Zoek wedstrijd
Uitslagen van 33e Halve Marathon van Harderwijk 2013
UItslagen
kwart marathon
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying uitslagen
251 - 415
of
415
in total
Page:
<
1
2
>
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
#
Netto
Bruto
251
»
Rindert van Dalen
1978
Harderwijk
H1/4
1598
(58:47)
59:52
252
»
S Karssen
1985
Harderwijk
H1/4
1888
(58:52)
59:53
253
»
Theo Willemsen
1952
Harderwijk
H1/4
1520
(59:12)
1:00:09
254
»
Cees Gunther
1960
Harderwijk
H1/4
1651
(59:29)
1:00:12
255
»
Mike Lander
1985
Almere
H1/4
1853
(59:12)
1:00:16
256
»
Bert Akkerman
1953
Amersfoort
H1/4
1775
(59:25)
1:00:17
257
»
Sander Ikelaar
1977
Harderwijk
H1/4
1652
(59:28)
1:00:21
258
»
Barbara Zwart
1968
Utrecht
D1/4
1551
(1:00:12)
1:00:22
259
»
Geertjan Westerbroek
1983
Uddel
H1/4
57
(59:55)
1:00:23
260
»
Joost Westerbroek
1988
Uddel
H1/4
62
(59:53)
1:00:23
261
»
Elly Overduin
1971
Harderwijk
D1/4
1235
(1:00:08)
1:00:24
262
»
Fatih Ilkan
1982
Zwolle
H1/4
1690
(59:33)
1:00:38
263
»
Gerda Bleijenberg
1966
Lentink de Jonge 2
D1/4
1831
(1:00:18)
1:00:39
264
»
Henry Goosen
1977
Kampen
H1/4
1691
(59:37)
1:00:43
265
»
Riekie Jonker
1959
Lentink de Jonge 2
D1/4
1830
(1:00:24)
1:00:46
266
»
Jeroen Jacobs
1964
Harderwijk
H1/4
1722
(59:58)
1:00:53
267
»
Wim Stoorvogel
1964
Mind Your Body 2
H1/4
1730
(1:01:05)
1:01:13
268
»
Hennie Veneboer
1961
Mind Your Body 2
D1/4
1732
(1:01:04)
1:01:13
269
»
Harold Meier
1966
Ede Gld
H1/4
1519
(1:00:52)
1:01:26
270
»
Henry van der Velde
1967
Puur Uitvaartzorg
H1/4
1742
(1:00:53)
1:01:26
271
»
C Hoveling
1975
Broekhuis
D1/4
1838
(1:01:05)
1:01:27
272
»
Gillian Elliott
1987
Nunspeet
D1/4
1523
(1:00:34)
1:01:28
273
»
Klaas pieter Roemeling
1970
Amersfoort
H1/4
1852
(1:01:06)
1:01:35
274
»
Jonathan Atimadoro
1992
Landstede
H1/4
1634
(1:01:04)
1:01:40
275
»
Luc Snellenberg
1964
Ermelo
H1/4
1754
(1:00:28)
1:01:41
276
»
Jan de Zwaan
1955
Harderwijk
H1/4
1785
(1:01:16)
1:01:45
277
»
Sietske Sikkema
1988
Harderwijk
D1/4
1518
(1:00:48)
1:01:46
278
»
Joke Sels
1964
Puur Uitvaartzorg
D1/4
1741
(1:01:15)
1:01:48
279
»
Adriaan Ossendrijver
1975
Harderwijk
H1/4
1716
(1:00:37)
1:01:49
280
»
Rob Markus
1967
Lelystad
H1/4
1655
(1:01:30)
1:01:49
281
»
Rosalie van Emous
1992
Putten
D1/4
1546
(1:01:17)
1:01:51
282
»
Evert Jansen
1975
Bussum
H1/4
1854
(1:00:48)
1:01:52
283
»
Lars Oostland
1985
Ermelo
H1/4
1811
(1:00:57)
1:01:57
284
»
Saskia van Zomeren
1962
Almere
D1/4
1856
(1:01:05)
1:02:08
285
»
Marcel van Zomeren
1961
Almere
H1/4
1857
(1:01:05)
1:02:08
286
»
Judith Priems
1995
Harderwijk
D1/4
1582
(1:01:23)
1:02:12
287
»
Francie Wolters
1968
Westervoort
D1/4
1695
(1:01:28)
1:02:14
288
»
Rene van Vulpen
1975
Harderwijk
H1/4
1717
(1:01:59)
1:02:17
289
»
Jaap Cornelissen
1951
Ermelo
H1/4
1564
(1:01:31)
1:02:18
290
»
Andre Timmer
1969
Wapenveld
H1/4
308
(1:02:01)
1:02:21
291
»
Jochem van Sabben
1996
Sc Yawara
H1/4
1747
(1:01:38)
1:02:27
292
»
Machteld Smid
1973
Ermelo
D1/4
1934
(1:01:52)
1:02:31
293
»
Monica van Garderen
1971
Harderwijk
D1/4
1659
(1:01:40)
1:02:31
294
»
Sita Smid
1971
Amsterdam
D1/4
1935
(1:01:53)
1:02:32
295
»
Prue Post
1984
Harderwijk
D1/4
1914
(1:01:20)
1:02:33
296
»
Rob Groothuis
1957
Harderwijk
H1/4
1873
(1:01:40)
1:02:35
297
»
Henk Jan Ouwerkerk
1960
Harderwijk
H1/4
1554
(1:01:52)
1:02:46
298
»
Petra Ouwerkerk
1993
Harderwijk
D1/4
1555
(1:01:53)
1:02:47
299
»
Anne de Vos
1993
Heerde
D1/4
1559
(1:02:30)
1:02:51
300
»
Sjoerd van Werven
1976
Ermelo
H1/4
1895
(1:02:35)
1:02:57
301
»
Manon Kluvers
1988
Leusden
D1/4
1578
(1:02:01)
1:02:59
302
»
Hans Leder
1958
Almere
H1/4
1840
(1:01:55)
1:02:59
303
»
Lotte Visser
1990
Harderwijk
D1/4
1933
(1:01:57)
1:03:01
304
»
Peter Paul Verbrugge
1962
Harderwijk
H1/4
1607
(1:01:51)
1:03:02
305
»
Esra Ayaz
1992
Harderwijk
D1/4
1767
(1:01:53)
1:03:05
306
»
Marc Verbeem
1966
Lentink de Jonge 3
D1/4
1835
(1:02:48)
1:03:12
307
»
Harriet Verbeem
1967
Lentink de Jonge 3
D1/4
1836
(1:02:50)
1:03:14
308
»
Burhanettin Karadavut
1968
Harderwijk
H1/4
1763
(1:03:09)
1:03:18
309
»
Albert Mol
1963
Harderwijk
H1/4
1657
(1:02:48)
1:03:26
310
»
Eddy Blankestijn
1971
Sc Yawara
H1/4
1744
(1:02:41)
1:03:29
311
»
Menno Kroondijk
1982
Harderwijk
H1/4
1809
(1:02:33)
1:03:32
312
»
Ingrid van Gerner
1977
Zwolle
D1/4
1712
(1:02:45)
1:03:33
313
»
Niske Priems
1983
Utrecht
D1/4
1720
(1:02:46)
1:03:35
314
»
Richard Vollbregt
1968
Utrecht
H1/4
1846
(1:02:48)
1:03:55
315
»
Jacqueline van der Meer
1966
Harderwijk
D1/4
1588
(1:02:47)
1:04:00
315
»
Dity Duitman
1961
Harderwijk
D1/4
1589
(1:02:46)
1:04:00
317
»
Mirjam Ausma
1964
Harderwijk
D1/4
1608
(1:03:18)
1:04:06
318
»
Antoinette Kok
1966
De Meern
D1/4
1603
(1:03:18)
1:04:07
319
»
Aart Mostert
1952
Harderwijk
H1/4
485
(1:03:24)
1:04:09
320
»
Bert Weits
1961
Harderwijk
H1/4
1760
(1:03:11)
1:04:11
321
»
Rita Vaessen
1959
Mind Your Body 2
D1/4
1731
(1:04:07)
1:04:14
322
»
Marcus van den Roovaart
1957
Ermelo
H1/4
1779
(1:03:33)
1:04:18
323
»
Carola Groeneveld
1986
Utrecht
D1/4
1673
(1:04:29)
1:04:33
324
»
Annegreeth Hamstra
1970
Harderwijk
D1/4
1711
(1:04:21)
1:04:36
325
»
Esther Megens
1970
Harderwijk
D1/4
1749
(1:04:22)
1:04:37
326
»
Herman Gruijkers
1960
Almere
H1/4
1926
(1:03:38)
1:04:38
327
»
Leonie Marchand
1972
Harderwijk
D1/4
1563
(1:03:29)
1:04:41
328
»
Jan van Stormbroek
1958
Harderwijk
H1/4
1719
(1:03:55)
1:04:42
329
»
Jan Koers
1968
Harderwijk
H1/4
1885
(1:04:33)
1:04:43
330
»
Nel Kuikhoven
1964
Harderwijk
D1/4
1912
(1:03:59)
1:04:45
331
»
Geerlof Kevelam
1960
Hierden
H1/4
1753
(1:04:15)
1:04:57
332
»
Marco Noorderijk
1975
Doornspijk
H1/4
1822
(1:04:41)
1:04:58
333
»
Tiny de Boer
1964
Harderwijk
D1/4
1917
(1:04:09)
1:05:00
334
»
Wilco Veeneman
1945
Ermelo
H1/4
1814
(1:03:50)
1:05:01
335
»
Anita Bouma
1977
Logopediepraktijk van Gool
D1/4
1737
(1:04:02)
1:05:12
336
»
Teun Edelman
1948
Bodegraven
H1/4
1592
(1:04:06)
1:05:14
337
»
Monique Peters
1973
Wijchen
D1/4
1764
(1:04:39)
1:05:29
338
»
Rogier Bennebroek
1981
Harderwijk
H1/4
1548
(1:04:23)
1:05:31
339
»
Anne-josé Streef
1988
Lentink de Jonge 1
D1/4
1825
(1:04:37)
1:05:38
340
»
Danielle Scholten
1973
Lentink de Jonge 1
D1/4
1827
(1:04:38)
1:05:39
341
»
Judith Verzijl
1991
Harderwijk
D1/4
1702
(1:04:38)
1:05:40
342
»
Nico Verzijl
1957
Harderwijk
H1/4
1703
(1:04:42)
1:05:42
343
»
Jan Zwart
1958
Sc Yawara
H1/4
1743
(1:04:54)
1:05:43
344
»
Marry van Maanen
1962
Zeewolde
D1/4
1922
(1:05:27)
1:05:45
345
»
Wijnand Zwijnenberg
1975
Enschede
H1/4
1848
(1:05:08)
1:05:45
346
»
Riny Ensing
1961
Apeldoorn
D1/4
1790
(1:05:43)
1:06:04
347
»
Bas Kelder
1970
Oegstgeest
H1/4
1509
(1:05:10)
1:06:06
348
»
Thomas Broekhuisen
1970
Rotterdam
H1/4
1503
(1:04:58)
1:06:08
349
»
Hans Oeloff
1968
Harderwijk
H1/4
1506
(1:05:00)
1:06:08
350
»
Christien Mooij
1981
Amsterdam
D1/4
1562
(1:05:44)
1:06:10
351
»
John van de Kuil
1966
Harderwijk
H1/4
1915
(1:06:00)
1:06:31
352
»
Els de Boer-Kemper
1949
Harderwijk
D1/4
1705
(1:05:57)
1:06:43
353
»
Henny van Dijke
1980
Harderwijk
D1/4
1784
(1:06:10)
1:07:05
354
»
Anton van Wezep
1948
Mind Your Body 2
H1/4
1729
(1:07:05)
1:07:12
355
»
Theo Bakker
1956
Harderwijk
H1/4
1701
(1:07:03)
1:07:30
356
»
Amarens Rijkmans
1961
Hierden
D1/4
1788
(1:07:13)
1:07:34
357
»
Bertus van Kommer
1951
Leusden
H1/4
1937
(1:06:53)
1:07:47
358
»
Alja Knol
1965
Harderwijk
D1/4
1726
(1:07:03)
1:07:52
359
»
Jolanda van Peet
1956
Lentink de Jonge 2
D1/4
1832
(1:07:31)
1:07:53
360
»
Robin Marchand
1972
Harderwijk
H1/4
1565
(1:06:46)
1:08:01
361
»
Alies Keus
1991
Harderwijk
D1/4
1573
(1:07:08)
1:08:19
362
»
Gerda Arends
1971
Harderwijk
D1/4
1500
(1:07:29)
1:08:39
363
»
Angelique Zalm
1971
Harderwijk
D1/4
1864
(1:08:26)
1:08:40
364
»
Nieneke Oldewarris
1971
Harderwijk
D1/4
1863
(1:08:26)
1:08:40
365
»
Ramonda Visser
1969
Harderwijk
D1/4
1658
(1:07:45)
1:08:56
366
»
Mariska Schipper
1972
Harderwijk
D1/4
1802
(1:07:46)
1:09:05
367
»
Olaf van den Bergh
1951
Ermelo
H1/4
1610
(1:08:26)
1:09:05
368
»
Eva Mulder
1963
Almere
D1/4
650
(1:08:56)
1:09:15
369
»
Chris Knieriem
1957
Ermelo
H1/4
1787
(1:08:44)
1:09:18
370
»
Astrid Kalkhoven
1962
Harderwijk
D1/4
1893
(1:08:26)
1:09:29
371
»
Fieke Terwisscha
1969
Westervoort
D1/4
1663
(1:08:43)
1:09:34
372
»
Dick Kroondijk
1958
Harderwijk
H1/4
1759
(1:08:36)
1:09:35
373
»
Femke Lunter
1980
Utrecht
D1/4
1602
(1:08:21)
1:09:36
374
»
Edith van de Ven
1965
Harderwijk
D1/4
1890
(1:09:29)
1:09:43
375
»
Sandra Sennema
1986
Putten
D1/4
1664
(1:08:32)
1:09:47
376
»
Annette Verweij
1964
Leusden
D1/4
1850
(1:08:56)
1:09:47
377
»
Margreet Bos
1970
Harderwijk
D1/4
1574
(1:08:43)
1:09:52
378
»
Dineke Olthof
1957
Harderwijk
D1/4
1508
(1:09:28)
1:09:56
379
»
Lenny Bralts
1975
Harderwijk
D1/4
1804
(1:10:05)
1:10:10
380
»
Shirley Verduin
1973
Harderwijk
D1/4
1540
(1:09:31)
1:10:13
381
»
Jacqueline Ovinge
1979
Harderwijk
D1/4
1501
(1:09:26)
1:10:14
382
»
Jolanda van der Sluijs
1970
Harderwijk
D1/4
1796
(1:09:10)
1:10:18
383
»
Eline van Schaik
1988
Harderwijk
D1/4
1697
(1:09:16)
1:10:25
384
»
Yvonne van den Berg
1957
Almere
D1/4
700
(1:10:19)
1:10:38
385
»
Linda de Haan
1967
Harderwijk
D1/4
1528
(1:10:27)
1:10:54
386
»
Annemiek Stienstra
1977
Harderwijk
D1/4
1567
(1:10:15)
1:11:03
387
»
Dé van Haaften
1958
Harderwijk
D1/4
1704
(1:10:44)
1:11:44
388
»
Robert Reinewald
1954
Grave
H1/4
1594
(1:10:42)
1:11:54
389
»
Phaedra Hartmans-Eblé
1967
Harderwijk
D1/4
1605
(1:10:49)
1:12:01
390
»
Bertus Dekker
1965
Harderwijk
H1/4
1819
(1:11:18)
1:12:27
391
»
Agnes de Wolf
1959
Harderwijk
D1/4
1761
(1:11:17)
1:12:28
392
»
Miranda Bos
1972
Harderwijk
D1/4
1575
(1:11:16)
1:12:28
393
»
Christel Schmalgemeijer-te Brake
1975
Harderwijk
D1/4
1801
(1:11:15)
1:12:33
394
»
Petra van Essen
1969
Harderwijk
D1/4
1820
(1:11:24)
1:12:35
395
»
Lex Smeets
1955
Harderwijk
H1/4
1932
(1:11:45)
1:12:43
396
»
Anita Kampen
1971
Harderwijk
D1/4
1715
(1:11:39)
1:12:48
397
»
Marjon Haitsma
1979
Harderwijk
D1/4
1654
(1:11:47)
1:12:59
398
»
Merel Smeding
1986
Amsterdam
D1/4
1780
(1:12:01)
1:12:59
399
»
Chrissy Van der Valk
1992
Amsterdam
D1/4
1803
(1:12:01)
1:12:59
400
»
Jan van den Brink
1950
Harderwijk
H1/4
1901
(1:12:10)
1:13:08
401
»
Leonie van Zwieten
1979
Harderwijk
D1/4
1902
(1:12:16)
1:13:10
402
»
Nathalie Petersen
1976
Harderwijk
D1/4
1872
(1:12:42)
1:13:20
403
»
Margreet Maurer
1973
Harderwijk
D1/4
1648
(1:12:25)
1:13:34
404
»
Marieke Holsappel
1974
Hasselt
D1/4
1706
(1:13:06)
1:13:41
405
»
Marian Dekker-Collé
1964
Harderwijk
D1/4
1656
(1:13:10)
1:14:21
406
»
Anton van Sabben
1968
Harderwijk
H1/4
1906
(1:13:43)
1:14:35
407
»
Aimee van Munster
1971
Logopediepraktijk van Gool
D1/4
1734
(1:13:24)
1:14:36
408
»
Carla van den Broek
1970
Ermelo
D1/4
1576
(1:13:59)
1:14:59
409
»
Hellen Basari
1979
Utrecht
D1/4
1543
(1:14:05)
1:15:06
410
»
Lieke Basari
1957
Westervoort
D1/4
704
(1:14:40)
1:15:41
411
»
Jaap van Koppenhagen
1947
Ermelo
H1/4
1557
(1:15:41)
1:16:35
412
»
Jan van Pluuren
1953
Ermelo
H1/4
1570
(1:15:37)
1:16:36
413
»
Rachel Voglesong
1978
Harderwijk
D1/4
1723
(1:17:54)
1:18:42
414
»
Erika Homan
1977
Harderwijk
D1/4
1539
(1:18:08)
1:19:23
415
»
Femmy van den Berg
1974
Westervoort
D1/4
1535
(1:22:22)
1:23:08
Page:
<
1
2
>