Uitslagen van Keppelrun 2013
UItslagen
kids 10-11
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying
all 39
uitslagen
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
#
Netto
Bruto
1
»
Tim Wandel
2002
Oosterbeek
M10-11
106
(3:31)
3:33
2
»
Maikel Rutgers
2002
Hummelo
M10-11
3
(3:34)
3:35
3
»
Quinten de Roos
2003
Laag-Keppel
M10-11
123
(3:39)
3:40
4
»
Kasper Weijkamp
2002
Gendringen
M10-11
15
(3:40)
3:41
5
»
Jente Baars
2003
Doesburg
M10-11
21190
(3:41)
3:43
6
»
Naomi van der Vegt
2001
Doetinchem
V10-11
17
(3:44)
3:45
7
»
Enrico Fontein
2002
Steenderen
M10-11
105
(3:57)
3:58
8
»
Daan Baumann
2001
Driel
M10-11
8
(4:00)
4:02
9
»
Mees Prinsen
2001
Varsseveld
M10-11
103
(4:01)
4:02
10
»
Novi Gerbrands
2003
Hummelo
M10-11
39
(3:59)
4:02
11
»
Cas Hartskeert
2002
Doetinchem
M10-11
99
(4:02)
4:04
12
»
Jelle Welling
2001
Didam
M10-11
25
(4:03)
4:04
13
»
Noa Bergervoet
2001
Doetinchem
V10-11
108
(4:05)
4:06
14
»
Rutger Bilderbeek
2002
Drempt
M10-11
104
(4:10)
4:11
15
»
Sophie van Bergen
2002
Doetinchem
V10-11
118
(4:11)
4:12
16
»
Daan Boelman
2002
Velp Gld
M10-11
126
(4:14)
4:15
17
»
Niek Wesselink
2002
Steenderen
M10-11
124
(4:13)
4:16
18
»
Gijs Faassen
2002
Hummelo
M10-11
24
(4:13)
4:16
19
»
Bas Otten
2002
Hummelo
M10-11
122
(4:16)
4:18
20
»
Jiske Monchen
2002
Doetinchem
M10-11
101
(4:17)
4:18
21
»
Jordy Praster
2002
Arnhem
M10-11
21
(4:22)
4:24
22
»
Emma de Bruijn
2003
Doetinchem
V10-11
100
(4:27)
4:29
23
»
Erik Woltersom
2002
Velp
M10-11
21187
(4:28)
4:29
24
»
Wout Kabbenborg
2002
Zelhem
M10-11
23
(4:30)
4:31
25
»
Tias van Rijsewijk
2010
Driel
M10-11
21169
(4:32)
4:34
26
»
Fem Rutjes
2002
Loil
V10-11
120
(4:39)
4:40
27
»
Sarah van der Wal
2001
Hoog-Keppel
V10-11
117
(4:41)
4:42
28
»
Oscar Steverink
2003
Laag-Keppel
M10-11
107
(4:41)
4:43
29
»
Sofie Schonewille
2002
Laag-Keppel
V10-11
121
(4:44)
4:46
30
»
Luc Bremer
2002
Steenderen
M10-11
37
(4:46)
4:48
31
»
Annika Huntink
2003
Wehl
V10-11
14
(4:59)
5:01
32
»
Lynde Seinhorst
2002
Laag-Keppel
V10-11
127
(4:58)
5:02
33
»
Kristie Geschiere
2002
Doetinchem
V10-11
21170
(5:06)
5:08
34
»
Laura Boekelaar
2003
Doetinchem
V10-11
22
(5:16)
5:19
35
»
Eva Kempers
2003
Hummelo
V10-11
20
(5:18)
5:20
36
»
Anniek van Zuilekom
2003
Zelhem
V10-11
44
(5:22)
5:24
37
»
Noor Grooteboer
2002
Doetinchem
V10-11
41
(5:27)
5:30
38
»
Manon Dokter
2002
Doetinchem
V10-11
102
(5:58)
6:00
39
»
Carlijn Steverink
2001
Laag-Keppel
V10-11
81
(7:24)
7:24