Uitslagen van Geinloop 2015
UItslagen
7.5km
Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying
all 130
uitslagen
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
#
Netto
Bruto
1
»
Coen van Woerkom
1992
Maastricht
M
590
33:49
(33:51)
2
»
Mieke de Hollander
2000
Nederhorst Den Berg
F
539
34:04
(34:04)
3
»
Robin Van Eck
1986
Amsterdam
M
522
34:20
(34:23)
4
»
Sjoerd Polder
2001
Uithoorn
M
612
34:42
(34:44)
5
»
Gijs van Nes
2001
Abcoude
M
637
34:44
(34:46)
6
»
Bernd de Groot
1994
Weesp
M
531
34:52
(34:52)
7
»
Jan-Paul van Nes
1966
Abcoude
M
636
35:04
(35:07)
8
»
Ruurd Buijse
1964
Ansterdam
M
619
36:13
(36:32)
9
»
Martijn Jansen
1973
Abcoude
M
634
36:23
(36:24)
10
»
Rianne Venema
1960
Amsterdam
F
617
38:38
(38:55)
11
»
Cynthia Bijl
1978
Driemond
F
793
38:59
(39:02)
12
»
Annette Diender
1969
Rotterdam
F
517
39:50
(39:54)
13
»
Elanie Bijsmans
1987
Amsterdam
F
631
40:08
(40:11)
14
»
Savanna Kamsma
1998
Driemond
F
822
40:15
(40:24)
15
»
Roosmarijn van Balen
1985
AV 1923 (Amsterdam)
F
643
40:23
(40:25)
16
»
Bart Kamsma
2001
Driemond
M
823
40:24
(40:32)
17
»
Andrew de Vries
1972
Amsterdam
M
594
40:50
(40:59)
18
»
Marcos Losa Torviso
1982
Amsterdam
M
558
41:04
(41:23)
19
»
Peter Lous
1969
Weesp
M
560
41:18
(41:31)
20
»
Kerry Finlayson
1972
Amsterdam
F
526
41:32
(41:37)
21
»
Ivo Woldberg
1975
Weesp
M
603
41:33
(41:46)
22
»
Sylvia Kesler
1974
Weesp
F
604
41:39
(41:43)
23
»
Marcel Bubbert
1963
Amsterdam
M
623
41:45
(41:45)
24
»
Debora de Block
1985
Amsterdam
F
508
41:47
(42:05)
25
»
Desi Muller
1988
Amsterdam
F
563
41:51
(42:16)
26
»
Paulien Lous
1998
Weesp
F
559
42:01
(42:15)
27
»
Eileen van der Horn
1994
Weesp
F
542
42:05
(42:18)
28
»
Dylan KeHoe
1999
Driemond
M
816
42:12
(42:17)
29
»
Olav Elandt
1978
Amsterdam
M
525
42:13
(42:20)
30
»
Ivan van Harskamp
1990
Almere
M
614
42:19
(42:37)
31
»
Yvonne Morris
1970
Driemond
F
562
42:29
(42:42)
32
»
Rene Niekel
1956
Almere
M
805
42:30
(42:50)
33
»
Ellen Huigen
1963
Trim-en Trainingsgroep Weesp
F
544
42:30
(42:45)
34
»
Linda van der Zee
1964
Trim-en Trainingsgroep Weesp
F
598
42:31
(42:46)
35
»
Digna van Herwaarden
1982
Huizen
F
537
42:43
(42:53)
36
»
Aletta Hendriks
1980
Amsterdam
F
536
42:49
(43:01)
37
»
Floor van Gulik
1979
Amsterdam
F
533
42:51
(43:02)
38
»
Colette Couwenhoven
1966
Weesp
F
516
43:03
(43:25)
39
»
Marja Hooijer
1969
Muiden
F
541
43:06
(43:18)
40
»
Gerard Reinds
1952
Weesp
M
569
43:10
(43:31)
41
»
Sal Renders
2005
Abcoude
M
608
43:20
(43:22)
42
»
Karel Bijl
1947
Driemond
M
506
43:22
(43:26)
43
»
Ilse Haan
F
638
43:23
(45:14)
44
»
Jasperina Prinsen
1970
Weesp
F
568
43:29
(43:33)
45
»
Menno de Haas
1988
Amsterdam
M
626
43:29
(43:51)
46
»
Xenia Scholten
1983
Driemond
F
794
43:36
(43:39)
47
»
Bert Rood
1954
Amsterdam
M
572
43:36
(43:37)
48
»
Barbera Drion
1963
Abcoude
F
519
43:42
(43:58)
49
»
Johan van den Berg
1953
Amsterdam
M
502
43:42
(43:43)
50
»
Noe Jules Rousset
2000
Amsterdam
M
575
43:47
(44:02)
51
»
Olivier Benoit Rousset
1966
Amsterdam
M
574
43:47
(44:02)
52
»
Jennifer de Haas
1988
Amsterdam
F
625
43:52
(44:14)
53
»
Monique de Jager
1962
Ouderkerk Aan De Amstel
F
549
44:11
(44:11)
54
»
Marjo de Jong
1958
Weesp
F
801
44:18
(44:25)
55
»
Herman Gruijters
1960
Almeree
M
633
44:20
(44:31)
56
»
Mathea Verkerk
1971
Maarssen
F
592
44:29
(44:29)
57
»
Roos Siwalette
1962
Amsterdam
F
581
44:34
(44:49)
58
»
Menno van Woerkom
1959
Abcoude
M
597
44:43
(45:02)
59
»
Danielle Huijts
1991
Amsterdam
F
545
44:57
(45:21)
60
»
Carlinde Broeks
1986
Amsterdam
F
511
45:02
(45:05)
61
»
Maura Krijning
1999
Nigtevecht
F
644
45:13
(45:13)
62
»
Cecile van der Hulst
1979
Weesp
F
546
45:29
(45:40)
63
»
Nicole Eerden
1977
Weesp
F
523
45:41
(45:47)
64
»
Olaf Houben
1977
Weesp
M
543
45:42
(45:48)
65
»
Trudie Bijlsma
1958
Amsterdam
F
624
45:51
(45:56)
66
»
Wouter Harms
1951
Ijmuiden
M
535
45:52
(46:09)
67
»
Voebe Gescher
1990
Almere
F
529
46:13
(46:37)
68
»
Jaap Wedema
1965
Driemond
M
639
46:17
(46:18)
68
»
Wouter Wedema
2002
Driemond
M
640
46:17
(46:17)
70
»
Kim van der Braak
1992
Amsterdam
F
510
46:24
(46:48)
71
»
Henny de Lange
1959
Ouderkerk A/D Amstel
F
555
46:24
(46:33)
72
»
Sanne van Gessel
1985
Amsterdam
F
530
46:26
(46:36)
73
»
Annerieke Kroeze
1976
Weesp
F
553
46:36
(47:00)
74
»
Marieken van der Leest
1973
Weesp
F
589
46:37
(47:00)
75
»
Susanne Koenderink
1977
Weesp
F
551
46:37
(46:50)
76
»
Nathalie Eijssens
1971
Nigtevecht
F
606
46:40
(46:40)
77
»
Esther Bilgiç
1974
Amsterdam Zuidoost
F
507
46:45
(46:55)
78
»
Marieke Paulus
1986
Zeewolde
F
566
46:54
(47:19)
79
»
Evert de Ruijter
1956
Amsterdam
M
576
46:55
(47:04)
80
»
Wiandy Balster
1975
Weesp
F
501
47:25
(47:32)
81
»
Angela Smeink
1960
GAC Hilversum (Hilversum)
F
582
47:41
(47:47)
82
»
Petra Beukers
1956
GAC Hilversum (Hilversum)
F
505
47:41
(47:47)
83
»
Jenny van Schaick
1967
Vleuten
F
611
47:51
(47:51)
84
»
Jos Schoenmakers
1955
Driemond
M
628
47:55
(48:15)
85
»
Bruus Rinders
2007
Abcoude
M
607
48:00
(48:02)
86
»
Jeanne van der Sanden
1961
Amsterdam
F
627
48:04
(48:22)
87
»
Jamie van den Berg
1985
ZOEV (Amsterdam)
F
503
48:09
(48:29)
88
»
Sabrina Groenestein
1980
Almere
F
600
48:09
(48:16)
89
»
Yolanda Jaarsma
1974
Weesp
F
547
48:22
(48:35)
90
»
Erwin Matthijs
1959
Amstelveen
M
630
48:29
(48:39)
91
»
Astrid Schouten
1961
Diemen
F
580
48:37
(48:48)
91
»
Anne-Marieke Douma
1966
Amstelveen
F
518
48:37
(48:48)
93
»
Maria Van Tilburg
1977
Trim-en Trainingsgroep Weesp
F
587
49:00
(49:14)
94
»
Yvonne van der Graft
1977
Weesp
F
599
49:01
(49:15)
95
»
Annemarieke Dalmulder
1967
Driemond
M
800
49:21
(49:39)
96
»
Joke Roest
1968
Driemond
F
610
49:22
(49:39)
97
»
Annemarieke Spijker
1962
Weesp
F
584
49:50
(50:12)
98
»
P.H. van den Hoogen
1949
Weesp
M
642
50:08
(50:17)
99
»
Marcel Kors
1965
Amsterdam
M
552
50:11
(50:11)
100
»
Harry Lips
1958
Driemond
M
635
50:28
(50:28)
101
»
Astrid van den Berk
1962
Weesp
F
504
51:05
(51:23)
102
»
Gert van de Wetering
1959
Weesp
M
595
51:07
(51:23)
103
»
Guda Kay
1979
Amsterdam
F
629
51:31
(51:31)
104
»
Maike Rijkaard
1949
Amsterdam
F
570
51:33
(51:34)
105
»
Petra Groot
1961
Weesp
F
532
51:34
(51:46)
106
»
Axel Holierhoek
2006
Driemond
M
783
51:44
(51:52)
107
»
Richard van Vliet
1965
Driemond
M
784
51:44
(51:52)
108
»
Susanne Duijm
1964
ZOEV (Amsterdam)
F
520
51:54
(52:15)
109
»
Lisette Schraag
1977
ZOEV (Amsterdam)
310
51:55
(52:16)
110
»
Marjolijn Smoor
1971
Weesp
F
583
52:00
(52:12)
111
»
Late entry
786
52:16
(52:23)
112
»
Nicole Ebing
1986
Almere
F
521
52:21
(52:37)
113
»
Debby Ekkerman
1995
Weesp
F
524
52:24
(52:36)
114
»
José Schoonenberg
1967
Weesp
F
579
52:24
(52:36)
115
»
Jacqueline Treure
1958
Amsterdam
F
588
52:33
(52:33)
116
»
Rein van Kempen
1951
Bussum
M
622
52:40
(53:03)
117
»
Valentina Djoemai
1988
Amsterdam
F
632
54:06
(54:09)
118
»
Dhr. van Beuningen
1938
Weesp
M
641
54:12
(54:18)
119
»
Max van Velthusijen
2003
Driemond
M
807
54:13
(54:35)
120
»
Christine Jonkman
1978
Driemond
F
802
54:36
(54:54)
121
»
Rebecca Zoe Rousset
1998
Amsterdam
F
573
55:50
(56:05)
122
»
Sarah Haile-Fida
1966
Amsterdam
F
534
55:57
(56:13)
123
»
Hanna Molly
1958
Amsterdam
F
605
57:10
(57:18)
124
»
Anita Hilkman
1946
Duivendrecht
M
538
59:27
(59:32)
125
»
Pino di Lisa
1965
Weesp
M
556
1:06:08
(1:06:24)
126
»
Tjerry Conradi
1998
Abcoude
M
514
1:08:39
(1:08:47)
127
»
Jessy van Velthuijsen
2002
Driemond
F
820
1:08:51
(1:08:55)
128
»
Louise Buurman
2003
Driemond
F
821
1:08:51
(1:08:56)
129
»
Amy Stoel
2002
Driemond
F
819
1:08:56
(1:09:00)
130
»
Britt Wijker
2003
Amsterdam Zuidoost
F
818
1:09:11
(1:09:16)