Svenska
English
Français
Suomi
Yhteystiedot Racetimer
Tuloksia Blodomloppet i Göteborg 2018
Tuloksia
5 km
Displaying tuloksia
1501 - 1750
of
4615
in total
Page:
<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
…
18
19
>
Pl.
Nimi
Syntymävuosi
Seura/Kaupunki/Maa
Kat.
#
Netto
1501
»
Vilja Eskelinen
1987
Thermo Fisher 1
Kvinna
2589
30:48
1502
»
Emelie Mickelsson
1988
Skyltmax 1
Kvinna
4581
30:49
1503
»
Kathrin Schmolke
1950
Makrofagerna
Kvinna
4620
30:49
1503
»
Martin Jonsson
1972
UBF LTG EL
Man
3814
30:49
1505
»
Magnus Wenzer
1982
Det näst bästa!
Man
4682
30:49
1506
»
Anonyymi
Anonyymi
Man
641
30:49
1506
»
Linnéa Mattsson
1989
Väninnor På Språng
Kvinna
546
30:49
1506
»
Maja Svensson
1988
F.d. Best of Mölndal
Kvinna
1794
30:49
1509
»
Amanda Reinsjö
1986
UBF For the good KAS
Kvinna
3834
30:50
1510
»
Sofia Pettersson
1991
Polisen
Kvinna
2986
30:50
1511
»
Petra Dohse
1990
Volvoiterna
Kvinna
4036
30:50
1512
»
Aliaksandr Karasiou
1992
Jeppesen 6
Man
3966
30:50
1512
»
Amanda Adolfsson
1992
-
Kvinna
4041
30:50
1514
»
Sofia Lenhagen
1977
Passion
Kvinna
962
30:51
1515
»
Isabell Westman
1988
UBF Studium Sfi
Kvinna
5204
30:51
1516
»
Sophie Lindgren
1971
BNKBUS1
Kvinna
2811
30:51
1517
»
Sara Olofsson
1972
Parker Mölnlycke
Kvinna
2370
30:52
1518
»
Patrik Ingvarsson
1978
RaySafe3
Man
3544
30:52
1519
»
Julia Daniels
1991
Annevo Development
Kvinna
3208
30:52
1520
»
Alexandra Bratt
1991
NCC lag 2
Kvinna
3353
30:52
1521
»
Marcus Berggren
1988
G-Solutions 3
Man
4318
30:52
1522
»
Magnus Svedmark
1965
Göta Lejon 2
Man
2256
30:53
1523
»
Hanna Hjärtström
1987
F.d. Best of Mölndal
Kvinna
1797
30:53
1524
»
Julia Englund Örn
1988
KK Bäfver
Kvinna
2893
30:54
1525
»
Kjell Efraimsson
1958
CAB Volvo Mix 1
Man
4633
30:54
1525
»
Maria Ehrnell
1977
surpRISE
Kvinna
3745
30:54
1527
»
Ingrid Ploghed
1973
Erlandsson 12
Kvinna
3652
30:54
1528
»
Jenni Grmek
1989
Barnkirurgen2
Kvinna
994
30:55
1529
»
Åsa Windell-Nohlin
1964
Lag4
Kvinna
1120
30:55
1530
»
Helena Svanström
1963
Gothia Forum 3
Kvinna
1547
30:55
1530
»
Anonyymi
Anonyymi
Kvinna
3977
30:55
1532
»
Ann-Sofie Gillner
1971
Grrunners 1
Kvinna
4121
30:56
1533
»
Helena Broberg
1974
NCC lag 2
Kvinna
3351
30:56
1534
»
Marie Hellervik
1972
Vikingar
Kvinna
756
30:56
1535
»
Ulrika Oden
1971
Genzymerna
Kvinna
4043
30:57
1536
»
Maximilian Ludvigsson
1972
PSGBG4
Man
2283
30:57
1537
»
Pia Olsson
1958
Tomtebobarnen
Kvinna
84
30:57
1538
»
Peter Johansson
1952
UBF Pain is temporary glory is forever
Man
5198
30:57
1539
»
Maria Åberg
1966
sunRISE
Kvinna
3741
30:58
1540
»
Maja Grundell
1987
Kirurgkliniken Alingsås
Kvinna
5163
30:58
1541
»
Anna Nicodemi
1975
Trafikverket
Kvinna
5293
30:58
1541
»
Karin Kindblom
1991
Team Eliasson
Kvinna
1273
30:58
1543
»
Maria Tollen
1991
OnePartnerGroup 3
Kvinna
7067
30:58
1544
»
Sara Borgström
1977
WSP 3
Kvinna
1912
30:59
1545
»
Philip Winkler
1988
Hogia Redovisning & Revision AB
Man
1356
30:59
1546
»
Asdren Sandija
1983
bauhausuddevalla
Man
2077
30:59
1547
»
Erik Samuelsson
1981
CA 1
Man
5255
31:00
1548
»
Cecilia Thornström
1972
LUFsarna 2
Kvinna
342
31:00
1548
»
Magnus Klingberg
1969
Team Nya Varvet 2
Man
5181
31:00
1550
»
Anonyymi
Anonyymi
Kvinna
1147
31:00
1551
»
Anonyymi
Anonyymi
Kvinna
4182
31:00
1552
»
Anja Göransson
1972
Kompis Assistans
Kvinna
2918
31:00
1553
»
Anonyymi
Anonyymi
Kvinna
2834
31:00
1554
»
Joakim Engström
1984
Team Stålben
Man
2517
31:00
1554
»
Maria Nordström
1984
Det bästa!
Kvinna
4697
31:00
1556
»
Anonyymi
Anonyymi
Kvinna
3738
31:00
1557
»
Hanna Skönblad
1956
pe3 företagshälsa team 4
Kvinna
3185
31:01
1558
»
Tilda Karlsson
1992
Arbetsterapi 2
Kvinna
2752
31:01
1559
»
Anonyymi
Anonyymi
Kvinna
2835
31:01
1560
»
Kajsa Retzlaff
1971
Pärlan/Alfa
Kvinna
2300
31:01
1561
»
Kristin Blom
1984
F.d. Best of Mölndal
Kvinna
1796
31:01
1562
»
Anna Åström
2003
-
Kvinna
5099
31:02
1562
»
Nathalia Hjelmström
1989
Team Rubinen 4
Kvinna
2114
31:02
1564
»
Freja Linderstam
1991
Fantastic Four
Kvinna
4848
31:02
1565
»
Anders Åström
1969
-
Man
5098
31:02
1566
»
Marco Bongiovanni
1967
FM STAB
Man
570
31:02
1566
»
Cihan Corap
1995
Team Koppen
Man
5443
31:02
1568
»
Erik Samuelsson
1982
Ronnie Walkers of Doom
Man
4991
31:03
1568
»
Mathilda Jaktman
1989
Fantastic Four
Kvinna
4847
31:03
1570
»
Helena Hall
1971
Lucky Runners
Kvinna
3733
31:03
1570
»
Anna-Lena Wendelhag
1967
Olskroken Rehab
Kvinna
4703
31:03
1572
»
Henrik Jonsson
1971
Kirurgkliniken Alingsås
Man
5162
31:03
1573
»
Gustav Fredriksson
1977
Alps 1
Man
3200
31:04
1574
»
Pär Gunnarsson
1946
Bostadsbolaget IF lag 1
Man
2822
31:04
1575
»
Kristin Wie
1990
Vekst 2
Kvinna
340
31:04
1576
»
Johan Bringhed
1978
VCC Prop
Man
4230
31:04
1577
»
Sara Daalder
1976
QQFS Team 3
Kvinna
956
31:05
1578
»
Yvonne Eriksson
1975
Strandskolan
Kvinna
2840
31:05
1579
»
Lena Bengtsson
1966
-
Kvinna
3552
31:05
1580
»
Lars-Göran Andersson
1975
Envac suger 2
Man
747
31:05
1581
»
Monica Ekenberg
1959
Nurses on the run! Team 1
Kvinna
1393
31:05
1582
»
Nazdaneh Yarahmadi
1963
RISE 5
Kvinna
4485
31:05
1583
»
Siv Karlsson
1961
OP Kungälv 3
Kvinna
2491
31:06
1584
»
Bence Balazsi
1971
STENA Recycling 11-15
Man
4646
31:06
1585
»
Mari Lanthman
1979
Svenska Mässan Gothia Towers 10
Kvinna
2395
31:06
1586
»
Maria Holmlund
1969
Team ifm 3
Kvinna
1070
31:06
1586
»
Birgitta Kindgren
1959
Produktionsavdelningen
Kvinna
3392
31:06
1588
»
Louise Andersson
1990
Vekst 2
Kvinna
339
31:06
1589
»
Anna Björkqvist
1993
Hermanssons
Kvinna
2408
31:07
1590
»
Gina Åvall
1988
Maskrosorna
Kvinna
2220
31:08
1591
»
Hanna Ekström
1990
GER UPP
Kvinna
3756
31:08
1592
»
Jessica NattochDag
1974
NEXA
Kvinna
3990
31:08
1592
»
Amanda Martisson
1995
Artisan
Kvinna
4071
31:08
1594
»
Martina Jonsson
1975
Eco Publisher
Kvinna
3987
31:08
1595
»
Lars-Göran Strömbom
1968
Lonesome Runners
Man
7082
31:08
1596
»
Monica Hendelberg
1966
Arbetsterapi 2
Kvinna
2751
31:09
1596
»
Malin Ståhl
1984
Dometic Girls
Kvinna
4332
31:09
1598
»
Christopher Wisting
1991
Fastighetskontoret Lag 10
Man
3315
31:09
1599
»
Joanna Kaminska Larsson
1971
Run to the hills 1
Kvinna
5126
31:09
1599
»
Emil Düger
1987
Glada Angeredsgänget
Man
1591
31:09
1601
»
Ulrika Larsson
1968
PROD2
Kvinna
4989
31:09
1602
»
Martina Oldenburg
1990
Volvo Cars Bloody Graduates
Kvinna
1108
31:10
1603
»
Hilda Liberg
1991
HRK Dreamteam 2
Kvinna
3886
31:10
1603
»
Jan Isemo
1953
Hängpil 2
Man
2584
31:10
1605
»
Linnea Samsson
1992
VGR+avd68
Kvinna
4945
31:10
1605
»
Charlotte Helsing
1990
Fantastic Four
Kvinna
4846
31:10
1607
»
Hanna Guldbrand
1987
Skusan 4
Kvinna
4495
31:10
1608
»
Patrik Sjöquist
1967
IF Löparna
Man
750
31:11
1609
»
Helen Holmeros
1963
Sparkle
Kvinna
4613
31:11
1609
»
Tobias Börjesson
1993
Scan 6
Man
3535
31:11
1611
»
Markus Karjalainen
1994
Volvo IE
Man
4032
31:11
1612
»
Maragareta Olind Ottander
1963
Team 1
Kvinna
2793
31:11
1613
»
Serwet Hosseini
1976
HSV Angered
Man
1644
31:12
1614
»
Martin Westin
1973
Handsome runners ABB
Man
2340
31:12
1614
»
Elin Öström
1991
Produktionsavdelningen
Kvinna
3391
31:12
1616
»
Elisabeth Werner
1970
Team Fart
Kvinna
1568
31:12
1617
»
Gun Chamoun
1967
Floda Rookies
Kvinna
1042
31:13
1618
»
Jonas Ericsson
1973
Lag Halvmilarna
Man
1948
31:13
1619
»
Jimmy Millblad
1981
Svenska Mässan Gothia Towers 14
Man
2401
31:13
1620
»
Eva-Li Saarväli
1963
Rya IF 2
Kvinna
2779
31:14
1621
»
Frida Dire
1984
Jerrie & Maquire 2
Kvinna
3188
31:14
1622
»
Josefin Fransson
1991
ÄLFYRE 1
Kvinna
7556
31:14
1623
»
Azad Saka
1963
Keolis 3
Man
4446
31:14
1624
»
Rebecka Wigstrand
1993
Östra 3
Kvinna
2163
31:15
1625
»
Per Hyldetoft
1942
Göteborg
Man
4109
31:15
1626
»
Per Wenzer
1944
Aranäs/Samhällsp 1
Man
2288
31:16
1627
»
Marcus Strömberg
1980
RK 1
Man
4089
31:16
1628
»
Pierre Nyberg
1966
SEB CM 2
Man
2867
31:16
1629
»
Linda Stiernstrand
1977
Team01
Kvinna
5029
31:16
1630
»
Ninni Andersson
1986
BNP Paribas Cardif 1
Kvinna
4888
31:17
1631
»
Gabriel Nilsson
1982
Scan 4
Man
3542
31:17
1632
»
Max Andrén
1991
Skusan 4
Man
4496
31:18
1633
»
Johan Rutgersson
1975
Semcon Sweden AB
Man
4353
31:18
1633
»
Olivia Jarl
1997
Baze & Blaze
Kvinna
355
31:18
1635
»
Lars Johan Hansson
1964
HaV3
Man
3860
31:19
1636
»
Jessie Gåvefeldt
1988
Nurses on the run! Team 1
Kvinna
1392
31:19
1637
»
Amela Alivodic
1969
SDF Norra Hisingen, Administrativa enhet
Man
3344
31:19
1638
»
Daniel Saura
1980
Gula 1
Man
49
31:19
1639
»
Susanna Freed
1973
Team Lift
Kvinna
4324
31:19
1639
»
Mari-Anne Lindgren
1965
Stenkul
Kvinna
267
31:19
1639
»
Mahdi Honarpardaz
1979
Volvo Cars
Man
379
31:19
1642
»
Jesper Johannesson
1997
Bohusskolans smidigaste
Man
7253
31:19
1643
»
Ann-Sofie Johansson
1964
Femtio+arna
Kvinna
1113
31:20
1644
»
Anna Östman
1976
Go IF
Kvinna
5231
31:20
1645
»
Lennart- Andersson
1949
Göteborg
Man
21
31:20
1646
»
Olov Hedengren
1960
Dometic
Man
4335
31:21
1647
»
Johanna Thelin
1985
NyMusik
Kvinna
495
31:21
1648
»
Nahrin BarDavid
1980
Hermods VUX 2
Kvinna
975
31:21
1648
»
Annika Josefsson
1979
Idrottsföreningen- Miljöförvaltningen
Kvinna
4652
31:21
1650
»
Katarina Porseman
1985
Pectorious
Kvinna
54
31:21
1651
»
Anna Mc Manus
1994
Västra Djursjukhuset
Kvinna
5308
31:21
1652
»
Monica Olsson
1975
Fiwe Excellence
Kvinna
1194
31:21
1653
»
Angelica Afzelius
1973
RISE 4
Kvinna
4482
31:22
1654
»
Louise Bjerkeman
1980
Alpklyftan2
Kvinna
2622
31:22
1655
»
Hans Schmidt
1960
RISE 2
Man
4474
31:22
1656
»
Malena Olofson
1972
AtletakademinLag3
Kvinna
2722
31:23
1657
»
Liselott A. Nilsson
1969
Eriksbergsflickorna 2
Kvinna
652
31:23
1658
»
Anita Toth
1980
GRunners
Kvinna
4950
31:24
1659
»
Eva Axelsson
1957
Evas vänner
Kvinna
3081
31:24
1660
»
Ingrid Drottz
1981
Ann-Louises änglar
Kvinna
3384
31:25
1661
»
Jenny Oskarsson
1981
De bästa
Kvinna
3057
31:25
1662
»
Linda Ersson
1986
Super heroes
Kvinna
4428
31:26
1663
»
Frida Larsson
1987
SEB Sisjön Röd
Kvinna
3845
31:26
1664
»
Lina Bergman
1972
KK Bäfver
Kvinna
2888
31:26
1665
»
Lars Mossberg
1967
Team profil
Man
7523
31:26
1666
»
Kim Whittam
1989
Halveringstid 6h
Kvinna
3750
31:27
1667
»
Ida Nilsson
1983
Svenska Mässan Gothia Towers 17
Kvinna
2405
31:27
1668
»
Sandra Palmgren
1983
Floatel Superior
Kvinna
287
31:27
1669
»
Niclas Berntzon
1990
Postnord Air & Ocean 2 Landvetter
Man
403
31:27
1670
»
Beatrice Gatternig
1972
Lag Jenny
Kvinna
9402
31:28
1671
»
Elin Eliasson
1984
F.d. Best of Mölndal
Kvinna
1795
31:29
1672
»
Jonas Skarp
1967
-
Man
1174
31:29
1673
»
Emma Andesson
1981
Björken motion
Kvinna
1864
31:30
1674
»
Lisa Sandqvist
1986
Fast and the furious
Kvinna
2243
31:30
1675
»
Thomas Johansson
1966
-
Man
3116
31:30
1675
»
Boris Vukovic
1966
Stjärnorna från Amhult 2
Man
1410
31:30
1677
»
Ingela Olsson
1968
Saab ICT Lag 2
Kvinna
802
31:31
1678
»
Mikael Olausson
1977
Långmosseskolan
Man
1707
31:31
1678
»
Mikael Andersson
1951
Team Andersson Tjörn
Man
5136
31:31
1680
»
Cecilia Mod
1976
Servicelaget 1
Kvinna
762
31:31
1681
»
Helga Andersson
1994
Vågmästarna 2
Kvinna
2023
31:32
1681
»
Peter Zoltan
1969
UBF LTG EL
Man
3813
31:32
1683
»
Lena Borghesi
1957
Språkcentrum 1
Kvinna
2838
31:32
1684
»
Marie Karlsson
1980
Vågmästarna 2
Kvinna
2025
31:32
1684
»
Anita Johansson
1967
FSS Administration
Kvinna
2212
31:32
1686
»
Rebecca Nolin
1995
Barnkirurgen3
Kvinna
997
31:32
1687
»
Lizanna Nordlander
1990
Pectorious
Kvinna
52
31:32
1688
»
Rickard Lennermo
1988
Aniara Secondus
Man
112
31:33
1689
»
Martin Åberg
1988
Zoega
Man
9531
31:33
1690
»
Jesper Fjellström
1988
FILA VIKINGS 2
Man
3241
31:33
1691
»
Sofia Ahlgren Vennklev
1998
Sidensvansen
Kvinna
735
31:33
1692
»
Aleksandra Granath
1975
Visdomstanterna
Kvinna
2143
31:33
1693
»
Johanna Bäck
1995
Barnkirurgen
Kvinna
990
31:34
1694
»
Camilla Falk
1970
Dream Team 3
Kvinna
2040
31:34
1695
»
Jennifer Marin Hummelin
1991
Team profil
Kvinna
790
31:34
1695
»
Rikard Isaksson
1986
Bäckstugan United
Man
5286
31:34
1697
»
Weronica Wennroth
1977
Op Kungälv2
Kvinna
2486
31:34
1698
»
Emelie Johansson
1985
Dream Team 4
Kvinna
2043
31:34
1699
»
Maarit Ericsson
1958
Masthugget
Kvinna
3609
31:35
1700
»
Feiran Zhao
1989
Volvo Fitness
Kvinna
2287
31:35
1701
»
Malin Ferm
1975
Kba Hanhals förs springer
Kvinna
3334
31:35
1702
»
Anonyymi
Anonyymi
Kvinna
2168
31:35
1703
»
Sandra Svensson
1975
Grrunners 2
Kvinna
4124
31:35
1704
»
Olivia Stenfeldt
1988
Osten med resten
Kvinna
3378
31:35
1705
»
Sofi Ericsson
1981
-
Kvinna
3910
31:35
1706
»
Anonyymi
Anonyymi
Kvinna
5266
31:36
1707
»
Annelie Schough
1971
BMM Munkebäck
Kvinna
2501
31:36
1708
»
Karolina Pedersen
1987
Gemalto 2
Kvinna
2253
31:36
1709
»
Sara Sköld
1979
IVL IF 5
Kvinna
4725
31:36
1710
»
Jessica Erixon
1975
Op Kungälv2
Kvinna
2484
31:36
1711
»
Hector Saxlund
1982
Volvo IE
Man
4033
31:36
1711
»
Jonathan Leyton
1991
Skyltmax 3
Man
4586
31:36
1713
»
Christoffer Palmqvist
1988
BROders
Man
1874
31:36
1714
»
Corinn Hennis
1983
Ragn-Sells 2
Kvinna
4715
31:37
1714
»
Angelica Rydberg
1977
Scandic Crowns kronjuvelser
Kvinna
2982
31:37
1716
»
Karin Eriksson
1966
Resurenheten barn och Unga
Kvinna
1714
31:37
1717
»
Petter Mattsson
1984
Team Åke
Man
1957
31:37
1717
»
Ann-Sofie Brandén
1974
ST-kansliet lag ett
Kvinna
939
31:37
1719
»
Isabel Anderzen Domingues
1990
ISGR2
Kvinna
4528
31:37
1720
»
Charlotte Augustsson
1989
Svenska Mässan Gothia Towers 9
Kvinna
2390
31:37
1721
»
Annika Åkerberg
1969
AF panterna
Kvinna
1932
31:38
1722
»
Ulrika Svenninghed
1975
Barnkirurgen3
Kvinna
998
31:38
1722
»
Linda Hovtun
1972
Blodgrupp B
Kvinna
4813
31:38
1722
»
Hedvig Henricson
1991
Vågmästarna 2
Kvinna
2024
31:38
1725
»
Sara Holmström
1984
Tomtebobarnen
Kvinna
83
31:38
1726
»
Susanna Landin
1986
Sam-ba
Kvinna
3032
31:38
1726
»
Ronja Bromander
1989
Knowit Business Consulting
Kvinna
139
31:38
1728
»
Therése Odenbrand
1986
Team Run4Fun
Kvinna
1694
31:38
1729
»
Isabel Stenberg
1988
Ale bibliotek 2
Kvinna
646
31:38
1729
»
Michaela Andersson
1991
Fem myror är fler än fyra elefanter
Kvinna
3398
31:38
1731
»
Emma Sjögren
1987
Tekniska Mölndal 1
Kvinna
1331
31:38
1732
»
Josefin Eklund
1992
Väninnor På Språng
Kvinna
548
31:39
1733
»
Anna Granander
1979
Förboeliterna 1
Kvinna
4239
31:39
1734
»
Marie Karlsson
1979
Kronan
Kvinna
491
31:39
1735
»
Veronica Ekstrand
1967
Hulken
Kvinna
5102
31:39
1736
»
Stefan Frisk
1968
Göteborg
Man
5358
31:40
1737
»
Camilla Settergren
1972
Densply3
Kvinna
3998
31:40
1738
»
Anonyymi
Anonyymi
Kvinna
213
31:41
1739
»
Gunilla Victor
1968
Centrumpraktiken 1
Kvinna
2897
31:41
1740
»
Anne-Karin Haugaard Larsson
1962
Administratöserna
Kvinna
176
31:42
1741
»
Paula Eriksson
2002
-
Kvinna
3051
31:42
1741
»
Annelie Englund
1964
-
Kvinna
3050
31:42
1743
»
Anna Kjellin
1989
Hemsjukvården Kungsbacka 3
Kvinna
2195
31:43
1744
»
Carina Ödman
1964
Fridajoggarna
Kvinna
4829
31:43
1745
»
Eva Söderberg
1962
FILA VIKINGS
Kvinna
3246
31:43
1746
»
Caroline Alm
1988
Rödhaken
Kvinna
4807
31:43
1746
»
Emilia Gruszecki
1985
Europa 1
Kvinna
3558
31:43
1748
»
Elin Lagnemo
1986
Team CA run
Kvinna
4430
31:43
1749
»
Kristin Staffansdotter
1991
Avd 137
Kvinna
1466
31:43
1750
»
Kristina Mjörnell
1967
RISE 4
Kvinna
4480
31:44
Page:
<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
…
18
19
>