Svenska
English
Français
Suomi
Yhteystiedot Racetimer
Tuloksia Danske Bank Oslo Maraton 3km-Fredag 2015
Tuloksia
3 km Menn/Gutter
G10-11
Tuloslista on nettotulosten järjestyksen mukainen
Bruttoaika: aikasi lähdöstä
Nettoaika: aikasi lähtöviivan ylityksestä
Displaying
all 33
tuloksia
Pl.
Nimi
Syntymävuosi
Seura/Kaupunki/Maa
Kat.
#
Netto
Brutto
1
»
Filip Osnes-Ringen
2004
G10-11
32579
10:34
(10:35)
2
»
Fredrik Almlid
2004
Norway
G10-11
32307
11:59
(12:02)
3
»
Erik Ansnes
2004
Norway
G10-11
32061
12:04
(12:06)
4
»
Jens Kristian Aas
2005
G10-11
32539
12:13
(12:13)
5
»
Jørgen Myhre
2004
Sjetne IL
G10-11
32316
12:16
(12:18)
6
»
Anders Bredal-Andersen
2004
Norway
G10-11
32064
12:17
(12:19)
7
»
Jo Krogstad Sannes
2004
Røa IL
G10-11
32318
12:24
(12:25)
8
»
Herman Overvaag
2004
Koll IL
G10-11
32385
12:42
(12:44)
9
»
Marius Fedje
2004
Etne IL
G10-11
32504
14:22
(17:23)
10
»
ola kjølstad
2004
Norway
G10-11
32446
14:23
(17:23)
11
»
Rasmus Mølmen Moen
2005
Norway
G10-11
32396
14:27
(17:30)
12
»
Christopher Dragvoll
2005
Norway
G10-11
32473
14:35
(17:43)
13
»
Daniel Pulido Ulvang
2004
Norway
G10-11
32327
14:37
(17:38)
14
»
Alexander Dragvoll
2004
Norway
G10-11
32472
14:47
(17:56)
15
»
Madelen Kristoffersen
2005
Norway
G10-11
32398
15:04
(18:10)
16
»
Erik Paulsen
2004
Norway
G10-11
32247
15:08
(20:11)
17
»
Guillaume Cardet
2004
G10-11
32573
15:15
(17:54)
18
»
Johan Viksmo Mørck
2005
Norway
G10-11
32452
15:15
(20:27)
19
»
Martin Lund
2005
Norway
G10-11
32276
15:29
(20:34)
20
»
Kristians Petruse
2005
Norway
G10-11
32488
15:36
(20:41)
21
»
Herman Fevang
2004
Norway
G10-11
32346
15:51
(18:58)
22
»
mads weltzien
2004
Norway
G10-11
32469
15:52
(19:00)
23
»
Tarjei Svendsen
2005
Norway
G10-11
32462
16:47
(21:50)
24
»
Jona Tan Lam
2004
Norway
G10-11
32134
17:02
(20:05)
25
»
Henrik Søvik Holden
2005
Ready
G10-11
32486
17:49
(21:02)
26
»
Sigurd Bö Hansen
2005
G10-11
32577
17:57
(18:02)
27
»
Anton Olivier
2005
G10-11
32553
18:09
(21:19)
28
»
Leo Bauer
2005
Norway
G10-11
32453
18:10
(23:23)
29
»
Sindre Vigerust Hulbaklien
2005
G10-11
32545
19:16
(22:24)
30
»
Andrea Marongiu
2005
Norway
G10-11
32466
20:45
(25:54)
31
»
Elliot Holm Finseth
2004
Norway
G10-11
32257
21:17
(26:28)
32
»
Mads Arnesen Skjæveland
2005
Norway
G10-11
32376
21:55
(25:05)
33
»
Maj-Britt Holmen-Tøftum
2005
Norway
G10-11
32233
34:40
(39:45)