Uitslagen van 36ste Midzomernachtcross Amsterdam 2015
UItslagen
Leaderboard
10km
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying uitslagen
251 - 500
of
1144
in total
Page:
<
1
2
3
4
5
>
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
#
Netto
Bruto
251
»
Ron Wijker
1952
Heemskerk
M
5224
(48:01)
48:02
252
»
Eric den Heijer
1963
Amsterdam
M
4204
(47:46)
48:03
253
»
Robert Bosma
1965
Amsterdam
M
4067
(47:48)
48:03
254
»
Niels Hoffmann
1973
Badhoevedorp
M
4225
(47:05)
48:04
254
»
Ruud van Nieuwkerk
Kyocera
M
4970
(47:57)
48:04
256
»
Jasper Harms
1977
Randstad Groep Nederland 4
M
4786
(47:07)
48:06
257
»
Per Vermaas
1966
Amsterdam
M
6581
(47:02)
48:06
258
»
Aileen van Heugten Alblas
1979
Amsterdam
V
4009
(47:35)
48:07
259
»
Hans van Beusekom
1959
Egmond aan den Hoef
M
5217
(48:03)
48:10
260
»
Franco Milos
1962
Brandweer Amsterdam Amstelland 1
M
4929
(48:06)
48:11
261
»
Sophie van Vlijmen
Amstelveen
V
5319
(47:57)
48:14
262
»
Jimmy Ouwehand
1993
Horlings 4
M
4660
(47:20)
48:14
263
»
Cor Boerman
1969
Horlings 2
M
4647
(47:21)
48:14
264
»
Aldrik Venemans
Sprenkels & Verschuren 2
M
4833
(47:39)
48:15
265
»
Eric de Haan
1969
Randstad Groep Nederland 3
M
4778
(47:20)
48:17
266
»
Chris Britten
1976
Amsterdam
M
4077
(47:32)
48:21
267
»
Pedro Marques
1975
Amsterdam bootcamp 2
M
4987
(48:13)
48:24
268
»
Peter de Vos
1970
Horlings 6
M
4674
(47:43)
48:24
269
»
Franca van Mechelen
1968
Brandweer Amsterdam Amstelland 2
V
4936
(48:23)
48:25
270
»
Pero Gouwerok
1971
Haarlem
M
6592
(46:56)
48:32
271
»
Marcello Smalbil
1964
Horlings 2
M
4646
(47:40)
48:33
272
»
Joost Huijberts
1988
Amsterdam
M
5280
(47:57)
48:34
273
»
Juul Wessels
1961
Hensbroek
M
4598
(47:17)
48:36
274
»
Dave de Lange
1979
Amsterdam
M
4320
(48:15)
48:37
275
»
Nick Giling
1983
Amstelveen
M
4173
(48:15)
48:37
276
»
Theo Kruiswijk
1957
Nederhorst den Berg
M
5209
(48:30)
48:37
277
»
Miguel Bolsman
1981
Amsterdam
M
6563
(47:23)
48:37
278
»
sijbrand Jongejans
1970
Amstelveen
M
6660
(48:12)
48:38
279
»
Frank Overduin
1988
Amsterdam
M
4413
(47:55)
48:38
280
»
Erwin Robbers
1966
Amstelveen
M
4457
(47:42)
48:39
281
»
Hedwig Pijnenburg
1969
Woerden
V
4423
(47:25)
48:39
282
»
Marcella Hageman
1969
Badhoevedorp
V
4193
(47:22)
48:43
283
»
Anne Vermeulen
1978
Workstreampeople
M
5199
(42:46)
48:45
284
»
Klaas Jan Smit
1965
Krommenie
M
5251
(48:00)
48:48
285
»
Ben Klinkhamer
1953
Vinkeveen
M
4277
(48:40)
48:51
286
»
Maykel van Miltenburg
NLR 1
M
4913
(47:15)
48:54
287
»
Michiel Hutschemaekers
Amsterdam
M
5026
(48:47)
48:55
288
»
Jan van Nes
1957
Zwijndrecht
M
4393
(48:04)
48:56
289
»
Annet Beskers
1987
Youngworks
V
4905
(47:35)
48:57
290
»
Richard Broekhoven
1971
Purmerend
M
5237
(48:01)
48:57
291
»
Mathijs Groot
1986
Amsterdam
M
4186
(47:15)
48:58
292
»
Mats de Vries
1989
Utrecht
M
4579
(47:18)
48:59
293
»
Dennis van den Berg
1981
Gemeentelijk Vervoerbedrijf 4
M
4869
(48:59)
49:00
294
»
Jan Bruinsma
1952
Huizen
M
4089
(48:50)
49:01
295
»
Olivier Oster
1978
Amsterdam
M
4409
(48:29)
49:02
296
»
Don Ginsel
1975
Amsterdam
M
8075
(48:01)
49:03
297
»
Saskia Winkel-Onrust
1967
Gemeentelijk Vervoerbedrijf 2
V
4856
(48:56)
49:05
297
»
Janneke van Wijngaarden
1983
Amersfoort
V
4605
(47:45)
49:05
299
»
Inge Visser
1968
Huizen
V
4563
(48:52)
49:06
300
»
Aart Bastmeijer
1958
Amsterdam
M
5292
(47:17)
49:10
301
»
Yarima Martinez Martos
1993
Amsterdam bootcamp 1
V
4985
(49:00)
49:13
302
»
Ron Duijn
Sprenkels & Verschuren 2
M
4832
(48:47)
49:13
303
»
Baukje Verbruggen
1967
De Kwakel
V
4550
(48:52)
49:14
304
»
Walter van Ruitenbeek
1966
Amsterdam
M
4471
(49:00)
49:16
305
»
Martin van Schaik
1971
Almere
M
4481
(46:44)
49:16
306
»
Bas Selhorst
1965
Gemeentelijk Vervoerbedrijf 2
M
4850
(49:09)
49:19
307
»
Bas Eggen
1970
Abcoude
M
4139
(49:05)
49:20
308
»
Julien Chatel
1987
Randstad Groep Nederland 2
M
4776
(48:53)
49:22
309
»
Jeffrey Berentsen
1986
Diemen
M
4033
(48:14)
49:26
310
»
Arno Louws
1973
Amsterdam
M
6643
(49:01)
49:28
311
»
Vincent van Nes
1993
Amstelveen
M
4394
(48:38)
49:29
312
»
Lucie Stanclova
1977
Amsterdam
V
4515
(48:54)
49:30
313
»
Ronald Jansen
1966
Amsterdam
M
4246
(47:00)
49:30
314
»
Remco Kersting
1964
Brandweer Amsterdam Amstelland 2
M
4941
(49:15)
49:31
315
»
Feddo Draaisma
1977
Hoofddorp
M
6655
(48:20)
49:35
316
»
Eric Janssens
1970
Brandweer Amsterdam Amstelland 2
M
4937
(49:29)
49:35
317
»
nando pengel
1973
Amsterdam
M
5262
(48:14)
49:36
317
»
Peter Pronk
1963
Gemeentelijk Vervoerbedrijf 2
M
4851
(49:13)
49:36
319
»
Sander Wolters
1969
Amstelveen
M
6569
(48:50)
49:39
320
»
Rob van den Berg
1967
Routz 1
M
4725
(48:29)
49:39
321
»
Joop Soeurt
1954
Tandartsen aan de Herengracht 2
M
4693
(47:53)
49:40
322
»
Kenta Nakano
Amstelveen
M
6596
(49:13)
49:42
323
»
Jan Bouw
1976
Randstad Groep Nederland 3
M
4781
(48:39)
49:43
324
»
Roy Berkholst
1968
NLR 2
M
4917
(48:57)
49:44
325
»
Julius van Bezooyen
1963
Horlings 3
M
4658
(49:05)
49:44
326
»
Edwin de Ron
1972
Hoofddorp
M
4461
(48:18)
49:45
327
»
Sander Karsten
1976
Amsterdam
M
6649
(48:11)
49:46
328
»
Arend ter Hoeve
1963
Purmerend
M
5215
(48:28)
49:47
329
»
Adri van Santen
1969
Purmerend
M
6661
(48:41)
49:48
330
»
Richard Kroon
1968
Aalsmeer
M
5229
(48:46)
49:49
331
»
Jan Punt
1965
Gemeentelijk Vervoerbedrijf 3
M
4860
(49:24)
49:49
332
»
Eric van Diemen
1970
Amsterdam
M
4121
(48:43)
49:49
333
»
Vincent Elzinga
1976
Amsterdam
M
3544
(49:33)
49:50
334
»
Boudewijn Elsenburg
1981
Amsterdam
M
4147
(48:23)
49:52
335
»
Paulien van Gijn
1970
Brandweer Amsterdam Amstelland 1
V
4930
(49:12)
49:53
336
»
Taketo Pang
1986
Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ
M
4719
(49:19)
49:54
337
»
Antony van Rijn
Amsterdam
M
5033
(49:48)
49:55
338
»
Jarno van Heumen
Diemen
M
5024
(49:42)
49:56
339
»
Lyanne
1984
Amsterdam
V
8460
(49:01)
49:56
340
»
Mike Neuhuys
1973
Barleusgymnasium Docent
M
5169
(47:12)
49:58
341
»
Monica van de Kerk
Amstelveen
V
5318
(49:59)
50:01
342
»
Patrick van Doorn
1976
Autoriteit Financiële Markten 3
M
4749
(48:38)
50:03
343
»
Yvonne Wijermans
1959
Amsterdam
V
5360
(49:36)
50:05
344
»
Stan Baartwijk
Amstelveen
M
5065
(49:30)
50:07
345
»
Henk van der Pijl
1966
Amsterdam
M
6585
(49:33)
50:09
346
»
Harald de Jong
1971
Amsterdam
M
5208
(49:49)
50:09
347
»
Jacco Pleijter
1966
Naarden
M
4427
(49:38)
50:09
348
»
Hans Drenth
1967
Amsterdam
M
4132
(49:34)
50:10
349
»
Hester van Eijsden
1977
Amstelveen
V
8488
(48:39)
50:10
350
»
Mark van Wijk
1980
Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ
M
4720
(49:34)
50:10
351
»
Eef Bisseling
1987
Amsterdam
V
4048
(49:16)
50:13
352
»
Verena Schiml
1975
Amsterdam
V
4490
(49:12)
50:14
353
»
Hans Kooyman
1954
Vinkeveen
M
4292
(50:08)
50:18
354
»
Jeffrey Warmerdam
The Bootcamp Club
M
4953
(48:38)
50:18
355
»
Sander Weel
The Bootcamp Club
M
4948
(48:39)
50:19
356
»
Kees van der Berg
1954
Diemen
M
5227
(50:22)
50:25
357
»
Hans Jak
1966
Amsterdam
M
6562
(49:03)
50:27
358
»
Jan van de Meer
1950
Vinkeveen
M
4361
(50:15)
50:28
359
»
Robert Kristel
1977
Horlings 6
M
4676
(49:03)
50:29
360
»
Marc Kelderman
1966
Randstad Groep Nederland 2
M
4774
(50:15)
50:30
361
»
Simone Boerlage
1967
Aalsmeer
V
4060
(50:09)
50:31
362
»
Ferry Kroon
1979
Purmerend
M
4306
(48:53)
50:33
363
»
Boudewijn Stapper
1957
Haarlem
M
5263
(49:50)
50:33
363
»
Mindel Schellevis
1980
Amsterdam
V
4484
(49:01)
50:33
363
»
Frank Peeters
1964
Haarlem
M
5219
(49:48)
50:33
366
»
Jurian Glas
1980
UvA Sociale Wetenschappen
M
4942
(50:33)
50:33
367
»
Mirjam mollema
1978
Amsterdam
V
5361
(50:27)
50:33
368
»
Lauri Gardner
1979
Amsterdam bootcamp 2
M
4989
(50:22)
50:34
369
»
Anja Blits-van der Laan
Amstelveen
V
5060
(50:12)
50:35
370
»
Ruud Winkelman
1960
Amsterdam
M
4616
(49:56)
50:39
371
»
Robert Maat
1983
Routz 2
M
4729
(49:28)
50:39
372
»
Caroline Holtslag
Abcoude
V
5025
(50:27)
50:40
373
»
Dominique Majoie
1983
Randstad Groep Nederland 1
V
4770
(50:34)
50:41
374
»
Daan Bleeker
2004
Amsterdam
M
4050
(49:05)
50:42
375
»
Ewout Kramer
1972
Furore
M
4810
(48:49)
50:43
376
»
Zigurds Skrastins
1985
Coster Diamonds
M
5182
(48:55)
50:46
377
»
Boukje van der Heide
Amsterdam
V
5023
(50:44)
50:47
378
»
Rina de Blieck
1962
Uithoorn
V
4053
(50:44)
50:47
379
»
Mathijs Vroegop
Huizen
M
5241
(50:41)
50:47
380
»
Oscar Mathijssen
Randstad Groep Nederland 2
M
4772
(50:44)
50:51
381
»
Cindy Pool
1990
Badhoevedorp
V
5297
(48:48)
50:52
382
»
Luuk Simonse
1988
Youngworks
M
4901
(49:07)
50:53
383
»
Tarek Othman
The Bootcamp Club
M
4951
(49:10)
50:53
384
»
Fleur de Otter
1987
Amsterdam
V
8158
(51:00)
51:00
385
»
Daan de Wit
1989
Amsterdam
M
4046
(48:45)
51:01
386
»
Rik Spruijt
1989
Youngworks
M
4906
(49:19)
51:03
387
»
Ronals van Bruchem
1981
Amsterdam
M
3546
(50:39)
51:07
388
»
Wouter Kragtwijk
1987
Amsterdam
M
4299
(50:34)
51:09
389
»
Roy van Voorthuysen
1970
Aalsmeer
M
5260
(50:04)
51:10
390
»
Reinier Mijsberg
2015
WestlandUtrecht Bank 1
M
4754
(48:49)
51:11
391
»
Michiel Reichwein
1960
Amsterdam
M
5277
(50:00)
51:13
392
»
Bram Leereveld
Calco 2
M
4820
(49:32)
51:21
393
»
Roos van Bergen
1990
Amsterdam
V
4037
(50:17)
51:22
394
»
Youp ter Horst
Calco 1
M
4815
(49:34)
51:22
395
»
Rick Katwijk
1976
Amsterdam
M
4264
(49:56)
51:23
396
»
Herman van den Broek
Amstelveen
M
5069
(50:08)
51:24
397
»
Sharon de Boer
1971
Amsterdam
V
4059
(51:24)
51:28
398
»
Dion Kocken
1988
Almere
M
4278
(50:03)
51:29
399
»
Coline Elbertsen
1983
Amsterdam
V
4145
(51:07)
51:30
400
»
Lieve van Beek
Abcoude
V
5019
(51:14)
51:31
401
»
Renata Velthuijsen
Amsterdam
V
5039
(51:14)
51:31
402
»
Marleen de Werker
Amstelveen
V
5063
(49:30)
51:31
403
»
Richard van Es
2015
WestlandUtrecht Bank 1
M
4753
(49:10)
51:33
404
»
Lesha Schellevis
1978
IJmuiden
V
4483
(50:02)
51:35
405
»
Carlos Zwikker
1959
Amstelveen
M
5271
(51:15)
51:37
406
»
Jan-Willem Visser
1968
Randstad Groep Nederland 2
M
4773
(51:07)
51:38
407
»
Hugo Klarenberg
1986
Amsterdam
M
6589
(51:20)
51:40
408
»
Henk Bruins
1969
Amstelveen
M
4088
(50:27)
51:40
409
»
Dominik Otto
1977
Amsterdam
M
4412
(50:41)
51:43
410
»
Keiichi Yamaji
Kyocera
M
4968
(51:14)
51:43
411
»
Miranda Coops
1971
Amstelveen
V
4102
(50:32)
51:44
412
»
Ed Bruin
1968
Purmerend
M
8492
(49:52)
51:44
413
»
Stefan van den Broek
1969
Amstelveen
M
3542
(51:20)
51:44
414
»
Dennis Krommenhoek
1977
Aalsmeer
M
5273
(51:42)
51:45
415
»
Jeroen Loerakker
1978
Horlings 3
M
4657
(50:09)
51:46
416
»
Hielke Visser
1980
Horlings 3
V
4656
(50:08)
51:46
417
»
Manou Chen
1969
Amsterdam
M
6565
(49:53)
51:46
418
»
Mariska Brons
1978
Amsterdam
V
4084
(51:20)
51:54
419
»
Coen Huson
1981
Bussum
M
4238
(49:43)
51:56
420
»
Irene Keijzer
1976
Amsterdam
V
4265
(50:54)
51:57
421
»
Tjark Kamp
1980
Horlings 6
M
4677
(50:41)
51:58
422
»
Elian Hijne
1983
Runnersworld Amsterdamse Bos
V
4696
(51:42)
52:01
423
»
Yllen-on Ho
1964
Amsterdam
M
5230
(51:07)
52:02
424
»
Ronald Leering
1970
Alkmaar
M
4326
(51:20)
52:05
425
»
Berend Ouwejans
1960
Aalsmeer
M
5239
(51:40)
52:05
426
»
Geert Roseboom
1980
Horlings 3
M
4659
(50:51)
52:09
427
»
Dennis Reniers
1980
Zoetermeer
M
4447
(50:11)
52:10
428
»
Sebastiaan Sambrink
1981
Wijdewormer
M
4479
(51:19)
52:10
429
»
Tjeerd Buruma
1964
NLR 3
M
4921
(51:25)
52:11
430
»
Suzanne van der Erve
1977
Amsterdam
V
4149
(51:09)
52:12
431
»
Johan van Vliet
1966
Almere
M
4567
(51:18)
52:13
432
»
Martijn van Eeden
1985
Amsterdam
M
4488
(50:49)
52:17
433
»
Jurjen van den Broek
1978
NEWCRAFT 2
M
4711
(50:43)
52:19
434
»
Cor van Hekken
1945
Amsterdam
M
5272
(52:04)
52:21
435
»
David Feij
2001
Barleusgymnasium 2A
M
5166
(50:23)
52:22
436
»
Sam Van der Does
2001
Barleusgymnasium 2A
M
5165
(50:23)
52:22
437
»
Johan van der Laan
Amstelveen
M
5059
(50:25)
52:23
438
»
Wouter Blom
1985
Amsterdam
M
4056
(50:56)
52:24
439
»
Anna Grossenbacher
1986
Amsterdam
V
4187
(51:47)
52:27
440
»
Andre Willemsen
1972
Uithoorn
M
4611
(51:10)
52:28
441
»
Sunny Schippers D
Vrije Universiteit 2
M
5196
(50:37)
52:30
442
»
Huub Hoogkamp
1965
Zaandam
M
4230
(51:07)
52:32
443
»
Eefa Hoffman
1974
Workstreampeople
V
5204
(52:31)
52:32
444
»
Niels Leerentveld
1977
's-Gravenhage
M
4325
(50:54)
52:33
445
»
Pieter Adriaanse
2015
WestlandUtrecht Bank 2
M
4757
(50:17)
52:40
446
»
Henriette van Overklift
1980
Amsterdam
V
8159
(51:42)
52:43
447
»
Niels Konings
1983
Zaandam
M
4285
(50:46)
52:43
448
»
Nico Buddelmeijer
1987
Zaandam
M
4092
(50:46)
52:43
449
»
Robert Johan
1968
Horlings 4
M
4662
(51:17)
52:45
450
»
Jos van Galen
1967
Landsmeer
M
6666
(51:41)
52:46
451
»
Christel van de Stoep
1967
Amsterdam
V
5345
(52:03)
52:47
452
»
Rianne Hermans
1984
Amsterdam
V
4208
(52:13)
52:50
453
»
Arjen Twilt
1986
Amsterdam
M
4537
(51:23)
52:53
454
»
Mike Welagen
1972
Amsterdam
M
4590
(51:50)
52:55
455
»
Martin Rodenburg
1966
Amsterdam
M
4459
(52:03)
52:55
456
»
Quintin Schevernels
1971
Amstelveen
M
8195
(51:32)
52:56
457
»
Dick Bergmans
1978
NLR 2
M
4914
(51:22)
53:00
458
»
Maikel Lippens
1980
Gemeentelijk Vervoerbedrijf 2
M
4855
(52:35)
53:00
459
»
Bert Hilhorst
1956
Huizen
M
4218
(52:26)
53:01
460
»
Ingeborg Hesselink
1976
Amsterdam
V
4210
(51:59)
53:02
461
»
Dianne Dijkstra
1984
Randstad Groep Nederland 3
V
4784
(52:41)
53:06
462
»
Eric Knook
1968
Westbeemster
M
5216
(51:51)
53:12
463
»
Hans Venekamp
1973
De Kwakel
M
3538
(52:33)
53:13
464
»
Irma van Balken
1959
Uithoorn
V
5323
(53:11)
53:20
465
»
Margot van der Velden
1970
Abcoude
V
4547
(53:06)
53:21
466
»
Romeo Resida
1962
Almere
M
4449
(52:45)
53:22
467
»
Hurby Tromp
1975
Randstad Groep Nederland 3
M
4783
(53:13)
53:22
468
»
Milcah Kemp
1970
Gemeentelijk Vervoerbedrijf 7
V
4886
(52:49)
53:22
468
»
Bianca Hilhorst
1959
Huizen
V
4219
(52:46)
53:22
470
»
Johan Ekkelboom
1979
Amsterdam
M
4144
(53:03)
53:24
471
»
Ralf Klefken
1965
Gemeentelijk Vervoerbedrijf 2
M
4853
(52:08)
53:26
472
»
Mark Nielen
1977
Amsterdam
M
4432
(53:09)
53:27
473
»
Jehan Ermers
1979
Amsterdam
M
8463
(51:55)
53:28
474
»
Marlot Duindam
Randstad Groep Nederland 2
V
4777
(52:30)
53:29
475
»
Nanda Ros
Gerechtshof Amsterdam 1
V
4957
(53:11)
53:30
476
»
Pascha van Hattem
1969
Gemeentelijk Vervoerbedrijf 2
M
4852
(51:56)
53:33
477
»
Mandy Glim
Amstelveen
V
5067
(52:31)
53:34
478
»
Judith Oost Lievense
Vrije Universiteit 1
V
5185
(51:38)
53:39
479
»
Joen Luirink
1960
Amstelveen
M
5274
(53:03)
53:39
480
»
Tomasz Nguyen
1979
Horlings 5
M
4671
(52:04)
53:39
481
»
Thirza Runia
1971
Haarlem
V
4475
(52:43)
53:41
482
»
Pernilla Söderholm
1969
Amstelveen
V
3543
(53:29)
53:41
483
»
Bart Koppe
Amstelveen
M
5068
(52:37)
53:41
484
»
Tim Kok
2015
WestlandUtrecht Bank 1
M
4750
(51:22)
53:41
485
»
Martin Fruijtier
1967
Utrecht
M
4163
(53:12)
53:45
486
»
Pieter-Bas van der Linden
1988
Randstad Groep Nederland 3
M
4780
(53:39)
53:45
487
»
Marc Pijper
2015
WestlandUtrecht Bank 2
M
4758
(51:28)
53:46
488
»
Yolande Pijnenburg
1968
Ouderkerk aan de Amstel
V
3348
(52:34)
53:46
489
»
Michiel Kromhout
Calco 2
M
4819
(51:59)
53:47
490
»
Jan Mathijs Cuypers
1973
Autoriteit Financiële Markten 2
M
4746
(52:17)
53:47
491
»
Jan de Leeuw
1962
Horlings 2
M
4648
(52:31)
53:49
492
»
Paul Knappe
1993
Randstad Groep Nederland 2
M
4775
(52:50)
53:49
493
»
Wilma Jongejan
1979
Amstelveen
V
8108
(53:38)
53:51
494
»
Sebastiaan Jansen
1995
Amsterdam
M
4247
(53:03)
53:52
495
»
Arthur Waterham
1968
Uithoorn
M
4583
(51:54)
53:52
496
»
michel van leeuwen
1983
zinshoten
M
6554
(52:13)
53:53
497
»
Fred van Andel
1954
Amstelveen
M
5236
(53:31)
53:53
498
»
Bart Ruijter
1979
Schermerhorn
M
4470
(53:12)
53:58
499
»
Sacha van der Beek
1999
Barleusgymnasium 4C
V
5167
(52:01)
53:59
500
»
Lianne Bakker-Danenberg
1979
Huizen
V
4023
(53:48)
54:00
Page:
<
1
2
3
4
5
>