Svenska
English
Français
Suomi
Tuloksia Spirit Motor Group Twilight Challenge 2015
Tuloksia
Leaderboard
My favourites
5km
M
Tuloslista on bruttotulosten järjestyksen mukainen
Bruttoaika: aikasi lähdöstä
Nettoaika: aikasi lähtöviivan ylityksestä
Displaying tuloksia
1 - 250
of
312
in total
Page:
<
1
2
>
Pl.
Nimi
Syntymävuosi
Seura/Kaupunki/Maa
Kat.
Alakat.
#
Netto
Brutto
1
»
Robert CORBALLY
ROD
ROD1
M
299
(16:00)
16:00
2
»
Brian COLEMAN
St Brigids Bns
St Brigids Bns
M
MXD
341
(17:09)
17:09
3
»
Romain DENIS
UCD Institute for Sport Health
M
MXD
417
(17:14)
17:14
4
»
Paul GILLART
IND
M
IND
740
(17:34)
17:35
5
»
Richard BYRNE
Marvis Properties Ltd
Byrne Colgan
M
MXD
58
(17:51)
17:51
6
»
John MANNERS
IND
DSD
M
IND
662
(17:52)
17:52
7
»
John BELL
ROD
ROD1
M
297
(18:07)
18:07
8
»
David POWER
IND
Rathfarnham WSAF
M
IND
692
(18:30)
18:31
9
»
John Conor MC CARRICK
The Kenyan Child Foundation
The Kenyan Child Foundation
M
396
(18:49)
18:49
10
»
David JOYCE
Transdev
Team LUAS
M
366
(18:54)
18:54
11
»
Desmond REYNOLDS
Opportune Trust Limited
Rose Private
M
312
(19:02)
19:02
12
»
Colin MURPHY
IND
M
IND
732
(18:52)
19:11
13
»
Alan NOLAN
GO Car
GoCar Team 1
M
464
(19:11)
19:14
14
»
Cillian BRANIGAN
Certus
Certus
M
69
(19:12)
19:15
15
»
Philip COONEY
ROD
ROD1
M
298
(19:16)
19:17
16
»
Frank NEWMAN
Aib
Aib Stillorgan Runners
M
MXD
16
(19:17)
19:20
17
»
Eoin FARRELL
GO Car
GoCar Team 1
M
462
(19:22)
19:23
18
»
Paul DOHERTY
IND
M
IND
627
(19:26)
19:26
19
»
Donnacha O' MALLEY
McGrath McGrane Solicitors
McGrath McGrane Solicitors
M
MXD
247
(18:47)
19:31
20
»
Grainne???? TUOHY
IND
M
IND
710
(19:30)
19:32
21
»
John TUOHY
Certus
Certus
M
71
(19:31)
19:33
22
»
Ross MAC MATHUNA
The Kenyan Child Foundation
The Kenyan Child Foundation
M
394
(19:36)
19:36
23
»
Clive REYNOLDS
Opportune Trust Limited
Rose Private
M
311
(19:44)
19:45
24
»
Dave HANLOM
Hampton Dental
Hampton Dental
M
448
(19:49)
19:49
25
»
Stephen DODD
Law Library
BarFlies Law Library
M
MXD
34
(19:43)
19:51
26
»
Dave GALBRAITH
GO Car
GoCar Team 1
M
461
(19:50)
19:52
27
»
Padraic O' FLYNN
HSE
Phenomenal
M
MXD
288
(19:52)
19:53
28
»
William ATKINSON
IBI
IBI Juniors
M
169
(19:43)
19:58
29
»
Adam HOFFMANN
Mercury Engineering
Mercury 2
M
254
(19:59)
20:01
30
»
RAY LANGTON
RUN BMC
RUN BMC
M
318
(20:00)
20:02
31
»
Karl FULHAM
UCD Institute for Sport Health
M
MXD
419
(19:50)
20:04
32
»
Martin SCHLEGEL
MSPIL
MSPIL - Improving Life
M
MXD
275
(19:52)
20:05
33
»
Diarmuid COEN
Eames Solicitors
Eames Solicitors
M
109
(19:24)
20:07
34
»
Ciarán MAC DONNCHA
Dublin Business School
DBS
M
83
(20:06)
20:12
35
»
Tomas DUNNE
KKR
KKR
M
226
(20:12)
20:13
36
»
John BENSON
Gonzaga
Gonzaga Men
M
145
(19:22)
20:17
37
»
Anthony SHERIDAN
IND
Dublin Bay Running Club
M
IND
700
(20:15)
20:20
38
»
Rory O' FARRELL
KKR
KKR
M
228
(20:21)
20:23
39
»
Kevin GILMORE
Hampton Dental
Hampton Dental
M
447
(20:13)
20:28
40
»
Stephen O' LEARY
Smith & Williamson
Smith & Williamson
M
MXD
451
(20:15)
20:31
41
»
PJ HYLAND
DLRCC
Treehuggers
M
MXD
409
(20:20)
20:33
41
»
Alan BUTLER
M
IND
764
(20:33)
20:33
43
»
Niall O' REILLY
The Undertakers
M
404
(20:31)
20:33
44
»
Peter KING
ROD
ROD3-Declan Moffats
M
MXD
302
(20:23)
20:33
45
»
Paraic HICKEY
ROD
ROD1
M
300
(20:25)
20:34
46
»
Donal KERR
Think Media Harriers
M
406
(20:34)
20:42
47
»
John MC CARRICK
The Kenyan Child Foundation
The Kenyan Child Foundation
M
395
(20:45)
20:46
48
»
Frank KENNY
Milltown Physiotherapy
Milltown Physiotherapy
M
MXD
267
(20:00)
20:46
49
»
Derek BROWN
GO Car
GoCar Team 1
M
463
(20:47)
20:48
50
»
Con O' REGAN
IND
M
IND
748
(20:27)
20:49
51
»
Gerald COOKE
Danger Mouse
Danger Mouse
M
IND
618
(20:50)
20:51
52
»
Noel MCGRATH
Aib
Aib Stillorgan Runners
M
MXD
15
(20:47)
20:51
53
»
Declan BYRNE
Marvis Properties Ltd
Byrne Colgan
M
MXD
57
(20:50)
20:52
54
»
Joe SHANNAGHAN
McSport
McSport
M
MXD
483
(20:47)
21:00
55
»
Robert HEAVEY
Mossdale
Mossdale
M
MXD
272
(20:47)
21:02
56
»
Dermot HAUGH
Blackrock Garda
Blackrock Garda
M
MXD
38
(21:04)
21:04
57
»
Mark TURNER
Certus
Certus
M
72
(21:04)
21:06
58
»
Ger PRENDIVILLE
Fitzwilliam House Dental Practice
Fitzwilliam Dental Care
M
MXD
132
(20:55)
21:07
59
»
Michael BATTRIM
Smith & Williamson
Smith & Williamson
M
MXD
452
(20:54)
21:10
60
»
George PETRAKOS
UCD Institute for Sport Health
M
MXD
420
(20:55)
21:10
61
»
Tatsuro OKAZAKI
Dublin Japanese School
Dublin Japanese School
M
104
(20:55)
21:12
62
»
Patrick MURRAY
Novartis
Go-vartis
M
MXD
140
(20:34)
21:15
63
»
Brendan MCCARTHY
Scrambled Legs
M
332
(21:04)
21:19
64
»
Slawek MARGASINSKI
Team G1
M
359
(20:33)
21:20
65
»
Jason DOYLE
KKR
KKR
M
225
(21:19)
21:21
66
»
Keith CONEFREY
St Brigids Bns
St Brigids Bns
M
MXD
342
(21:16)
21:22
67
»
John YOURELL
No company
Danger Mouse
M
80
(20:45)
21:26
68
»
Andrew RYAN
Hostelworld
Hostelworld Team A
M
MXD
151
(21:06)
21:27
69
»
Ian CAMPBELL
Imagine
Imagine Communications Team C
M
197
(21:25)
21:33
70
»
Keith YOUNG
Microsoft
L&C MS
M
MXD
236
(21:31)
21:36
71
»
DES MC CARTHY
RUN BMC
RUN BMC
M
320
(21:26)
21:37
72
»
Stephen HYLAND
Dublin Business School
DBS
M
82
(21:32)
21:39
72
»
Laurence O' SHAUGHNESSY
IBI
IBI
M
172
(21:24)
21:39
74
»
Ian WATSON
Imganine
Imagine Communications Team E
M
IND
716
(21:18)
21:39
75
»
Philip KERR
Ryan's Daughters
M
MXD
325
(21:30)
21:39
76
»
Leo CASEY
IBI
IBI
M
173
(21:27)
21:41
77
»
Jan FITZELL
IBI
IBI Seniors
M
175
(21:31)
21:45
78
»
Kieran BRENNAN
GO Car
GoCar Team 2
M
467
(21:39)
21:45
79
»
Brian CASEY
THE TRUCKERS
M
MXD
400
(21:43)
21:46
80
»
Noel LYNAM
IND
M
IND
747
(21:31)
21:49
81
»
Denis MURPHY
Think Media Harriers
M
407
(21:43)
21:51
82
»
Neil MENZIES
Transdev
Team LUAS
M
367
(21:39)
21:52
83
»
Ronan HIGGINS
Imagine
Imagine Communications Team A
M
191
(21:49)
21:54
84
»
Tony FURLONG
IND
M
IND
637
(21:49)
21:55
85
»
Shane FORTUNE
JCDecaux
JCDecaux Runners
M
MXD
222
(21:46)
21:58
86
»
Patrick Killian MCMORROW
IND
Sportsworld
M
IND
670
(21:56)
21:59
87
»
Wayne KIRKER
DLRCC
Treehuggers
M
MXD
411
(21:48)
22:01
88
»
Glen COLLINS
Scrambled Legs
M
329
(21:47)
22:03
89
»
Pablo BAROLOME
CareWorks Limited
CareWorks Team 1
M
MXD
61
(21:36)
22:03
90
»
Eamon MCGINLEY
Inchicore College
Inchicore College
M
MXD
216
(22:02)
22:05
91
»
Ronan O' BYRNE
IND
M
IND
757
(21:50)
22:05
92
»
Martin BROWNE
DAC Beachcroft Solicitors
DAC Beachcroft Solicitors
M
MXD
73
(21:29)
22:07
93
»
Mark MCGRATH
GO Car
GoCar Team 2
M
465
(22:08)
22:08
94
»
Dave GOWRAN
Bank Of Ireland Runners
M
MXD
760
(21:55)
22:08
95
»
Leo LUNDY
Imagine
Imagine Communications Team A
M
192
(22:04)
22:09
96
»
Aidan SWORDS
CareWorks Limited
CareWorks Team 2
M
MXD
68
(21:43)
22:09
97
»
Ciara??? BRADY
ByrneWallace
ByrneWallace
M
MXD
459
(21:37)
22:09
98
»
Paul O' LOUGHLIN
IND
M
IND
684
(22:09)
22:11
99
»
Barry ROCHFORD
IND
M
IND
723
(22:06)
22:12
100
»
Barry COUGHLAN
Team G1
M
357
(21:32)
22:15
101
»
Frank MCGEE
Uno Mas Tri-Umph
M
MXD
421
(21:16)
22:18
102
»
Stephen HARPER
ROD
ROD4-
M
MXD
307
(21:43)
22:20
103
»
Laurence ENDERSEN
KKR
KKR
M
227
(22:22)
22:23
104
»
Robert QUINLAN
Gonzaga
Gonzaga Men
M
148
(21:31)
22:25
105
»
Enda DEMPSEY
IBEC
IBEC
M
MXD
620
(22:28)
22:28
106
»
Michael WALSH
Ulster Bank
Ulster Bank
M
735
(22:14)
22:30
107
»
David MACKEY
ByrneWallace
ByrneWallace
M
MXD
460
(21:58)
22:31
108
»
Scott WILDE
Imagine
Imagine Team B
M
MXD
204
(22:25)
22:32
109
»
James BERRY
IND
DSD
M
IND
604
(21:59)
22:32
110
»
Tony BYRNE
Think Media Harriers
M
405
(22:23)
22:33
111
»
Colm MULLIGAN
IND
M
IND
676
(22:29)
22:33
112
»
Ciaran BYRNE
M
IND
771
(21:50)
22:34
113
»
Paul HITZ
Scrambled Legs
M
331
(22:36)
22:36
114
»
David MORRELL
Transdev
Team LUAS
M
368
(22:26)
22:40
115
»
Iurie BACALIUC
Febvre Wines
Team Stronge
M
369
(22:20)
22:44
116
»
Mark MCDONNELL
Uno Mas Tri-Umph
M
MXD
423
(21:44)
22:44
117
»
Dan GEELON
Mercury Engineering
Mercury 2
M
253
(22:42)
22:45
118
»
Olaf FITZSIMMONS
Ulster Bank
Ulster Bank
M
756
(22:30)
22:46
119
»
Gerry COADY
No company
Danger Mouse
M
77
(22:17)
22:46
120
»
Karl MINIHAN
No company
Danger Mouse
M
78
(22:17)
22:47
121
»
Gavin QUINN
GO Car
GoCar Team 2
M
466
(22:40)
22:49
122
»
Ger GERAGHTY
Mercury Engineering
Mercury 1
M
MXD
249
(22:49)
22:52
123
»
GAVAN O' KELLY
RUN BMC
RUN BMC
M
MXD
323
(22:42)
22:52
124
»
Ross WHELAN
IND
M
IND
731
(22:23)
22:53
125
»
Ryan GLYNN
Orange
M
IND
776
(22:37)
22:54
126
»
Ronan LYNCH
Mercury Engineering
Mercury 1
M
MXD
250
(22:50)
22:55
127
»
Edward O' REILLY
Hampton Dental
Hampton Dental
M
445
(22:41)
22:56
128
»
Matt FEELY
Febvre Wines
Team Stronge
M
370
(22:34)
22:58
129
»
Bernard MCGUINNESS
IND
M
IND
666
(22:15)
22:59
130
»
Neil O' CONNOR
IND
M
IND
727
(22:30)
22:59
131
»
Stephen GRIMES
IND
M
IND
643
(22:24)
22:59
132
»
Aidan KIRRANCE
Eversheds
Eversheds
M
119
(22:17)
23:01
133
»
Michael DOHENY
Arvato
Arvato Sports & Social
M
MXD
25
(22:37)
23:01
134
»
David CONWAY
ROD
ROD4-
M
MXD
305
(22:52)
23:02
135
»
Neil CARBERRY
IND
M
IND
615
(22:37)
23:03
136
»
Darragh BLAKE
Eversehds
Eversheds
M
MXD
113
(22:25)
23:05
137
»
Eddie WHELAN
GO Car
GoCar Team 2
M
468
(23:01)
23:08
138
»
Ronan JENNINGS
Havas
Team Havas
M
363
(22:56)
23:12
139
»
Davorin CETTO
ICON PLC
ICON PLC
M
IND
180
(22:32)
23:16
140
»
Lar MCGRATH
McSport
McSport
M
IND
482
(23:04)
23:16
140
»
Eugene STRONGE
Febvre Wines
Team Stronge
M
372
(22:48)
23:16
142
»
Patrick GARVEY
IND
M
IND
638
(22:46)
23:20
143
»
Daniel PACHNIK
Aib
Aib Stillorgan 2
M
MXD
11
(22:59)
23:22
144
»
Kevin D'ARCY
Scrambled Legs
M
330
(23:03)
23:23
145
»
Gearoid LINEHAN
Hostelworld
Hostelworld Team C
M
MXD
158
(23:04)
23:24
146
»
Dermot WILLIAMS
Imagine
Imagine Communications Team A
M
196
(23:02)
23:25
147
»
Brian WALSH
Imagine
Imagine Communications Team C
M
MXD
200
(23:09)
23:26
148
»
Karl FOLEY
The Kenyan Child Foundation
The Kenyan Child Foundation
M
393
(23:25)
23:27
149
»
Conor VARD
Spirit Motor Group
M
IND
770
(22:51)
23:28
150
»
Chris WARNOCK
Aib
Aib Stillorgan 2
M
MXD
12
(23:13)
23:35
151
»
David BURKE
DAC Beachcroft Solicitors
DAC Beachcroft Solicitors
M
MXD
74
(23:04)
23:42
152
»
Sean CURRAN
CareWorks Limited
CareWorks Team 2
M
MXD
65
(23:13)
23:43
153
»
Paul O' GRADY
Think Media Harriers
M
408
(23:36)
23:44
154
»
John STOKES
Febvre Wines
Team Stronge
M
371
(23:22)
23:46
155
»
Tomas BRODERICK
IND
M
IND
609
(23:39)
23:50
156
»
Darragh BREATNACH
Dublin Business School
DBS
M
81
(23:44)
23:50
157
»
Yushi TANAKA
Dublin Japanese School
Dublin Japanese School
M
106
(23:34)
23:51
158
»
Carlos YLLOBRE
Hostelworld
Hostelworld Team C
M
MXD
160
(23:30)
23:51
159
»
Billy MURPHY
IND
M
IND
678
(23:32)
23:52
160
»
William HENNESSY
IND
M
IND
758
(23:31)
23:53
161
»
Justin PURSELL
IBI
IBI Seniors
M
176
(23:40)
23:56
162
»
Alvar GUTIERREZ DE LA TORRE
Arvato
Arvato Team
M
30
(23:33)
23:56
163
»
Mark SHINE
Imagine
Imagine Communications Team C
M
MXD
198
(23:37)
23:59
164
»
Proinsios WHELAN
Microsoft
L&C MS
M
MXD
235
(23:56)
24:01
165
»
Micheal CAMPBELL
Smith & Williamson
Smith & Williamson
M
MXD
450
(23:46)
24:02
166
»
Mark COLGAN
Marvis Properties Ltd
Byrne Colgan
M
MXD
60
(24:04)
24:08
167
»
John LAWRENCE
ROD
ROD3-Declan Moffats
M
MXD
303
(24:01)
24:11
168
»
Ryan DUGGAN
IND
Eversheds
M
IND
629
(23:43)
24:16
169
»
Jerome VANDENBOSSCHE
MSPIL
MSPIL - Improving Life
M
MXD
276
(24:09)
24:23
170
»
KEITH HAZELY
RUN BMC
RUN BMC
M
316
(24:14)
24:25
171
»
Mark WILLOUGHBY
Mercury Engineering
Mercury 2
M
IND
720
(24:24)
24:26
172
»
JOHN LANGTON
RUN BMC
RUN BMC
M
317
(24:19)
24:29
173
»
Paul MCGRATH
Hostelworld
Hostelworld Team A
M
MXD
149
(24:08)
24:29
174
»
Michael LLOYD
IND
M
IND
658
(24:17)
24:30
175
»
Brian MCGRANE
McGrath McGrane Solicitors
McGrath McGrane Solicitors
M
MXD
246
(23:47)
24:31
176
»
Kevin MULLALLY
IND
M
IND
741
(24:05)
24:32
177
»
Sam KIRWAN
Milk
M
IND
777
(24:17)
24:34
178
»
Andrew CASSIDY
Havas
Team Havas
M
361
(24:16)
24:34
179
»
John FITZPATRICK
Shane O' Reilly
M
MXD
333
(24:05)
24:36
180
»
Niall DENNY
IND
Sportsworld
M
IND
621
(24:11)
24:47
181
»
John O' DO' NNELL
Hostelworld
Hostelworld Team E
M
MXD
168
(24:16)
24:50
182
»
David DWYER
Hostelworld
Hostelworld Team D
M
MXD
161
(24:36)
24:54
183
»
Karl CORCORAN
AIB
AIB
M
MXD
1
(24:23)
25:02
184
»
Trevor MURPHY
Certus
Certus
M
70
(25:02)
25:14
185
»
Conor GAHAN
The Undertakers
M
401
(25:07)
25:14
186
»
Kosuke TASHIRO
Dublin Japanese School
Dublin Japanese School
M
107
(24:52)
25:16
187
»
Dave HARKIN
IND
M
IND
646
(24:44)
25:17
188
»
Barry FINN
IND
M
IND
631
(25:12)
25:21
189
»
Keith KELLY
IND
M
IND
653
(25:01)
25:23
190
»
Darren GLYNN
Novartis
Go-vartis
M
MXD
137
(24:45)
25:26
191
»
Shikhar MATHUR
IND
M
IND
733
(25:06)
25:27
192
»
Gerry HOLLAND
Ulster Bank
Ulster Bank
M
651
(25:09)
25:28
193
»
Eoin FLOOD
IND
M
IND
635
(24:34)
25:29
194
»
Seth MCGUINNESS
Imagine
Imagine Communications Team A
M
194
(25:07)
25:31
195
»
Conor WHELAN
GO Car
GoCar Team 3
M
MXD
472
(25:27)
25:35
196
»
John FLANNERY
Havas
Team Havas
M
362
(25:20)
25:39
197
»
Mark SIMPSON
IND
M
IND
704
(25:29)
25:41
198
»
John BURKE
Blackrock Garda
Blackrock Garda
M
MXD
37
(25:41)
25:41
199
»
Aiden GRAY
M
IND
765
(25:20)
25:44
200
»
Barra MCCABE
Ulster Bank
Ulster Bank
M
754
(24:59)
25:44
201
»
Dave LEVINS
CareWorks Limited
CareWorks Team 2
M
MXD
66
(25:19)
25:49
202
»
Micheal TOMS
Imagine
Imagine Team B
M
MXD
203
(25:42)
25:50
203
»
Cormac KELLY
Microsoft
The Dynamics
M
MXD
456
(25:37)
25:51
204
»
Seamus LYNCH
Fitzwilliam House Dental Practice
Fitzwilliam Dental Care
M
MXD
129
(25:37)
25:54
205
»
Dainel LYNCH
Gonzaga
Gonzaga Men
M
147
(25:03)
26:01
206
»
Gavin MCSWEENEY
Arvato
Arvato Sports & Social
M
MXD
26
(25:41)
26:03
207
»
Antonio LOSCALZO
Microsoft
The Dynamics
M
MXD
455
(25:51)
26:04
208
»
Yoshihiro NAKAJIMA
Dublin Japanese School
Dublin Japanese School
M
103
(25:42)
26:07
209
»
Stephen FOGARTY
IND
M
IND
750
(25:34)
26:09
210
»
Masahiro ONISHI
Dublin Japanese School
Dublin Japanese School
M
105
(26:10)
26:22
211
»
Jeremy BRITTON
IND
M
IND
608
(25:35)
26:22
212
»
Shane O' REILLY
Shane O' Reilly
M
MXD
336
(25:49)
26:24
213
»
Eric NELSON
IND
M
IND
681
(26:05)
26:27
214
»
Michael MORRIS
The Dental Suite
The Dental Suite
M
MXD
480
(26:13)
26:28
215
»
Diarmuid MOLLIN
ROD
ROD-3 blokes and a sheila
M
MXD
295
(25:53)
26:31
216
»
Dean O' REILLY
Taxworld
M
MXD
348
(26:18)
26:36
217
»
Ryan TEEVAN
University College Dublin
UCD
M
MXD
415
(25:52)
26:41
218
»
Declan MCNULTY
Eames Solicitors
Eames Solicitors
M
111
(25:58)
26:42
219
»
Graham CROSSAN
Miele Runners
M
257
(25:54)
26:46
220
»
Liam BYRNE
IND
M
IND
612
(26:41)
26:46
221
»
John BARNEWELL
Temple Motors
Temple Motors
M
IND
433
(26:49)
26:57
222
»
Luke O' LOUGHLIN
Microsoft
L&C EOC
M
MXD
232
(26:51)
26:58
223
»
John TAYLOR
Febvre Wines
Bunch Of Grape Runners
M
MXD
56
(26:34)
26:59
224
»
John O' HANLON
Opportune Trust Limited
Rose Private
M
310
(26:56)
27:02
225
»
Garrett KINSELLA
Havas
Team Havas
M
364
(26:47)
27:05
226
»
Jason SCOTT
IND
M
IND
734
(26:47)
27:06
227
»
Nigel WALSH
University College Dublin
UCD
M
MXD
416
(26:22)
27:09
228
»
Fiachra ETCHINGHAM
Gonzaga
Gonzaga Men
M
146
(26:15)
27:10
229
»
James CARBERRY
IND
M
IND
614
(26:54)
27:17
230
»
Paddy DEVEREAUX
Transdev
Team LUAS
M
MXD
365
(27:07)
27:21
231
»
Mark O' RORKE
CareWorks Limited
CareWorks Team 1
M
MXD
63
(26:57)
27:26
232
»
Jesus BARCO
IND
M
IND
603
(26:42)
27:33
233
»
Yohann DELARUE
Hostelworld
Hostelworld Team B
M
MXD
154
(27:14)
27:34
234
»
Michael FARRELL
MSPIL
MSPIL - Improving Life
M
MXD
274
(27:22)
27:36
235
»
Barry O' MAHO' NY
St Brigids Bns
St Brigids Bns
M
MXD
343
(27:17)
27:37
236
»
Alan KENNEDY
DLRCC
Treehuggers
M
MXD
410
(27:23)
27:38
237
»
Gordon ROSE
Hostelworld
Hostelworld Team B
M
MXD
156
(27:19)
27:40
238
»
Brendan LAWLOR
Microsoft
L&C EOC
M
MXD
230
(27:40)
27:44
239
»
Tony LOCKE
The Undertakers
M
402
(27:37)
27:47
240
»
Eoin O' HEOCHAIDH
ICON PLC
ICON PLC
M
MXD
186
(27:06)
27:54
241
»
Alan MOORE
Taxworld
M
MXD
347
(27:40)
27:57
242
»
John KENNY
ROD
ROD-3 blokes and a sheila
M
MXD
294
(27:36)
28:08
243
»
Jamie KAVANAGH
Mercury Engineering
Mercury 2
M
255
(28:06)
28:10
244
»
Michael DOLAN
CareWorks Limited
CareWorks Team 1
M
MXD
62
(27:40)
28:10
245
»
Keiichi YAMADA
Dublin Japanese School
Dublin Japanese School
M
108
(27:54)
28:12
246
»
Philip O' LEARY
ICON PLC
ICON PLC
M
MXD
187
(28:25)
28:25
247
»
Ronan WILLIAMS
IND
M
IND
719
(28:02)
28:28
247
»
Sorin ZAINEA
Arvato
Arvato Team
M
31
(28:03)
28:28
249
»
Declan EGAN
OMF
Omega Financial Management
M
MXD
281
(27:53)
28:36
250
»
Andrew FARRELL
IND
MasterCard
M
IND
739
(28:11)
28:38
Page:
<
1
2
>