Uitslagen van Geinloop 2015
UItslagen
7.5km
F
Resultaat gesorteerd o.b.v. netto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying
all 79
uitslagen
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
#
Netto
Bruto
1
»
Mieke de Hollander
2000
Nederhorst Den Berg
F
539
34:04
(34:04)
2
»
Rianne Venema
1960
Amsterdam
F
617
38:38
(38:55)
3
»
Cynthia Bijl
1978
Driemond
F
793
38:59
(39:02)
4
»
Annette Diender
1969
Rotterdam
F
517
39:50
(39:54)
5
»
Elanie Bijsmans
1987
Amsterdam
F
631
40:08
(40:11)
6
»
Savanna Kamsma
1998
Driemond
F
822
40:15
(40:24)
7
»
Roosmarijn van Balen
1985
AV 1923 (Amsterdam)
F
643
40:23
(40:25)
8
»
Kerry Finlayson
1972
Amsterdam
F
526
41:32
(41:37)
9
»
Sylvia Kesler
1974
Weesp
F
604
41:39
(41:43)
10
»
Debora de Block
1985
Amsterdam
F
508
41:47
(42:05)
11
»
Desi Muller
1988
Amsterdam
F
563
41:51
(42:16)
12
»
Paulien Lous
1998
Weesp
F
559
42:01
(42:15)
13
»
Eileen van der Horn
1994
Weesp
F
542
42:05
(42:18)
14
»
Yvonne Morris
1970
Driemond
F
562
42:29
(42:42)
15
»
Ellen Huigen
1963
Trim-en Trainingsgroep Weesp
F
544
42:30
(42:45)
16
»
Linda van der Zee
1964
Trim-en Trainingsgroep Weesp
F
598
42:31
(42:46)
17
»
Digna van Herwaarden
1982
Huizen
F
537
42:43
(42:53)
18
»
Aletta Hendriks
1980
Amsterdam
F
536
42:49
(43:01)
19
»
Floor van Gulik
1979
Amsterdam
F
533
42:51
(43:02)
20
»
Colette Couwenhoven
1966
Weesp
F
516
43:03
(43:25)
21
»
Marja Hooijer
1969
Muiden
F
541
43:06
(43:18)
22
»
Ilse Haan
F
638
43:23
(45:14)
23
»
Jasperina Prinsen
1970
Weesp
F
568
43:29
(43:33)
24
»
Xenia Scholten
1983
Driemond
F
794
43:36
(43:39)
25
»
Barbera Drion
1963
Abcoude
F
519
43:42
(43:58)
26
»
Jennifer de Haas
1988
Amsterdam
F
625
43:52
(44:14)
27
»
Monique de Jager
1962
Ouderkerk Aan De Amstel
F
549
44:11
(44:11)
28
»
Marjo de Jong
1958
Weesp
F
801
44:18
(44:25)
29
»
Mathea Verkerk
1971
Maarssen
F
592
44:29
(44:29)
30
»
Roos Siwalette
1962
Amsterdam
F
581
44:34
(44:49)
31
»
Danielle Huijts
1991
Amsterdam
F
545
44:57
(45:21)
32
»
Carlinde Broeks
1986
Amsterdam
F
511
45:02
(45:05)
33
»
Maura Krijning
1999
Nigtevecht
F
644
45:13
(45:13)
34
»
Cecile van der Hulst
1979
Weesp
F
546
45:29
(45:40)
35
»
Nicole Eerden
1977
Weesp
F
523
45:41
(45:47)
36
»
Trudie Bijlsma
1958
Amsterdam
F
624
45:51
(45:56)
37
»
Voebe Gescher
1990
Almere
F
529
46:13
(46:37)
38
»
Kim van der Braak
1992
Amsterdam
F
510
46:24
(46:48)
39
»
Henny de Lange
1959
Ouderkerk A/D Amstel
F
555
46:24
(46:33)
40
»
Sanne van Gessel
1985
Amsterdam
F
530
46:26
(46:36)
41
»
Annerieke Kroeze
1976
Weesp
F
553
46:36
(47:00)
42
»
Marieken van der Leest
1973
Weesp
F
589
46:37
(47:00)
43
»
Susanne Koenderink
1977
Weesp
F
551
46:37
(46:50)
44
»
Nathalie Eijssens
1971
Nigtevecht
F
606
46:40
(46:40)
45
»
Esther Bilgiç
1974
Amsterdam Zuidoost
F
507
46:45
(46:55)
46
»
Marieke Paulus
1986
Zeewolde
F
566
46:54
(47:19)
47
»
Wiandy Balster
1975
Weesp
F
501
47:25
(47:32)
48
»
Angela Smeink
1960
GAC Hilversum (Hilversum)
F
582
47:41
(47:47)
49
»
Petra Beukers
1956
GAC Hilversum (Hilversum)
F
505
47:41
(47:47)
50
»
Jenny van Schaick
1967
Vleuten
F
611
47:51
(47:51)
51
»
Jeanne van der Sanden
1961
Amsterdam
F
627
48:04
(48:22)
52
»
Jamie van den Berg
1985
ZOEV (Amsterdam)
F
503
48:09
(48:29)
53
»
Sabrina Groenestein
1980
Almere
F
600
48:09
(48:16)
54
»
Yolanda Jaarsma
1974
Weesp
F
547
48:22
(48:35)
55
»
Astrid Schouten
1961
Diemen
F
580
48:37
(48:48)
55
»
Anne-Marieke Douma
1966
Amstelveen
F
518
48:37
(48:48)
57
»
Maria Van Tilburg
1977
Trim-en Trainingsgroep Weesp
F
587
49:00
(49:14)
58
»
Yvonne van der Graft
1977
Weesp
F
599
49:01
(49:15)
59
»
Joke Roest
1968
Driemond
F
610
49:22
(49:39)
60
»
Annemarieke Spijker
1962
Weesp
F
584
49:50
(50:12)
61
»
Astrid van den Berk
1962
Weesp
F
504
51:05
(51:23)
62
»
Guda Kay
1979
Amsterdam
F
629
51:31
(51:31)
63
»
Maike Rijkaard
1949
Amsterdam
F
570
51:33
(51:34)
64
»
Petra Groot
1961
Weesp
F
532
51:34
(51:46)
65
»
Susanne Duijm
1964
ZOEV (Amsterdam)
F
520
51:54
(52:15)
66
»
Marjolijn Smoor
1971
Weesp
F
583
52:00
(52:12)
67
»
Nicole Ebing
1986
Almere
F
521
52:21
(52:37)
68
»
Debby Ekkerman
1995
Weesp
F
524
52:24
(52:36)
69
»
José Schoonenberg
1967
Weesp
F
579
52:24
(52:36)
70
»
Jacqueline Treure
1958
Amsterdam
F
588
52:33
(52:33)
71
»
Valentina Djoemai
1988
Amsterdam
F
632
54:06
(54:09)
72
»
Christine Jonkman
1978
Driemond
F
802
54:36
(54:54)
73
»
Rebecca Zoe Rousset
1998
Amsterdam
F
573
55:50
(56:05)
74
»
Sarah Haile-Fida
1966
Amsterdam
F
534
55:57
(56:13)
75
»
Hanna Molly
1958
Amsterdam
F
605
57:10
(57:18)
76
»
Jessy van Velthuijsen
2002
Driemond
F
820
1:08:51
(1:08:55)
77
»
Louise Buurman
2003
Driemond
F
821
1:08:51
(1:08:56)
78
»
Amy Stoel
2002
Driemond
F
819
1:08:56
(1:09:00)
79
»
Britt Wijker
2003
Amsterdam Zuidoost
F
818
1:09:11
(1:09:16)