Svenska
English
Français
Suomi
Tuloksia Terenure 5 mile 2016
Tuloksia
5 Mile
FS
Tuloslista on bruttotulosten järjestyksen mukainen
Bruttoaika: aikasi lähdöstä
Nettoaika: aikasi lähtöviivan ylityksestä
Displaying
all 206
tuloksia
Pl.
Nimi
Syntymävuosi
Seura/Kaupunki/Maa
Kat.
Alakat.
#
Netto
Brutto
1
»
Siobhean O'DOHERTY
Borrisokane AC
F
FS
5
(27:49)
27:58
2
»
Orla DRUMM
Crusaders AC
F
FS
409
(28:01)
28:12
3
»
Ilona MCELROY
Crusaders AC
F
FS
956
(30:18)
30:19
4
»
Helen BROUDER
Sportsworld RC
F
FS
2386
(30:13)
30:28
5
»
Fiona MC GREEVY
Raheny Shamrock AC
F
FS
910
(31:17)
31:19
6
»
Kate KELLY
Sportsworld RC
F
FS
2400
(32:14)
32:19
7
»
Aoife O' CONNELL
Crusaders AC
F
FS
1173
(32:38)
32:43
8
»
Kathryn RAFFERTY
Armagh AC
F
FS
2101
(32:56)
33:04
9
»
Tara DARCY
Tallaght AC
F
FS
339
(33:47)
33:51
10
»
Romaine KING
Dundrum South Dublin AC
F
FS
770
(33:58)
34:05
11
»
Aoife GROGAN
F
FS
2434
(34:47)
34:47
12
»
Elaine HOWARD
F
FS
655
(34:45)
34:58
13
»
Leeanne O' CALLAGHAN
F
FS
1163
(35:17)
35:36
14
»
Breffini ANGLIM
F
FS
42
(36:07)
36:08
15
»
Roma KELLY
F
FS
731
(36:04)
36:31
16
»
Marie O' CONNELL
Civil Service Harriers AC
F
FS
1172
(37:22)
37:29
17
»
Amy MORAN
Dundrum South Dublin AC
F
FS
1060
(37:19)
37:40
18
»
Maria JOBES
F
FS
679
(37:25)
37:42
19
»
Claire JONES
3D Triathlon Club
F
FS
683
(37:32)
37:48
20
»
Fiona WARD
F
FS
2346
(37:32)
37:49
21
»
Fionnuala SILKE
Sligo AC
F
FS
2187
(38:15)
38:28
22
»
Ella PATCHETT
F
FS
2055
(37:54)
38:37
23
»
Karen MCMANUS
Brothers Pearse AC
F
FS
1003
(38:11)
38:43
24
»
Grainne REGAN
Crusaders AC
F
FS
2109
(38:11)
38:48
25
»
Fiona BANE
Crusaders AC
F
FS
54
(38:29)
38:54
26
»
Emer BRENNAN
Civil Service Harriers AC
F
FS
121
(38:52)
39:07
27
»
Ciara FAGAN
F
FS
449
(38:45)
39:12
28
»
Naomi LEE
F
FS
813
(38:56)
39:17
29
»
Ashling DILWORTH
Coombe
F
FS
28
(39:04)
39:23
30
»
Ellie WOULFE
F
FS
2377
(39:10)
39:35
31
»
Carina DAVIDSON
Crusaders AC
F
FS
345
(38:50)
39:37
32
»
Maeve CLANCY
F
FS
227
(38:43)
39:38
33
»
Claire O' TOOLE
F
FS
2048
(39:30)
39:40
34
»
Eva NUGENT
F
FS
1142
(39:03)
39:45
35
»
Leanne MARTIN
F
FS
892
(39:06)
39:59
36
»
Karen MCCORMACK
Crusaders AC
F
FS
941
(40:03)
40:17
37
»
Aisling BYRNE
F
FS
166
(40:11)
40:21
38
»
Anne WALL
F
FS
2269
(39:50)
40:22
39
»
Martina DONOHUE
F
FS
385
(40:02)
40:39
40
»
Hazel GREENE
Crusaders AC
F
FS
584
(40:04)
40:49
41
»
Jacqui MAGUIRE
F
FS
875
(40:53)
40:53
42
»
Michelle ARION
F
FS
44
(39:47)
40:54
43
»
Anna DABSKA
F
FS
331
(40:48)
41:06
44
»
Amanda SCOBIE
F
FS
2160
(40:50)
41:10
45
»
Lauventina SCHALER
Coombe
F
FS
2416
(40:05)
41:37
46
»
Sinead GANNON
F
FS
536
(40:51)
41:44
47
»
Laura GILBRIDE
Dundrum South Dublin AC
F
FS
552
(41:25)
41:48
48
»
Aisling GLYNN
F
FS
563
(40:44)
41:55
49
»
Joanne COONEY
F
FS
270
(40:53)
41:56
50
»
Blaithin GLYNN
F
FS
564
(40:51)
42:02
51
»
Lesley-Ann CUNNINGHAM
RSP
F
FS
322
(41:49)
42:17
52
»
Ciara MURPHY
F
FS
1106
(41:44)
42:27
53
»
Helen BEENY
F
FS
2433
(40:56)
42:28
54
»
Emma MURPHY
Brothers Pearse AC
F
FS
1095
(42:08)
42:31
55
»
Angelina KELLY
F
FS
729
(41:32)
42:35
56
»
Helen PRENDIVILLE
F
FS
2084
(41:51)
42:43
57
»
Claire KELLY
Dundrum South Dublin AC
F
FS
712
(42:44)
42:44
58
»
Hannah GREENE
Southside Fitness
F
FS
586
(42:10)
42:45
58
»
Emm CLEVERLEY
F
FS
233
(41:43)
42:45
60
»
Jo LYNCH
F
FS
848
(42:09)
42:45
61
»
Eavan CONNOLLY
F
FS
260
(42:25)
42:49
62
»
Elaine FLEMING
F
FS
505
(41:52)
42:57
63
»
Karen CUNNINGHAM
Southside Fitness
F
FS
317
(42:26)
43:00
64
»
Sarah DONNE
Dundrum South Dublin AC
F
FS
377
(42:57)
43:18
65
»
Abbie WALSH
F
FS
2288
(42:46)
43:28
66
»
Paloma Lane MATTOS
F
FS
898
(42:42)
43:40
67
»
Ciara DUNNE
F
FS
432
(43:06)
43:47
68
»
Lorraine DOYLE
Southside Fitness
F
FS
399
(43:26)
44:00
69
»
Kate DUANE
F
FS
414
(43:54)
44:24
70
»
Rachael FRENCH
Forget the Gym
F
FS
522
(43:38)
44:25
71
»
Anne DOYLE
F
FS
408
(43:57)
44:27
72
»
Shauna MAGUIRE
F
FS
873
(44:02)
44:35
73
»
Denise RYAN
F
FS
2142
(43:58)
44:37
74
»
Jade COX
F
FS
292
(44:08)
44:39
75
»
Shona DUNLEAVY
F
FS
426
(43:50)
44:40
76
»
Angela KEANE
F
FS
697
(44:09)
44:53
77
»
Niamh SMITH
F
FS
2200
(44:25)
44:55
78
»
Karen SCOLLAN
F
FS
2161
(44:07)
44:56
79
»
Hayley CUNNAN
Spar
F
FS
11
(44:58)
44:58
80
»
Sarah KELLY
Pulse Tri Club
F
FS
713
(44:39)
44:58
81
»
Eve MCCARTNEY
F
FS
935
(44:21)
44:59
82
»
Nicola LEVIS
F
FS
823
(44:09)
44:59
83
»
Hazel O' REILLY
F
FS
2031
(44:38)
45:00
84
»
Ewelina PLATA
F
FS
2070
(44:24)
45:01
85
»
Sarah COPPINGER
Sloggers to Joggers
F
FS
272
(44:38)
45:14
86
»
Claire GLEESON
F
FS
557
(44:27)
45:19
87
»
Lorraine CONLON
F
FS
257
(44:02)
45:21
88
»
Nicola ROSE
F
FS
2128
(44:03)
45:26
89
»
Lisa SHINE
Crusaders AC
F
FS
2182
(45:04)
45:29
90
»
Miriam NI DHUILL
F
FS
1131
(44:49)
45:50
91
»
Siobhan O' DRISCOLL
Sportsworld RC
F
FS
1193
(45:13)
46:02
92
»
Sandra WONG
F
FS
2368
(45:04)
46:07
93
»
Ruth BYRNE
F
FS
170
(44:43)
46:09
94
»
Aine BROWNE
F
FS
138
(46:04)
46:11
95
»
Amy O' FLAHERTY
F
FS
1200
(45:59)
46:12
96
»
Leanne HOGAN
F
FS
642
(45:31)
46:14
97
»
Susan KEARNS
F
FS
700
(45:34)
46:23
98
»
Heather COLSON-OSBORNE
Hissy Fit
F
FS
255
(45:33)
46:27
99
»
Amy YOUNG
F
FS
2381
(45:04)
46:31
100
»
Carolyn GOULDEN
F
FS
574
(45:57)
46:40
101
»
Bernadette LEA
F
FS
807
(45:59)
46:41
102
»
Teresa LEA
Southside Fitness
F
FS
806
(46:07)
46:45
103
»
Karen DUANE
F
FS
416
(46:19)
46:50
104
»
Mary BYRNE
F
FS
165
(45:56)
46:55
105
»
Sarah DONOVAN
F
FS
387
(46:23)
46:56
106
»
Orlagh O' BRIEN
F
FS
1149
(46:16)
47:10
107
»
Olivia DOYLE
F
FS
407
(46:23)
47:14
108
»
Denise O' MAHONY
Dundrum South Dublin AC
F
FS
2020
(46:31)
47:29
109
»
Laura O' FLYNN
F
FS
2002
(46:33)
47:30
110
»
Dunlaith WARD
F
FS
2299
(46:36)
47:32
111
»
Caroline SWANTON
F
FS
2224
(46:28)
47:40
112
»
Erika MORONEY
F
FS
1064
(46:37)
47:47
113
»
Kate BLACKWELL
F
FS
91
(46:23)
47:50
114
»
Mary O' BRIEN
F
FS
1156
(47:07)
48:00
115
»
Isabel HYDE
F
FS
666
(47:24)
48:21
116
»
Sarah DOYLE
team
F
FS
401
(48:08)
48:22
117
»
Sheena MITCHELL
F
FS
1034
(48:02)
48:28
118
»
Rachael CAVANAGH
SDSC
F
FS
217
(47:28)
48:42
119
»
Tara Jane DONNELLY
F
FS
380
(48:01)
48:57
120
»
Liane CASEY
F
FS
203
(48:04)
48:59
121
»
Caroline SCANLAN
Brothers Pearse AC
F
FS
2156
(47:44)
49:03
122
»
Anne HENNESSY
F
FS
631
(47:49)
49:10
123
»
Aideen DOWLING
F
FS
393
(48:47)
49:13
124
»
Elaine BUCKLEY
Muckross Hockey Club
F
FS
144
(47:48)
49:15
125
»
Niamh MARKEY
F
FS
884
(48:10)
49:18
126
»
Karina MURRAY
3D Triathlon Club
F
FS
1112
(48:19)
49:21
127
»
Tara CRONIN
F
FS
300
(48:37)
49:27
128
»
Danielle KENNY
F
FS
747
(47:59)
49:30
129
»
Cat RAFTER
The Extraordinary James Padden Fan Club
F
FS
2102
(48:39)
49:41
130
»
Kate MCLOUGHLIN
F
FS
997
(48:56)
49:44
131
»
Claire QUINN
F
FS
112
(48:18)
49:46
132
»
Amy ARMSTRONG
F
FS
45
(48:32)
49:48
133
»
Elena MONTAÑANA OLASO
F
FS
1050
(48:52)
49:50
134
»
Kate GAITLEY
F
FS
529
(48:54)
49:52
135
»
Emma KENNEDY
Forget the Gym
F
FS
735
(48:58)
49:55
136
»
Ann DUIGNAN
F
FS
425
(48:57)
49:56
137
»
Lou CONLON
F
FS
258
(48:47)
49:59
138
»
Helen LAMBOURNE
F
FS
788
(48:58)
50:14
139
»
Breda KEARNEY
F
FS
699
(49:32)
50:16
140
»
Arlene MOLLOY
Rathfarnam WSAF AC
F
FS
1039
(49:31)
50:18
141
»
Amy FOGARTY
Coombe
F
FS
2417
(48:54)
50:25
142
»
Ally MCCAFFREY
F
FS
923
(49:05)
50:28
143
»
Sarah DEVANEY
St Cocas
F
FS
362
(49:51)
50:31
144
»
Colleen LAVIN
F
FS
2424
(49:54)
50:34
145
»
Hazel BUCKLEY
F
FS
146
(49:26)
50:39
146
»
Lorna MONAGHAN
Forget the Gym
F
FS
1044
(49:23)
50:43
147
»
Reene DILWORTH
Coombe
F
FS
27
(50:54)
50:54
148
»
Fionnuala CAROLAN
Spar
F
FS
22
(49:42)
50:56
149
»
Aisling MACNAMARA
F
FS
865
(49:51)
50:56
150
»
Elaine FAY
Brothers Pearse AC
F
FS
2399
(50:18)
51:21
151
»
Claire ADELAIDE
F
FS
34
(49:57)
51:28
152
»
Mary WALSHE
F
FS
2297
(50:14)
51:39
153
»
Eibhin NOLAN
F
FS
1137
(51:16)
52:45
154
»
Orla MCCARRICK
F
FS
927
(51:41)
52:48
155
»
Iana BOGHIU
F
FS
94
(52:10)
52:56
156
»
Geraldine MOLONEY
F
FS
1041
(51:49)
53:01
157
»
Sharon KILCOYNE
F
FS
764
(52:52)
53:06
158
»
Tara KILCOYNE
F
FS
765
(52:52)
53:06
159
»
Caoimhe MC CARRICK
F
FS
902
(52:00)
53:06
160
»
Sarah MOONEY
F
FS
1054
(52:45)
53:15
161
»
Tammy MEEHAN
F
FS
1025
(52:21)
53:23
162
»
Claire HICKEY
F
FS
635
(52:23)
53:28
163
»
Helen TEMPANY
F
FS
2232
(52:08)
53:30
164
»
Maria TEMPANY
F
FS
2231
(52:07)
53:31
165
»
Maeve MCKILLOP
Hissy Fit
F
FS
989
(52:40)
53:38
166
»
Mary HASSETT
F
FS
618
(52:52)
53:50
167
»
Brigid O' GORMAN
F
FS
2005
(52:41)
53:51
168
»
Janet MURPHY
F
FS
1101
(53:21)
53:57
169
»
Orla LOUGHMAN
Run with Tina
F
FS
836
(53:15)
54:08
170
»
Eilin BRADY
F
FS
109
(52:52)
54:11
171
»
Sharon KEVILLE
F
FS
760
(53:08)
54:17
172
»
Rachel CLARKE
F
FS
231
(53:17)
54:24
172
»
Martin GUILDFORD
F
FS
592
(53:17)
54:24
174
»
Laura HAMM
F
FS
598
(53:17)
54:26
175
»
Michelle MCLEAN
F
FS
992
(53:13)
54:34
176
»
Susan BRUSEY
F
FS
140
(53:36)
54:42
177
»
Eavan WALSH
F
FS
2282
(53:42)
54:59
178
»
Orla GRANT
F
FS
577
(53:53)
55:02
179
»
Erika BARTA
F
FS
65
(53:56)
55:29
180
»
Jennifer REILLY
F
FS
2114
(54:24)
55:31
181
»
Avril MCCLENAHAN
RSP
F
FS
938
(54:40)
55:34
182
»
Shelagh O' CONNOR
F
FS
1185
(54:27)
55:38
183
»
Fiona CALLAGHAN
F
FS
181
(54:36)
55:42
184
»
Serena DOLAN
F
FS
374
(54:18)
55:43
185
»
Rachel CROTTY
F
FS
302
(54:51)
55:49
186
»
Kerry LAWLER
Brothers Pearse AC
F
FS
2389
(54:23)
55:53
187
»
Jenny BRUSEY
F
FS
141
(55:42)
56:46
188
»
Caoimhe MULLINS
F
FS
1090
(55:53)
56:56
189
»
Janice WHYTE
F
FS
2362
(56:59)
56:59
190
»
Leonie VESEY
F
FS
2262
(55:39)
57:00
191
»
Marita HARPER
F
FS
612
(56:01)
57:26
192
»
Corinne QUINN
F
FS
2098
(56:12)
57:36
193
»
Caitriona DEMPSEY
Forget the Gym
F
FS
354
(56:30)
57:49
194
»
Sarah BRUSEY
F
FS
142
(56:59)
58:03
195
»
Liz BREE
F
FS
117
(56:36)
58:05
196
»
Kelly BREE
F
FS
118
(56:35)
58:05
197
»
Noelle MCMAHON
F
FS
1001
(57:07)
58:35
198
»
Caroline KELLO
F
FS
709
(57:02)
58:37
199
»
Tara BREEN
F
FS
119
(57:16)
58:38
200
»
Leanne HARTE
F
FS
617
(57:53)
59:19
201
»
Aoife WALSH
F
FS
2290
(58:33)
1:00:08
202
»
Denise RYAN
F
FS
2143
(1:01:12)
1:01:12
203
»
Emma ASHER
F
FS
46
(1:01:11)
1:02:43
204
»
Marie SHANAHAN
F
FS
2166
(1:02:17)
1:03:18
205
»
Ann SWEENEY
Brothers Pearse AC
F
FS
2398
(1:03:19)
1:03:19
206
»
Sharon MC ENEANEY
F
FS
909
(1:02:25)
1:03:24