Uitslagen van Meppel city run 2016
UItslagen
Leaderboard
4 Engelse Mijlen
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying uitslagen
251 - 500
of
1104
in total
Page:
<
1
2
3
4
5
>
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
#
Netto
Bruto
251
»
Gre Piso- van der Vis
1968
Meppel
F
530
(33:16)
33:24
252
»
Chris Piso
1967
Meppel
M
529
(33:17)
33:24
253
»
Martijn Visser
1977
Team KFFA
M
945
(32:52)
33:26
254
»
Jeroen Noorman
1976
Rabobank 1
M
1129
(33:16)
33:26
255
»
Albert KWant
1986
Emmen
M
416
(31:54)
33:29
256
»
Marco Swenne
1972
Gemeente Meppel
M
1120
(33:13)
33:30
257
»
Haralt Lucas
1980
Toyota 2
M
1137
(32:49)
33:30
258
»
Thom Westenbrink
1994
Meppel
M
782
(30:58)
33:32
259
»
Menno Vanger
1989
Meppel
M
1233
(30:47)
33:34
260
»
Chris Blok
1967
Meppel
M
69
(31:27)
33:36
261
»
Bert Doze
1959
Annen
M
62840
(32:00)
33:37
262
»
Yana Khen
Scania 13
F
1179
(33:30)
33:40
263
»
Johan Kuiper
1970
Havelte
M
62820
(31:26)
33:41
264
»
Henk Potman
1968
Meppel
M
552
(32:32)
33:45
265
»
Richard HOF
1971
SNS
M
1089
(33:20)
33:46
266
»
Susanne Diever
1974
Toyota 2
F
1135
(33:04)
33:47
267
»
Andre Haandrikman
1978
Meppel
M
238
(32:33)
33:48
268
»
Carien Bargboer
1993
Albert Heijn Meppel Team 3
F
1085
(33:29)
33:48
269
»
Frank Metselaar
1996
Albert Heijn Meppel Team 2
M
1074
(33:27)
33:48
270
»
Hilde Lip
1989
Hollandscheveld
F
431
(32:36)
33:48
271
»
Aeron Geerts
2000
Ruinerwold
M
212
(31:45)
33:49
272
»
Gera Kloeze
1986
Zwolle
F
370
(31:54)
33:50
273
»
Dick Nijmeijer
Scania 12
M
1173
(33:15)
33:52
274
»
Egbert Bouwers
1968
SNS
M
1090
(33:29)
33:56
275
»
Arnold De Vries
1968
Rogat
M
762
(32:40)
33:57
276
»
Hannelore van der spek
1976
De Sprinter (Meppel)
F
639
(33:52)
33:58
277
»
Jurek Oor
1994
Astava
M
1068
(33:47)
33:59
278
»
Bart Lever
1975
Lever Notarissen 2
M
1012
(33:56)
33:59
279
»
Bart Fehse
1962
Havelte
M
200
(33:58)
34:01
280
»
Lammert van de Wal
1987
Welzijn mensenWerk 1
M
976
(33:46)
34:01
281
»
Harry Kikkert
1975
Meppel
M
359
(33:36)
34:02
282
»
Rick Panman
1967
Zwolle
M
516
(32:32)
34:03
283
»
Daan Fehse
1991
Havelte
M
199
(34:02)
34:06
284
»
Gert van Weenen
1962
Meppel
M
852
(32:22)
34:10
285
»
Mats Borgdorff
2002
Meppel
M
93
(32:52)
34:11
286
»
Wim Boverhof
1965
Havelte
M
109
(33:01)
34:11
287
»
Gea Brink
1964
staphorst
F
112
(32:24)
34:12
288
»
Mette Jansen
1983
Hoogeveen
F
308
(32:20)
34:12
289
»
Ab Boschman
1961
Steenwijk
M
98
(31:51)
34:13
289
»
Mark vd meulen
1971
Steenwijk
M
712
(31:52)
34:13
289
»
Henk Veldkamp
1955
Run2Day Hoogeveen/Emmen
M
1047
(33:54)
34:13
292
»
Jos Wind
1989
Rouveen
M
802
(32:30)
34:14
293
»
Arnold Bloemert
1988
Meppel
M
66
(32:25)
34:15
294
»
Henk de Vries
1993
Cinco Cleaning
M
1024
(33:34)
34:16
294
»
Quido van Hien
1991
20
M
275
(32:43)
34:16
296
»
Evert-jan van der Kamp
1964
Prima Life
M
334
(32:42)
34:18
297
»
Jan Maarten Hoorn
1987
Meppel
M
294
(33:00)
34:18
298
»
Esme van der Kamp
1994
Prima Life
F
335
(32:43)
34:18
299
»
Michiel Biemold
1988
Staphorst
M
56
(32:29)
34:20
300
»
Lisette Kok
1997
Albert Heijn Meppel Team 3
F
1080
(34:01)
34:20
301
»
Herman Rozema
1958
Meppel
M
582
(32:15)
34:22
302
»
Lukas Hulzentop
1957
HAC63 (Hoogeveen)
M
298
(33:09)
34:23
303
»
Janine Koops
1977
Rabobank 2
F
1020
(34:04)
34:23
304
»
Tim Cremers
1999
AAC (Amsterdam)
M
135
(33:12)
34:24
305
»
Stan Bloemberg
1998
Meppel
M
829
(32:37)
34:24
306
»
Raymond Richardson
1978
Meppel
M
569
(32:00)
34:26
307
»
Susan Gansekoele
1983
Meppel
F
211
(34:26)
34:30
308
»
Klaas Terpstra
1966
Meppel
M
679
(32:25)
34:32
309
»
John Keizer
1977
Ruinerwold
M
348
(32:36)
34:36
310
»
Janet Vrijs
1972
Alliance Healthcare 2
F
1055
(33:55)
34:37
311
»
Bertine Hoeve-Akkerman
1986
Lever Notarissen I
F
990
(33:58)
34:38
312
»
Johan Kruiger
1968
BRT
M
408
(32:36)
34:39
313
»
Luc Lucardie
1963
Dwingeloo
M
439
(33:25)
34:40
314
»
John van Kuijk
1968
Meppel
M
411
(33:25)
34:41
315
»
Evert-jan jepma
1994
ruinerwold
M
315
(32:54)
34:41
316
»
Elena Sbenghea
1981
Dwingeloo
F
598
(34:43)
34:44
316
»
Marianne Alberts
1986
OBS de Woldstroom
F
917
(34:21)
34:44
318
»
Marloes Kok
1980
Meppel
F
384
(33:32)
34:46
319
»
Gemma van der Kolk
1981
Fysio De Commissaris
F
1033
(34:33)
34:46
320
»
1 2
1953
Rovecom 2
M
1044
(34:33)
34:47
321
»
Lotte Stougie
1991
Meppel
F
664
(34:35)
34:47
322
»
Lucienne Jonge de
Scania 13
F
1178
(34:17)
34:48
323
»
Arjan Witte
1973
Koekange
M
811
(33:31)
34:49
324
»
Gelmer van Dijk
1958
Meppel
M
152
(34:41)
34:50
325
»
Marco Verboom
1970
Emmen
M
729
(32:53)
34:51
326
»
Richard Stegeman
1981
Meppel
M
848
(33:22)
34:52
327
»
Carola Pennix
1965
Prima Life
F
521
(33:21)
34:52
328
»
Eddy van Buiten
1981
Willemsoord
M
124
(32:50)
34:52
329
»
Niels Bentum
1988
Nijeveen
M
50
(33:37)
34:54
330
»
Fred de Groot
1950
Astava
M
1064
(34:43)
34:54
331
»
Arie Kinema
1963
Amersfoort
M
884
(33:04)
34:54
332
»
klaas visscher
1952
De Sprinter (Meppel)
M
738
(33:23)
34:54
333
»
nienke vellinga
1964
AV Start 78 (Steenwijk)
F
722
(32:59)
34:54
334
»
Goukje Suringar
1997
Albert Heijn Meppel Team 2
F
1075
(34:34)
34:56
335
»
Wilco Heinhuis
1976
Meppel
M
256
(32:37)
34:57
336
»
Hedde Keetlaer
1977
Meppel
M
347
(32:56)
34:58
337
»
Wietske Bijlenga
1990
Prima Life
F
59
(33:25)
35:00
337
»
Ruud vermeer
1981
Prima Life
M
731
(33:25)
35:00
339
»
Bert Kampherbeek
1965
Meppel
M
337
(32:53)
35:01
340
»
Sterre Kip
2003
Meppel
F
361
(33:27)
35:02
341
»
William Wemmenhove
1978
Meppel
M
776
(33:50)
35:02
342
»
Anne Bartelds
1945
AV Start 78 (Steenwijk)
M
903
(33:34)
35:04
343
»
Dennis Wildeboer
1985
Meppel
M
795
(35:02)
35:05
344
»
Niek Hissink
1995
Meppel
M
279
(32:31)
35:05
345
»
Marjan Boer de
1958
Meppel
F
1232
(33:11)
35:06
346
»
Devon de Lange
1999
McRunners
M
926
(34:56)
35:06
347
»
Michael Zwart
1984
Meppel
M
826
(33:14)
35:08
348
»
Ewoud Bos
1987
Koekange
M
96
(33:13)
35:08
349
»
Erwin Bloemert
1997
Meppel
M
67
(33:19)
35:09
350
»
Roy Thoren
1986
Alliance Healthcare 1
M
1049
(34:30)
35:10
350
»
Wiebe de Jong
1968
Primo Keukens
M
985
(34:39)
35:10
352
»
Jack vd Berg
1968
Venrooy-1
M
995
(34:23)
35:12
353
»
Stijn Knol
1988
Venrooy-1
M
1005
(34:23)
35:12
354
»
Harry Jonge de
Scania 7
M
1217
(34:48)
35:19
355
»
Niels Vos
1988
Meppel
M
753
(35:14)
35:20
356
»
Rinze van der Hoop
1970
De Sprinter (Meppel)
M
293
(33:15)
35:21
357
»
Kees Voogd
1959
Meppel
M
851
(34:05)
35:22
358
»
Paul Groenen
1982
Horssen
M
230
(33:30)
35:23
359
»
Theo de Jong
1969
Meppel
M
836
(33:04)
35:23
360
»
Manon Bouius
1986
Aadorp
F
102
(33:35)
35:23
361
»
Patrick ten Kate
1975
Hoogeveen
M
343
(34:13)
35:25
362
»
Bjorn Kruizinga
1987
Hoogeveen
M
410
(34:08)
35:25
363
»
Kirsten Noyons
1977
Groningen
F
497
(33:44)
35:27
364
»
Niels van Dalen
1981
Meppel
M
137
(33:37)
35:29
365
»
NataschA Kruid
1988
De Sprinter (Meppel)
F
407
(34:14)
35:29
366
»
Dinand Tol
2004
meppel
M
695
(33:12)
35:29
367
»
Erwan Lucas
2004
Giethoorn
M
441
(33:11)
35:30
368
»
Mirjam Timmer
1970
Meppel
F
688
(33:57)
35:31
369
»
Marjolein Groen
1979
Meppel
F
228
(34:14)
35:33
369
»
Marco Kollen
1990
Team Harskamp
M
958
(34:59)
35:33
371
»
Rutger Janssen
2003
Meppel
M
311
(33:50)
35:34
372
»
Anriët Pruntel
1976
BRT
F
559
(33:54)
35:34
373
»
Simone Tummers
1990
Buitenpost
F
701
(33:45)
35:35
374
»
Leonore de Vrijer
1975
Amsterdam
F
770
(34:04)
35:36
374
»
Bart Rodenhuis
1977
Team KFFA
M
943
(35:00)
35:36
376
»
Agnes Lotstra
1971
Toyota 3
F
1141
(34:54)
35:38
377
»
Dirk Mulder
1977
Uiterwijk Winkel 2
M
956
(35:31)
35:39
377
»
Annemijn van der Laan
2004
Uiterwijk Winkel 1
F
950
(35:31)
35:39
379
»
Henk van den Berg
1956
de Wijk
M
54
(33:32)
35:40
380
»
Bianca Piest
Scania 12
F
1172
(35:09)
35:41
381
»
Rinus Bentum
1960
Prima Life
M
51
(34:09)
35:42
382
»
Gido Zeegers
2004
Meppel
M
823
(33:33)
35:43
383
»
Gerrit Braad
Scania 15
M
1188
(35:07)
35:46
384
»
rob de ruiter
1973
Ruinerwold
M
589
(33:29)
35:46
385
»
Kristi Wezenberg
1993
Meppel
F
786
(33:54)
35:48
386
»
Karin Gehrels
1970
Drenthe College 2
F
965
(35:08)
35:48
387
»
Erik van der Laan
1972
Uiterwijk Winkel 1
M
949
(35:41)
35:50
388
»
Jacco de Jong
1998
Meppel
M
321
(33:58)
35:51
389
»
Artwin Werkman
1966
Meppel
M
777
(33:55)
35:51
390
»
Auke Postma
2003
Meppel
M
550
(34:07)
35:52
391
»
Koen Verburg
1988
Venrooy-1
M
993
(35:05)
35:53
392
»
Frederiek Schutten
1998
McRunners
F
930
(35:07)
35:53
393
»
Edwin Knol
1975
Meppel
M
378
(34:21)
35:53
394
»
Olga van Venrooy
1987
Venrooy-2
F
1003
(35:06)
35:54
395
»
Geert Zanting
1962
Venrooy-1
M
1000
(35:04)
35:54
396
»
Marjo Koldeweij
Scania 10
F
1164
(35:21)
35:54
397
»
Yan Lucas
1970
Giethoorn
M
901
(33:35)
35:55
398
»
Noa Egbertzen
Scania 10
F
1163
(35:25)
35:57
399
»
Wilco Egbertzen
Scania 10
M
1162
(35:26)
35:58
400
»
Christiaan Logtenberg
1990
Zwolle
M
432
(33:29)
35:58
401
»
L Jonker
1976
De Sprinter (Meppel)
F
328
(34:45)
35:58
402
»
Wout van Drunen
1954
Dwingeloo
M
176
(35:50)
36:00
403
»
Jaap den Dulk
Scania 15
M
1189
(35:23)
36:00
404
»
Koert de Vries
1968
De Sprinter (Meppel)
M
769
(34:12)
36:03
405
»
Stef Heeling
1987
Meppel
M
251
(34:52)
36:08
406
»
Esther Zagers
1981
De Sprinter (Meppel)
F
820
(34:35)
36:09
407
»
Julia Heinen
Scania 19
M
1205
(36:02)
36:09
408
»
Maaike Dassen
1990
Lever Notarissen 2
F
1009
(36:07)
36:10
409
»
Geralde Bakker
1986
Koekange
F
26
(34:29)
36:11
410
»
Vincent Jansen
1973
Meppel
M
307
(34:39)
36:14
411
»
Marina Steenbergen
1985
Pesse
F
658
(34:31)
36:14
412
»
Maurits Schutte
1976
Nijeveen
M
624
(34:39)
36:14
413
»
Richard Vrielink
1971
Primo Keukens
M
983
(35:49)
36:18
414
»
Wout Zilverberg
1961
Meppel
M
824
(33:53)
36:19
415
»
Daniël Nieborg
2002
Zwartsluis
M
488
(34:21)
36:19
416
»
Sandra de Haas
1975
Meppel
F
242
(33:51)
36:20
417
»
Fred Grimm
1975
Meppel
M
225
(33:51)
36:20
418
»
Robin Booiman
1977
Meppel
M
89
(34:31)
36:20
419
»
Jan Bakker
1960
Genemuiden
M
62813
(34:42)
36:21
420
»
Angela de Ruiter
1975
Meppel
F
587
(34:06)
36:21
421
»
Harrold Toersen
Scania 12
M
1175
(36:17)
36:22
422
»
Ronni Schuurman
1975
Nieuwleusen
M
626
(34:34)
36:23
423
»
Henk Post
1961
Meppel
M
543
(34:37)
36:24
424
»
Gerard Lamtink
1963
Meppel
M
419
(34:39)
36:24
425
»
Geert Flinkert
1955
Meppel
M
203
(34:21)
36:25
426
»
Jack de Vos
1950
Wanneperveen
M
755
(36:23)
36:27
427
»
HenkJan Mulder
1977
Meppel
M
473
(34:15)
36:28
428
»
Janneke Lamberink
1961
PCBOPLUS4
F
1110
(36:03)
36:30
429
»
Bert Mos
1961
Drenthe College 2
M
968
(35:51)
36:32
430
»
Remko Wemmenhove
1972
Fysio De Commissaris
M
1031
(36:19)
36:33
431
»
Daphne Bennink
1993
Meppel
F
48
(34:23)
36:35
432
»
Anne van der Wijk
1988
Buurtzorg Meppel
F
1100
(35:54)
36:35
433
»
Jenita Reinders
1984
De Sprinter (Meppel)
F
565
(35:01)
36:36
433
»
sam Klunder
1994
nijeveen
M
375
(34:47)
36:36
435
»
Jantienus Nijkoops
1967
Steenwijk
M
489
(35:23)
36:37
436
»
Regien Mos
1968
Drenthe College 2
F
964
(35:55)
36:37
437
»
Roelie Bloemert
1960
Meppel
F
63
(35:21)
36:39
437
»
Henk Daling
1946
HAC63 (Hoogeveen)
M
140
(35:06)
36:39
439
»
Saskia Knol
1975
Toyota 4
F
1150
(35:59)
36:41
440
»
Herman Langhorst
1962
PCBOPLUS5
M
1107
(36:15)
36:42
441
»
Marleen Heinen
1970
Steenwijk
F
255
(34:45)
36:42
442
»
Natasja Tiemens
1982
Genemuiden
F
684
(34:55)
36:43
443
»
Jeroen Velden van der
Scania 13
M
1177
(36:08)
36:43
444
»
Bertus de Groot
1957
Fluitenberg
M
232
(35:30)
36:44
444
»
Stijn Feenstra
1997
Meppel
M
194
(36:37)
36:44
446
»
Jeroen Kos
1974
M
864
(35:04)
36:44
447
»
Caspar van Dalen
2002
Meppel
M
138
(35:10)
36:45
448
»
Roelof Pieter Koning
1972
Gemeente Meppel
M
1123
(36:27)
36:45
448
»
Luca Stalpers
2002
Meppel
M
62816
(35:11)
36:45
450
»
Twan Rekkers
1961
Meppel
M
568
(34:13)
36:46
451
»
Robbert Haar
1997
Alliance Healthcare 1
M
1050
(36:06)
36:46
452
»
Niek van den Bogaard
1991
Route99ers
M
940
(36:12)
36:48
453
»
George Miedema
1967
Nijmegen
M
468
(35:35)
36:49
454
»
Annet Krol
1961
Dwingeloo
F
405
(35:09)
36:49
455
»
Marens Krol
1991
Dwingeloo
F
404
(35:10)
36:49
456
»
Gerrie Ebbeling
1961
Nijeveen
F
452
(35:34)
36:50
457
»
Marian Smit
Scania 14
F
1183
(36:22)
36:50
458
»
Milou Rook
1995
Sint Jansklooster
F
576
(35:02)
36:52
459
»
Marjanne Schapelhouman
1973
De Sprinter (Meppel)
F
600
(35:13)
36:52
460
»
Phyllis Terbeek
1989
Route99ers
F
942
(36:19)
36:55
461
»
Bram van Dorsten
1982
Primo Keukens
M
984
(36:26)
36:58
462
»
Madeleine DIjkman
2003
Meppel
F
156
(35:19)
36:59
463
»
Jans Tabak
1960
Rabobank 1
M
1125
(36:34)
36:59
464
»
Sandra Mondria
1976
Zwolle
F
469
(35:02)
37:00
465
»
Jappie Dijkstra
1984
Dutch Runners
M
158
(35:10)
37:00
466
»
Marjolein Vinkesteijn
1979
Dwingeloo
F
737
(35:21)
37:01
467
»
Annemart Kleijn
2001
De Sprinter (Meppel)
F
840
(34:38)
37:01
468
»
Mariska Meijerink
1979
De Sprinter (Meppel)
F
459
(35:27)
37:03
469
»
Roderick Bos
1983
Alliance Healthcare 1
M
1056
(36:23)
37:04
470
»
Helene Bikker
1979
Rabobank 2
F
1021
(36:46)
37:06
471
»
Nadine Bohemen
2004
Meppel
F
86
(35:32)
37:06
472
»
Auke Vaessen
1983
Meppel
F
704
(35:00)
37:08
473
»
Bert van Dijk
1968
Algemene Bathmense Sportvereniging (Bathmen)
M
153
(34:29)
37:09
474
»
Rendo Rendo reserve
1970
Rendo 1
M
1039
(37:02)
37:09
475
»
Carola Prins-Vonder
1970
Rendo 1
F
1038
(37:03)
37:09
476
»
Janneke van Dam
1969
Prima Life
F
141
(35:30)
37:10
477
»
Sven Bosgraaf
2003
Meppel
M
99
(35:28)
37:11
478
»
Ronald Kuik
1966
Meppel
M
413
(35:10)
37:12
479
»
Roelofje Boldewijn
1986
Staphorst
F
87
(35:38)
37:12
480
»
Rolf Noppers
1984
Emmen
M
495
(35:35)
37:13
481
»
Anna Hofstra
2000
Wanneperveen
F
290
(35:16)
37:14
482
»
Peter van Geldere
1953
AV Start 78 (Steenwijk)
M
215
(35:20)
37:14
483
»
Albert Rink
1960
Meppel
M
573
(35:59)
37:15
484
»
Saskia van Iersel
1990
Havelte
F
300
(35:03)
37:15
485
»
Jan Woldman
1962
Dwingeloo
M
815
(35:58)
37:16
486
»
Riette Smit
1979
Toyota 5
F
1160
(36:33)
37:17
487
»
Johanna Talen
1982
Ruinerwold
F
672
(35:59)
37:17
488
»
Joost de Boer
1977
Meppel
M
75
(35:27)
37:17
489
»
Paul van Os
1955
Welzijn MensenWerk 2
M
982
(37:06)
37:20
490
»
Henk-Jan Geerts
1975
Ruinerwold
M
213
(35:19)
37:21
491
»
Edwin van der Kolk
1979
Nieuwleusen
M
386
(35:25)
37:22
492
»
John Quandt
Scania 16
M
1194
(36:44)
37:23
493
»
Wies Van Van nuenen
1979
Meppel
F
711
(35:44)
37:23
494
»
Wijnand Tromp
Scania 8
M
1222
(36:45)
37:24
495
»
Hans Havers
1994
Meppel
M
249
(35:18)
37:26
496
»
michel drost
1967
Pesse
M
174
(35:33)
37:27
497
»
Jordin Werkman
2003
Meppel
M
778
(35:30)
37:28
498
»
Jordy Slinger
Scania 14
M
1181
(37:21)
37:31
499
»
Dirk Hak
1951
Nijeveen
M
1237
(36:41)
37:32
500
»
Gerbrich Lemstra
1988
Rovecom 2
F
1042
(37:15)
37:32
Page:
<
1
2
3
4
5
>