia Agnerdahl
1989
Björn Ehlin Hair Team
Dam 10km
1556
57:13
2044
»
Robert Karlsson
1978
Herr 10km
1239
57:14
2044
»
Johan Odhagen
1983
Uppsalahem springer för miljön
Herr 10km
1482
57:14
2046
»
Malin Sääf
Skogforsk 1
Dam 10km
Blodgivare
1026
57:15
2046
»
Maria Wilke
1965
A room with a view
Dam 10km
Blodgivare
1049
57:15
2048
»
Christer Westberg
1990
Whololo
Herr 10km
1498
57:15
2049
»
Karin Tufvesson
1994
Björklinge
Dam 10km
Blodgivare
3353
57:15
2050
»
Anna Karin Lindroos
Livsmedelsverket 11
Dam 10km
3429
57:15
2051
»
Andreas Björklund
1975
Sallén Kalkyl
Herr 10km
404
57:16
2052
»
Joakim Augustsson
1979
ICA Maxi 1
Herr 10km
1523
57:16
2053
»
Urban Malm
1963
ICA Maxi 4
Herr 10km
1537
57:16
2054
»
Anna Jansson
Knivsta Vårdcentral 2
Dam 10km
4003
57:16
2055
»
Erik Jansson
1980
GSC OpExc 2
Herr 10km
1745
57:17
2056
»
Ronny Nilsson
Europoint
Herr 10km
1333
57:17
2057
»
Fredrik Engström
1976
ICA Maxi 1
Herr 10km
1522
57:17
2058
»
Mikael Wallén
Team Tippen
Herr 10km
2423
57:17
2059
»
Daniel Widén
B&M Systemutveckling AB
Herr 10km
Blodgivare
3792
57:18
2060
»
Satu Qvarnström
1967
Library Runners
Dam 10km
213
57:18
2061
»
Per Segerros
1986
Assistans2
Herr 10km
4207
57:18
2061
»
Ulrik Bergman
1969
Tallskolans hjältar
Herr 10km
580
57:18
2063
»
Katarina Ström
1983
LRF Konsult AB 1
Dam 10km
3702
57:18
2064
»
Andreas Larsson
1990
Munters 8
Herr 10km
3730
57:19
2065
»
Anonyymi
Anonyymi
Dam 10km
4023
57:20
2066
»
Tomas Ulväng
1971
TEFEA
Herr 10km
464
57:20
2067
»
Anna Karin Rehnström
LÄIF is life 1
Dam 10km
Blodgivare
1423
57:21
2068
»
Måns Bengtson
1997
Top five forever
Herr 10km
3690
57:22
2069
»
Jan Erneberg
1952
GE-cheferna
Herr 10km
1728
57:22
2070
»
Håkan Tallroth
Peab IF 1
Herr 10km
3400
57:22
2071
»
Jens Lindman
1990
Bacillus anthracis
Herr 10km
3536
57:23
2072
»
Johan Collby
1976
KPMG2
Herr 10km
2959
57:24
2073
»
Niklas Löfling
1965
LSU 2
Herr 10km
4301
57:24
2074
»
Dirk Voelkl
1967
GE På Lätta Moln 2
Herr 10km
1710
57:24
2075
»
PERNILLA THELLMAN
1970
ICA Kvantum BÄST PÅ MAT! 2
Dam 10km
2278
57:24
2075
»
Kjell Lindén
1958
Peab Dreamteam
Herr 10km
Blodgivare
3013
57:24
2077
»
Sebastian Johansson
1988
Team Fugu
Herr 10km
1089
57:25
2077
»
Emma Selander
1989
Uppsala
Dam 10km
Blodgivare
3272
57:25
2079
»
Joakim Heneskär-Bucht
1985
UES sprinters
Herr 10km
1542
57:25
2080
»
Emelie Henningsen
1988
Sockerärtorna
Dam 10km
3286
57:25
2081
»
Anonyymi
Anonyymi
Dam 10km
958
57:25
2082
»
Linda Jansson
Gåvsta 1
Dam 10km
1038
57:26
2083
»
Jakob Eriksson
1994
Kvantum Gsunda ETT
Herr 10km
2120
57:27
2084
»
Tom Johnny Ljungkvist
Luftstridsskolan 13
Herr 10km
2605
57:28
2085
»
Niklas Sigfridsson
Luftstridsskolan 13
Herr 10km
2602
57:28
2086
»
Anonyymi
Anonyymi
Dam 10km
Blodgivare
2360
57:29
2087
»
Matilda Åkesson
1990
Team Forensic
Dam 10km
2045
57:29
2088
»
Mona Ahlin
1957
HEBY
Dam 10km
1347
57:30
2089
»
Kristina Sundkvist
S:ta Maria Alsike 2
Dam 10km
2323
57:31
2089
»
Linn Erngren
1985
GE Girls
Dam 10km
1692
57:31
2091
»
Stefan Berglöf
1988
SPAKK
Herr 10km
622
57:32
2092
»
Daniel Abrahamsson
1977
Ringmnuren 1
Herr 10km
4102
57:32
2093
»
Johanna Widén
Consoden IdrottsTeam 4
Dam 10km
576
57:32
2094
»
Johanna Mäkinen
PAD10
Dam 10km
Blodgivare
44
57:33
2095
»
Sebastian Foxegård
1985
Kriminalvården IV
Herr 10km
3251
57:35
2096
»
Sofia Nitka
1989
Kaksmulorna
Dam 10km
2205
57:36
2097
»
Annika Jansson
1978
Björkvallsskolan 3
Dam 10km
3829
57:37
2098
»
Lars Arnemo
1956
Åsas glada Fyrislöpare
Herr 10km
2990
57:37
2099
»
Lena Rangstrup-Christensen
SVAmif 13
Dam 10km
3191
57:37
2100
»
Erik Björnsson
1970
Something went wlong....
Herr 10km
Blodgivare
1797
57:37
2101
»
Vania Andersson
Niva 10
Dam 10km
628
57:37
2101
»
Tony Lindberg
Q-linea 3
Herr 10km
4107
57:37
2103
»
Niklas Karlsson
1983
Team Arcona
Herr 10km
222
57:37
2104
»
Julia Blank
1995
Fiskarbo Fighters
Dam 10km
2670
57:38
2105
»
Martin Öberg
1982
KSU 1
Herr 10km
1344
57:38
2106
»
Caroline Johansson
Q-Med FF Tjejerna
Dam 10km
1516
57:39
2107
»
Uwe Seeber
1975
Solibro 1
Herr 10km
487
57:40
2108
»
Niklas Emeleus
1968
Backhatarna
Herr 10km
1657
57:40
2109
»
Lena Nohrstedt
1975
Team Cosmetics
Dam 10km
2319
57:40
2110
»
Sandra Hedlund
1989
Rejlers IF Uppsala
Dam 10km
2955
57:41
2111
»
T1 Sigrell
1989
Lex-Ellinor
Dam 10km
Blodgivare
2257
57:41
2111
»
Sara Undén
Rosendalsgymnasiet 2
Dam 10km
2160
57:41
2113
»
Lisa Henriksson
1993
TEAM MARCUS SKÄGG
Dam 10km
831
57:42
2114
»
Jonathan Johansson
JM Åriket
Herr 10km
1387
57:42
2115
»
Bjorne Olsson
1967
GE UPP IT2
Herr 10km
1724
57:43
2116
»
Lovisa Spaude
1987
Olivia 3
Dam 10km
164
57:43
2117
»
Patrik Kagebeck
1990
Escherichia coli
Herr 10km
Blodgivare
3526
57:44
2118
»
Benedicte Eikrem
OPÖ-2
Dam 10km
2730
57:44
2119
»
Thomas Gahne
1956
Uppsala
Herr 10km
339
57:44
2120
»
Sofia Strömberg
1989
Våfflorna
Dam 10km
521
57:45
2121
»
Carin Tervald
1972
Quintiles 2
Dam 10km
3371
57:46
2121
»
Payam Benisi
1986
ICA Kvantum BÄST PÅ MAT! 4
Herr 10km
2287
57:46
2123
»
Wessel Kool
1981
Knightec Elitmotionär
Herr 10km
331
57:46
2124
»
Magnus Backström
1980
Frontwalker1
Herr 10km
468
57:47
2125
»
Wanda Czartoryski
1969
Murkeljägarna 1
Dam 10km
1086
57:47
2125
»
Sara Frid
HebyGlobin 10
Dam 10km
Blodgivare
1572
57:47
2125
»
Niklas Ferm
Envirotainer 1
Herr 10km
1296
57:47
2125
»
Lotta Grandin
1964
Tunabergsskolan 2
Dam 10km
2381
57:47
2129
»
Martin Hult
1973
Sveriges Radio Uppland 2
Herr 10km
3089
57:48
2130
»
Emelia Holm
1986
Apotekare på språng
Dam 10km
2577
57:48
2131
»
Amanda Emeleus
1994
Backhatarna
Dam 10km
1659
57:49
2132
»
Anonyymi
Anonyymi
Dam 10km
421
57:49
2132
»
Anonyymi
Anonyymi
Dam 10km
422
57:49
2134
»
Ylva Berglund
1982
Svalorna
Dam 10km
Blodgivare
1810
57:50
2135
»
Johanna Walan
1992
Sonic Igelkottarna
Dam 10km
Blodgivare
3405
57:50
2136
»
Johanna Belachew
Kvinnokliniken 1
Dam 10km
1068
57:51
2137
»
Annki Waltgård
GUB2
Dam 10km
1409
57:51
2138
»
Erik Blomqvist
1992
Sonic Igelkottarna
Herr 10km
3407
57:51
2139
»
Fredrik Forslund
1971
Taxi Norra Uppland 2
Herr 10km
3572
57:52
2140
»
Katarina Lööv Parmklev
1980
Dam 10km
2920
57:52
2141
»
Anna Andersson
1963
UKFAB 1
Dam 10km
1214
57:52
2142
»
Magnus Moberg
1976
ICA Kvantum BÄST PÅ MAT! 6
Herr 10km
2297
57:53
2143
»
Marcus Tynell
1977
Uppsala
Herr 10km
111
57:53
2144
»
Anonyymi
Anonyymi
Dam 10km
2879
57:54
2145
»
Erika Karlstam
SVAmif 13
Dam 10km
3192
57:54
2146
»
Dijana Djureinovic
1985
Eagle Dangers
Dam 10km
706
57:54
2147
»
Frida Sandegren
1975
Semlorna
Dam 10km
1781
57:55
2148
»
Alf Gustavsson
JTI Innovationskraft
Herr 10km
Blodgivare
4118
57:56
2149
»
Åsa Finn
Stenhagenskolan 4
Dam 10km
2737
57:56
2150
»
Hanna Skogsberg
1989
Jubel
Dam 10km
2201
57:57
2151
»
Ted Wennmark
1970
Uppsala
Herr 10km
439
57:57
2152
»
Johan Fredriksson
1964
Vård & bildning
Herr 10km
3862
57:57
2153
»
Hanna Johansson
1980
Ihus 1
Dam 10km
513
57:59
2154
»
Johanna Eriksson
1991
Campylobacter jejuni
Dam 10km
3533
57:59
2154
»
Olivia Johansson
1996
Dam 10km
3593
57:59
2156
»
Igor Sjökvist
1991
Logopedklass14-1
Herr 10km
3329
58:00
2157
»
Beatrice Broberg
Ekorrarna
Dam 10km
1415
58:00
2158
»
Caroline Alvebratt
1989
Campylobacter jejuni
Dam 10km
3532
58:00
2158
»
Kermashan Osman Soti
Årstaskolan 5
Dam 10km
2667
58:00
2158
»
Anna Wiborg
1983
Ce De Mästarna 1
Dam 10km
1640
58:00
2161
»
Moa Hellberg
1980
One Etteplan
Dam 10km
Blodgivare
2745
58:01
2162
»
Marie Mathiasson
1978
LÄIFS CORNETTO
Dam 10km
1596
58:02
2163
»
Anneli Borg
1983
ICM Molbio 2
Dam 10km
782
58:02
2164
»
Stefan Pålsson
Uppsala Universitet - TDBlod1
Herr 10km
2566
58:03
2165
»
Bo Edman
NMT Uppsala Herrarna
Herr 10km
2108
58:03
2166
»
Ernils Larsson
1986
Uppsala
Herr 10km
Blodgivare
2475
58:05
2167
»
Magnus Peterson
Skavsår
Herr 10km
1274
58:05
2168
»
Martin Stråhle
1989
MÄ(S)TARNA
Herr 10km
3038
58:05
2169
»
Ellinor Ryd
1992
Lag Delta
Dam 10km
292
58:05
2170
»
Elsa Willebrand
1989
yeast infecting virus
Dam 10km
3024
58:06
2171
»
Adam Fogelfors
1971
Skalmans Vänner
Herr 10km
1790
58:06
2172
»
Anna Staaf
1976
PwC Lag 3
Dam 10km
607
58:07
2173
»
Mikael Eriksson
1979
Sallén Kulmagens vänner
Herr 10km
410
58:07
2174
»
Annika Järnström
1988
Uppsala
Dam 10km
1546
58:07
2175
»
Fredrik Sund
1966
The Late Comers
Herr 10km
1822
58:08
2176
»
Masslin Blomqvist
1970
klinfys lag 1
Dam 10km
200
58:08
2176
»
Håkan Theobald
1964
Bromma
Herr 10km
374
58:08
2178
»
Göran Junhager
1968
White 1
Herr 10km
770
58:08
2179
»
Linus Johansson
1988
Uppsala
Herr 10km
1566
58:08
2179
»
Pär Eriksson
Eurofins Mikrokemi 1
Herr 10km
Blodgivare
2147
58:08
2181
»
Sara Fagerberg
Capio Vårdcentral Sävja Lag 1
Dam 10km
3155
58:08
2182
»
Håkan Bäfve
1968
Rasbo pastorat
Herr 10km
2347
58:09
2183
»
Nisse Norrman
1964
GE upp
Herr 10km
Blodgivare
1643
58:09
2184
»
Gabriella Vidman
1987
Sveas Miggor
Dam 10km
Blodgivare
3138
58:10
2185
»
Maria Grund
1984
Celsiusskolan 2
Dam 10km
2770
58:11
2185
»
Theresa Larsson
1984
Cajsa´s Kök 1
Dam 10km
2912
58:11
2187
»
Erika Swedberg
Art Clinic
Dam 10km
Blodgivare
2173
58:12
2188
»
Fredrik Öhneskog
1991
Team Smeagol
Herr 10km
3868
58:12
2189
»
Karin Sjöstedt
1989
Lex-Louise
Dam 10km
Blodgivare
2261
58:12
2190
»
Henrik Heijkenskjöld
Qurit Runners 1
Herr 10km
4223
58:12
2191
»
Göran Hellerström
LFarna
Herr 10km
2416
58:12
2192
»
Henrik Holfve
1972
Gärderuds efterträdare
Herr 10km
Blodgivare
819
58:12
2192
»
Johanna Grim
Energi och Teknik
Dam 10km
4216
58:12
2194
»
Tobias Hammarberg
Luftstridsskolan 13
Herr 10km
2604
58:13
2195
»
Elin Jansson
Bäck
Dam 10km
Blodgivare
2948
58:13
2195
»
Per-Olov Fallberg
1961
Something went wlong....
Herr 10km
Blodgivare
1798
58:13
2197
»
Jimmy Hjertsson
Ortopeden 70D1 lag 2
Herr 10km
Blodgivare
2651
58:13
2198
»
Carina Ortiz
SLU-Mark och miljö 1
Dam 10km
2495
58:13
2199
»
Erik Hedman
Hjärtintensiven 3
Herr 10km
869
58:13
2200
»
Ingrid Arvidsson
1994
Vaksala södra 3
Dam 10km
4013
58:13
2201
»
Mikael Mosten
Luftstridsskolan 14
Herr 10km
Blodgivare
3901
58:14
2202
»
Björn Thunell
1981
Örsundsbro
Herr 10km
68
58:14
2203
»
Linnea Lundeborg
Smärtknopparna
Dam 10km
2187
58:14
2204
»
Lina Linell
1995
Flogsta fuck-ups2
Dam 10km
3664
58:15
2205
»
Fredrik Borgelin
Herr 10km
804
58:15
2206
»
Elise Rognsvåg
1993
Liten Lär
Dam 10km
2653
58:15
2207
»
Rebecka Schink
1991
Uppsala
Dam 10km
83
58:16
2208
»
Cecilia Yates
Team Neuro
Dam 10km
Blodgivare
559
58:16
2209
»
Tomas Holwaster
Luftstridsskolan 4
Herr 10km
2062
58:16
2210
»
David Persson
1984
Uppsala
Herr 10km
3629
58:17
2211
»
Louis Sowe
1995
blenda/salabacke
Herr 10km
4244
58:17
2212
»
Anonyymi
Anonyymi
Dam 10km
3888
58:17
2213
»
Annika Morrison
1975
Ugglorna
Dam 10km
Blodgivare
1832
58:18
2214
»
Lena M Sandberg
1967
Ugglorna
Dam 10km
Blodgivare
1834
58:18
2215
»
Jan Engström
Luftstridsskolan 5
Herr 10km
2063
58:18
2215
»
Kerstin Hagberg
1958
Quality Elite
Dam 10km
1773
58:18
2217
»
Fredrik Persson
1976
Flood Wave:
Herr 10km
502
58:18
2218
»
Susanne Korsfeldt
1974
Team Shimano 2
Dam 10km
4174
58:19
2219
»
Niklas Wigström
1973
Gubbklubb Vanilla
Herr 10km
1888
58:20
2220
»
Camilla Winqvist
HebyGlobin 10
Dam 10km
1571
58:21
2221
»
Mattias Algotsson
1974
GE upp
Herr 10km
1647
58:21
2222
»
Monika Strömgren
SLU-Mark och miljö 1
Dam 10km
2494
58:21
2222
»
Lisa Henningsson
En mil jö
Dam 10km
2636
58:21
2222
»
Susann Brask
1961
Aktivitet & upplevelse 1
Dam 10km
2167
58:21
2225
»
Magnus Anderlund
Pharm Assist
Herr 10km
3779
58:22
2226
»
Anthony Crook
1965
Uppsala
Herr 10km
Blodgivare
1954
58:22
2227
»
Anna Arvidsson
Grant Thornton 2
Dam 10km
Blodgivare
2935
58:22
2228
»
Hildevig Svaizer
1980
The Late Comers
Dam 10km
1823
58:23
2229
»
Susanna Lindman
1967
GEtlag
Dam 10km
1649
58:23
2230
»
Linn Marcusson
1990
Veterator
Dam 10km
4046
58:23
2231
»
Kristian Jakobsen
1968
UPPSALA
Herr 10km
1847
58:24
2232
»
Julius Axelsson
1988
PwC Lag 4
Herr 10km
610
58:25
2233
»
Per Axel Sandström
1967
DLV är på GE nr 2
Herr 10km
1674
58:25
2234
»
Cecilia Hanberg
Sunnersta 1
Dam 10km
2781
58:25
2235
»
Unnur Smari
1980
Dam 10km
4372
58:25
2236
»
Thomas Gravåhs
1962
UPPSALA
Herr 10km
3667
58:27
2237
»
Andreas Bergold
1970
Klockrent
Herr 10km
509
58:27
2237
»
Berit Henricson
1983
Sockerärtorna
Dam 10km
Blodgivare
3288
58:27
2239
»
Lena Uhrberg
inkClub4
Dam 10km
144
58:27
2240
»
Karin Liljefors
1964
Telia 3
Dam 10km
2095
58:27
2241
»
Leif Dahlback
Bjerking KTB
Herr 10km
Blodgivare
2625
58:28
2242
»
Jenny Hedberg
HVK 8
Dam 10km
3808
58:28
2243
»
Karin Holgersson
1963
Celsiusskolan 2
Dam 10km
2769
58:29
2244
»
Johnny Söderquist
1991
Lammskärsgänget
Herr 10km
3494
58:30
2245
»
Per Helldahl
1980
Uppsala
Herr 10km
130
58:30
2246
»
Rickard Öberg
Ekorrarna
Herr 10km
Blodgivare
1416
58:31
2247
»
Björn Johansson
1965
Aspholmen Hastigheter 1
Herr 10km
2819
58:32
2247
»
Björn Carlsson
LÄIF-ESar
Herr 10km
1448
58:32
2249
»
Petra Westin
1989
Bedwet
Dam 10km
950
58:33
2250
»
Erik Sporrong
1973
LSU 4
Herr 10km
4310
58:33
Page:
<
1
2
…
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
>