Svenska
English
Français
Suomi
Tuloksia Skechers Marie Keating 5k 2015
Tuloksia
Leaderboard
My favourites
5km
Tuloslista on bruttotulosten järjestyksen mukainen
Bruttoaika: aikasi lähdöstä
Nettoaika: aikasi lähtöviivan ylityksestä
Displaying
all 163
tuloksia
Pl.
Nimi
Syntymävuosi
Seura/Kaupunki/Maa
Kat.
#
Netto
Brutto
1
»
Tomasz Gagola
M
2079
(17:46)
17:46
2
»
Ciaran Crowther
St. Andrews AC
M
2046
(18:20)
18:20
3
»
Michael Gibbs
M
2082
(18:25)
18:26
4
»
Peter Gaffney
M
2078
(19:19)
19:19
5
»
Tom Monks
M
2137
(19:51)
19:51
6
»
Martin Kelly
M
2109
(20:16)
20:17
7
»
Guillermo Rodrigo Diz
atletisme parets del vallés
M
2175
(20:34)
20:36
8
»
Damien Carbery
M
2030
(20:39)
20:40
9
»
Declan Lawler
M
2117
(21:00)
21:03
10
»
Tara Kennedy
F
2111
(21:09)
21:11
11
»
Frank Holian
M
2091
(21:09)
21:16
12
»
Gareth Mcdonnell
M
2130
(21:45)
21:48
13
»
Thomas Doheny
M
2056
(22:08)
22:22
14
»
John Connolly
M
611
(22:48)
22:51
15
»
Piotr Bergel
M
2005
(23:02)
23:06
16
»
Rafal Wirkus
M
2207
(23:14)
23:19
17
»
Joao Simoes
M
2183
(24:12)
24:12
18
»
Donal Griffin
M
2084
(24:22)
24:27
19
»
James O'toole
M
2163
(24:30)
24:35
20
»
Jeremy Lenihan
Dundrum South Dublin
M
2119
(24:44)
24:45
21
»
Marc Gibbs
M
2081
(24:48)
24:50
22
»
Ellen Flynn
F
2075
(24:51)
24:54
23
»
Niamh Coleman
F
2035
(25:46)
25:57
24
»
Sinead Boland
F
2013
(25:46)
25:57
25
»
Patrick Thompson
The Flaming Marshmallows
M
2192
(26:07)
26:16
26
»
Daniel Fagan
M
607
(25:57)
26:23
27
»
Evangelos Papaioannou
M
2164
(26:55)
26:57
28
»
Tammy Mcnabola
F
2132
(27:06)
27:32
29
»
Rachel Clifford
F
2033
(27:40)
27:41
30
»
Teresa Kearns
Team Kearns
F
2105
(27:21)
27:42
31
»
Kasey Fleming
F
2074
(27:43)
27:49
32
»
Catherine Farrell
F
2069
(27:54)
28:00
33
»
Claire Feeney
F
2070
(27:59)
28:04
34
»
Dillon O Neill
M
2148
(28:13)
28:17
35
»
Aaron Daly
M
2049
(28:14)
28:18
36
»
Lisa Byrne
Team Byrne
F
2020
(28:24)
28:25
37
»
Ciara Meaney
F
2134
(28:44)
28:52
38
»
Kevin Gaughan
M
2080
(28:21)
28:53
39
»
Fran Bourke
M
604
(28:49)
29:02
40
»
Sharon Horgan
F
2093
(28:42)
29:13
40
»
Gareth Martin
M
2125
(28:42)
29:13
42
»
Ita O Connell
F
2147
(28:59)
29:18
43
»
Rachel Butler
F
2016
(29:11)
29:40
44
»
Maeve Kilroy
F
603
(29:25)
29:49
45
»
Conor Fagan
M
606
(29:24)
29:51
46
»
Caroline Hempenstall
The Hempenstalls
F
2088
(29:34)
30:04
47
»
Anna Connolly
F
2039
(29:54)
30:16
48
»
Mark Kearns
Team Kearns
M
2106
(30:03)
30:27
49
»
Shane Byrne
M
2019
(30:26)
30:27
50
»
Lorraine Fox
F
2076
(30:14)
30:34
51
»
Catherine Bermingham
F
2006
(30:41)
30:49
52
»
Orlagh Flanagan
F
2073
(30:42)
30:51
53
»
Niamh Ryan
F
2178
(30:43)
30:51
54
»
Niamh Clarke
Watertown Warriors
F
2032
(30:30)
30:53
55
»
Karina Konior
Rockets
F
2112
(30:50)
30:54
56
»
Margaret Jones
Jones
F
2098
(31:06)
31:06
57
»
Karen Jones
Jones
F
2096
(30:47)
31:11
58
»
Dolores Mccarthy
F
2128
(31:07)
31:12
59
»
Gerry Burke
M
2014
(31:11)
31:36
60
»
Emma O'shea
F
2160
(31:25)
31:46
61
»
Brenda Byrne
F
2018
(31:38)
31:56
62
»
Dominique Mulvaney
F
2141
(32:05)
32:19
63
»
Erika Roche
F
2174
(31:52)
32:22
64
»
Lisa Nolan
F
2145
(31:57)
32:27
65
»
Taziva
M
614
(32:22)
32:29
65
»
Elisangela Silverio
F
2182
(32:09)
32:29
67
»
Ciara Butler
F
2015
(32:08)
32:43
68
»
Eimear Fitzgerald
F
2071
(32:45)
32:59
69
»
David O'brien
Raheny Shamrock
M
2153
(32:57)
33:06
70
»
Kate Tierney
F
610
(33:19)
33:30
71
»
Siobhan O'shea
F
2161
(33:20)
33:30
72
»
Michelle Digan
F
2053
(33:14)
33:32
73
»
Catherine Lucy Whelan
Garda AC
F
2204
(33:39)
34:02
74
»
Amy Allen
M
2001
(33:50)
34:04
75
»
Órlagh Smith
F
2186
(34:06)
34:26
76
»
Deirdre Smith
F
2185
(34:04)
34:27
77
»
Lisa Mullin
F
2140
(34:05)
34:27
78
»
Emer O' Reilly
F
2152
(34:21)
34:42
79
»
Niamh Digan
F
2054
(34:32)
34:50
80
»
Rachael Hempenstall
The Hempenstalls
F
2089
(34:30)
34:58
81
»
Laura Tiernan
F
2194
(34:44)
35:03
82
»
Sarah Kehoe
F
2108
(35:00)
35:05
83
»
Bernie Keheo
F
2107
(34:58)
35:05
84
»
Celina Ward
Waterstown Warriors
F
2202
(35:01)
35:22
85
»
Lorraine Noctor
F
2144
(35:00)
35:23
86
»
Michelle Roche
F
2173
(35:21)
35:33
87
»
Karen Molloy
F
2136
(35:36)
35:36
88
»
Gerard Murphy
M
605
(36:27)
36:27
89
»
Liam O' Hehir
O'hehir
M
2151
(36:15)
36:37
90
»
Breda O' Hehir
O'hehir
F
2150
(36:17)
36:38
91
»
Lain Dobbs
M
2055
(36:41)
37:01
92
»
Veronica Rahneberg
F
2169
(36:50)
37:16
93
»
Kimberly
M
613
(37:13)
37:20
94
»
Candida
M
616
(37:30)
37:37
95
»
Stuart Hall
The Halls
M
2085
(37:14)
37:42
96
»
Ryan Byrne
Team Byrne
M
2023
(37:40)
37:43
97
»
Martin Byrne
Team Byrne
M
2021
(37:43)
37:45
97
»
Sean Byrne
Team Byrne
M
2022
(37:42)
37:45
99
»
Rebecca Tighe
Tighe
F
2196
(37:19)
37:46
100
»
Edel Tighe
Tighe
F
2195
(37:47)
38:15
101
»
Louise Priestman
F
2166
(38:22)
38:31
102
»
Tanya
F
615
(38:36)
38:41
103
»
Stephen Fagan
M
608
(38:37)
39:07
104
»
Teresa Mooney
Teresa Mooney
F
2138
(39:42)
39:54
105
»
Francis Murphy
M
2143
(40:45)
41:18
106
»
Evelyn D'arcy
F
2048
(41:31)
41:44
107
»
Claire Maloney
Maloneys
F
2123
(41:35)
41:51
107
»
Sarah Maloney
Maloneys
F
2122
(41:34)
41:51
109
»
Nessa Skehan
F
2184
(41:31)
41:53
110
»
Nivedita Das
F
2050
(42:19)
42:49
111
»
Breda Roche
F
2172
(42:56)
43:09
112
»
Annemarie Lavin
F
2116
(42:58)
43:09
113
»
Barbara Mahon
F
612
(43:07)
43:22
114
»
Elana Thompson
The Flaming Marshmallows
F
2193
(43:12)
43:22
115
»
Maureen Windle
Anne & Maureen Windle
F
2206
(43:12)
43:29
116
»
Anne Windle
Anne & Maureen Windle
F
2205
(43:12)
43:29
117
»
Maire Ni Ghallobhair
F
609
(43:07)
43:37
118
»
Pamela Crowe
F
2043
(43:26)
43:41
119
»
Aoife Roche
F
2171
(43:34)
43:45
120
»
Susan Staines
F
2189
(43:44)
43:57
121
»
Colette Hempenstall
The Hempenstalls
F
2090
(43:31)
44:00
122
»
Laura Blighe
Team Blighe
F
2009
(44:14)
44:23
123
»
Niamh Blighe
Team Blighe
F
2007
(44:19)
44:24
124
»
Patricia Dunlea
Coole Strollers
F
2061
(44:12)
44:26
125
»
Adam Blighe
Team Blighe
M
2008
(45:00)
45:08
126
»
Michelle Mooney
F
2139
(45:06)
45:20
127
»
Sarah Corr
F
2041
(45:05)
45:20
128
»
Elaine Roche
F
2170
(45:14)
45:26
129
»
Tom Blighe
Team Blighe
M
2010
(45:55)
46:04
130
»
Christine Thompson
The Flaming Marshmallows
F
2191
(46:04)
46:18
130
»
Janice Norton
The Flaming Marshmallows
F
2146
(46:03)
46:18
132
»
Leah Meehan
The Hardys
F
2135
(47:08)
47:18
133
»
Lyndsay Pollard
F
2165
(47:13)
47:23
134
»
Liz Tobin
F
2197
(49:10)
49:29
134
»
Mary Snee
F
2188
(49:12)
49:29
136
»
Michelle Mcnally
F
2133
(49:09)
49:41
137
»
Lisa Ronan
F
2176
(51:17)
51:17
138
»
Margaret Shelton
F
2181
(51:21)
51:41
139
»
Elaine Hardiman
The Hardys
F
2086
(51:40)
51:50
140
»
Lisa Hardiman
The Hardys
F
2087
(51:43)
51:51
141
»
Sean Byrne
Team Flash
M
2024
(52:32)
52:38
142
»
Patrick Byrne
Team Flash
M
2025
(52:32)
52:38
143
»
Rachel Ward
Team Flash
F
2203
(52:58)
53:03
144
»
Denise O Connor
F
602
(52:57)
53:17
145
»
Rhona Mccann
M & D Team
F
2127
(53:16)
53:39
146
»
Mary Mcevoy
M & D Team
F
2131
(53:18)
53:40
147
»
Fiona Butler
F
2017
(53:35)
53:52
148
»
Eleanor Wall
F
2199
(53:51)
54:13
149
»
Niamh O Shaughnessy
F
2149
(53:51)
54:13
150
»
Elizabeth Downey
F
2058
(54:30)
54:40
151
»
Margaret Thompson
F
2190
(54:30)
54:40
152
»
Paula Smith
Kardashians
F
2187
(55:08)
55:08
153
»
Jälki-ilmoittautuminen
618
(55:08)
55:08
154
»
John Mc Cormack
Coole Strollers
M
2126
(55:00)
55:26
155
»
Mairead O Brien
F
617
(55:34)
55:48
156
»
Angela Allen
F
2002
(56:10)
56:20
157
»
Annette Crowe
F
2044
(56:10)
56:26
158
»
Saoirse Dunlea
Coole Strollers
F
2062
(56:22)
56:48
159
»
Jälki-ilmoittautuminen
700
(56:54)
56:54
160
»
Jälki-ilmoittautuminen
699
(57:09)
57:09
161
»
Marie Kavanagh
F
2100
(57:03)
57:17
162
»
Edel Kavanagh
F
2101
(57:03)
57:17
163
»
David Dunlea
Coole Strollers
M
2063
(57:01)
57:26