Zoek wedstrijd
Uitslagen van Ronde van West 2015
UItslagen
Leaderboard
5km
F
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying
all 143
uitslagen
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
#
Netto
Bruto
1
»
Marieke Schouten
1988
Barendrecht
F
636
(20:33)
20:37
2
»
Elke Hagenaars
F
431
(20:42)
20:42
3
»
Danielle Groeneveld
1973
krimpen aan den ijssel
F
537
(20:57)
20:59
4
»
Fleur Berkhof
1992
Rotterdam
F
488
(22:10)
22:11
5
»
Nanda Blom
1980
Delft
F
494
(22:34)
22:36
6
»
Margriet Zijderlaan
1980
Zegveld
F
687
(22:51)
22:53
7
»
Kelly van Hoof
F
693
(22:59)
22:59
8
»
Loes Kamermans
F
437
(23:27)
23:32
9
»
Xandra van Etten
1988
rotterdam
F
524
(23:06)
23:37
10
»
Ivanna Heijboer
1981
Capelle aan den IJssel
F
545
(23:53)
23:57
11
»
Marlyn van Klaveren
1988
Ridderkerk
F
571
(23:59)
23:59
11
»
Henriette Westerhof
F
32250
(23:59)
23:59
13
»
Berdine Bakker
1988
Rotterdam
F
485
(24:22)
24:28
14
»
Judith Eitjes
1986
Waddinxveen
F
521
(24:14)
24:31
15
»
Evelien Deurloo
1991
Rotterdam
F
514
(24:30)
24:36
16
»
Nicolet Timmers
1986
Den Haag
F
653
(24:52)
24:56
17
»
Marjoke van Ommen
F
449
(25:08)
25:17
18
»
Shirley Berkhout-van Beers
F
32038
(25:20)
25:35
19
»
Joke Broekmans
1983
Rotterdam
F
503
(25:23)
25:42
20
»
Kayung Cheung
1979
Rotterdam
F
504
(25:23)
25:42
21
»
Danielle v.d. Klein
F
474
(25:43)
25:47
22
»
inge Hengstmengel
1973
Rotterdam
F
548
(25:44)
25:49
23
»
Marjolein Koster
F
439
(25:31)
25:50
24
»
Jacqueline Toonen
1970
Berkel en Rodenrijs
F
656
(25:46)
25:54
25
»
Lynda Stevens
F
467
(26:07)
26:11
26
»
Arjenne Bastiaansen
F
32029
(25:56)
26:13
27
»
Anetha van Meel
1988
breda
F
598
(25:54)
26:15
28
»
Lotte Bakker
1993
Utrecht
F
484
(25:56)
26:16
29
»
Ingrid Doornhein
1969
Capelle aan den IJssel
F
518
(26:14)
26:20
30
»
Daniƫlle Van Klaveren
1991
Ridderkerk
F
572
(26:13)
26:21
31
»
marion sprengers
1978
capelle aan den ijssel
F
646
(26:02)
26:22
32
»
Krista Gijzen
1978
Capelle aan den IJssel
F
121
(26:06)
26:27
33
»
Bianca Lammens
F
32050
(26:33)
26:38
34
»
Sheila Wildeboer
1986
Capelle aan den IJssel
F
683
(26:48)
27:00
35
»
Kirsten Kortram
1985
Rotterdam
F
577
(27:08)
27:14
36
»
marleen ten vergert
1975
Rotterdam
F
664
(26:50)
27:20
37
»
Carmen Geense
1983
ROTTERDAM
F
531
(27:01)
27:22
38
»
marcella derkx
1987
hendrik ido ambacht
F
513
(27:16)
27:35
39
»
Leonie
F
459
(27:32)
27:43
40
»
Nicole Heinerman
1989
ridderkerk
F
547
(27:29)
27:46
41
»
Karen Haanstra
F
32094
(27:31)
27:47
42
»
Nathalie Woortman
1986
Hekelingen
F
685
(27:38)
27:53
43
»
Marieke Maas
1980
Hendrik ido ambacht
F
592
(27:39)
27:56
44
»
Kitty Ton
1954
Ridderkerk
F
655
(27:58)
28:03
45
»
Andja v.d. Berg
F
32246
(27:25)
28:07
46
»
Lucia Hanstede
1967
Zoetermeer
F
543
(27:53)
28:10
47
»
Marjolijn Hooijmeijer
1990
Heerjansdam
F
558
(28:05)
28:18
48
»
Nicole Bolte
1991
Nieuwerkerk aan den IJssel
F
498
(28:08)
28:19
49
»
Laura van Etten
1986
capelle aan den ijssel
F
523
(28:12)
28:40
50
»
Esmay van Vliet-Slijngard
1970
Capelle aan den ijssel
F
674
(28:04)
28:46
51
»
Olga de Man
1988
Strijen
F
594
(28:39)
28:47
52
»
Saskia Moret
F
435
(28:57)
29:04
53
»
Shireen Tol
1979
Spijkenisse
F
654
(28:52)
29:04
54
»
Marissa Trouwborst
F
32249
(28:51)
29:05
55
»
Dunja Dogan
1996
Rotterdam
F
517
(28:34)
29:08
56
»
Nathalie Hoogendoorn
1988
Capelle aan den IJssel
F
556
(28:54)
29:09
57
»
Danielle Hooijmeijer
1985
Ridderkerk
F
557
(28:58)
29:11
58
»
Jennifer Sondag
1986
Utrecht
F
641
(28:57)
29:16
59
»
Lina Chu
1979
Oudewater
F
507
(28:58)
29:16
60
»
Annemarie Boudesteijn
F
425
(29:08)
29:17
61
»
Jolanda Roethof
2014
Capelle aan den IJssel
F
621
(29:14)
29:17
62
»
Anouk Faassen
1977
Capelle aan den IJssel
F
525
(28:52)
29:23
63
»
MARTA LOPEZ FERNANDEZ
1986
Papendrecht
F
590
(28:52)
29:27
64
»
Monique Vroom
1967
Nieuwerkerk aan den IJssel
F
676
(29:02)
29:33
65
»
Denise Qualm
1978
Rotterdam
F
617
(29:24)
29:33
66
»
Marja den Besten
1967
Capelle aan den IJssel
F
490
(29:36)
29:41
67
»
Amy Groeneveld
1994
Zevenhuizen
F
538
(29:18)
29:58
68
»
laura heuvelman
1983
krimpen Ad ijssel
F
551
(29:48)
29:59
69
»
Anne Schooff
1997
Oud-Alblas
F
634
(29:50)
30:01
70
»
Anja Kortman
1955
Bergambacht
F
576
(29:51)
30:13
71
»
Tessa den Hartog
2014
Capelle aan den IJssel
F
544
(30:05)
30:14
72
»
Kate Flikweert
1982
Littleton, Colorado USA
F
527
(29:36)
30:15
73
»
Bianca Geeratz
1990
Capelle aan den IJssel
F
532
(29:54)
30:18
74
»
Sandra Middel
F
453
(30:01)
30:27
75
»
Susan Suijker
1972
Capelle aan den IJssel
F
350
(30:14)
30:47
76
»
Vera Corono
1975
Roosendaal
F
509
(30:28)
30:57
77
»
Marjolein Goossensen
F
32016
(30:32)
30:59
78
»
Gabi Baartman
1971
KRIMPEN AD LEK
F
483
(30:29)
31:05
79
»
Ilona van Zuidam
1981
Capelle aan den IJssel
F
688
(30:49)
31:11
80
»
Crisolita Dias
F
32176
(30:46)
31:12
81
»
Saskia Zwaan
1991
Capelle aan den IJssel
F
690
(30:50)
31:13
82
»
Laura Zwaan
F
32255
(30:53)
31:13
83
»
Karin Boogert
1962
Rotterdam
F
499
(31:23)
31:23
84
»
Amber Pierot
1982
Rotterdam
F
614
(31:12)
31:24
85
»
anja baartman
1970
krimpen aan de lek
F
482
(30:50)
31:26
86
»
Ilse Wolfs
1983
Willemstad
F
684
(31:18)
31:30
87
»
Linda de Bode
1993
Capelle aan den IJssel
F
496
(30:56)
31:32
87
»
Ilona de Bode
1987
Nieuwendijk
F
495
(30:54)
31:32
89
»
Joep van Schaverbeke
1947
Capelle a/d IJssel
F
627
(31:33)
31:33
90
»
Wing San Cheung
1981
Barendrecht
F
506
(31:29)
31:39
91
»
marleen oranje
1978
capelle aan den ijssel
F
605
(31:12)
31:44
92
»
Lucy Schouten
F
444
(31:41)
31:58
93
»
Marjolein Leenderts
F
438
(31:52)
31:59
94
»
Petra Zwaans
1961
Capelle ad IJssel
F
691
(31:40)
32:04
95
»
Isabelle Visser
F
32023
(31:30)
32:09
96
»
Angela van Pelt
1985
Vlaardingen
F
612
(31:45)
32:11
96
»
Rachel van Pelt
1983
Vlaardingen
F
611
(31:46)
32:11
98
»
Suzanne Jalink
1991
Rotterdam
F
563
(31:37)
32:11
99
»
Corien van Klaveren
1968
Ridderkerk
F
573
(31:41)
32:21
100
»
Kim van der Touw
1989
Rotterdam
F
657
(31:53)
32:26
101
»
Lynn Nanning
1995
capelle aan den ijssel
F
603
(32:35)
32:48
102
»
Roxy de Jong
1993
Rotterdam
F
564
(32:27)
32:52
103
»
Karin Herman
1971
Capelle aan den IJssel
F
550
(32:17)
32:57
104
»
patricia keitz
1988
Rijpwetering
F
566
(32:45)
33:05
105
»
Katinka Ouwens
1984
Ouderkerk aan den IJssel
F
607
(32:30)
33:06
106
»
Dyantha Cobet
F
32257
(32:42)
33:09
107
»
Kim Blokland
1981
Capelle aan den IJssel
F
493
(32:56)
33:16
108
»
Beanne Maliepaard
1983
Rotterdam
F
593
(33:22)
34:02
109
»
Annemieke Soeteman
1965
Rotterdam
F
639
(33:23)
34:02
110
»
carla vd starre
1961
capelle aan den ijssel
F
648
(33:30)
34:03
111
»
Wilma Schinkelshoek
1984
Capelle aan den IJssel
F
632
(33:43)
34:16
112
»
Mirella Stander
1975
Rotterdam
F
647
(34:07)
34:26
113
»
Lisa van den Berg
1968
Krimpen aan den IJssel
F
487
(34:04)
34:27
114
»
Tessa Huizer
2000
Capelle aan den IJssel
F
560
(34:17)
34:32
115
»
yolanda van eijk
1966
krimpen aan den ijssel
F
520
(34:32)
34:47
116
»
Ineke Bunnik
F
446
(34:17)
34:47
117
»
Mieke Vissers
F
447
(34:18)
34:48
118
»
Liza Hoogendijk
1996
Capelle aan den ijssel
F
555
(34:09)
34:48
119
»
Arien Baas
F
32033
(34:16)
34:54
120
»
Renate Gouwers
F
32210
(34:33)
34:55
121
»
Desire Mons
F
478
(34:59)
35:36
122
»
Rowenna Tiggeloven
1987
Barendrecht
F
652
(35:08)
35:37
123
»
Magali Deege
1989
Bergschenhoek
F
511
(35:08)
35:37
123
»
Romy Miltenburg
1986
Berkel en Rodenrijs
F
601
(35:08)
35:37
125
»
Rosita Groeneweg
1990
Rotterdam
F
539
(35:08)
35:37
126
»
Suzanne Salij
1994
krimpen aan den ijssel
F
623
(35:10)
35:37
127
»
Daniella Salij
1991
Rotterdam
F
624
(35:10)
35:38
128
»
Suzanne van Dijk
1994
Capelle aan den IJssel
F
516
(35:11)
35:40
129
»
Ilse Verhaar
1999
Capelle aan den ijssel
F
665
(35:48)
35:53
130
»
Anika Speijer
1993
Rotteredam
F
643
(35:14)
35:53
131
»
Carola Littel
1979
Lekkerkerk
F
588
(35:31)
36:02
132
»
Denise Minion Weeda
1988
Rotterdam
F
677
(35:55)
36:23
133
»
Kimberley Pieket
1991
Capelle aan den IJssel
F
613
(35:56)
36:23
134
»
Sanne Kok
F
479
(35:57)
36:23
135
»
Jolanda Kok
F
477
(36:07)
36:33
136
»
Diana Krul
1975
Krimpen aan de lek
F
581
(36:12)
36:50
137
»
Ria de Jong
F
443
(38:02)
38:23
138
»
Ka Ling Cheung
1999
Capelle aan den IJssel
F
505
(38:01)
38:27
139
»
Martha Vitters
1961
Capelle aan den ijssel
F
671
(38:50)
39:15
140
»
Diona Westerbaan
1982
Capelle aan den IJssel
F
681
(40:42)
40:55
141
»
ria Schotman
1956
Oud-Beijerland
F
635
(41:32)
41:58
142
»
Lindsey Teerink
1989
Rotterdam
F
650
(42:11)
42:42
143
»
Anouscka Kramer
1989
ROTTERDAM
F
211
(57:11)
57:11