Resultat
 

Resultat från Blodomloppet Uppsala 2012

Dam 10 km

Visar resultat 1001 - 1250 av totalt 1291
Pl. Namn Född Förening/Ort/Land # Netto
1001 » Anonym Anonym 1483 1:03:23
1002 » Magdalena Danielsson 1974 Milen 1092 1:03:24
1003 » Kerstin Larsson Team Hulken 3170 1:03:24
1004 » Ulla Berthelsen Securitas 3 635 1:03:25
1005 » Anna Bleckert Infomedia 2 2566 1:03:28
1006 » Mathilda Bergström 1988 de hurtiga myocyterna! 1103 1:03:29
1006 » Elisabeth Löfqvist 1957 Uppsala 53 1:03:29
1008 » Camilla Kjellerby 1970 FB´s långdistansare 2038 1:03:34
1009 » Marie Karlsson 1967 Kontex 1756 1:03:34
1010 » Anna Ramberg 1978 718 1:03:36
1011 » Camilla Lundqvist 1981 Stinas lag 3212 1:03:37
1012 » Ylva Littmarck Team Bruce 2 2124 1:03:40
1013 » Jenny Knox RealLife 968 1:03:40
1014 » Lena Ronholt LF-Teamett 946 1:03:42
1015 » Elin Orvendal 1987 3529 1:03:42
1016 » Annie Jeppas 1950 Womens Wellness 3 1473 1:03:43
1017 » Kerstin Dillmar Katedralsknatare 1955 1:03:43
1018 » Malin Norgren 1990 Smarties 808 1:03:44
1019 » Elin Sundström 1975 2 på 5 & 3 på 10 1434 1:03:46
1020 » Christina Ninalga 1976 GE Five 4 fun 2280 1:03:47
1021 » Ingrid Boklund 1989 Band of Bleeders 1019 1:03:48
1022 » Tina Lantz Årsta2 1583 1:03:49
1022 » Ulrika Nissemark Eriksskolan 1 3206 1:03:49
1024 » Anna Hedberg Vattholma/Skyttorpskola 658 1:03:49
1025 » Anna Nergård QD Lag 2 5705 1:03:51
1026 » maria göransson 69 BB 2 Akademiska sjukhuset 1692 1:03:55
1027 » Johanna Lorich 1985 Nybys bästa 1519 1:03:56
1028 » Anonym Anonym 3151 1:04:02
1028 » Sofia Arvidson 1987 Larkare är starkare! 1096 1:04:02
1030 » Ann-Sofie Waxin Martins Pumor 730 1:04:06
1031 » Helena Schang 1988 Biltema Medvind 2508 1:04:08
1032 » Frida Eklund 1992 524 1:04:08
1033 » Clara Danielsson 1992 Team Celsius 2880 1:04:09
1034 » Camilla Widebeck 1966 Sveriges Radio Uppland 5 1088 1:04:12
1035 » Maja Granath 1982 Avloppet 2027 1:04:17
1036 » Maria Sandberg 1959 Uppsala 3219 1:04:21
1037 » Maria Mattsson 1974 ICA Kryddan Norrtälje Lag 2 417 1:04:21
1038 » Lina Pettersson Arlanda Sportklubb 1 3023 1:04:27
1039 » Lisbeth Arvidsson Björkvallslärarna 2911 1:04:31
1040 » Victoria Bothma 1986 The flying picnics 1776 1:04:32
1041 » Shumi Omar 1972 Helen and her Turbuhalers 1 1057 1:04:32
1041 » Emma Hortlund 1981 Uppsala 572 1:04:32
1043 » Karin Alm Lindstöm 1963 2011 1:04:33
1044 » Sara Sandberg 1995 Uppsala 3220 1:04:33
1045 » Anna Ahlstm Clarion Hotel Gillet 2 3058 1:04:35
1046 » Emma Sandberg 1997 Uppsala 3221 1:04:35
1047 » Ulrica Riedel 1971 Womens Wellness 13 1562 1:04:36
1048 » Anna Jansson Lag Picknick 941 1:04:40
1049 » Sonja Boström 1970 Regal - Future Now! 1662 1:04:40
1050 » Kristina Dunder Best of Verket 1 613 1:04:41
1051 » Jessica Olsson 1983 Gluntenpinglorna 2753 1:04:43
1052 » Ninni Gergely Martins Pumor 727 1:04:45
1052 » Anonym Anonym 63 1:04:45
1054 » Helena Rubbetoft 1979 GE Lag Rubbetoft 2297 1:04:45
1055 » Åsa Wallentinsson 1970 Womens Wellness 17 2994 1:04:46
1056 » Elin Ekholm 1980 Uppsala 3162 1:04:47
1057 » Anonym Anonym 2979 1:04:47
1058 » Anonym Anonym 370 1:04:48
1059 » Jessica Plog 1975 Sala 263 1:04:52
1060 » Malin Pettersson 1989 Torshälla & Arvika 4-ever 1074 1:04:53
1061 » Elin Forsling Team Kicki 166 1:04:54
1062 » Linn Qvarnström 7490 1:05:06
1063 » Britt Larsson 1953 GE ChromSys II 2359 1:05:10
1064 » Caroline Lindblad JM lag 1 1329 1:05:12
1065 » Linda Abrahamsson 1988 Hej konditionen 3028 1:05:17
1066 » Anneli forss 1963 Annelis löpare 1488 1:05:26
1067 » Anna Bertze Boland Gymnasiet 1 2424 1:05:30
1068 » Carina Olsson-Andersson 1975 Supersaverr 2234 1:05:31
1069 » Kristina Andrén 1987 SkyRunners 556 1:05:34
1070 » Anette Berglund 1973 GE Lisas stjärnor 2302 1:05:37
1071 » Camilla Billstrand 1986 Se upp för dårarna 3167 1:05:37
1072 » Ida Hagström 1984 HairTeam Uppsala 68 1:05:40
1073 » Lotta Ekström 1966 Dexter 1341 1:05:41
1074 » Ida Netzel 1984 Uppsala 518 1:05:44
1075 » Maria Rydhmer Hgen1 2534 1:05:48
1076 » Anneli Wennman 1984 Team Mjölksyra 84 1:05:48
1077 » Elisabeth Andersson 1961 Tiofotingarna 2968 1:05:49
1078 » Lotta Rydhmer Hgen1 2533 1:05:49
1079 » Helena Dahlgren 1956 Q 50 2541 1:05:50
1080 » Moa Ederyd 1994 Hej konditionen 3031 1:05:53
1081 » Therese Lundgren 1987 Nyby änglar 6234 1:05:55
1082 » Sofia Olsson 1994 Hej konditionen 3030 1:05:55
1083 » Anonym Anonym 525 1:05:58
1084 » Jannica Grundström Martins Pumor 729 1:05:58
1085 » Carrie Gilardi 1980 Blodiglarna 604 1:05:59
1086 » Malin Åberg Gluteus maximus 992 1:06:00
1087 » Mia Norman Ketonerna 2231 1:06:02
1088 » Kellie Russell 1960 Team Elekta 1 2031 1:06:05
1089 » Anna Korbutiak 1955 Pinglorna 1015 1:06:10
1090 » karin stenvall 1976 RUN MDRK 2758 1:06:11
1091 » Charlott Wallgren 1987 Kidneybönorna 2223 1:06:11
1092 » Lotta Wallster-Stenberg Securitas 5 646 1:06:14
1093 » Madeleine Strömberg 1991 Dream Team 785 1:06:16
1094 » Sara Lif Vattholma/Skyttorpskola 657 1:06:20
1095 » Maria Nyman 1963 Heart Rate 1 136 1:06:21
1096 » Anna Wallner 1979 Uppsala Promenadsällskap 3215 1:06:22
1097 » Maria Majander 1981 Enköping 2967 1:06:24
1098 » Anita Grahn 1967 GE Service engineering 2 2323 1:06:25
1099 » Anonym Anonym 371 1:06:25
1100 » Shirin Bryne Ekoxen Storvreta Flerfamilj 2703 1:06:26
1101 » Wera Kleve 1988 Karmas kusar 26 1:06:26
1102 » Helena Sköld 1967 Uppsala 19 1:06:27
1103 » Ylva Peterson 1963 Uppsala 18 1:06:28
1104 » Susan Ottosen 1979 Tjejligan 2737 1:06:32
1105 » Christina Arnbom 1962 Lokalplaneringsavdelningen 1345 1:06:35
1106 » Anette Asplund Hemodiafiltration pre 1474 1:06:37
1107 » Lisa Soldemo Ramböll 9 2486 1:06:37
1108 » Sonja Ekström Boström 1954 Lokalplaneringsavdelningen 1344 1:06:38
1108 » Cecilia Hellmer 1986 Johanna 1857 1:06:38
1110 » Ida Adolfsson Tjolahopp! 1255 1:06:49
1111 » Frida Gustafsson 1994 ÖRSUNDSBRO 199 1:06:49
1112 » Berit Svensson 1961 Waran 1387 1:06:51
1113 » Ann-Marie Jansson 1960 Blodpropparna 496 1:06:54
1114 » Paula Dahlin Campus1477 lag 1 2679 1:06:54
1115 » Anne Forslund 1960 Blodpropparna 497 1:06:55
1116 » Anonym Anonym 2393 1:07:01
1117 » Cecilia Kennbäck 1980 Kraftkällan 1 3063 1:07:03
1118 » Anita Eklund 1956 Barnmorskemottagningen Hjärtat 3194 1:07:04
1119 » Christine Leo Swenne Folkhälso- och vårdvetenskap 1 892 1:07:08
1120 » Jessica Holmback 1978 719 1:07:14
1121 » Cecilia Ohlén GOA 2 1853 1:07:15
1121 » Camilla Dahlgren 1977 storvreta 76 1:07:15
1123 » Katarzyna Kulma polsko svensk biegajaca laget 3127 1:07:16
1124 » Malin Larsson 1986 Catch (S)US if you can! 439 1:07:23
1125 » Karin Stensjö 1969 Womens Wellness 5 1484 1:07:24
1125 » Marianne Arnemo Livsmedelsverket Lag8 7427 1:07:24
1127 » Anna Turner 1987 Johanna 1858 1:07:31
1128 » Emelie Zetterholm 1987 Estetica frisör 723 1:07:33
1129 » Ellen Fredriksson 1999 Uppsala 2963 1:07:35
1130 » Helena Almén 1974 3491 1:07:39
1131 » Anonym Anonym 2870 1:07:45
1132 » Caisa Jansson Vincristina 3260 1:07:47
1133 » Anna Edebo 1975 Springpinglorna 717 1:07:48
1134 » Ellen Bäckström 1957 Kristinehamn 11 1:07:51
1135 » Marika Storskrubb 1976 2734 1:07:57
1136 » Kristina Wikström 1960 KPMG2 1650 1:07:59
1137 » Lia Wahlgren 1965 Womens Wellness 14 1575 1:08:04
1138 » Åsa Jansson Blod, svett och tårar 2 1767 1:08:06
1139 » Catharina Molin 1956 Uppsala 676 1:08:12
1140 » Anonym Anonym 1360 1:08:21
1141 » Christina Olsson Securitas 2 634 1:08:30
1142 » Malin Andersson 1985 Klubb Orstenen 1510 1:08:33
1143 » Susanne Borg 1962 Celsiusskolan 4 1369 1:08:35
1144 » Hannah Pettersson 1991 Carl Wahren Gymnasium 1 1190 1:08:39
1145 » Susanne Wennman 1964 Grupp 1 409 1:08:45
1146 » Louise Östangård 1986 Carls Crull 74 1:08:50
1147 » Sofie Larsson Spring för livet 3450 1:08:54
1148 » Ninni Nylen Andersson 1957 Womens Wellness 11 1561 1:08:56
1149 » Sophie Owenius 1972 Avloppet 2029 1:08:56
1150 » Elisabeth Tysk 1963 Full rulle 358 1:09:03
1151 » Helena Åkesson 1989 Uppsala 996 1:09:08
1152 » Elin Dahlström Jogga ni, vi springer! 2744 1:09:08
1153 » Ulrika Åkesson 1980 Märsta 997 1:09:09
1154 » Linda Lundin 1992 Lunkarna 2697 1:09:12
1155 » Camilla Bryne 1985 Brynes 3124 1:09:13
1156 » Anna Thorsell Structor Uppsala 1 183 1:09:16
1157 » Charlotta Jokinen 1986 Vasakronan1 340 1:09:16
1158 » Elin Ohlsson 1982 Olivia Assistans 3 3001 1:09:23
1159 » Caroline Carlström Hgen1 2532 1:09:23
1160 » Elisabeth Micucci 1961 Blood, sweat and tears 206 1:09:27
1161 » Kajsa Svensson 1610 1:09:31
1162 » Erika Bodin Blodsugarna 1608 1:09:31
1163 » Maria Vessberg Holmgren 949 1:09:32
1164 » Maria Jansson Hagunda 2 9430 1:09:36
1165 » Jinan Matraji 1983 Lärarstudenter 1 510 1:09:39
1166 » Sandra Boman Kostvetarna 422 1:09:53
1167 » Natasa Liderfelt Semcon Lyanå 1009 1:09:53
1168 » Lina Stén 1983 Spettans brudar. 2522 1:09:56
1169 » Kristina Segerman 1974 Klockorna 8088 1:09:58
1170 » Elin Backlund 1987 team Mora 2611 1:10:01
1171 » Carin Kreku Carlsson 1958 GE Marias Dunderbrudar 2363 1:10:01
1171 » Johanna Karlsson 1987 team Mora 2612 1:10:01
1173 » Anonym Anonym 170 1:10:02
1174 » Anonym Anonym 93 1:10:04
1175 » Rojin Häggrot 1978 Känsla of Sweden 1306 1:10:07
1175 » Eva Adriansson 1960 KSU 8 Vi ligger steget före 986 1:10:07
1177 » Hanna Wejryd Katedralsknatare 1956 1:10:07
1178 » Lina Eriksson 1985 Klockarbol fsk 9102 1:10:23
1179 » erika marjamaa nilsson 1969 Luftburen intensivvård2 8360 1:10:28
1180 » Margareta Mörck 1963 Womens Wellness 2 1471 1:10:30
1181 » Susanne Söderberg 1961 Ledningslöparna 1512 1:10:32
1182 » Omeyme Alsayfi ICA KvantumGränbyBäst på mat! 1177 1:10:34
1183 » Sara Persson JB Gymnasiet 2 3306 1:10:41
1184 » Josefin Bodin JB Gymnasiet 3 3308 1:10:42
1185 » Josefine Tedenlind JB Gymnasiet 2 3307 1:10:42
1186 » Kerstin Palmborg 1952 Årstaskolan 2 2216 1:10:43
1187 » Mao Mao High Five 874 1:10:46
1188 » Anonym Anonym 1538 1:10:52
1189 » Sofia Lundgren 1987 Swedbank 3504 1:10:55
1190 » Cecilia Strömmer 1971 Lisas Gå Lunka Löp 181 1:10:56
1191 » Maria Selmer UIK Never give up 2490 1:10:58
1192 » Taban Salehi ICA KvantumGränbyBäst på mat! 1178 1:11:02
1193 » Pippi Ejvermark Fålhagens Skuggsida 2720 1:11:08
1194 » Johanna Lindell PwC lag 3 321 1:11:13
1195 » Johanna Lindahl SVAmif 8 3138 1:11:29
1196 » Petra Jensen 1970 Lisas Gå Lunka Löp 180 1:11:31
1197 » Lisa Lindberg 1986 östhammar 507 1:11:34
1198 » Helene Löwgren Felsteget 1666 1:11:43
1199 » Angelica Sköldh 83 Sköldarna 131 1:11:46
1200 » Anonym Anonym 368 1:11:51
1201 » Helena Hovstadius 1981 Ekeby Hälsocenter 2 587 1:11:54
1202 » Susanne Cederlöf Katedralsknatare 1954 1:12:30
1203 » Elisabeth Strömmer 1965 Lisas Gå Lunka Löp 179 1:12:40
1204 » Annika Fredriksson 1961 KKF3 760 1:12:42
1205 » Emma Capandegui 1978 Catch (S)US if you can! 467 1:13:02
1206 » Ann Sällström 1968 Blood, sweat and tears 207 1:13:04
1207 » Annika Svensson 1967 Storhjärna 1831 1:13:12
1208 » Anna Yngvesson 1979 Storhjärna 1833 1:13:12
1209 » Anonym Anonym 581 1:13:13
1210 » Folke Remén 1982 Attendo Legacy 1830 1:13:29
1211 » stina nilsson 1975 rumprövarna 1035 1:13:31
1212 » Maria Röjerdal 1990 Stödjande insatser 2 1525 1:13:33
1213 » Anonym Anonym 749 1:13:36
1214 » Juliane Nordin 1979 197 1:13:38
1215 » Lena Bjuhr Erngren 1960 Q 50 2542 1:13:39
1216 » Eva Pärt-Enander Lag 3 80 1:13:39
1217 » Yvonne Erestam 1951 Gottsunda barnmorskemottagning 355 1:13:54
1218 » Petra Hedenstedt 1975 De mångfärgade 2501 1:13:57
1219 » Marianne Lövquist 1981 Brynes 3123 1:13:57
1220 » Isabelle Waldenström Groffsingarna 3311 1:14:18
1221 » Camilla Abrahamsson 1988 LagSven 1816 1:14:24
1222 » Charlotte Andersson Securitas 1 628 1:14:28
1223 » Alma Hugoson Jalla jalla!! 2830 1:14:30
1224 » Taimi Bunge 1985 Ekeby Hälsocenter 1 585 1:14:43
1225 » Cilla Drake FoxT 2 223 1:14:51
1226 » Åsa Hedlund 1963 HedByBe 3298 1:14:57
1227 » Karin Sjöberg Larsson Valsätraskolan lag 2 2081 1:15:01
1228 » Camilla Papmehl-Dufay 1974 Team Örbyhus 2797 1:15:17
1229 » Anonym Anonym 171 1:15:25
1230 » Nilofar Åkerlund 1969 Uppsala 3068 1:15:25
1231 » Ingegerd Andersson TS11 2577 1:15:42
1232 » Concy Anemo 1984 Womens Wellness 2 1472 1:15:43
1233 » Mariana Bustamante 1983 The flying picnics 1775 1:15:52
1234 » Marta Kardach 1980 Wow 249 1:16:03
1235 » Maria Wall KFUE 2 2958 1:16:07
1236 » Hanna Folkesson 1985 Swedbank 3503 1:16:17
1237 » Jennie Håkansson 1975 Årstaskolan 1 2213 1:16:29
1238 » Ida Persson 1982 Boendestöd unga Prästgatan 1490 1:16:34
1239 » Keren Ravid Team Hulken 2765 1:16:35
1240 » Lydia Kangasmaa 1990 Bromölla 3431 1:16:55
1241 » Ida Nilsson-Johansson ICA Kvantum Gränby Bäst på mat 1171 1:16:56
1242 » Stina Wallmark 1979 GE Labmedia Lean 2295 1:17:07
1243 » Annika Weber Domarringen 2 1403 1:17:14
1244 » Barbro Sten-Olason 1949 Olason 1965 1:17:38
1245 » Anonym Anonym 2602 1:17:57
1246 » Paulina Hurynowicz 1967 Uppsala 2786 1:18:19
1247 » Maria Redin 1982 Uppsala 89 1:18:22
1248 » Lena Andersson Atlas 1564 1:18:29
1249 » Helena Andersson 1977 Städblock 6 EBC 2518 1:18:39
1250 » Sannah Mika Ekoxen Vaksala Södra 2701 1:18:53



Kontakta oss   |   Skicka feedback

Copyright © 2009 Racetimer AB. All rights reserved