Zoek wedstrijd

Uitslagen van Ameland Adventurerun powered by Salomon 2013

10k Unive Dichtbij Prestatieloop

Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Displaying uitslagen 501 - 750 of 1498 in total
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
501 » Carolien de Vries 1974 AV Heerenveen V35 3019 57:03 (57:27)
502 » Tryntsje de Jong 1970 Rottevalle V35 2295 57:03 (59:35)
503 » Siebrigje Hooijsma 1988 Ureterp Vsen 2858 57:03 (57:29)
504 » Piera Mereu 1967 Haag Atletiek V45 472 57:04 (1:00:15)
505 » Jelmer de Jong 1987 Amsterdam Msen 2272 57:09 (59:15)
506 » Patrick Middelweerd 1969 Harmelen M40 3015 57:11 (1:03:10)
507 » Siebe groos 1955 Drachten M50 2265 57:13 (1:02:55)
508 » Jelle Breeuwsma 1964 Horror M40 2340 57:15 (59:00)
509 » Jan de Wit 1973 Deinum M40 2869 57:15 (1:03:07)
510 » Willem Sirag 1950 Leeuwarden M60 2028 57:17 (59:58)
511 » Baukje Hoekstra 1981 Rottevalle Vsen 2900 57:18 (1:00:21)
512 » Jeroen Vegter 1975 Groningen Msen 2332 57:18 (1:03:06)
513 » Tineke Hilverda 1953 AV Heerenveen V55 1800 57:19 (57:19)
514 » Rene Timan 1971 Haren Gn M40 2100 57:20 (1:02:19)
515 » Jelle Wagenaar 1973 Loopgroep Hugo Veenker M40 2103 57:21 (1:03:22)
516 » Marja Landman-vd Werf 1977 Heerenveen V35 2627 57:21 (58:51)
517 » Freerk de Beer 1971 Oosternijkerk M40 3064 57:22 (1:03:23)
518 » Marijke Posthumus 1980 Drachten Vsen 2822 57:22 (1:00:23)
519 » Christina de Haan 1971 Horror V35 1583 57:23 (57:49)
520 » Jurgen de Vries 1965 Bedum M40 1737 57:23 (1:01:09)
521 » Bram ten Hof 1997 Oentsjerk Msen 1525 57:23 (1:02:22)
522 » Leen van der Meer 1943 Sneek M60 2514 57:24 (57:45)
523 » Hyli Wiersma Spoelstra 1948 Goutum V55 1231 57:25 (58:18)
524 » Ingrid de Boer 1974 Wergea V35 2416 57:27 (1:03:35)
525 » Anne Koersvelt 1954 Tempo V55 1670 57:27 (59:36)
526 » Fan Fai Tsang 1966 Bolsward M40 1582 57:28 (57:53)
527 » Frank Schoens 1972 Schagen M40 2202 57:29 (1:00:17)
528 » Marcel Mol 1971 Zaanland M40 768 57:30 (1:00:14)
529 » Dirk van der Beek 1977 Ferwert Msen 2642 57:32 (59:57)
530 » Nienke van Dam 1983 Groningen Vsen 2904 57:35 (1:01:33)
531 » Nico Oud 1963 Buren Fr M50 3082 57:36 (58:55)
532 » Jannie Jilderda 1965 Loopgroep Hugo Veenker V45 2964 57:36 (1:02:06)
533 » Harry Snippe 1963 Drachten M50 1716 57:37 (1:01:58)
534 » Marjon de Jong 1980 Hollum Vsen 288 57:38 (58:55)
535 » Jelte Homma 1965 Leeuwarden M40 2545 57:38 (59:00)
536 » Monica Westra 1964 Grou V45 1894 57:38 (58:57)
537 » Peter van Westering 1961 Ede Gld M50 2112 57:39 (1:02:38)
538 » Siemon van Dam 1977 Almere Msen 2903 57:39 (1:01:39)
539 » Klaas Siderius 1985 Groningen Msen 2801 57:40 (59:42)
539 » Marjolein den Breejen 1988 Groningen Vsen 640 57:40 (1:19:22)
541 » Jan Koster 1961 Doezum M50 2361 57:42 (1:01:29)
542 » Inez Lamberink 1972 Leeuwarden V35 2612 57:42 (1:03:12)
543 » Margriet Feenema 1972 Leeuwarden V35 1755 57:42 (58:57)
544 » Ieke Koster 1985 Groningen Vsen 2362 57:43 (1:01:31)
545 » Merit Haalebos 1979 Arnhem Vsen 588 57:43 (1:02:27)
546 » Richard Gaal 1971 Scheerwolde M40 1645 57:44 (1:00:53)
547 » Jolanda Lansdaal 1969 Amsterdam V35 785 57:46 (1:02:49)
548 » Paul Hoosemans 1978 Schagen Msen 2517 57:47 (1:00:33)
549 » Peter Jan Hoogland 1979 Leeuwarden Msen 2325 57:48 (59:55)
550 » Lucia Oenema 1968 Gytsjerk V45 2799 57:48 (58:54)
551 » Frank Kwant 1953 Burgum M60 2032 57:49 (59:00)
552 » Anne-Fleur Vischer 1983 Akkrum Vsen 2920 57:49 (1:01:49)
553 » Theo Hazelaar 1951 Burgum M60 2941 57:49 (59:00)
554 » Jeannet Nagtegaal 1962 Athleta V45 3028 57:50 (59:10)
555 » Erik Kabel 1967 Loopgroep De Drentsche Aa M40 652 57:53 (1:00:37)
556 » Josse Postma 1980 Leeuwarden Msen 2861 57:54 (1:02:30)
557 » Laura Zantman 1997 Grou Vsen 2682 57:54 (58:56)
558 » Marieke nijland 1972 Kropswolde V35 2996 57:54 (59:38)
559 » Hans nijland 1960 Kropswolde M50 2995 57:55 (59:39)
560 » Jeannette Smit 1971 Den Helder V35 1837 57:55 (1:01:57)
561 » Inge Wiersma 1948 Loopgroep Hugo Veenker V55 2676 57:56 (58:35)
562 » Klaas Link 1979 Damwald Msen 2534 57:57 (1:03:18)
563 » Dion van der Kerk 2001 Leeuwarden Msen 2057 57:57 (1:00:35)
564 » Meina Veenstra-Dijkstra 1969 Roden V35 2267 57:57 (59:37)
565 » Sander vos 1979 Westerbork Msen 2930 57:58 (59:54)
566 » Marjolein Staal 1962 V45 1687 57:58 (1:01:18)
567 » Wendy Roelofsen 1985 Utrecht Vsen 2905 57:58 (1:03:13)
567 » Paul van den Heuvel 1976 Wateringen Msen 629 57:58 (57:58)
569 » Andrea Akkerman 1973 Boornbergum V35 1987 57:59 (59:48)
570 » Jeffrey Keesman 1973 Kollum M40 1532 58:00 (1:00:32)
571 » Jan Scholte 1982 Peize Msen 802 58:01 (1:03:21)
572 » Tiete Wiersema 1973 Kollum M40 1997 58:01 (1:02:25)
573 » Indro de Moor 1993 Akkrum Msen 2253 58:01 (1:03:20)
574 » Bert Woltjer 1957 Loppersum M50 1570 58:03 (59:03)
575 » Jeannet Huitema 1960 Lionitas V45 659 58:03 (1:02:27)
576 » Betty Osse 1946 Fivelstreek V55 51 58:03 (59:44)
577 » Erna Kaptein 1969 Horror V35 2432 58:04 (59:49)
578 » Marlies de Goeij 1981 Loopgroep Oegstgeest Vsen 598 58:04 (1:01:17)
579 » Auke Peringa 1961 Loopgroep Leeuwarden M50 1590 58:05 (1:00:41)
580 » Wieke de Haan 1959 Lionitas V45 2399 58:06 (1:00:17)
581 » Ronald Nossent 1983 Zwolle Msen 2331 58:06 (58:06)
582 » Patrick Slagboom 1971 De Wijk M40 1539 58:07 (59:52)
583 » Gerrike de Vries 1986 Donkerbroek Vsen 2158 58:09 (1:02:13)
584 » Joost Hiemstra 1954 Augustinusga M50 943 58:10 (59:46)
585 » Cees Methorst 1945 Zegveld M60 1522 58:10 (59:05)
586 » Jenny de Vries 1979 Westerbork Vsen 2931 58:11 (1:00:05)
587 » Harmen Talsma 1976 Wytgaard Msen 1746 58:11 (59:26)
588 » Jacob van der meer 1964 Drachten M40 2607 58:13 (1:00:08)
589 » Marije Vellinga 1975 Zuidhorn V35 1771 58:13 (1:00:05)
590 » Raoul Molog 1976 Leek Msen 3016 58:13 (1:03:04)
591 » Rick Reinders 1966 Delden M40 2600 58:15 (1:00:16)
592 » Maud van Etten 1979 Deventer Vsen 1576 58:15 (1:03:01)
593 » Manja Zuiderveld 1979 Leeuwarden Vsen 2673 58:15 (59:14)
594 » Fransiska Beijaard 1991 Hollum Vsen 1500 58:18 (59:35)
595 » Doutsje Hibma 1988 Scharsterbrug Vsen 1970 58:19 (1:01:16)
596 » Daniel Kuitert 1977 Lionitas Msen 340 58:20 (1:00:33)
597 » Liset Zwaan 1964 Workum V45 2675 58:21 (1:00:22)
598 » Karin Goeree 1988 Oosterwolde Fr Vsen 2969 58:23 (1:00:25)
599 » Symkje Feenstra 1990 Heeg Vsen 1840 58:24 (1:00:19)
600 » Elmar Büsing 1954 Bochum M50 2635 58:25 (1:01:46)
600 » Vincent Veltman 1977 Hilversum Msen 3093 58:25 (1:02:13)
602 » John de Jong 1963 Nuenen M50 2518 58:25 (59:51)
603 » Arno Geboers 1959 Doetinchem M50 1770 58:25 (1:01:35)
604 » Sietske Hoekstra 1971 Loopgroep Hugo Veenker V35 2427 58:26 (1:00:18)
605 » Gezineke Verschoor 1963 Delden V45 2837 58:30 (1:00:31)
606 » Tessa Belgraver 1977 Bolsward V35 2723 58:33 (1:03:09)
607 » Jan-Jaap de Kloet 1961 Kortenhoef M50 1543 58:33 (1:02:00)
608 » Jetty van Delden 1965 Friesland V45 308 58:34 (59:14)
609 » Mark Witkamp 1977 Groningen Msen 2290 58:36 (1:02:13)
610 » Leendert Brijs 1957 Amsterdam M50 999 58:36 (1:01:24)
611 » Karin Machiela 1970 Leeuwarden V35 2672 58:36 (59:37)
612 » Froukje Zijlstra 1983 Dokkum Vsen 2120 58:38 (59:55)
613 » Inge Rosendaal 1963 Nijmegen V45 1702 58:39 (1:01:22)
614 » Jan Kruit 1963 Haren Gn M40 911 58:39 (1:03:39)
615 » Ids Feenstra 1958 Zwagerbosch M50 1756 58:42 (1:02:16)
616 » Doeke Schippers 1967 Witmarsum M40 457 58:42 (1:01:05)
617 » Jorrit de Boer 1990 Groningen Msen 1678 58:43 (1:02:43)
618 » Hielke Broersma 1952 Franeker M60 263 58:43 (1:02:56)
619 » Petra lok 1972 Lionitas V35 2408 58:43 (1:03:08)
620 » Edwin Pijpe 1966 Noordwijk Zh M40 1580 58:44 (1:04:46)
621 » Rene Atema 1971 Grou M40 2553 58:45 (59:18)
622 » Norbert Piët 1950 Driebergen-Rijsenburg M60 1996 58:45 (1:04:14)
623 » Boukje kuipers 1958 Beetsterzwaag V55 2849 58:45 (1:02:42)
623 » Martine de Jong 1978 Leeuwarden V35 1827 58:45 (1:03:01)
625 » Henrieke van der Weg 1981 Marrum Vsen 2634 58:47 (1:00:13)
626 » Kora Wietzes 1956 Bedum V55 2031 58:47 (1:00:31)
627 » Geertje Hoogland 1975 St.-Annaparochie V35 1788 58:48 (1:00:56)
628 » Kees toet 1958 Drachten M50 2827 58:49 (1:04:33)
629 » Hettie Zur Muhlen 1965 Zeist V45 1905 58:49 (1:00:16)
629 » Koen Stelpstra 1962 Ferwert M50 2740 58:49 (1:00:17)
631 » Martin Bastiani 1961 De Gemzen M50 2686 58:50 (1:02:00)
632 » Harm Jan Bolt 1964 Loopgroep RaitdaipRunners M40 1638 58:53 (1:04:22)
633 » Hendrik Jan de Vries 1974 Drachten Msen 2070 58:54 (1:03:15)
634 » Tjerk de Jong 1969 Friesland M40 2125 58:54 (1:03:08)
635 » Hendrik Groothof 1977 Leeuwarden Msen 3076 58:55 (1:00:41)
636 » Berdien Prins 1974 Loopgroep De Zandstuve V35 3760 58:55 (1:00:35)
637 » Jurjen schetsberg 1978 Akkrum Msen 2978 58:56 (1:01:03)
638 » Frank Zijlstra 1963 Leeuwarden M40 1832 58:57 (1:00:13)
639 » Sander de Boer 1993 Stiens Msen 2989 58:58 (1:00:46)
640 » Bob Knuijver 1970 Loopgroep gRUNN M40 2134 58:59 (1:02:56)
641 » Peter Reitsma 1977 Leeuwarden Msen 2104 58:59 (1:02:26)
642 » Marijn Ensink 1991 Amsterdam Msen 2906 58:59 (1:01:09)
643 » Norman Veger 1970 Losser M40 1801 59:00 (1:00:52)
644 » Marjan Tijtsma 1976 Loopgroep Stiens V35 2384 59:02 (1:00:41)
645 » Berber Dantuma 1997 Gytsjerk Vsen 2403 59:02 (1:04:18)
646 » Eddie Frankruijter 1968 Bedum M40 794 59:03 (1:03:12)
647 » Ytsje van der Burg 1977 Oudebildtzijl V35 2556 59:03 (1:03:32)
648 » Anneke Kiewiet 1971 Gytsjerk V35 2402 59:04 (1:00:11)
649 » Aty Roodenburg 1970 Makkum Fr V35 2883 59:04 (1:03:20)
650 » Martha Tiedema 1963 Loopgroep Leeuwarden V45 492 59:04 (1:00:57)
651 » Peggy Kruise 1979 Groningen Vsen 2567 59:07 (1:02:20)
652 » Arjen Spijkstra 1951 Leeuwarden M60 1555 59:08 (1:01:36)
653 » Paul Jongbloets 1962 De Bilt M50 2578 59:08 (59:55)
654 » Hans Zwart 1955 Leeuwarden M50 2943 59:10 (1:04:05)
655 » Gooitske Beimers 1970 Spartacus V35 2245 59:10 (59:52)
656 » Marja van der Bijl 1979 Wytgaard Vsen 2063 59:11 (1:01:25)
657 » Tamara Kruijsheer 1974 Koedijk V35 1921 59:12 (1:00:18)
658 » Ingrid Wester 1963 Zuidlaren V45 3547 59:13 (1:02:53)
659 » Jan Groenewold 1958 Zuidlaren M50 1594 59:13 (1:02:51)
660 » Edwin Cnossen 1982 Sneek Msen 2967 59:14 (1:03:21)
661 » Rudie Stegeman 1962 Lekkum M50 1573 59:15 (1:05:19)
662 » Tjeerd Yedema 1966 Loopgroep Leeuwarden M40 2108 59:16 (1:01:31)
663 » Froukje Mulder 1972 Drachten V35 2874 59:18 (1:02:27)
664 » Anne Hoekstra 1957 Haulerwijk M50 2717 59:18 (1:02:20)
665 » Klazien de Jong 1957 Buren Gld V55 2076 59:19 (1:03:13)
666 » Piet Alma 1970 Loopgroep Surhuisterveen M40 2241 59:20 (1:00:11)
667 » Klaske Prose-Romkes 1963 Leeuwarden V45 2571 59:20 (1:03:01)
668 » Heep Gall 1963 Friesland V45 3023 59:20 (1:03:19)
669 » Christine douma 1969 Loopclub Burgum V35 2512 59:21 (1:05:12)
670 » Barbara Brands 1978 Sneek V35 2119 59:21 (1:00:13)
671 » Bert Zwiers 1956 Leeuwarden M50 3948 59:22 (1:00:08)
672 » Siebe Annema 1956 Leeuwarden M50 267 59:22 (1:01:53)
673 » Ramon van den Bos 1990 Dutch Runners Msen 2167 59:23 (1:04:02)
674 » Gerrit Dijkstra 1973 Berltsum M40 3054 59:23 (59:54)
675 » Friso Annema 1986 Amsterdam Msen 1534 59:23 (1:01:54)
676 » Mirjam Boterhoek 1978 Berltsum V35 3055 59:24 (59:53)
677 » Monique Schippers 1977 Damwald V35 2730 59:25 (1:02:13)
678 » Jouke Peters 1960 Lekkum M50 1572 59:26 (1:00:00)
679 » Karin Stellingwerf 1976 Zwolle V35 2793 59:26 (1:02:11)
680 » Bianka Smeets 1977 Tilburg V35 2725 59:27 (1:05:24)
681 » Johan Feenstra 1970 Loopgroep Leeuwarden M40 2054 59:27 (1:01:32)
682 » Jikke Castelein 1977 Gytsjerk V35 1516 59:27 (1:00:33)
683 » Anton Zijlstra 1988 Stedum Msen 2220 59:28 (1:03:35)
684 » Lenie Wilms 1967 Ureterp V45 2041 59:29 (1:04:09)
685 » Willem Stellingwerf 1947 Leeuwarden M60 2836 59:29 (1:01:01)
686 » Saskia Dijkstra 1983 Leeuwarden Vsen 2683 59:30 (1:00:27)
687 » Theo Pijpers 1943 Nes Ameland M60 275 59:31 (59:34)
688 » Corrie Pars-Leeuwen 1966 St.-Annaparochie V45 2674 59:31 (1:01:00)
689 » Hartger Pruiksma 1975 Leeuwarden Msen 2620 59:31 (1:01:56)
690 » Miranda Zijlstra 1970 Sneek V35 2424 59:32 (1:00:39)
691 » Nynke Sytsma 1993 De Knipe Vsen 876 59:34 (1:01:49)
692 » Monique Lodewijks 1969 Heemskerk V35 1810 59:36 (1:01:29)
692 » Katharina Akkerman 1965 Berltsum V45 2724 59:36 (1:00:06)
694 » Hieke van der Wal 1966 Boornbergum V45 1544 59:37 (1:03:05)
695 » Leo de Vries 1969 Leeuwarden M40 1550 59:38 (1:02:00)
696 » Cor van Wieren 1973 Scharnegoutum M40 2163 59:39 (1:01:59)
697 » Rint van der Meulen 1969 Heerenveen M40 1908 59:40 (1:03:38)
698 » Chris Toller 1974 Zuidlaren Msen 2291 59:41 (1:03:16)
699 » Mare van de Kamp 1996 Stiens Vsen 3052 59:41 (1:01:29)
700 » Willem Toering 1948 Earnewald M60 2004 59:44 (1:00:04)
700 » Sietske Reitsma 1967 Wolvega V45 2648 59:44 (1:00:51)
702 » Theun Oenema 1952 Loopgroep Dokkum M60 1714 59:45 (1:04:28)
703 » Corine de Jong 1975 Loopgroep Leeuwarden V35 2107 59:49 (1:02:04)
704 » Roland Starren 1980 Geleen Msen 2466 59:49 (1:04:53)
705 » Dieuwke van Iwaarden 1994 Smilde Vsen 2986 59:49 (1:03:18)
706 » Sandra de Wilde 1976 Noardburgum V35 2312 59:49 (1:04:46)
707 » Jeroen Quak 1969 Harmelen M40 1601 59:50 (1:05:47)
708 » Cynthia Dijkstra 1969 Loopgroep Hugo Veenker V35 2695 59:52 (1:05:09)
709 » Joop Boonstra 1944 Friesland M60 1698 59:53 (1:02:18)
710 » Bauke Keekstra 1960 Loopgroep Dokkum M50 2235 59:53 (1:04:36)
711 » Jan Kalsbeek 1946 Friesland M60 2641 59:54 (1:01:02)
712 » Hilly van der Molen 1976 Scharnegoutum V35 2166 59:55 (1:02:13)
713 » Gatze Postma 1986 Exmorra Msen 1636 59:57 (1:02:19)
714 » Pieteke Kooij 1971 Loopgroep Hugo Veenker V35 2060 59:59 (1:01:31)
715 » Baukje Wiersma 1972 Zuidhorn V35 2255 1:00:00 (1:05:13)
716 » Jacqueline Brouwer 1979 Buren Fr Vsen 1517 1:00:01 (1:00:07)
717 » Geert Jongsma 1986 Deventer Msen 2763 1:00:01 (1:03:56)
718 » Tjerk Viersen 1955 Hommerts M50 1676 1:00:02 (1:00:46)
719 » Jan Binnema 1970 Loopgroep Hugo Veenker M40 269 1:00:02 (1:01:34)
720 » Tjeerd Jurre van Seggeren 1998 Kollumerzwaag Msen 1850 1:00:03 (1:02:22)
721 » Daniëlle Kors 1991 Ten Boer Vsen 2243 1:00:04 (1:04:15)
722 » Kees Meijer 1954 Groningen M50 1631 1:00:04 (1:02:37)
723 » Niels van der Meer 1974 Oentsjerk Msen 1556 1:00:04 (1:05:52)
723 » Marieke Vegter 1981 Groningen Vsen 2333 1:00:04 (1:05:54)
725 » Jan Anne Zuidema 1965 Baflo M40 2557 1:00:05 (1:06:09)
726 » Jantien Kurpershoek 1991 Groningen Vsen 2703 1:00:07 (1:04:23)
727 » Mieke Brouwers 1962 Haag Atletiek V45 1928 1:00:08 (1:03:20)
728 » Ester van der Meer 1976 Oentsjerk V35 1557 1:00:08 (1:05:55)
729 » Marlous van Zutphen 1983 Friesland Vsen 1747 1:00:08 (1:01:23)
730 » Marjon Koetstra 1972 Leeuwarden V35 2819 1:00:10 (1:00:29)
731 » Ilse Russcher 1987 Groningen Vsen 2579 1:00:11 (1:05:45)
732 » Geartsje Zandstra 1988 Utrecht Vsen 2993 1:00:12 (1:05:59)
733 » Ester Bosma 1967 Nuenen V45 2196 1:00:13 (1:01:39)
734 » Angelique de Boer 1970 Den Helder V35 1836 1:00:16 (1:04:16)
735 » Yvonne Verboeket 1968 De Sperwers V45 1835 1:00:17 (1:01:31)
736 » Frank Smit 1969 Doetinchem M40 2429 1:00:18 (1:05:08)
737 » Nicoline Meijer 1968 Utrecht V45 2774 1:00:18 (1:02:15)
738 » Reina Hes 1957 Loopgroep Dokkum V55 1091 1:00:21 (1:05:02)
739 » Eline van Tijn 1960 Weesp V45 2472 1:00:22 (1:00:22)
740 » Marieke Postma 1981 Schalsum Vsen 2223 1:00:24 (1:01:25)
741 » Doetie Montsma 1957 Ee 3897 1:00:24 (1:00:24)
742 » Thierry Berns 1984 Sneek Msen 2716 1:00:24 (1:06:38)
743 » Sonja Ooms 1985 Groningen Vsen 2807 1:00:25 (1:04:12)
743 » Hetty Koopmanschap 1954 Amsterdam V55 2250 1:00:25 (1:06:26)
745 » Else R. Kingma 1970 Oudebildtzijl V35 1686 1:00:25 (1:03:47)
745 » Jilles Bijlstra 1956 Loopgroep Dokkum M50 1740 1:00:25 (1:05:05)
747 » Riek van der Meulen 1947 Lionitas V55 1584 1:00:26 (1:02:32)
747 » Tabe Kooistra 1958 Britsum M50 2097 1:00:26 (1:05:10)
749 » Nikkie Meijers 1956 Nijmegen V55 3057 1:00:28 (1:06:09)
750 » Martina Mak-Beukema 1967 Groningen V45 2544 1:00:31 (1:03:29)