Zoek wedstrijd
Uitslagen van 42ste Merenloop 2012
UItslagen
14km Prestatieloop
M
Resultaat gesorteerd o.b.v. bruto tijden
Gross time: Your time calculated from the start gun signal.
Net time: Your time calculated from the passing of the start line.
Displaying uitslagen
251 - 300
of
300
in total
Page:
<
1
2
>
Pl.
Naam
GJ
Club/Plaats/Land
Cat.
#
Netto
Bruto
251
»
Meile Zijlstra
1967
Lionitas
M
339
(1:24:18)
1:24:46
252
»
Robert Blaakmeer
1972
Nes gem Boarnsterhim
M
584
(1:24:23)
1:24:49
253
»
Paul Verboon
1967
Dieren
M
216
(1:24:20)
1:24:54
254
»
Jacco Veldman
1974
Grou
M
521
(1:24:41)
1:25:05
255
»
Marc Hofma
1971
Joure
M
253
(1:24:34)
1:25:13
256
»
Jeen Haanstra
1969
Franeker
M
421
(1:24:46)
1:25:17
257
»
Ronald Bos
1959
Franeker
M
445
(1:24:46)
1:25:18
258
»
Rutger Haven
1980
Joure
M
430
(1:24:58)
1:25:28
259
»
Tjerk de Jong
1969
Buitenpost
M
244
(1:25:07)
1:25:46
260
»
Jaap Sikkema
1953
Jubbega
M
591
(1:25:44)
1:25:55
261
»
Gerard Wolting
1968
Drachten
M
349
(1:25:42)
1:26:04
262
»
Koos Bonting
1960
Heerenveen
M
117
(1:25:58)
1:26:12
263
»
Olaf Kerstholt
1970
Burgum
M
226
(1:25:33)
1:26:16
263
»
Febo Perdok
1951
Heerenveen
M
74
(1:26:01)
1:26:16
265
»
Amir Amini
1966
Leeuwarden
M
476
(1:25:48)
1:26:21
266
»
Rinke Booi
1964
Burgum
M
560
(1:25:57)
1:26:21
267
»
Doeke Schippers
1967
Witmarsum
M
278
(1:25:54)
1:26:28
268
»
Frans van der Molen
1961
Herbaijum
M
234
(1:26:21)
1:26:34
269
»
Arie Dijksma
1968
Joure
M
426
(1:26:16)
1:26:47
270
»
Ebe Docter
1942
Drachten
M
491
(1:26:33)
1:26:57
271
»
Hendry Westerhof
1955
Drachten
M
284
(1:27:06)
1:27:23
272
»
Joep Steeman
1950
De Westereen
M
184
(1:27:04)
1:27:43
273
»
Keimpe heslinga
1959
Hijum
M
220
(1:27:19)
1:27:52
273
»
Pieter Cremer
1952
Gorredijk
M
540
(1:27:19)
1:27:52
275
»
Peter de Ruiter
1966
Goutum
M
371
(1:28:10)
1:28:28
276
»
Jeroen de Jong
1980
Grou
M
443
(1:28:12)
1:28:52
277
»
Hans Bakker
1960
Heerenveen
M
256
(1:28:26)
1:29:00
278
»
Douwe Bethlehem
1953
Tjalleberd
M
480
(1:28:40)
1:29:04
279
»
Willem de Vries
1968
Grou
M
422
(1:28:36)
1:29:08
280
»
Aeger Bouma
1964
Menaam
M
402
(1:28:55)
1:29:35
281
»
Femme de Bruin
1953
Leeuwarden
M
273
(1:29:30)
1:29:46
282
»
Wytze Riemersma
1960
Leeuwarden
M
119
(1:29:21)
1:29:54
283
»
Watse Cuperus
1953
Britsum
M
162
(1:29:41)
1:30:08
284
»
Dick Voorma
1952
Lemmer
M
243
(1:30:24)
1:31:01
285
»
Menno Hayma
1964
Goutum
M
304
(1:31:00)
1:31:31
286
»
Mohammed E. Farmani
1949
Leeuwarden
M
477
(1:31:18)
1:31:32
287
»
Thony van der Veen
1970
Burgum
M
212
(1:31:52)
1:32:22
288
»
Teake Hogendorp
1955
Burgum
M
303
(1:31:53)
1:32:23
289
»
Harmen Dijkstra
1961
Joure
M
134
(1:31:56)
1:32:34
290
»
Cor Kleinhuis
1967
Grou
M
235
(1:34:46)
1:35:11
291
»
Martin Tishauser
1961
Burgum
M
281
(1:34:48)
1:35:28
292
»
Tjalling Ingwersen
1999
Harlingen
M
498
(1:35:37)
1:35:56
293
»
Jan Lubbers
1956
Joure
M
140
(1:35:33)
1:36:11
294
»
Patrick Koene
1970
Grou
M
229
(1:35:49)
1:36:21
295
»
Jan Harm Nutterts
1983
Heerenveen
M
257
(1:40:10)
1:40:45
296
»
Klaas Herder
1956
St.-Annaparochie
M
174
(1:40:25)
1:40:51
297
»
Herman Rouppe
1967
Appingedam
M
492
(1:40:34)
1:41:06
298
»
Gosse de Jong
1984
Utrecht
M
354
(1:43:21)
1:43:40
299
»
Geart de Jong
1956
Vleuten
M
213
(1:43:22)
1:43:41
300
»
Fan fai Tsang
1966
Bolsward
M
294
(1:51:32)
1:51:32
Page:
<
1
2
>