Resultat
 

Resultat från Strömstadsmilen 2017

5 km

Resultatlistan är sorterad efter bruttotider
Bruttotid: Din tid från startskottet.
Nettotid: Din tid från passering av startlinjen.

Visar resultat 1 - 250 av totalt 258
Pl. Namn Född Förening/Ort/Land Kat. Underkat. # Netto Brutto
1 » Samuel Fitsumbrhan 1999 Hälle IF Män Män 870 (16:13) 16:15
2 » Ahmed Mahmoud 1998 Strömstad Löparklubb Män Män 752 (16:19) 16:21
3 » Merhawi Seifu 2000 Hälle IF Pojkar 17 Män 930 (16:33) 16:34
4 » Niels Christian Hellerud 2000 Halden SK Pojkar 17 Män 881 (17:08) 17:10
5 » Theodor Eliasson IK Granit1992 Män Män 1017 (17:13) 17:15
6 » Øystein Wergeland 1984 Sandnes IL Män Män 955 (17:39) 17:40
7 » Jan Erik Wergeland 1985 Sandnes IL Män Män 954 (17:59) 18:00
8 » Pasi Heikkinen (Swe) 1975 Vara IBK Män Män 989 (18:16) 18:18
9 » Jesper Evervall 1994 Hisings Kärra Män Män 931 (18:19) 18:20
10 » Nasir Turgut 2001 Horred Pojkar 17 Män 817 (18:25) 18:27
11 » Sharmarke Ahmed 2002 Hälle IF Pojkar 15 Män 838 (18:25) 18:27
12 » Andreas Klasson (Swe) 1983 Hälle IF Män Män 1005 (18:31) 18:33
13 » Marcus Dahl-Rismyhr 2004 Sarpsborg IL Pojkar 13 Män 861 (18:35) 18:35
14 » Beatrice Brink 1999 IF Kville Kvinnor Kvinnor 783 (18:43) 18:44
15 » Magnus Rydin 1971 Västerås Män Män 924 (18:49) 18:51
16 » Wilhelm Leikanger 2004 SK Vidar Pojkar 13 Män 900 (19:06) 19:07
17 » Frode Audun Kraugerud 1979 Rakkestad Män Män 782 (19:22) 19:24
18 » Victor Wahlgren 2002 Mölndals AIK Pojkar 15 Män 953 (19:30) 19:31
19 » Alice Kristiansen 1994 Sävedalens AIK Kvinnor Kvinnor 896 (19:37) 19:38
20 » Henrik Vangenmo (Swe) 1975 IK Granit Män Män 1014 (19:43) 19:45
21 » Maren Karlsen Bekkestad 2003 Sturla IF-Friidrett Flickor 15 Kvinnor 844 (19:46) 19:47
22 » Christian Eriksson 2003 Ik spring väst Pojkar 15 Män 866 (19:45) 19:48
23 » Casper Eriksson 2005 Ik spring väst Pojkar 13 Män 867 (19:48) 19:50
24 » Ludde Andersson 1992 IK Granit Män Män 841 (19:49) 19:52
25 » Julian Öhlin 2005 Sävedalens AIK Pojkar 13 Män 815 (19:53) 19:54
26 » Firat Ergin 2002 Horred Pojkar 15 Män 818 (19:56) 19:58
27 » Rasmus Hedeberg 2002 SK Bore Pojkar 15 Män 780 (19:59) 20:00
28 » Olivia Brunbäck 2003 Sävedalens AIK Flickor 15 Kvinnor 857 (20:02) 20:03
29 » Viktor Andersson 1986 IK Granit Män Män 842 (20:01) 20:04
30 » Majken Homlung Pröitz (Nor) 2004 Sarpsborg Flickor 13 Kvinnor 982 (20:26) 20:27
31 » Johan Johander (Swe) 1978 Södertälje Nykvarn Orientering Män 1023 (20:30) 20:32
32 » Anders Martinus Haugen 2001 Hakadal IL Pojkar 17 Män 877 (20:46) 20:49
33 » Paulina Hultberg 2005 ALINGSÅS Flickor 13 Kvinnor 884 (20:54) 20:55
34 » Erik Johansson (Swe) SK Granan Pojkar 15 Män 990 (21:04) 21:06
35 » Gunnar Fovaeus 2004 Sävedalens AIK Pojkar 13 Män 876 (21:06) 21:08
36 » Oliver Soovik 2000 Halmstads hockey Pojkar 17 Män 936 (21:27) 21:29
37 » Jeanette Engström 1979 IK Orient Kvinnor Kvinnor 865 (21:33) 21:36
38 » Steinar Wergeland 1956 MHI Män Män 956 (21:34) 21:37
39 » Ronja Rungberg (Swe) 1987 Uddevalla SK Kvinnor Kvinnor 1009 (21:41) 21:43
40 » Jonas Jörgensson (Swe) 1970 Skee Män Män 991 (21:48) 21:52
41 » Tor Hovde 1962 Sporveien BIL Män Män 758 (22:05) 22:08
42 » Lisa Karlsson (Swe) 1980 IK Granit Kvinnor Kvinnor 996 (22:05) 22:09
43 » Henrik Bukkholmen 2000 Borgen Pojkar 17 Män 858 (22:17) 22:18
44 » Isak Brodén 2003 Strömstad Pojkar 15 Män 856 (22:16) 22:18
45 » Peter Solhjell (Nor) 2005 Son Löp Pojkar 13 Män 1016 (22:15) 22:19
46 » Filip Sundin 2004 Grava SK Pojkar 13 Män 945 (22:27) 22:29
47 » Roger Christiansen 1966 Tjøme Løpeklubb Män Män 860 (22:29) 22:33
48 » Karen Johanne Dalby 1986 Slevik IL Kvinnor Kvinnor 830 (22:37) 22:41
49 » Petter Höst Sölna (Nor) Heming Män Män 1007 (22:39) 22:42
50 » Harry Soovik 2003 Ödsmåls IF Pojkar 15 Män 937 (22:45) 22:47
51 » Frida Kroken 2002 Kolbotn IL Flickor 15 Kvinnor 897 (22:45) 22:47
52 » Leon Simonson 2003 Strömstad Män Män 932 (23:01) 23:03
53 » Bjørne Syversten 1966 Oslo Män Män 946 (23:03) 23:07
54 » Maja Mattsson (swe) 2003 Kroppskultur Flickor 15 Kvinnor 975 (23:06) 23:09
55 » Felicia Brink 2004 IF Kville Flickor 13 Kvinnor 784 (23:11) 23:13
56 » Hans Hogeland 1979 KGH Customs Services Män Män 820 (23:21) 23:23
57 » Anders Grönbekk (Nor) 2002 Vollen Pojkar 15 Män 1027 (23:23) 23:30
58 » Peter Strömberg 1965 Trollhättans IF Friidrott Män Män 943 (23:27) 23:32
59 » Alexander Skantze 2001 Land O Lakes Pojkar 17 Män 934 (23:32) 23:34
60 » Erik Källström 2005 Mölndals Roddklubb Pojkar 13 Män 792 (23:33) 23:35
61 » Jennie Rohman 1981 Strömstad Simförening Kvinnor Kvinnor 805 (23:33) 23:36
62 » Øystein Killingrød 1970 Tistedalen Friluftslag Män Män 892 (23:39) 23:43
63 » Jon Erik Arnesen 1959 Nordea Män Män 770 (23:47) 23:51
64 » Nannie Johansson 2001 SK Granan Flickor 17 Kvinnor 832 (23:50) 23:53
65 » Noel Karlsson (Swe) 2001 IK Granit Pojkar 17 Män 995 (23:51) 23:54
66 » Ole Kr. Brastad 1966 1966 Män Män 852 (23:52) 23:57
67 » Isak Pröitz (Swe) 2002 Sarpsborg Pojkar 15 Män 983 (23:58) 24:01
68 » Christoffer Eriksson 2001 Ik spring väst Pojkar 17 Män 868 (24:01) 24:04
69 » Kristoffer Staal 2000 Halden Män Män 813 (24:05) 24:07
70 » Kim Akselsen 1984 Skjeberg Män Män 839 (24:15) 24:20
71 » Else Kari Andersson 1987 IK Granit Kvinnor Kvinnor 840 (24:19) 24:22
72 » Frida Lilja (Swe) 1992 Göteborg Kvinnor Kvinnor 1000 (24:17) 24:23
73 » Sofie Hellesjö (nor) 1999 Rölinge Kvinnor Kvinnor 976 (24:23) 24:26
74 » Emil Larsson (swe) 2005 Strömstad Pojkar 13 Män 978 (24:23) 24:27
75 » Klara Massleberg (Swe) 2005 IFK Strömstad Flickor 13 Kvinnor 1012 (24:27) 24:29
76 » Erik Axelsson Larsholt 2005 IFK Strömstad Pojkar 13 Män 843 (24:27) 24:31
77 » Daniel Öst 1968 Askersund Män Män 13 (24:33) 24:42
78 » Gry Timberlid 1977 Strömstad Kvinnor Kvinnor 949 (24:40) 24:44
79 » Jens Kempe (Swe) 1982 Strömstad Män Män 1004 (24:37) 24:46
80 » Nickolai Nicklasson 2004 Lions HC Pojkar 13 Män 912 (24:47) 24:49
81 » Marte Konstanse Haugen 1998 Hakadal IL Kvinnor Kvinnor 879 (24:59) 25:02
82 » Oskar Dahlberg 2003 Strömstad Löparklubb Pojkar 15 Män 810 (24:56) 25:05
83 » Lisa Bäckström 2003 Istrums sk Flickor 15 Kvinnor 814 (25:05) 25:07
84 » Louise Hallander 2004 Linköpings GIF Flickor 13 Kvinnor 799 (25:08) 25:10
85 » Melvin Karlsson (Swe) 2005 IK Granit Pojkar 13 Män 997 (25:05) 25:12
86 » Kristian Kjølberg 1989 Oslo Män Män 893 (25:03) 25:12
87 » Bobbie Lindsten 2004 IK Granit Pojkar 13 Män 904 (25:06) 25:13
88 » Sipan Abdulaziz 2005 IFK Strömstad Pojkar 13 Män 836 (25:14) 25:15
89 » Embla Hellesjö (Nor) 1999 Lilleström Kvinnor 1025 (25:15) 25:21
90 » Johan Karlsson 2002 Linköping Pojkar 15 Män 750 (25:23) 25:27
91 » Lars Paulsson 1966 Linköping Män Män 751 (25:24) 25:28
92 » Kjell-Erik Werket 1995 Halden Män Män 957 (25:28) 25:32
93 » Kristoffer Sjøgren 1994 Etnedal Män Män 933 (25:29) 25:34
94 » Frida Kruse 1982 Brastad Kvinnor Kvinnor 898 (25:34) 25:36
95 » Alison Spets 2005 Upsala if Flickor 13 Kvinnor 938 (25:35) 25:37
96 » Ida Sehlstedt-Olofsson 2005 IFK Strömstad Flickor 13 Kvinnor 929 (25:35) 25:38
97 » Celine Engelsen 2003 SINTEF Flickor 15 Kvinnor 864 (25:35) 25:39
98 » Svein Ivar Brekken 1984 KGH IT Män Män 853 (25:37) 25:42
99 » Marcus Ljung 1987 Strömstad Män Män 827 (25:36) 25:44
100 » Peter Karlsson 1978 KGH Customs Services Män Män 819 (25:45) 25:51
101 » Maia Hellesjö (Nor) Lilleström Kvinnor 1024 (25:45) 25:51
102 » Anton Räffling 2003 IFK Strömstad Pojkar 15 Män 926 (25:49) 25:52
103 » Ellen Hedeberg 2003 SK Bore Flickor 15 Kvinnor 781 (25:50) 25:53
104 » Isac Knutsson (swe) 2003 Godishuset Pojkar 15 Män 968 (25:56) 25:59
105 » Fredrik Eriksson (Swe) 2005 Strömstad Pojkar 13 1022 (26:14) 26:15
106 » Selma Dalby 2001 Halden IL Flickor 17 Kvinnor 831 (26:30) 26:35
107 » Ulrika Hjelm 1991 Uddevalla Kvinnor Kvinnor 769 (26:36) 26:39
108 » Olof Ståhl 1972 Sävedalens AIK Män Män 944 (26:34) 26:44
109 » Sofia Kleibrant 2004 Färgelanda Flickor 13 Kvinnor 824 (26:48) 26:51
110 » Daniel Forsberg 1974 Mölndals CK Män Män 874 (26:47) 26:52
111 » Yvette Christiansen 1976 Tjøme Løpeklubb Kvinnor Kvinnor 859 (26:50) 26:54
112 » Kristin Höst Sölna (Nor) 1996 Heming Kvinnor Kvinnor 1008 (26:47) 26:56
113 » Sandra Rhen (swe) 1982 Strömstad Kvinnor 443 (26:48) 26:56
114 » Espen Werket 1992 Halden Män Män 959 (26:58) 27:02
115 » Therese Palmdahl (swe) 1982 Strömstad Kvinnor Kvinnor 974 (26:57) 27:02
116 » Tore Fjukstad 1961 Oslo Män Män 871 (26:58) 27:04
117 » Louise Kleibrant 1977 Färgelanda Kvinnor Kvinnor 823 (27:03) 27:10
118 » Sven Werket 1965 Halden Män Män 958 (27:07) 27:11
119 » Olga Ortega-Martinez 1977 Strömstad löparklubb Kvinnor Kvinnor 52 (27:07) 27:14
120 » Oscar Gunnarsson (swe) 2000 Strömstad Pojkar 17 Män 967 (27:15) 27:16
121 » Ole Herman Weel (Nor) 1996 Klavestadhaugen Män Män 1029 (27:08) 27:22
122 » Anna Hryn 1986 Sellbakk Kvinnor Kvinnor 883 (27:23) 27:23
123 » John Sjöstrand (swe) 2003 Strömstad Pojkar 15 Män 977 (27:24) 27:30
124 » Marion Brage (Swe) 1988 Borås Kvinnor Kvinnor 994 (27:26) 27:30
125 » Ludwig Stenbråten 2003 IFK Strömstad Pojkar 15 Män 940 (27:23) 27:33
126 » Maria Leikander (Nor) 1972 Röa Kvinnor Kvinnor 1006 (27:38) 27:44
127 » Malin Källström 1969 Mölndals Roddklubb Kvinnor Kvinnor 793 (27:38) 27:45
128 » Mathilda Ruus (Swe) 1997 Åsarna IK Kvinnor Kvinnor 981 (27:44) 27:49
129 » Syver Borge Saksvik 2003 SKK Pojkar 15 Män 927 (27:51) 27:57
130 » Harald Saksvik 1972 SKK Män Män 928 (27:52) 27:57
131 » Pierre Voinier (Swe) Trollhättan Män Män 1015 (27:54) 28:02
132 » Lars Beyer-Olsen 1974 Halden Män Män 848 (27:57) 28:04
133 » Anna Forsberg 1980 Mölndals CK Kvinnor Kvinnor 873 (28:03) 28:09
134 » Ulrik Vesterlund 1973 IFK Strömstad Män Män 961 (28:05) 28:14
135 » Roger Sörqvist 1974 Svanesund Män Män 947 (28:11) 28:18
136 » Ingela Dahlén 1968 Göteborg Kvinnor Kvinnor 766 (28:16) 28:23
137 » Emily Norrbohm 1988 Strömstad Kvinnor Kvinnor 915 (28:15) 28:26
138 » Katarina Törnblad 1963 Friskis & Svettis Kvinnor Kvinnor 950 (28:19) 28:27
139 » Diana Andersson 1974 Lonesome Runners Kvinnor Kvinnor 797 (28:16) 28:28
140 » Magdalena Martinsson 1965 Strömstad Löparklubb Kvinnor Kvinnor 771 (28:23) 28:28
141 » Annie Almén 1983 Strömstad Kvinnor Kvinnor 816 (28:22) 28:31
142 » Cecilie Thoresen 1980 Löplabbet/Drammen Kvinnor Kvinnor 948 (28:25) 28:34
143 » Axel Lomgård Lans 2005 IFK Strömstad Pojkar 13 Män 905 (28:34) 28:38
144 » Pernilla Egeland (Swe) Katrineholm Kvinnor Kvinnor 992 (28:33) 28:39
145 » Thomas Vårli 1997 Stathelle Män Män 812 (28:41) 28:44
146 » Lars Snopestad 1976 Greåker Män Män 776 (28:37) 28:45
147 » Ida Staal 1990 Vinstra Kvinnor Kvinnor 811 (28:47) 28:50
148 » Grete Jensen 1977 Sem Kvinnor Kvinnor 886 (28:41) 28:51
149 » Pia Malmberg 1963 Ale 90 Kvinnor Kvinnor 785 (28:50) 28:58
150 » Lars Andreas Weel Aasen 2002 Son Pojkar 15 Män 833 (28:46) 28:59
151 » Tormod Haraldsen 1977 Greåker Män Män 772 (29:08) 29:16
152 » Jimmy Österholm 1952 Bollnäs Män Män 825 (29:02) 29:17
153 » Linnea Roed (Sve) 2004 Enskede Flickor 13 Kvinnor 1003 (29:11) 29:17
154 » Jonas Räffling 1975 IFK Strömstad Män Män 925 (29:08) 29:18
155 » Kerstin Kilborn 1956 SAIS Kvinnor Kvinnor 891 (29:14) 29:18
156 » Maria Mykletun 1984 Sandnes Kvinnor Kvinnor 911 (29:12) 29:20
156 » Magnus Olsson 1987 Göteborg Män Män 971 (29:09) 29:20
158 » Birgitta Karlsson 1968 IFK Hedemora Skidor Kvinnor Kvinnor 888 (29:22) 29:27
159 » Kate Aaen 1979 Jaren Kvinnor Kvinnor 756 (29:26) 29:32
160 » Thomas Leü 1959 Lysekil Män Män 762 (29:30) 29:39
161 » Per Lidberg 2003 Lions HC Män Män 901 (29:39) 29:42
162 » Melvin Fast 2003 IFK Strömstad Pojkar 15 Män 869 (29:40) 29:49
163 » Ulrik Hamberg (Swe) 1971 Strömstad Män Män 1019 (29:42) 29:51
164 » Maria Ruus 1974 Åsarna IK Kvinnor Kvinnor 922 (29:46) 29:57
165 » Christer Ruus 1973 Åsarna IK Män Män 923 (29:47) 29:58
166 » Håkan Ulvqvist 1970 Hällesåker IF Män Män 952 (29:56) 30:01
167 » Steffen Rotschild (Nor) 1960 Vollen Män Män 1020 (29:58) 30:02
168 » Jorid Østihaug 1985 Hagan Kvinnor Kvinnor 966 (29:49) 30:03
169 » Camilla Spets 1968 uppsala Kvinnor Kvinnor 939 (30:07) 30:10
170 » Wieslaw Adamek 1965 Gamle Fredrikstad Män Män 837 (30:14) 30:22
171 » Herborg Andrea Horvei 1963 Oslo Kvinnor Kvinnor 767 (30:15) 30:23
172 » Emma Krantz 2005 Bohus IF Flickor 13 Kvinnor 894 (30:23) 30:26
173 » Hanna Wadell 1989 Strömstad Kvinnor Kvinnor 789 (30:10) 30:27
174 » Leif Lidberg 1945 resö Män Män 798 (30:19) 30:28
175 » Monica Engkvist 1956 Team MoTo Kvinnor Kvinnor 753 (30:17) 30:29
176 » Bente Bergerskogen 1965 Halden Kvinnor Kvinnor 845 (30:20) 30:31
177 » Christer Barregren (Swe) Vadstena Män Män 1011 (30:24) 30:36
178 » Elvira Norrsell 2007 Mustaschbryggeriet Flickor 13 Kvinnor 916 (30:31) 30:38
179 » Erika Wikström 1980 Stångenäs AIS Kvinnor Kvinnor 963 (30:38) 30:44
180 » Linda Smith 1980 Strömstad Kvinnor Kvinnor 804 (30:42) 30:47
181 » Isabella Strand 2004 Strömstad HK Flickor 13 Kvinnor 828 (30:52) 30:56
182 » Elvira Danielsson 1997 STRÖMSTAD Kvinnor Kvinnor 862 (30:46) 30:57
183 » Andrine Hagen (swe) 2000 Korlevoll Flickor 17 Kvinnor 972 (30:54) 31:00
184 » L-Å Heidengård (Swe) 1962 En av Tre Män Män 988 (30:49) 31:00
185 » Emma Hejdengård (Swe) 2006 En av Tre Flickor 13 Kvinnor 987 (30:50) 31:00
186 » Jan Vegar Studsrud 1976 Rakkestad Män Män 764 (31:01) 31:12
187 » Karin Niklasson (Swe) 1962 Strömstad Kvinnor Kvinnor 998 (31:15) 31:21
188 » Johanna Kaikkonen 1986 Vålberg Kvinnor Kvinnor 887 (31:25) 31:30
189 » Ulrika Hedén 1974 Täby Kvinnor Kvinnor 880 (31:32) 31:42
190 » Veronika Østli Hagen 1990 Holter Kvinnor Kvinnor 259 (31:37) 31:46
191 » Maria Geijer 1983 Solna Kvinnor Kvinnor 786 (31:40) 31:55
192 » Felix Strand 2005 IFK Strömstad Pojkar 13 Män 942 (31:52) 31:55
193 » Tonje Torgan Engebretsen 1986 Strömstad Kvinnor Kvinnor 863 (31:45) 31:59
194 » Lene Snopestad 1978 Greåker Kvinnor Kvinnor 777 (31:51) 32:01
195 » Johan Geijer 1974 Solna Män Män 787 (31:47) 32:02
196 » Johanna Karlsson (Swe) 1995 Strömstad Kvinnor 1026 (31:59) 32:04
197 » Maylin Saksgaard (Swe) 1982 Strömstad Kvinnor 1028 (31:59) 32:04
198 » Benedikte Aronsen 1990 Frogner Kvinnor Kvinnor 203 (32:04) 32:13
199 » Ingrid Hallander 1967 IK Akele Kvinnor Kvinnor 800 (32:16) 32:21
200 » Marianne Collin (Swe) Strömstad Kvinnor Kvinnor 993 (32:23) 32:29
201 » Anne Brissach 1962 Ryggejoggen Kvinnor Kvinnor 855 (32:23) 32:31
202 » Martin Österholm 1983 Strömstad Spa Män Män 965 (32:22) 32:37
203 » Ane Louise Haugen 1988 Oslo Kvinnor Kvinnor 878 (32:33) 32:42
204 » Haakon Weel Aasen 2004 Son Pojkar 13 Män 834 (32:29) 32:42
205 » Geir Aasen 1971 Son Män Män 835 (32:30) 32:44
206 » Kirsten Birkeland 1960 Haslum Kvinnor Kvinnor 849 (32:55) 33:02
207 » Elizabeth Waldetoft 1973 Uddevalla Kvinnor Kvinnor 826 (32:58) 33:05
208 » Hanna Brandberg 2005 Strömstad Flickor 13 Kvinnor 851 (33:01) 33:06
209 » Lina Karlsson (Swe) 1977 En av Tre Kvinnor Kvinnor 986 (33:00) 33:12
210 » Emma Nilsson (Swe) 008 Uddevalla Flickor 13 Kvinnor 984 (33:00) 33:12
211 » Hege Studsrud 1975 Rakkestad Kvinnor Kvinnor 765 (33:04) 33:16
212 » Therese Carlson 1985 UDDEVALLA Kvinnor Kvinnor 757 (33:09) 33:19
213 » Stine Prangeröd 1998 Greåker Kvinnor Kvinnor 775 (33:10) 33:20
214 » Anton Dahlberg 2004 Strömstad Pojkar 13 Män 791 (33:21) 33:29
215 » Lena Leü 1959 Lysekil Kvinnor Kvinnor 761 (33:22) 33:30
216 » Jörn Weel (Swe) 1965 Strömstad Män Män 1018 (33:20) 33:33
217 » Therese Johansson 1981 KGH Customs Services Kvinnor Kvinnor 821 (33:30) 33:37
218 » Lawrence Croes 1986 Strömstad Män Män 53 (33:39) 33:46
219 » Alexandra Källvik Sörqvist 1976 Svanesund Kvinnor Kvinnor 899 (33:43) 33:50
220 » Ingrid Haug 1952 Tranby Kvinnor Kvinnor 759 (33:42) 33:55
221 » Ewa Törnblad 1971 KGH Customs Services Kvinnor Kvinnor 822 (34:00) 34:07
222 » Jeanette Lindahl 1980 KGH Customs Services Kvinnor Kvinnor 902 (33:56) 34:09
223 » Milou Göransson Lidingö Kvinnor Kvinnor 969 (34:04) 34:11
224 » Bengt Starkin (Swe) 1947 Karlstad Män Män 1002 (34:01) 34:15
225 » Charlotta Porsö 1984 Uppsala Kvinnor Kvinnor 920 (34:02) 34:17
226 » Bente Werket 1967 Halden Kvinnor Kvinnor 960 (34:18) 34:28
227 » Anders Marmon 1953 Karlstad Män Män 908 (34:35) 34:46
228 » Panagiota Makri 1976 Strömstad Kvinnor Kvinnor 906 (34:40) 34:49
229 » Torill Solhöi 1960 Greåker Kvinnor Kvinnor 778 (34:40) 34:49
230 » Therese Bergh 1977 Strömstad Kvinnor Kvinnor 846 (34:44) 34:53
231 » Frida Berntsson 2003 Mölnlycke Flickor 15 Kvinnor 847 (34:57) 35:06
232 » Annika Krantz 1974 Bohus IF Kvinnor Kvinnor 895 (34:55) 35:06
233 » Peter Nilsson 1970 IK Granit Män Män 914 (34:51) 35:06
234 » Pia Scholer 1970 - Kvinnor Kvinnor 768 (35:12) 35:19
235 » Jenny Nordbeck (Swe) 1975 Strömstad Kvinnor Kvinnor 980 (35:17) 35:24
236 » Veronica Nord 1974 Spring Kvinnor Kvinnor 1021 (35:10) 35:26
237 » Christian Prangeröd 1974 Greåker Män Män 774 (35:18) 35:28
238 » Ole Fjellstad 1983 Greåker Män Män 779 (35:17) 35:28
239 » Jörgen Kärnberg (Swe) 1975 Strömstad Löparklubb Män Män 979 (35:30) 35:38
240 » Anita Olsson (Swe) 1961 Bäckefors IF Kvinnor Kvinnor 1010 (35:46) 35:56
241 » Shuja Ullah Khan 1955 Lørenskog cricket club Män Män 890 (35:57) 36:09
242 » Pudukuri kalayam kulam Padmanabhan 1948 Oslo Män Män 829 (35:58) 36:12
243 » Inger Marmon 1960 Karlstad Kvinnor Kvinnor 907 (36:16) 36:26
244 » Josefin Edstam 1992 Strömstad Kvinnor Kvinnor 794 (36:17) 36:29
244 » Jasmine Lieder 1990 Strömstad Kvinnor Kvinnor 796 (36:17) 36:29
246 » Emelie Göransson (swe) 2002 Lidingö Flickor 15 Kvinnor 970 (36:23) 36:30
247 » Steffanie Edstam 1995 Strömstad Kvinnor Kvinnor 795 (36:18) 36:30
248 » Theres Moberg 1980 Mariestad Kvinnor Kvinnor 909 (36:56) 37:08
249 » Thomas Rodin 1951 Grundsund Män Män 755 (36:58) 37:09
250 » Urban Smidje 1959 Sjövik Män Män 935 (38:17) 38:30



Kontakta oss   |   Skicka feedback

Copyright © 2009 Racetimer AB. All rights reserved