Uitslagen van Carrier 20 van Alphen 2011
UItslagen
2,5 km Prestatieloop
M
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying uitslagen
251 - 442
of
442
in total
Page:
<
1
2
>
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
#
Netto
Bruto
251
»
Jordyvan der Laan
Alphen aan den Rijn
M
2575
(15:26)
17:58
252
»
Ronald van Beek
Alphen aan den Rijn
M
3385
(17:13)
17:59
253
»
Max van den Broek
Alphen aan den Rijn
M
3455
(16:58)
17:59
254
»
Kevin Valk
de Meridiaan
M
3151
(16:38)
18:02
255
»
Lorenzo Garau
de Meridiaan
M
3192
(16:36)
18:04
256
»
Milan Scholma
Alphen aan den Rijn
M
3146
(17:22)
18:05
257
»
Xin Taphoorn
Alphen aan den Rijn
M
2544
(17:41)
18:06
258
»
Luc van Leeuwen
Alphen aan den Rijn
M
2542
(17:42)
18:08
259
»
Iwan Boer
Alphen aan den Rijn
M
2581
(15:38)
18:11
260
»
Tom van Leeuwen
Alphen aan den Rijn
M
2543
(17:46)
18:11
261
»
Toon Stigter
Alphen aan den Rijn
M
2752
(18:13)
18:13
262
»
Jesse Overmaat
Weert
M
3139
(16:36)
18:15
263
»
Bjorn de Jong
de wereldwijzer
M
3080
(17:41)
18:16
264
»
Taco Overmaat
Weert
M
3143
(16:40)
18:17
265
»
Sandy Bakker
Alphen aan den Rijn
M
3443
(17:20)
18:18
266
»
Youp van Amsterdam
OBS het Startblok
M
3318
(18:10)
18:20
267
»
Yorick Vaartjes
Alphen aan den Rijn
M
2627
(16:19)
18:20
268
»
Theun Albert
OBS De Vroonhoeve
M
2713
(17:41)
18:20
269
»
Boet van Haastregt
Bonifacius school
M
2895
(16:58)
18:21
270
»
Ivar Oortwijn
Alphen aan den Rijn
M
3442
(15:49)
18:23
271
»
Tijs Kok
Het Spinnewiel
M
2650
(16:49)
18:23
272
»
Tobias Seijsener
Jenaplaneet
M
2807
(16:21)
18:24
273
»
Joram van Weerdhuizen
Alphen aan den Rijn
M
3394
(17:00)
18:25
274
»
Robin Uithol
Bonifacius school
M
2969
(17:08)
18:25
275
»
Stan Valk
Bonifacius school
M
2896
(17:03)
18:27
276
»
Thijs v Leeuwen
de Meridiaan
M
3163
(17:00)
18:27
277
»
Mac Koeleman
Bonifacius school
M
2939
(17:04)
18:28
278
»
Thomas Robertson
Het Spectrum locatie Batenstei
M
3269
(17:56)
18:34
278
»
Rick van de Voort
Bonifacius school
M
2906
(17:26)
18:34
280
»
Sadman Islam
Montessorischool
M
3338
(18:09)
18:35
281
»
Jesse Lamberst
Bonifacius school
M
2877
(17:08)
18:35
282
»
Silvester van Kreuningen
OBS het Startblok
M
3317
(16:32)
18:35
283
»
Bram Simonis
Bonifacius school
M
2959
(17:07)
18:36
283
»
Thom Zwaan
Korfbalvereniging Tempo
M
3117
(17:53)
18:36
285
»
Lex Thomas
Bonifacius school
M
2899
(17:13)
18:36
286
»
Loy Egberts
OBS De Vroonhoeve
M
2732
(18:07)
18:37
287
»
Han de Knegt
Bonifacius school
M
2929
(17:31)
18:38
288
»
Tommy Veldman
Alphen aan den Rijn
M
2825
(17:35)
18:41
289
»
Luc Valens
Bonifacius school
M
2961
(17:16)
18:45
290
»
Tim Focke
Jenaplaneet
M
2816
(16:16)
18:45
291
»
Sam Sporre
Hobbitburcht
M
3105
(16:32)
18:45
292
»
Aiden Smith
Alphen aan den Rijn
M
2511
(17:33)
18:46
293
»
Kjeld de Rijk
Alphen aan den Rijn
M
2835
(16:32)
18:46
294
»
Tristan van de Laan
OBS de Horsten
M
3013
(16:18)
18:47
295
»
Thijmen Tromp
het Vianova
M
2873
(18:27)
18:47
296
»
Seth Nijssen
Bonifacius school
M
2971
(17:37)
18:50
297
»
Lucas Marse
de wereldwijzer
M
3083
(18:16)
18:50
298
»
Arjan de Knegt
Alphen aan den Rijn
M
2613
(17:48)
18:52
299
»
Luuk Thomasse
Alphen aan den Rijn
M
2642
(16:36)
18:53
300
»
Mark van Odijk
OBS De Vroonhoeve
M
2758
(18:17)
18:54
301
»
Bryten v/d Wijngaarden
Het Spectrum locatie Batenstei
M
3262
(16:48)
18:56
302
»
Sam Looijestein
OBS De Vroonhoeve
M
2773
(18:25)
18:57
303
»
Daniel Hage
OBS De Vroonhoeve
M
2712
(18:06)
18:58
304
»
Frank Thomasse
Alphen aan den Rijn
M
2641
(16:39)
18:59
304
»
Maarten de Wit
Het Spectrum locatie Batenstei
M
3276
(16:53)
18:59
306
»
Koen Schweers
Bleiswijk
M
2645
(16:52)
19:00
307
»
Jim de Winter
Jenaplaneet
M
2834
(17:31)
19:01
308
»
Mikael van der Velde
Alphen aan den Rijn
M
2514
(17:12)
19:02
309
»
Mas de Vries
de wereldwijzer
M
3086
(18:29)
19:03
310
»
Tom Sanders
Het Spectrum locatie Batenstei
M
3271
(16:53)
19:06
311
»
Jari van der Haar
Alphen aan den Rijn
M
2601
(16:47)
19:07
312
»
Sytze Ouwerling
het Vianova
M
2855
(16:40)
19:07
313
»
Max Lausberg
Hobbitburcht
M
3096
(18:21)
19:08
314
»
Timo Talahatu
Alphen aan den Rijn
M
2831
(17:01)
19:09
315
»
Yaram van Silfhout
Montessorischool
M
3352
(18:42)
19:11
316
»
Wilco Arts
Alphen aan den Rijn
M
2579
(16:39)
19:11
317
»
Ivan de Heij
Het Nieuwe Ambacht
M
2784
(17:23)
19:12
318
»
Niek de Heij
Het Nieuwe Ambacht
M
2785
(17:23)
19:12
319
»
Raymon Scheffers
OBS De Vroonhoeve
M
2725
(18:16)
19:13
320
»
Gert-Jan Arts
Alphen aan den Rijn
M
2846
(16:40)
19:14
321
»
Oscar Perquin
Alphen aan den Rijn
M
2734
(16:42)
19:15
322
»
Rowan de Konink
Delfgauw
M
2505
(17:10)
19:16
323
»
Bryan Krijt
Hobbitburcht
M
3104
(18:28)
19:19
324
»
Tijmen van Arkel
Jenaplaneet
M
2826
(17:14)
19:19
325
»
Joey Tromp
OBS De Vroonhoeve
M
2707
(18:26)
19:23
326
»
Reinout Meijer
Alphen aan den Rijn
M
3445
(18:58)
19:33
327
»
Joost Lazet
Alphen aan den Rijn
M
2624
(17:44)
19:36
328
»
P vd Burg
Alphen aan den Rijn
M
3418
(17:49)
19:37
329
»
Roel Vermeulen
OBS De Vroonhoeve
M
2768
(18:42)
19:37
330
»
Gijs Verheul
Hobbitburcht
M
3097
(17:06)
19:38
331
»
Bart Westbroek
Het Nieuwe Ambacht
M
2792
(17:49)
19:38
332
»
Joey Reumerman
OBS de Horsten
M
3011
(17:14)
19:40
333
»
Gerard Haverkamp
Alphense Boys
M
3249
(19:22)
19:40
334
»
Peter Westbroek
Het Nieuwe Ambacht
M
2793
(17:49)
19:41
335
»
Dennis Groenendijk
Arashi
M
3367
(17:24)
19:42
336
»
Ralph de Bruijn
OBS De Vroonhoeve
M
2751
(18:45)
19:42
337
»
Daan Hofmans
OBS De Vroonhoeve
M
2760
(18:47)
19:42
338
»
Florian Seijsener
Jenaplaneet
M
2811
(17:34)
19:43
339
»
Tygo Broer
Alphen aan den Rijn
M
3400
(18:38)
19:43
340
»
Casper Krijgsman
Arashi
M
3369
(17:39)
19:45
341
»
Julian Jansen
het Vianova
M
2852
(17:49)
19:46
342
»
Rene Morgenrood
obs het palet
M
3290
(17:46)
19:46
343
»
Nassim Beladel
OBS het Startblok
M
3330
(17:40)
19:47
344
»
Cem Karayakuplu
Bonifacius school
M
2952
(19:09)
19:49
345
»
Dion Charite
Het Spinnewiel
M
2691
(18:05)
19:50
346
»
Vader Charité
Het Spinnewiel
M
2692
(18:07)
19:52
347
»
Alain Charité
Het Spinnewiel
M
2690
(18:07)
19:52
348
»
Niels Goedegeburre
het Vianova
M
2869
(17:58)
19:53
349
»
Jeroen Grootveld
Hobbitburcht
M
3090
(19:05)
19:54
350
»
Jop van Harten
het Vianova
M
2861
(18:01)
19:54
351
»
Jules Tichelen
Hobbitburcht
M
3093
(19:12)
19:55
352
»
Gijs Pols
OBS De Vroonhoeve
M
2776
(18:59)
20:03
353
»
Max Binnekamp
Alphen aan den Rijn
M
2554
(18:11)
20:03
354
»
Tiemo Lamers
Het Spectrum locatie Batenstei
M
3257
(18:09)
20:05
355
»
Finn van Heusden
Bonifacius school
M
2965
(18:54)
20:10
356
»
Thijs Goedegeburre
het Vianova
M
2868
(18:15)
20:13
357
»
Daniël Alcaïde
Het Spinnewiel
M
2693
(18:37)
20:14
358
»
Mert Ergül
Bonifacius school
M
2941
(19:36)
20:14
359
»
Florencio Faneuyte
Het Spinnewiel
M
2659
(18:36)
20:16
360
»
Casper Gaal
Het Nieuwe Ambacht
M
2790
(19:25)
20:17
361
»
Aymen Guennaoui
Montessorischool
M
3360
(19:46)
20:18
361
»
Kevin Boonstra
OBS de Horsten
M
3017
(19:59)
20:18
363
»
Brent Hollestelle
OBS De Vroonhoeve
M
2740
(18:13)
20:18
364
»
Tarik Karakoca
Jenaplaneet
M
2830
(18:30)
20:19
365
»
Ruben Vis
Montessorischool
M
3362
(19:48)
20:20
366
»
David Vis
Bussum
M
2856
(19:50)
20:20
367
»
Klaas Jongeleen
Bonifacius school
M
2904
(19:03)
20:22
368
»
Sem Tolsma
het Vianova
M
2865
(18:25)
20:23
369
»
Daan Stigter
Alphen aan den Rijn
M
2755
(20:23)
20:23
370
»
Marc Dullemond
het Vianova
M
2860
(18:31)
20:26
371
»
Demian
de Meridiaan
M
3141
(20:19)
20:26
372
»
Jeroen Look
OBS het Startblok
M
3310
(18:50)
20:26
373
»
Sam ´t Hoen
Montessorischool
M
3342
(20:04)
20:28
374
»
Tim Kraaij
Alphen aan den Rijn
M
2588
(17:54)
20:28
375
»
Wout Bekker
Het Spinnewiel
M
2672
(19:19)
20:29
376
»
Mehmet Yilmaz
OBS het Startblok
M
3316
(19:39)
20:32
377
»
Job Lausberg
Hobbitburcht
M
3092
(19:47)
20:32
378
»
Aron Talakua
OBS De Vroonhoeve
M
2774
(19:40)
20:34
379
»
Wessel Beumer
het Vianova
M
2854
(18:55)
20:36
380
»
Danny Eickhoff
Lienden
M
2637
(18:12)
20:37
381
»
merijn Leenheer
de Meridiaan
M
3137
(18:46)
20:40
382
»
Daan Pons
Korfbalvereniging Tempo
M
3122
(18:42)
20:40
383
»
Maryn Philippo
Alphense Ateltiekver AAV'36
M
2980
(18:24)
20:44
384
»
Vincent Blaauw
OBS het Startblok
M
3331
(18:36)
20:48
385
»
Patrick Looyenga
M
3372
(19:22)
20:53
386
»
Jelle Dröge
de Meridiaan
M
3223
(19:25)
20:54
387
»
Mees Paardekooper
de Meridiaan
M
3189
(19:23)
20:54
388
»
Nick Koolen
Montessorischool
M
3343
(20:21)
20:56
389
»
Hugo Groeneveld
de Meridiaan
M
3156
(18:39)
20:56
390
»
Mattijn Blom
Op Maat
M
2799
(19:59)
20:57
391
»
Jonas Melsen
AAV '36
M
2567
(18:32)
20:57
392
»
Robbert Jager
Het Spinnewiel
M
2661
(18:38)
20:58
393
»
Vader Jager
Het Spinnewiel
M
2689
(18:40)
20:59
394
»
Thomas Vortrefflicht
Alphen aan den Rijn
M
3446
(18:47)
21:01
395
»
Ion Middelraad
Jenaplaneet
M
2837
(18:48)
21:03
396
»
Vader Misseyer
Het Spinnewiel
M
2674
(19:25)
21:08
396
»
Dinand Groen
Alphen aan den Rijn
M
2560
(19:25)
21:08
398
»
Willem Hergelink
Het Spinnewiel
M
2646
(19:33)
21:10
399
»
Alex Vriesema
AAV '36
M
2513
(19:23)
21:10
400
»
Dylan vd Riet
de Meridiaan
M
3203
(18:54)
21:14
401
»
Lidewij Wolthers
Korfbalvereniging Tempo
M
3118
(19:15)
21:16
402
»
Alex Klimaszka
Korfbalvereniging Tempo
M
3123
(19:16)
21:18
403
»
Wouter Weeda
OBS het Startblok
M
3326
(19:12)
21:22
404
»
Jan Peter de Vreede
Alphen aan den Rijn
M
2625
(19:04)
21:28
405
»
Jens Mieremet
Het Spectrum locatie Batenstei
M
3250
(19:43)
21:28
406
»
Frank Wille
Alphen aan den Rijn
M
3433
(19:48)
21:32
407
»
Vader Bekker
Het Spinnewiel
M
2685
(19:50)
21:34
407
»
Jaouad Rabhioui
Op Maat
M
2803
(20:37)
21:34
409
»
Vader Vonk
Het Spinnewiel
M
2680
(19:59)
21:35
410
»
Reinout v/d Brug
OBS het Startblok
M
3313
(19:24)
21:36
411
»
Van de Wouw
Alphen aan den Rijn
M
2723
(19:46)
21:36
412
»
Robin Blansjaar
OBS het Startblok
M
3329
(19:27)
21:39
413
»
Marijn Schoonhoven
Alphen aan den Rijn
M
3439
(19:40)
21:40
414
»
M. Burgers
OBS de Horsten
M
3010
(19:12)
21:41
415
»
Lorenzo Bloemraad
Op Maat
M
2805
(20:45)
21:42
416
»
Yasin Benzouika
Arashi
M
3370
(20:45)
21:42
417
»
Moos Burgers
OBS de Horsten
M
3009
(19:16)
21:45
418
»
Kevin Zwiers
OBS het Startblok
M
3307
(21:35)
21:45
418
»
Max Burgers
OBS de Horsten
M
3008
(19:21)
21:45
420
»
Carmiel Arkesteijn
OBS het Startblok
M
3312
(19:36)
21:46
421
»
Jesse de Leeuw
het Vianova
M
2871
(19:53)
21:50
422
»
Rick van Amsterdam
OBS het Startblok
M
3319
(21:46)
21:51
423
»
Jamy Bos
OBS het Startblok
M
3327
(19:37)
21:55
424
»
Bart Heemskerk
Het Spinnewiel
M
2666
(20:22)
21:56
425
»
Joost Pons
Korfbalvereniging Tempo
M
3121
(19:54)
21:59
426
»
Calvin Stoffer
Korfbalvereniging Tempo
M
3120
(20:01)
21:59
427
»
Vader Blessing
Het Spinnewiel
M
2675
(20:27)
22:01
428
»
Gion Blessing
Het Spinnewiel
M
2648
(20:26)
22:01
429
»
Bas Gelderblom
de Meridiaan
M
3148
(20:55)
22:07
430
»
Herman van Niekerk
Alphen aan den Rijn
M
2535
(20:55)
22:11
431
»
Tim van Baarle
Het Spinnewiel
M
2649
(20:37)
22:13
432
»
Koen Guldemond
de Meridiaan
M
3166
(21:27)
22:17
433
»
Sam Rhee
OBS De Vroonhoeve
M
2703
(21:42)
22:21
434
»
Rutger Tap
OBS De Vroonhoeve
M
2757
(21:35)
22:34
435
»
Kareem Aouaki
obs het palet
M
3293
(22:34)
22:40
436
»
Luuk van Houwelingen
Alphen aan den Rijn
M
2640
(21:13)
22:55
437
»
Sven van Holstein
Alphen aan den Rijn
M
2729
(21:49)
23:12
438
»
Jamie Revet
Bonifacius school
M
2926
(22:01)
23:24
439
»
Perry Revet
Alphen aan den Rijn
M
2546
(22:01)
23:24
440
»
Denis Bos
OBS het Startblok
M
3333
(21:37)
23:34
441
»
Daan Jozee
Alphen aan den Rijn
M
2517
(22:11)
24:42
442
»
Rob Jozee
Alphen aan den Rijn
M
2515
(23:45)
26:17
Page:
<
1
2
>