Svenska
English
Français
Suomi
Tuloksia Terenure 5 mile 2016
Tuloksia
5 Mile
Tuloslista on bruttotulosten järjestyksen mukainen
Bruttoaika: aikasi lähdöstä
Nettoaika: aikasi lähtöviivan ylityksestä
Displaying tuloksia
501 - 750
of
1394
in total
Page:
<
1
2
3
4
5
6
>
Pl.
Nimi
Syntymävuosi
Seura/Kaupunki/Maa
Kat.
Alakat.
#
Netto
Brutto
501
»
Joseph O' DEA
M
M45
1186
(39:19)
39:52
501
»
John STAUNTON
Piranha Triathlon Club
M
M45
2215
(39:25)
39:52
503
»
Noel MCENEANEY
M
M45
958
(39:25)
39:53
504
»
Mary HOLMES
F
F40
645
(38:30)
39:53
505
»
Ciaran DELANEY
M
M45
352
(39:21)
39:54
506
»
Conor MAC PARTLIN
M
M35
858
(39:35)
39:54
506
»
Frances GORDON
F
F60
2428
(39:31)
39:54
508
»
Rachel JEVENS
F
F40
678
(39:31)
39:55
509
»
Keith SMITH
M
M40
2202
(39:25)
39:56
510
»
Kim BAILEY
Run BMC
F
F45
49
(39:39)
39:58
511
»
Andrew WALSH
M
MS
2286
(39:36)
39:58
512
»
Leanne MARTIN
F
FS
892
(39:06)
39:59
513
»
Daire BEGLEY
M
M45
77
(39:44)
39:59
514
»
Michael MULHOLLAND
M
MS
1077
(39:01)
39:59
515
»
David NEARY
M
M45
1127
(39:47)
40:00
516
»
Rafal MIKOLAJCZYK
M
MS
1031
(39:51)
40:01
517
»
Rachel KIELY
Blackrock AC
F
F45
763
(39:46)
40:02
518
»
Peter BRENNAN
Shane Smith Fitness
M
M40
129
(39:51)
40:02
519
»
Ramon WHELAN
Brothers Pearse AC
M
M45
2355
(39:04)
40:04
520
»
Elena BANFI
F
F35
55
(40:05)
40:05
521
»
Killian SAUNDERS
M
MS
2153
(39:32)
40:12
522
»
Orla MCMENAMIN
F
F50
1004
(39:10)
40:15
522
»
PJ CLAFFEY
Rathfarnam WSAF AC
M
M55
18
(40:08)
40:15
524
»
Ciaran KENNEDY
M
M40
741
(39:53)
40:15
524
»
Vincent KEOGH
M
M45
755
(39:34)
40:15
526
»
Karen MCCORMACK
Crusaders AC
F
FS
941
(40:03)
40:17
527
»
Matthew KELLY
M
M35
727
(39:07)
40:17
528
»
Samantha KELLY
Coral Runners Arklow
F
F45
711
(40:18)
40:18
529
»
Deirdre FARRELL
Brothers Pearse AC
F
F45
461
(40:09)
40:18
530
»
Aileen MCGUIRE
Brothers Pearse AC
F
F45
980
(39:54)
40:19
531
»
Malachy FERGUS
M
M60
482
(39:58)
40:20
532
»
Aisling BYRNE
F
FS
166
(40:11)
40:21
533
»
Richard O' CONNOR
M
MS
1182
(39:10)
40:22
534
»
Ros COLLERY
F
F35
250
(40:08)
40:22
535
»
Anne WALL
F
FS
2269
(39:50)
40:22
536
»
Brian CROWLEY
M
MS
304
(39:22)
40:25
537
»
Danguole NACIENE
Lithuanian Runners Club in Ireland
F
F50
1121
(40:22)
40:25
538
»
Ciaran GANNON
M
MS
535
(39:48)
40:27
539
»
Michael THOMPSON
M
M45
2234
(40:13)
40:29
540
»
John MCEVOY
M
M45
959
(40:03)
40:30
541
»
Sharon FLANAGAN
F
F40
503
(40:13)
40:30
542
»
Michael GORMAN
Forget the Gym
M
M45
571
(39:44)
40:31
542
»
Seamus CONNOLLY
M
M60
262
(40:31)
40:31
544
»
Steven MCAULIFFE
M
M60
917
(40:08)
40:32
544
»
Alex MATHEWS
M
MS
896
(39:59)
40:32
546
»
Terence JONES
M
MS
687
(39:10)
40:32
547
»
Liam GILDEA
M
MS
553
(39:41)
40:33
548
»
Michael ROWAN
M
M55
2132
(40:11)
40:34
549
»
Mark LOGAN
M
MS
829
(39:46)
40:35
550
»
Liam MYCROFT
RSP
M
M55
1120
(40:36)
40:36
551
»
Laurence STANLEY
M
M45
2214
(39:26)
40:36
552
»
Declan GAVIN
M
MS
546
(39:17)
40:36
553
»
Brendan SMYTH
M
M45
2210
(40:14)
40:38
554
»
Jan FRANTA
Coombe
M
M35
29
(39:10)
40:39
555
»
Martina DONOHUE
F
FS
385
(40:02)
40:39
556
»
Andrew SMITH
M
M35
2199
(40:04)
40:41
557
»
Ger CONNOLLY
M
M35
264
(39:33)
40:41
558
»
Dermot HOLLAND
Balbriggan & District AC
M
M50
644
(40:26)
40:41
559
»
Eleanor FLEW
F
F35
506
(39:35)
40:42
560
»
Aideen ENGLISH
F
F35
446
(40:34)
40:46
561
»
John O' GRADY
M
M35
2009
(40:20)
40:47
562
»
Sean MULLIGAN
M
M35
1081
(40:12)
40:48
563
»
Fintan FARRELL
M
M35
466
(39:26)
40:49
564
»
Hazel GREENE
Crusaders AC
F
FS
584
(40:04)
40:49
565
»
Joe GREENE
M
M50
585
(40:22)
40:49
566
»
Mick MCKIERNAN
Balbriggan & District AC
M
M45
988
(40:21)
40:50
567
»
Alan DUNNE
M
M40
435
(40:31)
40:51
568
»
Karl BARRETT
M
MS
60
(40:45)
40:52
569
»
Jacqui MAGUIRE
F
FS
875
(40:53)
40:53
570
»
Fergal O'NEILL
M
M35
670
(40:18)
40:54
571
»
Brian DOUGLAS
Lucan Harriers
M
M45
392
(40:34)
40:54
572
»
Michelle ARION
F
FS
44
(39:47)
40:54
573
»
Valerie CLINTON
Raheny Shamrock AC
F
F40
17
(40:40)
40:55
574
»
Paul LEONARD
M
M40
821
(40:22)
40:57
575
»
Mark HARMON
M
MS
607
(40:24)
40:58
576
»
Alan Power
M
MS
2435
(40:57)
40:58
577
»
Diane LYNCH
F
F35
845
(40:28)
40:59
578
»
Clare WRIGHT
Lucan Harriers
F
F40
2378
(40:46)
40:59
579
»
Keith HAZLEY
Run BMC
M
M55
625
(40:22)
41:01
580
»
Michael MC DONALD
M
908
(40:13)
41:02
581
»
Sean SHINE
M
M50
2185
(40:49)
41:05
582
»
Anna DABSKA
F
FS
331
(40:48)
41:06
583
»
Caroline FALLON
Civil Service Harriers AC
F
F50
453
(40:51)
41:08
584
»
Josie POWER
Fingallians
F
F65
2080
(41:06)
41:10
585
»
Joanne CANNIFFE
F
F35
187
(40:04)
41:10
586
»
Amanda SCOBIE
F
FS
2160
(40:50)
41:10
587
»
Susan BRENNAN
F
F55
122
(40:56)
41:11
588
»
Susan REILLY
Dublin Front Runners
F
F40
2112
(40:42)
41:13
589
»
Tom COLGAN
M
M45
249
(40:31)
41:13
590
»
Tara BLACK
F
F40
90
(40:38)
41:13
591
»
Gillian KENNY
Raheny Shamrock AC
F
F40
745
(41:00)
41:14
592
»
Paul KAVANAGH
M
M35
693
(40:43)
41:15
593
»
Eleanor SAMMON
F
F35
2151
(41:01)
41:15
594
»
Anne DONOVAN
F
F40
386
(40:32)
41:16
595
»
Emma RAUGHTER
Kilcoole AC
F
F40
2104
(40:51)
41:16
596
»
Catherine RYAN
Southside Fitness
F
F50
2139
(40:41)
41:17
597
»
Aoife COTTER
F
F35
286
(40:39)
41:18
598
»
Cathal O' RIORDAIN
M
M55
2035
(40:55)
41:19
599
»
Pat O' NEILL
M
M45
2027
(40:50)
41:20
600
»
Stephen DOLAN
M
M40
372
(40:03)
41:22
601
»
Lee ATKINS
M
M40
47
(41:08)
41:22
602
»
Deirdre POTTS
F
F40
2076
(40:56)
41:23
603
»
Ronan FAIRBROTHER
M
M35
452
(40:51)
41:25
604
»
Siobhan GARRIGAN
F
F40
539
(41:05)
41:27
605
»
Christian LEAHY
M
M40
809
(41:10)
41:28
606
»
Sean HARAN
M
M40
605
(41:07)
41:28
607
»
Gillian DUFFY
Brothers Pearse AC
F
F35
417
(40:51)
41:30
608
»
Delourdes SEYMOUR
F
F50
2165
(41:07)
41:32
609
»
Brian TAITE
M
MS
2394
(40:23)
41:35
610
»
Nick SCALLAN
M
M45
2154
(40:56)
41:36
611
»
Kenneth BARNES
M
M35
57
(40:24)
41:36
612
»
Lauventina SCHALER
Coombe
F
FS
2416
(40:05)
41:37
613
»
Imelda JOYCE
F
F55
688
(41:31)
41:37
614
»
Dara ROTHWELL
M
M40
2130
(40:42)
41:39
615
»
Eileen FALLON
F
F55
454
(41:14)
41:40
615
»
Grainne BLACK
F
F35
89
(41:40)
41:40
617
»
Francis WOODS
M
M40
2373
(40:21)
41:41
618
»
Andrew PIERCE
M
MS
2068
(41:24)
41:42
619
»
Sinead GANNON
F
FS
536
(40:51)
41:44
620
»
Imelda BARNES
F
F35
56
(40:33)
41:45
621
»
Gerard O' ROURKE
Raheny Shamrock AC
M
M45
2038
(41:28)
41:46
622
»
Laura GILBRIDE
Dundrum South Dublin AC
F
FS
552
(41:25)
41:48
623
»
Frank CASEY
M
M55
208
(41:11)
41:50
624
»
Ciara MCGETTIGAN
F
F35
966
(41:08)
41:50
625
»
David HUGHES
M
M55
662
(41:01)
41:52
626
»
Valerie WATT
F
F45
2349
(41:52)
41:52
627
»
Sean CLANCY
M
M35
228
(40:30)
41:53
628
»
Siobhan FOLEY
Raheny Shamrock AC
F
F40
512
(41:38)
41:54
629
»
Cliona O' REILLY
F
F40
2034
(41:37)
41:54
630
»
Jackie KINGSTON
Rathfarnam WSAF AC
F
F50
774
(41:44)
41:54
631
»
Aisling GLYNN
F
FS
563
(40:44)
41:55
632
»
Brendan MCEVOY
M
M40
960
(40:41)
41:56
633
»
Joanne COONEY
F
FS
270
(40:53)
41:56
634
»
Logan SISLEY
M
M40
2188
(41:05)
41:57
635
»
Sean EGAN
Westpark gym
M
M35
442
(41:44)
41:57
636
»
Dave BRADY
Raheny Shamrock AC
M
M60
107
(41:33)
41:58
637
»
Agnes HAYES
F
F50
623
(40:45)
41:58
638
»
John CALLANAN
M
M40
182
(40:21)
41:58
639
»
Paul MCCARTHY
Blackrock AC
M
M40
934
(40:58)
41:58
640
»
Derek FRANKLIN
M
M35
520
(41:49)
42:00
641
»
Janet DIGNAM
F
F45
366
(41:35)
42:00
642
»
Damien SMITH
M
M40
2206
(40:27)
42:01
643
»
Blaithin GLYNN
F
FS
564
(40:51)
42:02
644
»
Keith O' CONNOR
M
MS
1184
(41:09)
42:03
645
»
Emily MORAN
F
F40
1063
(41:20)
42:04
645
»
Padraig WOODS
M
M45
2372
(40:44)
42:04
647
»
Mick LYNCH
M
MS
852
(41:21)
42:07
648
»
Gaius COFFEY
M
M45
240
(41:35)
42:07
649
»
Kevin KINGSTON
M
M35
773
(41:24)
42:09
650
»
Dermot FARRELL
M
M40
468
(40:47)
42:11
651
»
Ed HUDSON
Brothers Pearse AC
M
M50
656
(41:56)
42:14
652
»
Peter CANNON
Brothers Pearse AC
M
M40
188
(41:38)
42:14
653
»
Lesley-Ann CUNNINGHAM
RSP
F
FS
322
(41:49)
42:17
654
»
Colin JONES
In Budge we Trust
M
MS
686
(40:58)
42:19
655
»
Barry FENNELL
M
M40
481
(41:48)
42:21
656
»
Niamh MURPHY
F
F40
1111
(41:47)
42:22
657
»
Bernie WHITE
Dublin Striders
F
F50
2393
(42:04)
42:24
658
»
Ciara MURPHY
F
FS
1106
(41:44)
42:27
659
»
Craig GUTHRIE
Brothers Pearse AC
M
MS
593
(42:08)
42:28
660
»
Helen BEENY
F
FS
2433
(40:56)
42:28
661
»
Kenny MILNE
M
MS
1033
(41:53)
42:30
662
»
Trevor DARCY
M
MS
340
(41:46)
42:30
663
»
Emma MURPHY
Brothers Pearse AC
F
FS
1095
(42:08)
42:31
664
»
Roisin MCSORLEY
Lymewood Mews AC
F
F35
1017
(41:54)
42:31
665
»
Niamh KEANE
F
F40
694
(41:17)
42:31
666
»
Aveen FITZGERALD
F
F40
489
(41:33)
42:32
667
»
Daniel LOGAN
M
MS
830
(41:45)
42:32
668
»
Daniel CARR
Southside Fitness
M
M35
196
(42:00)
42:33
668
»
Tom CURRAN
M
M45
324
(42:20)
42:33
670
»
Conor CASHMAN
M
MS
210
(41:31)
42:34
671
»
Joseph ALLEN
M
M50
38
(41:46)
42:34
672
»
Angelina KELLY
F
FS
729
(41:32)
42:35
673
»
Niall FARRELL
M
MS
471
(41:23)
42:35
674
»
Amber FALLON
F
F35
457
(41:33)
42:37
675
»
Ken BARNWELL
M
MS
58
(41:58)
42:40
676
»
Neil BROWN
Crusaders AC
M
M45
135
(42:40)
42:40
677
»
Karl DONNELLY
Waterstown Warriors
M
M40
378
(41:28)
42:41
678
»
Helen PRENDIVILLE
F
FS
2084
(41:51)
42:43
679
»
Paolo DEFANT
M
M35
351
(42:04)
42:43
679
»
John O' HANLON
M
M45
2015
(42:22)
42:43
681
»
Claire KELLY
Dundrum South Dublin AC
F
FS
712
(42:44)
42:44
682
»
Domenico COSENTINO
M
M40
276
(41:53)
42:44
683
»
Garret FARRELL
M
M35
463
(41:24)
42:44
684
»
Hannah GREENE
Southside Fitness
F
FS
586
(42:10)
42:45
684
»
Emm CLEVERLEY
F
FS
233
(41:43)
42:45
686
»
Peter LAWLOR
Brothers Pearse AC
M
M45
800
(42:28)
42:45
687
»
Jo LYNCH
F
FS
848
(42:09)
42:45
688
»
Orna ROONEY
F
F35
2127
(42:29)
42:45
689
»
Andrew BAILEY
Run BMC
M
M50
48
(42:19)
42:47
690
»
John LANGTON
Run BMC
M
M60
791
(42:07)
42:48
691
»
Eavan CONNOLLY
F
FS
260
(42:25)
42:49
692
»
Colin KENNY
M
M40
748
(41:19)
42:50
693
»
Johnny LYNCH
DLPR
M
M35
841
(42:22)
42:52
694
»
Suzanne DUFFY SWEENEY
Tallaght AC
F
F35
424
(42:25)
42:52
695
»
Neil MCNABOLA
M
MS
1006
(41:35)
42:53
696
»
Mary RIGNEY
Irish Life
F
F55
2120
(42:23)
42:53
697
»
Donal O' GORMAN
3D Triathlon Club
M
M35
2006
(42:28)
42:54
698
»
Helen SWEENEY
Tallaght AC
F
F40
2225
(42:13)
42:55
699
»
Mal FARRELL
M
M40
467
(41:30)
42:56
700
»
Adrian GHEORGHE
M
MS
550
(42:42)
42:57
701
»
Elaine FLEMING
F
FS
505
(41:52)
42:57
701
»
Joe BERGIN
M
M50
84
(42:01)
42:57
703
»
Marieann CAMPBELL
Balbriggan & District AC
F
F40
185
(42:22)
42:58
704
»
Stephen SHEERIN
Garda AC
M
M60
2173
(41:38)
42:58
705
»
Paul TEEHAN
M
M40
2230
(41:36)
42:59
706
»
Karen CUNNINGHAM
Southside Fitness
F
FS
317
(42:26)
43:00
707
»
Paul HAYCOCK
M
MS
620
(41:54)
43:02
708
»
Caroline HYLAND
F
F40
668
(42:09)
43:04
709
»
Debbie KELLY
Brothers Pearse AC
F
F45
710
(42:36)
43:04
710
»
Isolde BYRNE
Hissy Fit
F
F35
159
(42:16)
43:04
710
»
Kathryn POTTERTON
F
F50
2072
(42:17)
43:04
712
»
Una HEARTY
Run BMC
F
F50
627
(42:22)
43:05
713
»
Alan MITCHELL
M
MS
1035
(42:42)
43:08
714
»
Mairead CASHMAN
Crusaders AC
F
F50
2391
(42:51)
43:08
715
»
Eileen CURTIN
F
F40
326
(42:34)
43:08
716
»
Declan COLLINS
M
MS
254
(42:09)
43:09
717
»
Cathal FARRELL
M
M45
464
(41:44)
43:09
718
»
Conal HENRY
M
M45
632
(42:46)
43:11
718
»
Alan ADDIE
M
M40
32
(42:09)
43:11
720
»
Stephen MULHALL
M
M35
1075
(42:19)
43:12
721
»
Laura SMITH
Lakeshore Striders
F
F40
2194
(42:23)
43:12
721
»
Dave HARKIN
M
MS
606
(41:52)
43:12
723
»
Fiona GAVIN
F
F45
544
(42:33)
43:13
724
»
Conor WHELAN
M
M50
2358
(41:51)
43:14
725
»
Claire BYRNE
Donore Harriers
F
F40
155
(42:51)
43:16
726
»
Eamonn PHILLIPS
M
M50
2064
(42:15)
43:17
727
»
Melanie D'ARCY
F
F45
330
(42:31)
43:17
728
»
Catherine MOLONEY
F
F40
1040
(42:46)
43:17
729
»
Sarah DONNE
Dundrum South Dublin AC
F
FS
377
(42:57)
43:18
730
»
John MORAN
M
M35
1062
(42:31)
43:21
731
»
Paula DONOGHUE
F
F35
381
(43:01)
43:21
732
»
Vanessa WIACEK
F
F35
2364
(42:22)
43:21
733
»
Louise O' DWYER
F
F35
1194
(42:38)
43:21
734
»
Aideen O' CALLAGHAN
F
F35
1166
(42:57)
43:25
735
»
Elaine MACKEN
Dundrum South Dublin AC
F
F50
863
(42:50)
43:27
736
»
Abbie WALSH
F
FS
2288
(42:46)
43:28
737
»
Gillian WATTERS
F
F40
2351
(42:42)
43:28
738
»
Carmel CLIFFORD
F
F40
234
(42:48)
43:34
738
»
Suzanne LYNAM
F
F35
840
(43:34)
43:34
740
»
Caroline MCSORLEY KEATING
Tallaght AC
F
F35
1018
(43:05)
43:34
741
»
Ronan WHELAN
M
M40
2357
(42:36)
43:37
742
»
Lorraine KENNEDY
F
F35
738
(42:50)
43:38
743
»
Seán DOYLE
Southside Fitness
M
MS
400
(43:02)
43:39
743
»
Roderick SMYTH
RSP
M
M40
2208
(42:22)
43:39
745
»
Paloma Lane MATTOS
F
FS
898
(42:42)
43:40
746
»
Maria CALNAN
Dublin Front Runners
F
F40
183
(43:13)
43:43
747
»
Hugh FITZPATRICK
Coombe
M
MS
2415
(42:12)
43:43
748
»
Lina UOKIENE
F
F35
2257
(43:43)
43:46
749
»
Ciara DUNNE
F
FS
432
(43:06)
43:47
750
»
Alan DIGNAM
M
M45
367
(43:24)
43:50
Page:
<
1
2
3
4
5
6
>