Zoek wedstrijd

Uitslagen van Ameland Adventurerun powered by Salomon 2013

21k

Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.

Displaying uitslagen 1001 - 1190 of 1190 in total
Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. Subcat. # Netto Bruto
1001 » Erna van Houten 1962 Loopgroep Leeuwarden V45 887 2:08:52 (2:11:41)
1002 » Jetty Dethmers 1955 Loopsport Groningen V55 914 2:08:52 (2:10:02)
1003 » Marloes van der Wal 1983 Leeuwarden Vsen 1255 2:08:54 (2:11:41)
1004 » Theo Zuurbier 1971 Heerhugowaard M40 950 2:08:55 (2:13:56)
1005 » Karen Vuist 1988 Assen Vsen 1352 2:09:02 (2:11:32)
1006 » Astrid Hijlkema 1960 Fit V45 wedstrijdloper 91 2:09:02 (2:09:22)
1007 » Theo Bremer 1971 Workum M40 1000 2:09:05 (2:10:40)
1008 » Andre Biesheuvel 1961 Haag Atletiek M50 417 2:09:06 (2:13:37)
1009 » Elberta Buren 1977 Workum V35 993 2:09:06 (2:10:40)
1010 » Rutger Nossin 1979 Heerenveen Msen 992 2:09:09 (2:10:40)
1011 » Harmen Dijkstra 1961 Joure M50 390 2:09:11 (2:10:32)
1012 » Sjoerdtje de Boer 1952 Climax V55 300 2:09:13 (2:10:33)
1013 » Coby Schuur 1966 Assen V45 360 2:09:14 (2:12:11)
1014 » Peter Disseldorp 1964 Loopgroep Zuidhorn M40 465 2:09:17 (2:12:29)
1015 » Ineke Haisma 1960 Marum V45 394 2:09:18 (2:11:43)
1016 » Brigitte Feenstra 1972 Ryptsjerk V35 1244 2:09:20 (2:13:26)
1017 » Liesbeth van den Berg 1987 Loopgroep Hugo Veenker Vsen 2483 2:09:21 (2:13:52)
1018 » Karin Koning 1967 Leeuwarden V45 1418 2:09:21 (2:11:57)
1019 » Hans van den Brink 1942 Driebergen-Rijsenburg M60 401 2:09:22 (2:12:47)
1020 » Lianne Frankruijter 1992 Stedum Vsen 1234 2:09:22 (2:12:31)
1021 » Wim Kloosterman 1954 Haag Atletiek M50 wedstrijdloper 76 2:09:23 (2:13:57)
1022 » Siska Ravensbergen 1970 Grou V35 1300 2:09:25 (2:13:25)
1023 » Anja Hofstra 1978 Witmarsum V35 1178 2:09:26 (2:13:45)
1024 » Syt Odinga 1967 Grou V45 1112 2:09:29 (2:13:27)
1025 » Kees Afman 1965 Loopgroep Zuidhorn M40 1315 2:09:29 (2:12:37)
1026 » Hyacinth Richardson 1949 Groningen M60 341 2:09:29 (2:12:37)
1027 » Gerda Breeuwsma 1961 Schettens V45 347 2:09:30 (2:13:52)
1028 » Anne Marie Kuitert 1959 Utrecht V45 656 2:09:41 (2:14:12)
1029 » Linda Star 1975 Groningen V35 1441 2:09:44 (2:13:16)
1030 » Maayolein Goelema 1960 NOP V45 1422 2:09:46 (2:12:51)
1031 » Andrina Grootjans 1971 Groningen V35 829 2:09:48 (2:13:34)
1032 » Harry Meijer 1951 Leeuwarden M60 1005 2:09:51 (2:14:04)
1033 » Martha Ament 1971 Friesland V35 1265 2:09:59 (2:13:24)
1034 » Aly klaver 1965 Dokkum V45 1350 2:10:05 (2:14:51)
1035 » Paul Hegeman 1987 Hoogezand Msen 475 2:10:14 (2:12:58)
1036 » Marcel Bieleveld 1966 De Groeve M40 1312 2:10:16 (2:12:38)
1037 » Agnes Miedema 1956 Loopgroep Hugo Veenker V55 426 2:10:16 (2:14:59)
1038 » Matthé Meijer 1962 De Groeve M50 1311 2:10:17 (2:12:39)
1039 » Frank Broekveldt 1966 De Groeve M40 1309 2:10:17 (2:12:40)
1040 » Koen Broekveldt 1968 De Groeve M40 1313 2:10:18 (2:12:41)
1041 » Erik Gorter 1970 Rottevalle M40 615 2:10:22 (2:13:58)
1042 » Tjepke Ypma 1955 Bolsward M50 724 2:10:23 (2:14:52)
1043 » Richard Gillebaard 1974 Purmerend Msen 634 2:10:30 (2:12:11)
1044 » Pierre Heijnen 1953 Haag Atletiek M60 254 2:10:35 (2:14:44)
1045 » Hinke de Vries 1969 Dokkum V35 1410 2:10:37 (2:15:06)
1046 » Thea Hoekstra 1968 Spartacus V45 500 2:10:37 (2:12:17)
1047 » Jelle Stoopendaal 1977 Vledderveen Dr Msen 1058 2:10:40 (2:14:47)
1048 » Ali Jullens-Meindersma 1966 Oentsjerk V45 808 2:10:44 (2:14:22)
1049 » Gert-Jan Dijkstra 1962 Groningen M50 952 2:10:48 (2:13:17)
1050 » Yvonne Luinge 1987 Groningen Vsen 1304 2:10:51 (2:14:04)
1051 » David Leek 1953 Neede M60 523 2:10:55 (2:12:09)
1052 » Robert Sinnema 1972 Westerbork M40 722 2:10:56 (2:15:27)
1053 » Peter Boersen 1964 Friesland M40 1258 2:11:00 (2:12:05)
1053 » Inge kools 1959 Friesland V45 1259 2:11:00 (2:12:07)
1055 » Maaike Bos 1962 Fivelstreek V45 695 2:11:02 (2:15:51)
1056 » Christina Bongertman 1963 Fivelstreek V45 434 2:11:03 (2:15:53)
1057 » Wijnand Tjepkema 1965 Stiens M40 771 2:11:03 (2:14:37)
1058 » Hermien Terwisscha v.sche 1969 Bolsward V35 1407 2:11:05 (2:15:21)
1059 » Johan Oosterhoff 1964 Bedum M40 1448 2:11:09 (2:13:16)
1060 » Meréte Palmen 1974 Bunne V35 1307 2:11:15 (2:15:16)
1061 » Irma Gorissen 1976 Groningen V35 557 2:11:18 (2:13:15)
1062 » Janneke van Deel 1982 Groningen Vsen 556 2:11:20 (2:13:17)
1063 » Judith Oud 1971 Buren Fr V35 274 2:11:21 (2:11:56)
1064 » Dick Wielenga 1962 Leeuwarden M50 788 2:11:33 (2:14:11)
1065 » Lydia Sloot 1971 Leeuwarden V35 1482 2:11:37 (2:14:24)
1066 » Marije Bennema 1979 Groningen Vsen 1056 2:11:40 (2:16:27)
1067 » Lidwien Broenink 1960 Joure V45 1093 2:11:40 (2:13:36)
1068 » Tineke Heida-Hofstra 1971 Tjalleberd V35 335 2:11:42 (2:14:29)
1069 » Eleonore Wolf 1971 Köln V35 1252 2:11:51 (2:15:14)
1070 » Durk Mous 1959 Damwald M50 939 2:11:52 (2:13:58)
1071 » Ton Manders 1956 Utrecht M50 657 2:11:58 (2:16:28)
1072 » Annemarie Schrale 1982 Leeuwarden Vsen 2237 2:12:03 (2:15:36)
1073 » Baukje Reitsma 1971 Loopgroep Hugo Veenker V35 1415 2:12:14 (2:16:45)
1074 » Rinse Tichelaar 1954 De Knipe M50 607 2:12:15 (2:13:42)
1075 » Anton Langeberg 1967 Reduzum M40 877 2:12:16 (2:16:00)
1076 » Gerda walstra 1975 Arum V35 1408 2:12:17 (2:16:32)
1077 » Sip Boelens 1956 Nes Ameland M50 298 2:12:22 (2:12:40)
1078 » Ronald Roffel 1968 Loopgroep De Drentsche Aa M40 1388 2:12:26 (2:16:21)
1079 » Gerard van Veen 1957 NEA Volharding M50 1055 2:12:31 (2:13:29)
1080 » Rudy Veen 1952 Slochteren M60 622 2:12:35 (2:13:44)
1081 » Klaas-jan Nieboer 1966 Hoogezand M40 946 2:12:39 (2:12:39)
1082 » Tjibbe Sikkes 1949 Loopgroep Leeuwarden M60 753 2:12:43 (2:14:49)
1083 » Harm Flootman 1956 Makkinga M50 1144 2:12:44 (2:14:29)
1084 » Dianne Fokke 1972 Loopgroep De Zandstuve V35 918 2:12:47 (2:14:49)
1085 » Doetie Heida 1952 ATC '75 V55 742 2:12:52 (2:13:57)
1086 » Geartsje Visser 1973 Arum V35 1427 2:12:56 (2:17:11)
1087 » Frits Gebhardt 1948 avVN M60 wedstrijdloper 168 2:12:58 (2:17:52)
1088 » Mikael Jaspers 1965 Impala M40 689 2:13:03 (2:16:53)
1089 » Margreeth Korten 1961 Lionitas V45 1467 2:13:07 (2:16:46)
1090 » Marian Brouwer 1966 Impala V45 1017 2:13:07 (2:15:41)
1091 » Liesbeth Stegmeijer-Remme 1964 Fivelstreek V45 636 2:13:07 (2:17:57)
1092 » Janny Akkerman 1966 Fivelstreek V45 350 2:13:08 (2:17:58)
1093 » Sandy ten Hove 1990 Fivelstreek Vsen 676 2:13:11 (2:17:59)
1094 » Andre Veenendaal 1978 Enschede Msen 358 2:13:15 (2:16:14)
1095 » Anneke Langeland 1945 Fivelstreek V55 519 2:13:25 (2:18:15)
1096 » Jan-jurgen Dommerholt 1986 Utrecht Msen 1155 2:13:27 (2:18:20)
1096 » Birgit Zonderland 1984 Utrecht Vsen 1154 2:13:27 (2:18:19)
1098 » Marian van Eijndthoven 1954 IJsselstein Ut V55 323 2:13:40 (2:16:22)
1099 » Sandra van Diemen 1990 Groningen Vsen 965 2:13:45 (2:16:31)
1100 » Marten Boersma 1967 Assen M40 361 2:13:52 (2:17:57)
1101 » Bas Kuiper 1973 Groningen M40 522 2:13:59 (2:14:28)
1102 » Silvia Remery 1969 Sneek V35 1593 2:14:01 (2:16:56)
1103 » Boudewijn Mintjens 1986 Leeuwarden Msen 1329 2:14:06 (2:18:47)
1104 » Ingrid Molensky 1948 AAC '61 V55 1070 2:14:14 (2:14:14)
1105 » Theo van Eijndthoven 1952 IJsselstein Ut M60 324 2:14:18 (2:16:57)
1106 » Wietze Dupon 1958 Drachten M50 481 2:14:25 (2:18:54)
1107 » Maria Jongsma 1954 ATC '75 V55 835 2:14:30 (2:15:38)
1108 » Mattie de Boer 1955 Joure V55 1450 2:14:34 (2:16:28)
1109 » Rob Santhagens 1953 De Wilgen M60 1372 2:14:43 (2:19:39)
1110 » Anne Ehlert 1988 Wijk bij Duurstede Vsen 658 2:14:43 (2:17:22)
1111 » Dave van der Heijde 1960 's-Gravenhage M50 348 2:14:47 (2:18:51)
1112 » Sandra Berenst-Vulink 1971 Loopgroep De Zandstuve V35 851 2:14:47 (2:16:47)
1113 » Lucas Bakema 1947 Loopgroep Nienoord M60 wedstrijdloper 199 2:14:51 (2:14:55)
1114 » Sabine Kuhl 1966 ATC '75 V45 765 2:14:56 (2:16:03)
1115 » Sabina Oudman 1962 Loopgroep Bedum V45 wedstrijdloper 212 2:15:15 (2:15:38)
1116 » Ronald Hoekstra 1966 Lionitas M40 735 2:15:24 (2:19:08)
1117 » Wytske van der Kooi-Polet 1972 Burgum V35 2173 2:15:51 (2:17:03)
1118 » Esther Daris 1966 Valkenswaard V45 757 2:15:53 (2:19:38)
1119 » Ronald Ars 1964 Stiens M40 448 2:16:08 (2:19:15)
1120 » Jan de Heer 1949 Loppersum M60 811 2:16:10 (2:19:01)
1121 » Jolanda van Duinen 1975 Impala V35 1016 2:16:25 (2:16:25)
1122 » Linda boonstra 1968 Burdaard V45 723 2:16:39 (2:19:18)
1123 » Feikje Riedstra 1966 Loopgroep Hugo Veenker V45 801 2:16:40 (2:19:18)
1124 » Femme de Bruin 1953 Friesland M60 1197 2:16:42 (2:19:53)
1125 » Laura Hevink 1963 Enschede V45 427 2:16:42 (2:18:36)
1126 » Pieter Posthumus 1960 Assen M50 464 2:16:51 (2:19:20)
1127 » Piet Hein Haveman 1951 Donkerbroek M60 544 2:16:52 (2:17:53)
1128 » Marijke Wiersma 1983 Koudum Vsen 684 2:16:58 (2:21:06)
1129 » Dute Faber 1972 Wijnjewoude V35 683 2:16:59 (2:21:06)
1130 » Ben Venmans 1959 Leeuwarden M50 462 2:17:02 (2:20:19)
1131 » Jildau Kooistra's 1989 Dokkum Vsen 673 2:17:05 (2:21:48)
1132 » Bianca Borgsteyn 1980 Heerenveen Vsen 812 2:17:06 (2:21:47)
1133 » Peter Gijsman 1961 Zoetermeer M50 841 2:17:20 (2:18:23)
1134 » Dominic van den Bos 1984 Dutch Runners Msen 758 2:17:29 (2:18:54)
1135 » Hinke Osinga 1969 IJlst V35 1430 2:17:29 (2:22:26)
1136 » Nadia Diacone 1970 Amsterdam V35 1406 2:17:43 (2:22:29)
1137 » Jacqueline Davenschot 1967 Loopgroep De Zandstuve V45 816 2:17:59 (2:17:59)
1138 » Sipke F Glas 1954 Leeuwarden M50 621 2:18:01 (2:21:27)
1139 » Henk Oosting 1947 Haag Atletiek M60 wedstrijdloper 156 2:18:04 (2:22:11)
1140 » Ineke Molenaar 1950 Groningen V55 940 2:18:22 (2:22:29)
1141 » Paloma Kalf 1955 Hardloopclub Amsterdam V55 wedstrijdloper 200 2:18:52 (2:19:28)
1142 » Marietje Sloot 1946 Wolvega V55 1481 2:19:06 (2:21:52)
1143 » Annelies Buijs 1962 De Rijp V45 682 2:19:08 (2:21:22)
1144 » Joke de Jong 1962 NEA Volharding V45 wedstrijdloper 116 2:19:32 (2:21:46)
1145 » Annieke de Ruiter 1967 Goutum V45 570 2:19:46 (2:22:29)
1146 » Audrey Westendorp 1966 Grou V45 565 2:19:47 (2:22:29)
1147 » René Bolt 1971 De Groeve M40 1362 2:19:51 (2:22:14)
1148 » Annelies Spijker 1976 Nijkerk Gld V35 554 2:20:07 (2:24:50)
1149 » Sander Spijker 1975 Nijkerk Gld Msen 555 2:20:09 (2:24:53)
1150 » Jordy Nolten 1993 Alkmaar Msen 744 2:20:17 (2:22:48)
1151 » Jennifer vd Voorden 1992 Alkmaar Vsen 743 2:20:17 (2:22:48)
1152 » Willy de Jong 1967 Leeuwarden V45 506 2:20:19 (2:25:09)
1153 » Erik de Ruijter 1981 Krommenie Msen 641 2:20:28 (2:22:49)
1154 » Dirk Draaisma 1959 Drachten M50 437 2:20:39 (2:24:08)
1155 » Lian Gebhardt 1965 avVN V45 wedstrijdloper 167 2:20:47 (2:25:43)
1156 » Klaas Michiel Elema 1956 Marum M50 456 2:21:18 (2:22:49)
1157 » Laura Nauta-van Meerloo 1974 Leeuwarden V35 1635 2:22:20 (2:25:11)
1158 » Jip Nelissen 1981 Amsterdam Msen 1301 2:22:23 (2:27:15)
1159 » Wendela Dijckmeester 1956 Zeist V55 1499 2:22:25 (2:27:17)
1160 » Sipke de Vries 1964 Dokkum M40 1287 2:22:37 (2:24:35)
1161 » Henk Hidding 1967 Winschoten M40 247 2:22:37 (2:24:34)
1162 » Heleen Josselin 1955 Haag Atletiek V55 1027 2:22:41 (2:26:49)
1163 » Stefan van Ruiten 1975 Scharnegoutum Msen 406 2:22:49 (2:24:36)
1164 » Maaike Miedema-Coenen 1974 Groningen V35 1221 2:23:00 (2:28:00)
1165 » Joost Miedema 1972 Groningen M40 1402 2:23:02 (2:27:59)
1166 » Fons van den Bergh 1969 Zegge M40 981 2:23:23 (2:28:24)
1166 » Anke Kraster 1987 Finsterwolde Vsen 617 2:23:23 (2:27:01)
1168 » Ulrike Weidemann 1961 Wesel V45 353 2:23:37 (2:26:36)
1169 » Peter Van Keeken 1965 Obbicht M40 1158 2:23:45 (2:23:45)
1170 » Josine Sporrel 1979 Loopgroep Leeuwarden Vsen 1291 2:24:03 (2:27:32)
1171 » Mirella Netel 1979 Loopgroep Leeuwarden Vsen 1290 2:24:05 (2:27:32)
1172 » Anne Jan Barkmeijer 1980 Zwolle Msen 1237 2:24:24 (2:24:24)
1173 » Tjerk van Dijk 1962 Drachten M50 257 2:25:03 (2:28:33)
1174 » Hilma Boomsma 1971 Dokkum V35 1349 2:25:56 (2:30:42)
1175 » Hennie van der Veer 1972 Oosterwolde Fr V35 1597 2:26:53 (2:29:47)
1176 » Hennie Stoel 1954 Zwolle M50 371 2:27:11 (2:31:52)
1177 » Hans Venema 1957 Gasteren M50 422 2:27:14 (2:28:24)
1178 » Adelise Sibma 1986 Haarlem Vsen 902 2:27:22 (2:30:25)
1179 » Jorijna de Bruijn 1957 Wijk bij Duurstede V55 505 2:28:34 (2:31:17)
1180 » Kiek Rem 1952 Hemrik M60 119 2:29:29 (2:33:06)
1181 » Marthy Veen 1954 Dutch Runners V55 926 2:29:32 (2:30:42)
1182 » Lenneke Welschen 1973 Dutch Runners V35 496 2:30:25 (2:33:03)
1183 » Gonnie Mulder 1966 Haarlem V45 1167 2:31:00 (2:33:02)
1184 » Judith Zijlstra 1973 Warstiens V35 1595 2:32:39 (2:35:30)
1185 » Janke Jellema 1976 Groningen V35 1364 2:34:16 (2:38:19)
1186 » Hylke Vlietstra 1982 Tijnje Msen 1288 2:36:23 (2:36:23)
1187 » Jan Albert de Groot 1963 Zuidlaren M50 349 2:37:10 (2:39:45)
1188 » Truus Bakker 1953 Holwierde V55 1063 2:37:30 (2:37:30)
1189 » Sandra Moonen 1984 Amsterdam Vsen 1195 2:39:05 (2:42:56)
1190 » Roy hendrix 1982 Amsterdam Msen 1194 2:39:39 (2:43:31)