Zoek wedstrijd

Uitslagen van Ameland Adventurerun powered by Salomon 2013

5k

Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Displaying uitslagen 1 - 250 of 727 in total
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Thomas Doesburg 1992 ASV Msen 3459 18:06 (18:07)
2 » Benjamin Smits 1989 Vitalis Msen 103 19:14 (19:28)
3 » Folkert Visser 1995 Impala Msen 3924 19:19 (19:20)
4 » Bas Corstjens 1984 Arnhem Msen 3487 19:44 (19:44)
5 » Joost ter Doest 1968 Impala M40 3373 20:07 (20:08)
6 » Robin Petzinger 1997 Hollum Msen 3200 20:16 (20:18)
7 » Niels Visser 1999 Sappemeer Msen 3967 20:24 (20:26)
8 » DaniĆ«l van den Esschert 1993 De Gemzen Msen 3455 20:39 (20:39)
9 » Rodey Krebs 1997 Sappemeer Msen 3963 20:42 (20:44)
10 » Justin Martena 2000 Sappemeer Msen 3972 20:55 (20:56)
11 » Emma Verkaaik 1999 Sappemeer Vsen 3961 20:56 (20:57)
12 » Jeltsje Osinga 1985 Lionitas Vsen 3577 21:07 (21:08)
13 » Jeroen van Dijk 1998 Dokkum Msen 3949 21:17 (21:19)
14 » Mark van Ginkel 1999 Sappemeer Msen 3971 21:30 (21:30)
15 » Harm Dommisse 1980 Woudenberg Msen 3368 21:30 (21:32)
16 » Johan Bouma 1987 Niekerk Grootegast Msen 3836 21:33 (23:37)
17 » Silke Jonkman 1997 Sappemeer Vsen 3966 21:55 (21:56)
18 » Joost Bult 1995 Arnhem Msen 3557 22:06 (22:07)
19 » Mike Hofstra 1975 Sneek Msen 3295 22:38 (22:39)
20 » Andrea van Lieshout 1980 Loopgroep Aart Stigter Vsen 3362 22:42 (22:44)
21 » Tom Elema 2002 Zuidlaren Msen 3629 22:58 (23:00)
22 » Robert Halfwerk 1983 Heerde Msen 3443 23:00 (23:02)
23 » Vince van Dalen 2000 Noordkop Msen 3863 23:03 (23:05)
24 » Marijn Musters 2002 Leeuwarden Msen 3595 23:10 (23:21)
25 » Sjoukje Sijtsma 1985 Burgum Vsen 3950 23:17 (23:18)
26 » Dennis Mensink 1983 De Gemzen Msen 3542 23:19 (23:21)
27 » Gerben van der Worp 1979 Zuidhorn Msen 3296 23:23 (23:37)
28 » Rik Verboeket 1995 De Sperwers Msen 3895 23:32 (24:52)
29 » Lammert Odinga 1968 Lionitas M40 3907 23:38 (23:53)
30 » Wilco bunte 1976 De Gemzen Msen 3506 23:54 (23:57)
31 » Bernice Meijer 1996 Sappemeer Vsen 3958 23:55 (23:57)
32 » Dominique Veninga 1997 Sappemeer Vsen 3959 23:57 (23:57)
33 » Marinde van Dis 1999 Sappemeer Vsen 3960 23:58 (23:59)
34 » Lars van Geffen 1999 Almere Msen 3788 23:59 (24:49)
35 » Jan Rispens 1983 Wommels Msen 3367 24:03 (24:16)
36 » Sander Brugge 1997 Sappemeer Msen 3962 24:04 (24:05)
37 » Christoph Killewald 1971 Kleve - Keeken M40 3938 24:07 (25:02)
38 » Eddie van Bijl 1976 Twijzelerheide Msen 3550 24:18 (24:34)
39 » Aline de Jong 1998 Friesland Vsen 3864 24:24 (24:24)
40 » Anneloes Velt 2000 Sappemeer Vsen 3965 24:33 (24:35)
41 » Ernst Atema 1995 Grou Msen 3400 24:33 (24:34)
42 » Marijn de Vroedt 2002 Haren Gn Msen 3871 24:34 (26:53)
43 » Eddy Posthumus 1990 Grijpskerk Msen 3837 24:37 (26:45)
44 » Linda Tuijnman Groen 1972 Heerhugowaard V35 3393 24:38 (25:31)
45 » Fenna de Boer 1988 Amsterdam Vsen 3774 24:39 (25:40)
46 » Niels Rosmalen 1998 Zwolle Msen 3939 24:41 (25:31)
47 » Marco Bastiaannet 1974 De Gemzen Msen 3465 24:42 (24:52)
48 » Angelique Klopstra 1999 Sappemeer Vsen 3964 24:49 (24:50)
49 » Pim Verboeket 1997 Emmen Msen 3896 24:52 (26:12)
50 » Berry Stil 1980 Amsterdam Msen 3775 24:52 (25:52)
51 » Rianne Nyenhuis 1999 Lionitas Vsen 3560 24:53 (24:55)
52 » Carsten Becker 1965 Kleve - Keeken M40 3214 25:02 (25:56)
53 » Aant-Pieter Wijnsma 1980 Dokkum Msen 3335 25:08 (25:19)
54 » Daan van Doorn 2001 Den Helder Msen 3932 25:11 (25:33)
55 » Anneke van Veen 1984 Gorredijk Vsen 3242 25:22 (25:55)
56 » Martin van Riesen 1968 Hoogeveen M40 3704 25:24 (26:56)
57 » Sander Dannenberg 1988 Leeuwarden Msen 3952 25:28 (26:03)
58 » Tijn van de Kamp 2000 Nes Ameland Msen 3968 25:28 (26:05)
59 » David Viersen 1985 Sneek Msen 3792 25:35 (28:25)
60 » Tonny Witteveen 1980 Bolsward Msen 3919 25:44 (28:38)
61 » Moniek Boskma 1996 Hurdegaryp Vsen 3887 25:55 (26:20)
62 » Uwe Kuppen 1962 Kleve - Keeken M50 3936 26:09 (27:04)
63 » PP Folkeringa 2001 Goutum Msen 3786 26:10 (26:40)
64 » Jaap Enderle 1989 Wagenborgen Msen 3679 26:16 (28:37)
65 » Daphne Ruijsendaal 1977 Amsterdam V35 1907 26:18 (28:19)
66 » Thieu van den Bergh 2001 Zegge Msen 3435 26:18 (28:08)
67 » Ralf Groot Rouwen 1983 Stadskanaal Msen 3823 26:20 (26:59)
68 » Michiel Dorgelo 1995 Doetinchem Msen 3551 26:24 (27:34)
69 » Henri van Bennekom 1993 Veenendaal Msen 3247 26:26 (28:27)
70 » Reinier Heemstra 1981 Zuidhorn Msen 320 26:31 (27:50)
71 » Felix Klijn 2002 Groningen Msen 3652 26:32 (27:50)
72 » Stijn de Vos 2000 Nes Ameland Msen 3210 26:33 (26:36)
73 » Bjorn Rooda 2002 Heiligerlee Msen 3507 26:35 (27:08)
74 » Reinout Huttenga 1989 Groningen Msen 3417 26:57 (30:09)
75 » Ivo Rosmalen 1998 Zwolle Msen 3940 26:58 (27:48)
76 » Manon van Aurich 1999 AV Heerenveen Vsen 3479 27:01 (27:03)
77 » Jurn Spijksma 1987 Leeuwarden Msen 3789 27:08 (28:39)
78 » Eric Smit 1966 Hollum Msen 294 27:09 (27:30)
79 » Gijs Musters 2002 Leeuwarden Msen 3594 27:16 (27:27)
80 » Inge van der Werf 1972 Groningen V35 3543 27:17 (30:14)
81 » Late entry 3816 27:22 (27:33)
82 » David Miedema 1990 Schildwolde Msen 3406 27:22 (30:28)
83 » Martijn Heemstra 1987 Leens Msen 2910 27:23 (28:44)
84 » Kim Kortlever 1978 AV Holten V35 2013 27:26 (28:30)
85 » Wim Burgler 1973 Grijpskerk M40 2772 27:28 (28:49)
86 » Jens Laurenz 1976 Rheine Msen 3552 27:29 (30:22)
87 » Jort van Geffen 2004 Almere Msen 3785 27:30 (27:43)
88 » Peter Visser 1974 Leeuwarden Msen 3568 27:32 (28:14)
89 » Eefje Hoedemakers 1985 's-Hertogenbosch Vsen 3480 27:33 (28:57)
90 » Manon Huseman-Hofstede 1983 Groningen Vsen 3827 27:35 (29:17)
91 » Imke van der Ploeg 1983 Goutum Vsen 3605 27:35 (30:23)
92 » Janet Osinga 1974 Berltsum V35 2609 27:36 (27:58)
93 » Stijn Riedstra 2001 Goutum Msen 3473 27:40 (28:25)
94 » Ebele Jansma 1991 Gytsjerk Msen 3580 27:42 (28:41)
95 » Gertjan Gerards 1989 De Gemzen Msen 3536 27:42 (27:46)
96 » Xander ten Wolde 2002 Nijeveen Msen 3603 27:42 (28:33)
97 » RR Folkeringa 1999 Goutum Msen 3784 27:48 (28:16)
98 » Leonore Birkenholz 1987 Franeker Vsen 3821 27:49 (30:56)
98 » Sietske Bakker 1977 Joure V35 3450 27:49 (30:12)
100 » Leo Birkenholz 1961 Franeker M50 3648 27:52 (30:56)
101 » Sietske Talsma 1986 Warten Vsen 3857 27:53 (28:07)
102 » Boyen Bram van Seggeren 2000 Kollumerzwaag Msen 3899 27:55 (29:52)
103 » Bas Nieuwland 1941 Prins Hendrik M60 3516 27:58 (29:31)
104 » Hadassa Klinker 1971 Leeuwarden V35 3607 27:59 (28:42)
105 » Telma van de Kamp 1996 Nes Ameland Vsen 3969 28:00 (28:36)
106 » Sjoukje Heidstra 1985 Leeuwarden Vsen 3951 28:02 (28:39)
107 » Jelmer Jeuring 1979 Groningen Msen 3426 28:03 (28:40)
108 » Hugo Brontsema 2002 Groningen Msen 3544 28:07 (31:04)
109 » Johannes Krebbers 1980 Haren Gn Msen 3522 28:10 (28:43)
110 » Marije Elgersma 1980 Goutum Vsen 3578 28:12 (30:59)
110 » Josef Berressen 1963 Kleve - Keeken M50 3215 28:12 (30:05)
112 » Wieberen Bruinsma 2000 Ingelum Msen 3238 28:13 (29:49)
113 » Dies Snoodijk 1978 Lionitas Msen 3664 28:17 (30:29)
114 » Henrike van der Veen 1995 Dokkum Vsen 3926 28:18 (30:32)
115 » Anita Gemraad 1979 Damwald Vsen 2531 28:18 (29:03)
116 » Jeroen Reens 1984 Groningen Msen 1841 28:21 (31:18)
117 » Melanie Grijpstra 1994 Lionitas Vsen 3221 28:24 (28:27)
118 » Zen Roorda 1988 Leeuwarden Msen 3710 28:27 (31:39)
119 » Dimitri Koppers 1989 Noordhorn Msen 2691 28:28 (29:51)
120 » Lucas de Vroedt 1998 Haren Gn Msen 3872 28:28 (30:48)
121 » Julia van Geffen 2000 Almere Vsen 3787 28:30 (28:30)
122 » Michiel jansen 1987 Hasselt Msen 3702 28:31 (31:47)
123 » Karin Tieman 1983 Leeuwarden Vsen 3740 28:34 (29:14)
124 » Ingrid adema 1985 Groningen Vsen 3659 28:34 (29:14)
125 » Tamara Kampen 1984 Drachten Vsen 3728 28:42 (30:34)
126 » Rosita van der Veen 1990 Wageningen Vsen 3913 28:43 (30:57)
127 » Hella van Ellen 1966 Leeuwarden V45 3353 28:49 (30:33)
128 » Zenne Haijma 2003 Britsum Msen 3915 28:50 (31:09)
129 » Theo de Jager 1969 Bitgummole M40 3903 28:56 (29:58)
130 » Jesse de Jager 1997 Bitgummole Msen 3901 28:56 (29:58)
131 » Charlotte Tsang 1996 Bolsward Vsen 3848 28:58 (29:05)
132 » Ingrid Lapar 1978 Loopgroep Hugo Veenker V35 3225 29:06 (29:26)
133 » Sineke Visser 1990 Kollum Vsen 3761 29:07 (32:08)
134 » Frank Elbers 1967 Kleve - Keeken M40 3217 29:14 (30:31)
135 » Silke te Marveld 1966 Kleve - Keeken V45 3744 29:14 (30:31)
136 » Siepie Waaksma 1961 Kootstertille V45 3719 29:15 (29:49)
137 » Hugo Veenker 1958 Damwald M50 3282 29:16 (29:16)
138 » Alie Botter 1966 Spurt '88 V45 3257 29:18 (30:05)
139 » Inkje Boersma 1976 Sneek V35 3732 29:18 (30:13)
140 » Arno Botter 1974 Loopgroep de Zandstuve Msen 3642 29:19 (29:56)
141 » Doris Becker 1964 Kleve - Keeken V45 3735 29:26 (30:53)
142 » Martijn van Dijk 1978 Groningen Msen 3670 29:27 (30:18)
143 » Hans Kuppen 1958 Kleve - Keeken M50 3933 29:27 (30:38)
144 » Jorn Terpstra 2002 Marrum Msen 3567 29:27 (30:50)
145 » Dani Voigt 1997 Enschede Msen 3363 29:29 (29:59)
146 » Tineke stroop 1969 Leek V35 3878 29:30 (30:20)
147 » Nicole Bolder 1990 Dutch Runners Vsen 3264 29:32 (30:22)
148 » Kirsten Tsang 2000 Bolsward Vsen 3851 29:37 (29:59)
149 » Jop Richard 1969 Leeuwarden M40 3696 29:38 (30:16)
150 » Joline van der Pant 1983 Zwolle Vsen 3777 29:42 (30:41)
151 » Tinus Donderwinkel 1984 Leeuwarden Msen 3771 29:42 (31:28)
152 » Rense Jelte Bruinsma 1998 Ingelum Msen 3239 29:42 (30:00)
153 » Peter Visser 1972 St.-Annaparochie M40 3256 29:44 (32:41)
154 » Harald Buit 1967 Hoogeveen M40 3686 29:45 (32:48)
154 » Anne-Marije Snaterse 1987 Leeuwarden Vsen 3498 29:45 (31:27)
156 » Mirjam van de Kamp 1988 Groningen Vsen 3427 29:49 (30:27)
157 » Susanne Zijlstra 1979 Franeker Vsen 2263 29:50 (30:36)
158 » Thelma Visser 1979 Franeker Vsen 3733 29:54 (30:13)
159 » Thijs Kienstra 2000 Nes Ameland Msen 3970 29:59 (30:35)
160 » Petra Wieringa 1971 Sneek V35 3611 30:01 (30:22)
161 » Ingrid Alserda 1975 Leeuwarden V35 3354 30:05 (31:47)
162 » Jacoba Hoeksma 1989 Drogeham Vsen 3316 30:07 (31:55)
162 » Julia Kool 2000 Wirdum Fr Vsen 3246 30:07 (30:37)
164 » Eddie Fennema 1966 Franeker M40 3463 30:09 (30:57)
165 » Monique Holthuis 1980 Ysbrechtum Vsen 3691 30:09 (33:01)
166 » Hetty van Dellen 1978 St.-Jacobiparochie V35 3643 30:13 (30:37)
167 » Aukje Slagter 1975 Zuidwolde Dr V35 3867 30:14 (30:50)
168 » Chantal Droste 1973 Drachten V35 3559 30:15 (31:11)
168 » Pascal Stam 1975 Ysbrechtum Msen 3690 30:15 (33:05)
170 » Anne-Marloes Peters 1990 Leeuwarden Vsen 2684 30:15 (31:19)
171 » Maurice Appeldooren 2002 Lionitas Msen 3554 30:18 (33:11)
172 » Alie van Oosten 1982 Hallum Vsen 3741 30:20 (33:39)
173 » Fons Groot 1962 Heerhugowaard M50 3397 30:21 (30:48)
174 » Berber Dedden 1988 Jistrum Vsen 3313 30:23 (32:11)
175 » Anke van Akker 1985 Zoutkamp Vsen 3838 30:26 (33:27)
176 » Tineke Kuipers 1977 Burum V35 3900 30:27 (30:45)
177 » Henk-Jan de Jager 1987 Leeuwarden Msen 3805 30:27 (33:05)
178 » Lotte Sietses 1985 Rottevalle Vsen 3524 30:28 (31:31)
179 » Liesbeth van Ham 1971 Drachten V35 3708 30:29 (30:53)
180 » Gerda Brouwer 1962 Veendam V45 3240 30:32 (31:07)
181 » Marjam Issa 1988 Leeuwarden Vsen 3807 30:34 (32:04)
182 » Albert Hoof 1960 Kollum M50 3806 30:38 (31:45)
183 » Andalasto koppe 1975 Loopgroep Hugo Veenker Msen 3929 30:40 (31:19)
184 » Ingrid Kuipers 1993 Burgum Vsen 3492 30:41 (31:19)
185 » Sabine Huizing 1973 Lekkerkerk V35 3570 30:41 (31:02)
185 » Karin Ploeg 1970 Drachten V35 3496 30:41 (31:39)
187 » Huub Tuijnman 1995 Heerhugowaard Msen 3394 30:45 (31:40)
188 » Nynke Dedden 1988 Jistrum Vsen 3314 30:45 (32:31)
189 » Itty van Oosten 1985 Dokkum Vsen 3759 30:49 (34:08)
189 » Anita Bos 1971 Dronryp V35 3405 30:49 (31:25)
191 » Renske Postma-de Roos 1978 Leeuwarden V35 3641 30:49 (33:42)
192 » Dianne Buit 1967 Hoogeveen V45 3841 30:50 (33:51)
193 » Dirk Minnema 1982 Leeuwarden Msen 3953 30:51 (32:35)
194 » Frederik Haan 1989 Groningen Msen 3720 30:52 (34:02)
195 » Stefan van Bokhoven 1973 Maastricht M40 3927 30:55 (33:34)
196 » Brice Cantrell 1989 Leeuwarden Msen 3832 30:55 (30:55)
197 » Hannah Buwalda 1990 Franeker Vsen 3586 30:58 (31:23)
198 » Erwin van Gent 1971 Schagen M40 3884 30:58 (32:51)
199 » Sebastiaan Rasterhoff 1979 Groningen Msen 3527 31:02 (32:30)
200 » Anneree Julianus 1989 Marsum Vsen 3778 31:03 (34:18)
201 » Sietske Sierksma 1982 Leeuwarden Vsen 3724 31:07 (31:54)
202 » Amarins Haijma 1994 Berltsum Vsen 3618 31:08 (33:26)
203 » Willy van Beek 1967 Ysbrechtum V45 3663 31:12 (31:43)
204 » Reinier van den beld 1976 De Gemzen Msen 3599 31:12 (31:47)
205 » Rutger Fopma 1956 Hilaard M50 3223 31:14 (31:40)
206 » Pascual Gallego 1974 Leeuwarden Msen 3624 31:14 (34:04)
207 » Antje Hoeksma 1970 Drachten V35 3706 31:18 (31:42)
208 » Doritha Jansma 1977 Stiens V35 3955 31:20 (33:33)
209 » Els Boersma 1982 Groningen Vsen 1831 31:21 (33:08)
210 » Amarins Tamminga 1998 De Wilgen Vsen 3615 31:22 (31:56)
211 » Bob Rijpstra 1990 Hollum Msen 3202 31:22 (31:57)
212 » Gonny Bruinsm 1969 Drachten V35 3703 31:23 (31:50)
213 » Pytrik Amsterdam 1979 Loopgroep Sneek Msen 3583 31:24 (32:26)
214 » Lucia Rijpstra 1985 Hollum Vsen 3203 31:25 (32:00)
215 » Baukje Kooistra 1979 Damwald Vsen 3386 31:25 (33:33)
216 » Esmee Ringersma 2004 Sneek Vsen 3365 31:25 (32:44)
217 » Berber Rijpstra 1988 Hollum Vsen 3201 31:25 (32:00)
218 » Sietze Ringersma 1972 Sneek M40 3364 31:26 (32:45)
219 » Atty Jellema-hiemstra 1963 Dutch Runners V45 3572 31:26 (34:07)
220 » Doutzen Tilstra-Mud 1980 Tytsjerk Vsen 3292 31:28 (32:34)
221 » Stefan Volbeda 2000 Lionitas Msen 3390 31:28 (32:40)
222 » Gerda de bruin 1973 Augustinusga V35 3668 31:31 (31:55)
223 » Maaike Geertsma 1985 Goutum Vsen 3765 31:32 (32:47)
224 » Van der Meulen 1970 Leeuwarden M40 3227 31:35 (32:20)
224 » Lineke de Bruin 1964 St.-Annaparochie V45 3751 31:35 (32:20)
226 » Esther Buma 1977 Franeker V35 3585 31:37 (32:02)
227 » Willemien de Weerd 1967 Haren Gn V45 3768 31:39 (32:40)
228 » John de Vroedt 1958 Haren Gn M50 3873 31:39 (33:58)
229 » Remko Rekker 1972 Kollum M40 3592 31:43 (34:06)
230 » Sietske Kingma 1990 Metslawier Vsen 3360 31:45 (34:13)
231 » Yning Ying Yu 1988 Amsterdam Vsen 3831 31:45 (31:45)
232 » Anja van der Molen 1972 Sneek V35 3433 31:45 (33:13)
233 » Selma Went 1971 Rotterdam V35 3437 31:46 (32:46)
234 » Cisca van der Meulen 1955 Heerenveen V55 3497 31:46 (34:17)
235 » Annemarie Bergfeld 1963 Oosthem V45 3623 31:46 (32:51)
236 » Johan Eikenaar 1968 Zwolle M40 3818 31:48 (32:20)
237 » Miquel Tervoort 1995 Heerhugowaard Msen 3395 31:49 (32:40)
238 » Roelof Dijkstra 1987 Harkema Msen 3677 31:49 (34:03)
239 » Gitte Brugman 1964 Leeuwarden V45 3749 31:49 (34:34)
240 » Lianne Deinema 1972 Zwolle V35 3815 31:51 (32:20)
241 » Hannie Terpstra 1968 Britsum V45 3478 31:52 (33:41)
242 » Yvonne Vonk-Blaauw 1979 AV Heerenveen Vsen 1829 31:55 (34:58)
243 » Franka Roorda 1991 Enschede Vsen 3715 31:55 (33:35)
244 » Gerben Heidstra 1951 Twijzel M60 2213 31:56 (32:36)
245 » Sjoukje Drost 1984 Schalsum Vsen 2302 31:58 (32:31)
246 » Tineke v/d Bijl 1976 Twijzelerheide V35 3501 32:03 (33:09)
247 » Dymphie van den Bergh 1965 Buren Fr V45 3211 32:06 (33:54)
248 » Jacqueline Vogelaar 1969 Heerenveen V35 3302 32:07 (34:23)
249 » Nynke Antonius 1983 Sneek Vsen 3920 32:07 (33:34)
250 » Ineke Kijlstra 1971 Drachten V35 3707 32:07 (32:30)