Svenska
English
Français
Suomi
Yhteystiedot Racetimer
Tuloksia Blodomloppet i Göteborg 2018
Tuloksia
5 km
Displaying tuloksia
3501 - 3750
of
4615
in total
Page:
<
1
2
…
11
12
13
14
15
16
17
18
19
>
Pl.
Nimi
Syntymävuosi
Seura/Kaupunki/Maa
Kat.
#
Netto
3501
»
Sajid Shamoon
1966
Fastighetskontoret Lag 7
Man
3309
38:33
3502
»
Margot Lans
1955
pe3 företagshälsa team 4
Kvinna
3184
38:34
3502
»
Marléne Bagleborn
1976
Processteknik 1
Kvinna
1097
38:34
3504
»
Stina Askbom
1966
SEB CM 2
Kvinna
2869
38:34
3505
»
Linda Berntson
1993
Space 62
Kvinna
4120
38:35
3506
»
Karin Pull
1979
Platzer 4
Kvinna
1905
38:35
3507
»
Magdalena Meteluch
1980
-
Kvinna
3851
38:36
3508
»
Eva Heikkinen
1955
TF Team 1
Kvinna
1576
38:36
3509
»
Stellan Svensson
1944
Falkenbergs RR
Man
1512
38:37
3509
»
Anonyymi
Anonyymi
Kvinna
2166
38:37
3511
»
Carin Börjesson
1966
Hönö VC Gaseller
Kvinna
1150
38:37
3512
»
Susanne Östby
1963
Järnladies 1
Kvinna
4961
38:37
3513
»
Pia Collby
1969
Dagkirugen operation 3 Mölndal
Kvinna
3448
38:38
3514
»
Karolina Wikander
1972
Team Tussilago 1
Kvinna
4310
38:38
3515
»
Anneli Sandelius
1976
Team Aftermarket 2
Kvinna
5000
38:39
3516
»
Sarah Aronsson
1980
Diamond Girls
Kvinna
5005
38:39
3517
»
Frankie Runegrund
1972
avd 8-2
Kvinna
2500
38:39
3518
»
Jan Petrzel
1988
Team Fart
Man
1566
38:40
3518
»
Gunnel Arvidsson
1966
1492:2
Kvinna
774
38:40
3520
»
Ronja Johansson
1998
-
Kvinna
1368
38:40
3521
»
Eva-Maria Angervall
1964
PectorSupport
Kvinna
51
38:40
3522
»
Eva Slettengren
1956
PMG & NPG 1
Kvinna
4575
38:40
3522
»
Peter Olofsson
1967
Nordhemskliniken 2
Man
1792
38:40
3524
»
Violetta Haliti
1972
Älvorna i Ale
Kvinna
594
38:40
3525
»
Jessica Norlin Gabrielsson
1980
SDF Östra Gbg IFO-FH
Kvinna
5283
38:40
3526
»
Carin Rolff
1956
IBI Cowboys
Kvinna
884
38:41
3527
»
Elinor Andersson
1973
Torslanda
Kvinna
4411
38:41
3528
»
Stephan Lundberg
1974
Torslanda
Man
4410
38:42
3529
»
Christina Fröjdlund
1971
Dream Team 3
Kvinna
2038
38:42
3530
»
Rune Olofsson
1952
-
Man
4021
38:42
3531
»
Maria Berg
1977
Tjusiga idrottstyper
Kvinna
2844
38:43
3532
»
Anna Palmgren
1968
Förboeliterna 2
Kvinna
4243
38:44
3533
»
Ulrika Berggren
1963
TF Team 2
Kvinna
5355
38:44
3534
»
Cajsa Berling
1986
Spedoos 1
Kvinna
1699
38:44
3535
»
Susanne Olsson
1967
Susannes Jönsar
Kvinna
240
38:44
3536
»
Annica Smeds
1958
AF panterna
Kvinna
1930
38:44
3537
»
Nina Brorsson
1965
EEE: Engagerat Ekmanskalag Exemplifierar
Kvinna
567
38:45
3538
»
Camilla Lökken
1968
Förboeliterna 1
Kvinna
4241
38:45
3539
»
Carina Sparud Lundin
1964
Hälsoaktivisterna 1
Kvinna
2896
38:45
3540
»
Lex Lundblad
1974
Svenska Mässan Gothia Towers 1
Kvinna
2374
38:45
3541
»
Ulrika Pramås
1969
Spridda skurar 3
Kvinna
1626
38:45
3542
»
Pernilla Svensson
1984
Hot Senoritas
Kvinna
840
38:46
3543
»
Annika Herbertsson
1962
Hebbes femma
Kvinna
131
38:46
3543
»
Carina Lindqvist
1968
Hot Senoritas
Kvinna
841
38:46
3545
»
Monika Deubler
1964
Aniara Primus
Kvinna
108
38:47
3546
»
Erica Bäckström
1975
IF Löparna
Kvinna
749
38:47
3547
»
Kristina Eriksson
1985
-
Kvinna
19
38:48
3548
»
Sara Omberg
1996
GÖTEBORG
Kvinna
354
38:48
3549
»
Angelica Kvick
1990
avd7-2
Kvinna
2434
38:48
3550
»
Matthias Wilhelmsson
1985
-
Man
20
38:49
3551
»
Sofia Svensson
1984
Fredagsfikarna
Kvinna
4627
38:49
3552
»
Jan De Geer
1961
BNP Paribas Cardif 3
Man
4894
38:49
3553
»
Marlyn Carlberg
1980
avd7-1
Kvinna
2429
38:49
3553
»
Jan Renell
1968
Team Tussilago 2
Man
4311
38:49
3553
»
Linda Åkerblom
1977
avd 8-2
Kvinna
2496
38:49
3556
»
Åse Wells
1965
SEB Sisjön Grön
Kvinna
3839
38:49
3557
»
Alexander Stefanovski
1986
Fyra
Man
3723
38:50
3558
»
Hussein Albayati
1972
GSL-4
Man
3281
38:50
3559
»
Hanna Zaxmy
1979
Lindorffs ess
Kvinna
1974
38:51
3560
»
Du La
1959
GSL-6
Man
3284
38:51
3561
»
Ebba Hernevik
1978
Landala GS
Kvinna
2503
38:51
3562
»
Yvonne Lindh
1959
Strandskolan
Kvinna
2839
38:52
3563
»
Ingela Hjält
1974
Nordea Kungsbacka
Kvinna
788
38:52
3564
»
Karin Annerljung
1976
RallySallys pärlor
Kvinna
333
38:53
3565
»
Terese Löfgren
1973
Cowianerna
Kvinna
76
38:54
3566
»
Annika Nilsson
1969
Trivector 2
Kvinna
1162
38:54
3567
»
Thomas Lindblad
1977
Cowianerna
Man
75
38:54
3568
»
Frida Ekfeldt
1981
Atkins Lag 2
Kvinna
172
38:55
3568
»
Alejandro M Gonzales
1968
Spårvägen Lag 14
Man
4213
38:55
3570
»
Marlene Ericsson
1981
Who run the world - GIRLS
Kvinna
1010
38:56
3571
»
Madeleine Bohl
1971
The Cavas
Kvinna
4270
38:56
3572
»
Anonyymi
Anonyymi
Kvinna
4057
38:57
3573
»
Johanna Magnusson
1985
Raketerna
Kvinna
4384
38:57
3574
»
Michele Steele
1959
Hovas
Kvinna
4958
38:57
3575
»
Hanna Bengtsson
1993
AcadeMedia 2
Kvinna
3443
38:59
3576
»
Maud Westerberg
1958
Hemsjukvården Kungsbacka 4
Kvinna
2199
38:59
3577
»
Jenny Jansson
1975
-
Kvinna
1532
38:59
3578
»
Tobias Bergman
1988
Skyltmax 2
Man
4584
38:59
3578
»
Cecilia Möller
1984
AcadeMedia 2
Kvinna
3442
38:59
3580
»
Cecilia Gillesén
1981
Sweco Civil Lag 2
Kvinna
4798
38:59
3581
»
Helena Carlsson
1968
SPC 9
Kvinna
716
39:00
3582
»
Helena Rohman
1970
Lidköping
Kvinna
5389
39:01
3583
»
Sara Capaldi Jonsson
1983
Hälsoaktivisterna 2
Kvinna
2889
39:01
3584
»
Niklas Nordin
1960
Mölndal
Man
4184
39:01
3584
»
Susanna Böling
1985
Hälsoaktivisterna 1
Kvinna
2895
39:01
3586
»
Emma Månsson
1995
Hebbes femma
Kvinna
134
39:01
3587
»
Therese Brehmer
1977
LUFsarna 2
Kvinna
343
39:02
3588
»
Anna-Lena Sjunnesson
1961
Itrim 1
Kvinna
3364
39:02
3588
»
Sophi Westerholm-Viehmann
1968
Bäst i test !
Kvinna
250
39:02
3590
»
Hanna Leandersson
1993
Grant Thornton 1
Kvinna
3431
39:02
3591
»
Therese Olsson
1979
First på G
Kvinna
2258
39:02
3592
»
Liselotte Walter
1974
pe3 företagshälsa team 2
Kvinna
3182
39:03
3592
»
Annika Berg
1958
Sensus på språng 2
Kvinna
814
39:03
3594
»
Emma Lindström
1984
Svalorna
Kvinna
5152
39:03
3595
»
Magnolia Banda-Marin
1986
IES Krokslätt 5
Kvinna
5345
39:04
3596
»
Anna Larsson
1970
Västlunken
Kvinna
2544
39:05
3597
»
Alexandra Aronsson
1983
Egencia 2
Kvinna
2701
39:05
3598
»
Anneli Carlsson
1967
Tekniska Mölndal 2
Kvinna
1337
39:05
3599
»
Monika Jarman
1965
Göteborg
Kvinna
4183
39:06
3600
»
Meliha Duman
1979
SPC 7
Kvinna
711
39:07
3601
»
Anders Bergstedt
1957
Team Frejis 2
Man
3090
39:07
3602
»
Charlotte Anderson
1961
LFIF 2
Kvinna
3894
39:08
3603
»
Emelie Wallenås
1985
Miljöenheten, Kungälv kommun
Kvinna
4944
39:09
3604
»
Eva Helling
1970
Läkarsekreterarna 1
Kvinna
3690
39:10
3605
»
Ebba Halling
2005
Los chupitos !
Kvinna
2990
39:10
3606
»
Ellen Wallman
1983
GÖTEBORG
Kvinna
290
39:11
3607
»
Charlotte Dinsdale Ström
1981
A Team
Kvinna
5391
39:11
3608
»
Ann Vu
1974
Team Hoang
Kvinna
1289
39:13
3609
»
Helena Elfstigen
1968
Fästningligan 1
Kvinna
2452
39:13
3610
»
Lizette Mayer
1989
KSB 1
Kvinna
3102
39:13
3611
»
Daniel Enochsson
1964
Eriksberg
Man
4925
39:14
3612
»
Wanna Kaoklom
1967
Team Rubinen
Kvinna
2096
39:14
3613
»
Annika Rundlöw
1961
Eriksbergsflickorna 1
Kvinna
649
39:14
3614
»
Martin Härnqvist
1948
Göteborg
Man
3067
39:15
3615
»
Meryem Ucler
1983
SPC 7
Kvinna
710
39:16
3615
»
Jonna Lindqvist
1988
Team Rubinen 5
Kvinna
2129
39:16
3617
»
Monika Trygg
1986
Praktiska Löpare
Kvinna
1800
39:16
3618
»
Åsa Wallentin
1979
Psyklaget
Kvinna
4503
39:16
3619
»
Bergstrand Rolf
1941
-
Man
3941
39:17
3620
»
Cecilia Olsson
1989
Itrim 2
Kvinna
3366
39:17
3620
»
Tina Thor
1976
Bemanningsservice SÄS1
Kvinna
1059
39:17
3622
»
Anonyymi
Anonyymi
Kvinna
3801
39:17
3622
»
Linda Berg
1989
Släkten
Kvinna
1186
39:17
3624
»
Anna Olvmark
1982
Constafetti
Kvinna
4665
39:17
3625
»
Ulrica Svan
1967
Nordea 3
Kvinna
2412
39:18
3626
»
Susanne Andreasson
1981
-
Kvinna
2627
39:18
3627
»
Susanna Eyradotter
1978
Alpklyftan2
Kvinna
2619
39:18
3628
»
Elisabeth Hörnsten
1957
Baracken 1
Kvinna
1321
39:18
3628
»
Caroline Ekberg
1978
Nordea 3
Kvinna
2413
39:18
3630
»
Jenny Widmark
1971
-
Kvinna
1218
39:19
3631
»
Per Norberg
1956
Konrev AB
Man
1444
39:19
3632
»
Marie Danielsson
1982
Fästningligan 1
Kvinna
2453
39:20
3633
»
Margareta Emanuelsson
1966
järngänget
Kvinna
66
39:21
3634
»
Mana Piravogi
1977
Lag Halvmilarna
Kvinna
1949
39:21
3635
»
Åsa Årman
1973
Skalman
Kvinna
2762
39:22
3636
»
Sanna Evertsson
1986
Densply4
Kvinna
4004
39:23
3637
»
Agneta Svensson
1987
Volvo Penta lag 3
Kvinna
2956
39:23
3638
»
Irina Möllgård
1990
Resursteamet 2
Kvinna
662
39:24
3639
»
Matilda Wigardt
1976
Vuxen Norra Hisingen 2
Kvinna
4247
39:25
3640
»
Marie Jonasson
1966
Resurenheten Barn Snabbisarna.
Kvinna
1689
39:26
3640
»
Maria Lang
1966
Itrim 1
Kvinna
3361
39:26
3642
»
Heidi M Heller
1966
Moga team 2
Kvinna
2120
39:27
3643
»
Ulla Andersson
1963
Floda Rookies
Kvinna
1046
39:29
3644
»
Anonyymi
Anonyymi
Kvinna
5432
39:29
3644
»
Anonyymi
Anonyymi
Kvinna
684
39:29
3646
»
Anna Sohlberg
1974
Torslandaskolan 6-9 3
Kvinna
309
39:30
3647
»
Therese Fredh
1974
Parker 1 Borås
Kvinna
2364
39:30
3648
»
Hani Sooclan
1956
Spårvägen Lag 10
Man
4207
39:31
3649
»
Ingrid Eljanskog
1954
ARBETSLIVSRESUS 2
Kvinna
858
39:32
3650
»
Tania De Paz
1976
Dfind Science & Engineering 3
Kvinna
2561
39:32
3651
»
Juliana Lirio
1990
Energi
Kvinna
593
39:32
3652
»
Åsa Palmqvist
1973
-
Kvinna
5086
39:33
3653
»
Birgitta Möller
1959
Förskolan Lerumsvägen
Kvinna
1650
39:33
3654
»
Anna Danielsson
1990
De utlokaliserade
Kvinna
1667
39:34
3655
»
Danijela Stojanovic
1980
Lag Spezial 2
Kvinna
1020
39:36
3656
»
Daniel Stigedal
1951
Sörse gym
Man
239
39:36
3656
»
Adnan Krnjic
1960
Varbergsentusiasterna
Man
2357
39:36
3658
»
Birgitta Bergman
1960
IF Löparna
Kvinna
748
39:36
3659
»
Julia Olausson
1994
SDF Angered
Kvinna
1738
39:36
3660
»
Jenny Rasmusson
1980
FEMMAN 2 IFO
Kvinna
624
39:38
3660
»
Karin Riddington
1973
GRunners
Kvinna
4951
39:38
3662
»
Eva Hermansson
1961
Erlandsson 11
Kvinna
3651
39:39
3663
»
Sonja Karlsson
1990
Skattebrått
Kvinna
3400
39:39
3664
»
Gunilla Krasse
1961
Vitsipporna
Kvinna
5442
39:39
3665
»
Lena Sylwan Sjöstrand
1963
Nordea Lag 3
Kvinna
2049
39:39
3666
»
Hans Brantervik
1981
-
Man
4362
39:40
3667
»
Christina Skoog
1956
Kvarterskliniken 2
Kvinna
4882
39:40
3668
»
Eliana Ntourou
1980
solblixten
Kvinna
1617
39:41
3669
»
Lisa Trinh
1990
Ladies
Kvinna
4811
39:43
3670
»
Wallentin Fermdal
1984
The Proseccos
Man
4267
39:44
3671
»
Gustav Engvall
1984
Kirurgkliniken Alingsås
Man
9520
39:44
3672
»
Karin Gildebrand
1984
Regionhabiliteringen 4
Kvinna
4082
39:44
3673
»
Sandra Ekelund
1988
Moga team 3
Kvinna
2123
39:45
3674
»
Malin Andersson
1970
-
Kvinna
3457
39:45
3675
»
Maria Svarre
1967
Servicelaget 4
Kvinna
768
39:45
3676
»
Ann-Kristin Elv Engberg
1965
Postnord Air & Ocean 2 Landvetter
Kvinna
406
39:46
3677
»
Evelina Elfvenfrost
1988
JohannesVården VC
Kvinna
4667
39:46
3678
»
Helene Eriksson
1963
Bemanningsservice SÄS1
Kvinna
1058
39:48
3679
»
Per Svensson
1970
Psyk Adm Spring
Man
254
39:48
3680
»
Beritte Christensen
1959
Evas vänner
Kvinna
3082
39:48
3681
»
Elisabeth Ripendal
1960
Ihm3
Kvinna
1758
39:49
3682
»
Daniel Strömblad
1965
-
Man
1502
39:50
3683
»
Ratana Wadee Bangsamuraj
1994
Kökortning
Kvinna
4070
39:50
3684
»
Birgitta Hansson Holm
1955
SEB Sisjön Röd
Kvinna
3841
39:50
3685
»
Michaela Williamson
1980
Moga team 3
Kvinna
2124
39:50
3685
»
Linnéa Martinsson
1979
FOU 1
Kvinna
2247
39:50
3687
»
Elisabeth Peterson
1961
Moga team 2
Kvinna
2121
39:51
3688
»
Stefan Mattsson
1961
Processteknik 3
Man
1103
39:52
3689
»
Carin Lundgren
1988
Kungälvs kommun
Kvinna
5328
39:52
3690
»
Elinore Hanzén
1962
Team JEJE
Kvinna
4005
39:52
3690
»
Linda Takkunen
1990
Op Kungälv2
Kvinna
2487
39:52
3692
»
Jan Hultbäck
1955
Landala GS 2
Man
2506
39:52
3692
»
Nathalie Sammuelsson
1989
Op Kungälv2
Kvinna
2485
39:52
3694
»
Jennifer Hallberg
1998
Team JEJE
Kvinna
4006
39:53
3695
»
Paula Costa
1967
Team Tuve 1
Kvinna
5159
39:53
3696
»
Ola Stålberg
1967
Team Tuve 1
Man
5161
39:53
3697
»
Anna-Karin Berggren
1957
Folkes brudar
Kvinna
1424
39:54
3698
»
Rosario Pacheco
1968
Team Jörsved nr 2
Kvinna
3678
39:54
3699
»
Madeleine Johansson
1975
SDF Östra Gbg IFO-FH
Kvinna
5280
39:55
3700
»
Fredrik Barry
1994
TACF
Man
74
39:55
3701
»
Maja Engelin
1972
Kottar och Frön
Kvinna
481
39:55
3702
»
Sara Fohrman
1978
Hur svårt kan det va?
Kvinna
2665
39:56
3703
»
Kristina Bergkvist
1976
QING
Kvinna
3011
39:56
3704
»
Jenny Cramvik
1982
Kottar och Frön
Kvinna
482
39:56
3705
»
Veronica Grahn
1972
-
Kvinna
945
39:57
3706
»
Leona Arleij
2003
Skepplanda
Kvinna
300
39:58
3707
»
Angelica Rodriguez
1990
Team Bräckes Änglar
Kvinna
2209
39:58
3708
»
Kai Pranomsri Engström
1984
Rehab Kungsbacka 3
Kvinna
463
40:00
3709
»
Lena Olofsson Esbjörnsson
1954
avd 2-3
Kvinna
2471
40:01
3710
»
Ida Nygren
1983
Raketerna
Kvinna
4382
40:01
3711
»
Eva Schmidt
1958
Super Smarta
Kvinna
4864
40:02
3712
»
Agnetha Hansson
1956
solblixten
Kvinna
1614
40:02
3713
»
Jennifer Engström
2000
-
Kvinna
5138
40:02
3714
»
Minu Miraniani
1962
kryddhyllan
Kvinna
1726
40:03
3715
»
Karin Knutsson
1956
-
Kvinna
898
40:04
3715
»
Pernilla Sandin
1975
Team Åke
Kvinna
1954
40:04
3717
»
Iva Rodrigues Fernandes
1987
Glada Angeredsgänget
Kvinna
1590
40:04
3718
»
Anniki Engström
1962
-
Kvinna
5139
40:04
3719
»
Marie Markhag
1961
TF Team 2
Kvinna
5357
40:06
3720
»
Anissa Temsamani Lamrabet
1957
Lag rosa
Kvinna
2976
40:06
3721
»
Kerstin Andersson
1961
Lilla Torp - Gasellerna
Kvinna
1475
40:07
3722
»
Attie Jansson
1979
-
Kvinna
1909
40:07
3722
»
Monica Blom
1973
Sävedalen 2
Kvinna
5078
40:07
3724
»
Inken Dillmann
1990
VampiAZ
Kvinna
5144
40:08
3725
»
Maria Andersson
1976
Spårvägen Lag 9
Kvinna
4205
40:09
3726
»
Linda Oberg
1985
Blue Water K
Kvinna
413
40:10
3727
»
Elisabet Borg
1960
Bostadsbolaget IF lag 3
Kvinna
2830
40:10
3727
»
Stefan Johanssonm
1956
Kba IFO 2
Man
4388
40:10
3729
»
Christine Lundell
1979
Jeppesen 8
Kvinna
3968
40:11
3730
»
Andreas Taube
1985
Scan 5
Man
3540
40:12
3731
»
Elinor Marberg
1976
Wallenstam AB
Kvinna
3670
40:12
3732
»
Maritza Castro Zegers
1955
Frölundaskolan 5
Kvinna
3707
40:14
3733
»
Weronica Lundgren
1973
-
Kvinna
1964
40:14
3734
»
Ulrika Söderström
1979
Iseråsskolan 2
Kvinna
1191
40:15
3735
»
Ann-Sofie Ask
1976
IES Krokslätt 3
Kvinna
2873
40:15
3736
»
Jessica Mathiason
1990
-
Kvinna
4344
40:17
3737
»
Linda Lignell
1971
BMM Munkebäck
Kvinna
2502
40:18
3738
»
Aida Basic
1981
SPC 2
Kvinna
692
40:18
3739
»
Helen Persson
1966
Daglig Verksamhet Norra Hisingen
Kvinna
2853
40:19
3740
»
Soile Ribba Hansson
1962
Förskola 1
Kvinna
2326
40:21
3740
»
Filip Stefanovski
1987
Tre
Man
3722
40:21
3742
»
Jean Enriquez
1971
Kort/Långtis sjuksköterska
Kvinna
3287
40:22
3743
»
Pia-Lena Ekstrand
1973
-
Kvinna
1371
40:22
3744
»
Gunnel Johansson
1955
Skattmasarna 1
Kvinna
3156
40:26
3744
»
Christina Majzik
1978
RK 3
Kvinna
4093
40:26
3746
»
Lars Magnusson
1958
67:an on the run
Man
3407
40:26
3747
»
Maria Kihlman
1982
De andfådda från Bergum
Kvinna
1594
40:27
3748
»
Josefine Lindstrand
1980
RK 3
Kvinna
4094
40:27
3749
»
Bahram Djafari
1959
Sävedalen 1
Man
5082
40:28
3750
»
Nette Lundén
1960
Moderaterna i Västra Götaland
Kvinna
3847
40:28
Page:
<
1
2
…
11
12
13
14
15
16
17
18
19
>