Zoek wedstrijd
Uitslagen van Wanzele loopt 2016
UItslagen
Leaderboard
10km
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying
all 114
uitslagen
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
#
Netto
Bruto
1
»
Sander Verminck
1980
Wanzele
M
387
(33:25)
33:26
2
»
Jody Schoorens
M
60735
(36:09)
36:09
3
»
Erik Desmet
M
52099
(38:11)
38:11
4
»
Nina Lauwaert
1975
Wanzele
F
221
(38:12)
38:12
5
»
Stijn Clinkspoor
M
481
(39:02)
39:02
6
»
Jeroen Van Steendam
M
309
(39:03)
39:04
7
»
Gunther Cobbaut
M
52084
(40:01)
40:03
8
»
Patrick Loux
M
60715
(40:06)
40:06
9
»
Bart Claus
M
60736
(40:18)
40:18
10
»
Kenneth Meuleman
1983
Wanzele
M
251
(40:26)
40:27
11
»
STEFAAN FAINGNAERT
M
60719
(40:27)
40:28
12
»
Geert deCraemer
M
14
(40:51)
40:52
13
»
HENDRIK VAN DER ELST
M
60704
(40:52)
40:55
14
»
Gijs Martens
1985
Lede
M
238
(41:09)
41:11
15
»
Gunther Mattens
M
60740
(41:33)
41:34
16
»
Maarten Clinckspoor
1985
Wanzele
M
65
(41:32)
41:37
17
»
Hedwig Schockaert
M
60723
(41:35)
41:40
18
»
Jo Rennette
M
456
(41:40)
41:41
19
»
NELE VENNEMAN
F
51776
(42:11)
42:13
20
»
ERWIN VAN DEN ABEELE
M
51779
(42:14)
42:17
21
»
Bjarne Rasschaert
M
60728
(42:19)
42:21
22
»
Kevin De Poorter
M
52013
(43:15)
43:17
23
»
Steve Desmet
M
451
(43:20)
43:21
24
»
Davy De Smet
1978
Wichelen
M
141
(43:25)
43:27
25
»
Tim De Reuse
M
60712
(43:41)
43:42
26
»
Pierre Moerenhout
M
52048
(43:52)
43:54
27
»
Peter Jan Van De Poel
M
60714
(43:52)
43:55
28
»
TIM VAN GYSEGEM
M
60703
(43:54)
43:55
29
»
Charles Himpe
1980
Aalst
M
199
(43:58)
44:02
30
»
Gunter Heirman
1971
Lede
M
193
(44:30)
44:33
31
»
Jimmy Meuleman
1975
Wichelen
M
253
(44:46)
44:49
32
»
Stijn Wille
1981
Lede
M
405
(44:45)
44:51
33
»
Filip Ooghe
M
60734
(45:22)
45:23
34
»
Peggy Steenhaut
1972
Lede
F
310
(45:37)
45:39
35
»
Filip Sabbe
1970
Wichelen
M
292
(45:35)
45:40
36
»
dIRK Claus
M
446
(45:55)
45:58
37
»
PAUL MATTHYS
M
52017
(46:10)
46:16
38
»
KRISTOF GERARD
M
60720
(46:24)
46:27
39
»
Bregt Van Goethem
1983
Affligem
M
351
(47:22)
47:34
40
»
Marc De Smet
1979
Lede
M
137
(47:34)
47:36
41
»
Steven Lievens
M
60741
(47:33)
47:40
42
»
Leen Eylenbosch
F
51796
(47:42)
47:47
43
»
Kim Jaspers
M
60725
(47:46)
47:50
44
»
An De Bergé
1980
Lede
F
76
(47:47)
47:51
45
»
Eline Hoorne
F
51797
(47:47)
47:52
46
»
Jonas Van Hecke
1987
Zingem
M
353
(47:56)
48:07
47
»
Kenny Vermassen
1983
Schellebelle
M
386
(48:10)
48:12
48
»
Michael Meskens
M
52018
(48:35)
48:38
49
»
Gurt Van Rossem
M
60706
(48:59)
49:04
50
»
Michiel Mertens
2000
Smetlede
M
250
(49:12)
49:14
51
»
Indi Smitz
M
5
(49:29)
49:37
52
»
Katelijn Boelaert
F
60701
(49:45)
49:50
53
»
Yoshi De Ghouy
M
51998
(49:46)
49:53
54
»
Kris De Nijs
M
60711
(50:02)
50:04
55
»
Luc Vanderpoorten
M
60732
(50:01)
50:06
56
»
Arthur Lievens
2001
Geraardsbergen
M
230
(50:00)
50:06
57
»
Tjerk Beke
M
418
(49:57)
50:07
58
»
Kris De Smet
1977
Erondegem
M
135
(50:12)
50:14
59
»
Christian Duvillier
M
60710
(50:32)
50:35
60
»
Johan De Geyter
M
443
(50:39)
50:43
61
»
Pascale Selleslagh
M
60702
(50:56)
51:02
62
»
KRISTOF BOTERBERG
1975
MOORSEL
M
43
(51:17)
51:22
63
»
Bram Carrein
1979
Lede
M
63
(51:39)
51:47
64
»
Sigrid De Neve
1982
Lede
F
108
(51:51)
51:53
65
»
Filip Tillon
1975
Bambrugge
M
315
(51:53)
51:56
66
»
Christophe Mertens
1975
Smetlede
M
248
(51:53)
51:56
67
»
Marnix Vanderspiegel
M
51995
(52:00)
52:02
68
»
Jan Govaert
M
453
(52:00)
52:08
69
»
Ann Tas
F
52080
(52:20)
52:25
70
»
Wouter Wille
1980
Wanzele
M
402
(52:49)
52:55
71
»
Seppe Moerman
M
467
(53:25)
53:25
72
»
Wim De Boeck
M
60731
(53:44)
53:50
73
»
Yves De Meersman
M
60722
(53:54)
54:05
74
»
NICOLE DE WILDE
F
60718
(54:03)
54:06
75
»
Late entry
52043
(53:59)
54:06
76
»
Vanessa Vanderstuyft
M
60708
(54:51)
54:55
77
»
Philippe Seey
M
60709
(54:51)
54:55
78
»
Yves Devroede
M
60717
(55:11)
55:17
79
»
Bart Romanus
M
60716
(55:12)
55:17
80
»
Didier Mercier
M
60739
(55:15)
55:17
81
»
Bart Eelbode
M
52076
(55:16)
55:25
82
»
Noël Pauwels
M
2
(55:40)
55:49
83
»
Klaartje De Graaf
F
13
(55:42)
55:49
83
»
Joris Smeulders
M
1
(55:41)
55:49
85
»
Bart Fahy
1967
Erondegem
M
175
(55:59)
56:04
86
»
Joris Van Impe
1966
Lede
M
357
(56:01)
56:12
87
»
Dirk Lievens
1960
Geraardsbergen
M
228
(56:11)
56:17
88
»
Paul Dierick
M
60733
(56:46)
56:51
89
»
Marleen Van Eester
M
11
(57:19)
57:29
90
»
Sveb Matthys
1980
Oostakker
M
244
(57:39)
57:44
91
»
HERMAN DE VISSCHER
1957
WANZELE
M
148
(57:47)
57:52
92
»
Timmy Herzeel
M
21
(58:40)
58:50
93
»
Filip De Dyn
1970
Lede
M
86
(58:43)
58:53
94
»
Filip Vandeputte
M
60724
(58:51)
58:54
95
»
Marijke Dooms
1982
Impe
F
171
(59:03)
59:10
96
»
Nathalie De Sutter
1977
Oordegem
F
143
(59:20)
59:24
97
»
Ethel Stroobants
1971
Erondegem
F
312
(59:25)
59:28
98
»
Marc Dhaese
1965
Lede
M
161
(59:43)
59:50
99
»
Timothy Kustermans
1974
Vremde
M
219
(59:52)
59:59
100
»
Koen Van Valsem
M
12
(1:00:13)
1:00:23
101
»
KRIS VAN DAMME
M
60721
(1:00:49)
1:00:53
102
»
Late entry
52016
(1:00:47)
1:00:56
103
»
Eva Vanryckeghem
M
60737
(1:01:25)
1:01:27
104
»
MIMI VAN IMPE
F
336
(1:02:18)
1:02:29
105
»
WILLY BAEVEGEMS
M
346
(1:02:18)
1:02:30
106
»
Frieda Laroy
M
60727
(1:03:37)
1:03:40
107
»
Els Van Der Meersche
F
52021
(1:03:39)
1:03:47
108
»
Kris Beerens
M
52022
(1:03:39)
1:03:48
109
»
Johan Sleeckx
M
4
(1:04:46)
1:04:55
110
»
Nele Duellaert
F
66
(1:04:47)
1:04:55
111
»
Eva De Smedt
F
60713
(1:07:21)
1:07:28
112
»
nele vanacker
1974
wichelen
F
374
(1:14:01)
1:14:07
113
»
anneliese hofmans
1979
schellebelle
F
200
(1:14:02)
1:14:08
114
»
Kris Fastenakels
M
3
(1:14:07)
1:14:17