Uitslagen van Enschede Marathon 2010
UItslagen
Halve Marathon
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying uitslagen
2251 - 2500
of
2502
in total
Page:
<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
>
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
#
Netto
Bruto
2251
»
Spitholt
1969
Enschede
V.40
5615
(2:17:31)
2:30:00
2252
»
Erna Oosterik
1962
Tubantia clinics
V.45
5250
(2:19:18)
2:30:04
2253
»
Louis Oosterik
1958
Tubantia clinics
M.50
5182
(2:19:16)
2:30:04
2254
»
Hedwig ter Brake
1959
Tubantia clinics
V.50
5172
(2:18:58)
2:30:07
2255
»
Roy van den Bosch
1967
Enschede
M.40
5655
(2:25:07)
2:30:17
2256
»
Greetje Annink
1969
Enschede
V.40
5106
(2:17:48)
2:30:21
2257
»
Van Helvert
1961
Amsterdam
M.45
5787
(2:19:22)
2:30:21
2258
»
Trudie Reinshagen
1965
Enschede
V.45
5675
(2:19:46)
2:30:24
2259
»
Marike Barendse
1978
Amsterdam
V.sen
5159
(2:18:05)
2:30:25
2260
»
José Rikhof
1959
Almelo
V.50
5271
(2:18:23)
2:30:27
2261
»
Gerard Brefeld
1972
Haaksbergen
M.35
4630
(2:18:32)
2:30:34
2262
»
Arjan Schotmeijer
1973
Enschede
M.35
4863
(2:20:08)
2:30:36
2263
»
Ronald van Dieen
1966
Daventria
M.40
4306
(2:21:18)
2:30:36
2264
»
Saskia N.M. Rhebergen-te
1969
Krimpen aan den IJss
V.40
5305
(2:19:30)
2:30:39
2265
»
Monique Schasfoort
1970
Tubantia clinics
V.40
5286
(2:18:23)
2:30:52
2266
»
Mark Bulthuis
1980
Oldenzaal
M.sen
3757
(2:30:52)
2:30:52
2267
»
Marieke Elzinga
1965
Enschede
V.40
5514
(2:19:17)
2:30:54
2268
»
Karin Schuurs
1962
Enschede
V.45
5442
(2:19:25)
2:30:54
2269
»
Arend Oosterveen
1944
Enschede
M.60
5436
(2:18:21)
2:31:02
2270
»
Maarten Hermanussen
1957
Sportfit Waanders
M.50
5659
(2:21:33)
2:31:03
2271
»
Hans Schepers
1943
ASV
M.60
5433
(2:18:51)
2:31:07
2272
»
Klaus Roling
1966
Rosendahl
M.40
5542
(2:19:13)
2:31:08
2273
»
Ria Ziegerink
1958
LAAC Twente
V.50
4260
(2:18:42)
2:31:10
2274
»
Hanny Scheuten
1953
LAAC Twente
V.50
4206
(2:18:42)
2:31:10
2275
»
Rene Pillen
1960
Hengelo Ov
M.45
4854
(2:24:18)
2:31:14
2276
»
Dirk - Willem Hiemstra
1968
Meppel
M.40
4536
(2:22:58)
2:31:18
2277
»
Abdi Hassan
Enschede
BDR21
2780
(2:29:10)
2:31:21
2278
»
Marcel Nijbroek
1966
Eibergen
M.40
4555
(2:23:13)
2:31:23
2279
»
Willem Jaap Zwart
1963
Dutch Runners Basic
M.45
5462
(2:19:57)
2:31:23
2280
»
Wilbert Smolders
1957
Nederland
BDR21
2693
(2:18:54)
2:31:24
2280
»
Hein van Boxel
1963
Arnhem
M.45
4446
(2:22:25)
2:31:24
2282
»
Ingrid Witting
1969
Hengelo Ov
V.40
4212
(2:23:45)
2:31:24
2283
»
Hanny Toebes
1967
Enschede
V.40
5472
(2:20:19)
2:31:25
2284
»
WIlma Nijkrake Scholten
1956
Avanti-Wilskracht
V.50
5662
(2:19:55)
2:31:32
2285
»
Bomers Schenk
1951
Loopgroep Kariboes
V.50
5657
(2:20:28)
2:31:35
2285
»
Theo Huistede
1959
Ambt Delden
M.50
4398
(2:22:40)
2:31:35
2287
»
Jan Boonk
1957
Enschede
M.50
4719
(2:24:27)
2:31:36
2288
»
Laurens Landkroon
1970
Enschede
M.40
4034
(2:24:33)
2:31:38
2289
»
Annegret Rothkirch
1952
Bolholt
V.50
5715
(2:20:34)
2:31:39
2290
»
Jan van Marle
1959
LAAC Twente
M.50
4479
(2:23:13)
2:31:39
2291
»
Henriet Bruggink
1957
Deurningen
V.50
5611
(2:20:11)
2:31:51
2291
»
Gerda Koedijk-Paus
1954
Deurningen
V.50
5256
(2:20:11)
2:31:51
2293
»
Jack Hammink
1953
Almelo
M.55
5441
(2:20:48)
2:31:59
2294
»
Ieva Purina
1987
Delden
V.sen
5321
(2:19:31)
2:32:02
2295
»
Dennis Tolhuis
1975
Nederland
BDR21
2510
(2:29:58)
2:32:02
2296
»
Benny Meulenbroek
1963
Tubantia clinics
M.45
5217
(2:21:24)
2:32:03
2297
»
Jeroen Janse
1990
Goor
M.sen
5474
(2:19:48)
2:32:05
2298
»
Ronald Snijders
Enschede
BDR21
2809
(2:29:49)
2:32:12
2299
»
Johan Kamp
1968
Nijverdal
M.40
5573
(2:21:02)
2:32:16
2300
»
Ingrid Vloothuis
1965
Marathon Pim Mulier
V.40
5460
(2:25:17)
2:32:18
2301
»
Petro Alferink
1961
Vroomshoop
M.45
5359
(2:24:20)
2:32:19
2302
»
Vanessa Stanzel
1979
Münster
V.sen
5377
(2:19:54)
2:32:21
2303
»
Hiska Bakker
1964
Tubantia clinics
V.45
5206
(2:22:39)
2:32:24
2304
»
Willem Havermans
1960
Nederland
BDR21
2621
(2:29:54)
2:32:24
2305
»
Pieter Hattu
1960
Venlo
M.50
4275
(2:25:08)
2:32:26
2306
»
Kim Kroeze
1986
De Lutte
V.sen
5439
(2:22:24)
2:32:27
2307
»
Suzan Sulaiman
1960
Dutch Runners Gold
V.45
4602
(2:24:26)
2:32:39
2308
»
Mark Nijmeijer
1972
Enschede
M.35
5208
(2:21:55)
2:32:40
2309
»
Annemie Vredegoor-Rouing
1958
Iphitos
V.50
5127
(2:22:19)
2:32:42
2310
»
Henk Jansen
1967
Putten
M.40
4792
(2:21:28)
2:32:47
2311
»
Dinant Knol
1962
Enter
M.45
5482
(2:26:34)
2:33:00
2312
»
Marjon Mulder
1972
Enschede
V.35
3790
(2:26:15)
2:33:05
2313
»
Remco Schillemans
1972
Enschede
M.35
3701
(2:26:16)
2:33:05
2314
»
Jan Volbers
1965
Enschede
M.40
5148
(2:21:41)
2:33:07
2315
»
Gerrit Peters
1950
Enschede
M.55
5190
(2:22:15)
2:33:11
2316
»
Maria Maatje
1951
Enschede
V.50
5257
(2:21:00)
2:33:13
2317
»
Arie Bijl
1952
TION
M.55
4748
(2:26:12)
2:33:15
2318
»
Christine Weernink
1957
Enschede
V.50
5601
(2:21:39)
2:33:16
2319
»
Jürgen Diekmann
1947
FC Schüttorf 09
M.60
5408
(2:22:52)
2:33:17
2320
»
Jan Nelissen
1954
Hengelo Ov
M.55
5290
(2:20:53)
2:33:30
2321
»
Toon Janssen
1956
LAAC Twente
M.50
5465
(2:20:54)
2:33:30
2322
»
Roswitha Diekmann
1957
FC Schüttorf 09
V.50
5409
(2:23:05)
2:33:32
2323
»
Miriam Kimkes
1977
Amsterdam
V.sen
5215
(2:25:59)
2:33:34
2324
»
Emiel Koster
1967
Beltrum
M.40
5143
(2:22:41)
2:33:36
2325
»
Yvonne Verdriet
1961
Enschede
V.45
5490
(2:26:06)
2:33:36
2326
»
Eckhard Stücke
1954
Lage
M.55
5413
(2:23:06)
2:33:37
2327
»
Gerard Kamp
1954
Marathon Pim Mulier
M.55
4578
(2:24:30)
2:33:49
2328
»
Braakhuis
1955
Dionysos
M.50
5725
(2:25:02)
2:33:55
2329
»
Jannie Staal
1958
Enschede
V.50
5515
(2:21:37)
2:34:08
2330
»
Aziza Lvetkenhorst
1971
Vresden
V.35
5602
(2:22:50)
2:34:09
2331
»
Ferdie de Boer
1948
Avanti-Wilskracht
M.60
4487
(2:25:07)
2:34:20
2332
»
Henriette Kroeze
1955
Hengelo Ov
V.50
5428
(2:24:25)
2:34:27
2333
»
Schleurholts
1974
Utrecht
M.35
11486
(2:24:11)
2:34:29
2334
»
Adrie Flöss
1961
AV Haaksbergen
V.45
5292
(2:22:49)
2:34:30
2335
»
Ria Busschers
1951
TION
V.50
5605
(2:23:28)
2:34:31
2335
»
Jan Te luggenhorst
1946
ASV
M.60
4817
(2:24:23)
2:34:31
2337
»
Erik Sloothaak
1963
Zwolle
M.45
5197
(2:22:36)
2:34:37
2338
»
Jules van Straaten
1968
Tubantia clinics
M.40
5220
(2:24:08)
2:34:38
2339
»
Beate Elfring
1961
Marathon Ibbenburen
V.45
5399
(2:23:28)
2:34:42
2340
»
Siegfried Haneman
1956
Marathon Ibbenburen
M.50
5729
(2:23:28)
2:34:43
2341
»
Bennie Geerdink
1961
Almelo
M.45
2022
(2:29:53)
2:34:43
2341
»
Annemiek Geerdink
1987
Almelo
V.sen
5580
(2:29:52)
2:34:43
2343
»
Ellen Lange
1957
Tubantia clinics
V.50
5232
(2:23:58)
2:34:45
2344
»
Chris Bentem
1968
Enschede
V.40
5518
(2:23:45)
2:34:45
2345
»
Janet Vrielink
1967
Goor
V.40
5113
(2:24:32)
2:34:49
2345
»
Chantal Dijkhuis
1973
Tubantia clinics
V.35
5224
(2:24:16)
2:34:49
2347
»
Johan Hogeveen
1960
Almere
M.45
5475
(2:23:48)
2:34:50
2348
»
Els Bosch
1967
Enschede
V.40
4778
(2:26:09)
2:34:52
2349
»
Christian Wagner
1966
Bocholt
M.40
5390
(2:23:11)
2:35:06
2350
»
Ko Lorist
1936
Groenlo
M.60
5531
(2:28:47)
2:35:18
2351
»
Dinette van de Put
1971
Ommen
V.35
5116
(2:22:46)
2:35:19
2352
»
Wilma Wessels-Baas
1976
Almelo
V.sen
5525
(2:22:46)
2:35:19
2353
»
Gert Holsbeeke
1965
Enschede
M.40
5470
(2:24:09)
2:35:29
2354
»
Michel van der Genugten
1971
Losser
M.35
5357
(2:25:44)
2:35:30
2355
»
Claudia de Wied
1967
Veluwe
V.40
5163
(2:23:23)
2:35:31
2356
»
Renate Wiedeman
1963
Amsterdam
V.45
4292
(2:26:30)
2:35:37
2357
»
Elvira Lechel
1961
Gronau
V.45
5544
(2:24:25)
2:35:47
2358
»
Henk Stuurman
1950
Dutch Runners Basic
M.55
5212
(2:25:01)
2:35:51
2359
»
Leo Waller
1960
Enter
M.45
2228
(2:30:15)
2:35:57
2360
»
Sandra Pool
1979
Oldenzaal
V.sen
4514
(2:27:00)
2:35:57
2361
»
Hans van Kouwen
1953
Leeuwarden
M.55
5346
(2:24:18)
2:36:00
2362
»
Berend Jansen
1985
Nederland
BDR21
2586
(2:34:19)
2:36:06
2363
»
Jan Kuiper
1960
Enschede
M.45
5141
(2:24:50)
2:36:07
2364
»
Liesbeth Nijholt
1966
Almelo
V.40
5454
(2:23:53)
2:36:14
2365
»
Grian Veurink-veenstra
1953
Tubantia clinics
V.50
5319
(2:30:55)
2:36:15
2366
»
Hans Assink
Enschede
BDR21
2790
(2:33:58)
2:36:19
2367
»
Anke Pots
1984
Utrecht
V.sen
5329
(2:23:42)
2:36:19
2368
»
Bram Siero
1982
Roosendaal
M.sen
5507
(2:23:40)
2:36:19
2369
»
Robert Cruiming
1972
Enschede
M.35
5193
(2:25:50)
2:36:27
2370
»
Raymond Bloemendaal
1978
Enschede
M.sen
3901
(2:35:19)
2:36:27
2371
»
Ton Hendriksen
1946
Amersfoort
M.60
5334
(2:25:41)
2:36:37
2372
»
Alies Logt
1970
Daventria
V.35
4249
(2:25:48)
2:36:42
2373
»
Kiky Hellegers
1988
Oldenzaal
V.sen
5229
(2:24:52)
2:36:44
2374
»
Martin Tiggeloven
1956
Winterswijk
M.50
5161
(2:27:58)
2:36:45
2375
»
Andrea Duhn
1973
Nordhorn
V.35
5557
(2:25:00)
2:36:49
2376
»
Rita Rikhof
1957
Enschede
V.50
5358
(2:24:50)
2:36:53
2377
»
Joop de Lange
1969
Losser
M.40
5527
(2:24:38)
2:36:58
2378
»
Tom Liedenbaum
1979
Borne
M.sen
4785
(2:24:40)
2:36:59
2379
»
Kevin Beerenfenger
1973
Leiden
M.35
4328
(2:27:59)
2:37:33
2380
»
Herman Herskamp
1969
Enschede
M.40
5478
(2:26:21)
2:37:34
2381
»
Anneliese Döring
1965
Gronau
V.45
5545
(2:26:13)
2:37:36
2382
»
Sylvia Walterbos
1959
LVG
V.50
5109
(2:27:05)
2:37:43
2383
»
Jan Nijboer
1963
enschede
M.45
5774
(2:28:00)
2:37:50
2384
»
Kees Gosseling
1963
Enschede
M.45
4495
(2:29:46)
2:37:50
2385
»
Susanne Holtkamp
1974
Gronau
V.35
5411
(2:26:57)
2:37:53
2386
»
Corina Pasman
1971
Markelo
V.35
5356
(2:26:56)
2:37:57
2387
»
Hugo Schouwink
1959
Rekreatie Sport Twente
M.50
5606
(2:26:17)
2:37:58
2388
»
Andries van Duinen
1962
Enschede
M.45
4254
(2:29:26)
2:37:59
2389
»
Heike Elfert
1973
Nordhorn
V.35
5386
(2:26:13)
2:38:01
2389
»
Silke Wolterink
1973
Nordhorn
V.35
5555
(2:26:13)
2:38:01
2391
»
Jan Folkers
1957
Dutch Runners Gold
M.50
5123
(2:29:41)
2:38:13
2392
»
Jeanet Westerman
1966
Gramsbergen
V.40
5110
(2:29:42)
2:38:14
2393
»
Ellen Boerrigter
1973
Enschede
V.35
5616
(2:25:55)
2:38:24
2394
»
Dennis Hofsté
1980
Enschede
M.sen
4391
(2:31:19)
2:38:37
2395
»
Francis Jansink
1969
Oldenzaal
V.40
5489
(2:26:15)
2:38:41
2395
»
Sandra Wigger
1973
LAAC Twente
V.35
5314
(2:26:14)
2:38:41
2397
»
Liny Schoorlemmer
1961
Tubantia clinics
V.45
5324
(2:28:41)
2:38:42
2398
»
Ellie Bijen
1959
Oldenzaal
V.50
3903
(2:26:18)
2:38:47
2399
»
Jörg Schäning
1961
Lünen
M.45
4674
(2:28:20)
2:39:01
2400
»
Marcel Ekker
1970
Enschede
M.35
5511
(2:29:13)
2:39:04
2401
»
Johan Faber
1961
Enschede
M.45
4276
(2:31:09)
2:39:10
2402
»
J Bijvank
1948
Enschede
M.60
5625
(2:27:14)
2:39:20
2403
»
Henk Bouwhuis
1945
Hengelo Ov
M.60
4294
(2:30:01)
2:39:20
2404
»
Tineke Kollen
1955
Oldenzaal
V.50
5117
(2:28:13)
2:39:21
2405
»
Pieternel van Kreij
1957
Groenlo
V.50
4845
(2:29:12)
2:39:51
2405
»
Henriëtte Schöpping
1961
Avanti-Wilskracht
V.45
5162
(2:28:16)
2:39:51
2407
»
Herbert ter Woerds
1963
Tubantia clinics
M.45
3160
(2:36:49)
2:40:03
2408
»
Aaltjen Volbers
Nederland
BDR21
2834
(2:27:54)
2:40:05
2409
»
Ine Mengerink-Eising
1978
Hengelo Ov
V.sen
5247
(2:27:54)
2:40:27
2410
»
Brigittte Elfers
1972
Goor
V.35
5355
(2:29:31)
2:40:31
2411
»
Dick Teunissen
1967
Haarlo
M.40
5516
(2:29:52)
2:40:37
2412
»
Koos Mellens
1962
Scharmer
M.45
5477
(2:30:49)
2:40:58
2413
»
Dorien Erkelens
1984
Groningen
V.sen
5512
(2:28:50)
2:41:00
2414
»
Gerold Wanninga
1959
Schuttorf
M.50
5733
(2:29:05)
2:41:13
2415
»
Ronald Bax
1962
Veluwe
M.45
4286
(2:29:06)
2:41:13
2416
»
Sweder Schellens
1967
Eindhoven
M.40
4497
(2:33:23)
2:41:15
2417
»
André Klein Gunnewiek
1959
Tubantia clinics
M.50
5231
(2:30:13)
2:41:24
2418
»
Olaf Lohuis
1965
Borne
M.45
5149
(2:32:03)
2:41:24
2419
»
Brigitte Paarmann
1964
Lünen
V.45
5403
(2:30:46)
2:41:25
2420
»
Hanny ter Braak
1955
AV Zeewolde
V.50
5530
(2:29:50)
2:41:27
2421
»
Frank ter Braak
1968
Haaksbergen
M.40
5509
(2:29:52)
2:41:28
2422
»
Eddie Bruins
1956
Tubantia clinics
M.50
5205
(2:32:06)
2:41:39
2423
»
Emil Pietersz
1972
Enschede
M.35
5517
(2:29:42)
2:41:42
2424
»
Jan Leermakers
1960
Eindhoven
M.45
5289
(2:30:13)
2:42:02
2425
»
Ton Brand
1958
Enschede
M.50
5147
(2:32:51)
2:42:09
2426
»
Jaco Treep
1966
Hattem
M.40
5131
(2:42:23)
2:42:23
2427
»
Auke van Selling
1961
Hattem
M.45
5152
(2:31:23)
2:42:24
2428
»
Christiane Thomas
1961
Münster
V.45
5383
(2:30:19)
2:42:31
2429
»
Johnny Haverkate
1968
Dronten
M.40
5136
(2:31:40)
2:42:33
2430
»
Agnes Hospers
1963
Vriezenveen
V.45
5494
(2:30:22)
2:42:39
2431
»
Feronique Maat
1972
Beerzerveld
V.35
5499
(2:30:24)
2:42:39
2432
»
Marianne Colenbrander
1963
Enschede
V.45
5275
(2:31:41)
2:42:47
2433
»
Simon Van der marel
1942
Dutch Runners Gold
M.60
5354
(2:33:13)
2:43:00
2434
»
Maria Abendroth
1953
Spelle
V.50
4647
(2:32:32)
2:43:03
2435
»
Angelika Luckfiel
1955
Spelle
V.50
5378
(2:32:29)
2:43:03
2436
»
J.G. Kuiper
1962
Loopgroep Kariboes
M.45
5658
(2:31:57)
2:43:04
2437
»
Diana Jonkman
1953
Tubantia clinics
V.50
5118
(2:32:08)
2:43:16
2438
»
Carin Veneberg
1959
Enschede
V.50
5529
(2:41:31)
2:43:28
2439
»
Gerald Grashof
1959
Olst
M.50
5431
(2:32:08)
2:43:30
2440
»
Manon te Vaarwerk
1978
Tubantia clinics
V.sen
5345
(2:31:08)
2:43:35
2441
»
Bettina Wellering
1972
Steinfurt
V.35
5380
(2:32:41)
2:43:38
2442
»
Jelle Bakker
1954
Enschede
M.55
5463
(2:32:41)
2:44:15
2443
»
Ed Haren
1951
Almelo
M.55
5746
(2:32:31)
2:44:30
2444
»
Jan Bakker
1958
Enschede
M.50
4750
(2:33:45)
2:44:33
2445
»
Gabi Hermann
1960
Dortmund
V.45
5415
(2:36:38)
2:44:38
2446
»
R. Hilberink
1965
geesteren
M.45
5791
(2:32:51)
2:44:40
2447
»
Bert Voortman
1967
Enschede
M.40
5202
(2:33:35)
2:45:02
2448
»
CJ Smeenk
1960
Enschede
M.50
5713
(2:33:34)
2:45:04
2449
»
Gerard Zwiers
1970
Rijssen
M.40
5128
(2:34:40)
2:45:04
2450
»
Jos van Gisteren
Nederland
BDR21
2827
(2:33:39)
2:45:11
2451
»
Jan Minten
Enschede
BDR21
2795
(2:33:40)
2:45:12
2452
»
Gerard Grootelaar Studio
1963
Tubbergen
M.45
4482
(2:35:33)
2:45:15
2453
»
Jose Grefte Exterkater
1942
Bentelo
V.50
5629
(2:37:14)
2:45:23
2454
»
Mariette Mensink
1956
Oldenzaal
V.50
3908
(2:32:57)
2:45:26
2455
»
Henk w Ribbink
1947
Hoek van Holland
M.60
4774
(2:36:00)
2:45:32
2456
»
Jochen Bösel
1955
Schwerte
M.50
5552
(2:33:06)
2:45:40
2457
»
Elke Eskes-Frey
1964
Gescher
V.45
5402
(2:34:43)
2:45:52
2458
»
Miriam Scholten
1986
Tubantia clinics
V.sen
5325
(2:33:42)
2:46:10
2459
»
Rene Bruiss
1971
Enschede
M.35
5151
(2:34:06)
2:46:18
2460
»
Joep Sillen
1955
Groningen
M.50
4508
(2:36:58)
2:46:28
2461
»
Marian Hogeling Wassenbur
1959
Tubantia clinics
V.50
5210
(2:34:50)
2:46:29
2462
»
Pieter ten Voorde
1959
Loopgroep RUN&FUN Twente
M.50
5196
(2:35:44)
2:46:32
2463
»
P. Schukkink
1945
Enschede
M.60
5560
(2:37:30)
2:46:35
2464
»
Jozien Vogel
1952
Arnhem
V.50
5312
(2:37:40)
2:47:05
2465
»
Richard Beesley
1966
Enschede
M.40
5310
(2:36:08)
2:47:16
2466
»
Ingrid Eggink
1963
ASV
V.45
5337
(2:35:17)
2:47:48
2467
»
Klaas Ketelaar
1952
Dutch Runners Basic
M.55
5484
(2:35:22)
2:47:48
2468
»
Roy Lammerink
1970
Oldenzaal
M.35
5468
(2:37:51)
2:48:20
2469
»
Jose Lummen
1958
Goor
V.50
5134
(2:37:54)
2:48:38
2470
»
Karsten Paarmann
1958
Lünen
M.50
5418
(2:39:01)
2:49:01
2471
»
Jan Vermaas
1963
Poortugaal
M.45
5448
(2:37:41)
2:49:35
2472
»
Rico van Leeuwen
1959
Veluwe
M.50
5363
(2:37:09)
2:49:51
2473
»
Remco Boekhold
1973
Enschede
M.35
5135
(2:38:53)
2:49:59
2474
»
Wim Travaille
1956
Hengelo Ov
M.50
4304
(2:43:23)
2:50:43
2475
»
Mirjam Thijssen-v.d.Grift
1958
Roosendaal
V.50
5299
(2:38:23)
2:50:53
2476
»
Andries Woudstra
1932
Tubantia clinics
M.60
5361
(2:40:04)
2:50:55
2477
»
Ulrike Ziegler
1956
Spelle
V.50
5373
(2:41:13)
2:51:44
2478
»
Alexander de Boer
1976
Enschede
M.sen
5362
(2:39:14)
2:51:49
2479
»
Henk Telgenkamp
1956
LAAC Twente
M.50
5498
(2:39:29)
2:52:01
2480
»
Cees van de Graaf
1942
Enschede
M.60
5642
(2:39:55)
2:52:25
2481
»
Janetta Wolthekker
1985
Nietap
V.sen
5522
(2:41:29)
2:52:53
2482
»
Arianne van Dam
1983
Hilversum
V.sen
2175
(2:49:11)
2:53:34
2483
»
Peter van der Pluijm
1952
Hengelo Ov
M.55
5360
(2:41:56)
2:54:22
2484
»
Bram Jansen
1985
Santry
M.sen
5755
(2:46:40)
2:54:26
2485
»
Gerrit-Jan Achterhuis
1962
Hengelo Ov
M.45
5295
(2:42:24)
2:54:29
2486
»
Ullal Paganetty
1964
Gronau
V.45
5410
(2:43:32)
2:54:29
2487
»
Martin Kok
1958
Enschede
M.50
5519
(2:43:13)
2:54:54
2488
»
Peter Kroezen
1982
Nederland
BDR21
2547
(2:53:10)
2:55:15
2489
»
Reinier Mittendorff Studi
1970
Tubbergen
M.40
4601
(2:48:21)
2:56:36
2490
»
Stefan Kalter
1978
Nederland
BDR21
2548
(2:55:26)
2:57:32
2491
»
Raymond Bruins
1968
LAAC Twente
M.40
5144
(2:45:48)
2:58:04
2492
»
Marianne Herweijer
1966
Amsterdam
V.40
5121
(2:49:32)
2:59:07
2493
»
Hetty Vos
1961
ASV
V.45
5350
(2:47:02)
2:59:35
2494
»
Rob Vos
1962
Neede
M.45
5330
(2:47:29)
3:00:02
2495
»
Herman Hoekman
1961
Amsterdam
M.45
5150
(2:51:00)
3:02:09
2496
»
Kirsten Brummelhuis
1978
Tubantia clinics
V.sen
5322
(2:51:41)
3:02:48
2497
»
Henk Helder
1965
Nederland
BDR21
2654
(3:00:18)
3:04:05
2498
»
Ursula Lohoff
1957
Lunen
V.50
5610
(2:54:56)
3:04:51
2499
»
Truus Hendriksen
1947
Amersfoort
V.50
5333
(2:53:52)
3:04:51
2500
»
Ans van den Broek-Willem
1951
Veluwe
V.50
5260
(2:53:32)
3:05:39
Page:
<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
>