Resultat
 

Resultat från Strömstadsmilen 2017

1000 m Flickor 7

Visar alla 59 resultat
Pl. Namn Född Förening/Ort/Land # Resultat
1 » Jill Spets 2010 Upsala IF 1283 4:41
2 » Eira Granevald (Swe) Skattkärr 1348 4:44
3 » Klara Helen Pröitz (Nor) 2010 Sarpsborg 1343 4:45
4 » Noomi Funkenberg 2010 Torslanda 1269 4:46
5 » Harriet Axblom (Swe) 2010 Daftö 1354 4:57
6 » Emilie Ljosåk (Nor) 2010 Ljosåk 1347 5:02
7 » Sofie Vörö (Nor) 2011 Greåker 1344 5:06
8 » Saga Eneroth (swe) 2011 Strömstad 1318 5:08
9 » Jonna Jodal-Göthfors 2010 Göteborg-Majorna OK 1272 5:09
10 » Maria Levinsson (swe) 2010 IK uven 1322 5:14
11 » Ruth Strand 2011 IK Granit 1284 5:20
12 » Sanna Egeland (Swe) 2011 Katrineholm 1372 5:28
13 » Alice Chen 2010 Strömstad 1267 5:30
14 » Freya Winberg 2010 Strömstad 1116 5:35
15 » Olivia Bergh 2010 Strömstad Löparkidz 1107 5:36
16 » Junie Bryngelsson (Swe) 2010 Strömstd 1355 5:52
17 » Maja Gustafsson 2010 Strömstad 1109 5:55
18 » Stella Ericsson (Swe) 2013 Strömstad 1359 5:57
19 » Melissa Bergerskogen 2010 Halden 1265 5:57
20 » Estelle Nilsson (Swe) 2010 Strömstad Löparklubb 1317 5:59
21 » Disa Böhn 2010 Strömstad 1266 5:59
22 » Elvira Vangenmo 2010 IK Granit 1287 6:00
23 » Minea Malm 2010 Strömstad 1277 6:01
24 » Vera Nordbeck (Swe) 2010 Strömstad 1336 6:01
24 » Julia Grönlund 2011 Resö Runners 1271 6:01
26 » Meja Saksgaard (Swe) 2010 Strömstad 1351 6:03
27 » Olivia Loo 2011 Strömstad Löparkidz 1105 6:06
28 » Lova Svensson 2010 Vara Runners 1286 6:08
29 » Emmie Lomgård Lans 2011 Friskis svettis Strömstad 1276 6:24
30 » Vera Ekvall 2012 Vänersborgs Runners 1268 6:47
31 » Alice Österholm 2011 Skee 1111 6:49
32 » Linnea Lindahl 2013 Strömstad 1112 7:05
33 » Alicia Strand (Swe) Stångenäs AISS 1342 7:06
34 » Lisa Jonsson 2012 Strömstad Löparkidz 1110 7:09
35 » Majken Meyer Adamsson (Swe) 2010 1371 7:10
36 » Vilja Karlsson 2012 Strömstad 1114 7:15
37 » Elvina Gabrielsen 2012 Strömstad 1270 7:17
38 » Vihmelina Roed Hägglund (swe) 2010 Stockholm 1301 7:21
39 » Aitana Pereyra-Ortega 2012 Strömstad 1280 7:43
40 » Elsa Dahlberg 2011 Strömstad 1102 7:45
41 » Elise Andersson 2012 IK Granit 1264 7:49
42 » Winter Wever 2013 Stöd Cystisk Fibros 1288 7:55
43 » Judit Axblom (Swe) 2013 Mölndal 1353 8:04
44 » Vera Lycke 2013 Friskis&Svettis Strömstad 1100 8:04
45 » Klara Sörman 2010 Strömstad 1101 8:13
46 » Lily Gistafsson (Swe) 2011 Strömstad 1360 8:16
47 » Hannah Karlsson 2012 Nossebro 1273 8:16
48 » Idun Knoph 2013 Strömstad 1274 8:16
49 » Ester Galborgen 2011 Eds SK 1113 8:18
50 » Selma Stigberg 2012 Strömstad Löparkidz 1104 8:21
51 » Lydia Strand 2013 IK Granit 1285 8:53
52 » Olivia Nielsen 2012 Strömstad 1278 9:00
53 » Tindra Sire 2011 Strömstad Löparkidz 1106 9:06
54 » Elin Hedenbergh 2013 Kungälv 1103 9:06
55 » Tindra Schild 2015 Strömstad 1282 10:01
56 » Karin Porsö 2013 Uppsala 1281 10:05
57 » Stella Ottosson (Swe) 2014 Gunnilse 1289 10:52
58 » Mika Hassani (Swe) 2013 Strömstad 1366 11:14
59 » Fridha Kummel-Ohlsson 2013 Skee 1275 13:00



Kontakta oss   |   Skicka feedback

Copyright © 2009 Racetimer AB. All rights reserved