Uitslagen van Meppel city run 2016
UItslagen
Leaderboard
4 Engelse Mijlen
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying uitslagen
1 - 250
of
1104
in total
Page:
<
1
2
3
4
5
>
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
#
Netto
Bruto
1
»
Roy Hoornweg
1989
De Gier Bloemen/Runnersworld
M
1097
(19:06)
19:06
2
»
Alwin Heijting
1986
De Gier Bloemen/Runnersworld
M
1095
(20:43)
20:44
3
»
Erwin Akkerman
1979
De Gier Bloemen/Runnersworld
M
1096
(21:14)
21:15
4
»
Sander Kloosterziel
1998
AV PEC 1910 (Zwolle)
M
872
(21:27)
21:27
5
»
Leon van der Lans
1986
Run2Day Hoogeveen/Emmen
M
1045
(21:58)
21:59
6
»
Jessica Oosterloo
F
874
(22:20)
22:20
7
»
Alwin Hoorn
1994
HAC63 (Hoogeveen)
M
295
(22:24)
22:25
8
»
Niels de Rijk
1989
Run2Day Hoogeveen/Emmen
M
1046
(22:37)
22:37
9
»
Samuel Hofman
1999
BB Lopers (Zwolle)
M
288
(23:21)
23:22
10
»
Pepijn Bijsterbosch
1989
Heerde
M
60
(23:26)
23:27
11
»
Eline Glas
1987
De Gier Bloemen/Runnersworld
F
1094
(24:03)
24:04
12
»
Ruud Baaiman
1983
GAC Hilversum (Hilversum)
M
18
(24:30)
24:32
13
»
Marco Noordhuis
1966
Emmen
M
492
(24:33)
24:34
14
»
Anouk Lindenholz
F
880
(24:34)
24:36
15
»
Rolf ten Heuvel
1996
Havelte
M
272
(24:49)
24:51
16
»
Yves Spruijt
2001
Meppel
M
643
(24:55)
24:57
17
»
Ine Snoeken
1978
De Gier Bloemen/Runnersworld
F
1093
(25:02)
25:03
18
»
Eric Kloosterziel
1961
AV PEC 1910 (Zwolle)
M
873
(25:05)
25:05
19
»
Jorik van der Staaij
1980
De Sprinter (Meppel)
M
645
(25:10)
25:11
20
»
Remco Akse
1993
BB Lopers (Zwolle)
M
6
(25:17)
25:18
21
»
Job ten Heuvel
1998
Havelte
M
271
(25:18)
25:20
22
»
Redmar Eekhof
1977
De Sprinter (Meppel)
M
183
(25:20)
25:22
23
»
Lars Antonides
1999
Meppel
M
10
(25:20)
25:25
24
»
Mart Rozema
1991
Zwolle
M
583
(25:22)
25:27
25
»
Stephen Riemens
1963
BB Lopers (Zwolle)
M
570
(25:31)
25:32
26
»
rudie troost
1988
rouveen
M
698
(25:43)
25:46
27
»
Gijsbert Klaassen
1984
Utrecht
M
362
(25:44)
25:50
28
»
Jelmer Meijerink
1989
Meppel
M
460
(25:48)
25:57
29
»
Erik Heinen
Scania 9
M
1231
(25:56)
25:57
30
»
Mads Meijer
2003
Meppel
M
458
(25:55)
25:57
31
»
Erik Kort
1973
MEPPEL
M
396
(26:02)
26:04
32
»
Bart van Deel
1985
Fysio De Commissaris
M
1032
(26:04)
26:09
33
»
Frank Hagedoorn
1997
Albert Heijn Meppel Team 1
M
1073
(25:53)
26:10
34
»
maarten scholing
2000
Meppel
M
612
(26:12)
26:15
35
»
Rob Westenbrink
1984
Astava
M
1066
(26:06)
26:17
36
»
Anne-Sophie Kok
1986
Run2Day Hoogeveen/Emmen
F
1087
(26:16)
26:18
37
»
Rolf Gier de
1968
Meppel
M
62846
(26:24)
26:26
38
»
Marco Smit
1986
Uiterwijk Winkel 1
M
955
(26:25)
26:31
39
»
Lennart Derksen
2001
BRT
M
150
(26:33)
26:35
40
»
Luca Broers
2003
Meppel
M
117
(26:34)
26:36
41
»
Eugene Postma
1977
Deventer
M
548
(26:38)
26:41
42
»
Karel Prins
1969
Rendo 1
M
1036
(26:39)
26:42
43
»
Niels Hilgenga
2003
Meppel
M
276
(26:38)
26:43
44
»
Vincent Tigelaar
1983
Uiterwijk Winkel 1
M
952
(26:45)
26:45
45
»
Jasper Piso
1999
Meppel
M
528
(26:41)
26:48
46
»
Cora Kloosterziel
1963
AV PEC 1910 (Zwolle)
871
(27:04)
27:07
47
»
patrieck eilander
1980
Meppel
M
185
(27:10)
27:14
48
»
Marcel Rook
1978
Gemeente Meppel
M
1122
(27:01)
27:15
49
»
Pasquale Vittorioso
1984
Meppel
M
744
(26:44)
27:18
50
»
Derk Jensema
1995
Meppel
M
313
(27:13)
27:19
51
»
Hans Noppers
1985
Alliance Healthcare 3
M
1063
(27:15)
27:20
52
»
Ruben Schuinder
1994
Route99ers
M
939
(26:48)
27:22
53
»
Kevin Feijth
1987
Zwolle
M
62834
(27:20)
27:25
54
»
Daan Klunder
1998
Albert Heijn Meppel Team 1
M
1081
(27:10)
27:27
55
»
Erik Rozendom
1987
Nijeveen
M
585
(27:25)
27:29
56
»
Andries Hooijsma
1964
Onderwijsbureau
M
1014
(27:18)
27:30
57
»
Frans van Ramshorst
1970
Onderwijsbureau
M
1015
(27:19)
27:31
58
»
Vincent Kuik
1988
Meppel
M
412
(27:28)
27:35
59
»
Danny Gaal
1988
Meppel
M
209
(27:28)
27:35
60
»
Mesfun Habtab
1974
Koekange
M
832
(25:57)
27:40
61
»
Dieter Kroek
1985
Meppel
M
402
(27:33)
27:40
62
»
Bas Witjes
1978
Lever Notarissen 2
M
1008
(27:41)
27:42
63
»
Maarten Bakker
1999
Meppel
M
27
(27:44)
27:49
64
»
Roelof Sondaar
Scania 5
M
1210
(27:50)
27:53
65
»
Klaas Hoekstra
1968
AV Heerenveen (Heerenveen)
M
283
(27:53)
27:56
66
»
Martijn Boesjes
1984
Wanneperveen
M
84
(27:54)
27:56
67
»
Arne Eggens
1980
Rabobank 1
M
1126
(27:50)
28:01
68
»
Antien van der Vegt
1977
881
(28:03)
28:05
69
»
Rudo Tiemens
1978
De Sprinter (Meppel)
M
683
(28:05)
28:06
70
»
Mannes Hofsink
1981
Meppel
M
289
(28:07)
28:13
71
»
Steven van der Niet
1983
Toyota 1
M
1132
(27:35)
28:16
72
»
Martijn van de Tonnekreek
1988
GoorGoor
M
696
(28:13)
28:16
73
»
Lars Hogen-Esch
1995
Prima Life
M
291
(26:48)
28:17
74
»
Johan Ten Kate
1973
Toyota 3
M
1140
(27:41)
28:20
75
»
Dennis Jonker
1993
Run2Day Hoogeveen/Emmen
M
1088
(28:25)
28:26
76
»
Rick Smit
1990
Meppel
M
634
(28:19)
28:30
77
»
Wessel Terpstra
1999
Meppel
M
680
(28:27)
28:32
78
»
Klaas Hilgenga
1999
Meppel
M
277
(28:28)
28:33
79
»
Jarno Jonas
Scania 12
M
1171
(28:32)
28:37
80
»
Sabine Nijstad
1993
HAC63 (Hoogeveen)
329
(28:37)
28:41
81
»
Bert B Otten
1977
Hollandscheveld
M
508
(28:39)
28:42
82
»
Bryan Koster
1994
Uiterwijk Winkel 1
M
948
(28:36)
28:42
83
»
Tamara de Vries
1985
meppel
F
765
(28:40)
28:42
84
»
Joris van Kasteel
2001
PCBOPLUS5
M
1111
(28:46)
28:47
85
»
mees veldboom
2001
De Sprinter (Meppel)
M
718
(27:16)
28:51
86
»
Sofia Bosch
1990
Daarle
F
97
(27:42)
28:52
87
»
Dirk Jan van der Meulen
1977
Fysio De Commissaris
M
1035
(28:48)
28:54
88
»
Barbara de Grouw
1997
Albert Heijn Meppel Team 1
F
1082
(28:37)
28:55
89
»
Albert de Boer
1963
Meppel
M
78
(28:56)
28:59
90
»
Stefan Nijmeijer
1985
Meppel
M
490
(28:55)
29:03
91
»
Mereyn Geskus
1997
Albert Heijn Meppel Team 1
M
1076
(28:47)
29:07
92
»
Edward Rozendal
1975
AV Start 78 (Steenwijk)
M
584
(28:58)
29:10
93
»
Ruben Tigelaar
1980
Uiterwijk Winkel 2
M
953
(29:10)
29:11
94
»
Late entry
1243
(27:59)
29:11
95
»
Menfred Kloppenburg
1975
Erica
M
374
(29:13)
29:13
96
»
Bauke Scholtens
2001
Team VH
M
1156
(29:01)
29:13
97
»
Bram Boon van der
Scania 5
M
1207
(29:12)
29:14
98
»
Gerrit Griffioen
1987
PCBOPLUS5
M
1102
(29:10)
29:16
99
»
Marcel Hoes
1968
Rabobank 1
M
1128
(29:08)
29:18
100
»
Willem Kruithof
1966
Prima Life
M
409
(27:47)
29:18
101
»
Rikus Napel ten
Scania 7
M
1221
(28:44)
29:22
102
»
Kristiaan Timmer
1985
Zwolle
M
687
(29:13)
29:23
103
»
Nico de Jong
1983
Heerenveen
M
319
(29:22)
29:25
104
»
Bart Uiterwijk Winkel
1964
Uiterwijk Winkel 2
M
951
(29:27)
29:28
105
»
Alco Boesjes
1977
Meppel
M
85
(27:47)
29:28
106
»
Rik de Jonge
1990
Helmond
M
323
(29:23)
29:30
107
»
Timo Kip
2002
Meppel
M
360
(28:18)
29:31
108
»
Christiaan Kodde
1978
Team KFFA
M
947
(29:02)
29:36
109
»
Edwin Maat
1979
Zwolle
M
447
(29:30)
29:37
110
»
Hugo Paya
1991
Meppel
M
518
(28:27)
29:38
110
»
Job Jobing
2002
Meppel
M
317
(29:36)
29:38
112
»
Cor Hartholt
1984
PCBOPLUS5
M
1112
(29:31)
29:38
113
»
Gert Jan de Haan
1985
Prima Life
M
237
(28:06)
29:40
114
»
Marcel Zijlstra
Scania 5
M
1211
(29:13)
29:42
115
»
Albert Blok
1986
Cinco Cleaning
M
1025
(29:00)
29:43
116
»
Cor Knipmeijer
1962
Prima Life
M
376
(28:07)
29:44
117
»
Aran Ten Hoeve
2001
De Sprinter (Meppel)
M
284
(29:46)
29:46
118
»
L Jonkman
1976
Meppel
M
332
(28:34)
29:48
119
»
Rick Wessel
1990
Toyota 1
M
1134
(29:11)
29:51
120
»
Sandor Houwelingen
1971
Venrooy-1
M
1002
(29:06)
29:52
121
»
Corne Berends
1990
Prima Life
M
52
(28:24)
29:56
122
»
arjan A talen
1985
Meppel
M
671
(28:42)
29:56
123
»
Ad van Bruggen
1961
meppel
M
119
(29:52)
29:57
123
»
Bas Werners
1981
Meppel
M
779
(28:01)
29:57
125
»
bjorn de vries
1996
Meppel
M
764
(28:48)
29:59
126
»
Pieterjan Overzet
1982
Meppel
M
514
(28:46)
30:02
127
»
Jesse van der Linde
1999
Toyota 4
M
1148
(29:22)
30:06
128
»
Damian van Kolthoorn
2000
maccies
M
937
(30:00)
30:09
129
»
Fiona Klaassen
1975
PCBOPLUS3
F
1115
(29:42)
30:10
130
»
Mark Duijtshoff
1953
Lever Notarissen 2
M
1011
(30:10)
30:12
131
»
Frits Zondag
1989
Alliance Healthcare 3
M
1059
(30:05)
30:16
132
»
Albert van Hien
1958
AV Start 78 (Steenwijk)
M
274
(29:55)
30:17
133
»
René Spin
1982
Team Harskamp
M
960
(29:44)
30:18
134
»
Cor Antonides
1971
Meppel
M
9
(30:13)
30:19
135
»
Marissa Vermue
1990
Lever Notarissen I
F
989
(30:19)
30:20
136
»
Alien Flik
Scania 15
F
1190
(29:48)
30:22
137
»
Thijn ten Heuvel
2002
Havelte
M
266
(29:09)
30:22
138
»
Jirtsin Beenhakker
1977
Ruinen
M
39
(29:14)
30:24
139
»
Devlin Rink
2003
meppel
M
574
(30:25)
30:30
140
»
Martijn Groot Nibbelink
1975
Meppel
M
233
(29:18)
30:30
141
»
Maarten Gubler
1991
Fysio De Commissaris
M
1034
(30:17)
30:31
142
»
Kaj van 't Ende
1978
Gemeente Meppel
M
1121
(28:56)
30:32
143
»
Marcel Kooiker
1987
Staphorst
M
391
(29:24)
30:38
144
»
Wouter beenen
2000
Meppel
M
38
(30:30)
30:41
145
»
Maurice Veijer
1980
Stadtmuller 4
M
1119
(30:21)
30:43
146
»
Arjen Kiers
1988
Wapse
M
354
(30:33)
30:43
147
»
hendrik koekoek
1996
Rogat
M
380
(28:32)
30:43
148
»
Hans Roos
1971
Loopgroep Groningen (Groningen)
M
577
(29:33)
30:44
149
»
Daan Kamans
2002
Meppel
M
333
(29:32)
30:46
150
»
Nico Appelo
1977
Drenthe College 1
M
972
(30:10)
30:49
151
»
Jacques Scholte
1965
De Sprinter (Meppel)
M
613
(29:42)
30:55
152
»
Bas ter Voorde
1991
Alliance Healthcare 3
M
1048
(30:47)
30:58
153
»
Coen Hogg
2000
Meppel
M
1240
(29:29)
31:01
154
»
Luc De De Valk
1993
Meppel
M
144
(30:55)
31:02
155
»
Nick Strijker
1987
Dedemsvaart
M
666
(30:53)
31:02
156
»
Diederik Bolkestein
1980
Fytac Meppel Fysiotherapie
M
1072
(30:19)
31:03
157
»
Maarten van Olphen
1985
Alliance Healthcare 3
M
1054
(30:58)
31:05
158
»
Machiel Diever
1973
Toyota 2
M
1136
(30:30)
31:08
159
»
Ceriel Hoevenberg
2000
McRunners
M
925
(31:00)
31:11
160
»
Roeland Bork
1964
Meppel
M
95
(30:00)
31:12
161
»
Foppe Peterson
1981
Hoogeveen
M
524
(30:04)
31:15
162
»
Jos Arink
1982
Welzijn mensenWerk 1
M
973
(31:03)
31:18
163
»
Mark van der Plaat
1993
Meppel
M
536
(31:13)
31:20
164
»
Dylan Wielhouwer
1998
Meppel
M
787
(28:50)
31:24
165
»
Eduard Hetebrij
1969
Giethoorn
M
265
(30:14)
31:25
166
»
Arthur Kerkdijk
1975
Zwolle
M
352
(30:06)
31:25
167
»
Nicklas Brakke
1983
Staphorsts
M
1239
(31:26)
31:26
168
»
Amarins Krol
1984
Rabobank 1
F
1127
(30:58)
31:26
169
»
Ingmar Wilke
1988
Hoogeveen
M
797
(31:19)
31:31
170
»
Stefan Schaab
2000
Meppel
M
599
(30:27)
31:39
171
»
Gerson van der Grijn
2001
Meppel
M
710
(30:27)
31:40
172
»
Devin van Dijk
1993
Route99ers
M
938
(31:05)
31:41
173
»
Milco Winters
1987
Meppel
M
807
(30:30)
31:42
174
»
vincent wilke
1984
Hoogeveen
M
798
(31:31)
31:43
175
»
Kees Ruijter
1956
Ruinerwold
M
586
(31:36)
31:45
176
»
KLAAS MUSSCHE
1977
Meppel
M
483
(31:37)
31:45
177
»
Bjorn Schutte
1998
Albert Heijn Meppel Team 3
M
856
(31:28)
31:48
178
»
Niels Metselaar
1994
maccies
M
931
(31:41)
31:49
179
»
Marc Groten
Scania 7
M
1220
(31:12)
31:50
179
»
Magnus Ivansson
Scania 5
M
1208
(31:16)
31:50
181
»
Susan van der Salm
1987
Meppel
F
593
(30:40)
31:52
182
»
Arjen Kloosterman
1969
Meppel
M
373
(30:36)
31:52
183
»
Arjen van Arkel
1974
Amersfoort
M
12
(30:37)
31:54
184
»
Mike Verschuur
2000
Meppel
M
732
(30:44)
31:56
185
»
Christina Tijmens
1971
Koekange
F
686
(31:45)
31:57
186
»
Stefanie Jansen
1988
Gemeente Meppel
F
1124
(31:43)
31:58
187
»
Sven van der Meer
1988
Fytac Meppel Fysiotherapie
M
1070
(31:18)
32:03
188
»
Merel Beijer
1993
Albert Heijn Meppel Team 2
F
1086
(31:44)
32:05
189
»
Henk Scholten
Scania 15
M
1187
(31:36)
32:06
190
»
Els Dubbink
1984
De Sprinter (Meppel)
F
177
(30:55)
32:08
191
»
Hugo Kramer
1981
Meppel
M
399
(30:15)
32:10
192
»
Wibo Elzinga
1974
Lelystad
M
188
(30:53)
32:10
193
»
Dirk Mannes
1981
Team Harskamp
M
962
(31:38)
32:11
194
»
Siean Prent
1978
Toyota 5
M
1149
(31:31)
32:14
195
»
Jan Julius Buwalda
1981
Heerenveen
M
62836
(30:21)
32:16
196
»
Kars Rozema
1994
PCBOPLUS5
M
1114
(31:50)
32:16
197
»
Renato Zwolle
1974
Team Harskamp
M
961
(32:06)
32:17
198
»
Roy Mekkring
1980
Team Harskamp
M
959
(31:47)
32:21
199
»
Ronny Bloemberg
1970
Meppel
M
62
(31:09)
32:21
200
»
erwin e rollema
1971
Meppel
M
575
(32:20)
32:22
201
»
Bas van Wegen
1984
Team KFFA
M
946
(31:46)
32:23
202
»
Rutger Heersma
1989
Meppel
M
252
(31:04)
32:23
203
»
Rowan Visscher
2001
Meppel
M
739
(32:23)
32:24
204
»
Erik van Luijk
1979
Welzijn MensenWerk 2
980
(32:12)
32:25
205
»
Nick Schipper
1997
Wapserveen
M
610
(29:53)
32:27
206
»
Ole de Vries
2004
Rogat
M
763
(31:13)
32:29
207
»
Tim Postma
2003
Almere
M
547
(32:29)
32:32
208
»
Selena Frieswijk
2004
Zwolle
F
207
(30:39)
32:32
208
»
Rudi Frieswijk
1973
Zwolle
M
206
(30:39)
32:32
208
»
Lucel Witte
1973
Meppel
M
814
(30:28)
32:32
211
»
Sylvia Talen
1962
Fytac Meppel Fysiotherapie
F
1071
(31:48)
32:33
211
»
Michael Noordanus
1984
Prima Life
M
491
(31:00)
32:33
213
»
Jorick Wimmenhoeve
1993
Albert Heijn Meppel Team 1
M
1078
(32:17)
32:34
214
»
jan compagner
1975
rouveen
M
131
(31:24)
32:35
215
»
Geert Bremmer
1987
Hoogeveen
M
111
(31:18)
32:38
215
»
Frank Overweg
1984
Nijeveen
M
513
(31:24)
32:38
217
»
Michiel Harwig
Scania 19
M
1204
(32:02)
32:40
218
»
Gert van Unen
1966
Dwingeloo
M
477
(31:27)
32:41
219
»
Evelien Vos
2004
De Sprinter (Meppel)
F
754
(30:22)
32:42
220
»
Annamiek Bathoorn
1981
Peize
F
36
(31:29)
32:44
221
»
Richard Bruins
1976
Astava
M
1067
(32:33)
32:45
222
»
Roelien Schipper
1978
BRT
F
609
(31:04)
32:45
223
»
Stephan Stadtmuller
1985
Stadtmuller 4
M
857
(32:27)
32:49
224
»
randy jansen
1989
Giethoorn
M
306
(31:03)
32:52
225
»
Dennis Spruijt
1998
Meppel
M
644
(32:50)
32:52
226
»
Jeffrey Westra
1987
Albert Heijn Meppel Team 2
M
1083
(32:39)
32:57
227
»
Frank Meulenkamp
1987
Toyota 5
M
1157
(32:15)
32:59
228
»
Eric Koldeweij
Scania 6
M
1212
(32:27)
33:00
229
»
Arjan Drost
1972
Team KFFA
M
944
(32:28)
33:01
230
»
Jarno Heijndijk
1987
M
862
(30:34)
33:01
231
»
Bastiaan nijmeijer
1990
Toyota 1
M
1133
(32:22)
33:02
232
»
Maranda Doornbos
1975
Meppel
F
165
(32:54)
33:04
233
»
Wietze Heijn
1976
Primo Keukens
M
986
(32:35)
33:04
234
»
André Postma
1968
Almere
M
546
(33:02)
33:06
235
»
Démis Doornbos
1974
meppel
M
164
(32:57)
33:08
236
»
Rick Brug
1978
Meppel
M
830
(31:15)
33:09
237
»
Bert van Veen
1980
Stadtmuller 4
M
1117
(32:48)
33:10
238
»
Niels Vriend
2001
Team VH
M
1155
(32:59)
33:10
239
»
Lotte Schiphorst
1992
Lever Notarissen 2
F
1010
(33:08)
33:11
240
»
Henri Bouwknegt
1969
Toyota 5
M
1159
(32:28)
33:11
241
»
Marc-jan van der Linde
1974
Toyota 1
M
1130
(32:29)
33:12
242
»
Eddy de Ruiter
1969
Meppel
M
588
(30:58)
33:13
243
»
René Donker
Scania 5
M
1209
(33:06)
33:14
244
»
Bas Oosterhof
2000
de Hamsters
M
921
(32:41)
33:14
245
»
Dianne Zijlstra
Scania 19
F
1206
(32:44)
33:15
246
»
Frank Schieving
1987
Groningen
M
606
(31:08)
33:17
247
»
Martin Oldeman
1969
Alliance Healthcare 1
M
1051
(32:42)
33:19
248
»
Steffen Witvliet
1991
Rovecom 2
M
1043
(33:03)
33:20
249
»
Lilian Kroon
1975
Steggerda
F
406
(32:07)
33:21
250
»
Marco Heinen
Scania 9
M
1229
(33:17)
33:22
Page:
<
1
2
3
4
5
>