Zoek wedstrijd

Uitslagen van Ameland Adventurerun powered by Salomon 2013

21k

Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Displaying uitslagen 501 - 750 of 1190 in total
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. Subcat. # Netto Bruto
501 » Joeri Tuijnman 1995 Heerhugowaard Msen 949 1:50:30 (1:55:30)
502 » Elsa van der Molen 1980 Amsterdam Vsen 327 1:50:36 (1:51:32)
503 » Bibi Krot 1980 Amsterdam Vsen 790 1:50:38 (1:52:23)
504 » Diane Pijl 1987 Dronryp Vsen 896 1:50:40 (1:55:01)
505 » Martin Hoekstra 1981 Groningen Msen 1357 1:50:42 (1:52:41)
506 » Jan Willem Ketelaar 1987 Winschoten Msen 1378 1:50:43 (1:54:35)
507 » Migiel de Lange 1975 Haren Gn Msen 1143 1:50:45 (1:52:13)
508 » Hans van Arum 1960 Loopgroep Hoorn M50 1435 1:50:47 (1:54:07)
509 » Jelle Nutma 1962 Surhuisterveen M50 726 1:50:47 (1:53:30)
510 » Rob van Zijl 1969 Loopgroep Hoorn M40 694 1:50:48 (1:54:08)
511 » Dirk Draaisma 1968 Hoorn Nh M40 1436 1:50:49 (1:54:08)
512 » Marian Pruiksma 1966 Joure V45 832 1:50:51 (1:52:05)
513 » Joop Schwalbach 1961 Oostzaan M50 459 1:50:59 (1:53:43)
514 » Xander Sneek 1957 Hardloopclub Amsterdam M50 wedstrijdloper 139 1:50:59 (1:51:25)
515 » Petra van Leeuwen 1955 Atverni V55 wedstrijdloper 185 1:51:01 (1:52:18)
516 » Hille Hellema 1969 Hallum M40 1209 1:51:03 (1:52:32)
517 » Sofia Houwer- Zijlstra 1980 Joure Vsen 643 1:51:04 (1:52:56)
518 » Johan Bloemsma 1991 Kollum Msen 1456 1:51:05 (1:54:25)
519 » Olaf Schatt 1961 Duisburg M50 1249 1:51:05 (1:54:34)
520 » Burkhard Wagner 1961 Moers M50 1130 1:51:06 (1:54:35)
520 » Klaas Jasper 1967 Friesland M40 1431 1:51:06 (1:52:16)
522 » Peter Fokkens 1969 Loopgroep De Drentsche Aa M40 wedstrijdloper 217 1:51:16 (1:51:45)
523 » Mike Pieterson 1960 Heerenveen M50 383 1:51:19 (1:55:50)
524 » Fokke Hoeksma 1967 Friesland M40 1135 1:51:19 (1:55:04)
525 » Marco bosma 1986 Sintjohannesga Msen 1445 1:51:20 (1:52:37)
526 » Tjeerd Jongsma 1958 Loopgroep Hugo Veenker M50 1054 1:51:21 (1:54:56)
527 » Pyt Roorda 1968 Groningen M40 1275 1:51:22 (1:56:28)
528 » Rienik Post 1980 Gorredijk Msen 571 1:51:25 (1:53:54)
529 » HendrikJan Stenhuis 1982 Hilversum Msen 311 1:51:26 (1:56:19)
530 » Kees Slikker 1956 Barneveld M50 483 1:51:29 (1:54:53)
531 » John Zwartenkot 1966 Artemis M40 wedstrijdloper 78 1:51:30 (1:53:24)
532 » Duco Bennema 1984 Almere Msen 1099 1:51:30 (1:56:17)
533 » Mathijs Zwartenkot 1989 Ulrum Msen 1024 1:51:30 (1:53:24)
534 » Ewoud stadman 1980 Groningen Msen 314 1:51:32 (1:53:39)
535 » Sandra Zijlstra 1983 Leeuwarden Vsen 937 1:51:39 (1:53:06)
536 » René Pijlman 1980 Wolvega Msen 344 1:51:39 (1:53:55)
537 » Marga Zwanenburg 1957 Horror V55 wedstrijdloper 187 1:51:42 (1:52:53)
538 » Gert-Jan Maat 1972 's-Gravenhage M40 1032 1:51:43 (1:53:32)
539 » Aad van der Drift 1955 Artemis M50 wedstrijdloper 67 1:51:43 (1:55:31)
540 » Clemens Pot 1969 Kampen M40 1092 1:51:44 (1:55:53)
541 » Joke Speelman 1971 Runners Stadskanaal V35 363 1:51:47 (1:53:16)
542 » Bauke Groen 1971 Dokkum M40 536 1:51:47 (1:55:08)
543 » Jan Anne Dijkstra 1966 Loopgroep Hugo Veenker M40 1075 1:51:47 (1:56:19)
544 » Peter Klokman 1963 Ureterp M50 1172 1:51:48 (1:56:42)
545 » Peter Bax 1960 Drachten M50 1211 1:51:48 (1:56:41)
546 » Wim Vuist 1957 Bolsward M50 1042 1:51:48 (1:54:19)
547 » Eric Drost 1978 Leeuwarden Msen 1370 1:51:49 (1:54:22)
548 » Koos Durenkamp 1944 Artemis M60 wedstrijdloper 97 1:51:50 (1:52:03)
549 » Johan Bandstra 1962 Workum M50 1101 1:51:50 (1:53:39)
550 » Jan ten Klooster 1977 Kallenkote Msen 767 1:51:50 (1:53:36)
551 » Wynzen van Heist 1961 Assen M50 512 1:51:51 (1:55:55)
552 » Chiel van Berkel 1962 Waterland M50 1426 1:51:57 (1:57:02)
552 » Menno Postma 1968 Friesland M40 958 1:51:57 (1:55:00)
554 » Menno van der Meer 1967 Loppersum M40 609 1:51:58 (1:56:36)
555 » Bas Huseman 1981 Groningen Msen 351 1:51:58 (1:54:13)
556 » Anne-Roos Frenay 1970 Groningen V35 1043 1:52:00 (1:56:22)
557 » Fleurtje Marieke vd Valk 1985 Amsterdam Vsen 1354 1:52:02 (1:56:24)
558 » Lauran Spitters 1969 Heeg M40 904 1:52:02 (1:56:27)
559 » Sophie Bernelot Moens 1986 Amsterdam Vsen 1359 1:52:02 (1:56:24)
560 » René Bruinsma 1977 Leeuwarden Msen 1292 1:52:08 (1:55:19)
561 » Afke Bruinsma 1970 Wanswert V35 1293 1:52:09 (1:55:21)
562 » Jan Pilon 1964 Garrelsweer M40 454 1:52:12 (1:56:48)
563 » Riekus Dolsma 1953 Veeningen M60 844 1:52:13 (1:56:01)
564 » Alien de Vries 1974 Drachten V35 2872 1:52:14 (1:55:49)
565 » Jan Watse Jousma 1962 Leeuwarden M50 602 1:52:14 (1:53:30)
566 » Hans van Veelen 1953 Amsterdam M60 1454 1:52:14 (1:56:42)
567 » Felix Spier 1981 Groningen Msen 1111 1:52:17 (1:54:29)
568 » Edwin Herber 1968 Utrecht M40 1102 1:52:19 (1:54:36)
569 » Pieta ritskes 1955 Parthenon V55 wedstrijdloper 108 1:52:20 (1:52:32)
570 » Menno Boerema 1967 Rotterdam M40 582 1:52:22 (1:55:20)
571 » Annemiek Bolks-Offereins 1961 Hardenberg V45 779 1:52:22 (1:55:34)
572 » Gjalt Wijma 1977 Gorredijk Msen 572 1:52:22 (1:54:52)
573 » Jan Sikke Postma 1966 Loopgroep Leeuwarden M40 672 1:52:24 (1:55:07)
573 » Sierk Postma 1956 Loopgroep Leeuwarden M50 1125 1:52:24 (1:56:29)
575 » Willem de Graaf 1969 Loopgroep Leeuwarden M40 681 1:52:26 (1:55:08)
576 » Jan Nanninga 1961 Leeuwarden M50 774 1:52:27 (1:56:02)
577 » Sietse van der Laan 1980 Amsterdam Msen 249 1:52:28 (1:56:54)
578 » Anke de Jong 1959 Groningen Atletiek V45 wedstrijdloper 216 1:52:29 (1:53:07)
579 » Pieter van Dijk 1956 AV Heerenveen M50 wedstrijdloper 183 1:52:31 (1:52:42)
580 » Sarina Jannes 1969 AV Heerenveen V35 803 1:52:33 (1:53:17)
581 » Jan Schengenga 1970 Joure M40 356 1:52:34 (1:53:47)
582 » Rudy Francke 1973 Loopgroep Hugo Veenker M40 581 1:52:36 (1:57:10)
583 » Manon Koning 1992 Groningen Vsen 1271 1:52:39 (1:54:48)
584 » Jint Martijn v/d Galiën 1985 Impala Msen 831 1:52:39 (1:56:28)
585 » Minko Folkertsma 1970 Folsgare M40 864 1:52:41 (1:57:38)
586 » Marco Vijver 1969 Franeker M40 954 1:52:42 (1:55:47)
587 » Luuk jeeninga 1978 Leeuwarden Msen 317 1:52:43 (1:55:02)
588 » Jan Meijning 1965 Amsterdam M40 1333 1:52:45 (1:56:16)
589 » Marleen Smulders 1950 Generaal Michaelis V55 1327 1:52:46 (1:55:17)
590 » Keimpe Wiersma 1965 Leeuwarden M40 1332 1:52:47 (1:56:16)
591 » Lieuwe Haanstra 1960 Bussum M50 516 1:52:48 (1:57:03)
592 » Johan Teeninga 1972 Drachten M40 529 1:52:49 (1:56:00)
593 » Hans Willems 1951 Lionitas M60 883 1:52:51 (1:56:47)
594 » Philip schippers 1973 Nes gem Boarnsterhim M40 1065 1:52:52 (1:55:42)
595 » Gerwin van Oene 1971 Burgum M40 1325 1:52:53 (1:55:49)
596 » Klaas Groen 1976 Nes gem Boarnsterhim Msen 1168 1:52:54 (1:55:43)
597 » Stefan Tost 1965 Rheine M40 892 1:52:56 (1:57:13)
598 » Jelle de Jong 1954 Friesland M50 467 1:53:00 (1:55:23)
599 » Harold ten Dam 1974 Lionitas Msen 613 1:53:03 (1:57:52)
600 » Arne Went 1973 Rotterdam M40 982 1:53:06 (1:57:36)
601 » Frank van Zeijl 1965 Leeuwarden M40 1037 1:53:10 (1:57:33)
602 » Mark Keukens 1992 Delft Msen 1385 1:53:14 (1:58:07)
603 » Marten Polet 1966 Hardegarijp M40 1173 1:53:14 (1:57:32)
604 » Lichao Pan 1987 Tilburg Msen 345 1:53:16 (1:57:08)
605 » Laurens Rietveld 1953 Nijmegen M60 651 1:53:16 (1:57:15)
606 » Seth Dorenbos 1971 Leeuwarden M40 528 1:53:18 (1:56:18)
607 » Marcel Kortekaas 1954 AV Heerenveen M50 wedstrijdloper 189 1:53:19 (1:55:35)
608 » Wilfried Deelen 1963 Nijmegen M50 600 1:53:21 (1:57:17)
609 » Gerard Pol 1958 Friesland M50 649 1:53:21 (1:56:18)
610 » Michal Polovka 1984 Buren Fr Msen 299 1:53:22 (1:55:18)
611 » Damiano Ramalli 1969 Leeuwarden M40 1455 1:53:22 (1:56:39)
612 » Rudie veenendaal 1978 Ossenzijl Msen 357 1:53:31 (1:56:28)
613 » Henk de Groot 1960 Loopgroep Hugo Veenker M50 671 1:53:33 (1:55:12)
614 » Johan Zwerver 1949 Friesland M60 847 1:53:34 (1:54:50)
615 » Jur tolsma 1993 Amsterdam Msen 1105 1:53:37 (1:55:55)
616 » Siebe Postma 1961 Loopgroep Leeuwarden M50 762 1:53:37 (1:56:37)
617 » Hans Menninga 1957 Friesland M50 518 1:53:38 (1:55:08)
618 » Joke Kuntz 1960 AAC '61 V45 1076 1:53:38 (1:57:22)
618 » Cor Antonides 1971 Meppel M40 1434 1:53:38 (1:57:48)
620 » Evelien Kuntz 1965 AAC '61 V45 1069 1:53:39 (1:57:22)
621 » Luc Montsma 1951 Ee M60 590 1:53:41 (1:54:59)
622 » Perry van der Mispel 1976 Amersfoort Msen 670 1:53:41 (1:56:54)
623 » Jochum Roorda 1956 Loopgroep Leeuwarden M50 1367 1:53:46 (1:56:30)
624 » Harm Breman 1966 Loopgroep Astrea M40 796 1:53:47 (1:56:02)
625 » Marcel buhrmann 1968 Enschede M40 819 1:53:47 (1:57:05)
626 » Koos Boorsma 1948 Britsum M60 479 1:53:48 (1:54:48)
627 » Ronnie Voigt 1970 Enschede M40 889 1:53:49 (1:57:08)
628 » Peter .pranger 1954 Loopgroep Dokkum M50 1115 1:53:52 (1:55:27)
628 » Jelle Koen 1962 De Knipe M50 1136 1:53:52 (1:54:55)
630 » Hester Schotanus 1971 Loopgroep Leeuwarden V35 885 1:53:52 (1:56:37)
631 » Jan Zeinstra 1979 Damwald Msen 374 1:53:55 (1:55:54)
632 » Herman Bruins 1965 Kampen M40 988 1:53:56 (1:58:05)
633 » Herman van der Donk 1964 Grootegast M40 1345 1:53:57 (1:56:12)
634 » Henk Tamminga 1989 Hardenberg Msen 1269 1:53:59 (1:55:20)
635 » Bea Visser 1966 Joure V45 662 1:54:03 (1:55:22)
636 » Wim Hoekstra 1974 Leeuwarden Msen 343 1:54:04 (1:56:20)
637 » Wyger Smits 1962 Loopgroep Hugo Veenker M50 1204 1:54:04 (1:58:30)
638 » Hero Haak 1970 Nieuw-Buinen M40 1094 1:54:08 (1:55:38)
639 » Corine Dieterman 1971 Scheemda V35 1380 1:54:10 (1:58:36)
640 » Lambert Pepping 1962 Runners Stadskanaal M50 663 1:54:10 (1:55:38)
641 » Hinke Politiek 1991 Wons Vsen 1166 1:54:10 (1:56:38)
642 » Rob Huisman 1974 Hilversum Msen 1038 1:54:11 (1:56:00)
643 » Henk Brouwer 1953 Aquilo M60 639 1:54:11 (1:58:36)
644 » Reina Wijnia-Kwant 1956 avVN V55 wedstrijdloper 53 1:54:12 (1:54:29)
645 » Hajo Jonker 1971 Triathlon M40 wedstrijdloper 68 1:54:12 (1:54:27)
646 » Ronald Prince 1960 Lemmer M50 827 1:54:13 (1:56:05)
647 » Otto Vierhout 1973 Amsterdam M40 1031 1:54:16 (1:56:03)
648 » Ellen van der Werff 1984 Groningen Vsen 846 1:54:17 (1:56:19)
649 » Harm Heutinck 1984 Arnhem Msen 1033 1:54:18 (1:56:51)
650 » Ester Wiersma-Kolhorn 1968 Fivelstreek V45 365 1:54:20 (1:59:12)
651 » Coby Bouma 1965 Spartacus V45 839 1:54:22 (1:56:07)
652 » Alexander Sieders 1978 Hoogeveen Msen 804 1:54:22 (1:56:45)
653 » Yvonne Bijman 1970 Haarlem V35 1453 1:54:23 (1:58:30)
654 » André Heijkamp 1963 Nunspeet M50 642 1:54:24 (1:56:22)
655 » Ans van der Meer 1963 Garrelsweer V45 648 1:54:25 (1:59:00)
656 » Koert van der Meer 1964 Garrelsweer M40 647 1:54:25 (1:58:59)
657 » Stef Forrer 1961 Lemmer M50 842 1:54:30 (1:58:10)
658 » Ton van den Berg 1959 Hylas M50 wedstrijdloper 117 1:54:30 (1:56:43)
659 » Ger van Dam 1953 Loopgroep RaitdaipRunners M50 wedstrijdloper 140 1:54:30 (1:55:00)
660 » Sybren van Breden 1980 Ureterp Msen 674 1:54:30 (1:56:06)
661 » Lars Barsingerhorn 1976 Warmenhuizen Msen 1046 1:54:30 (1:59:17)
662 » Minke Kooistra 1961 Loopgroep Hugo Veenker V45 325 1:54:31 (1:59:07)
663 » Karen Barsingerhorn 1978 Warmenhuizen V35 1047 1:54:33 (1:59:20)
664 » Wim van Brummen 1958 Marum M50 330 1:54:34 (1:58:15)
665 » Edwin Kalksma 1980 Lionitas Msen 633 1:54:36 (1:56:16)
666 » Douwe Jan Kersbergen 1985 Wommels Msen 1281 1:54:40 (1:59:00)
667 » William Teinsma 1964 Stiens M40 836 1:54:47 (1:58:27)
668 » Gerrit Jousma 1958 Skingen M50 442 1:54:48 (1:57:43)
669 » Annemieke van Dijk 1971 Zaanland V35 wedstrijdloper 152 1:54:52 (1:55:26)
670 » Marijke Terpstra 1953 Stiens V55 553 1:54:54 (1:58:28)
671 » Albert Molenaar 1967 Nes Ameland M40 272 1:54:56 (1:55:37)
672 » Daan van der Pant 1983 Zwolle Msen 817 1:54:58 (1:56:30)
673 » Bert Kingma 1971 Leeuwarden M40 1079 1:55:00 (1:55:00)
674 » Marieke Wijsman 1975 Nes Ameland V35 278 1:55:02 (1:55:35)
675 » Marjo Doeven 1958 AV Heerenveen V55 1138 1:55:03 (1:57:19)
676 » Jo-Albert Kooistra 1974 Easterwierrum Msen 745 1:55:04 (1:55:04)
677 » Wijnand Beemster 1953 Haarlem M60 1198 1:55:04 (1:57:07)
678 » Peter van Ooijen 1957 Haren Gn M50 385 1:55:07 (1:59:00)
679 » Jan Stiemer 1969 Alkmaar M40 533 1:55:08 (2:00:10)
680 » Henk Martijn 1969 Groningen M40 515 1:55:09 (1:57:21)
681 » Barbara Boschman 1967 Nijmegen V45 645 1:55:10 (1:59:08)
682 » Janneke Wenting 1983 Berg en Dal Vsen 577 1:55:12 (1:59:06)
683 » Wim Kuijk 1952 Haren Gn M60 415 1:55:27 (1:57:05)
684 » Gerlof Molenaar 1965 Nes Ameland M40 280 1:55:29 (1:56:02)
685 » Astrid Caubo 1950 AV '23 V55 wedstrijdloper 128 1:55:30 (1:55:57)
686 » Remco Kuperus 1985 Loopgroep Leeuwarden Msen 823 1:55:31 (1:58:58)
687 » Wieja Talman -Hofstra 1972 Jonkerslan V35 1463 1:55:32 (1:58:20)
688 » Akke Bootsma 1968 NOP V45 806 1:55:34 (1:59:06)
689 » Lammert Heidstra 1965 Feanwalden M40 797 1:55:35 (1:56:58)
690 » Ron de Leeuw van Weenen 1962 Zuidland M50 373 1:55:37 (1:56:51)
691 » Arnold Kooiker 1980 Marsum Msen 854 1:55:42 (1:57:48)
692 » Marion Kortekaas 1974 Haarlem V35 1232 1:55:42 (1:58:08)
693 » Kees Koersvelt 1960 Tempo M50 485 1:55:45 (1:57:53)
694 » Jeanet reekers 1968 Loopgroep De Zandstuve V35 848 1:55:47 (1:57:48)
695 » Jan Kienstra 1964 Nes Ameland M40 289 1:55:50 (1:59:06)
696 » Mark Fransen 1964 De Kwakel M40 342 1:55:52 (2:00:52)
697 » Stella Koudijs 1973 Laren Nh V35 534 1:55:53 (1:58:38)
698 » Anne Zijlstra 1963 Friesland M50 1266 1:55:54 (1:57:42)
699 » Jacqueline Lokker 1967 Laren Nh V45 526 1:55:55 (1:58:38)
700 » Ellen Gerrits 1975 Rijswijk Zh V35 1011 1:55:56 (1:58:42)
701 » Alie Brouwer 1963 Joure V45 1110 1:55:57 (1:57:20)
702 » Rene de Jonge 1978 Hoogeveen Msen 814 1:55:58 (1:58:21)
703 » Marjan Ottema 1980 Loopgroep gRUNN Vsen 739 1:55:59 (1:58:37)
704 » Johannes Kooistra 1965 Leeuwarden M40 1088 1:56:00 (2:00:16)
705 » Harry Wiebenga 1968 Heerenveen M40 697 1:56:01 (1:57:49)
706 » Ronald Waanders 1958 Enschede M50 1283 1:56:04 (1:59:36)
707 » Bert ten Hoff 1956 Runners Stadskanaal M50 wedstrijdloper 157 1:56:05 (1:56:31)
708 » Karin Danhof 1971 Jirnsum V35 3071 1:56:07 (1:57:28)
709 » Leo van der Meulen 1955 Sneek M50 734 1:56:07 (1:57:54)
710 » André van den Heuvel 1959 Loopgroep Leeuwarden M50 1817 1:56:10 (1:58:15)
711 » Hayo van der Meer 1971 Hurdegaryp M40 1409 1:56:11 (2:00:37)
712 » Jack Kuin 1966 Hoogezand M40 984 1:56:14 (2:00:02)
713 » Egbert Noordhof 1964 Hoogezand M40 983 1:56:15 (2:00:01)
714 » Frederik kaman 1950 Heiligerlee M60 630 1:56:19 (1:57:31)
715 » Egbert Takens 1955 Groningen Atletiek M50 wedstrijdloper 225 1:56:22 (1:56:42)
716 » Gina Mooij 1969 Zevenhuizen Gn V35 859 1:56:23 (1:58:04)
717 » Sjoerd Hiemstra 1961 Ferwoude M50 563 1:56:24 (1:58:11)
718 » Gosse Koopmans 1957 Dokkum M50 973 1:56:25 (1:57:37)
719 » Simone Seldenthuis 1967 Loopgroep Nienoord V45 856 1:56:27 (1:58:06)
720 » Jurjen van Dijk 1986 Arnhem Msen 1081 1:56:32 (2:01:22)
721 » Gijs simon 1980 Utrecht Msen 1273 1:56:32 (2:00:55)
722 » Anton Nanninga 1986 Arnhem Msen 1082 1:56:33 (2:01:20)
723 » Jan wester 1968 Drachtstercompagnie M40 1355 1:56:35 (1:59:59)
724 » Mirthe van der Valk 1984 Utrecht Vsen 1272 1:56:35 (2:00:57)
725 » Tineke Lautenbach 1967 AV Heerenveen V45 975 1:56:38 (1:58:55)
726 » Michiel Lexmond 1969 Fit M40 wedstrijdloper 115 1:56:46 (1:57:03)
727 » Hans gellekink 1968 Eelderwolde M40 1103 1:56:46 (2:01:41)
728 » Wytske Kok 1972 Joure V35 880 1:56:47 (2:00:44)
729 » Jan Douma 1970 Loopgroep gRUNN M40 736 1:56:47 (1:59:24)
730 » Kim Keidel 1982 Lionitas Vsen 751 1:56:53 (2:01:05)
731 » Rogier Peters 1963 Loopgroep Hugo Veenker M50 3505 1:56:56 (2:01:31)
732 » Elza Bulstra 1966 Loopgroep Groningen V45 315 1:56:58 (1:59:55)
733 » Marthe Sorel 1986 Amsterdam Vsen 1394 1:57:03 (2:01:53)
734 » Willeke Rooda 1966 Aquilo V45 1048 1:57:04 (1:59:16)
735 » Sijtze Hellema 1957 Loopgroep Hugo Veenker M50 425 1:57:07 (2:01:09)
736 » Michel van lunteren 1976 Loopgroep Leeuwarden Msen 686 1:57:10 (2:00:40)
737 » Bert-Jan Stege 1973 Zuidwolde Dr M40 1170 1:57:17 (2:01:06)
738 » Piet Sikkema 1961 Grou M50 504 1:57:21 (2:00:41)
739 » Monique Zijlstra 1981 Heerenveen Vsen 309 1:57:24 (1:58:50)
740 » Ineke Terpstra-Nagel 1953 Amsterdam V55 784 1:57:27 (1:58:47)
741 » Gea vos 1982 Westerbork Vsen 1164 1:57:28 (1:59:57)
742 » Marianne IJnsen 1955 Dutch Gay & Lesbian Athletics V55 wedstrijdloper 61 1:57:28 (1:57:58)
743 » Astrid Baarsma 1992 Groningen Vsen 1152 1:57:28 (2:00:41)
744 » Joppe Boon 1986 Pallas '67 Msen wedstrijdloper 89 1:57:38 (1:57:51)
745 » Hans Koetje 1976 Ten Boer Msen 941 1:57:38 (2:01:37)
746 » Jo van Meurs 1946 Generaal Michaelis M60 1328 1:57:39 (2:00:11)
747 » Hans Bonnema 1963 Dronryp M50 387 1:57:41 (2:01:32)
748 » Carla Frankruijter 1971 Bedum V35 793 1:57:44 (2:00:47)
749 » Johan Kregel 1965 Loopgroep De Drentsche Aa M40 1390 1:57:45 (2:01:38)
750 » Kilian Koekenbier 1981 Amsterdam Msen 1156 1:57:49 (2:00:51)