Resultat
 

Resultat från Blodomloppet Uppsala 2011

10 km Män

Visar resultat 1251 - 1386 av totalt 1386
Pl. Namn Född Förening/Ort/Land # Netto
1251 » Josef Henrysson Superteamet 3028 1:04:01
1252 » Håkan Hoffman 2195 1:04:04
1253 » Reto Burri running Bayesian 2769 1:04:05
1254 » Johan Möllerström Lag M 171 1:04:07
1255 » Lars-Eric Larsson Ångströms MaterialAkademi 352 1:04:07
1256 » Ingvar Thorsteinsson Moppsarna 1485 1:04:11
1257 » Jan Nilsson Imentum runners #2 215 1:04:20
1258 » Anders Brännström Superteamet 3026 1:04:21
1259 » Andreas Eriksson IF Lotta 1514 1:04:25
1260 » Peter Stenman Lag Framtid 15 1:04:31
1261 » Thomas Johannesson 338 1:04:31
1262 » Mats Lagergren Uppsala stift lag 2 535 1:04:41
1262 » Anonym Anonym 1186 1:04:41
1264 » Viktor Ströberg 420 2743 1:04:48
1265 » Gunnar Carlsson 1945 1:04:54
1266 » erik thorselius consulting ab 524 1:04:55
1267 » Imad Halawa Rädda hjärnan plus 2086 1:05:16
1268 » Anonym Anonym 317 1:05:21
1269 » Efteranmälan 1637 1:05:30
1270 » Henrik Ingvarsson Speed and Symmetry 2894 1:05:34
1271 » Anonym Anonym 2708 1:05:35
1272 » Mattias Carlsson Livsmedelsverket lag11 1035 1:05:38
1273 » Paul Maslov Karlsson Blod, Svett och Skratt 937 1:05:41
1274 » Mattias Andersson Imentum runners #1 211 1:05:41
1275 » Tommy Hellström Ica Maxi, lag 4 2216 1:05:47
1276 » Alexander Alsenholt John Bauergymnasiet 2 2595 1:05:51
1277 » Wei Li Univ.personalens IK /Ellära3 429 1:05:55
1278 » Anonym Anonym 2241 1:05:59
1279 » Joakim Stenskog Lag Öhman 2496 1:06:04
1280 » Patrik Andersson Hansson & Ekman Isolerings AB 2151 1:06:04
1281 » Thomas Stenskog Lag Brottman 2494 1:06:05
1282 » Johan Persson Proffice 1 1124 1:06:08
1283 » Anton Söderpalm Kristin and the rats 776 1:06:10
1284 » Dan Enroth 2920 1:06:11
1285 » Mathias Lygnegård Niscayah AB TEAM 1 303 1:06:13
1286 » Peter Butros Univ. personalens IK /Ellära1 729 1:06:14
1287 » Sebastian Abrahamsson 104 1:06:15
1288 » Rolf Hasselroth Handelsbanken 1 2974 1:06:16
1289 » Mattias Sundstedt Bjerking Startskotten 1453 1:06:28
1290 » Johan Adolfsson COP 4 1050 1:06:33
1291 » Kristoffer Gustafson COP 1 1046 1:06:33
1292 » Tobias Franzén 2453 1:06:34
1293 » Fredrik Netzel 594 1:06:35
1294 » Göran Svärd COP 5 1052 1:06:43
1295 » Nicklas Nordenmark Rymd Göran 510 1:06:52
1296 » Ingemar Carlsson 59 Uppsala Kommun 3065 1:06:59
1297 » Lennart Kirsten 1259 1:06:59
1298 » Wåge Gustafsson Securitas 6 1099 1:07:03
1299 » Anonym Anonym 1188 1:07:27
1300 » Thomas Ericsson Aditro AB 1813 1:07:34
1301 » Jerker Melin Philochoros 1 2519 1:07:36
1302 » Robert Udenius Thunbergs 2 140 1:07:38
1303 » Thomas Helen 2866 1:07:38
1304 » Anonym Anonym 1012 1:07:55
1305 » Mats mattsson Vattenfall Värmeservice 2 1290 1:07:58
1306 » Anders Westin UniversitetspersonalensIK EA 1 1832 1:08:08
1307 » Daniel Herneson Lätt som en plätt! 359 1:08:09
1308 » Anonym Anonym 2319 1:08:10
1309 » Anonym Anonym 1970 1:08:25
1310 » Sven Eriksson 187 1:08:56
1311 » Svante Lindberg Team Siemens Bacnet 795 1:09:00
1312 » Anders Westlund Erytropoeterna 2924 1:09:05
1313 » Henrik Viberg Fotsulorna 1591 1:09:13
1314 » Gunnar Zoega Ögon i nacken 2264 1:09:18
1315 » Per Widen 3069 1:09:33
1316 » Torsten Falk KG o Ma Falkarna 839 1:09:37
1317 » Magnus Magnusson saab 697 1:09:49
1318 » Anders Kästel Sigtuna Kulturskola 2482 1:10:04
1319 » Ludvig Söderberg Sogeti Uppsala 2 1464 1:10:04
1320 » Tomas Blomberg Bruket 163 1:10:05
1321 » Tobias Andersson RI 1 195 1:10:23
1322 » Stefan Ömossa EPJ 1 241 1:10:30
1323 » Anonym Anonym 367 1:10:40
1324 » Olof Andersson Team Siemens Bacnet 793 1:11:06
1325 » Christian Björklander Team Ärna 1161 1:11:07
1326 » Tomas Sternevik Team Ärna 1162 1:11:08
1327 » Sven-Erik Boström 2913 1:11:11
1328 » Kyle Pettersson Cultus lag 2 982 1:11:11
1329 » Freddy Olsson Cultus lag 2 983 1:11:12
1330 » David Westerlund Oklart 1058 1:11:18
1331 » Jörgen Henriksson Thunbergs Bil 48 1:11:27
1332 » Patrik Karlsson Rymd Anders 504 1:11:30
1333 » Mats Ekman Hansson & Ekman Isolerings AB 2152 1:11:32
1334 » Jon Wass E-Huset 1 1939 1:12:17
1335 » Oscar Hahne 2824 1:12:45
1336 » Göran Thunell Team Östfora 1897 1:12:48
1337 » Peter Pilo ITG lärare 2 1858 1:12:55
1338 » Markus Johansson Cultus Mosemeat 993 1:12:58
1339 » Ulf Ulvunger Funbo IF P-66 1546 1:13:20
1340 » Sten-Olof Falk Stolpskotten 223 1:13:30
1341 » Daniel Eriksson TEAM NYBY 1763 1:14:18
1342 » Cristoffer Hultqvist SteGEet efter 1224 1:14:21
1343 » Bertil Wiman Centrum för Skatterätt 2633 1:14:23
1344 » Anonym Anonym 2629 1:14:32
1345 » bengt brunzell The Silly Toes 397 1:14:34
1346 » Claes Lindahl 1236 1:14:51
1347 » Karl Larsson 949 1:14:56
1348 » Mattias Eriksson 2819 1:15:18
1349 » Hamed Afif 1958 1:15:39
1350 » David Svanberg Team Grovfjord/Sangis 310 1:15:43
1351 » Lars Peterson Pressgrannar 2528 1:15:45
1352 » Anonym Anonym 1768 1:15:46
1353 » Knut Robert Godskesen inkClub 1962 1:15:57
1354 » Anders Hånell Quicksteps 1 1734 1:16:02
1355 » Anders Holm Team 1 JENSEN Naturvetare 2407 1:16:21
1356 » Martin Larsson Team Anna och Emma 132 1:16:41
1357 » Stefan Strömberg Swedbank, Svart 1379 1:17:11
1358 » Nils Karlsson Securitas 6 1100 1:18:39
1359 » gilbert pelcat ukk baguetterna 469 1:18:42
1360 » Leif Åström Securitas 4 1089 1:19:28
1361 » Payam Benisi Kvantum Gränby 2 2050 1:20:37
1362 » Gunnar Rutqvist Annslaget 1643 1:20:57
1363 » Robert Axelsson Cultus Mosemeat 994 1:20:59
1364 » Carl Tegnér 1004 1:21:00
1365 » Johan Olsson Niscayah AB TEAM 1 301 1:21:12
1366 » Steffen Schultz Ögon i nacken 2263 1:22:04
1367 » Raymond Bujimu MAVA Team 5 1671 1:24:11
1368 » Göran Malmström Midsommarblommorna 1401 1:25:47
1369 » Jonas Grahn Das Korvs 393 1:26:40
1370 » Johannes Bergfeldt Das Korvs 392 1:26:40
1371 » Antonio Gallegos GE Järnet 2565 1:27:30
1372 » Andreas Eriksson Vi i femman 599 1:28:03
1373 » Henrik Edin STARS ;) 2668 1:29:10
1374 » David Norgerius Rymd Göran 512 1:29:52
1375 » Henrik Persson Vi i femman 601 1:29:54
1376 » Anders Steinrud Rymd Göran 511 1:29:55
1377 » Anders Olason Olason 1650 1:32:31
1378 » Peter Frisell Vi i femman 600 1:33:37
1379 » Jonas Bergström EPJ 3 245 1:33:42
1380 » Filip Wickström STARS ;) 2666 1:34:35
1381 » Marcus Sivertsson Björklinge Fritidsgård 2039 1:40:14
1382 » Peter Ekman Björklinge Fritidsgård 2040 1:40:15
1383 » Tord Johansson Itrim 1 2091 1:41:49
1384 » Anonym Anonym 327 1:41:54
1385 » Joakim Ahlström Skanska Nya Hem 189 1:44:59
1386 » Fredrik Svanberg Cursores 1230 1:52:40



Kontakta oss   |   Skicka feedback

Copyright © 2009 Racetimer AB. All rights reserved