Zoek wedstrijd
Uitslagen van 33e Halve Marathon van Harderwijk 2013
UItslagen
kwart marathon
H1/4
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying uitslagen
1 - 250
of
268
in total
Page:
<
1
2
>
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
#
Netto
Bruto
1
»
Omar Brons
1993
Almere
H1/4
1925
(36:50)
36:50
2
»
Hans Lindeboom
1986
Zwoille
H1/4
1945
(37:01)
37:01
3
»
Mark van Egteren
1984
Apeldoorn
H1/4
1670
(37:29)
37:30
4
»
Melchior van de Pol
1967
Apeldoorn
H1/4
1944
(38:16)
38:16
5
»
Jonathan Goijert
1985
Amersfoort
H1/4
1936
(40:08)
40:08
6
»
Martin Hendriks
1971
Elburg
H1/4
1692
(40:07)
40:09
7
»
Frank Eggink
1977
Zwolle
H1/4
1587
(40:25)
40:25
8
»
Rob Busser
1984
Amersfoort
H1/4
1683
(40:30)
40:36
9
»
Rudy Bouwmeester
1982
Amsterdam Zuidoost
H1/4
1867
(40:58)
41:01
10
»
Menno van Bruggen
1971
Puur Uitvaartzorg
H1/4
1738
(41:17)
41:17
11
»
Robin Edelman
1972
Puur Uitvaartzorg
H1/4
1739
(41:17)
41:17
12
»
Rien de Vries
1963
Harderwijk
H1/4
1609
(41:49)
41:49
13
»
Klaas Hille de Graaf
1971
Bunschoten-Spakenburg
H1/4
1815
(41:48)
41:59
14
»
Farid Bouzalmat
1972
Harderwijk
H1/4
1887
(42:00)
42:00
15
»
Steven Marissink
1988
Heeten
H1/4
1669
(42:36)
42:42
16
»
Roland van de Kamp
1974
Ermelo
H1/4
1590
(42:49)
42:51
17
»
Peter Bokhorst
1975
Garderen
H1/4
1682
(43:05)
43:11
18
»
Roy Donkervoort
1995
Landstede
H1/4
1616
(43:28)
43:36
19
»
Wouter Vlierman
1996
Koudekerke
H1/4
1660
(43:41)
43:41
20
»
Arno Maas
1985
Harderwijk
H1/4
1876
(43:44)
43:46
21
»
Gertjan de Jong
1993
Ermelo
H1/4
1818
(42:45)
43:51
22
»
Sebastiaan van den Berg
1981
Zwolle
H1/4
1942
(45:14)
45:15
23
»
Erwin Noorman
1970
Lelystad
H1/4
285
(45:24)
45:24
24
»
Magnus Hedvall
1977
Zwolle
H1/4
1762
(45:50)
45:50
25
»
Mark Struik
1986
Deurne
H1/4
1549
(45:47)
45:52
26
»
Niels Kunde
1996
Landstede
H1/4
1633
(45:28)
46:03
27
»
Alwin Palts
1990
Landstede
H1/4
1621
(45:31)
46:06
28
»
Vincent Wind
1992
Landstede
H1/4
1928
(45:35)
46:14
29
»
Niek Veen
1997
Harderwijk
H1/4
1699
(46:19)
46:20
30
»
Aart Hoogendoorn
1961
Ermelo
H1/4
1938
(46:19)
46:23
31
»
Mark Butterman
1994
Landstede
H1/4
1614
(46:19)
46:27
32
»
Léon van Strien
1980
Harderwijk
H1/4
1679
(46:22)
46:30
33
»
Marien Borecki
1994
Landstede
H1/4
1612
(46:14)
46:54
34
»
Willem van den Brink
1981
Velp Gld
H1/4
1816
(46:15)
46:55
35
»
Arend Akkerman
1966
Amersfoort
H1/4
1769
(47:02)
47:16
36
»
Peter Theuwissen
1961
Zwolle
H1/4
1586
(47:04)
47:17
37
»
Erik Raterink
1972
Landstede
H1/4
1644
(47:09)
47:23
38
»
Franz Mulder
1975
Apeldoorn
H1/4
1580
(47:30)
47:37
39
»
Jurjen Weerman
1960
Amersfoort
H1/4
1789
(47:39)
47:46
40
»
Edwin Zonneveld
1980
Ermelo
H1/4
1929
(47:47)
47:47
41
»
Marco Blankestijn
1972
Sc Yawara
H1/4
1745
(47:47)
47:48
42
»
Marcel Koersma
1975
Landstede
H1/4
1642
(47:34)
47:50
43
»
John Baars
1965
Nunspeet
H1/4
1894
(47:58)
47:59
44
»
Erik de Jonge
1966
Harderwijk
H1/4
1604
(47:57)
48:01
45
»
Sander Venner
1983
Landstede
H1/4
1858
(47:34)
48:08
46
»
Micha Santé
1995
Landstede
H1/4
1641
(47:35)
48:10
47
»
Johan Datema
1962
Putten
H1/4
451
(48:06)
48:12
48
»
Dennis Streppel
1982
Landstede
H1/4
1643
(48:01)
48:14
49
»
Masahiro Kiriu
1964
Amstelveen
H1/4
1686
(47:59)
48:15
50
»
Mohamed Kasmi
1970
Harderwijk
H1/4
1882
(48:17)
48:17
51
»
Ewoud Godschalk
1979
Harderwijk
H1/4
1792
(47:58)
48:26
52
»
Mattijs ter Veen
1985
Harderwijk
H1/4
1793
(47:47)
48:27
53
»
Jesse Rotteveel
1994
Landstede
H1/4
1623
(47:45)
48:30
54
»
Wilco Nijenkamp
1988
Biddinghuizen
H1/4
1919
(48:25)
48:44
55
»
Waldyson Diaz
1995
Landstede
H1/4
1636
(48:14)
48:50
56
»
Giso Maas
1977
Harderwijk
H1/4
1877
(48:48)
49:05
57
»
Daniël Mulder
1979
Zwolle
H1/4
1681
(48:40)
49:05
58
»
Brandon Kranenbroek
1997
Eindhoven
H1/4
1516
(48:55)
49:11
59
»
Damian Debicki
1986
Nunspeet
H1/4
1693
(49:02)
49:12
60
»
Jeroen Broekhuizen
1984
Elburg
H1/4
1687
(49:20)
49:22
61
»
Gerard van Maurik
1947
Bunschoten-Spakenburg
H1/4
464
(49:14)
49:27
62
»
Gijsbert Geluk
1963
Nunspeet
H1/4
1941
(48:57)
49:32
63
»
Paul de Vries
1975
Austerlitz
H1/4
1748
(48:03)
49:33
64
»
Johan Hoogendoorn
1974
Harderwijk
H1/4
1710
(48:05)
49:34
65
»
Henk Eijsenga
1995
Landstede
H1/4
1617
(49:02)
49:41
66
»
André van 't Slot
1961
Harderwijk
H1/4
1881
(49:33)
49:42
67
»
Ed van Steendelaar
1961
Putten
H1/4
1931
(49:33)
49:45
68
»
Aron Belt
1987
Harderwijk
H1/4
1547
(49:12)
49:50
69
»
Daan Rutten
1997
Eindhoven
H1/4
1536
(49:42)
49:58
70
»
Jens Bense
1994
Landstede
H1/4
1611
(49:23)
50:01
71
»
Coen Nusmeier
1973
Harderwijk
H1/4
1694
(50:01)
50:07
72
»
Henkjan Oldewarris
1968
Ijhorst
H1/4
1923
(50:00)
50:12
73
»
Christiaan de Smalen
1989
Harderwijk
H1/4
1584
(49:46)
50:14
74
»
Hans van Renselaar
1970
Elburg
H1/4
1668
(49:11)
50:19
75
»
Jan Harskamp
1996
Landstede
H1/4
1638
(49:48)
50:23
76
»
Pieter van den Tol
1995
Landstede
H1/4
1630
(49:52)
50:28
77
»
René van Beek
1955
Harderwijk
H1/4
1892
(50:06)
50:35
78
»
Chris Vrijhoef
1994
Landstede
H1/4
1625
(49:56)
50:35
79
»
Patrick Bouhuizen
1961
Zeewolde
H1/4
450
(49:14)
50:37
80
»
Bobby Slaterus
1992
Landstede
H1/4
1629
(49:59)
50:37
81
»
Henk Krop
1961
Harderwijk
H1/4
1880
(50:08)
50:39
82
»
Kevin van der Zwet
1995
Landstede
H1/4
1861
(50:01)
50:39
83
»
Geerling uit de Bosch
1960
Harderwijk
H1/4
1871
(50:37)
50:44
84
»
Wisse van de Guchte
1964
Harderwijk
H1/4
1505
(50:34)
50:49
85
»
Mascha Duker
1981
Zaandam
H1/4
76
(49:47)
50:54
86
»
Foad Agarmavenie
1977
Harderwijk
H1/4
1883
(51:08)
51:08
87
»
Menno Klukhuhn
1993
Landstede
H1/4
1619
(50:26)
51:11
88
»
Jeroen van Limbeek
1991
Harderwijk
H1/4
1798
(50:26)
51:17
89
»
Rob Munthingh
1961
Harderwijk
H1/4
1886
(51:19)
51:30
90
»
Jos Stijkel
1992
Harderwijk
H1/4
1910
(51:02)
51:33
91
»
Hendri Poolen
1970
Harderwijk
H1/4
1709
(51:28)
51:36
92
»
Wout de Vries
1962
Almere
H1/4
1855
(50:35)
51:38
93
»
Anton Nijhuis
1984
Arnhem
H1/4
1677
(51:18)
51:40
94
»
Stijn Bossink
1985
Brummen
H1/4
1689
(51:40)
51:43
95
»
Bart Rokebrand
1976
Zeewolde
H1/4
1772
(51:21)
51:47
96
»
Christiaan de Waal
1972
Harderwijk
H1/4
1560
(51:13)
51:56
97
»
Peter Haverkamp
1986
Harderwijk
H1/4
1771
(51:28)
52:07
98
»
Willem Bos
1971
Harderwijk
H1/4
1903
(51:15)
52:07
99
»
Tim Gerrits
1974
Heerde
H1/4
1680
(52:09)
52:17
100
»
Peter Bronkhorst
1953
Lentink de Jonge 3
H1/4
1837
(52:01)
52:22
101
»
Dirk Jan Schuppert
1964
Logopediepraktijk van Gool
H1/4
1735
(51:54)
52:31
102
»
Marrijn Kranghand
1976
Ermelo
H1/4
1841
(52:21)
52:41
103
»
Maarten Nap
1990
Putten
H1/4
1773
(52:16)
52:41
104
»
Niels Stijkel
1984
Harderwijk
H1/4
1911
(52:14)
52:46
105
»
Paul Kalapnathsing
1984
Almere
H1/4
1504
(51:51)
53:00
106
»
Tonie van Arkel
1960
Harderwijk
H1/4
1591
(53:05)
53:05
107
»
Ian ten Hoonte
1995
Landstede
H1/4
1618
(51:50)
53:07
108
»
Gerrit-Jan van den Hul
1987
Apeldoorn
H1/4
1696
(52:53)
53:14
109
»
Kristan de Meulmeester
1989
Arnemuiden
H1/4
1806
(52:30)
53:18
110
»
Bert Westenberg
1966
Harderwijk
H1/4
1665
(51:59)
53:18
111
»
Theo Sleurink
1957
IJsselmuiden
H1/4
1672
(52:56)
53:24
112
»
Jesse Kieboom
1995
Landstede
H1/4
1627
(52:47)
53:24
113
»
Mark Spijker
1973
Harderwijk
H1/4
1943
(52:59)
53:30
114
»
Lars Smeding
1989
Harderwijk
H1/4
1800
(52:38)
53:33
115
»
Davey Poort
1992
Landstede
H1/4
1622
(52:24)
53:41
116
»
Hessel de Jong
1954
Almere
H1/4
1940
(53:07)
53:43
117
»
André Stegehuis
1967
Landstede
H1/4
1645
(53:34)
53:51
118
»
Gertjan Bokhorst
1973
Harderwijk
H1/4
1700
(53:10)
53:52
119
»
Chris van Lier
1977
Harderwijk
H1/4
1904
(52:50)
54:00
120
»
Rene vd Hengel
1983
Sc Yawara
H1/4
1746
(53:40)
54:00
121
»
Richard Bootsman
1975
Ede Gld
H1/4
1522
(53:42)
54:02
122
»
Ted van der Valk
1990
Harderwijk
H1/4
1896
(53:23)
54:20
123
»
Egbert Lieman
1962
Harderwijk
H1/4
1799
(53:51)
54:32
124
»
Karel Noorderink
1972
Nunspeet
H1/4
1632
(53:47)
54:34
125
»
Andre Piters
1960
Dronten
H1/4
1685
(53:28)
54:34
126
»
Jan Pluim
1961
Hierden
H1/4
1939
(54:05)
54:36
127
»
Vincent Schipper
1976
Harderwijk
H1/4
1916
(53:31)
54:36
128
»
Evert Reedijk
1959
Harderwijk
H1/4
1875
(53:48)
54:42
129
»
Gerco Petersen
1981
Harderwijk
H1/4
1927
(54:34)
54:44
130
»
Rick van Os
1977
Harderwijk
H1/4
1946
(54:09)
54:45
131
»
Rick van Os
1977
Harderwijk
H1/4
1601
(54:09)
54:46
132
»
Guus van Scherpenzeel
1985
Harderwijk
H1/4
1517
(54:25)
54:52
133
»
Jan Heining
1970
Zwolle
H1/4
1878
(54:38)
54:56
134
»
Jeroen Hörst
1965
Harderwijk
H1/4
1756
(54:31)
54:57
135
»
Arjan Munnik
1970
Harderwijk
H1/4
1884
(54:51)
54:59
136
»
Marcell van den Berg
1969
Amersfoort
H1/4
1839
(54:37)
55:06
137
»
Tjeerd Valk
1984
Leusden
H1/4
1585
(54:13)
55:12
138
»
Rob L'Ortye
1953
Ermelo
H1/4
1566
(54:50)
55:13
139
»
Richard van Beek
1995
Veenendaal
H1/4
1808
(54:02)
55:16
140
»
Ton Beukhof
1991
Veenendaal
H1/4
1810
(54:07)
55:20
141
»
Vince Timp
1950
Utrecht
H1/4
1844
(54:42)
55:23
142
»
Ferry Timp
1983
Bodegraven
H1/4
1843
(54:45)
55:25
143
»
Floris Lamers
1986
Amsterdam
H1/4
1561
(55:11)
55:37
144
»
Justin van Zanten
1989
Zeewolde
H1/4
1921
(55:21)
55:38
145
»
Jonatan Windster
1993
Landstede
H1/4
1647
(55:04)
55:41
146
»
Tom Zwart
1993
Landstede
H1/4
1860
(55:02)
55:42
147
»
Marco Smit
1963
Harderwijk
H1/4
1593
(54:51)
55:50
148
»
Dick van Boven
1964
Amersfoort
H1/4
1851
(55:44)
55:59
149
»
Jan Lamers
1951
Mind Your Body 2
H1/4
1728
(55:33)
56:02
150
»
Roelf Maarsingh
1972
De Meern
H1/4
1777
(55:40)
56:06
151
»
Robert van den Bergh
1966
Harderwijk
H1/4
1795
(56:00)
56:07
152
»
Arjan Nagtegaal
1968
Harderwijk
H1/4
1905
(55:38)
56:18
153
»
Job van Dalen
1995
Landstede
H1/4
1615
(55:08)
56:25
154
»
Anton Nijenkamp
1958
Biddinghuizen
H1/4
1782
(56:14)
56:28
155
»
Joey Brust
1994
Landstede
H1/4
1613
(55:11)
56:29
156
»
Wernher Hubner
1962
Harderwijk
H1/4
1530
(56:18)
56:30
157
»
Niki Baars
1977
Dronten
H1/4
1684
(55:24)
56:31
158
»
Aart van Iperen
1964
Ermelo
H1/4
1879
(56:07)
56:37
159
»
Frank Hogeboom
1964
Lelystad
H1/4
1527
(55:43)
56:41
159
»
Klaas-Willem van Dijke
1976
Harderwijk
H1/4
1783
(55:52)
56:41
161
»
Niek Rozendaal
1996
Landstede
H1/4
1628
(56:04)
56:43
162
»
Dennis Bout
1988
Ermelo
H1/4
1595
(56:16)
56:44
163
»
Coen van Staveren
1987
Emmeloord
H1/4
1667
(56:40)
56:45
164
»
Mark Streef
1955
Lentink de Jonge 1
H1/4
1823
(56:09)
56:46
165
»
Peter van Dijken
1968
Harderwijk
H1/4
1600
(56:39)
56:48
166
»
Jacob Visser
1970
Harderwijk
H1/4
1751
(56:39)
56:49
167
»
Martin van Huenestein
1964
Harderwijk
H1/4
282
(56:44)
56:50
168
»
Alex van Zoeren
1963
Harderwijk
H1/4
1870
(56:37)
57:02
169
»
Eric van Schalm
1965
Harderwijk
H1/4
1577
(56:34)
57:02
170
»
WM de Zwaan
1981
Utrecht
H1/4
1545
(56:47)
57:16
171
»
Jan Beukhof
1964
Veenendaal
H1/4
1807
(56:10)
57:23
172
»
Ruud Kriekaart
1955
Harderwijk
H1/4
1766
(56:59)
57:31
173
»
Björn Hanekamp
1989
Zeewolde
H1/4
1817
(56:34)
57:36
174
»
Marc Berghuis
1967
Ermelo
H1/4
1649
(56:29)
57:42
175
»
Evert Zweekhorst
1966
Harderwijk
H1/4
1865
(56:42)
57:48
176
»
Coen Nap
1959
Putten
H1/4
1774
(57:25)
57:51
177
»
Vincent Kreileman
1975
Harderwijk
H1/4
1791
(57:43)
57:54
178
»
Huib Bruijnes
1970
Harderwijk
H1/4
1727
(57:17)
58:04
179
»
Wouter van Vliet
1995
Landstede
H1/4
1624
(56:50)
58:07
180
»
Peter Werkman
1969
Amersfoort
H1/4
1537
(57:07)
58:11
181
»
Gertjan van Holland
1975
Ede Gld
H1/4
134
(57:51)
58:13
182
»
Danny Nijenhuis
1990
Landstede
H1/4
1620
(56:57)
58:13
183
»
Marco Harberink
1969
Harderwijk
H1/4
1821
(57:15)
58:22
184
»
Arnold Tuinman
1982
IJsselmuiden
H1/4
1678
(58:17)
58:26
185
»
Robert van Boven
1959
Lentink de Jonge 1
H1/4
1824
(57:54)
58:30
186
»
Johan van Wieringen
1959
Amsterdam
H1/4
1874
(57:31)
58:45
187
»
Reinier Foppen
1971
Harderwijk
H1/4
1661
(58:37)
58:46
188
»
Jaap Schipper
1956
Harderwijk
H1/4
1714
(58:10)
58:51
189
»
Frans van Kruijl
1984
Harderwijk
H1/4
1512
(57:35)
58:53
190
»
Erik Hoenderdos
1984
Harderwijk
H1/4
1650
(57:37)
58:53
191
»
Jeroen van Zandbergen
1973
Biddinghuizen
H1/4
1596
(58:38)
58:53
192
»
Laurens Tellinga
1977
Harderwijk
H1/4
1568
(58:14)
59:02
193
»
Mark Engelen
1971
Harderwijk
H1/4
1556
(58:03)
59:09
194
»
Jan Veldman
1964
Groningen
H1/4
1507
(58:08)
59:10
195
»
Henk Waanders
1959
Amersfoort
H1/4
1755
(58:44)
59:12
196
»
Johan Postma
1972
Amersfoort
H1/4
1510
(58:12)
59:14
197
»
Fred Vorenkamp
1969
Almere
H1/4
1542
(58:20)
59:24
198
»
Bart Kuijpers
1980
Amsterdam
H1/4
1847
(58:46)
59:37
199
»
Rindert van Dalen
1978
Harderwijk
H1/4
1598
(58:47)
59:52
200
»
S Karssen
1985
Harderwijk
H1/4
1888
(58:52)
59:53
201
»
Theo Willemsen
1952
Harderwijk
H1/4
1520
(59:12)
1:00:09
202
»
Cees Gunther
1960
Harderwijk
H1/4
1651
(59:29)
1:00:12
203
»
Mike Lander
1985
Almere
H1/4
1853
(59:12)
1:00:16
204
»
Bert Akkerman
1953
Amersfoort
H1/4
1775
(59:25)
1:00:17
205
»
Sander Ikelaar
1977
Harderwijk
H1/4
1652
(59:28)
1:00:21
206
»
Geertjan Westerbroek
1983
Uddel
H1/4
57
(59:55)
1:00:23
207
»
Joost Westerbroek
1988
Uddel
H1/4
62
(59:53)
1:00:23
208
»
Fatih Ilkan
1982
Zwolle
H1/4
1690
(59:33)
1:00:38
209
»
Henry Goosen
1977
Kampen
H1/4
1691
(59:37)
1:00:43
210
»
Jeroen Jacobs
1964
Harderwijk
H1/4
1722
(59:58)
1:00:53
211
»
Wim Stoorvogel
1964
Mind Your Body 2
H1/4
1730
(1:01:05)
1:01:13
212
»
Harold Meier
1966
Ede Gld
H1/4
1519
(1:00:52)
1:01:26
213
»
Henry van der Velde
1967
Puur Uitvaartzorg
H1/4
1742
(1:00:53)
1:01:26
214
»
Klaas pieter Roemeling
1970
Amersfoort
H1/4
1852
(1:01:06)
1:01:35
215
»
Jonathan Atimadoro
1992
Landstede
H1/4
1634
(1:01:04)
1:01:40
216
»
Luc Snellenberg
1964
Ermelo
H1/4
1754
(1:00:28)
1:01:41
217
»
Jan de Zwaan
1955
Harderwijk
H1/4
1785
(1:01:16)
1:01:45
218
»
Adriaan Ossendrijver
1975
Harderwijk
H1/4
1716
(1:00:37)
1:01:49
219
»
Rob Markus
1967
Lelystad
H1/4
1655
(1:01:30)
1:01:49
220
»
Evert Jansen
1975
Bussum
H1/4
1854
(1:00:48)
1:01:52
221
»
Lars Oostland
1985
Ermelo
H1/4
1811
(1:00:57)
1:01:57
222
»
Marcel van Zomeren
1961
Almere
H1/4
1857
(1:01:05)
1:02:08
223
»
Rene van Vulpen
1975
Harderwijk
H1/4
1717
(1:01:59)
1:02:17
224
»
Jaap Cornelissen
1951
Ermelo
H1/4
1564
(1:01:31)
1:02:18
225
»
Andre Timmer
1969
Wapenveld
H1/4
308
(1:02:01)
1:02:21
226
»
Jochem van Sabben
1996
Sc Yawara
H1/4
1747
(1:01:38)
1:02:27
227
»
Rob Groothuis
1957
Harderwijk
H1/4
1873
(1:01:40)
1:02:35
228
»
Henk Jan Ouwerkerk
1960
Harderwijk
H1/4
1554
(1:01:52)
1:02:46
229
»
Sjoerd van Werven
1976
Ermelo
H1/4
1895
(1:02:35)
1:02:57
230
»
Hans Leder
1958
Almere
H1/4
1840
(1:01:55)
1:02:59
231
»
Peter Paul Verbrugge
1962
Harderwijk
H1/4
1607
(1:01:51)
1:03:02
232
»
Burhanettin Karadavut
1968
Harderwijk
H1/4
1763
(1:03:09)
1:03:18
233
»
Albert Mol
1963
Harderwijk
H1/4
1657
(1:02:48)
1:03:26
234
»
Eddy Blankestijn
1971
Sc Yawara
H1/4
1744
(1:02:41)
1:03:29
235
»
Menno Kroondijk
1982
Harderwijk
H1/4
1809
(1:02:33)
1:03:32
236
»
Richard Vollbregt
1968
Utrecht
H1/4
1846
(1:02:48)
1:03:55
237
»
Aart Mostert
1952
Harderwijk
H1/4
485
(1:03:24)
1:04:09
238
»
Bert Weits
1961
Harderwijk
H1/4
1760
(1:03:11)
1:04:11
239
»
Marcus van den Roovaart
1957
Ermelo
H1/4
1779
(1:03:33)
1:04:18
240
»
Herman Gruijkers
1960
Almere
H1/4
1926
(1:03:38)
1:04:38
241
»
Jan van Stormbroek
1958
Harderwijk
H1/4
1719
(1:03:55)
1:04:42
242
»
Jan Koers
1968
Harderwijk
H1/4
1885
(1:04:33)
1:04:43
243
»
Geerlof Kevelam
1960
Hierden
H1/4
1753
(1:04:15)
1:04:57
244
»
Marco Noorderijk
1975
Doornspijk
H1/4
1822
(1:04:41)
1:04:58
245
»
Wilco Veeneman
1945
Ermelo
H1/4
1814
(1:03:50)
1:05:01
246
»
Teun Edelman
1948
Bodegraven
H1/4
1592
(1:04:06)
1:05:14
247
»
Rogier Bennebroek
1981
Harderwijk
H1/4
1548
(1:04:23)
1:05:31
248
»
Nico Verzijl
1957
Harderwijk
H1/4
1703
(1:04:42)
1:05:42
249
»
Jan Zwart
1958
Sc Yawara
H1/4
1743
(1:04:54)
1:05:43
250
»
Wijnand Zwijnenberg
1975
Enschede
H1/4
1848
(1:05:08)
1:05:45
Page:
<
1
2
>