Uitslagen van 36ste Midzomernachtcross Amsterdam 2015
UItslagen
Leaderboard
10km
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying uitslagen
1 - 250
of
1144
in total
Page:
<
1
2
3
4
5
>
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
#
Netto
Bruto
1
»
Bas Stigter
1986
Runnersworld Amsterdamse Bos
M
4701
(36:16)
36:16
2
»
Klaas Hille de Graaf
1971
Bunschoten-Spakenburg
M
4178
(36:21)
36:21
3
»
Sebastian Smeenk
1990
Leusden
M
6575
(36:29)
36:29
4
»
Bastiaan Haasnoot
Sprenkels & Verschuren 1
M
4824
(36:31)
36:31
5
»
Kristian Valk
1975
Amsterdam
M
5234
(36:33)
36:33
6
»
Edwin van der Vlist
UvA Sociale Wetenschappen
M
4946
(36:41)
36:46
7
»
Erwin Metselaar
1970
De Kwakel
M
6576
(36:50)
36:50
8
»
Bram Elhadji
1972
Hoofddorp
M
5281
(36:51)
36:51
9
»
Jeroen vd Weijer
1981
Amsterdam
M
5228
(38:01)
38:01
10
»
Vladimmir Lopes Cardozo
1968
Amstelveen
M
5257
(38:06)
38:06
11
»
Jan Willem Nieboer
1967
Runnersworld Amsterdamse Bos
M
4700
(38:10)
38:10
12
»
Milan Tersteeg
Amsterdam
M
5044
(38:24)
38:24
13
»
Bart Segers
Ouderkerk aan de Amstel
M
5043
(38:31)
38:31
14
»
Lourens Kalverdijk
1969
Gemeentelijk Vervoerbedrijf 1
M
4845
(38:44)
38:44
15
»
Emile Kuijvenhoven
Workstreampeople
M
5198
(38:47)
38:47
16
»
Marcel Boor
1970
Amsterdam
M
6599
(38:52)
38:54
17
»
Gerald Malenstein
1982
Huizen
M
4352
(39:03)
39:12
18
»
Erwin Evers
1975
Runnersworld Amsterdamse Bos
M
4699
(39:16)
39:16
19
»
Jeffrey So
1985
Almere
M
4511
(39:16)
39:17
20
»
Ed Kooijman
Sprenkels & Verschuren 1
M
4842
(39:23)
39:24
21
»
Daan Remijnse
1981
Amsterdam
M
4445
(39:29)
39:51
22
»
Yvo Hauet
1974
Sprenkels & Verschuren 1
M
4823
(40:04)
40:04
23
»
Arvid Janssen
1970
Amsterdam
M
4248
(39:54)
40:05
24
»
Remco Dijkstra
1974
Sprenkels & Verschuren 1
M
4826
(40:06)
40:08
25
»
Guido Luhrs
1969
Runnersworld Amsterdamse Bos
M
4698
(40:16)
40:21
26
»
Niels van Daalen
1978
Autoriteit Financiële Markten 1
M
4738
(40:31)
40:40
27
»
Mario Blom
1983
Stichting Algemeen Bijzondere
M
4980
(40:16)
40:43
28
»
Danny Karijopawiro
1965
Workstreampeople
M
5200
(41:01)
41:03
29
»
Jan Verveer
1970
Randstad Groep Nederland 1
M
4769
(41:00)
41:06
30
»
Paul van Bree
1962
Breda
M
4071
(40:51)
41:10
31
»
Willem Dekker
1967
Amsterdam
M
4116
(41:10)
41:13
32
»
Herbert Lieftink
1978
Randstad Groep Nederland 1
M
4764
(41:07)
41:15
33
»
Rene Duijvekam
Sprenkels & Verschuren 3
M
4841
(41:11)
41:16
34
»
Pim van der Veer
Amsterdam
M
5045
(41:21)
41:21
35
»
Marco van Leeuwen
Sprenkels & Verschuren 1
M
4827
(41:23)
41:23
36
»
Sjoerd Staphosius
1990
Amsterdam Zuidoost
M
5247
(41:03)
41:24
37
»
Gertjan de Wit
Kyocera
M
4971
(41:21)
41:29
38
»
Jerry Orassie
1970
Amsterdam
M
5279
(41:02)
41:31
39
»
Marcel Pielstroom
NLR 1
M
4911
(41:01)
41:31
40
»
John Braham
1970
Badhoevedorp
M
6051
(41:02)
41:34
41
»
Niels Johan
1980
Horlings 5
M
4667
(40:57)
41:35
42
»
Dieuwertje Bax
1986
Amsterdam
V
4026
(41:16)
41:37
43
»
Marcel van het Hof
1970
Amsterdam
M
4224
(41:33)
41:37
44
»
Teunis Verhoek
1964
Horlings 2
M
4652
(41:41)
41:45
45
»
Marc van Lanen
1978
Amsterdam
M
4317
(41:07)
41:45
46
»
Rinse Vreugdenhil
1965
Amsterdam
M
4577
(41:41)
41:46
47
»
Mathijs Seegers
1978
Amsterdam
M
5264
(41:34)
41:49
48
»
Jorg van Tongeren
1977
Ankeveen
M
6593
(41:52)
41:56
49
»
Bardjan Kolk
1980
Aalsmeer
M
5282
(41:51)
41:57
50
»
Marjolein Menheere
Sprenkels & Verschuren 1
V
4829
(41:57)
41:58
51
»
Horlings
1980
Horlings 6
M
4679
(41:35)
42:02
52
»
Rink Alberda
1972
Amsterdam
M
4007
(42:12)
42:13
53
»
Nico Dwidjono
1986
Randstad Groep Nederland 1
M
4765
(41:50)
42:14
54
»
aldo looijenga
1969
Amsterdam
M
5266
(42:16)
42:17
55
»
Jurr Jurriaans
1985
Amsterdam
M
4258
(42:23)
42:24
56
»
Illiass Errami
Amsterdam
M
5041
(42:30)
42:31
57
»
Martin Geerders
1965
Amsterdam
M
5211
(42:32)
42:32
58
»
Erik van der Plas
1981
Amsterdam
M
5254
(42:32)
42:34
59
»
Hans de Nijs
1973
Amstelveen
M
4398
(42:30)
42:34
60
»
Diana Gorter
1972
Amstelveen
V
5335
(42:15)
42:35
61
»
Raymond Charmant
1989
Woest Zuid
M
4898
(42:26)
42:36
61
»
Jacco van der Meulen
1990
Amsterdam
M
8473
(42:11)
42:36
63
»
Elles Bakker Loogman
1975
Badhoevedorp
V
5306
(42:36)
42:37
64
»
Peter Dinter
1988
Stichting Algemeen Bijzondere
M
4979
(42:12)
42:41
65
»
Bas Maier
1984
Randstad Groep Nederland 1
M
4766
(42:36)
42:44
66
»
Erik Baijards
1969
Amsterdam
M
4018
(42:41)
42:46
67
»
Thijs Kreukels
1980
Amsterdam
M
3539
(42:11)
42:49
68
»
Thomas Schuurman
1978
Amsterdam
M
4506
(42:37)
42:50
69
»
Giuseppe Pasanisi
1971
Amstelveen
M
4418
(42:35)
42:51
70
»
Jurriaan Rot
1987
Leiden
M
4467
(42:15)
42:52
71
»
Joost Akkermans
1985
Breda
M
4006
(42:25)
42:52
72
»
Wim Castricum
1981
Heiloo
M
4097
(42:30)
42:55
73
»
Wiebe van Eijsden
1985
Amsterdam
M
4142
(41:26)
42:56
74
»
Clarissa van Vlijmen
1967
Amstelveen
V
5320
(42:41)
42:57
75
»
Edwin van Wijngaarden
1976
Amstelveen
M
4604
(42:28)
43:04
76
»
Francisco Sestayo Caamano
1987
Amsterdam bootcamp 1
M
4982
(42:51)
43:04
77
»
Gert-Han Konijn
1963
Amsterdam
M
4282
(42:46)
43:09
78
»
Thijs Baayen
1991
Amsterdam
M
5256
(41:28)
43:14
79
»
Jaap Bouwmeester
1951
Uithoorn
M
4070
(43:11)
43:15
80
»
Joost Lucassen
1967
Voorschoten
M
6555
(43:03)
43:19
81
»
Raimond Schikhof
Sprenkels & Verschuren 1
M
4828
(42:55)
43:23
82
»
Petrus Lenes
1967
Almere
M
5258
(43:16)
43:29
83
»
Johan Koolhaas
1963
Amstelveen
M
5212
(43:10)
43:30
84
»
Floris Overwater
1972
NLR 1
M
4908
(42:44)
43:30
85
»
Bas Ruiter
1986
Deventer
M
4473
(43:05)
43:31
86
»
Karin Vloemans
1961
Huizen
V
4569
(43:28)
43:32
87
»
Sara Fritsch
1976
Amsterdam
V
4162
(43:31)
43:33
88
»
Lonneke Lichtenveldt
1977
Amsterdam
V
4335
(43:29)
43:33
89
»
Lizzy Brans
Amsterdam
V
5040
(43:34)
43:35
90
»
Matthijs oude Lohuis
1991
Amsterdam
M
4344
(42:47)
43:36
91
»
Bart Meessen
1966
Huizen
M
4363
(43:34)
43:39
92
»
Nicolaas Willem Rosenboom
1984
Amsterdam bootcamp 2
M
4990
(43:30)
43:40
93
»
Ewout Witte
1980
Purmerend
M
4618
(43:01)
43:41
94
»
Leo Zantkuijl
1957
Blaricum
M
4628
(43:39)
43:44
95
»
Ariën van Wijngaarden
1979
Amsterdam
M
4603
(43:38)
43:46
96
»
Piet Molenaar
1969
Amsterdam
M
6654
(43:35)
43:47
97
»
Erwin Wiering
1989
Woest Zuid
M
4897
(43:38)
43:47
98
»
Yvo Boin
1968
Horlings 1
M
4645
(43:11)
43:48
99
»
Yaichi Sato
Amstelveen
M
6595
(42:57)
43:49
100
»
Femke Hoekstra
1987
Amsterdam
V
4222
(43:25)
43:53
101
»
Bart Kerkhof
1978
Weesp
M
5294
(43:45)
44:01
102
»
Walter Ritmeijer
1962
Amsterdam
M
5245
(43:58)
44:02
103
»
Ghyta Denz
1994
Workstreampeople
V
5203
(44:02)
44:04
104
»
Ivo van Rij
1982
Rotterdam
M
4452
(44:12)
44:12
105
»
Tomasz Cudejko
1986
Amsterdam bootcamp 1
M
4984
(44:01)
44:13
106
»
Michiel Richards
1971
Zaandam
M
4450
(43:58)
44:15
107
»
Maarten Ruijter
1998
Badhoevedorp
M
6577
(43:55)
44:17
108
»
Peter van Buijtene
1960
Horlings 2
M
4649
(43:40)
44:18
109
»
Karel Scheepstra
1998
Amsterdam
M
6579
(44:00)
44:24
110
»
Dennis Henraat
1972
Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ
M
4718
(43:50)
44:26
111
»
Ben Driesen
1991
Runnersworld Amsterdamse Bos
M
4697
(44:08)
44:27
112
»
Ralph van langen
1977
België
M
6663
(44:16)
44:29
113
»
Toer van den Berg
1986
Purmerend
M
5226
(44:27)
44:30
114
»
Reginald Rovisa
1978
Amsterdam bootcamp 1
M
4981
(44:22)
44:31
115
»
JorisJan van der Loo
1978
NEWCRAFT 1
M
4706
(43:03)
44:32
116
»
Frank van der Bijl
1987
Randstad Groep Nederland 3
M
4779
(43:27)
44:33
117
»
Karin Versteeg
1965
De Kwakel
V
4557
(44:12)
44:33
118
»
Charles Rabe
1972
Horlings 2
M
4651
(43:50)
44:34
119
»
Mandy Plasmeijer
1986
Uithoorn
V
4426
(44:17)
44:35
120
»
Karim Bennani
1978
NEWCRAFT 2
V
4715
(43:06)
44:35
121
»
Henk Vreeswijk
1964
Mijdrecht
M
4574
(44:18)
44:37
122
»
Dingena van Wayenburg
1968
Huizen
V
4585
(44:38)
44:38
123
»
Mark Broeders
1981
Amsterdam
M
4078
(44:23)
44:39
124
»
Thomas Reddering
1989
Randstad Groep Nederland 1
M
4768
(44:20)
44:48
125
»
Montse Lloveras
1966
Brandweer Amsterdam Amstelland 2
V
4935
(44:47)
44:49
126
»
Jochum Casemier
1983
Amsterdam
M
8474
(44:26)
44:50
127
»
Willem Speelman
2015
WestlandUtrecht Bank 1
M
4752
(42:31)
44:52
128
»
Michal Deja
1980
Amsterdam
M
4112
(44:06)
44:53
129
»
Jahel Tahzib
Amstelveen
5050
(44:32)
44:53
130
»
Michael Boomsma
1976
Randstad Groep Nederland 1
M
4767
(44:45)
44:54
131
»
Jeanique de Graaf
1993
Bunschoten-Spakenburg
V
5324
(44:37)
44:56
131
»
Remco Kruiswijk
1986
Nederhorst den Berg
M
5210
(44:48)
44:56
133
»
Marcel van Kol
1963
Amsterdam
M
5270
(44:24)
44:56
134
»
Sunny Schippers E
Vrije Universiteit 2
M
5197
(44:35)
44:57
135
»
Jaime Meijer
Amsterdam
M
5029
(44:58)
45:00
136
»
Boris Pinksterboer
1991
Amsterdam
M
6567
(43:46)
45:02
137
»
Alan Binken
Gerechtshof Amsterdam 1
M
4955
(44:45)
45:03
138
»
Mark Hilarius
1985
Weesp
M
4216
(44:16)
45:04
139
»
Kai de Geus
Amsterdam
M
5042
(45:04)
45:06
140
»
Thomas van Eijkeren
1991
Amsterdam
M
4140
(44:34)
45:06
141
»
Maarten Veen
Vrije Universiteit 1
M
5189
(44:54)
45:06
142
»
Mascha Becker
Vrije Universiteit 1
V
5184
(45:02)
45:08
143
»
Erik van Zwol
Vrije Universiteit 2
M
5192
(44:40)
45:08
144
»
Tie Jeng Ang
1977
Amsterdam
M
4012
(43:45)
45:15
145
»
Rosie Richards
1987
Amsterdam bootcamp 1
V
4983
(45:02)
45:17
146
»
Ronals Velten
1974
Uithoorn
M
6664
(45:08)
45:17
147
»
Huub Jansen
1963
Gemeentelijk Vervoerbedrijf 1
M
4846
(45:10)
45:18
148
»
Remco Mokveld
1994
Amsterdam
M
5255
(43:35)
45:20
149
»
Arthur Meenks
1984
Rotterdam
M
4359
(45:02)
45:20
150
»
Joey van den Bunt
1971
Gemeentelijk Vervoerbedrijf 1
M
4848
(45:20)
45:21
151
»
Robbert Jan Winters
1989
Wilnis
M
6644
(45:12)
45:22
152
»
Maurice Kinkel
1974
Amstelveen
M
4271
(44:54)
45:28
153
»
Boudewijn Sliepen
1983
Amsterdam
M
8202
(45:13)
45:29
154
»
Tim Smolders
1987
Randstad Groep Nederland 3
M
4782
(45:30)
45:30
155
»
Tjidde Boers
1965
Amsterdam
M
5225
(45:27)
45:32
156
»
Frans Breg
1956
Blaricum
M
4073
(45:28)
45:34
157
»
Antonie Merks
1967
Amsterdam
M
4365
(45:29)
45:35
158
»
Koen Kouwenberg
1965
Woest Zuid
M
4896
(45:25)
45:35
159
»
Rene Boelhouwer
1964
Huizen
M
4057
(45:33)
45:39
160
»
Rob Pater
1961
Amsterdam
M
6584
(45:13)
45:40
161
»
Ramses Trogh
1977
Amsterdam
M
4536
(44:00)
45:46
162
»
Rene Terkers
Vrije Universiteit 2
M
5191
(45:19)
45:48
163
»
Ralph Swanink
1976
Amstelveen
M
4525
(45:46)
45:49
164
»
Katia Papanikola
1982
Coster Diamonds
V
5181
(43:58)
45:53
165
»
Anne de Jong
1985
Amsterdam
M
4251
(44:42)
45:53
166
»
Jurrien Pentinga
1968
Amstelveen
M
4420
(45:03)
45:54
167
»
Marga Lesterhuis
1955
Huizen
V
4331
(45:51)
45:56
168
»
Emile van Diggelen
1965
Autoriteit Financiële Markten 3
V
4748
(45:30)
45:58
169
»
Thomas Fitzpatrick
1983
Amsterdam
M
5284
(44:37)
45:59
170
»
Eelko de Groot
1976
Gemeentelijk Vervoerbedrijf 6
M
4878
(45:33)
45:59
171
»
Nick Hijmensen
1992
Purmerend
M
4215
(46:00)
46:00
172
»
Remmert Versluis
1982
Gemeentelijk Vervoerbedrijf 1
M
4847
(45:56)
46:01
173
»
Peter Krol
1979
Amsterdam
M
4303
(45:15)
46:05
174
»
Rody Schoemaker
1990
Zaandam
M
5218
(45:04)
46:05
175
»
Andreas Daffertshofer
1965
Amsterdam
M
4107
(45:49)
46:05
176
»
Maite Stoete
1970
Gemeentelijk Vervoerbedrijf 1
V
4849
(45:55)
46:06
177
»
peter kuijper
1966
Maarssen
M
6646
(45:57)
46:06
178
»
Bas Drijfhout
1988
Randstad Groep Nederland 4
M
4785
(45:59)
46:07
179
»
Philippe van Leeuwen
Sprenkels & Verschuren 2
M
4831
(45:35)
46:10
180
»
Menco Rasterhoff
Gerechtshof Amsterdam 1
M
4954
(45:51)
46:11
181
»
Rutger van Asselt
Sprenkels & Verschuren 2
M
4830
(45:44)
46:18
182
»
Annika Fangmann
1989
De Hoef
V
5336
(45:59)
46:19
183
»
Erik Kroon
1979
Zaandam
M
4305
(44:51)
46:24
184
»
John-Paul Schuirink
1967
Amsterdam
M
4504
(45:53)
46:25
185
»
Pepijn Herberghs
1964
Brandweer Amsterdam Amstelland 2
M
4939
(46:27)
46:27
186
»
Marieke Gremmen
1975
Rotterdam
V
4179
(45:09)
46:29
187
»
Suzanne Wiertsema
1971
Aalsmeer
V
5342
(46:09)
46:29
188
»
Marco Haks
1964
Nederland
M
5235
(46:24)
46:31
189
»
Leendert-Jan de Ronde
1991
Youngworks
M
4900
(44:48)
46:33
190
»
Leonie Redder
1985
Dalfsen
V
4441
(46:19)
46:35
191
»
Peter Fischer
1987
Lisse
M
4155
(44:54)
46:36
192
»
Pieter Hornsveld
1978
Amstelveen
M
5249
(46:26)
46:37
193
»
Diana van der Laan
1970
Horlings 2
M
4650
(46:00)
46:38
194
»
Alies MacLean
1978
Amsterdam
V
4350
(46:31)
46:39
195
»
Michiel Keijzer
1977
Amsterdam
M
5253
(45:38)
46:40
196
»
Reinier Ooteman
1958
Brandweer Amsterdam Amstelland 1
M
4933
(46:36)
46:42
197
»
Niels Corsten
1988
Amsterdam
M
4104
(45:48)
46:45
198
»
Shigeaki Goto
Amsterdam
M
6568
(46:24)
46:51
199
»
Ramon Rippens
1973
Gemeentelijk Vervoerbedrijf 1
M
4843
(46:51)
46:52
200
»
Janco Timmermans
1987
Badhoevedorp
M
4531
(45:57)
46:52
201
»
Frank van Diepenbos
1961
Gemeentelijk Vervoerbedrijf 1
M
4844
(46:53)
46:53
202
»
Bas Van Der Valk
1968
Amstelveen
M
5283
(45:25)
46:54
203
»
Kyro Spil
Amsterdam
M
5034
(46:47)
46:54
204
»
Maarten Remijn
1985
UvA Sociale Wetenschappen
M
4944
(46:56)
46:56
205
»
Alexander Boer
Amstelveen
M
5073
(44:18)
46:57
206
»
Jeremy Bakker
Gerechtshof Amsterdam 1
M
4959
(46:39)
46:57
207
»
Erik Groen
1981
Amstelhoek
M
4180
(46:20)
46:58
208
»
Gerson Kuiper
1962
Rijnsburg
M
4309
(46:43)
46:59
209
»
Floris Leupen
1986
Hilversum
M
5220
(46:16)
46:59
210
»
Arno Manschot
2015
WestlandUtrecht Bank 2
M
4761
(44:41)
47:00
210
»
Anita Aleva
1977
Amsterdam
V
4010
(46:39)
47:00
212
»
Rik Nienhuis
1980
Amsterdam
M
4397
(46:12)
47:01
213
»
Bas van der Graaf
1984
Ziekenhuis Amstelland
M
4732
(45:03)
47:01
213
»
Louiza Veelenturf
1981
Alphen aan den Rijn
V
4542
(46:51)
47:01
215
»
Gijs van Leeuwen
1986
Autoriteit Financiële Markten 2
M
4741
(45:39)
47:04
216
»
robert Heling
1972
Amsterdam
M
5221
(46:00)
47:05
217
»
Jorret Teerink
1982
Gemeentelijk Vervoerbedrijf 4
M
4864
(46:41)
47:06
218
»
Mike Van de Heuvelen
1978
Uithoorn
M
6597
(46:40)
47:07
219
»
Richard Hilligehekken
1980
Amsterdam
M
8465
(46:52)
47:09
220
»
Melle van der Brugge
Ouderkerk aan de Amstel
M
5022
(47:09)
47:10
221
»
Oscar Gonzalez
Amsterdam
M
5038
(46:54)
47:10
222
»
Youp Hafkamp
2000
Uithoorn
M
5240
(46:48)
47:12
223
»
Femke Kaptein
1973
Beverwijk
V
4259
(46:48)
47:15
224
»
Robert Stoop
1975
Oosterhout Nb
M
4520
(45:52)
47:17
225
»
Carla Reitsma
1971
Randstad Groep Nederland 6
V
4804
(47:09)
47:18
226
»
Shinichi Hirota
1974
Amsterdam
M
4220
(47:00)
47:20
227
»
Steven de Lange
1983
Gemeentelijk Vervoerbedrijf 2
M
4854
(47:16)
47:20
228
»
Henriette Goor
1971
Amsterdam
V
5339
(47:18)
47:21
229
»
Kei Taketomu
1983
Amstelveen
M
5290
(45:21)
47:23
230
»
Miroslav Lilov
1983
Amsterdam
M
4340
(46:34)
47:25
231
»
Dennis Gehring
1955
Huizen
M
4167
(47:20)
47:26
231
»
Gijsbert van Eijsden
1980
Utrecht
M
4141
(45:52)
47:26
233
»
Jarno Giling
1979
Badhoevedorp
M
4172
(47:06)
47:27
234
»
Simon Pinksterboer
1995
Amsterdam
M
4425
(46:14)
47:30
235
»
Arthur van Langen
1979
Aalsmeer
M
4321
(46:37)
47:32
236
»
Rajinder Bhatti
1984
Amsterdam bootcamp 2
M
4986
(47:22)
47:34
237
»
Jacques Meinsma
1960
NLR 3
M
4924
(46:20)
47:34
238
»
Sabrina Chettouf
1990
Amsterdam
V
4098
(47:19)
47:35
239
»
Jeremy van Wiligen
1992
Amsterdam
M
4610
(45:49)
47:35
240
»
Derk van der Erve
1977
Amsterdam
M
8062
(46:33)
47:36
241
»
Frans Kooiman
1972
Amsterdam
M
4289
(47:07)
47:36
242
»
Paul Houben
1976
Amsterdam
M
5222
(47:20)
47:36
243
»
Joost Bekkers
1974
Eindhoven
M
4032
(47:22)
47:37
244
»
Mike Blokke
1966
Autoriteit Financiële Markten 1
M
4740
(46:11)
47:38
245
»
Tim van Dantzig
1979
Amstelveen
M
6656
(47:13)
47:41
246
»
Adam Rahouti
2001
Barleusgymnasium 2A
M
5164
(45:51)
47:48
247
»
Henk Rozenhard
1963
Amsterdam
M
6573
(47:26)
47:51
248
»
Jan Schutten
NLR 3
M
4922
(47:07)
47:55
249
»
Rosa Luirink
1990
Amsterdam
V
5298
(47:20)
47:57
250
»
Ema Antic Cibic
1978
NEWCRAFT 2
V
4712
(46:30)
47:59
Page:
<
1
2
3
4
5
>