Uitslagen van Geinloop 2015
UItslagen
NK Brandweer
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying
all 48
uitslagen
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
#
Netto
Bruto
1
»
Bas Regoor
1975
Hoofddorp
Mbr4044
125
(36:46)
36:46
2
»
Gert Jan Boerman
1982
Purmerend
Manbrtm39
79
(37:22)
37:22
3
»
Barry Spaargaren
1977
AAV 36 (Alphen aan den Rijn)
Manbrtm39
112
(38:46)
38:46
4
»
Joram Kauwoh
1976
SV Sportlust (Den Helder)
Manbrtm39
94
(39:42)
39:42
5
»
Robert Bus
1968
Laren
Mbr4549
82
(40:26)
40:27
6
»
Voornaam Gewargis
1968
Amstelveen
Mbr4549
86
(41:18)
41:51
7
»
Erwin Schuit
1976
Uithoorn
Manbrtm39
420
(42:11)
42:23
8
»
Voornaam Jager
1968
Amstelveen
Mbr4549
91
(42:43)
43:19
9
»
Paul Ruiter
1970
Uitgeest
Mbr4044
106
(43:22)
43:24
10
»
Erwin Bartels
1970
Vleuten
Mbr4549
77
(43:40)
43:47
11
»
Voornaam Janse De Jonge
1968
Amstelveen
Mbr4549
92
(43:23)
43:58
12
»
Rene Aldewereld
1970
Amstelveen
Mbr4549
76
(44:18)
44:18
13
»
Voornaam Wijnstein
1985
Amsterdam
Manbrtm39
123
(44:43)
44:50
14
»
Vincent Ouwerkerk
1983
Amsterdam
Manbrtm39
103
(44:45)
44:51
15
»
Montse Lloveras
1966
Amstelveen
vrouwbr
99
(45:37)
45:42
16
»
Voornaam Vloothuis
1982
Hoorn
Manbrtm39
121
(45:08)
45:44
17
»
Pepijn Herberghs
1964
Amsterdam
Mbr5099
89
(47:03)
47:49
18
»
Voornaam Teboekhorst
1981
Monnickendam
Manbrtm39
115
(47:49)
47:54
19
»
Han Wiegerink
1965
Krommenie
Mbr4549
122
(47:28)
48:01
20
»
Rick Scheurkogel
1970
Amsterdam
Mbr4549
107
(47:31)
48:02
21
»
Hans Vis
1980
Katwijk
Manbrtm39
120
(48:03)
48:35
22
»
Franca Mecheen
1968
Amsterdam
vrouwbr
100
(48:40)
48:45
23
»
Voornaam Verbree
1985
Diemen
Manbrtm39
119
(47:50)
48:48
24
»
Riny De Jonge
1958
Amsterdam
Mbr5099
84
(48:06)
48:51
25
»
Timo Treels
1974
Uithoorn
Mbr4044
116
(49:25)
49:43
26
»
Gerard Krijnen
1963
Bunnik
Mbr5099
98
(48:51)
49:50
27
»
Voornaam Helder
1975
Amsterdam
Mbr4044
88
(49:08)
49:51
28
»
Erik Janssens
1970
Aalsmeer
Mbr4549
93
(49:34)
50:20
29
»
Roderick van Tilburg
1978
Zeist
Manbrtm39
117
(49:20)
50:22
30
»
Voornaam Bonnema
1963
Amstelveen
Mbr5099
80
(50:14)
50:57
31
»
Sandra Kooper
1965
Muiden
vrouwbr
95
(50:28)
50:58
32
»
Pascal Verfuurt
1974
Utrecht
Mbr4044
1209
(50:53)
51:51
33
»
Jos Muller
1959
Amsterdam
Mbr5099
102
(52:53)
53:16
34
»
Melanie Veen
1982
Almere
vrouwbr
118
(52:46)
53:19
35
»
Jeske Sluijk
1983
De Meern
vrouwbr
110
(53:56)
53:56
36
»
Marion Van Rooijen
1966
Vleuten
vrouwbr
105
(53:56)
53:56
37
»
Voornaam Riepen
1980
Driemond
Manbrtm39
104
(53:36)
53:58
38
»
Cees Haafst
1955
Duivendrecht
Mbr5099
87
(53:38)
54:15
39
»
Theo Schut
1951
Amsterdam
Mbr5099
108
(54:27)
55:15
40
»
Robert Snoeck
1976
Aalsmeer
Manbrtm39
111
(55:01)
55:49
41
»
Mart van Blitterswijk
1958
Delft
Mbr5099
78
(55:12)
56:03
42
»
Dick Zwaan
1070
De Meern
Mbr4044
1204
(55:32)
56:31
43
»
Vincent Moerenhout V
1975
Amstelveen
Manbrtm39
101
(56:03)
56:53
44
»
Piet Gijsen
1964
Nederhorst den Berg
Mbr5099
1201
(56:06)
56:54
45
»
Martijn Splinter
1978
Amsterdam
Manbrtm39
113
(56:11)
57:15
46
»
Tine Driessen
1960
Amsterdam
vrouwbr
85
(58:37)
59:18
47
»
Caroline Coleman
1967
Amsterdam
vrouwbr
83
(58:34)
59:21
48
»
Voornaam Huenders
1972
Almere
vrouwbr
90
(1:01:15)
1:01:47