Zoek wedstrijd
Uitslagen van Loop Leeuwarden 2013
UItslagen
10km
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying uitslagen
1 - 250
of
1623
in total
Page:
<
1
2
3
4
5
6
7
>
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
#
Netto
Bruto
1
»
Jan Albert Veenema
1974
Sneek
Man
1542
(34:05)
34:05
2
»
Gerrit Kramer
1966
Bolsward
Man
1524
(35:02)
35:02
3
»
Erik Bouma
1979
IJlst
Man
1504
(35:09)
35:09
4
»
Franke Smidstra
1985
Leeuwarden
Man
1501
(35:35)
35:36
5
»
Marcel Adema
1972
Akkrum
Man
1522
(35:41)
35:41
6
»
Petrus Lenes
1967
Almere
Man
1541
(36:15)
36:15
7
»
Koos de Vries
1987
Leeuwarden
Man
1508
(36:19)
36:19
8
»
leander de graaf
1979
13405 Makro
Man
6281
(36:26)
36:30
9
»
Jacob v/d Leij
1958
Leeuwarden
Man
1505
(37:01)
37:01
10
»
Floris Boonstra
1993
Leeuwarden
Man
3088
(37:41)
37:42
11
»
Richard Velzen
1978
Achlum
Man
1510
(38:09)
38:09
12
»
Wouter Papenhove
1982
Leeuwarden
Man
1502
(38:13)
38:13
13
»
Ignas Dummer
1966
11105 Hogeschool Van Hall Larenstein
Man
6149
(38:29)
38:30
14
»
Edward Hilgenga
1980
Harlingen
Man
1540
(38:40)
38:41
15
»
Yeme de Boer
1960
Nijland
Man
3136
(38:41)
38:42
16
»
Rosanne Stoelwinder
1984
12705 De Haan AGW advocaten en notar
Man
6220
(38:43)
38:43
17
»
Sven Slikkerveer
1967
13205 Revalidatie Friesland
Man
6265
(38:39)
38:44
18
»
Jan Pieter Baarsma
1991
Leeuwarden
Man
1507
(38:47)
38:48
19
»
David Helfferich
1982
14106 PricewaterhouseCoopers
Man
6361
(38:47)
38:50
20
»
Willem Koet
1967
Heerenveen
Man
3064
(38:50)
38:52
21
»
Roderick Riesenkamp
1986
13907 Rabobank Leeuwarden-NWF
Man
6323
(38:59)
39:01
22
»
Harold Hoogenga
1982
Leeuwarden
Man
3103
(37:56)
39:06
23
»
Edward Pechler
1965
Groningen
Man
2980
(37:54)
39:13
24
»
Jan Hoekstra
1957
11105 Hogeschool Van Hall Larenstein
Man
6393
(39:31)
39:33
25
»
Viktor Plomp
1970
11205 Tryater
Man
6163
(39:39)
39:41
26
»
Sjirk Hofstra
1993
13407 Makro
Man
6362
(39:44)
39:46
27
»
Maije Jelmer Tromp
1982
Leeuwarden
Man
1512
(39:45)
39:46
28
»
Pieter Kroodsma
1970
Lichtaard
Man
1511
(39:49)
39:49
29
»
Ilan Palstra
1972
12105 Connecting Hands
Man
6199
(39:45)
39:51
30
»
Jelmer Wicher de Rijke
1999
Deinum
Man
1516
(39:54)
39:55
31
»
Arjen Boonstra
1993
Leeuwarden
Man
3089
(39:55)
39:56
32
»
Ydwine van der Veen
1993
Goutum
Vrouw
1527
(39:56)
39:57
33
»
Klaas Werkhoven
1985
Lemmer
Man
1514
(39:58)
39:59
34
»
Chris van Dijk
1989
13705 BentAcera
Man
6295
(40:01)
40:07
35
»
Suzanne van der Weide
1981
Den Helder
Vrouw
1528
(40:15)
40:15
36
»
Allard Sym Sprenger
1995
Harlingen
Man
1569
(39:03)
40:18
37
»
Niek Jaarsma
1979
Franeker
Man
1525
(39:40)
40:20
38
»
Freek Jaarsma
1974
Makkum Fr
Man
2869
(39:40)
40:20
39
»
Johan Meinsma
1965
Leeuwarden
Man
1521
(40:30)
40:31
40
»
Menno de Jong
1991
Leeuwarden
Man
3087
(39:37)
40:44
41
»
Johannes Althuisius
1981
Leeuwarden
Man
1513
(40:37)
40:45
42
»
Harmen Dijkstra
1978
Goutum
Man
1519
(40:53)
40:54
43
»
Anne Draaijer
1988
13805 Elkien
Man
6304
(40:47)
41:00
44
»
Niels hoekstra
1996
Sneek
Man
2518
(40:29)
41:24
45
»
Doekle Volbeda
1981
Grou
Man
2326
(40:39)
41:25
46
»
Andrea Hofstra
1978
Bolsward
Vrouw
1526
(41:28)
41:28
46
»
Gerben Ziel
1974
Oldetrijne
Man
1515
(41:27)
41:28
48
»
Rudy Koolhaas
1981
14105 PricewaterhouseCoopers
Man
6352
(41:15)
41:29
49
»
Xandrijn Bakker
1977
Zwolle
Man
2667
(40:51)
41:29
50
»
Auke Kuipers
1963
11205 Tryater
Man
6164
(41:28)
41:30
51
»
Henk Ruiter
1962
Sneek
Man
1523
(41:34)
41:34
52
»
Jan Fokma
1985
Leeuwarden
Man
2325
(41:16)
42:02
53
»
vincent hilgenga
1980
13405 Makro
Man
6282
(42:00)
42:04
54
»
Eelco de Graaf
1963
Leeuwarden
Man
2904
(42:06)
42:13
55
»
René Huisman
1982
Leeuwarden
Man
1506
(42:02)
42:13
56
»
Egbert-Jan Flik
1969
13005 Achmea, Pensioen en Leven
Man
6237
(42:18)
42:20
57
»
Jan-Hessel Boermans
1985
Leeuwarden
Man
1518
(41:35)
42:22
58
»
Anne Alberda
1980
Harlingen
Man
3019
(41:39)
42:22
59
»
Tamas Erkelens
Amsterdam
Man
2977
(42:23)
42:25
60
»
Hendrik Hoogland
1973
13205 Revalidatie Friesland
Man
6267
(42:29)
42:32
61
»
Feike Lousma
1980
11805 Flanderijn en van den Borg
Man
6185
(42:32)
42:38
62
»
Wouter van der Meer
1968
Leeuwarden
Man
1772
(42:27)
42:39
63
»
Timon van der Werff
1995
Heerenveen
Man
1517
(42:36)
42:42
64
»
Stijn de Ruiter
1995
Goutum
Man
2812
(42:42)
42:43
65
»
Sandra Zijlstra
1983
Leeuwarden
Vrouw
1532
(42:46)
42:47
66
»
Peter Hoekstra
1974
IJlst
Man
1878
(42:42)
42:50
67
»
Yifu Peij
1983
11906 HZPC Holland
Man
6191
(42:41)
43:06
68
»
Johan Hoogerhuis
1966
Schalsum
Man
1624
(42:25)
43:08
69
»
Bryan Holwerda
1990
Hurdegaryp
Man
2508
(42:28)
43:15
70
»
Frits Feddema
1960
12806 Cendris Customer Contact BV
Man
6231
(43:08)
43:16
71
»
Cornelis van der Sluis
1979
Rotterdam
Man
3127
(41:59)
43:31
72
»
Aise Bouma
1962
Kimswerd
Man
2267
(43:23)
43:31
73
»
Mark Halma
1972
13907 Rabobank Leeuwarden-NWF
Man
6322
(43:34)
43:37
74
»
Andre Posthumus
1975
Ingelum
Man
1805
(42:30)
43:43
75
»
Remko van der Heide
1982
Drachten
Man
1913
(43:09)
43:47
76
»
Henk Spijkerman
1985
Akkrum
Man
2110
(42:41)
43:55
77
»
Chris Jansen
1964
Sneek
Man
2920
(43:55)
43:58
78
»
Douwe Dam
1968
Schiermonnikoog
Man
2871
(43:12)
44:03
79
»
Foppe Jan Palsma
1981
Leeuwarden
Man
2792
(42:31)
44:08
80
»
Siart Smit
1973
11205 Tryater
Man
6162
(44:07)
44:10
81
»
Wilco Tijmes
1974
13906 Rabobank Leeuwarden-NWF
Man
6318
(44:03)
44:10
82
»
Bart Gradussen
1987
Leeuwarden
Man
2491
(42:19)
44:16
83
»
Bram de Boer
1968
Leeuwarden
Man
3084
(43:15)
44:17
84
»
Pablo Dijkman
1984
Leeuwarden
Man
2824
(42:18)
44:19
85
»
Rutger Schaaf
1998
Leeuwarden
Man
2653
(43:58)
44:20
86
»
Daan Rieken
1990
Leeuwarden
Man
2819
(42:50)
44:22
87
»
Jan op 't Hof
1984
Grou
Man
2136
(43:45)
44:27
88
»
Maria Sterk
16103 Ekwadraat
Vrouw
6387
(44:13)
44:28
89
»
Ronald Hoeksema
1981
13005 Achmea, Pensioen en Leven
Man
6238
(44:12)
44:30
90
»
Albert van der Ven
1967
10805 Flexoplast
Man
6141
(44:29)
44:33
91
»
yoran ruiter
1992
13407 Makro
Man
6292
(44:31)
44:33
92
»
André Jellema
1969
Leeuwarden
Man
1988
(44:30)
44:37
93
»
Gerko Riedstra
1967
Goutum
Man
2626
(43:58)
44:39
94
»
Jaap Baalbergen
1960
13305 Pranger-Rosier Installaties BV
Man
6279
(44:33)
44:41
95
»
Rutger Wijthoff
1978
Leeuwarden
Man
2098
(44:08)
44:47
96
»
Broer Sijtsma
1964
Dokkum
Man
2931
(44:39)
44:48
97
»
Wouter van der Woude
1995
Leeuwarden
Man
2833
(43:19)
44:55
98
»
Klaas Jan Huizing
1964
Leeuwarden
Man
2421
(44:47)
44:58
99
»
Zakariye mohamed Abdi
1986
Midlum
Man
2662
(43:47)
45:05
100
»
Simon Visbeek
1988
13705 BentAcera
Man
6294
(44:51)
45:06
101
»
Harold Brouwer
1977
Heerenveen
Man
2970
(43:23)
45:06
102
»
Roel Wytse Teunissen
1984
Feanwalden
Man
1978
(44:00)
45:09
103
»
Anne Runia
1983
Leeuwarden
Man
2847
(44:04)
45:20
104
»
Wim Jansen
1961
Millingen aan de Rijn
Man
2821
(43:51)
45:23
105
»
jeroen den dunnen
1973
13405 Makro
Man
6280
(45:21)
45:26
106
»
Wietse van Koeveringe
1973
12605 AC Adviseurs
Man
6216
(45:13)
45:26
107
»
Hendrik Hoekstra
1991
Oudega gem Smallingerlnd
Man
2328
(43:32)
45:26
108
»
Gerrit Koopmans
1958
11105 Hogeschool Van Hall Larenstein
Man
6150
(45:27)
45:29
109
»
Wim Schurink
1953
11105 Hogeschool Van Hall Larenstein
Man
6152
(45:29)
45:32
110
»
Dolf Riks
1966
11905 HZPC Holland
Man
6190
(45:12)
45:38
111
»
Jelle Nauta
1960
11105 Hogeschool Van Hall Larenstein
Man
6153
(45:45)
45:46
112
»
Marco Pietersma
1970
Leeuwarden
Man
2602
(45:05)
45:47
113
»
Harm Jan Veldstra
1979
Burgum
Man
1559
(44:38)
45:48
114
»
Teun Tolman
1980
Leeuwarden
Man
2894
(45:19)
45:53
115
»
Peter Brink
1969
Grou
Man
2369
(44:38)
45:54
116
»
Arnold Helfrich
1980
Zwolle
Man
2051
(44:51)
46:00
117
»
Andre Feenstra
1967
11106 Hogeschool Van Hall Larenstein
Man
6151
(45:48)
46:01
118
»
Christiaan werkhoven
1975
Leeuwarden
Man
2351
(45:56)
46:05
119
»
Marco Faber
1971
15100 De Friesland Zorgverzekeraar
Man
6364
(45:34)
46:05
120
»
Monique Zijlstra
1981
Heerenveen
Vrouw
1529
(46:05)
46:06
121
»
Harm Lemstra
1993
10805 Flexoplast
Man
6145
(46:05)
46:08
122
»
Mathijs de Lange
1985
13009 Achmea, Pensioen en Leven
Man
6390
(46:01)
46:12
123
»
Ruud van Dijk
1972
10406 Rabobank Sneek-ZuidwestFriesla
Man
6130
(46:18)
46:22
123
»
Edward Veenstra
1974
Leeuwarden
Man
2316
(45:01)
46:22
125
»
Miranda Hornstra
1981
13705 BentAcera
Vrouw
6293
(46:20)
46:23
126
»
Marco van den Borg
1973
11805 Flanderijn en van den Borg
Man
6182
(46:20)
46:25
127
»
Aedzer Hellema
1966
Hallum
Man
3134
(44:48)
46:27
128
»
Jorrit de Vries
1971
Leeuwarden
Man
2654
(46:14)
46:27
129
»
Wiger Hellema
1975
Hallum
Man
3133
(44:48)
46:27
130
»
Nynke Steigenga
1983
Exmorra
Vrouw
1539
(46:29)
46:31
131
»
Sylse Wagenaar
1970
Leeuwarden
Man
3092
(45:53)
46:32
132
»
Gerda Mulder
1983
Leeuwarden
Vrouw
2018
(45:53)
46:34
133
»
David bootsma
1994
Leeuwarden
Man
2291
(45:23)
46:35
134
»
Sjors Tissingh
1971
Leeuwarden
Man
3085
(45:57)
46:36
135
»
Ger Vlaming
1968
Oosterend Nh
Man
2089
(44:36)
46:38
136
»
Chrisitaan van der Horst
1983
11405 Incassade Deurwaarders
Man
6171
(46:33)
46:39
137
»
Age Boschma
1984
Wolvega
Man
2297
(45:47)
46:41
138
»
Edwin Hoeben
1970
13805 Elkien
Man
6307
(46:31)
46:42
139
»
Marco Veenstra
1990
Leeuwarden
Man
3079
(46:41)
46:44
140
»
Patrick Hemmelder
1983
14105 PricewaterhouseCoopers
Man
6356
(46:44)
46:48
141
»
Janet Werkema
1961
Sneek
Vrouw
3054
(46:47)
46:49
142
»
Petrus Tiemersma
1985
Leeuwarden
Man
2888
(45:07)
46:50
143
»
Sjorick Bootsma
1994
Koarnjum
Man
2569
(45:40)
46:52
144
»
Hillzo Uil
1981
Amsterdam
Man
3011
(45:55)
46:52
145
»
Jurjen Grijpstra
1987
Burgum
Man
2281
(46:05)
46:54
146
»
Zlatko Pejic
1970
Leeuwarden
Man
3090
(45:27)
47:03
147
»
Edwin Kalksma
1980
Leeuwarden
Man
2723
(46:44)
47:06
148
»
Pascal van Apeldoorn
1993
Leeuwarden
Man
2925
(45:30)
47:07
149
»
Pieter-Jan Schouwstra
1979
Buitenpost
Man
2728
(46:06)
47:07
150
»
Pieter Kuiken
1976
14005 SKL Kinderopvang
Man
6349
(47:06)
47:12
151
»
Eelco Venema
1977
11205 Tryater
Man
6166
(47:15)
47:18
152
»
Friso Boschloo
1995
Leeuwarden
Man
3030
(44:48)
47:20
153
»
Freerk Tuinenga
1976
Berltsum
Man
1600
(46:10)
47:23
154
»
Wynolt Visser
1981
Leeuwarden
Man
1653
(44:40)
47:24
155
»
Harry Kooyenga
1970
Burdaard
Man
2815
(45:11)
47:25
156
»
Han Zuidema
16101 Ekwadraat
Man
6375
(47:04)
47:25
157
»
Alexander Edens
1970
Stiens
Man
1583
(46:08)
47:25
158
»
Popke van der Meulen
1976
Hurdegaryp
Man
2385
(46:47)
47:28
159
»
Gerda van Klaarbergen
1983
14005 SKL Kinderopvang
Vrouw
6347
(47:25)
47:30
160
»
Marcel Stuurhaan
1975
Leeuwarden
Man
2451
(47:17)
47:33
161
»
Marcel Bakker
1974
13606 Makelaardij Hoekstra
Man
6334
(47:22)
47:33
162
»
Arnold Hager
1969
Leeuwarden
Man
2622
(46:55)
47:35
163
»
Richard Dijkstra
1981
St.-Annaparochie
Man
2142
(46:41)
47:39
164
»
Rienk Bouma
1977
Harkema
Man
2091
(46:32)
47:40
165
»
Simon Hoogland
1993
Bitgummole
Man
3004
(44:36)
47:41
166
»
Sjoerd IJdema
1987
Sneek
Man
1865
(46:19)
47:47
167
»
Ab Swart
1970
Leeuwarden
Man
1609
(46:20)
47:50
168
»
Jan Steffen Looyenga
1982
Hurdegaryp
Man
2399
(46:37)
47:53
169
»
Cor Wetting
1953
Leeuwarden
Man
2978
(47:32)
47:54
170
»
Nick Bijkerk
1990
Leeuwarden
Man
1708
(46:53)
47:56
171
»
Hugo Reitsma
1976
Hurdegaryp
Man
3022
(46:43)
48:00
172
»
Arjen de Ruiter
1962
Goutum
Man
2814
(46:48)
48:00
173
»
Sander Phoelich
1990
13007 Achmea, Pensioen en Leven
Man
6246
(47:40)
48:03
174
»
Karin Danhof
1971
Jirnsum
Vrouw
1533
(47:59)
48:05
175
»
Arnold Pots
1968
12405 Yacht
Man
6208
(47:39)
48:06
176
»
Jesse Hoekstra
1996
Goutum
Man
3098
(46:41)
48:07
177
»
Bert Mol
1988
Joure
Man
1737
(45:07)
48:08
178
»
Simon Andringa
1946
13805 Elkien
Man
6303
(48:01)
48:12
179
»
Arthur Scheper
1972
Groningen
Man
3115
(47:31)
48:19
180
»
Harry Pechler
1960
12806 Cendris Customer Contact BV
Man
6229
(48:06)
48:20
181
»
De Vriesse
1987
Leeuwarden
Man
3063
(46:46)
48:21
182
»
Mike Escalona
1970
Leeuwarden
Man
2827
(46:47)
48:22
183
»
Teade Steenstra
1984
Buitenpost
Man
2735
(46:33)
48:24
184
»
Halvar vd Mark
1983
Aldtsjerk
Man
1804
(47:11)
48:25
185
»
Jos van Kalker
1991
Leeuwarden
Man
2023
(45:45)
48:28
186
»
Sven Roes
1999
Gytsjerk
Man
3027
(47:48)
48:30
187
»
Kevin Buursen
1983
Leeuwarden
Man
3041
(46:51)
48:30
188
»
Jaap-Roelof Melessen
1978
13005 Achmea, Pensioen en Leven
Man
6240
(48:15)
48:32
189
»
Audrey Kalloe-Bijlsma
1976
13009 Achmea, Pensioen en Leven
Vrouw
6259
(48:22)
48:34
190
»
Niels Ultzen
1963
Leeuwarden
Man
3094
(47:52)
48:34
191
»
Wessel Noppers
1982
Leeuwarden
Man
2784
(47:39)
48:36
192
»
Jasper Sietzema
1994
Buitenpost
Man
2651
(46:21)
48:37
193
»
Richard Boezerooij
1980
11407 Incassade Deurwaarders
Man
6177
(48:35)
48:37
194
»
Jelmer krikke
1978
Sneek
Man
2221
(48:06)
48:37
195
»
Gerben Nijboer
1965
Burgum
Man
2737
(47:47)
48:38
196
»
Jeroen Stienstra
1971
Goutum
Man
2754
(48:05)
48:41
196
»
David Tamminga
1976
Leeuwarden
Man
2822
(46:15)
48:41
198
»
Ton de Ridder
1955
10105 MEE Friesland
Man
6102
(48:20)
48:43
199
»
Bennie Breedenbach
1956
Buitenpost
Man
1725
(47:42)
48:44
200
»
Hans Brandsma
1969
13606 Makelaardij Hoekstra
Man
6392
(48:35)
48:45
201
»
Stephan Oberink
1990
12806 Cendris Customer Contact BV
Man
6230
(48:19)
48:46
202
»
Wietse Hensema
1980
Leeuwarden
Man
2705
(47:04)
48:46
203
»
Ido Wijbenga
1967
Leeuwarden
Man
2339
(47:25)
48:47
204
»
Osman Ozgul
1982
De Westereen
Man
2247
(47:32)
48:47
205
»
Job Rijskamp
1979
Leeuwarden
Man
2698
(47:06)
48:48
206
»
Sikko Ros
1971
St.-Annaparochie
Man
3033
(47:11)
48:49
207
»
Corinne van der bijl
1984
Leeuwarden
Vrouw
2366
(48:07)
48:50
208
»
Nancy Dijkstra
1982
Sneek
Vrouw
1811
(48:09)
48:50
209
»
Manon Koning
1992
Leeuwarden
Vrouw
2996
(47:28)
48:52
210
»
Martijn Berntsen
1986
Leeuwarden
Man
1629
(47:29)
48:53
211
»
Bauke Berger
1989
Leeuwarden
Man
2034
(48:10)
48:53
212
»
Marcel Leupen
1973
13906 Rabobank Leeuwarden-NWF
Man
6320
(48:41)
48:53
213
»
Ate Durk Travaille
1983
Leeuwarden
Man
3069
(46:09)
48:55
214
»
Robert Nooitgedagt
1983
Sneek
Man
1864
(47:28)
48:56
215
»
Joshua Zandberg
1985
Veenendaal
Man
3055
(46:29)
48:56
216
»
Ilse Nijboer
1996
Boornbergum
Vrouw
3101
(47:43)
48:58
217
»
Rudi Nieveen
1981
Oosterwolde Fr
Man
2078
(48:00)
48:58
218
»
Oeli Reitsma
1954
Sneek
Man
3106
(48:07)
49:00
219
»
Gerard Talman
1970
Apeldoorn
Man
3109
(47:22)
49:05
220
»
Pieter Joustra
1955
12807 Cendris Customer Contact BV
Man
6234
(48:40)
49:08
221
»
Rick Schütz
1967
Leeuwarden
Man
2841
(47:54)
49:08
222
»
Jos Postma
1980
Leeuwarden
Man
2997
(47:44)
49:08
222
»
Menne Valk
1983
Leeuwarden
Man
2344
(47:45)
49:08
224
»
Harm Andringa
1972
15100 De Friesland Zorgverzekeraar
Man
6366
(48:37)
49:08
225
»
Sjoerd Andringa
1984
Alkmaar
Man
1980
(48:01)
49:11
226
»
Wilbert Veltman
1954
Leeuwarden
Man
2945
(48:09)
49:15
227
»
Franco Bonasia
1960
Leeuwarden
Man
2567
(48:03)
49:15
228
»
Late entry
1982
Groningen
Vrouw
1745
(46:41)
49:16
228
»
Harmen Lageweg
1982
Leeuwarden
Man
2731
(46:26)
49:16
230
»
Raimond de Lange
1967
Harlingen
Man
1990
(48:23)
49:16
231
»
Pieter Santema
1988
De Westereen
Man
2492
(47:52)
49:17
232
»
Johan Kooistra
1965
Leeuwarden
Man
1564
(47:44)
49:18
233
»
Niek van Hoewijk
1984
Utrecht
Man
2248
(48:24)
49:18
234
»
Hendrik Hoogland
1989
Oudorp Nh
Man
2922
(47:34)
49:19
235
»
Arjan Merkus
1986
Leeuwarden
Man
2496
(48:48)
49:20
236
»
David van Oosten
1990
Ferwert
Man
2739
(46:53)
49:22
237
»
Erik de Haan
1982
Leeuwarden
Man
3028
(46:44)
49:29
238
»
Derk Johan van Dam
1956
11906 HZPC Holland
Man
6193
(49:03)
49:30
239
»
Marten Bruinsma
1969
Hurdegaryp
Man
2549
(48:35)
49:31
240
»
Jan Visser
1956
11906 HZPC Holland
Man
6192
(49:07)
49:32
241
»
Rink Pijpker
1990
Hallum
Man
3124
(47:01)
49:32
242
»
Willemien Zandberg
1963
12806 Cendris Customer Contact BV
Vrouw
6232
(49:24)
49:32
243
»
Pieter Visser
1983
Sneek
Man
1630
(48:01)
49:32
244
»
Jeroen Bendijk
1964
Marsum
Man
2697
(47:45)
49:34
245
»
Thomas van Keulen
1999
Mantgum
Man
2347
(48:44)
49:36
246
»
Hendrik Overeinder
1977
10105 MEE Friesland
Man
6101
(49:14)
49:36
247
»
Klaziena Politiek
1989
Leeuwarden
Vrouw
1534
(49:08)
49:38
248
»
Ivo Schotanus
1978
Leeuwarden
Man
2461
(46:23)
49:40
249
»
Elisabeth Plokhooij
1967
Bussum
Vrouw
1538
(48:16)
49:42
250
»
Katrinus de Vries
1977
Leeuwarden
Man
3014
(48:16)
49:45
Page:
<
1
2
3
4
5
6
7
>